Zdravie a záhrada
Vedlajsie ucinky vakcin, cast 3

@LRG, ak neprovokuješ, mal by si sa zamyslieť nad tým, či k informáciám pristupuješ dostatočne kriticky. Toto je jednoducho hlúposť a to, že sa tým vážne zaoberáš je spôsobené dvomi faktormi: nedostatkom technických znalostí a naivitou. Nepíšem to, aby som ťa zhadzoval, ale aby som upriamil tvoju pozornosť na zjavné nedostatky, na ktorých by si mal popracovať. Naši nepriatelia len čakajú, kedy na takéto niečo skočíme, aby nás mohli zdiskreditovať. Aj keď tvrdím, že na očkovanie tlačia kvôli tomu, že potrebujú do ľudí niečo dostať, a jednou z možností je technológia na ich ovplyvňovanie, stopercentne to nie je cez Bluetooth ani nič, čo je verejne známe. Vitaj v komunite a neboj sa prispievať.

@LRG, ak neprovokuješ, mal by si sa zamyslieť nad tým, či k informáciám pristupuješ dostatočne kriticky. Toto je jednoducho hlúposť a to, že sa tým vážne zaoberáš je spôsobené dvomi faktormi: nedostatkom technických znalostí a naivitou. Nepíšem to, aby som ťa zhadzoval, ale aby som upriamil tvoju pozornosť na zjavné nedostatky, na ktorých by si mal popracovať. Naši nepriatelia len čakajú, kedy na takéto niečo skočíme, aby nás mohli zdiskreditovať. Aj keď tvrdím, že na očkovanie tlačia kvôli tomu, že potrebujú do ľudí niečo dostať, a jednou z možností je technológia na ich ovplyvňovanie, stopercentne to nie je cez Bluetooth ani nič, čo je verejne známe. Vitaj v komunite a neboj sa prispievať.

Radšej budem mať pravdu s Rusmi, ako by som sa mal mýliť s Američanmi.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 10. 1. 2022 o 14:30

Já bych to nechal být. Člověk se chtěl zapojit do diskuse a hned takové kapky. přiznal, že asi to nebyl nejlepší vstup. Příští pokus, pokud nějaký bude, vám snad padne do noty.

Já bych to nechal být. Člověk se chtěl zapojit do diskuse a hned takové kapky. přiznal, že asi to nebyl nejlepší vstup. Příští pokus, pokud nějaký bude, vám snad padne do noty.
Upravené 10. 1. 2022 o 14:35

Člověk se chtěl zapojit do diskuse a hned takové kapky.
Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku smile.

[quote="pid:52008, uid:312"]Člověk se chtěl zapojit do diskuse a hned takové kapky.[/quote]Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku :).

Nechajme to plávať...

Ja som len chcel poukázať na určitý jav, prípadne, či sa s tým niekto stretol.
Nič viac, nič menej, nikde som netvrdil, že to je technológia na ovládanie ľudí,
ani nič podobné...

Vyskúšať to môže každý, názor si tiež spraví každý sám.

Čo sa týka fóra, oceňujem jeho prínos a určite to tu nechcem zahlcovať
mojími mylnými ,,dojmami,,

Nechajme to plávať... Ja som len chcel poukázať na určitý jav, prípadne, či sa s tým niekto stretol. Nič viac, nič menej, nikde som netvrdil, že to je technológia na ovládanie ľudí, ani nič podobné... Vyskúšať to môže každý, názor si tiež spraví každý sám. Čo sa týka fóra, oceňujem jeho prínos a určite to tu nechcem zahlcovať mojími mylnými ,,dojmami,,
Upravené 10. 1. 2022 o 15:44

Ja som len chcel poukázať na určitý jav, prípadne, či sa s tým niekto stretol.
Nič viac, nič menej, nikde som netvrdil, že to je technológia na ovládanie ľudí,
ani nič podobné...

myslim, ze sme to uz riesili v maji tu: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/80/vedlaj%C5%A1ie-%C3%BA%C4%8Dinky-vakc%C3%ADn-proti-covidu19/post-16769#post-16769

v pohode, za to iste sme sundali aj Oracla smile

[quote="pid:52015, uid:868"]Ja som len chcel poukázať na určitý jav, prípadne, či sa s tým niekto stretol. Nič viac, nič menej, nikde som netvrdil, že to je technológia na ovládanie ľudí, ani nič podobné...[/quote] myslim, ze sme to uz riesili v maji tu: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/80/vedlaj%C5%A1ie-%C3%BA%C4%8Dinky-vakc%C3%ADn-proti-covidu19/post-16769#post-16769 v pohode, za to iste sme sundali aj Oracla ;)

Moderator

Upravené 10. 1. 2022 o 15:34

Otazka pre dámy, začínam byt trocha paranoidná: už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus. Bolo to vždy krátko po ockovani dotyčnej alebo dotyčného, myslím tým pobyt v jednej miestnosti, rozhovor a pod. Stalo sa to už niekomu? Nejako neviem dohľadať články na nete ohľadne tohto, minule bol len krátka zmienka na Oriho blogu.
Ale asi by má zaujímala osobná skúsenosť. Ja s očkovanými v kontakte nie sim. Robím z domu väčšinu casu. Toto bolo vždy krátko po ockovani danej osoby.

Otazka pre dámy, začínam byt trocha paranoidná: už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus. Bolo to vždy krátko po ockovani dotyčnej alebo dotyčného, myslím tým pobyt v jednej miestnosti, rozhovor a pod. Stalo sa to už niekomu? Nejako neviem dohľadať články na nete ohľadne tohto, minule bol len krátka zmienka na Oriho blogu. Ale asi by má zaujímala osobná skúsenosť. Ja s očkovanými v kontakte nie sim. Robím z domu väčšinu casu. Toto bolo vždy krátko po ockovani danej osoby.

Práve som sa vrátil z obchodu, bol som si kúpiť niečo na raňajky, vojdem dnu (úplne prázdy), len ja a pani predavačka... Zapnem bluetooth, vidím tam jedno číslo (45:8E...),

V interných priestoroch netreba zabúdať aj na to, že na Bluetooth je dnes navešaných kopec zariadení. Napríklad také termostatické hlavice na radiátoroch...
Kopec ľudí má doma Smart TV, ktorým ale vôbec nerozumie - podstatné je, že si pozrie svoj obľúbený program. Pritom ani netuší, aké to má funkcie, nieto ešte, že sú pozapínané...
U niektorých expertov kráčajúcich s dobou sa dá stretnúť so smart žiarovkami, chladničkou, práčkou...
A v paneláku to kľudne môže byť aj u suseda...

V lese možno naraziť aj na fotopascu s bluetooth konektivitou (predpokladá drahší model a "odborníka" čo ju inštaloval)...

[quote="pid:51953, uid:868"]Práve som sa vrátil z obchodu, bol som si kúpiť niečo na raňajky, vojdem dnu (úplne prázdy), len ja a pani predavačka... Zapnem bluetooth, vidím tam jedno číslo (45:8E...),[/quote] V interných priestoroch netreba zabúdať aj na to, že na Bluetooth je dnes navešaných kopec zariadení. Napríklad také termostatické hlavice na radiátoroch... Kopec ľudí má doma Smart TV, ktorým ale vôbec nerozumie - podstatné je, že si pozrie svoj obľúbený program. Pritom ani netuší, aké to má funkcie, nieto ešte, že sú pozapínané... U niektorých expertov kráčajúcich s dobou sa dá stretnúť so smart žiarovkami, chladničkou, práčkou... A v paneláku to kľudne môže byť aj u suseda... V lese možno naraziť aj na fotopascu s bluetooth konektivitou (predpokladá drahší model a "odborníka" čo ju inštaloval)...

neviem dohľadať články na nete ohľadne tohto

na fb to rozoberali ženy min. rok, no prestali, keď to polícia označila za hoax a dala diskusiu na svoju stránku.
Ja som to nepozorovala u seba, lebo aj tak ju mám rozhodenú,
no po stretnutí s osobou/strávila vtedy s nami skoro celý deň/, čo bola týždeň po fajzri som mala naliate lýtka a myslela som,že mi prasknú, normálne mi tak opuchli, že som nechápala. Predtým a ani potom sa mi to nestalo.

[quote="pid:52030, uid:273"]neviem dohľadať články na nete ohľadne tohto[/quote] na fb to rozoberali ženy min. rok, no prestali, keď to polícia označila za hoax a dala diskusiu na svoju stránku. Ja som to nepozorovala u seba, lebo aj tak ju mám rozhodenú, no po stretnutí s osobou/strávila vtedy s nami skoro celý deň/, čo bola týždeň po fajzri som mala naliate lýtka a myslela som,že mi prasknú, normálne mi tak opuchli, že som nechápala. Predtým a ani potom sa mi to nestalo.

Očkovací vyhláška se ale rušit nebude. „Kdo je v první linii, kdo je dennodenně ve styku s lidmi, kdo chrání naši bezpečnost, má být naočkovaný kvůli sobě, kvůli své rodině a kvůli těm, se kterými se setkává,“ řekl Rakušan https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-mame-rodiny-a-hypoteky-duvod-proc-se-policiste-a-vojaci-naockuji-185171#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=MUc4mjajbDJ-202201100805&dop_id=185171&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest181_voice_search_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Ubohej Rakušan. Lhář jako celá vládní sebranka. Před volbami chtěli okamžitě zrušit tu vyhlášku, dělat to jinak a dělají to stejně špatně, nebo spíš ještě hůře. Do toho jeho hrátky s šéfem Policie, šéfem lesů ČR atd. o dalších aférách a porovnání slibů vs realita ani nepíšu, to by sem nevešlo. a hloupý volič tomu naletěl

Očkovací vyhláška se ale rušit nebude. „Kdo je v první linii, kdo je dennodenně ve styku s lidmi, kdo chrání naši bezpečnost, má být naočkovaný kvůli sobě, kvůli své rodině a kvůli těm, se kterými se setkává,“ řekl Rakušan

Toto by som skôr nazval trollingom...

Možná si sedím na vedení, ale ať na tento konkrétní příspěvek od @Globalisté koukám zleva zprava, na rozdíl od některých předchozích příspěvků od stejného subjektu, na něm nevidím nic závadného. Ale kdybych se chtěl někam infiltrovat a předchozím monitoringem si udělal představu o prostředí, tak bych možná zkoušel odvést pozornost poukázáním na někoho, kdo v daném prostředí nemá nejlepší pověst...

[quote="pid:51959, uid:747"]Očkovací vyhláška se ale rušit nebude. „Kdo je v první linii, kdo je dennodenně ve styku s lidmi, kdo chrání naši bezpečnost, má být naočkovaný kvůli sobě, kvůli své rodině a kvůli těm, se kterými se setkává,“ řekl Rakušan https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-mame-rodiny-a-hypoteky-duvod-proc-se-policiste-a-vojaci-naockuji-185171#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=MUc4mjajbDJ-202201100805&dop_id=185171&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest181_voice_search_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Ubohej Rakušan. Lhář jako celá vládní sebranka. Před volbami chtěli okamžitě zrušit tu vyhlášku, dělat to jinak a dělají to stejně špatně, nebo spíš ještě hůře. Do toho jeho hrátky s šéfem Policie, šéfem lesů ČR atd. o dalších aférách a porovnání slibů vs realita ani nepíšu, to by sem nevešlo. a hloupý volič tomu naletěl[/quote] [quote="pid:51959, uid:747"]Očkovací vyhláška se ale rušit nebude. „Kdo je v první linii, kdo je dennodenně ve styku s lidmi, kdo chrání naši bezpečnost, má být naočkovaný kvůli sobě, kvůli své rodině a kvůli těm, se kterými se setkává,“ řekl Rakušan[/quote] [quote="pid:51979, uid:868"]Toto by som skôr nazval trollingom...[/quote] Možná si sedím na vedení, ale ať na tento konkrétní příspěvek od @Globalisté koukám zleva zprava, na rozdíl od některých předchozích příspěvků od stejného subjektu, na něm nevidím nic závadného. Ale kdybych se chtěl někam infiltrovat a předchozím monitoringem si udělal představu o prostředí, tak bych možná zkoušel odvést pozornost poukázáním na někoho, kdo v daném prostředí nemá nejlepší pověst...
Upravené 10. 1. 2022 o 19:08

na fb to rozoberali ženy min. rok, no prestali,
Četl jsem také o případu, kdy se po setkání s očkovanými menstruace znovu objevila u ženy dávno po přechodu.

[quote="pid:52038, uid:94"]na fb to rozoberali ženy min. rok, no prestali,[/quote]Četl jsem také o případu, kdy se po setkání s očkovanými menstruace znovu objevila u ženy dávno po přechodu.

Četl jsem také o případu, kdy se po setkání s očkovanými menstruace znovu objevila u ženy dávno po přechodu.

Možnou, z dosud (veřejnosti) neznámých příčin, interakci mezi biopoly očkovaných a neočkovaných určitě nelze šmahem zavrhnout, ale souvislost s bluetooth se mi zdá hodně podivná.
Dokázal bych si představit, že tělo očkovaného, jak se snaží očistit se od cizorodých látek, "vysílá špatné vibrace", které mohou interagovat s biopolem druhého člověka.

[quote="pid:52040, uid:312"]Četl jsem také o případu, kdy se po setkání s očkovanými menstruace znovu objevila u ženy dávno po přechodu.[/quote] Možnou, z dosud (veřejnosti) neznámých příčin, interakci mezi biopoly očkovaných a neočkovaných určitě nelze šmahem zavrhnout, ale souvislost s bluetooth se mi zdá hodně podivná. Dokázal bych si představit, že tělo očkovaného, jak se snaží očistit se od cizorodých látek, "vysílá špatné vibrace", které mohou interagovat s biopolem druhého člověka.
Upravené 10. 1. 2022 o 18:59

Už by si mohol prestať komentovať každý príspevok. Tým, ako si olepil blbosťami toto vlákno, len dokazuješ svoj trolling.

Už by si mohol prestať komentovať každý príspevok. Tým, ako si olepil blbosťami toto vlákno, len dokazuješ svoj trolling.

Každý kto má pochybnosti, veď zoberte zaočkovaného človeka niekedy na prechádzku do lesa, povedzete mu nech si mobil, či iné smarth doplnky nechá doma a sami si to vyskúšajte.

Metodologicky korektnejšie by bolo, keby ste si to najprv odskúšal sám, opakovane a s rôznymi osobami. A až potom s tým išiel sem a vyzýval ostatných, nech si to vyskúšajú... Prípadne by bolo dobré to konzultovať s IT odborníkom, že ako je možné, že niekde, kde nepredpokladáš prítomnosť BT zariadenia, chytáš zariadenie s takýmto kódom. ITčkári z praxe budú mať viac skúseností a odpovedí, než človek amatér.

[quote="pid:52036, uid:868"]Každý kto má pochybnosti, veď zoberte zaočkovaného človeka niekedy na prechádzku do lesa, povedzete mu nech si mobil, či iné smarth doplnky nechá doma a sami si to vyskúšajte.[/quote] Metodologicky korektnejšie by bolo, keby ste si to najprv odskúšal sám, opakovane a s rôznymi osobami. A až potom s tým išiel sem a vyzýval ostatných, nech si to vyskúšajú... Prípadne by bolo dobré to konzultovať s IT odborníkom, že ako je možné, že niekde, kde nepredpokladáš prítomnosť BT zariadenia, chytáš zariadenie s takýmto kódom. ITčkári z praxe budú mať viac skúseností a odpovedí, než človek amatér.

Ale ak šli oproti deti s rodičmi v strednom veku, nikto okolo nebol, a ukázalo mi dve čísla, predpokladám, že rodičia boli zaočkovaní...

Lidi dnes mají spoustu zařízení s Bluetooth, třeba telefon, hodinky a další ... a kupodivu s tím chodí i do lesa.

Ak šli oproti dvaja dôchodcovia a mobil neukázal nič, predpokladám, že nič v sebe nemali (obe situácie počas prechádzky v lese)...

Ne v sobě, ale u sebe nic neměli. Důchodci tyhle zařízení zase tolik nepoužívají.

Akonáhle som vošiel do Tesca, desať a viac čísel mi vyskočilo naraz, samozrejme neviem, ,,kto je kto

Zkus tu konkrétní MAC adresu vložit třeba sem https://macaddresschanger.com/bluetooth-mac-lookup, uvidíš výrobce daného zařízení a Pfizer ani Moderna to určitě nebude :-)

Avšak viem, že ak mi nájde nejaké buetooth zariadenie, napr. fit hodinky, alebo televízor, tak sa ten kód po čase zmení na príslušný názov..

Kdybys trochu hledal, třeba "bluetooth mac address no device name", tak se ti vrátí spousta podobných případů, kdy se zobrazují pouze MAC a ne názvy zařízení. A jsou to odkazy z doby ještě před Covidem.
https://forums.oneplus.com/threads/no-device-name-but-device-mac-address-in-bluetooth-searching.702800/

[quote="pid:51928, uid:868"]Ale ak šli oproti deti s rodičmi v strednom veku, nikto okolo nebol, a ukázalo mi dve čísla, predpokladám, že rodičia boli zaočkovaní...[/quote] Lidi dnes mají spoustu zařízení s Bluetooth, třeba telefon, hodinky a další ... a kupodivu s tím chodí i do lesa. [quote="pid:51928, uid:868"]Ak šli oproti dvaja dôchodcovia a mobil neukázal nič, predpokladám, že nič v sebe nemali (obe situácie počas prechádzky v lese)...[/quote] Ne v sobě, ale u sebe nic neměli. Důchodci tyhle zařízení zase tolik nepoužívají. [quote="pid:51928, uid:868"]Akonáhle som vošiel do Tesca, desať a viac čísel mi vyskočilo naraz, samozrejme neviem, ,,kto je kto[/quote] Zkus tu konkrétní MAC adresu vložit třeba sem https://macaddresschanger.com/bluetooth-mac-lookup, uvidíš výrobce daného zařízení a Pfizer ani Moderna to určitě nebude :-) [quote="pid:51928, uid:868"]Avšak viem, že ak mi nájde nejaké buetooth zariadenie, napr. fit hodinky, alebo televízor, tak sa ten kód po čase zmení na príslušný názov..[/quote] Kdybys trochu hledal, třeba "bluetooth mac address no device name", tak se ti vrátí spousta podobných případů, kdy se zobrazují pouze MAC a ne názvy zařízení. A jsou to odkazy z doby ještě před Covidem. https://forums.oneplus.com/threads/no-device-name-but-device-mac-address-in-bluetooth-searching.702800/

už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus. Bolo to vždy krátko po ockovani dotyčnej alebo dotyčného, myslím tým pobyt v jednej miestnosti, rozhovor a pod. Stalo sa to už niekomu?

Nie som síce žena, ale snáď nevadí... smile
Ako prvú som zaregistroval zmienku o deťoch, ktoré sa vyhádzali fialovými fľakmi (akokeby drobnými podliatinami po celom tele) po pár hodinovom kontakte s čerstvo očkovanými starými rodičmi kdesi v Anglicku. Potom prišli sťažnosti neočkovaných mužov po noci s očkovanou partnerkou - ráno boli pomodretí (a bitkou či inou fyzickou aktivitou to nebolo). Potom úmrtie dojčaťa..., a potom sa to už začalo sypať...

Pravidelne chodievam na masáže, počas ktorých s masérkou stihneme prebrať kade čo. Prišla reč aj na možné vedľajšie účinky po vakcíne, v rámci toho aj na tú menštruáciu. Potvrdila mi, že sa jej na to sťažovalo pár kamarátok, hoci ona u seba žiadne problémy neregistrovala (ale zas užíva kopec antioxidantov + omega-3).

Z pohľadu tela je S-proteín toxín, ktorého sa snaží zbaviť. Takže ho rôznymi spôsobmi vylučuje do okolia (žiaľ, dovtedy stihne napáchať riadne škody). Volá sa to shedding. Aktuálne som zachytil zmienku o ňom na blogu u JUDr. Weisa: https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/ , pozri časť 3. S proteín – náboj biologickej zbrane.

[quote="pid:52030, uid:273"]už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus. Bolo to vždy krátko po ockovani dotyčnej alebo dotyčného, myslím tým pobyt v jednej miestnosti, rozhovor a pod. Stalo sa to už niekomu?[/quote] Nie som síce žena, ale snáď nevadí... :) Ako prvú som zaregistroval zmienku o deťoch, ktoré sa vyhádzali fialovými fľakmi (akokeby drobnými podliatinami po celom tele) po pár hodinovom kontakte s čerstvo očkovanými starými rodičmi kdesi v Anglicku. Potom prišli sťažnosti neočkovaných mužov po noci s očkovanou partnerkou - ráno boli pomodretí (a bitkou či inou fyzickou aktivitou to nebolo). Potom úmrtie dojčaťa..., a potom sa to už začalo sypať... Pravidelne chodievam na masáže, počas ktorých s masérkou stihneme prebrať kade čo. Prišla reč aj na možné vedľajšie účinky po vakcíne, v rámci toho aj na tú menštruáciu. Potvrdila mi, že sa jej na to sťažovalo pár kamarátok, hoci ona u seba žiadne problémy neregistrovala (ale zas užíva kopec antioxidantov + omega-3). Z pohľadu tela je S-proteín toxín, ktorého sa snaží zbaviť. Takže ho rôznymi spôsobmi vylučuje do okolia (žiaľ, dovtedy stihne napáchať riadne škody). Volá sa to shedding. Aktuálne som zachytil zmienku o ňom na blogu u JUDr. Weisa: [https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/](https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/) , pozri časť 3. S proteín – náboj biologickej zbrane.

@LRG
Všiml jsem si, že vaše příspěvky o možné souvislosti bluetooth s očkováním proti Covidu byly (nejspíš vámi) vymazány. Trochu mě trápí svědomí, jestli jsem nebyl příliš podezíravý. Pokud jste opravdu pouze hledal(a) odpovědi, tak bych se chtěl omluvit a jako omluvu nabídnout některý z českých překladů publikací KOB, uveřejněných třeba zde:
http://leva-net.webnode.cz/clanky-katalog/uvodni-materialy/productscbm_271014/20/
V případě zájmu o ruský jazyk by možná bylo užitečné toto vlákno:
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4608/rusk%C3%BD-jazyk-samostudium

@LRG Všiml jsem si, že vaše příspěvky o možné souvislosti bluetooth s očkováním proti Covidu byly (nejspíš vámi) vymazány. Trochu mě trápí svědomí, jestli jsem nebyl příliš podezíravý. Pokud jste opravdu pouze hledal(a) odpovědi, tak bych se chtěl omluvit a jako omluvu nabídnout některý z českých překladů publikací KOB, uveřejněných třeba zde: http://leva-net.webnode.cz/clanky-katalog/uvodni-materialy/productscbm_271014/20/ V případě zájmu o ruský jazyk by možná bylo užitečné toto vlákno: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4608/rusk%C3%BD-jazyk-samostudium
Upravené 11. 1. 2022 o 20:40

Z pohľadu tela je S-proteín toxín, ktorého sa snaží zbaviť. Takže ho rôznymi spôsobmi vylučuje do okolia (žiaľ, dovtedy stihne napáchať riadne škody)
Naši politici o těchto následcích velice dobře vědí. Ještě v létě schválili postup pro pandemii nepřenosných nemocí (trombóz, mozkových příhod, infarktů, embolií a pod.)

[quote="pid:52061, uid:178"]Z pohľadu tela je S-proteín toxín, ktorého sa snaží zbaviť. Takže ho rôznymi spôsobmi vylučuje do okolia (žiaľ, dovtedy stihne napáchať riadne škody)[/quote]Naši politici o těchto následcích velice dobře vědí. Ještě v létě schválili postup pro **pandemii nepřenosných nemocí** (trombóz, mozkových příhod, infarktů, embolií a pod.)
Upravené 10. 1. 2022 o 22:26

pandemii nepřenosných nemocí (trombóz, mozkových příhod, infarktů, embolií a pod.)

To jsou pouze první oběti pokročilé genocidy, zdravotně nejslabší jedinci. Jímá mě hrůza z toho jaké další formy disfunkce organismu se v budoucnu objeví v důsledku těchto zvrhlých experimentů. MUDr. Mengele se musí v hrobě tetelit blahem.

[quote="pid:52069, uid:312"]pandemii nepřenosných nemocí (trombóz, mozkových příhod, infarktů, embolií a pod.)[/quote] To jsou pouze první oběti pokročilé genocidy, zdravotně nejslabší jedinci. Jímá mě hrůza z toho jaké další formy disfunkce organismu se v budoucnu objeví v důsledku těchto zvrhlých experimentů. MUDr. Mengele se musí v hrobě tetelit blahem.

Zo skupiny fb: tehotné a dojčiace maminky:

Žena očkovaná 2 fajzer tehotná, dieťaťu zistili vadu srdca, jej nedošlo, že to môže byť z vakcíny a pýta sa či môže ísť napriek tomu na 3 dávku. Všetky ju tam podporujú, že určite....

Kamrátka 2 Moderna, otehotnela, po 4 týždňoch jej dr. povedal, že plodu nebije srdce a ak nepotratí spontánne, musí ísť na zákrok. Bola po Vianociach a momentálne maróduje. Nepripisuje to vakcíne...

Čo k tomu dodať...

Zo skupiny fb: tehotné a dojčiace maminky: Žena očkovaná 2 fajzer tehotná, dieťaťu zistili vadu srdca, jej nedošlo, že to môže byť z vakcíny a pýta sa či môže ísť napriek tomu na 3 dávku. Všetky ju tam podporujú, že určite.... Kamrátka 2 Moderna, otehotnela, po 4 týždňoch jej dr. povedal, že plodu nebije srdce a ak nepotratí spontánne, musí ísť na zákrok. Bola po Vianociach a momentálne maróduje. Nepripisuje to vakcíne... Čo k tomu dodať...

Nie som síce žena, ale snáď nevadí...

nevadi, ďakujem krasne.

[quote="pid:52061, uid:178"]Nie som síce žena, ale snáď nevadí...[/quote] nevadi, ďakujem krasne.

Otazka pre dámy, začínam byt trocha paranoidná: už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus.

Nič si nenamýšľaš, je to naozaj tak. Viacerí to tu v minulosti písali a stretol som sa s tým aj bežnom živote.

[quote="pid:52030, uid:273"]Otazka pre dámy, začínam byt trocha paranoidná: už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus.[/quote] Nič si nenamýšľaš, je to naozaj tak. Viacerí to tu v minulosti písali a stretol som sa s tým aj bežnom živote.

Upravené 11. 1. 2022 o 10:58

@Lavazza

z apríla 2021

https://otevrisvoumysl.cz/zdravotni-sestra-naleha-drzte-se-dal-od-ockovanych-proti-covidu/

https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-a-prevazne-zen-co-po-kontaktu-s-ockovanymi-zazivaji-vazne-nepriznive-reakce/

https://otevrisvoumysl.cz/dr-northrupova-ockovani-lide-ze-sebe-vylucuji-neco-co-nepriznive-ovlivnuje-ostatni-zejmena-zeny/

https://otevrisvoumysl.cz/dr-palevsky-mohou-ockovani-lide-zpusobit-onemocneni-u-neockovanych-lidi/

https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-zeny-trpi-horsimi-periodami-i-v-blizkosti-ockovanych-proti-covidu-i-kdyz-samy-nebyly-ockovany/

Určite by sa dalo nájsť aj viac.

@Lavazza z apríla 2021 https://otevrisvoumysl.cz/zdravotni-sestra-naleha-drzte-se-dal-od-ockovanych-proti-covidu/ https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-a-prevazne-zen-co-po-kontaktu-s-ockovanymi-zazivaji-vazne-nepriznive-reakce/ https://otevrisvoumysl.cz/dr-northrupova-ockovani-lide-ze-sebe-vylucuji-neco-co-nepriznive-ovlivnuje-ostatni-zejmena-zeny/ https://otevrisvoumysl.cz/dr-palevsky-mohou-ockovani-lide-zpusobit-onemocneni-u-neockovanych-lidi/ https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-zeny-trpi-horsimi-periodami-i-v-blizkosti-ockovanych-proti-covidu-i-kdyz-samy-nebyly-ockovany/ Určite by sa dalo nájsť aj viac.

Určite by sa dalo nájsť aj viac.

dakujem krasne:-) islo mi aj o osobnú skúsenosť.

[quote="pid:52137, uid:679"]Určite by sa dalo nájsť aj viac.[/quote] dakujem krasne:-) islo mi aj o osobnú skúsenosť.

Štúdia potvrdila niektoré dohady. Očkovanie proti covidu môže vplývať na menštruáciu
https://brainee.hnonline.sk/veda/ako-na-to/18216384-nelakajte-sa-ak-vakcina-proti-covid-mierne-zmeni-vas-cyklus-menstruacie-hovori-studia

sledovací kód facebooku odstránený, ďakujem, @Ogar Valach, už si dám na to pozor

**Štúdia potvrdila niektoré dohady. Očkovanie proti covidu môže vplývať na menštruáciu** https://brainee.hnonline.sk/veda/ako-na-to/18216384-nelakajte-sa-ak-vakcina-proti-covid-mierne-zmeni-vas-cyklus-menstruacie-hovori-studia ----------------- sledovací kód facebooku odstránený, ďakujem, @Ogar Valach, už si dám na to pozor
Upravené 11. 1. 2022 o 16:12

Očkovanie proti covidu môže vplývať na menštruáciu
Neľakajte sa ... Veď rozhodená menštruácia to nič nie je. Veď to je bežné. Obvykle pri rozhodenej menštrácii majú mnohé ženy aj iné problémy s tým čo majú len ženy, ale veď to je v pohode. Vakcína je záchrana. Veď to trvalo len niekoľko rokov kým sa vám zharmonizoval cyklus a ustali aj ostatné problémy pri použití všemožných prostriedkov. Tak sa neľakajte, veď to nič nie je nejaká rozhádzaná menštruácia. Problém s otehotnením, ale kdé, vakcína je mňamka neľakajte sa to len na chvíľu. A navyše ktovie čo je na tom pravdy, to vôbec nemusí byť vakcínou. Veď predsa vakcína zachraňuje a neškodí, veď predsa prínosy a pozitíva vakcíny ďaleko prevyšujú jej nevýhody ako naša Fiona z paláca tvrdí. No nedaj si to. Článok som nečítal. Stačí nadpis.

[quote="pid:52166, uid:679"]Očkovanie proti covidu môže vplývať na menštruáciu[/quote]Neľakajte sa ... Veď rozhodená menštruácia to nič nie je. Veď to je bežné. Obvykle pri rozhodenej menštrácii majú mnohé ženy aj iné problémy s tým čo majú len ženy, ale veď to je v pohode. Vakcína je záchrana. Veď to trvalo len niekoľko rokov kým sa vám zharmonizoval cyklus a ustali aj ostatné problémy pri použití všemožných prostriedkov. Tak sa neľakajte, veď to nič nie je nejaká rozhádzaná menštruácia. Problém s otehotnením, ale kdé, vakcína je mňamka neľakajte sa to len na chvíľu. A navyše ktovie čo je na tom pravdy, to vôbec nemusí byť vakcínou. Veď predsa vakcína zachraňuje a neškodí, veď predsa prínosy a pozitíva vakcíny ďaleko prevyšujú jej nevýhody ako naša Fiona z paláca tvrdí. No nedaj si to. Článok som nečítal. Stačí nadpis.

môže

ak pisalek použije toto slovo a jemu podobne slova,,,,,,, pravdepodobne ,asi ,že vraj,údajne,
---tak taketo vygrcy može brať važne len naivny človek

maly priklad: jazda autom može sposobiť smrť dosledkom autohavarie alebo
..holenie krku žiletkou može sposobiť smrť dosledku prerezania krčnej tepny ,,,bla bla bla .....

[quote="pid:52166, uid:679"]môže[/quote] ak pisalek použije toto slovo a jemu podobne slova,,,,,,, pravdepodobne ,asi ,že vraj,údajne, ---tak taketo vygrcy može brať važne len naivny človek maly priklad: jazda autom može sposobiť smrť dosledkom autohavarie alebo ..holenie krku žiletkou može sposobiť smrť dosledku prerezania krčnej tepny ,,,bla bla bla .....

ak pisalek použije toto slovo a jemu podobne slova,,,,,,, pravdepodobne ,asi ,že vraj,údajne,
---tak taketo vygrcy može brať važne len naivny človek

Slabý odvar. Posuňme to na vyššiu úroveň, ktorá dokáže zblbnúť aj starých čitateľov masmédií. Neurčitosť v praxi pôsobiaca seriózne:

• Od dôveryhodného zdroja blízkeho redakcii vieme...
  • Jasne ukazujú na možné prepojenie...
  • S určitosťou môžeme tvrdiť, že existuje vysoká pravdepodobnosť...

[quote="pid:52177, uid:443"]ak pisalek použije toto slovo a jemu podobne slova,,,,,,, pravdepodobne ,asi ,že vraj,údajne, ---tak taketo vygrcy može brať važne len naivny človek[/quote] Slabý odvar. Posuňme to na vyššiu úroveň, ktorá dokáže zblbnúť aj starých čitateľov masmédií. Neurčitosť v praxi pôsobiaca seriózne: - Od dôveryhodného zdroja blízkeho redakcii vieme... - Jasne ukazujú na možné prepojenie... - S určitosťou môžeme tvrdiť, že existuje vysoká pravdepodobnosť...

Upravené 11. 1. 2022 o 17:17

Dnes jsem v práci na chodbě zaslechl rozhovor jednoho pána, který dostal plicní embolii. Přežil snad zázrakem. Nebyl to kolega z práce, ale někdo, kdo tam přijel na obchodní jednání. Zahlédl jsem ho jen na chvilku, když jsem šel kolem otevřených dveří. Na žádnou další dávku samozřejmě již nepůjde. Jinak mladý chlap tak do 30 - 40 let. Dále mě jeden kolega sdělil, že takto zemřel jeho kámoš. Lékaři samozřejmě zarytě tvrdí, že to nemohlo být po tzv. vakcíně.

Dnes jsem v práci na chodbě zaslechl rozhovor jednoho pána, který dostal plicní embolii. Přežil snad zázrakem. Nebyl to kolega z práce, ale někdo, kdo tam přijel na obchodní jednání. Zahlédl jsem ho jen na chvilku, když jsem šel kolem otevřených dveří. Na žádnou další dávku samozřejmě již nepůjde. Jinak mladý chlap tak do 30 - 40 let. Dále mě jeden kolega sdělil, že takto zemřel jeho kámoš. Lékaři samozřejmě zarytě tvrdí, že to nemohlo být po tzv. vakcíně.

Jarek

Ukážka zo slovníka pre @Covenant :

https://slovnik.juls.savba.sk /oficiálny elektronický slovník Jazykovedného ústavu Ľudovíta Štúra v Bratislave/

Vyťukala som si to nesmierne problematické sloveso môcť:

"Slovník súčasného slovenského jazyka A – G, H – L, M – N z r. 2006, 2011, 2015.
môcť môže môžu môžeme môžete mohol mohla (ne)môžuc nedok.
I. vo funkcii modálneho slovesa (s neurčitkom) 1. ▶ vyjadruje objektívne predpoklady, podmienky na uskutočnenie deja: mohol by byť tvojím otcom; chrípka môže spôsobiť komplikácie; niektoré lieky môžu poškodiť zdravie; kriminalisti môžu vyvrátiť dohady; nová vláda by mohla zabezpečiť ekonomickú stabilitu; "
môže vplývať = môže a nemusí vplývať na každého rovnako

Nedávajme slovesá na roveň s časticami /údajne, asi, .../.
Hoci tie častice sa vyskytujú v tv správach pomaly v každom príspevku, povedala by som, kvôli /ne/žalovateľnosti.
Tým neobhajujem médiá, len prestaňme negovať pomaly každé jedno písmeno, ale hodnoťme príspevky po dôslednom prečítaní. Nepíšme, ako sa nám zachce podľa momentálnej nálady.

Uplynulé 2 dni žasnem a uvažujem nad tým, či mi je toto treba.
Možno aj nie. /3 častice vedľa seba smile /

Ukážka zo slovníka pre @Covenant : https://slovnik.juls.savba.sk /oficiálny elektronický slovník Jazykovedného ústavu Ľudovíta Štúra v Bratislave/ Vyťukala som si to nesmierne problematické sloveso **môcť**: "Slovník súčasného slovenského jazyka A – G, H – L, M – N z r. 2006, 2011, 2015. môcť môže môžu môžeme môžete mohol mohla (ne)môžuc nedok. I. vo funkcii modálneho slovesa (s neurčitkom) 1. ▶ **vyjadruje objektívne predpoklady, podmienky na uskutočnenie deja:** mohol by byť tvojím otcom; chrípka môže spôsobiť komplikácie; niektoré lieky môžu poškodiť zdravie; kriminalisti môžu vyvrátiť dohady; nová vláda by mohla zabezpečiť ekonomickú stabilitu; " **môže vplývať** = môže a nemusí vplývať na každého rovnako Nedávajme slovesá na roveň s časticami /údajne, asi, .../. Hoci tie častice sa vyskytujú v tv správach pomaly v každom príspevku, povedala by som, kvôli /ne/žalovateľnosti. Tým neobhajujem médiá, len prestaňme negovať pomaly každé jedno písmeno, ale hodnoťme príspevky po dôslednom prečítaní. Nepíšme, ako sa nám zachce podľa momentálnej nálady. Uplynulé 2 dni žasnem a uvažujem nad tým, či mi je toto treba. Možno aj nie. /3 častice vedľa seba ]:) /

islo mi aj o osobnú skúsenosť.

Dobrý kamarát pracoval cca 4 hodiny (IT sekcia) v uzavretej miestnosti, kde boli spolu s ním prítomné aj 4 očkované osoby (cca 2 týždne po). Do rána sa mu na vnútorných stehnách objavili veľké modré fľaky - krvné podliatiny. Opakovane tam už o týždeň nechcel ísť, ale uprosili ho, lebo vraj k nim ostatní IT-čkári odmietajú chodiť (zdá sa, že aj iní mali problémy).
Pri druhej návšteve si zobral CDS (500ppm), trochu nalial do malej misky a nechal odparovať. Ráno sa na stehnách žiadne fľaky neobjavili.

[quote="pid:52161, uid:273"]islo mi aj o osobnú skúsenosť.[/quote] Dobrý kamarát pracoval cca 4 hodiny (IT sekcia) v uzavretej miestnosti, kde boli spolu s ním prítomné aj 4 očkované osoby (cca 2 týždne po). Do rána sa mu na vnútorných stehnách objavili veľké modré fľaky - krvné podliatiny. Opakovane tam už o týždeň nechcel ísť, ale uprosili ho, lebo vraj k nim ostatní IT-čkári odmietajú chodiť (zdá sa, že aj iní mali problémy). Pri druhej návšteve si zobral CDS (500ppm), trochu nalial do malej misky a nechal odparovať. Ráno sa na stehnách žiadne fľaky neobjavili.

Po odborné stránce o fungování lidského těla nevím téměř nic, někdy to ale možná může být výhoda. Znovu sem dám odkaz na video, které, dle mého názoru, zcela konzistentně a věrohodně vyvrací dosavadní infekční medicínu, založenou na Kochových a Pasteurových manipulacích, zamlčování a překrucování v té době již známých experimetnálních výsledků. Podle Béchampa, který byl jejich současníkem, veškeré mikroorganismy v těle - bakterie a plísně - plní roli "požíračů" odpadu vzniklého látkovou výměnou a případným rozpadem odumřelých buněk. Viry jsou pak dle jedné teorie části rozpadajících se buněk, dle druhé teorie jsou pak stimulanty zvýšeného očistného procesu vylučovanými buňkami v případě, kdy se v těle nahromadí více odpadu, než jsou tělní mikroorganismy (hlavně bakterie) schopny zpracovat.
Takže všechny nemoci jsou podle této teorie stavem zvýšené intoxikace organismu, kdy se tělo tohoto odpadu snaží zbavit. Doporučuji podívat se na toto video, protože jsem to vylíčil hodně ve zkratce a nejsem si jist, zda úplně přesně. Video je s českými titulky:
https://odysee.com/ a do vyhledávacího políčka zadejte The Church Of Virotology

V souladu s výše uvedenými fakty by se mi jako možná příčina těch fleků a podlitin jevilo zachycení molekul škodlivin, vylučovaných dechem a pokožkou očkovaných při úporném očistném procesu, sliznicemi a pokožkou postiženého. Ale je to pouhý laický pohled.

Po odborné stránce o fungování lidského těla nevím téměř nic, někdy to ale možná může být výhoda. Znovu sem dám odkaz na video, které, dle mého názoru, zcela konzistentně a věrohodně vyvrací dosavadní infekční medicínu, založenou na Kochových a Pasteurových manipulacích, zamlčování a překrucování v té době již známých experimetnálních výsledků. Podle Béchampa, který byl jejich současníkem, veškeré mikroorganismy v těle - bakterie a plísně - plní roli "požíračů" odpadu vzniklého látkovou výměnou a případným rozpadem odumřelých buněk. Viry jsou pak dle jedné teorie části rozpadajících se buněk, dle druhé teorie jsou pak stimulanty zvýšeného očistného procesu vylučovanými buňkami v případě, kdy se v těle nahromadí více odpadu, než jsou tělní mikroorganismy (hlavně bakterie) schopny zpracovat. Takže všechny nemoci jsou podle této teorie stavem zvýšené intoxikace organismu, kdy se tělo tohoto odpadu snaží zbavit. Doporučuji podívat se na toto video, protože jsem to vylíčil hodně ve zkratce a nejsem si jist, zda úplně přesně. Video je s českými titulky: https://odysee.com/ a do vyhledávacího políčka zadejte The Church Of Virotology V souladu s výše uvedenými fakty by se mi jako možná příčina těch fleků a podlitin jevilo zachycení molekul škodlivin, vylučovaných dechem a pokožkou očkovaných při úporném očistném procesu, sliznicemi a pokožkou postiženého. Ale je to pouhý laický pohled.
Upravené 12. 1. 2022 o 09:28

Takže všechny nemoci jsou podle této teorie stavem zvýšené intoxikace organismu, kdy se tělo tohoto odpadu snaží zbavit.

Ja som túto myšlienku prvýkrát počula u Dannyho Kollára, čo mal rozhovor s Kamalou Taris zo spolku Resetheus. Majú tu aj samostatné vlákno. Že virológia je proste ako viery, že vírusy neboli nikdy izolované len odfotené. Dosť ma to zaujalo, na stranke tejto organizacie je veľa zaujimavých videí. No mám s tým ešte trochu problém to akceptovať, ale určite je to zaujímavé niečo.

[quote="pid:52253, uid:826"]Takže všechny nemoci jsou podle této teorie stavem zvýšené intoxikace organismu, kdy se tělo tohoto odpadu snaží zbavit.[/quote] Ja som túto myšlienku prvýkrát počula u Dannyho Kollára, čo mal rozhovor s Kamalou Taris zo spolku Resetheus. Majú tu aj samostatné vlákno. Že virológia je proste ako viery, že vírusy neboli nikdy izolované len odfotené. Dosť ma to zaujalo, na stranke tejto organizacie je veľa zaujimavých videí. No mám s tým ešte trochu problém to akceptovať, ale určite je to zaujímavé niečo.

Ja som túto myšlienku prvýkrát počula u Dannyho Kollára, čo mal rozhovor s Kamalou Taris zo spolku Resetheus

Reset the US.

Čítal som časť článku na nwoo. Pripada mi to ako diskusia zástancov plochej zeme. Vírusy sú fakt. Boli tu aj pred érou mobilov a elektroniky.
Len sa s nimi nerobili biologické pokusy na použitie.
Úloha vírusov je mnohoraká hlavne pozitívna pre človeka.
Ide hlavne o posilnenie/nabudenie imunity po prekonaní ochorenia.
Plus virus chce ako inteligentná forma zivota prežiť , preto hostiteľa nesmie zabiť.

[quote="pid:52259, uid:273"]Ja som túto myšlienku prvýkrát počula u Dannyho Kollára, čo mal rozhovor s Kamalou Taris zo spolku Resetheus[/quote] Reset the US. Čítal som časť článku na nwoo. Pripada mi to ako diskusia zástancov plochej zeme. Vírusy sú fakt. Boli tu aj pred érou mobilov a elektroniky. Len sa s nimi nerobili biologické pokusy na použitie. Úloha vírusov je mnohoraká hlavne pozitívna pre človeka. Ide hlavne o posilnenie/nabudenie imunity po prekonaní ochorenia. Plus virus chce ako inteligentná forma zivota prežiť , preto hostiteľa nesmie zabiť.
Upravené 12. 1. 2022 o 09:30

Úloha vírusov je mnohoraká hlavne pozitívna pre človeka.
Ide hlavne o posilnenie/nabudenie imunity po prekonaní ochorenia.

To je právě podle toho video-dokumentu druhá z možností důvodu existence a vzniku virů. Že v případě, kdy tělo zaznamená abnormálě zvýšenou hladinu odpadních (lépe řečeno cizorodých) látek v těle, začnou buňky vyrábět a uvolňovat viry, které fungují jako spouštěče zvýšeného očišťování organismu, které v "normálním" režimu provádějí bakterie. A patrně z jednoho organismu vyloučené viry mohou být absorbovány jiným organismem a startovat u něho stejné očistné procesy.

[quote="pid:52268, uid:196"]Úloha vírusov je mnohoraká hlavne pozitívna pre človeka. Ide hlavne o posilnenie/nabudenie imunity po prekonaní ochorenia.[/quote] To je právě podle toho video-dokumentu druhá z možností důvodu existence a vzniku virů. Že v případě, kdy tělo zaznamená abnormálě zvýšenou hladinu odpadních (lépe řečeno cizorodých) látek v těle, začnou buňky vyrábět a uvolňovat viry, které fungují jako spouštěče zvýšeného očišťování organismu, které v "normálním" režimu provádějí bakterie. A patrně z jednoho organismu vyloučené viry mohou být absorbovány jiným organismem a startovat u něho stejné očistné procesy.

len prestaňme negovať

profesionalna deformácia??/si učiteľka alebo profesorka slov.jazyka??//

na ZDŠ ,sme pisali diktat na spravne pisanie čiarky vo vete./pred že,aby atd atd/
Učiteľka nam povedala pribeh kedy čiarka zachranila život.

Odsudeny na smrť si podla žiadost o milost. Hlava statu diktovala sekretarke: Popraviť,nemožno oslobodiť !!

sekretarka napisala: Popraviť nemožno,oslobodiť !!

a tak odsudenec prežil vďaka čiarke.

[quote="pid:52201, uid:679"]len prestaňme negovať[/quote] profesionalna deformácia??/si učiteľka alebo profesorka slov.jazyka??// na ZDŠ ,sme pisali diktat na spravne pisanie čiarky vo vete./pred že,aby atd atd/ Učiteľka nam povedala pribeh kedy čiarka zachranila život. Odsudeny na smrť si podla žiadost o milost. Hlava statu diktovala sekretarke: Popraviť,nemožno oslobodiť !! sekretarka napisala: Popraviť nemožno,oslobodiť !! a tak odsudenec prežil vďaka čiarke.

Leze to z nich jak z chlupatý deky, ale přece jenom leze...musej na to jít pomalu, evidentně...

,,Časté podávání posilujících dávek vakcíny proti covidu-19 by podle Evropské lékové agentury (EMA) mohly nakonec imunitu oslabit a unavit lidský organismus."

https://echo24.cz/a/iWdhQ/opakovane-posilujici-davky-mohou-skodit-imunite-varuje-ema

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/452451-ctvrta-posilujici-davka-neni-to-dobry-napad-varuje-ema

Leze to z nich jak z chlupatý deky, ale přece jenom leze...musej na to jít pomalu, evidentně... ,,**Časté podávání posilujících dávek vakcíny proti covidu-19 by podle Evropské lékové agentury (EMA) mohly nakonec imunitu oslabit a unavit lidský organismus.**" https://echo24.cz/a/iWdhQ/opakovane-posilujici-davky-mohou-skodit-imunite-varuje-ema https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/452451-ctvrta-posilujici-davka-neni-to-dobry-napad-varuje-ema

@Covenant poslala som správu, nebudem tu vypisovať mimo témy.

Len problém je, že neprešla, to sa občas stáva ...
Uf, nechce sa mi to znova písať a zas Nea otravovať.

@Covenant poslala som správu, nebudem tu vypisovať mimo témy. ----------------- Len problém je, že neprešla, to sa občas stáva ... Uf, nechce sa mi to znova písať a zas Nea otravovať.
Upravené 12. 1. 2022 o 18:22

@Tikal tzv. "damage control" nechcú to prepáliť, tak dávajú signál na spomalenie. Obete vedľajších účinkov až smrti čo najviac roztiahnuť v čase aby sa to dalo zahovoriť na niečo iné a udržali si možnosť ako takého riadenia davu.

@Tikal tzv. "damage control" nechcú to prepáliť, tak dávajú signál na spomalenie. Obete vedľajších účinkov až smrti čo najviac roztiahnuť v čase aby sa to dalo zahovoriť na niečo iné a udržali si možnosť ako takého riadenia davu.
1 ... 3456
56.23k
413
76
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept