Videá, filmy, knihy
Dzurindova dcéra napísala scenár pre seriál HBO o premiérovi

https://www.trend.sk/spravy/hbo-nataca-prvy-originalny-slovensky-serial-pre-hbo-max-mapuje-zivot-slovenskeho-premiera


Pôjde o slovenský seriál o premiérovi, ktorý sa vracia do bežného života a zisťuje, že už nie je taký silný.


Oni si naozaj myslia, že to tu budú donemoty riadiť ako cez Hollywood? Cez Sviňu, Čiaru, Únos, Cenzorku a pod.? Mali by sa spojiť s Baldwinom, nech im porozpráva...


https://www.trend.sk/spravy/hbo-nataca-prvy-originalny-slovensky-serial-pre-hbo-max-mapuje-zivot-slovenskeho-premiera Pôjde o slovenský seriál o premiérovi, ktorý sa vracia do bežného života a zisťuje, že už nie je taký silný. Oni si naozaj myslia, že to tu budú donemoty riadiť ako cez Hollywood? Cez Sviňu, Čiaru, Únos, Cenzorku a pod.? Mali by sa spojiť s Baldwinom, nech im porozpráva...

Moderátor

Slovenské seriály nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, je to čistá žumpa bez pointy. O obsadení tými istými "NEhercami" v každom jednom sa ani nebavme....z každého vylezie Maštalír, Pauhofová, Vajda, Koleník a podobná čvarga, spomenula by som aj na iných, no nepoznám ich po mene... aj keď Vajdu ešte môžem. O filmoch radšej pomlčím...viď posledný, Slovania. Nieže nevedia hrať, ale aj scénare sú veľmi slabé.
Raz sme s jednou maminou prehodili ráno pár slov a ona mi hovorí, "viete ja keď už chcem mať večer klud po celodennom zhone, teším sa na večer, lebo deti si obľúbili pozerať seriál Oteckovia, mám chvíľu kľud" vytreštila som na ňu oči a vravím, "to nemyslíte vážne, veď ten seriál nie je pre deti a nie je ani realne zobrazený. Ako môžu potom deti nadobudnúť pohľad na svet ak vidia len ilúziu. Myslím že by ste mala prehodnotiť pozeranie takéhoto programu, skúste radšej rozprávku ak sa Vám nechce čítať pustite im to z cd." ona len sklopila zrak a dodala "ja viem"....takže asi takto.
Seriál o Dzurindovi bude asi dáky dokument a asi aj vieme, že nebude mať so skutočnou realitou nič spoločné.
mať


Slovenské seriály nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, je to čistá žumpa bez pointy. O obsadení tými istými "NEhercami" v každom jednom sa ani nebavme....z každého vylezie Maštalír, Pauhofová, Vajda, Koleník a podobná čvarga, spomenula by som aj na iných, no nepoznám ich po mene... aj keď Vajdu ešte môžem. O filmoch radšej pomlčím...viď posledný, Slovania. Nieže nevedia hrať, ale aj scénare sú veľmi slabé. Raz sme s jednou maminou prehodili ráno pár slov a ona mi hovorí, "viete ja keď už chcem mať večer klud po celodennom zhone, teším sa na večer, lebo deti si obľúbili pozerať seriál Oteckovia, mám chvíľu kľud" vytreštila som na ňu oči a vravím, "to nemyslíte vážne, veď ten seriál nie je pre deti a nie je ani realne zobrazený. Ako môžu potom deti nadobudnúť pohľad na svet ak vidia len ilúziu. Myslím že by ste mala prehodnotiť pozeranie takéhoto programu, skúste radšej rozprávku ak sa Vám nechce čítať pustite im to z cd." ona len sklopila zrak a dodala "ja viem"....takže asi takto. Seriál o Dzurindovi bude asi dáky dokument a asi aj vieme, že nebude mať so skutočnou realitou nič spoločné. mať
Upravené 22. 10. 2021 o 15:33

Slovenské seriály nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, je to čistá žumpa bez pointy


To isté aj zábavné relácie.
Podľa portálu Pravda- kultúra, kde dávajú čísla sledovanosti to ide dole vodou. Ľudia to už nepozerajú, ako by si televízie želali, to isté je aj so seriálmi.


[quote="pid:39030, uid:17"]Slovenské seriály nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, je to čistá žumpa bez pointy[/quote] To isté aj zábavné relácie. Podľa portálu Pravda- kultúra, kde dávajú čísla sledovanosti to ide dole vodou. Ľudia to už nepozerajú, ako by si televízie želali, to isté je aj so seriálmi.

Ja telku pozerám výnimočne. Tak raz za dva tyzdne, takze sa neviem k tomuto vyjadrit…. No obcas si pozriem superstar ale to tiež nevydržím dlho pozerať.


Ja telku pozerám výnimočne. Tak raz za dva tyzdne, takze sa neviem k tomuto vyjadrit…. No obcas si pozriem superstar ale to tiež nevydržím dlho pozerať.

Ja tv nepozerám už 3 roky,...len keď idem mame, tak vidim a počujem. Jediné čoide v mojej tv je stanica History....ako kulisa.....


Ja tv nepozerám už 3 roky,...len keď idem mame, tak vidim a počujem. Jediné čoide v mojej tv je stanica History....ako kulisa.....

Mali by sa spojiť s Baldwinom, nech im porozpráva...

S tím Baldwinem to může být všelijak, viz zde
Incident se stal včera 13:50 místního času (19:50 GMT).


[quote="pid:39002, uid:127"]Mali by sa spojiť s Baldwinom, nech im porozpráva...[/quote] S tím Baldwinem to může být všelijak, viz zde [quote="pid:39039, uid:240"]Incident se stal včera 13:50 místního času (19:50 GMT).[/quote]

z mojich znamych to vela pozera, je pravda, ze ich pohad na svet je riadne pokruteny, ale veria mu....a co sa tyka Svine, tak samozrejme znacne sa podpisal na riadeni procesu leboFico (a stale sa to deje, vela ludi ti povie, ze ved to je pravda a ty si ficofil):-(


z mojich znamych to vela pozera, je pravda, ze ich pohad na svet je riadne pokruteny, ale veria mu....a co sa tyka Svine, tak samozrejme znacne sa podpisal na riadeni procesu leboFico (a stale sa to deje, vela ludi ti povie, ze ved to je pravda a ty si ficofil):-(

S tím Baldwinem to může být všelijak, viz zde


Reagoval som v danej téme. Nie je to podľa mňa jednoznačné.


[quote="pid:39044, uid:240"]S tím Baldwinem to může být všelijak, viz zde[/quote] Reagoval som v danej téme. Nie je to podľa mňa jednoznačné.

Moderátor

Podľa portálu Pravda- kultúra, kde dávajú čísla sledovanosti to ide dole vodou. Ľudia to už nepozerajú, ako by si televízie želali, to isté je aj so seriálmi.


Jeden zmrd z Markízy raz na otázku, prečo točia také hlúposti odpovedal, že pre hlupákov hlúposti. Asi tí diváci nie sú až takí hlúpi, keď už tých hlúpostí začínajú mať plné zuby. Ale to takíto zmrdi nepochopia a príčinu budú hľadať všade inde, len nie v sebe.


[quote="pid:39034, uid:94"]Podľa portálu Pravda- kultúra, kde dávajú čísla sledovanosti to ide dole vodou. Ľudia to už nepozerajú, ako by si televízie želali, to isté je aj so seriálmi.[/quote] Jeden zmrd z Markízy raz na otázku, prečo točia také hlúposti odpovedal, že pre hlupákov hlúposti. Asi tí diváci nie sú až takí hlúpi, keď už tých hlúpostí začínajú mať plné zuby. Ale to takíto zmrdi nepochopia a príčinu budú hľadať všade inde, len nie v sebe.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 22. 10. 2021 o 20:07

Zaujímavá udalosť spojená s natáčaním tohto seriálu. Američanka oslavovala v Medickej 3. narodeniny dcérky a vyhnala filmárov.
Hlavná "hviezda" Hajdu, predstaviteľ premiéra nervózne fajčil pri detskom ihrisku a po skončení oslavy ostentatívne začal tlieskať.


Smradi...


https://www.dobrenoviny.sk/c/202329/statocna-mamicka-sa-postavila-celemu-stabu-ktory-v-bratislave-nakruca-serial-oslava-jej-dcery-mala-prednost


Zaujímavá udalosť spojená s natáčaním tohto seriálu. Američanka oslavovala v Medickej 3. narodeniny dcérky a vyhnala filmárov. Hlavná "hviezda" Hajdu, predstaviteľ premiéra nervózne fajčil pri detskom ihrisku a po skončení oslavy ostentatívne začal tlieskať. Smradi... https://www.dobrenoviny.sk/c/202329/statocna-mamicka-sa-postavila-celemu-stabu-ktory-v-bratislave-nakruca-serial-oslava-jej-dcery-mala-prednost

Moderátor

Upravené 28. 10. 2021 o 12:10
668
10
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept