Politika v SR
Slovensko

“Zastupuješ aj Rusov?” Heger čelí spŕške nahnevaných reakcií po tom, ako na tlačovom brifingu s Orbánom vystúpil pod ruskou zástavou
Médiá si všimli, že včerajšie stretnutie slovenského premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO) s maďarským náprotivkom Viktorom Orbánom v Štúrove prinieslo aj nečakané faux pass.
Predsedovia vlád totiž pred novinármi hovorili
pod maďarskou a ruskou zástavou.
61655b491ce15
Stretnutie predsedov vlády Slovenska a Maďarska sa uskutočnilo pri príležitosti osláv 20. výročia obnovy Mosta Márie Valérie spájajúceho Štúrovo s Ostrihomom.


Na oficiálnom stretnutí s médiami na slovenskej zástave chýbal štátny znak, a tak pripomína skôr zástavu Ruskej federácie. Upozornila v pondelok televízia Joj.
https://www.hlavnespravy.sk/zastupujes-aj-rusov-premier-heger-celi-sprske-nahnevanych-reakcii-po-tom-ako-na-stretnuti-s-orbanom-vystupil-na-tlacovom-brifingu-pod-ruskou-vlajkou/


“Zastupuješ aj Rusov?” Heger čelí spŕške nahnevaných reakcií po tom, ako na tlačovom brifingu s Orbánom vystúpil pod ruskou zástavou Médiá si všimli, že včerajšie stretnutie slovenského premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO) s maďarským náprotivkom Viktorom Orbánom v Štúrove prinieslo aj nečakané faux pass. Predsedovia vlád totiž pred novinármi hovorili pod maďarskou a ruskou zástavou. ![61655b491ce15](serve/attachment&path=61655b491ce15) Stretnutie predsedov vlády Slovenska a Maďarska sa uskutočnilo pri príležitosti osláv 20. výročia obnovy Mosta Márie Valérie spájajúceho Štúrovo s Ostrihomom. Na oficiálnom stretnutí s médiami na slovenskej zástave chýbal štátny znak, a tak pripomína skôr zástavu Ruskej federácie. Upozornila v pondelok televízia Joj. https://www.hlavnespravy.sk/zastupujes-aj-rusov-premier-heger-celi-sprske-nahnevanych-reakcii-po-tom-ako-na-stretnuti-s-orbanom-vystupil-na-tlacovom-brifingu-pod-ruskou-vlajkou/

Tu je vyjadrenie Pellegriniho.


z videa: "Vlajka Slovenské republiky symbolizuje našu zvrchovanosť a nezávislosť."


Už na začátku videa jsem se musel zasmát, bohužel je to spíše k pláči. Díky tomu, co říká VVPj o vlajkách, tak víme, že slovenská vlajka je symbolem kolonie, samozřejmě česká také (kolonie s "klínem"smile... Nicméně celá tahle zpráva je o to děsivější, že "ruská vlajka" je ve skutečnosti vlajka vlasovců/hitlerovců.


[quote="pid:37257, uid:254"]Tu je vyjadrenie Pellegriniho.[/quote] z videa: "Vlajka Slovenské republiky symbolizuje našu zvrchovanosť a nezávislosť." Už na začátku videa jsem se musel zasmát, bohužel je to spíše k pláči. Díky tomu, co říká VVPj o vlajkách, tak víme, že slovenská vlajka je symbolem kolonie, samozřejmě česká také (kolonie s "klínem")... Nicméně celá tahle zpráva je o to děsivější, že "ruská vlajka" je ve skutečnosti vlajka vlasovců/hitlerovců.

Nicméně celá tahle zpráva je o to děsivější, že "ruská vlajka" je ve skutečnosti vlajka vlasovců/hitlerovců.


to je pravda, no pri tejto príležitosti je vhodná na odkaz pre toho, komu bol určený.


[quote="pid:37264, uid:473"]Nicméně celá tahle zpráva je o to děsivější, že "ruská vlajka" je ve skutečnosti vlajka vlasovců/hitlerovců.[/quote] to je pravda, no pri tejto príležitosti je vhodná na odkaz pre toho, komu bol určený.

je ve skutečnosti vlajka vlasovců/hitlerovců.
Nó presne toto bola vlajka Slovenského štátu. Takže fašistická vláda vystupuje pod fašistickou vlajkou a už otvorene hlása likvidáciu Slovenskej štátnosti. Oveľa podstatnejšia je informácia či je to na Slovenskej alebo Maďarskej strane teda kto tú výzdobu zabezpečoval.


[quote="pid:37264, uid:473"]je ve skutečnosti vlajka vlasovců/hitlerovců.[/quote] Nó presne toto bola vlajka Slovenského štátu. Takže fašistická vláda vystupuje pod fašistickou vlajkou a už otvorene hlása likvidáciu Slovenskej štátnosti. Oveľa podstatnejšia je informácia či je to na Slovenskej alebo Maďarskej strane teda kto tú výzdobu zabezpečoval.
512
4
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept