Zdravie a záhrada
Vedlajsie ucinky vakcin, cast 3

Skúška, či ďalšie komentáre napravia chybu zobrazovania témy. Doplnenie: Opravili.


Skúška, či ďalšie komentáre napravia chybu zobrazovania témy. Doplnenie: Opravili.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené pred 6 dňami o 11:59

Dr. Vernon Coleman: Medicínský důkaz, že covid očkování je „vražda” (nová studie z časopisu Circulation)
https://www.infovojna.sk/article/video-dr-vernon-coleman-medicinsky-dkaz-ze-covid-ockovani-je-vrazda-nova-studie-z-casopisu-circulation


**Dr. Vernon Coleman: Medicínský důkaz, že covid očkování je „vražda” (nová studie z časopisu Circulation)** https://www.infovojna.sk/article/video-dr-vernon-coleman-medicinsky-dkaz-ze-covid-ockovani-je-vrazda-nova-studie-z-casopisu-circulation

Rozdělení skupin vakcin:


"Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
Číslo 2 je klasická mRNA “vakcína”.
Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny."


Číslem 1 jsou očkováni politici, herci, novináři a další potentátiRozdělení skupin vakcin: "Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok. Číslo 2 je klasická mRNA “vakcína”. Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny." Číslem 1 jsou očkováni politici, herci, novináři a další potentáti https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/VaxCodeNumber.jpg

Rusofil iba doplnam informaciu:
Škandál v Slovinsku :


Včera vypukol v Slovinsku veľký škandál a dnes celé Slovinsko hovorí o veľkej zaočkovanosti. Vrchná sestra Univerzitného zdravotníckeho centra, klinického centra v Ľubľane, ktorá sa stará o príjem fliaš a všetko kontroluje, podala spoveď, prišla pred kamery a vybrala fľaše s tekutými fľašami.
Ukázala ľuďom kódy na fľašiach, kde každá obsahuje 1, 2 alebo 3 číslice v kóde, a potom vysvetlila význam týchto čísel. * Číslo 1 je placebo, fyziologické riešenie. Číslo 2 je klasická RNA fľaša. Číslo 3 je RNA tyčinka, ktorá obsahuje onko gén spojený s adenovirom, ktorý prispieva k rozvoju rakoviny. Pri týchto 3 fľašiach sa píše, že ľudia, ktorí ich dostali mladší ako 2 roky, budú mať rakovinu mäkkého tkaniva.


Hovorí, že osobne bol svedkom bodnutia všetkých politikov a magnátov a všetci dostali bodnutý #1, potom dostali fyziologické riešenie, placebo.
A toto vysvetľuje, prečo tá istá postava bodne všetkých našich politikov, keď fotia pre médiá.


https://www.facebook.com/stoplaznivimmedijem/videos/190515176301913/


Rusofil iba doplnam informaciu: Škandál v Slovinsku : Včera vypukol v Slovinsku veľký škandál a dnes celé Slovinsko hovorí o veľkej zaočkovanosti. Vrchná sestra Univerzitného zdravotníckeho centra, klinického centra v Ľubľane, ktorá sa stará o príjem fliaš a všetko kontroluje, podala spoveď, prišla pred kamery a vybrala fľaše s tekutými fľašami. Ukázala ľuďom kódy na fľašiach, kde každá obsahuje 1, 2 alebo 3 číslice v kóde, a potom vysvetlila význam týchto čísel. * Číslo 1 je placebo, fyziologické riešenie. Číslo 2 je klasická RNA fľaša. Číslo 3 je RNA tyčinka, ktorá obsahuje onko gén spojený s adenovirom, ktorý prispieva k rozvoju rakoviny. Pri týchto 3 fľašiach sa píše, že ľudia, ktorí ich dostali mladší ako 2 roky, budú mať rakovinu mäkkého tkaniva. Hovorí, že osobne bol svedkom bodnutia všetkých politikov a magnátov a všetci dostali bodnutý #1, potom dostali fyziologické riešenie, placebo. A toto vysvetľuje, prečo tá istá postava bodne všetkých našich politikov, keď fotia pre médiá. https://www.facebook.com/stoplaznivimmedijem/videos/190515176301913/
Upravené pred 5 dňami o 17:58

za mnou došel minulé pondělí a oznámil mi, že má 5G vysílačku. Odpoledne se ale začal bolestivě chytat za rameno, v úterý už kašlal jak tuberák a ve středu odpoledne zalehl s horečkami. Čt a Pá nedošel. Asi ta jeho 5G vysílačka funguje.

Jen tak pro info.
Ten 4. kolega je od očkování pořád na neschopence (2,5 týdne) - bere antibiotika.


[quote="pid:43021, uid:573"]za mnou došel minulé pondělí a oznámil mi, že má 5G vysílačku. Odpoledne se ale začal bolestivě chytat za rameno, v úterý už kašlal jak tuberák a ve středu odpoledne zalehl s horečkami. Čt a Pá nedošel. Asi ta jeho 5G vysílačka funguje.[/quote] Jen tak pro info. Ten 4. kolega je od očkování pořád na neschopence (2,5 týdne) - bere antibiotika.

Rozdělení skupin vakcin:

Rusofile toto je velmi závažná informace. Doufám, že to máš podloženo betonovými důkazy. Nepochybuji o tom, že tyto stránky čtou taky policajti a obecně orgány činné v trestním řízení jak se říká. Může se stát, že si tě pozvou na služebnu abys podal vysvětlení. Jinak tohle hrozí žalobou ohledně šíření poplašné zprávy. Tohle už je tenký led.


[quote="pid:45003, uid:312"]Rozdělení skupin vakcin:[/quote] Rusofile toto je velmi závažná informace. Doufám, že to máš podloženo betonovými důkazy. Nepochybuji o tom, že tyto stránky čtou taky policajti a obecně orgány činné v trestním řízení jak se říká. Může se stát, že si tě pozvou na služebnu abys podal vysvětlení. Jinak tohle hrozí žalobou ohledně šíření poplašné zprávy. Tohle už je tenký led.

Jarek

Hovorí, že osobne bol svedkom bodnutia všetkých politikov a magnátov a všetci dostali bodnutý #1, potom dostali fyziologické riešenie, placebo.
A toto vysvetľuje, prečo tá istá postava bodne všetkých našich politikov, keď fotia pre médiá.


Pred asi 2 mesiacmi sa zena v obchodnom centre zakecala s jednou predavackou. Povedala jej, ze manzel sa pozna s vysokymi politikmi a potvrdrila, ze nikto z nich nie je zaockovany. Ze treba len vydrzat...


Mozno maju vakcinu co zacina s 1, alebo vobec...


[quote="pid:45011, uid:141"]Hovorí, že osobne bol svedkom bodnutia všetkých politikov a magnátov a všetci dostali bodnutý #1, potom dostali fyziologické riešenie, placebo. A toto vysvetľuje, prečo tá istá postava bodne všetkých našich politikov, keď fotia pre médiá.[/quote] Pred asi 2 mesiacmi sa zena v obchodnom centre zakecala s jednou predavackou. Povedala jej, ze manzel sa pozna s vysokymi politikmi a potvrdrila, ze nikto z nich nie je zaockovany. Ze treba len vydrzat... Mozno maju vakcinu co zacina s 1, alebo vobec...

Jinak tohle hrozí žalobou ohledně šíření poplašné zprávy. Tohle už je tenký led.
Mně je již vše jedno. Aspoň se to v médiích pořádně rozmázne. Nevěřím té bandě ani Dobrý den. Dávám se do rukou HNR.


[quote="pid:45013, uid:471"]Jinak tohle hrozí žalobou ohledně šíření poplašné zprávy. Tohle už je tenký led.[/quote]Mně je již vše jedno. Aspoň se to v médiích pořádně rozmázne. Nevěřím té bandě ani Dobrý den. Dávám se do rukou HNR.

Před chvíli jsem se dodíval na tiskovku Kena s Babišem, jak tam vymýšlely důvody, proč je potřeba povinně opíchat ty skupiny, o kterých tam mluvili. Přišlo mi to, jako výzvy Židům ke sbalení si věcí a povinností dostavit se na nádraží a odvozu do koncentráků.
Tady nám také nařídili, dostavit se povinně k likvidaci, už si ani nemusíme balit svých 5 švestek, ale co je zajímavé, také si jedno z míst k opíchaní vybrali nádraží. Měli by si ti zmetkové uvědomit, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci.
Když jsem se díval někdy na dokumenty o Židech, stále jsem přemýšlel proč se nevzbouří a poslušně jdou na ta nádraží, pak do vlaků a nakonec i do těch plynových komor. Já tedy nehodlám být, jako oni.


Před chvíli jsem se dodíval na tiskovku Kena s Babišem, jak tam vymýšlely důvody, proč je potřeba povinně opíchat ty skupiny, o kterých tam mluvili. Přišlo mi to, jako výzvy Židům ke sbalení si věcí a povinností dostavit se na nádraží a odvozu do koncentráků. Tady nám také nařídili, dostavit se povinně k likvidaci, už si ani nemusíme balit svých 5 švestek, ale co je zajímavé, také si jedno z míst k opíchaní vybrali nádraží. Měli by si ti zmetkové uvědomit, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Když jsem se díval někdy na dokumenty o Židech, stále jsem přemýšlel proč se nevzbouří a poslušně jdou na ta nádraží, pak do vlaků a nakonec i do těch plynových komor. Já tedy nehodlám být, jako oni.
Upravené pred 5 dňami o 18:31

Mně je již vše jedno.

Já tomu rozumím. Tato závažná informace musí být bud jednoznačně potvrzena nebo jednoznačně vyvrácena. To není kravina typu že vakcína obsahuje třeba hliník. Lidi začnou panikařit. Očkovaní se budou pídit po číslech vakcíny apod. Tohle vážně není žádná sranda. Přirovnání s Židy kulhá na jednu nohu. Tenkrát Židi a nejenom oni, například neměli zbraně, protože o ně před tím přišli. Na druhé straně byly ozbrojené složky a ty byly pod kontrolou nacistů řekněme. Dnes vakcinace probíhá napříč populací. Jsou zasažení v zásadě všichni. V případě potvrzení takovéto informace oni půjdou proti těm co mají údajně placebo. Ledaže by silové složky kompletně byly očkovány placebem aby strůjci měli ochranu přede rozzuřeným davem.


[quote="pid:45019, uid:312"]Mně je již vše jedno.[/quote] Já tomu rozumím. Tato závažná informace musí být bud jednoznačně potvrzena nebo jednoznačně vyvrácena. To není kravina typu že vakcína obsahuje třeba hliník. Lidi začnou panikařit. Očkovaní se budou pídit po číslech vakcíny apod. Tohle vážně není žádná sranda. Přirovnání s Židy kulhá na jednu nohu. Tenkrát Židi a nejenom oni, například neměli zbraně, protože o ně před tím přišli. Na druhé straně byly ozbrojené složky a ty byly pod kontrolou nacistů řekněme. Dnes vakcinace probíhá napříč populací. Jsou zasažení v zásadě všichni. V případě potvrzení takovéto informace oni půjdou proti těm co mají údajně placebo. Ledaže by silové složky kompletně byly očkovány placebem aby strůjci měli ochranu přede rozzuřeným davem.

Jarek

Přirovnání s Židy kulhá na jednu nohu.
Myslím, že se mýlíš. Rozdíl je jenom v pojmenování. Tehdá to byl nacional fašizmus, dnes zdravotní fašizmus. Prostředek jiný, princip stejný.


[quote="pid:45029, uid:471"]Přirovnání s Židy kulhá na jednu nohu.[/quote]Myslím, že se mýlíš. Rozdíl je jenom v pojmenování. Tehdá to byl nacional fašizmus, dnes zdravotní fašizmus. Prostředek jiný, princip stejný.

Vtipný, jak téměř ze dne na den brutálně zesílilo mediální bombardování. Člověk by získal dojem, že už to je hotovka.
Nicméně, zřejmě k tomu nakonec dojde, což pro nás bude velmi nepřijemný a bude to boj, a to doslova, i fyzický.


V médiích už exhibujou právníci, vždy vyberou ty správný. Dnes třeba tohle:


https://www.extra.cz/povinne-ockovani-proti-covidu-pravnici-se-shoduji-jak-to-podle-nich-je-3138b


"Zákon o ochraně veřejného zdraví jasně hovoří o tom, že jedním z možných opatření je očkování. Ten prostor pro možnost zavést povinnou vakcinaci tady je," řekl pro eXtra.cz advokát se zaměřením na trestní a občanské právo.


dokumenty o Židech, stále jsem přemýšlel proč se nevzbouří a poslušně jdou na ta nádraží, pak do vlaků a nakonec i do těch plynových komor.


Ano, historie se opakuje. Akorát dnes tam jdou mnohem lépe informovaní, leč, neslyší.


Vtipný, jak téměř ze dne na den brutálně zesílilo mediální bombardování. Člověk by získal dojem, že už to je hotovka. Nicméně, zřejmě k tomu nakonec dojde, což pro nás bude velmi nepřijemný a bude to boj, a to doslova, i fyzický. V médiích už exhibujou právníci, vždy vyberou ty správný. Dnes třeba tohle: https://www.extra.cz/povinne-ockovani-proti-covidu-pravnici-se-shoduji-jak-to-podle-nich-je-3138b "Zákon o ochraně veřejného zdraví jasně hovoří o tom, že jedním z možných opatření je očkování. Ten prostor pro možnost zavést povinnou vakcinaci tady je," řekl pro eXtra.cz advokát se zaměřením na trestní a občanské právo. [quote="pid:45025, uid:312"]dokumenty o Židech, stále jsem přemýšlel proč se nevzbouří a poslušně jdou na ta nádraží, pak do vlaků a nakonec i do těch plynových komor.[/quote] Ano, historie se opakuje. Akorát dnes tam jdou mnohem lépe informovaní, leč, neslyší.

Myslím, že se mýlíš.

Nerozumíme si. Jistě že to je forma fašizmu. A je jedno jestli to je nacionál nebo zdravotní fašizmus. Jde o , že strůjci tenkrát měli pod kontrolou silové složky, armádu, policii, tajné služby apod. Oni měli ozbrojenou ochranu. Mají dnes strůjci dnešní ho fašizmu ozbrojenou ochranu ? Mají se kde ukrýt ? Myslím, že ne protože vakcína proniká i do silových složek. Jiná situace by byla, kdyby od vakcíny byly právě osvobozeny silové složky, lékaři apod., ale všichni ostatní by se museli napíchat. Ale i v tomto případě by byl problém, protože i policajti, lékaři, operativci tajných služeb apod. mají děti manželky, příbuzné apod., kteří by byli opíchání šarží vakcíny, která způsobuje rakovinu. Takže problém pro strůjce, že ? A představ si situaci, kdyby se skutečně potvrdilo, že jisté šarže v budoucnu způsobí fatální následky a kdyby těmito šaržemi byly opíchání výše zmíněné složky. Co myslíš, že bude dělat takový operativec či analytik tajných služeb, který umí získávat neveřejné informace a celkově se v takovém prostředí umí pohybovat nebo takový policajt. Myslíš že budou doma brečet ? Já myslím, že ne. Budou hledat strůjce a budou je zabíjet, když už by měli sami zemřít po vakcíně. Rozumíš ?


[quote="pid:45032, uid:312"]Myslím, že se mýlíš.[/quote] Nerozumíme si. Jistě že to je forma fašizmu. A je jedno jestli to je nacionál nebo zdravotní fašizmus. Jde o , že strůjci tenkrát měli pod kontrolou silové složky, armádu, policii, tajné služby apod. Oni měli ozbrojenou ochranu. Mají dnes strůjci dnešní ho fašizmu ozbrojenou ochranu ? Mají se kde ukrýt ? Myslím, že ne protože vakcína proniká i do silových složek. Jiná situace by byla, kdyby od vakcíny byly právě osvobozeny silové složky, lékaři apod., ale všichni ostatní by se museli napíchat. Ale i v tomto případě by byl problém, protože i policajti, lékaři, operativci tajných služeb apod. mají děti manželky, příbuzné apod., kteří by byli opíchání šarží vakcíny, která způsobuje rakovinu. Takže problém pro strůjce, že ? A představ si situaci, kdyby se skutečně potvrdilo, že jisté šarže v budoucnu způsobí fatální následky a kdyby těmito šaržemi byly opíchání výše zmíněné složky. Co myslíš, že bude dělat takový operativec či analytik tajných služeb, který umí získávat neveřejné informace a celkově se v takovém prostředí umí pohybovat nebo takový policajt. Myslíš že budou doma brečet ? Já myslím, že ne. Budou hledat strůjce a budou je zabíjet, když už by měli sami zemřít po vakcíně. Rozumíš ?

Jarek

Postrehy z dnešného dňa:


  1. Otec môjho nevlastného syna opichaný, dnes leží doma s kovidom a je na tom dosť zle údajne.

  2. Už tu niekedy v minulosti zmieňovaný priateľ bol darovať krv. Ako neočkovaného ho samozrejme hneď testovali, či nemá Covid. Na jeho veľké prekvapenie ale zaočkovaných nik netestoval a rovno šli na odber. To im všetkým ..be, veď takto spoľahlivo môžu rozniesť covid aj ľuďom v akútnom ohrození života, ktorým musí byť podaná krv neznámeho covid-markera.

  3. Toho istého priateľa už niekoľko dní šikanuje šéf, lebo mu nechce odpovedať na otázku o zaočkovanosti. Ten mu s kľudom Angličana už po stý krát sa snažil vysvetliť, že to je tá posledná hranica, za ktorú nechce ísť, lebo očkovanosť nie je dôkaz o zdraví. V kolektíve očkovaných je neočkovaný za čiernu ovcu, dezoláta, v kolektíve neočkovaných je očkovaný naopak za hrozbu pre zdravie neočkovaných, lebo ako vieme, očkovanosť nedokazuje bezinfekčnosť. Teda odmieta sa na tejto hre podieľať a jeho šéf to stále nechápe, rovnako ako vedenie firmy a ostatne aj štátu, keďže na testy chcú hnať opäť iba neočko, ale to znamená, že vírus sa tu bude ďalej veselo šíriť cez nakazených zaočkovaných, o ktorých zdravotnom stave nik nevie prehlásiť aktuálny stav infekčnosti. A toto je prosím už na špagát pre zodpovedných, lebo sa dopúšťajú priamo ohrozenia verejného zdravia okrem diskriminácie a segregácie jednej skupiny obyvateľstva. To je však so všeobecným ohrozením celého obyvateľstva iba smiešna epizódka, lebo nakaziť a zomrieť môžu všetci, ako očkovaní, tak aj neočkovaní.


Postrehy z dnešného dňa: 1. Otec môjho nevlastného syna opichaný, dnes leží doma s kovidom a je na tom dosť zle údajne. 2. Už tu niekedy v minulosti zmieňovaný priateľ bol darovať krv. Ako neočkovaného ho samozrejme hneď testovali, či nemá Covid. Na jeho veľké prekvapenie ale zaočkovaných nik netestoval a rovno šli na odber. To im všetkým ..be, veď takto spoľahlivo môžu rozniesť covid aj ľuďom v akútnom ohrození života, ktorým musí byť podaná krv neznámeho covid-markera. 3. Toho istého priateľa už niekoľko dní šikanuje šéf, lebo mu nechce odpovedať na otázku o zaočkovanosti. Ten mu s kľudom Angličana už po stý krát sa snažil vysvetliť, že to je tá posledná hranica, za ktorú nechce ísť, lebo očkovanosť nie je dôkaz o zdraví. V kolektíve očkovaných je neočkovaný za čiernu ovcu, dezoláta, v kolektíve neočkovaných je očkovaný naopak za hrozbu pre zdravie neočkovaných, lebo ako vieme, očkovanosť nedokazuje bezinfekčnosť. Teda odmieta sa na tejto hre podieľať a jeho šéf to stále nechápe, rovnako ako vedenie firmy a ostatne aj štátu, keďže na testy chcú hnať opäť iba neočko, ale to znamená, že vírus sa tu bude ďalej veselo šíriť cez nakazených zaočkovaných, o ktorých zdravotnom stave nik nevie prehlásiť aktuálny stav infekčnosti. A toto je prosím už na špagát pre zodpovedných, lebo sa dopúšťajú priamo ohrozenia verejného zdravia okrem diskriminácie a segregácie jednej skupiny obyvateľstva. To je však so všeobecným ohrozením celého obyvateľstva iba smiešna epizódka, lebo nakaziť a zomrieť môžu všetci, ako očkovaní, tak aj neočkovaní.
Upravené pred 5 dňami o 19:13

Co myslíš, že bude dělat takový operativec či analytik tajných služeb, který umí získávat neveřejné informace a celkově se v takovém prostředí umí pohybovat nebo takový policajt. Myslíš že budou doma brečet ?
Na to ti mohu dát jenom jednu odpověď a to, proč Číňané prohlásili, že zaočkovaní Američtí vojáci jsou už dnes mrtví. Co vědí Číňané a my ne?


[quote="pid:45037, uid:471"]Co myslíš, že bude dělat takový operativec či analytik tajných služeb, který umí získávat neveřejné informace a celkově se v takovém prostředí umí pohybovat nebo takový policajt. Myslíš že budou doma brečet ?[/quote]Na to ti mohu dát jenom jednu odpověď a to, proč Číňané prohlásili, že zaočkovaní Američtí vojáci jsou už dnes mrtví. Co vědí Číňané a my ne?

keďže na testy chcú hnať opäť iba neočko, ale to znamená, že vírus sa tu bude ďalej veselo šíriť cez nakazených zaočkovaných, o ktorých zdravotnom stave nik nevie prehlásiť aktuálny stav


Švagriná žije v Nemecku, 2x pfizer. Jej syn mal pozitívny test na covid. Keď chcela chodiť do práce, musela sa každý deň testovať...


[quote="pid:45038, uid:77"]keďže na testy chcú hnať opäť iba neočko, ale to znamená, že vírus sa tu bude ďalej veselo šíriť cez nakazených zaočkovaných, o ktorých zdravotnom stave nik nevie prehlásiť aktuálny stav[/quote] Švagriná žije v Nemecku, 2x pfizer. Jej syn mal pozitívny test na covid. Keď chcela chodiť do práce, musela sa každý deň testovať...

A medzitým dnes u Mira Steca:
619ff174615f2


https://www.epis.sk/InformacnaCast/Publikacie/MesacneSpravy/Files/04_2021.aspx?fbclid=IwAR0eB-ENENAVv6ENcbUppEORP67GIHILgiR3jZlCNreduGFKvDZ49MxS420
619ff1ff7fae8
619ff1ffaaf62


tak milá pani prezidentka akých odborníkov mame pocuvat? Takých čo sústavne klamu? Alebo Epis je nejaký konspiracny web!? Ale Mikasmouse kt chce zase nútiť deťom rúška!?


A medzitým dnes u Mira Steca: ![619ff174615f2](serve/attachment&path=619ff174615f2) https://www.epis.sk/InformacnaCast/Publikacie/MesacneSpravy/Files/04_2021.aspx?fbclid=IwAR0eB-ENENAVv6ENcbUppEORP67GIHILgiR3jZlCNreduGFKvDZ49MxS420 ![619ff1ff7fae8](serve/attachment&path=619ff1ff7fae8) ![619ff1ffaaf62](serve/attachment&path=619ff1ffaaf62) tak milá pani prezidentka akých odborníkov mame pocuvat? Takých čo sústavne klamu? Alebo Epis je nejaký konspiracny web!? Ale Mikasmouse kt chce zase nútiť deťom rúška!?
Upravené pred 5 dňami o 21:30

Diskusní příspěvek z PL:
.....pokud se nějaká šmakuláda nachází ve 3. fázi klinického hodnocení, Akabaka, 25.11.2021 20:09:28
a nemá tuto 3. fázi ukončenou, tak je ve fázi experimentu a ten kdo vlastní tělo ke klinickému hodnocení šmakulády poskytne, ten se stává pokusným laboratorním králíkem. Úřad pro FDA požádal americký federální soud o to, aby všechny údaje o nejpoužívanější šmakuládě Pf. byly zveřejněny až v roce 2076......a to je velmi pádný důvod pro to, abych počkala až do roku 2076. Na hrubý pytel hrubá záplata, fašistický nátlak na svobodnou vůli jedince nelze řešit čestným přístupem. Co vysíláte směrem k obyvatelstvu, to se vám vrací.....lidé nejsou tupí a nepůjdou dobrovolně na porážku, i když by se vám to líbilo....


Diskusní příspěvek z PL: .....pokud se nějaká šmakuláda nachází ve 3. fázi klinického hodnocení, Akabaka, 25.11.2021 20:09:28 a nemá tuto 3. fázi ukončenou, tak je ve fázi experimentu a ten kdo vlastní tělo ke klinickému hodnocení šmakulády poskytne, ten se stává pokusným laboratorním králíkem. Úřad pro FDA požádal americký federální soud o to, aby všechny údaje o nejpoužívanější šmakuládě Pf. byly zveřejněny až v roce 2076......a to je velmi pádný důvod pro to, abych počkala až do roku 2076. Na hrubý pytel hrubá záplata, fašistický nátlak na svobodnou vůli jedince nelze řešit čestným přístupem. Co vysíláte směrem k obyvatelstvu, to se vám vrací.....lidé nejsou tupí a nepůjdou dobrovolně na porážku, i když by se vám to líbilo....

A medzitým dnes u Mira Steca:

Od apríla pre istotu EPIS informácie o úmrtiach očkovaných ani radšej nevedie, lebo ako sa ukázalo, od marca do apríla údaj vykazoval výrazný rast...


https://www.epis.sk/InformacnaCast/Publikacie/MesacneSpravy.aspx


[quote="pid:45057, uid:273"]A medzitým dnes u Mira Steca:[/quote] Od apríla pre istotu EPIS informácie o úmrtiach očkovaných ani radšej nevedie, lebo ako sa ukázalo, od marca do apríla údaj vykazoval výrazný rast... https://www.epis.sk/InformacnaCast/Publikacie/MesacneSpravy.aspx
Upravené pred 5 dňami o 21:53

Na jeho veľké prekvapenie ale zaočkovaných nik netestoval a rovno šli na odber.
A oni tu krev očkovaných budou někomu dávat? To neviděli krevní obraz těch krevních destiček? Tak tu vakcínu napumpují do příjemce krve s tou krví. Tomu se říká druhotná vakcinace!


[quote="pid:45038, uid:77"]Na jeho veľké prekvapenie ale zaočkovaných nik netestoval a rovno šli na odber.[/quote]A oni tu krev očkovaných budou někomu dávat? To neviděli krevní obraz těch krevních destiček? Tak tu vakcínu napumpují do příjemce krve s tou krví. Tomu se říká druhotná vakcinace!

Prdlajs, že neurobia z tých patologov hoaxerov, už to dávno spravili https://correctiv.org/faktencheck/2021/09/25/mitglieder-der-pathologiekonferenz-verbreiten-unbelegte-behauptungen-ueber-covid-19-impfungen-und-todesfaelle/


Prdlajs, že neurobia z tých patologov hoaxerov, už to dávno spravili https://correctiv.org/faktencheck/2021/09/25/mitglieder-der-pathologiekonferenz-verbreiten-unbelegte-behauptungen-ueber-covid-19-impfungen-und-todesfaelle/

Z diskuze .
Tereza Polivčuková Poslušná
Před 4 hodinami


Očkování tě na 100 % ochrání.


Očkování tě na 70 % ochrání.


Očkování tě na 50 % ochrání.


Očkování tě neochrání, ale zabrání přenosu.


Očkování nezabrání přenosu, ale neonemocníš.


Onemocníš, ale neskončíš zaintubovaný.


Skončíš zaintubovaný, ale neumřeš.


Umřeš, ale dostaneš se do nebe.


Protože do nebe se dostanou jen očkovaný 😄


Tož hezký večer, přátelé 😄


Z diskuze . Tereza Polivčuková Poslušná Před 4 hodinami Očkování tě na 100 % ochrání. Očkování tě na 70 % ochrání. Očkování tě na 50 % ochrání. Očkování tě neochrání, ale zabrání přenosu. Očkování nezabrání přenosu, ale neonemocníš. Onemocníš, ale neskončíš zaintubovaný. Skončíš zaintubovaný, ale neumřeš. Umřeš, ale dostaneš se do nebe. Protože do nebe se dostanou jen očkovaný

Číst ten FB post té kundy Nvotové je k z blití po ránu. Svině jedna prodejná!


Číst ten FB post té kundy Nvotové je k z blití po ránu. Svině jedna prodejná!

Číst ten FB post té kundy Nvotové je k z blití po ránu. Svině jedna prodejná!


Neviem prečo sa naď ňou ešte niekto z Vás vzrušuje. Jej embólia a jej život. Je v rukách božích, tak to nechajte na Boha, čo s ňou bude.


[quote="pid:45104, uid:149"]Číst ten FB post té kundy Nvotové je k z blití po ránu. Svině jedna prodejná![/quote] Neviem prečo sa naď ňou ešte niekto z Vás vzrušuje. Jej embólia a jej život. Je v rukách božích, tak to nechajte na Boha, čo s ňou bude.
Upravené pred 5 dňami o 09:51

Rozdělení skupin vakcin:

Mně to připadá jako kachna z Aeronetu. Pokud by to tak skutečně bylo, dokážete si představit, kolik distributorů, lékařů, sester toto muselo už cca rok vědět? Že by to vyplavalo na povrch až po roce?


[quote="pid:45003, uid:312"]Rozdělení skupin vakcin:[/quote] Mně to připadá jako kachna z Aeronetu. Pokud by to tak skutečně bylo, dokážete si představit, kolik distributorů, lékařů, sester toto muselo už cca rok vědět? Že by to vyplavalo na povrch až po roce?

A medzitým dnes u Mira Steca:


B.1.1529 alias Omega 22. Podľa posledných Mirových statusov a komentárov pod ním to skutočne vyzerá apokalypticky. A ešte aké príznačné označenie- OMEGA 22. Takže sme tu mali alfu, deltu a budúci rok (ako pekne idú vlny, aj varianty- človek by mohol konšpirovať, že zakaždým vypustia niečo nové, všakže?), kto prežije túto omegu a prejdeme si peklom, tak je po všetkom? Remišová sa vyjadrila, že ak nezaberie lockdown, tak sú pripravení zahlasovať za povinné pichanie seniorov. Len či po tomto variante bude nutné ešte niekoho opichávať (dosiahnu normu, ktorú majú zaúkolovanú). Ak sa neboja ľudí, ako to, že sa neboja ani tohto variantu a nezaliezli už niekam? Čo vedia viacej, než my?


[quote="pid:45057, uid:273"]A medzitým dnes u Mira Steca:[/quote] B.1.1529 alias Omega 22. Podľa posledných Mirových statusov a komentárov pod ním to skutočne vyzerá apokalypticky. A ešte aké príznačné označenie- OMEGA 22. Takže sme tu mali alfu, deltu a budúci rok (ako pekne idú vlny, aj varianty- človek by mohol konšpirovať, že zakaždým vypustia niečo nové, všakže?), kto prežije túto omegu a prejdeme si peklom, tak je po všetkom? Remišová sa vyjadrila, že ak nezaberie lockdown, tak sú pripravení zahlasovať za povinné pichanie seniorov. Len či po tomto variante bude nutné ešte niekoho opichávať (dosiahnu normu, ktorú majú zaúkolovanú). Ak sa neboja ľudí, ako to, že sa neboja ani tohto variantu a nezaliezli už niekam? Čo vedia viacej, než my?

Ak sa neboja ľudí, ako to, že sa neboja ani tohto variantu a nezaliezli už niekam? Čo vedia viacej, než my?


To je zaujímavá otázka. Parlament veselo zasadá, hoci by mohlo rokovať aj online nie!? Vláda tiež a atd...


[quote="pid:45118, uid:286"]Ak sa neboja ľudí, ako to, že sa neboja ani tohto variantu a nezaliezli už niekam? Čo vedia viacej, než my?[/quote] To je zaujímavá otázka. Parlament veselo zasadá, hoci by mohlo rokovať aj online nie!? Vláda tiež a atd...

kolik distributorů, lékařů, sester toto muselo už cca rok vědět?
Proč? Všichni tito dostávali jen druhé dvě vakcíny a bylo jedno, komu to píchnou. Těch, kteří to píchají vládě a dalším potentátům už není tolik. Budou to jednotky lidí a ti drží basu.


[quote="pid:45115, uid:430"]kolik distributorů, lékařů, sester toto muselo už cca rok vědět?[/quote]Proč? Všichni tito dostávali jen druhé dvě vakcíny a bylo jedno, komu to píchnou. Těch, kteří to píchají vládě a dalším potentátům už není tolik. Budou to jednotky lidí a ti drží basu.

Napadla mne jedna věc související s vakcinací experimentální vakcínou. Velká většina mladých se upsala krví ďáblu skrytého pod smlouvou k hypotečnímu úvěru. Myslím, že nutnou podmínkou k uzavření hypotečního úvěru je i uzavření životní pojistky povinného s plněním v prospěch hypoteční instituce. Není tam třeba někde napsáno, že povinná osoba se nesmí účastnit lékařských experimentů? A co na to pojišťovny? Možná námět na dotaz tímto směrem.


Napadla mne jedna věc související s vakcinací experimentální vakcínou. Velká většina mladých se upsala krví ďáblu skrytého pod smlouvou k hypotečnímu úvěru. Myslím, že nutnou podmínkou k uzavření hypotečního úvěru je i uzavření životní pojistky povinného s plněním v prospěch hypoteční instituce. Není tam třeba někde napsáno, že povinná osoba se nesmí účastnit lékařských experimentů? A co na to pojišťovny? Možná námět na dotaz tímto směrem.

inak co sa tyka toho dovodu, preco vlady zrazu tak tlacia v CR aj v SR. Moze to byt aj preto, ze peniaze z Fondu rozvoja ci obnovy ci ako sa vola, co sa maju davat tie peniaze na rozvoj, su viazane na 75% preockovanost populacie. Nemas %, nebudes mat peniaze....predpokladam, ze ale spolocne rucenie za dlhy bude aj tak. A kedze tieto peniaze mozu byt silne lepidlo pre elity, tak to moze vysvetlovat tento az zufaly akt vlady u nas aj u vas.


inak co sa tyka toho dovodu, preco vlady zrazu tak tlacia v CR aj v SR. Moze to byt aj preto, ze peniaze z Fondu rozvoja ci obnovy ci ako sa vola, co sa maju davat tie peniaze na rozvoj, su viazane na 75% preockovanost populacie. Nemas %, nebudes mat peniaze....predpokladam, ze ale spolocne rucenie za dlhy bude aj tak. A kedze tieto peniaze mozu byt silne lepidlo pre elity, tak to moze vysvetlovat tento az zufaly akt vlady u nas aj u vas.

kedze tieto peniaze mozu byt silne lepidlo pre elity
Myslím, že na ty prachy už čekají ti, co jsou v pozadí politických stran ...


[quote="pid:45139, uid:187"]kedze tieto peniaze mozu byt silne lepidlo pre elity[/quote]Myslím, že na ty prachy už čekají ti, co jsou v pozadí politických stran ...

Prachy jsou jen druhotným cílem , to je příliš nízká priorita . A netlačí se jen v ČR a SR . Ten tlak je všude , podle stejného scénáře . Náhoda ?


Prachy jsou jen druhotným cílem , to je příliš nízká priorita . A netlačí se jen v ČR a SR . Ten tlak je všude , podle stejného scénáře . Náhoda ?

Není tam třeba někde napsáno, že povinná osoba se nesmí účastnit lékařských experimentů?

Veľa ľudí ešte na tomto pohorí.
https://kooperativa.sk/content/userfiles/insuranceterms/720%20-%20VPP%20pre%20%C5%BEivotn%C3%A9%20poistenie.pdf
čl. 17 Výluky bod 4.


[quote="pid:45129, uid:260"]Není tam třeba někde napsáno, že povinná osoba se nesmí účastnit lékařských experimentů?[/quote] Veľa ľudí ešte na tomto pohorí. https://kooperativa.sk/content/userfiles/insuranceterms/720%20-%20VPP%20pre%20%C5%BEivotn%C3%A9%20poistenie.pdf čl. 17 Výluky bod 4.

Myslím, že nutnou podmínkou k uzavření hypotečního úvěru je i uzavření životní pojistky povinného

Tato podmínka už nejspíš neplatí. Syn si bral nedávno úvěr na bydlení a životní pojistku po něm nechtěli. Hlavně musel něčím ručit.


[quote="pid:45129, uid:260"]Myslím, že nutnou podmínkou k uzavření hypotečního úvěru je i uzavření životní pojistky povinného[/quote] Tato podmínka už nejspíš neplatí. Syn si bral nedávno úvěr na bydlení a životní pojistku po něm nechtěli. Hlavně musel něčím ručit.

Myslím, že nutnou podmienkou na uzavretie hypotekárneho úveru


mna som mala hypotéku 3x, poslednu síce 10 rokov dozadu ale životná poistka tam ako podmienka nebola. Chceli poistenie nehnuteľnosti a banku ako príjemcu. Tá životná poistka asi podmienka nie je, veď banky majú nehnuteľnosť.


[quote="pid:45129, uid:260"]Myslím, že nutnou podmienkou na uzavretie hypotekárneho úveru[/quote] mna som mala hypotéku 3x, poslednu síce 10 rokov dozadu ale životná poistka tam ako podmienka nebola. Chceli poistenie nehnuteľnosti a banku ako príjemcu. Tá životná poistka asi podmienka nie je, veď banky majú nehnuteľnosť.

Tá životná poistka asi podmienka nie je, veď banky majú nehnuteľnosť.

Dřív to podmínka byla, musel jsem to mít i v případě úvěru za stavebního spoření (což ja také něco jako hypotéka), nebyla to ani nijak závratná částka. Musel jsem ručit bytem a vinkulovat plnění z pojistky nemovitosti a životního pojištění ve prospěch banky.
Co si tak matně vzpomínám, tak důvod byl ten, že v případě smrti dlužníka bylo pro banku daleko jednodušší vzít si zbývající dlužnou částku z toho pojištění, než zdlouhavě řešit prodej té nemovitosti. Pak to asi většinou přestaly požadovat kvůli konkurenci.


[quote="pid:45190, uid:273"]Tá životná poistka asi podmienka nie je, veď banky majú nehnuteľnosť.[/quote] Dřív to podmínka byla, musel jsem to mít i v případě úvěru za stavebního spoření (což ja také něco jako hypotéka), nebyla to ani nijak závratná částka. Musel jsem ručit bytem a vinkulovat plnění z pojistky nemovitosti a životního pojištění ve prospěch banky. Co si tak matně vzpomínám, tak důvod byl ten, že v případě smrti dlužníka bylo pro banku daleko jednodušší vzít si zbývající dlužnou částku z toho pojištění, než zdlouhavě řešit prodej té nemovitosti. Pak to asi většinou přestaly požadovat kvůli konkurenci.

u české spořitelny to bylo bud pojistka- jejich produkt, nebo vyšší úrok hypy..jen obchod, ne starost o život hyp. otroka


u české spořitelny to bylo bud pojistka- jejich produkt, nebo vyšší úrok hypy..jen obchod, ne starost o život hyp. otroka

Naďabila som na tento článok v diskusii na HS:


Článok:
https://www.hlavnespravy.sk/v-skotsku-vysetruju-abnormalny-narast-umrti-novorodencov-co-sa-deje/2767772#comment-5622554089


https://www.wochenblick.at/2-620-tote-babys-nach-impfung-und-berichte-schrecklicher-nebenwirkungen/


Nepoznám mediá v AUT, ale toto mi príde ako mainstream, niečo na štýl Nový čas, opravte ma. Článok je po nemecky, ale obrázky hovoria za všetko.


2620 mŕtvych bábätiek.... no normálne sa mi tisnú slzy do očí. Aj toto je @Jarek šírenie poplašnej správy? Dokelu.... toto nám zamlčujú?!!! to tým "odborníkom" čo tlačia tehotné do očkovania nie je zo samých seba zle?

Takéto správy sú všade, všade... je mi úplne zle z tohoto.


Objednal som si dnes túto knihu: https://olpzs.sk/produkt/64eaed45-cf2d-49c5-960d-ce3723584fba


ak sa ma moje vnúčatá raz opýtajú aké to bolo, aby som im mohla ukázať priame svedectvo. Tí,čo sme zažili 89 a nestačíme sa diviť čo o tom hovoria dnešní 30tnici. Tak, aby sa nestalo niečo podobné.


Naďabila som na tento článok v diskusii na HS: Článok: https://www.hlavnespravy.sk/v-skotsku-vysetruju-abnormalny-narast-umrti-novorodencov-co-sa-deje/2767772#comment-5622554089 https://www.wochenblick.at/2-620-tote-babys-nach-impfung-und-berichte-schrecklicher-nebenwirkungen/ Nepoznám mediá v AUT, ale toto mi príde ako mainstream, niečo na štýl Nový čas, opravte ma. Článok je po nemecky, ale obrázky hovoria za všetko. 2620 mŕtvych bábätiek.... no normálne sa mi tisnú slzy do očí. Aj toto je @Jarek šírenie poplašnej správy? Dokelu.... toto nám zamlčujú?!!! to tým "odborníkom" čo tlačia tehotné do očkovania nie je zo samých seba zle? Takéto správy sú všade, všade... je mi úplne zle z tohoto. Objednal som si dnes túto knihu: https://olpzs.sk/produkt/64eaed45-cf2d-49c5-960d-ce3723584fba ak sa ma moje vnúčatá raz opýtajú aké to bolo, aby som im mohla ukázať priame svedectvo. Tí,čo sme zažili 89 a nestačíme sa diviť čo o tom hovoria dnešní 30tnici. Tak, aby sa nestalo niečo podobné.

ak sa ma moje vnúčatá raz opýtajú aké to bolo
Já pro svoje vnuky píši paměti.


[quote="pid:45206, uid:273"]ak sa ma moje vnúčatá raz opýtajú aké to bolo[/quote]Já pro svoje vnuky píši paměti.

Novozélandští vědci vypracovali studii a dospěli k názoru, že potraty jsou 7-8 krát častější, než ukazovaly dřívější výsledky. Původní studie FDA byla chybná. FDA také požádala Federální soud USA o možnosti publikace jejich výzkumů spojených s vakcínou proti covidu až na rok 2076.
NVZ studie:
https://cf5e727d-d02d-4d71-89ff-9fe2d3ad957f.filesusr.com/ugd/adf864_2bd97450072f4364a65e5cf1d7384dd4.pdf


Tady původní studie FDA, která očkování těhotných doporučila.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMx210016?query=recirc_curatedRelated_article


Novozélandští vědci vypracovali studii a dospěli k názoru, že potraty jsou 7-8 krát častější, než ukazovaly dřívější výsledky. Původní studie FDA byla chybná. FDA také požádala Federální soud USA o možnosti publikace jejich výzkumů spojených s vakcínou proti covidu až na rok 2076. NVZ studie: https://cf5e727d-d02d-4d71-89ff-9fe2d3ad957f.filesusr.com/ugd/adf864_2bd97450072f4364a65e5cf1d7384dd4.pdf Tady původní studie FDA, která očkování těhotných doporučila. https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMx210016?query=recirc_curatedRelated_article
Upravené pred 4 dňami o 15:29

Nepoznám mediá v AUT, ale toto mi príde ako mainstream, niečo na štýl Nový čas, opravte ma. Článok je po nemecky, ale obrázky hovoria za všetko.


Horšie ako tie obrázky je to otrasné video. Gates&Co môže byť v pekle na seba hrdý. Toto malo jeho chorý mozog postihnúť. A ľudstvo by malo kľud. To je tak, keď spoločnosť stratila sanitárnu funkciu a nevie takýchto jedincov eliminovať.


[quote="pid:45206, uid:273"]Nepoznám mediá v AUT, ale toto mi príde ako mainstream, niečo na štýl Nový čas, opravte ma. Článok je po nemecky, ale obrázky hovoria za všetko.[/quote] Horšie ako tie obrázky je to otrasné video. Gates&Co môže byť v pekle na seba hrdý. Toto malo jeho chorý mozog postihnúť. A ľudstvo by malo kľud. To je tak, keď spoločnosť stratila sanitárnu funkciu a nevie takýchto jedincov eliminovať.
Upravené pred 4 dňami o 00:14

Mně to připadá jako kachna z Aeronetu.

Nevím, jestli je to kachna, protože v článku je video s výpovědí té sestry, ale z Aeronetu to je. https://aeronet.cz/news/video-vrchni-sestra-fakultni-nemocnice-ve-slovinske-lublani-rezignovala-v-primem-prenosu-na-svou-pozici-se-slovy-ze-uz-se-nebude-podilet-na-kryti-spiknuti-ve-slovinsku-probiha-ockovani/


[quote="pid:45115, uid:430"]Mně to připadá jako kachna z Aeronetu.[/quote] Nevím, jestli je to kachna, protože v článku je video s výpovědí té sestry, ale z Aeronetu to je. https://aeronet.cz/news/video-vrchni-sestra-fakultni-nemocnice-ve-slovinske-lublani-rezignovala-v-primem-prenosu-na-svou-pozici-se-slovy-ze-uz-se-nebude-podilet-na-kryti-spiknuti-ve-slovinsku-probiha-ockovani/

Wanda Hrycová tvrdí, že má problémy po covide, ktorý prekonala v januári a teší sa na 3. dávku /takže od 2. ešte neuplynulo 6 mesiacov/. To vážne si myslí, že seno žerieme, keď tvrdí, že za jej problémy v lete môže januárový covid?


https://www.cas.sk/clanok/2614249/wanda-hrycova-par-mesiacov-po-prekonani-covidu-mam-velke-problemy-producentku-ratovali-aj-na-pohotovosti/


https://www.jemne.sk/novinky/zdravie/40248-vytuzena-dovolenka-sa-zmenina-na-nocnu-moru-wanda-hrycova-skoncila-na-pohotovosti


Wanda Hrycová tvrdí, že má problémy po covide, ktorý prekonala v januári a teší sa na 3. dávku /takže od 2. ešte neuplynulo 6 mesiacov/. To vážne si myslí, že seno žerieme, keď tvrdí, že za jej problémy v lete môže januárový covid? https://www.cas.sk/clanok/2614249/wanda-hrycova-par-mesiacov-po-prekonani-covidu-mam-velke-problemy-producentku-ratovali-aj-na-pohotovosti/ https://www.jemne.sk/novinky/zdravie/40248-vytuzena-dovolenka-sa-zmenina-na-nocnu-moru-wanda-hrycova-skoncila-na-pohotovosti

Celková nadúmrtnosť v októbri 2021 na Slovensku dosiahla 16 percent.
Najvýraznejšia bola v skupine mladších seniorov, teda od 65 do 74 rokov(Sociálka výrazne ušetrila na vyplácaní dôchodkov). Najhoršia situácia bola v Prešovskom kraji. Počet zomretých bol až o 42 percent vyšší ako v priemere predošlých päť rokov.
Štatistika uvádza, že viac ako 4100 ľudí zomrelo v októbri vo vekovej skupine seniorov nad 65 rokov, čo je oproti päťročnému priemeru o 18 percent viac. Osem z desiatich úmrtí počas minulého mesiaca tvorili osoby práve tejto vekovej kategórie obyvateľov.
Riaditeľka odboru štatistiky obyvateľstva ŠÚ SR Zuzana Podmanická priblížila, že v októbri ochoreniu COVID-19 podľahlo 439 osôb, teda štvornásobne viac ako v septembri. “Počet obetí bol o desať percent nižší ako pred rokom v októbri,(napriek nadpriemernej zaočkovanosti uvedenej vekovej skupiny iba desaťpercentný pokles, no lepšiu antireklamu na očkovanie ani nemohli uverejniť) keď sa začali výrazne prejavovať dôsledky druhej vlny pandémie. Aktuálne sa nový koronavírus vyšplhal na štvrtú najčastejšiu príčinu úmrtia v SR s viac ako osempercentným podielom zo všetkých zomretých."
https://www.hlavnespravy.sk/novy-koronavirus-sa-v-oktobri-opat-podpisal-pod-nadumrtnost-slovakov-slovaci-pocas-oktobra-najcastejsie-zomierali-na-choroby-obehovej-sustavy/2770664


Celková nadúmrtnosť v októbri 2021 na Slovensku dosiahla 16 percent. Najvýraznejšia bola v skupine mladších seniorov,** teda od 65 do 74 rokov**(_Sociálka výrazne ušetrila na vyplácaní dôchodkov_). Najhoršia situácia bola v Prešovskom kraji. Počet zomretých bol až o **42 percent vyšší ako v priemere predošlých päť rokov**. Štatistika uvádza, že **viac ako 4100 ľudí zomrelo v októbri** vo vekovej skupine seniorov nad 65 rokov, čo je oproti päťročnému priemeru o 18 percent viac. Osem z desiatich úmrtí počas minulého mesiaca tvorili osoby práve tejto vekovej kategórie obyvateľov. Riaditeľka odboru štatistiky obyvateľstva ŠÚ SR Zuzana Podmanická priblížila, že v októbri ochoreniu COVID-19 podľahlo 439 osôb, teda štvornásobne viac ako v septembri. “Počet obetí bol **o desať percent nižší ako pred rokom v októbri**,(_napriek nadpriemernej zaočkovanosti uvedenej vekovej skupiny iba desaťpercentný pokles, no lepšiu antireklamu na očkovanie ani nemohli uverejniť_) keď sa začali výrazne prejavovať dôsledky druhej vlny pandémie. Aktuálne sa nový koronavírus vyšplhal na štvrtú najčastejšiu príčinu úmrtia v SR s viac ako **osempercentným podielom** zo všetkých zomretých." https://www.hlavnespravy.sk/novy-koronavirus-sa-v-oktobri-opat-podpisal-pod-nadumrtnost-slovakov-slovaci-pocas-oktobra-najcastejsie-zomierali-na-choroby-obehovej-sustavy/2770664
Upravené pred 1 dňom o 17:03

covide, ktorý prekonala v januári a teší sa na 3. dávku /takže od 2. ešte neuplynulo 6 mesiacov/. To vážne si myslí, že seno žerieme


nerozumiem naco sa vôbec ockovals, tuší to snad len ona.


[quote="pid:45643, uid:679"]covide, ktorý prekonala v januári a teší sa na 3. dávku /takže od 2. ešte neuplynulo 6 mesiacov/. To vážne si myslí, že seno žerieme[/quote] nerozumiem naco sa vôbec ockovals, tuší to snad len ona.

Slovinsko okamžite vyraďuje vakcínu Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson. Pár dní po jej podaní umrela len 20-ročná žena
https://www.hlavnespravy.sk/slovinsko-okamzite-vyraduje-vakcinu-janssen-od-spolocnosti-johnson-johnson-par-dni-po-jej-podani-umrela-len-20-rocna-zena/2773058


**Slovinsko okamžite vyraďuje vakcínu Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson. Pár dní po jej podaní umrela len 20-ročná žena** https://www.hlavnespravy.sk/slovinsko-okamzite-vyraduje-vakcinu-janssen-od-spolocnosti-johnson-johnson-par-dni-po-jej-podani-umrela-len-20-rocna-zena/2773058

nerozumiem naco sa vôbec ockovals, tuší to snad len ona.
v jej socialnej bubline je to povinnost.


[quote="pid:45744, uid:273"]nerozumiem naco sa vôbec ockovals, tuší to snad len ona.[/quote]v jej socialnej bubline je to povinnost.

Moderator

36.25k
275
66
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept