Naši analytici
Naši analytici - články

KOB:
Pepa - Michail Chazin: „V únoru začne Putin radikálně měnit hospodářskou politiku“
Jezek - MANTENTE FIRME!
Jezek - Andrej Sapelkin: ve všech vězeních probíhala islamistická indoktrinace
Jezek - Ekvivalence hmoty a energie před Einsteinem a dnes
Jezek - Pozdravy z Austrálie


KOB: Pepa - [Michail Chazin: „V únoru začne Putin radikálně měnit hospodářskou politiku“](https://kob-forum.eu/2022/01/01/michail-chazin-v-unoru-zacne-putin-radikalne-menit-hospodarskou-politiku/) Jezek - [MANTENTE FIRME!](https://kob-forum.eu/2022/01/07/mantente-firme/) Jezek - [Andrej Sapelkin: ve všech vězeních probíhala islamistická indoktrinace](https://kob-forum.eu/2022/01/07/andrej-sapelkin-ve-vsech-vezenich-probihala-islamisticka-indoktrinace/) Jezek - [Ekvivalence hmoty a energie před Einsteinem a dnes](https://kob-forum.eu/2022/01/08/ekvivalence-hmoty-a-energie-pred-einsteinem-a-dnes/) Jezek - [Pozdravy z Austrálie](https://kob-forum.eu/2022/01/12/pozdravy-z-australie/)

Po přečtení článku "S Čechmi sa nedá" jsem si vzpomněl na pár střípků.
Štefánika údajně narychlo zlikvidovali proto, že se chystal předložit důkazy o tom, že Beneš v kasínu prohrál finance shromážděné československými emigranty na podporu vznikající republiky (neověřeno, nijak důkladně jsem dál nepátral). Vděčný a vhodně naformátovaný Masařík byl ideální figurou pro vznikající francouzskou kolonii.


Ohledně Havlů jsem si vzpomněl na toto:
https://domino50.blog.pravda.sk/2014/06/09/v-havel-st-a-m-havel-dostojnici-gestapa/
Po rozšíření těchto informací se v internetovém prostoru rozšířilo v článcích o Klausovi užívání příjmení Pružinský namísto Klaus, na což měl potřebu Klaus reagovat:
https://www.klaus.cz/clanky/643
Což je ale opravdu, opravdu zarážející, neboť kdyby to byla falešná karta, tak proč to vůbec komentovat?


A ještě dva zajímavé odkazy:
https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-berwid-buquoy.php?itemid=2535
https://profesor-klaus.osoba.cz/rubriky/diskuze/diskuze-o-techto-strankach:24


Po přečtení článku "S Čechmi sa nedá" jsem si vzpomněl na pár střípků. Štefánika údajně narychlo zlikvidovali proto, že se chystal předložit důkazy o tom, že Beneš v kasínu prohrál finance shromážděné československými emigranty na podporu vznikající republiky (neověřeno, nijak důkladně jsem dál nepátral). Vděčný a vhodně naformátovaný Masařík byl ideální figurou pro vznikající francouzskou kolonii. Ohledně Havlů jsem si vzpomněl na toto: https://domino50.blog.pravda.sk/2014/06/09/v-havel-st-a-m-havel-dostojnici-gestapa/ Po rozšíření těchto informací se v internetovém prostoru rozšířilo v článcích o Klausovi užívání příjmení Pružinský namísto Klaus, na což měl potřebu Klaus reagovat: https://www.klaus.cz/clanky/643 Což je ale opravdu, opravdu zarážející, neboť kdyby to byla falešná karta, tak proč to vůbec komentovat? A ještě dva zajímavé odkazy: https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-berwid-buquoy.php?itemid=2535 https://profesor-klaus.osoba.cz/rubriky/diskuze/diskuze-o-techto-strankach:24

Na diskusiu prosim vyuzite inu temu, pripadne rovno pod Oriho clankom.


aby to tu ostalo prehladne. Vdaka.


Na diskusiu prosim vyuzite inu temu, pripadne rovno pod Oriho clankom. aby to tu ostalo prehladne. Vdaka.

Moderator

12
12.11k
86
16
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept