Mimo kategórií
Rozvoj Sibire / nove hlavni mesto

Nedavno mne zaujala zprava, ze se znovu uvazuje o prelozeni ci vybudovani noveho mesta Ruska na Sibiri a vybudovani novych techno-center....
Osobne jsem to ocekaval driv ale asi nebyla ta spravny cas a uskupeni hvezd"
Navrh je zajimavy i kdyz ne...novy.....Novosibirsk by mohl vypravet...
Project ma smysl, z nekolika hledisek... a myslim, ze nastava ta spravna doba....
Samozrejmne jsou pro a proti a tak pockame a uvidime...


Naposledy takovy velky project myslim, pred desetiletimi uskutecnila Brazilie a je stale funkcni....
Takze pokud. jiz zdejsi odbornici mate zahradky sklizene...snad by toto tema par radku zaslouzilo.
Predem dik


Nedavno mne zaujala zprava, ze se znovu uvazuje o prelozeni ci vybudovani noveho mesta Ruska na Sibiri a vybudovani novych techno-center.... Osobne jsem to ocekaval driv ale asi nebyla ta spravny cas a uskupeni hvezd" Navrh je zajimavy i kdyz ne...novy.....Novosibirsk by mohl vypravet... Project ma smysl, z nekolika hledisek... a myslim, ze nastava ta spravna doba.... Samozrejmne jsou pro a proti a tak pockame a uvidime... Naposledy takovy velky project myslim, pred desetiletimi uskutecnila Brazilie a je stale funkcni.... Takze pokud. jiz zdejsi odbornici mate zahradky sklizene...snad by toto tema par radku zaslouzilo. Predem dik

Mne to smrdí, pretože to má riadiť Sergej Šojgu. Nejako priveľmi sa pretláča/je pretláčaný do vedenia (Jednotné Rusko, nové mesto na Sibíri, veliteľ ozbrojených síl...).


Mne to smrdí, pretože to má riadiť Sergej Šojgu. Nejako priveľmi sa pretláča/je pretláčaný do vedenia (Jednotné Rusko, nové mesto na Sibíri, veliteľ ozbrojených síl...).
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 10. 10. 2021 o 21:11

Mne to smrdí, pretože to má riadiť Sergej Šojgu
Stalin Mal Beriu a pokial sa nemylim, zveril mu prave sekciu armady (opravte ma pokial zle pisem). Ak Stalin urobil nejaku chybu (myslim ze sa to uz preberalo na vode) ze nestihol vytvorit kadrovu zakladnu/nemal nasledovnika, ktory by to prebral po jeho odchode. Sojgu je mozno jediny clovek ktoremu VV doveruje (cisto moja hypoteza) , videa kde travia spolocne dovolenky mi tak vravia. Mne sa naopak myslienka noveho mesta velmi paci a aj to ze to ma pod palcom prave on, nuz ale uvidime.


[quote="pid:36967, uid:623"]Mne to smrdí, pretože to má riadiť Sergej Šojgu[/quote]Stalin Mal Beriu a pokial sa nemylim, zveril mu prave sekciu armady (opravte ma pokial zle pisem). Ak Stalin urobil nejaku chybu (myslim ze sa to uz preberalo na vode) ze nestihol vytvorit kadrovu zakladnu/nemal nasledovnika, ktory by to prebral po jeho odchode. Sojgu je mozno jediny clovek ktoremu VV doveruje (cisto moja hypoteza) , videa kde travia spolocne dovolenky mi tak vravia. Mne sa naopak myslienka noveho mesta velmi paci a aj to ze to ma pod palcom prave on, nuz ale uvidime.

Je dobre zname, ze Moskva je postavena na byvalom pohrebisku, ktore bolo vytvorene v jame kde dopadlo nejake kozmicke teleso - ezoterici tvrdia, ze je tam "zla energetika" - v nasom slovniku - je tam prilis vela geopatogennych zon.
Piiiťer (Sant Peterburg) zase ma celu historiu tendenciu kolaborovat s europou a v klucove momenty akosi sa prikloni na stranu europy. Nariklad ked napoleon siel na Moskvu tak sa suska ze Piiiťer o tom vedel a dokonca napoleonovi pomahal. Takze ano chcelo by to nejaky "Novograd" niekde v sibiri.


Je dobre zname, ze Moskva je postavena na byvalom pohrebisku, ktore bolo vytvorene v jame kde dopadlo nejake kozmicke teleso - ezoterici tvrdia, ze je tam "zla energetika" - v nasom slovniku - je tam prilis vela geopatogennych zon. Piiiťer (Sant Peterburg) zase ma celu historiu tendenciu kolaborovat s europou a v klucove momenty akosi sa prikloni na stranu europy. Nariklad ked napoleon siel na Moskvu tak sa suska ze Piiiťer o tom vedel a dokonca napoleonovi pomahal. Takze ano chcelo by to nejaky "Novograd" niekde v sibiri.

Ak by sa stal Šojgu nástupcom Putina, bola by to katastrofa. A blbci tomu ešte tlieskajú.


Ak by sa stal Šojgu nástupcom Putina, bola by to katastrofa. A blbci tomu ešte tlieskajú.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Ak by sa stal Šojgu nástupcom Putina, bola by to katastrofa. A blbci tomu ešte tlieskajú.
Mas aj nejake vysvetlenie k tomu? Nejake objasenie tvojho vyroku? Lebo sam o sebe vyrok ma asi taku hodnotu ako komentar 15 rocneho pubertiaka na mojevideo.sk smile


[quote="pid:37059, uid:623"]Ak by sa stal Šojgu nástupcom Putina, bola by to katastrofa. A blbci tomu ešte tlieskajú.[/quote]Mas aj nejake vysvetlenie k tomu? Nejake objasenie tvojho vyroku? Lebo sam o sebe vyrok ma asi taku hodnotu ako komentar 15 rocneho pubertiaka na mojevideo.sk :D

Zdravia všetkým.
O Moskve by sa dalo popísať naozaj veľa. Napríklad také metro to má kruhové trasy, aspoň základných dvanásť staníc vytvárajú kruch. Údajne je pod verejným metrom ešte aj tajné metro 2 . Počas vykonávania metra sa údajne našli tunely dlhé desiatky kilometrov. Mnohé viedli hlboko do podzemia. Vraj tieto tunely neboli nikdy prebádané. Našla sa aj podzemná rieka.
Petrohrad bol vraj tam kde je ešte skôr ako sa narodil Peter 1. Romanov. Je zaujímavé že v Piteru je oveľa viac mostov a premostení ako v Benátkach. Nedávno obnovený Chrám námorných síl RF je veľmi zaujímavá stavba.
S pozdravom Peter.


Zdravia všetkým. O Moskve by sa dalo popísať naozaj veľa. Napríklad také metro to má kruhové trasy, aspoň základných dvanásť staníc vytvárajú kruch. Údajne je pod verejným metrom ešte aj tajné metro 2 . Počas vykonávania metra sa údajne našli tunely dlhé desiatky kilometrov. Mnohé viedli hlboko do podzemia. Vraj tieto tunely neboli nikdy prebádané. Našla sa aj podzemná rieka. Petrohrad bol vraj tam kde je ešte skôr ako sa narodil Peter 1. Romanov. Je zaujímavé že v Piteru je oveľa viac mostov a premostení ako v Benátkach. Nedávno obnovený Chrám námorných síl RF je veľmi zaujímavá stavba. S pozdravom Peter.

Templari Sibire
Asgard na Sibiri
Plato Putorana - Krasnojarska oblast - Centralni Sibirske plato
https://www.youtube.com/watch?v=DfkHOVdmxas


**Templari Sibire** **Asgard na Sibiri** Plato Putorana - Krasnojarska oblast - Centralni Sibirske plato https://www.youtube.com/watch?v=DfkHOVdmxas
Upravené 11. 10. 2021 o 15:11

Nové hlavné mesto môže súvisieť s presunom klimatických zón na Zemi.


Nové hlavné mesto môže súvisieť s presunom klimatických zón na Zemi.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

tak s tym sa da suhlasit, kludne je mozne, ze Petrohrad bude viac pod snehom alebo vodou a Moskva zasa prilis sucha, resp. vela ladu. Zasa ked si predstavim, ze sa ma kazdych par storoci presuvat hlavne mesto, tak sa mi to az tak velmi nezda ako riesenie


tak s tym sa da suhlasit, kludne je mozne, ze Petrohrad bude viac pod snehom alebo vodou a Moskva zasa prilis sucha, resp. vela ladu. Zasa ked si predstavim, ze sa ma kazdych par storoci presuvat hlavne mesto, tak sa mi to az tak velmi nezda ako riesenie

tak s tym sa da suhlasit, kludne je mozne, ze Petrohrad bude viac pod snehom alebo vodou a Moskva zasa prilis sucha, resp. vela ladu. Zasa ked si predstavim, ze sa ma kazdych par storoci presuvat hlavne mesto, tak sa mi to az tak velmi nezda ako riesenie


Každých několik století není zase až tak často.
Navíc, může se vrátit tam nebo blízko toho, kde už dříve bylo.


[quote="pid:37262, uid:187"]tak s tym sa da suhlasit, kludne je mozne, ze Petrohrad bude viac pod snehom alebo vodou a Moskva zasa prilis sucha, resp. vela ladu. Zasa ked si predstavim, ze sa ma kazdych par storoci presuvat hlavne mesto, tak sa mi to az tak velmi nezda ako riesenie[/quote] Každých několik století není zase až tak často. Navíc, může se vrátit tam nebo blízko toho, kde už dříve bylo.

Nové hlavné mesto môže súvisieť s presunom klimatických zón na Zemi.


mna by skor zaujimala tvoja reakcia na -

Mas aj nejake vysvetlenie k tomu? Nejake objasenie tvojho vyroku? Lebo sam o sebe vyrok ma asi taku hodnotu ako komentar 15 rocneho pubertiaka na mojevideo.sk


zostalo ticho, ci aj ti co sa pytaju na jednoduchu otazku su dogmatici? guru povedal, guru sa nemyli.


[quote="pid:37150, uid:623"]Nové hlavné mesto môže súvisieť s presunom klimatických zón na Zemi.[/quote] mna by skor zaujimala tvoja reakcia na - [quote="pid:37062, uid:106"]Mas aj nejake vysvetlenie k tomu? Nejake objasenie tvojho vyroku? Lebo sam o sebe vyrok ma asi taku hodnotu ako komentar 15 rocneho pubertiaka na mojevideo.sk[/quote] zostalo ticho, ci aj ti co sa pytaju na jednoduchu otazku su dogmatici? guru povedal, guru sa nemyli.

zostalo ticho, ci aj ti co sa pytaju na jednoduchu otazku su dogmatici? guru povedal, guru sa nemyli.


Chápem, že ma považuješ za guru, ale nie som ním.


[quote="pid:37327, uid:252"]zostalo ticho, ci aj ti co sa pytaju na jednoduchu otazku su dogmatici? guru povedal, guru sa nemyli.[/quote] Chápem, že ma považuješ za guru, ale nie som ním.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

nemal nasledovnika


Také si myslím, že je ten pravý.


Beria měl na starost tajné služby obecně, ale nemyslím, že armádu jako takovou. On velel státní bezpečnosti a během druhé světové NKVD.


[quote="pid:37009, uid:66"]nemal nasledovnika[/quote] Také si myslím, že je ten pravý. Beria měl na starost tajné služby obecně, ale nemyslím, že armádu jako takovou. On velel státní bezpečnosti a během druhé světové NKVD.

Chápem, že ma považuješ za guru, ale nie som ním.


takze tu len zasieras priestor bez konstruktivnej odpovede, pod akou motivaciou? egregorialna posadnutost ci sluzobne?


[quote="pid:37328, uid:623"]Chápem, že ma považuješ za guru, ale nie som ním.[/quote] takze tu len zasieras priestor bez konstruktivnej odpovede, pod akou motivaciou? egregorialna posadnutost ci sluzobne?

Beria měl na starost tajné služby obecně, ale nemyslím, že armádu jako takovou. On velel státní bezpečnosti a během druhé světové NKVD.


Berija riadil aj vyvoj PVO, cize Rusko moze za S-300, 400,500 podakovat jemu. Netreba zabudat ani na vyvoj jadrovej zbrane, ktoru mal na starosti.


[quote="pid:37333, uid:311"]Beria měl na starost tajné služby obecně, ale nemyslím, že armádu jako takovou. On velel státní bezpečnosti a během druhé světové NKVD.[/quote] Berija riadil aj vyvoj PVO, cize Rusko moze za S-300, 400,500 podakovat jemu. Netreba zabudat ani na vyvoj jadrovej zbrane, ktoru mal na starosti.
1.3k
15
10
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept