Zdravie a záhrada
Vedlajsie ucinky vakcin, cast 3

@LRG, ak neprovokuješ, mal by si sa zamyslieť nad tým, či k informáciám pristupuješ dostatočne kriticky. Toto je jednoducho hlúposť a to, že sa tým vážne zaoberáš je spôsobené dvomi faktormi: nedostatkom technických znalostí a naivitou. Nepíšem to, aby som ťa zhadzoval, ale aby som upriamil tvoju pozornosť na zjavné nedostatky, na ktorých by si mal popracovať. Naši nepriatelia len čakajú, kedy na takéto niečo skočíme, aby nás mohli zdiskreditovať. Aj keď tvrdím, že na očkovanie tlačia kvôli tomu, že potrebujú do ľudí niečo dostať, a jednou z možností je technológia na ich ovplyvňovanie, stopercentne to nie je cez Bluetooth ani nič, čo je verejne známe. Vitaj v komunite a neboj sa prispievať.

@LRG, ak neprovokuješ, mal by si sa zamyslieť nad tým, či k informáciám pristupuješ dostatočne kriticky. Toto je jednoducho hlúposť a to, že sa tým vážne zaoberáš je spôsobené dvomi faktormi: nedostatkom technických znalostí a naivitou. Nepíšem to, aby som ťa zhadzoval, ale aby som upriamil tvoju pozornosť na zjavné nedostatky, na ktorých by si mal popracovať. Naši nepriatelia len čakajú, kedy na takéto niečo skočíme, aby nás mohli zdiskreditovať. Aj keď tvrdím, že na očkovanie tlačia kvôli tomu, že potrebujú do ľudí niečo dostať, a jednou z možností je technológia na ich ovplyvňovanie, stopercentne to nie je cez Bluetooth ani nič, čo je verejne známe. Vitaj v komunite a neboj sa prispievať.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 10. 1. 2022 o 14:30

Já bych to nechal být. Člověk se chtěl zapojit do diskuse a hned takové kapky. přiznal, že asi to nebyl nejlepší vstup. Příští pokus, pokud nějaký bude, vám snad padne do noty.


Já bych to nechal být. Člověk se chtěl zapojit do diskuse a hned takové kapky. přiznal, že asi to nebyl nejlepší vstup. Příští pokus, pokud nějaký bude, vám snad padne do noty.
Upravené 10. 1. 2022 o 14:35

Člověk se chtěl zapojit do diskuse a hned takové kapky.
Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku smile.


[quote="pid:52008, uid:312"]Člověk se chtěl zapojit do diskuse a hned takové kapky.[/quote]Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku :).

Nechajme to plávať...


Ja som len chcel poukázať na určitý jav, prípadne, či sa s tým niekto stretol.
Nič viac, nič menej, nikde som netvrdil, že to je technológia na ovládanie ľudí,
ani nič podobné...


Vyskúšať to môže každý, názor si tiež spraví každý sám.


Čo sa týka fóra, oceňujem jeho prínos a určite to tu nechcem zahlcovať
mojími mylnými ,,dojmami,,


Nechajme to plávať... Ja som len chcel poukázať na určitý jav, prípadne, či sa s tým niekto stretol. Nič viac, nič menej, nikde som netvrdil, že to je technológia na ovládanie ľudí, ani nič podobné... Vyskúšať to môže každý, názor si tiež spraví každý sám. Čo sa týka fóra, oceňujem jeho prínos a určite to tu nechcem zahlcovať mojími mylnými ,,dojmami,,
Upravené 10. 1. 2022 o 15:44

Ja som len chcel poukázať na určitý jav, prípadne, či sa s tým niekto stretol.
Nič viac, nič menej, nikde som netvrdil, že to je technológia na ovládanie ľudí,
ani nič podobné...


myslim, ze sme to uz riesili v maji tu: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/80/vedlaj%C5%A1ie-%C3%BA%C4%8Dinky-vakc%C3%ADn-proti-covidu19/post-16769#post-16769


v pohode, za to iste sme sundali aj Oracla smile


[quote="pid:52015, uid:868"]Ja som len chcel poukázať na určitý jav, prípadne, či sa s tým niekto stretol. Nič viac, nič menej, nikde som netvrdil, že to je technológia na ovládanie ľudí, ani nič podobné...[/quote] myslim, ze sme to uz riesili v maji tu: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/80/vedlaj%C5%A1ie-%C3%BA%C4%8Dinky-vakc%C3%ADn-proti-covidu19/post-16769#post-16769 v pohode, za to iste sme sundali aj Oracla ;)

Moderator

Upravené 10. 1. 2022 o 15:34

Otazka pre dámy, začínam byt trocha paranoidná: už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus. Bolo to vždy krátko po ockovani dotyčnej alebo dotyčného, myslím tým pobyt v jednej miestnosti, rozhovor a pod. Stalo sa to už niekomu? Nejako neviem dohľadať články na nete ohľadne tohto, minule bol len krátka zmienka na Oriho blogu.
Ale asi by má zaujímala osobná skúsenosť. Ja s očkovanými v kontakte nie sim. Robím z domu väčšinu casu. Toto bolo vždy krátko po ockovani danej osoby.


Otazka pre dámy, začínam byt trocha paranoidná: už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus. Bolo to vždy krátko po ockovani dotyčnej alebo dotyčného, myslím tým pobyt v jednej miestnosti, rozhovor a pod. Stalo sa to už niekomu? Nejako neviem dohľadať články na nete ohľadne tohto, minule bol len krátka zmienka na Oriho blogu. Ale asi by má zaujímala osobná skúsenosť. Ja s očkovanými v kontakte nie sim. Robím z domu väčšinu casu. Toto bolo vždy krátko po ockovani danej osoby.

Práve som sa vrátil z obchodu, bol som si kúpiť niečo na raňajky, vojdem dnu (úplne prázdy), len ja a pani predavačka... Zapnem bluetooth, vidím tam jedno číslo (45:8E...),


V interných priestoroch netreba zabúdať aj na to, že na Bluetooth je dnes navešaných kopec zariadení. Napríklad také termostatické hlavice na radiátoroch...
Kopec ľudí má doma Smart TV, ktorým ale vôbec nerozumie - podstatné je, že si pozrie svoj obľúbený program. Pritom ani netuší, aké to má funkcie, nieto ešte, že sú pozapínané...
U niektorých expertov kráčajúcich s dobou sa dá stretnúť so smart žiarovkami, chladničkou, práčkou...
A v paneláku to kľudne môže byť aj u suseda...


V lese možno naraziť aj na fotopascu s bluetooth konektivitou (predpokladá drahší model a "odborníka" čo ju inštaloval)...


[quote="pid:51953, uid:868"]Práve som sa vrátil z obchodu, bol som si kúpiť niečo na raňajky, vojdem dnu (úplne prázdy), len ja a pani predavačka... Zapnem bluetooth, vidím tam jedno číslo (45:8E...),[/quote] V interných priestoroch netreba zabúdať aj na to, že na Bluetooth je dnes navešaných kopec zariadení. Napríklad také termostatické hlavice na radiátoroch... Kopec ľudí má doma Smart TV, ktorým ale vôbec nerozumie - podstatné je, že si pozrie svoj obľúbený program. Pritom ani netuší, aké to má funkcie, nieto ešte, že sú pozapínané... U niektorých expertov kráčajúcich s dobou sa dá stretnúť so smart žiarovkami, chladničkou, práčkou... A v paneláku to kľudne môže byť aj u suseda... V lese možno naraziť aj na fotopascu s bluetooth konektivitou (predpokladá drahší model a "odborníka" čo ju inštaloval)...

neviem dohľadať články na nete ohľadne tohto


na fb to rozoberali ženy min. rok, no prestali, keď to polícia označila za hoax a dala diskusiu na svoju stránku.
Ja som to nepozorovala u seba, lebo aj tak ju mám rozhodenú,
no po stretnutí s osobou/strávila vtedy s nami skoro celý deň/, čo bola týždeň po fajzri som mala naliate lýtka a myslela som,že mi prasknú, normálne mi tak opuchli, že som nechápala. Predtým a ani potom sa mi to nestalo.


[quote="pid:52030, uid:273"]neviem dohľadať články na nete ohľadne tohto[/quote] na fb to rozoberali ženy min. rok, no prestali, keď to polícia označila za hoax a dala diskusiu na svoju stránku. Ja som to nepozorovala u seba, lebo aj tak ju mám rozhodenú, no po stretnutí s osobou/strávila vtedy s nami skoro celý deň/, čo bola týždeň po fajzri som mala naliate lýtka a myslela som,že mi prasknú, normálne mi tak opuchli, že som nechápala. Predtým a ani potom sa mi to nestalo.

Očkovací vyhláška se ale rušit nebude. „Kdo je v první linii, kdo je dennodenně ve styku s lidmi, kdo chrání naši bezpečnost, má být naočkovaný kvůli sobě, kvůli své rodině a kvůli těm, se kterými se setkává,“ řekl Rakušan https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-mame-rodiny-a-hypoteky-duvod-proc-se-policiste-a-vojaci-naockuji-185171#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=MUc4mjajbDJ-202201100805&dop_id=185171&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest181_voice_search_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Ubohej Rakušan. Lhář jako celá vládní sebranka. Před volbami chtěli okamžitě zrušit tu vyhlášku, dělat to jinak a dělají to stejně špatně, nebo spíš ještě hůře. Do toho jeho hrátky s šéfem Policie, šéfem lesů ČR atd. o dalších aférách a porovnání slibů vs realita ani nepíšu, to by sem nevešlo. a hloupý volič tomu naletěl

Očkovací vyhláška se ale rušit nebude. „Kdo je v první linii, kdo je dennodenně ve styku s lidmi, kdo chrání naši bezpečnost, má být naočkovaný kvůli sobě, kvůli své rodině a kvůli těm, se kterými se setkává,“ řekl Rakušan

Toto by som skôr nazval trollingom...


Možná si sedím na vedení, ale ať na tento konkrétní příspěvek od @Globalisté koukám zleva zprava, na rozdíl od některých předchozích příspěvků od stejného subjektu, na něm nevidím nic závadného. Ale kdybych se chtěl někam infiltrovat a předchozím monitoringem si udělal představu o prostředí, tak bych možná zkoušel odvést pozornost poukázáním na někoho, kdo v daném prostředí nemá nejlepší pověst...

[quote="pid:51959, uid:747"]Očkovací vyhláška se ale rušit nebude. „Kdo je v první linii, kdo je dennodenně ve styku s lidmi, kdo chrání naši bezpečnost, má být naočkovaný kvůli sobě, kvůli své rodině a kvůli těm, se kterými se setkává,“ řekl Rakušan https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-mame-rodiny-a-hypoteky-duvod-proc-se-policiste-a-vojaci-naockuji-185171#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=MUc4mjajbDJ-202201100805&dop_id=185171&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest181_voice_search_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Ubohej Rakušan. Lhář jako celá vládní sebranka. Před volbami chtěli okamžitě zrušit tu vyhlášku, dělat to jinak a dělají to stejně špatně, nebo spíš ještě hůře. Do toho jeho hrátky s šéfem Policie, šéfem lesů ČR atd. o dalších aférách a porovnání slibů vs realita ani nepíšu, to by sem nevešlo. a hloupý volič tomu naletěl[/quote] [quote="pid:51959, uid:747"]Očkovací vyhláška se ale rušit nebude. „Kdo je v první linii, kdo je dennodenně ve styku s lidmi, kdo chrání naši bezpečnost, má být naočkovaný kvůli sobě, kvůli své rodině a kvůli těm, se kterými se setkává,“ řekl Rakušan[/quote] [quote="pid:51979, uid:868"]Toto by som skôr nazval trollingom...[/quote] Možná si sedím na vedení, ale ať na tento konkrétní příspěvek od @Globalisté koukám zleva zprava, na rozdíl od některých předchozích příspěvků od stejného subjektu, na něm nevidím nic závadného. Ale kdybych se chtěl někam infiltrovat a předchozím monitoringem si udělal představu o prostředí, tak bych možná zkoušel odvést pozornost poukázáním na někoho, kdo v daném prostředí nemá nejlepší pověst...
Upravené 10. 1. 2022 o 19:08

na fb to rozoberali ženy min. rok, no prestali,
Četl jsem také o případu, kdy se po setkání s očkovanými menstruace znovu objevila u ženy dávno po přechodu.


[quote="pid:52038, uid:94"]na fb to rozoberali ženy min. rok, no prestali,[/quote]Četl jsem také o případu, kdy se po setkání s očkovanými menstruace znovu objevila u ženy dávno po přechodu.

Četl jsem také o případu, kdy se po setkání s očkovanými menstruace znovu objevila u ženy dávno po přechodu.

Možnou, z dosud (veřejnosti) neznámých příčin, interakci mezi biopoly očkovaných a neočkovaných určitě nelze šmahem zavrhnout, ale souvislost s bluetooth se mi zdá hodně podivná.
Dokázal bych si představit, že tělo očkovaného, jak se snaží očistit se od cizorodých látek, "vysílá špatné vibrace", které mohou interagovat s biopolem druhého člověka.


[quote="pid:52040, uid:312"]Četl jsem také o případu, kdy se po setkání s očkovanými menstruace znovu objevila u ženy dávno po přechodu.[/quote] Možnou, z dosud (veřejnosti) neznámých příčin, interakci mezi biopoly očkovaných a neočkovaných určitě nelze šmahem zavrhnout, ale souvislost s bluetooth se mi zdá hodně podivná. Dokázal bych si představit, že tělo očkovaného, jak se snaží očistit se od cizorodých látek, "vysílá špatné vibrace", které mohou interagovat s biopolem druhého člověka.
Upravené 10. 1. 2022 o 18:59

Už by si mohol prestať komentovať každý príspevok. Tým, ako si olepil blbosťami toto vlákno, len dokazuješ svoj trolling.


Už by si mohol prestať komentovať každý príspevok. Tým, ako si olepil blbosťami toto vlákno, len dokazuješ svoj trolling.

Každý kto má pochybnosti, veď zoberte zaočkovaného človeka niekedy na prechádzku do lesa, povedzete mu nech si mobil, či iné smarth doplnky nechá doma a sami si to vyskúšajte.

Metodologicky korektnejšie by bolo, keby ste si to najprv odskúšal sám, opakovane a s rôznymi osobami. A až potom s tým išiel sem a vyzýval ostatných, nech si to vyskúšajú... Prípadne by bolo dobré to konzultovať s IT odborníkom, že ako je možné, že niekde, kde nepredpokladáš prítomnosť BT zariadenia, chytáš zariadenie s takýmto kódom. ITčkári z praxe budú mať viac skúseností a odpovedí, než človek amatér.


[quote="pid:52036, uid:868"]Každý kto má pochybnosti, veď zoberte zaočkovaného človeka niekedy na prechádzku do lesa, povedzete mu nech si mobil, či iné smarth doplnky nechá doma a sami si to vyskúšajte.[/quote] Metodologicky korektnejšie by bolo, keby ste si to najprv odskúšal sám, opakovane a s rôznymi osobami. A až potom s tým išiel sem a vyzýval ostatných, nech si to vyskúšajú... Prípadne by bolo dobré to konzultovať s IT odborníkom, že ako je možné, že niekde, kde nepredpokladáš prítomnosť BT zariadenia, chytáš zariadenie s takýmto kódom. ITčkári z praxe budú mať viac skúseností a odpovedí, než človek amatér.

Ale ak šli oproti deti s rodičmi v strednom veku, nikto okolo nebol, a ukázalo mi dve čísla, predpokladám, že rodičia boli zaočkovaní...

Lidi dnes mají spoustu zařízení s Bluetooth, třeba telefon, hodinky a další ... a kupodivu s tím chodí i do lesa.


Ak šli oproti dvaja dôchodcovia a mobil neukázal nič, predpokladám, že nič v sebe nemali (obe situácie počas prechádzky v lese)...


Ne v sobě, ale u sebe nic neměli. Důchodci tyhle zařízení zase tolik nepoužívají.


Akonáhle som vošiel do Tesca, desať a viac čísel mi vyskočilo naraz, samozrejme neviem, ,,kto je kto


Zkus tu konkrétní MAC adresu vložit třeba sem https://macaddresschanger.com/bluetooth-mac-lookup, uvidíš výrobce daného zařízení a Pfizer ani Moderna to určitě nebude :-)


Avšak viem, že ak mi nájde nejaké buetooth zariadenie, napr. fit hodinky, alebo televízor, tak sa ten kód po čase zmení na príslušný názov..


Kdybys trochu hledal, třeba "bluetooth mac address no device name", tak se ti vrátí spousta podobných případů, kdy se zobrazují pouze MAC a ne názvy zařízení. A jsou to odkazy z doby ještě před Covidem.
https://forums.oneplus.com/threads/no-device-name-but-device-mac-address-in-bluetooth-searching.702800/


[quote="pid:51928, uid:868"]Ale ak šli oproti deti s rodičmi v strednom veku, nikto okolo nebol, a ukázalo mi dve čísla, predpokladám, že rodičia boli zaočkovaní...[/quote] Lidi dnes mají spoustu zařízení s Bluetooth, třeba telefon, hodinky a další ... a kupodivu s tím chodí i do lesa. [quote="pid:51928, uid:868"]Ak šli oproti dvaja dôchodcovia a mobil neukázal nič, predpokladám, že nič v sebe nemali (obe situácie počas prechádzky v lese)...[/quote] Ne v sobě, ale u sebe nic neměli. Důchodci tyhle zařízení zase tolik nepoužívají. [quote="pid:51928, uid:868"]Akonáhle som vošiel do Tesca, desať a viac čísel mi vyskočilo naraz, samozrejme neviem, ,,kto je kto[/quote] Zkus tu konkrétní MAC adresu vložit třeba sem https://macaddresschanger.com/bluetooth-mac-lookup, uvidíš výrobce daného zařízení a Pfizer ani Moderna to určitě nebude :-) [quote="pid:51928, uid:868"]Avšak viem, že ak mi nájde nejaké buetooth zariadenie, napr. fit hodinky, alebo televízor, tak sa ten kód po čase zmení na príslušný názov..[/quote] Kdybys trochu hledal, třeba "bluetooth mac address no device name", tak se ti vrátí spousta podobných případů, kdy se zobrazují pouze MAC a ne názvy zařízení. A jsou to odkazy z doby ještě před Covidem. https://forums.oneplus.com/threads/no-device-name-but-device-mac-address-in-bluetooth-searching.702800/

už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus. Bolo to vždy krátko po ockovani dotyčnej alebo dotyčného, myslím tým pobyt v jednej miestnosti, rozhovor a pod. Stalo sa to už niekomu?


Nie som síce žena, ale snáď nevadí... smile
Ako prvú som zaregistroval zmienku o deťoch, ktoré sa vyhádzali fialovými fľakmi (akokeby drobnými podliatinami po celom tele) po pár hodinovom kontakte s čerstvo očkovanými starými rodičmi kdesi v Anglicku. Potom prišli sťažnosti neočkovaných mužov po noci s očkovanou partnerkou - ráno boli pomodretí (a bitkou či inou fyzickou aktivitou to nebolo). Potom úmrtie dojčaťa..., a potom sa to už začalo sypať...


Pravidelne chodievam na masáže, počas ktorých s masérkou stihneme prebrať kade čo. Prišla reč aj na možné vedľajšie účinky po vakcíne, v rámci toho aj na tú menštruáciu. Potvrdila mi, že sa jej na to sťažovalo pár kamarátok, hoci ona u seba žiadne problémy neregistrovala (ale zas užíva kopec antioxidantov + omega-3).


Z pohľadu tela je S-proteín toxín, ktorého sa snaží zbaviť. Takže ho rôznymi spôsobmi vylučuje do okolia (žiaľ, dovtedy stihne napáchať riadne škody). Volá sa to shedding. Aktuálne som zachytil zmienku o ňom na blogu u JUDr. Weisa: https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/ , pozri časť 3. S proteín – náboj biologickej zbrane.


[quote="pid:52030, uid:273"]už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus. Bolo to vždy krátko po ockovani dotyčnej alebo dotyčného, myslím tým pobyt v jednej miestnosti, rozhovor a pod. Stalo sa to už niekomu?[/quote] Nie som síce žena, ale snáď nevadí... :) Ako prvú som zaregistroval zmienku o deťoch, ktoré sa vyhádzali fialovými fľakmi (akokeby drobnými podliatinami po celom tele) po pár hodinovom kontakte s čerstvo očkovanými starými rodičmi kdesi v Anglicku. Potom prišli sťažnosti neočkovaných mužov po noci s očkovanou partnerkou - ráno boli pomodretí (a bitkou či inou fyzickou aktivitou to nebolo). Potom úmrtie dojčaťa..., a potom sa to už začalo sypať... Pravidelne chodievam na masáže, počas ktorých s masérkou stihneme prebrať kade čo. Prišla reč aj na možné vedľajšie účinky po vakcíne, v rámci toho aj na tú menštruáciu. Potvrdila mi, že sa jej na to sťažovalo pár kamarátok, hoci ona u seba žiadne problémy neregistrovala (ale zas užíva kopec antioxidantov + omega-3). Z pohľadu tela je S-proteín toxín, ktorého sa snaží zbaviť. Takže ho rôznymi spôsobmi vylučuje do okolia (žiaľ, dovtedy stihne napáchať riadne škody). Volá sa to shedding. Aktuálne som zachytil zmienku o ňom na blogu u JUDr. Weisa: [https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/](https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/) , pozri časť 3. S proteín – náboj biologickej zbrane.

@LRG
Všiml jsem si, že vaše příspěvky o možné souvislosti bluetooth s očkováním proti Covidu byly (nejspíš vámi) vymazány. Trochu mě trápí svědomí, jestli jsem nebyl příliš podezíravý. Pokud jste opravdu pouze hledal(a) odpovědi, tak bych se chtěl omluvit a jako omluvu nabídnout některý z českých překladů publikací KOB, uveřejněných třeba zde:
http://leva-net.webnode.cz/clanky-katalog/uvodni-materialy/productscbm_271014/20/
V případě zájmu o ruský jazyk by možná bylo užitečné toto vlákno:
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4608/rusk%C3%BD-jazyk-samostudium

@LRG Všiml jsem si, že vaše příspěvky o možné souvislosti bluetooth s očkováním proti Covidu byly (nejspíš vámi) vymazány. Trochu mě trápí svědomí, jestli jsem nebyl příliš podezíravý. Pokud jste opravdu pouze hledal(a) odpovědi, tak bych se chtěl omluvit a jako omluvu nabídnout některý z českých překladů publikací KOB, uveřejněných třeba zde: http://leva-net.webnode.cz/clanky-katalog/uvodni-materialy/productscbm_271014/20/ V případě zájmu o ruský jazyk by možná bylo užitečné toto vlákno: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4608/rusk%C3%BD-jazyk-samostudium
Upravené 11. 1. 2022 o 20:40

Z pohľadu tela je S-proteín toxín, ktorého sa snaží zbaviť. Takže ho rôznymi spôsobmi vylučuje do okolia (žiaľ, dovtedy stihne napáchať riadne škody)
Naši politici o těchto následcích velice dobře vědí. Ještě v létě schválili postup pro pandemii nepřenosných nemocí (trombóz, mozkových příhod, infarktů, embolií a pod.)


[quote="pid:52061, uid:178"]Z pohľadu tela je S-proteín toxín, ktorého sa snaží zbaviť. Takže ho rôznymi spôsobmi vylučuje do okolia (žiaľ, dovtedy stihne napáchať riadne škody)[/quote]Naši politici o těchto následcích velice dobře vědí. Ještě v létě schválili postup pro **pandemii nepřenosných nemocí** (trombóz, mozkových příhod, infarktů, embolií a pod.)
Upravené 10. 1. 2022 o 22:26

pandemii nepřenosných nemocí (trombóz, mozkových příhod, infarktů, embolií a pod.)

To jsou pouze první oběti pokročilé genocidy, zdravotně nejslabší jedinci. Jímá mě hrůza z toho jaké další formy disfunkce organismu se v budoucnu objeví v důsledku těchto zvrhlých experimentů. MUDr. Mengele se musí v hrobě tetelit blahem.


[quote="pid:52069, uid:312"]pandemii nepřenosných nemocí (trombóz, mozkových příhod, infarktů, embolií a pod.)[/quote] To jsou pouze první oběti pokročilé genocidy, zdravotně nejslabší jedinci. Jímá mě hrůza z toho jaké další formy disfunkce organismu se v budoucnu objeví v důsledku těchto zvrhlých experimentů. MUDr. Mengele se musí v hrobě tetelit blahem.

Zo skupiny fb: tehotné a dojčiace maminky:


Žena očkovaná 2 fajzer tehotná, dieťaťu zistili vadu srdca, jej nedošlo, že to môže byť z vakcíny a pýta sa či môže ísť napriek tomu na 3 dávku. Všetky ju tam podporujú, že určite....


Kamrátka 2 Moderna, otehotnela, po 4 týždňoch jej dr. povedal, že plodu nebije srdce a ak nepotratí spontánne, musí ísť na zákrok. Bola po Vianociach a momentálne maróduje. Nepripisuje to vakcíne...


Čo k tomu dodať...


Zo skupiny fb: tehotné a dojčiace maminky: Žena očkovaná 2 fajzer tehotná, dieťaťu zistili vadu srdca, jej nedošlo, že to môže byť z vakcíny a pýta sa či môže ísť napriek tomu na 3 dávku. Všetky ju tam podporujú, že určite.... Kamrátka 2 Moderna, otehotnela, po 4 týždňoch jej dr. povedal, že plodu nebije srdce a ak nepotratí spontánne, musí ísť na zákrok. Bola po Vianociach a momentálne maróduje. Nepripisuje to vakcíne... Čo k tomu dodať...

Nie som síce žena, ale snáď nevadí...


nevadi, ďakujem krasne.


[quote="pid:52061, uid:178"]Nie som síce žena, ale snáď nevadí...[/quote] nevadi, ďakujem krasne.

Otazka pre dámy, začínam byt trocha paranoidná: už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus.


Nič si nenamýšľaš, je to naozaj tak. Viacerí to tu v minulosti písali a stretol som sa s tým aj bežnom živote.


[quote="pid:52030, uid:273"]Otazka pre dámy, začínam byt trocha paranoidná: už sa mi to stalo 2. krát, že užší kontakt s očkovaným resp. očkovanou mi rozhádzali menštruačný cyklus.[/quote] Nič si nenamýšľaš, je to naozaj tak. Viacerí to tu v minulosti písali a stretol som sa s tým aj bežnom živote.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 1. 2022 o 10:58

@Lavazza

z apríla 2021


https://otevrisvoumysl.cz/zdravotni-sestra-naleha-drzte-se-dal-od-ockovanych-proti-covidu/


https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-a-prevazne-zen-co-po-kontaktu-s-ockovanymi-zazivaji-vazne-nepriznive-reakce/


https://otevrisvoumysl.cz/dr-northrupova-ockovani-lide-ze-sebe-vylucuji-neco-co-nepriznive-ovlivnuje-ostatni-zejmena-zeny/


https://otevrisvoumysl.cz/dr-palevsky-mohou-ockovani-lide-zpusobit-onemocneni-u-neockovanych-lidi/


https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-zeny-trpi-horsimi-periodami-i-v-blizkosti-ockovanych-proti-covidu-i-kdyz-samy-nebyly-ockovany/


Určite by sa dalo nájsť aj viac.


@Lavazza z apríla 2021 https://otevrisvoumysl.cz/zdravotni-sestra-naleha-drzte-se-dal-od-ockovanych-proti-covidu/ https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-a-prevazne-zen-co-po-kontaktu-s-ockovanymi-zazivaji-vazne-nepriznive-reakce/ https://otevrisvoumysl.cz/dr-northrupova-ockovani-lide-ze-sebe-vylucuji-neco-co-nepriznive-ovlivnuje-ostatni-zejmena-zeny/ https://otevrisvoumysl.cz/dr-palevsky-mohou-ockovani-lide-zpusobit-onemocneni-u-neockovanych-lidi/ https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-zeny-trpi-horsimi-periodami-i-v-blizkosti-ockovanych-proti-covidu-i-kdyz-samy-nebyly-ockovany/ Určite by sa dalo nájsť aj viac.

Určite by sa dalo nájsť aj viac.


dakujem krasne:-) islo mi aj o osobnú skúsenosť.


[quote="pid:52137, uid:679"]Určite by sa dalo nájsť aj viac.[/quote] dakujem krasne:-) islo mi aj o osobnú skúsenosť.

Štúdia potvrdila niektoré dohady. Očkovanie proti covidu môže vplývať na menštruáciu
https://brainee.hnonline.sk/veda/ako-na-to/18216384-nelakajte-sa-ak-vakcina-proti-covid-mierne-zmeni-vas-cyklus-menstruacie-hovori-studia




sledovací kód facebooku odstránený, ďakujem, @Ogar Valach, už si dám na to pozor

**Štúdia potvrdila niektoré dohady. Očkovanie proti covidu môže vplývať na menštruáciu** https://brainee.hnonline.sk/veda/ako-na-to/18216384-nelakajte-sa-ak-vakcina-proti-covid-mierne-zmeni-vas-cyklus-menstruacie-hovori-studia ----------------- sledovací kód facebooku odstránený, ďakujem, @Ogar Valach, už si dám na to pozor
Upravené 11. 1. 2022 o 16:12

Očkovanie proti covidu môže vplývať na menštruáciu
Neľakajte sa ... Veď rozhodená menštruácia to nič nie je. Veď to je bežné. Obvykle pri rozhodenej menštrácii majú mnohé ženy aj iné problémy s tým čo majú len ženy, ale veď to je v pohode. Vakcína je záchrana. Veď to trvalo len niekoľko rokov kým sa vám zharmonizoval cyklus a ustali aj ostatné problémy pri použití všemožných prostriedkov. Tak sa neľakajte, veď to nič nie je nejaká rozhádzaná menštruácia. Problém s otehotnením, ale kdé, vakcína je mňamka neľakajte sa to len na chvíľu. A navyše ktovie čo je na tom pravdy, to vôbec nemusí byť vakcínou. Veď predsa vakcína zachraňuje a neškodí, veď predsa prínosy a pozitíva vakcíny ďaleko prevyšujú jej nevýhody ako naša Fiona z paláca tvrdí. No nedaj si to. Článok som nečítal. Stačí nadpis.


[quote="pid:52166, uid:679"]Očkovanie proti covidu môže vplývať na menštruáciu[/quote]Neľakajte sa ... Veď rozhodená menštruácia to nič nie je. Veď to je bežné. Obvykle pri rozhodenej menštrácii majú mnohé ženy aj iné problémy s tým čo majú len ženy, ale veď to je v pohode. Vakcína je záchrana. Veď to trvalo len niekoľko rokov kým sa vám zharmonizoval cyklus a ustali aj ostatné problémy pri použití všemožných prostriedkov. Tak sa neľakajte, veď to nič nie je nejaká rozhádzaná menštruácia. Problém s otehotnením, ale kdé, vakcína je mňamka neľakajte sa to len na chvíľu. A navyše ktovie čo je na tom pravdy, to vôbec nemusí byť vakcínou. Veď predsa vakcína zachraňuje a neškodí, veď predsa prínosy a pozitíva vakcíny ďaleko prevyšujú jej nevýhody ako naša Fiona z paláca tvrdí. No nedaj si to. Článok som nečítal. Stačí nadpis.

môže


ak pisalek použije toto slovo a jemu podobne slova,,,,,,, pravdepodobne ,asi ,že vraj,údajne,
---tak taketo vygrcy može brať važne len naivny človek


maly priklad: jazda autom može sposobiť smrť dosledkom autohavarie alebo
..holenie krku žiletkou može sposobiť smrť dosledku prerezania krčnej tepny ,,,bla bla bla .....


[quote="pid:52166, uid:679"]môže[/quote] ak pisalek použije toto slovo a jemu podobne slova,,,,,,, pravdepodobne ,asi ,že vraj,údajne, ---tak taketo vygrcy može brať važne len naivny človek maly priklad: jazda autom može sposobiť smrť dosledkom autohavarie alebo ..holenie krku žiletkou može sposobiť smrť dosledku prerezania krčnej tepny ,,,bla bla bla .....

ak pisalek použije toto slovo a jemu podobne slova,,,,,,, pravdepodobne ,asi ,že vraj,údajne,
---tak taketo vygrcy može brať važne len naivny človek


Slabý odvar. Posuňme to na vyššiu úroveň, ktorá dokáže zblbnúť aj starých čitateľov masmédií. Neurčitosť v praxi pôsobiaca seriózne:


  • Od dôveryhodného zdroja blízkeho redakcii vieme...
  • Jasne ukazujú na možné prepojenie...
  • S určitosťou môžeme tvrdiť, že existuje vysoká pravdepodobnosť...

[quote="pid:52177, uid:443"]ak pisalek použije toto slovo a jemu podobne slova,,,,,,, pravdepodobne ,asi ,že vraj,údajne, ---tak taketo vygrcy može brať važne len naivny človek[/quote] Slabý odvar. Posuňme to na vyššiu úroveň, ktorá dokáže zblbnúť aj starých čitateľov masmédií. Neurčitosť v praxi pôsobiaca seriózne: - Od dôveryhodného zdroja blízkeho redakcii vieme... - Jasne ukazujú na možné prepojenie... - S určitosťou môžeme tvrdiť, že existuje vysoká pravdepodobnosť...
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 1. 2022 o 17:17

Dnes jsem v práci na chodbě zaslechl rozhovor jednoho pána, který dostal plicní embolii. Přežil snad zázrakem. Nebyl to kolega z práce, ale někdo, kdo tam přijel na obchodní jednání. Zahlédl jsem ho jen na chvilku, když jsem šel kolem otevřených dveří. Na žádnou další dávku samozřejmě již nepůjde. Jinak mladý chlap tak do 30 - 40 let. Dále mě jeden kolega sdělil, že takto zemřel jeho kámoš. Lékaři samozřejmě zarytě tvrdí, že to nemohlo být po tzv. vakcíně.


Dnes jsem v práci na chodbě zaslechl rozhovor jednoho pána, který dostal plicní embolii. Přežil snad zázrakem. Nebyl to kolega z práce, ale někdo, kdo tam přijel na obchodní jednání. Zahlédl jsem ho jen na chvilku, když jsem šel kolem otevřených dveří. Na žádnou další dávku samozřejmě již nepůjde. Jinak mladý chlap tak do 30 - 40 let. Dále mě jeden kolega sdělil, že takto zemřel jeho kámoš. Lékaři samozřejmě zarytě tvrdí, že to nemohlo být po tzv. vakcíně.

Jarek

Ukážka zo slovníka pre @Covenant :

https://slovnik.juls.savba.sk /oficiálny elektronický slovník Jazykovedného ústavu Ľudovíta Štúra v Bratislave/


Vyťukala som si to nesmierne problematické sloveso môcť:


"Slovník súčasného slovenského jazyka A – G, H – L, M – N z r. 2006, 2011, 2015.
môcť môže môžu môžeme môžete mohol mohla (ne)môžuc nedok.
I. vo funkcii modálneho slovesa (s neurčitkom) 1. ▶ vyjadruje objektívne predpoklady, podmienky na uskutočnenie deja: mohol by byť tvojím otcom; chrípka môže spôsobiť komplikácie; niektoré lieky môžu poškodiť zdravie; kriminalisti môžu vyvrátiť dohady; nová vláda by mohla zabezpečiť ekonomickú stabilitu; "
môže vplývať = môže a nemusí vplývať na každého rovnako


Nedávajme slovesá na roveň s časticami /údajne, asi, .../.
Hoci tie častice sa vyskytujú v tv správach pomaly v každom príspevku, povedala by som, kvôli /ne/žalovateľnosti.
Tým neobhajujem médiá, len prestaňme negovať pomaly každé jedno písmeno, ale hodnoťme príspevky po dôslednom prečítaní. Nepíšme, ako sa nám zachce podľa momentálnej nálady.


Uplynulé 2 dni žasnem a uvažujem nad tým, či mi je toto treba.
Možno aj nie. /3 častice vedľa seba smile /


Ukážka zo slovníka pre @Covenant : https://slovnik.juls.savba.sk /oficiálny elektronický slovník Jazykovedného ústavu Ľudovíta Štúra v Bratislave/ Vyťukala som si to nesmierne problematické sloveso **môcť**: "Slovník súčasného slovenského jazyka A – G, H – L, M – N z r. 2006, 2011, 2015. môcť môže môžu môžeme môžete mohol mohla (ne)môžuc nedok. I. vo funkcii modálneho slovesa (s neurčitkom) 1. ▶ **vyjadruje objektívne predpoklady, podmienky na uskutočnenie deja:** mohol by byť tvojím otcom; chrípka môže spôsobiť komplikácie; niektoré lieky môžu poškodiť zdravie; kriminalisti môžu vyvrátiť dohady; nová vláda by mohla zabezpečiť ekonomickú stabilitu; " **môže vplývať** = môže a nemusí vplývať na každého rovnako Nedávajme slovesá na roveň s časticami /údajne, asi, .../. Hoci tie častice sa vyskytujú v tv správach pomaly v každom príspevku, povedala by som, kvôli /ne/žalovateľnosti. Tým neobhajujem médiá, len prestaňme negovať pomaly každé jedno písmeno, ale hodnoťme príspevky po dôslednom prečítaní. Nepíšme, ako sa nám zachce podľa momentálnej nálady. Uplynulé 2 dni žasnem a uvažujem nad tým, či mi je toto treba. Možno aj nie. /3 častice vedľa seba ]:) /

islo mi aj o osobnú skúsenosť.

Dobrý kamarát pracoval cca 4 hodiny (IT sekcia) v uzavretej miestnosti, kde boli spolu s ním prítomné aj 4 očkované osoby (cca 2 týždne po). Do rána sa mu na vnútorných stehnách objavili veľké modré fľaky - krvné podliatiny. Opakovane tam už o týždeň nechcel ísť, ale uprosili ho, lebo vraj k nim ostatní IT-čkári odmietajú chodiť (zdá sa, že aj iní mali problémy).
Pri druhej návšteve si zobral CDS (500ppm), trochu nalial do malej misky a nechal odparovať. Ráno sa na stehnách žiadne fľaky neobjavili.


[quote="pid:52161, uid:273"]islo mi aj o osobnú skúsenosť.[/quote] Dobrý kamarát pracoval cca 4 hodiny (IT sekcia) v uzavretej miestnosti, kde boli spolu s ním prítomné aj 4 očkované osoby (cca 2 týždne po). Do rána sa mu na vnútorných stehnách objavili veľké modré fľaky - krvné podliatiny. Opakovane tam už o týždeň nechcel ísť, ale uprosili ho, lebo vraj k nim ostatní IT-čkári odmietajú chodiť (zdá sa, že aj iní mali problémy). Pri druhej návšteve si zobral CDS (500ppm), trochu nalial do malej misky a nechal odparovať. Ráno sa na stehnách žiadne fľaky neobjavili.

Po odborné stránce o fungování lidského těla nevím téměř nic, někdy to ale možná může být výhoda. Znovu sem dám odkaz na video, které, dle mého názoru, zcela konzistentně a věrohodně vyvrací dosavadní infekční medicínu, založenou na Kochových a Pasteurových manipulacích, zamlčování a překrucování v té době již známých experimetnálních výsledků. Podle Béchampa, který byl jejich současníkem, veškeré mikroorganismy v těle - bakterie a plísně - plní roli "požíračů" odpadu vzniklého látkovou výměnou a případným rozpadem odumřelých buněk. Viry jsou pak dle jedné teorie části rozpadajících se buněk, dle druhé teorie jsou pak stimulanty zvýšeného očistného procesu vylučovanými buňkami v případě, kdy se v těle nahromadí více odpadu, než jsou tělní mikroorganismy (hlavně bakterie) schopny zpracovat.
Takže všechny nemoci jsou podle této teorie stavem zvýšené intoxikace organismu, kdy se tělo tohoto odpadu snaží zbavit. Doporučuji podívat se na toto video, protože jsem to vylíčil hodně ve zkratce a nejsem si jist, zda úplně přesně. Video je s českými titulky:
https://odysee.com/ a do vyhledávacího políčka zadejte The Church Of Virotology


V souladu s výše uvedenými fakty by se mi jako možná příčina těch fleků a podlitin jevilo zachycení molekul škodlivin, vylučovaných dechem a pokožkou očkovaných při úporném očistném procesu, sliznicemi a pokožkou postiženého. Ale je to pouhý laický pohled.


Po odborné stránce o fungování lidského těla nevím téměř nic, někdy to ale možná může být výhoda. Znovu sem dám odkaz na video, které, dle mého názoru, zcela konzistentně a věrohodně vyvrací dosavadní infekční medicínu, založenou na Kochových a Pasteurových manipulacích, zamlčování a překrucování v té době již známých experimetnálních výsledků. Podle Béchampa, který byl jejich současníkem, veškeré mikroorganismy v těle - bakterie a plísně - plní roli "požíračů" odpadu vzniklého látkovou výměnou a případným rozpadem odumřelých buněk. Viry jsou pak dle jedné teorie části rozpadajících se buněk, dle druhé teorie jsou pak stimulanty zvýšeného očistného procesu vylučovanými buňkami v případě, kdy se v těle nahromadí více odpadu, než jsou tělní mikroorganismy (hlavně bakterie) schopny zpracovat. Takže všechny nemoci jsou podle této teorie stavem zvýšené intoxikace organismu, kdy se tělo tohoto odpadu snaží zbavit. Doporučuji podívat se na toto video, protože jsem to vylíčil hodně ve zkratce a nejsem si jist, zda úplně přesně. Video je s českými titulky: https://odysee.com/ a do vyhledávacího políčka zadejte The Church Of Virotology V souladu s výše uvedenými fakty by se mi jako možná příčina těch fleků a podlitin jevilo zachycení molekul škodlivin, vylučovaných dechem a pokožkou očkovaných při úporném očistném procesu, sliznicemi a pokožkou postiženého. Ale je to pouhý laický pohled.
Upravené 12. 1. 2022 o 09:28

Takže všechny nemoci jsou podle této teorie stavem zvýšené intoxikace organismu, kdy se tělo tohoto odpadu snaží zbavit.


Ja som túto myšlienku prvýkrát počula u Dannyho Kollára, čo mal rozhovor s Kamalou Taris zo spolku Resetheus. Majú tu aj samostatné vlákno. Že virológia je proste ako viery, že vírusy neboli nikdy izolované len odfotené. Dosť ma to zaujalo, na stranke tejto organizacie je veľa zaujimavých videí. No mám s tým ešte trochu problém to akceptovať, ale určite je to zaujímavé niečo.


[quote="pid:52253, uid:826"]Takže všechny nemoci jsou podle této teorie stavem zvýšené intoxikace organismu, kdy se tělo tohoto odpadu snaží zbavit.[/quote] Ja som túto myšlienku prvýkrát počula u Dannyho Kollára, čo mal rozhovor s Kamalou Taris zo spolku Resetheus. Majú tu aj samostatné vlákno. Že virológia je proste ako viery, že vírusy neboli nikdy izolované len odfotené. Dosť ma to zaujalo, na stranke tejto organizacie je veľa zaujimavých videí. No mám s tým ešte trochu problém to akceptovať, ale určite je to zaujímavé niečo.

Ja som túto myšlienku prvýkrát počula u Dannyho Kollára, čo mal rozhovor s Kamalou Taris zo spolku Resetheus


Reset the US.


Čítal som časť článku na nwoo. Pripada mi to ako diskusia zástancov plochej zeme. Vírusy sú fakt. Boli tu aj pred érou mobilov a elektroniky.
Len sa s nimi nerobili biologické pokusy na použitie.
Úloha vírusov je mnohoraká hlavne pozitívna pre človeka.
Ide hlavne o posilnenie/nabudenie imunity po prekonaní ochorenia.
Plus virus chce ako inteligentná forma zivota prežiť , preto hostiteľa nesmie zabiť.


[quote="pid:52259, uid:273"]Ja som túto myšlienku prvýkrát počula u Dannyho Kollára, čo mal rozhovor s Kamalou Taris zo spolku Resetheus[/quote] Reset the US. Čítal som časť článku na nwoo. Pripada mi to ako diskusia zástancov plochej zeme. Vírusy sú fakt. Boli tu aj pred érou mobilov a elektroniky. Len sa s nimi nerobili biologické pokusy na použitie. Úloha vírusov je mnohoraká hlavne pozitívna pre človeka. Ide hlavne o posilnenie/nabudenie imunity po prekonaní ochorenia. Plus virus chce ako inteligentná forma zivota prežiť , preto hostiteľa nesmie zabiť.
Upravené 12. 1. 2022 o 09:30

Úloha vírusov je mnohoraká hlavne pozitívna pre človeka.
Ide hlavne o posilnenie/nabudenie imunity po prekonaní ochorenia.

To je právě podle toho video-dokumentu druhá z možností důvodu existence a vzniku virů. Že v případě, kdy tělo zaznamená abnormálě zvýšenou hladinu odpadních (lépe řečeno cizorodých) látek v těle, začnou buňky vyrábět a uvolňovat viry, které fungují jako spouštěče zvýšeného očišťování organismu, které v "normálním" režimu provádějí bakterie. A patrně z jednoho organismu vyloučené viry mohou být absorbovány jiným organismem a startovat u něho stejné očistné procesy.


[quote="pid:52268, uid:196"]Úloha vírusov je mnohoraká hlavne pozitívna pre človeka. Ide hlavne o posilnenie/nabudenie imunity po prekonaní ochorenia.[/quote] To je právě podle toho video-dokumentu druhá z možností důvodu existence a vzniku virů. Že v případě, kdy tělo zaznamená abnormálě zvýšenou hladinu odpadních (lépe řečeno cizorodých) látek v těle, začnou buňky vyrábět a uvolňovat viry, které fungují jako spouštěče zvýšeného očišťování organismu, které v "normálním" režimu provádějí bakterie. A patrně z jednoho organismu vyloučené viry mohou být absorbovány jiným organismem a startovat u něho stejné očistné procesy.

len prestaňme negovať


profesionalna deformácia??/si učiteľka alebo profesorka slov.jazyka??//


na ZDŠ ,sme pisali diktat na spravne pisanie čiarky vo vete./pred že,aby atd atd/
Učiteľka nam povedala pribeh kedy čiarka zachranila život.


Odsudeny na smrť si podla žiadost o milost. Hlava statu diktovala sekretarke: Popraviť,nemožno oslobodiť !!


sekretarka napisala: Popraviť nemožno,oslobodiť !!


a tak odsudenec prežil vďaka čiarke.


[quote="pid:52201, uid:679"]len prestaňme negovať[/quote] profesionalna deformácia??/si učiteľka alebo profesorka slov.jazyka??// na ZDŠ ,sme pisali diktat na spravne pisanie čiarky vo vete./pred že,aby atd atd/ Učiteľka nam povedala pribeh kedy čiarka zachranila život. Odsudeny na smrť si podla žiadost o milost. Hlava statu diktovala sekretarke: Popraviť,nemožno oslobodiť !! sekretarka napisala: Popraviť nemožno,oslobodiť !! a tak odsudenec prežil vďaka čiarke.

Leze to z nich jak z chlupatý deky, ale přece jenom leze...musej na to jít pomalu, evidentně...


,,Časté podávání posilujících dávek vakcíny proti covidu-19 by podle Evropské lékové agentury (EMA) mohly nakonec imunitu oslabit a unavit lidský organismus."


https://echo24.cz/a/iWdhQ/opakovane-posilujici-davky-mohou-skodit-imunite-varuje-ema


https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/452451-ctvrta-posilujici-davka-neni-to-dobry-napad-varuje-ema


Leze to z nich jak z chlupatý deky, ale přece jenom leze...musej na to jít pomalu, evidentně... ,,**Časté podávání posilujících dávek vakcíny proti covidu-19 by podle Evropské lékové agentury (EMA) mohly nakonec imunitu oslabit a unavit lidský organismus.**" https://echo24.cz/a/iWdhQ/opakovane-posilujici-davky-mohou-skodit-imunite-varuje-ema https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/452451-ctvrta-posilujici-davka-neni-to-dobry-napad-varuje-ema

@Covenant poslala som správu, nebudem tu vypisovať mimo témy.



Len problém je, že neprešla, to sa občas stáva ...
Uf, nechce sa mi to znova písať a zas Nea otravovať.


@Covenant poslala som správu, nebudem tu vypisovať mimo témy. ----------------- Len problém je, že neprešla, to sa občas stáva ... Uf, nechce sa mi to znova písať a zas Nea otravovať.
Upravené 12. 1. 2022 o 18:22

@Tikal tzv. "damage control" nechcú to prepáliť, tak dávajú signál na spomalenie. Obete vedľajších účinkov až smrti čo najviac roztiahnuť v čase aby sa to dalo zahovoriť na niečo iné a udržali si možnosť ako takého riadenia davu.

@Tikal tzv. "damage control" nechcú to prepáliť, tak dávajú signál na spomalenie. Obete vedľajších účinkov až smrti čo najviac roztiahnuť v čase aby sa to dalo zahovoriť na niečo iné a udržali si možnosť ako takého riadenia davu.

V Portugalsku zomrelo 6. ročné dieťa po podaní Pfizer vakcíny na problémy so srdcom, vraj je to v štádiu vyšetrovania miestnymi úradmi.


https://de.rt.com/international/130163-portugal-sechsjahriger-verstirbt-kurz-nach/


V Portugalsku zomrelo 6. ročné dieťa po podaní Pfizer vakcíny na problémy so srdcom, vraj je to v štádiu vyšetrovania miestnymi úradmi. https://de.rt.com/international/130163-portugal-sechsjahriger-verstirbt-kurz-nach/

V Portugalsku zomrelo 6. ročné dieťa po podaní Pfizer vakcíny na problémy so srdcom, vraj je to v štádiu vyšetrovania miestnymi úradmi.


Čo chcú vyšetrovať? Vinník je jasný: rodičia, podávajúci zdravotníci, podplatená vláda a farmaceutická spoločnosť, ktorá taký pokus vymyslela.


[quote="pid:53620, uid:48"]V Portugalsku zomrelo 6. ročné dieťa po podaní Pfizer vakcíny na problémy so srdcom, vraj je to v štádiu vyšetrovania miestnymi úradmi.[/quote] Čo chcú vyšetrovať? Vinník je jasný: rodičia, podávajúci zdravotníci, podplatená vláda a farmaceutická spoločnosť, ktorá taký pokus vymyslela.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 21. 1. 2022 o 19:13

V skupine Tehotné, dojčiace na FB:
/nebudem to tu kopírovať, lebo posledných príspevkov s týmito vedľ. účinkami je tam veľmi veľa/


Ženy po 3 dávke v tehotenstve sú choré akoby mali kovid- chrípku. Majú všetky príznaky a ťažšie priebehy. Stále to nepripisujú vakcíne a tešia sa,že ochránia seba aj detičky.
Tie čo sú po pôrode a po vakcíne- majú zápaly prsníkov, strata mlieka....
Tie čo sú po 2 dávke a snažia sa o ďalšie dieťa a sťažujú na nepravidelnú ms- jedna písala,že aj 50-90 dní má odstup a stratila ovuláciu.


A jedna info od tej známej čo mala 2x modernu a bola na potrat, tak bol ju pozrieť v nemocnici zdravoťák a povedal jej, že takých prípadov ako ona je teraz veľa, teda veľa potratov, kôli poškodenému plodu, mŕvemu plodu a pod.


Tej známej lekár povedal, že jej urobí komplexné vyšetrenia, aby zistili, prečo sa to stalo s plodom. Tak keď budem vedieť, napíšem čo zistil.


V skupine Tehotné, dojčiace na FB: /nebudem to tu kopírovať, lebo posledných príspevkov s týmito vedľ. účinkami je tam veľmi veľa/ Ženy po 3 dávke v tehotenstve sú choré akoby mali kovid- chrípku. Majú všetky príznaky a ťažšie priebehy. Stále to nepripisujú vakcíne a tešia sa,že ochránia seba aj detičky. Tie čo sú po pôrode a po vakcíne- majú zápaly prsníkov, strata mlieka.... Tie čo sú po 2 dávke a snažia sa o ďalšie dieťa a sťažujú na nepravidelnú ms- jedna písala,že aj 50-90 dní má odstup a stratila ovuláciu. A jedna info od tej známej čo mala 2x modernu a bola na potrat, tak bol ju pozrieť v nemocnici zdravoťák a povedal jej, že takých prípadov ako ona je teraz veľa, teda veľa potratov, kôli poškodenému plodu, mŕvemu plodu a pod. Tej známej lekár povedal, že jej urobí komplexné vyšetrenia, aby zistili, prečo sa to stalo s plodom. Tak keď budem vedieť, napíšem čo zistil.

6. ročné dieťa po podaní Pfizer vakcíny na problémy so srdcom, vraj je to v


Počúvala som ten rozhovor Dr. Lanka (ináč jeho otec je Slovák), a hovoril aj o tej vakcinácii. On hovoril, že najväčší problém sú tie nanočastice, že mRna vyprchá (tak toto si musím ešte niekoľkokrát vypočuť, vlastne som to počúvala niekoľkokrát, a niečomu stále nerozumiem).


Problém je, keď nanočastice neostanú vo svale - a práve deti a starší ľudia, buď ešte nemajú pevnú svalovú konštrukciu, alebo ešte nemajú a preto sa to ľahšie prepúšťa. Druhá vec sú športovci, ktorí naopak majú rýchly krvný obeh (prosím nechytajte ma za slovíčka, možno to tam bolo povedané ináč), že tam sa to rozširuje rýchlejšie a preto tie kolapsy.


Očkovať teraz čímkoľvek resp. vakcínami,ktoré boli určené na alfu a betu je nezmysel, naopak očkovaní majú horší priebeh. Informuje o tom Dr. Peková vo viacerých videách.


[quote="pid:53620, uid:48"]6. ročné dieťa po podaní Pfizer vakcíny na problémy so srdcom, vraj je to v[/quote] Počúvala som ten rozhovor Dr. Lanka (ináč jeho otec je Slovák), a hovoril aj o tej vakcinácii. On hovoril, že najväčší problém sú tie nanočastice, že mRna vyprchá (tak toto si musím ešte niekoľkokrát vypočuť, vlastne som to počúvala niekoľkokrát, a niečomu stále nerozumiem). Problém je, keď nanočastice neostanú vo svale - a práve deti a starší ľudia, buď ešte nemajú pevnú svalovú konštrukciu, alebo ešte nemajú a preto sa to ľahšie prepúšťa. Druhá vec sú športovci, ktorí naopak majú rýchly krvný obeh (prosím nechytajte ma za slovíčka, možno to tam bolo povedané ináč), že tam sa to rozširuje rýchlejšie a preto tie kolapsy. Očkovať teraz čímkoľvek resp. vakcínami,ktoré boli určené na alfu a betu je nezmysel, naopak očkovaní majú horší priebeh. Informuje o tom Dr. Peková vo viacerých videách.
Upravené 23. 1. 2022 o 14:17

Co Čech, to politik
s Vlastimilem Voráčkem (lékař obviňovaný z toho, že v letadle do Tokia nakazil olympioniky) a Kubkem.


https://cnn.iprima.cz/porady/co-cech-to-politik/20012022-vlastimil-voracek-milan-kubek


Doporučujismile


Co Čech, to politik s **Vlastimilem Voráčkem (lékař obviňovaný z toho, že v letadle do Tokia nakazil olympioniky)** a **Kubkem**. https://cnn.iprima.cz/porady/co-cech-to-politik/20012022-vlastimil-voracek-milan-kubek Doporučuji:)
Upravené 24. 1. 2022 o 06:14

Preprint studie: https://www.authorea.com/users/455597/articles/552937



Potlačení vrozené imunity vakcinací SARS-CoV-2 mRNA: Úloha G-kvadruplexů, exozomů a mikroRNA


Vakcíny mRNA proti SARS-CoV-2 byly uvedeny na trh v reakci na široce vnímanou krizi veřejného zdraví Covid-19. Využití mRNA vakcín v souvislosti s infekčním onemocněním nemělo obdoby, ale zdálo se, že zoufalá doba si žádá zoufalá opatření. Vakcíny mRNA využívají geneticky modifikovanou mRNA kódující proteiny hrotu. Tyto úpravy skrývají mRNA před buněčnou obranou, podporují delší biologický poločas proteinů a vyvolávají vyšší celkovou produkci proteinů hrotů. Experimentální i pozorovací důkazy však odhalují velmi odlišnou imunitní odpověď na vakcíny ve srovnání s odpovědí na infekci virem SARS-CoV-2. Jak ukážeme, zdrojem těchto rozdílných reakcí jsou pravděpodobně genetické modifikace zavedené vakcínou. V tomto článku předkládáme důkazy o tom, že očkování na rozdíl od přirozené infekce vyvolává hluboké narušení signalizace interferonu typu I, což má rozmanité nepříznivé důsledky pro lidské zdraví. Vysvětlujeme mechanismus, kterým imunitní buňky uvolňují do oběhu velké množství exozomů obsahujících bílkovinu hrotu spolu s kritickými mikroRNA, které vyvolávají signální odpověď v buňkách příjemce na vzdálených místech. Identifikujeme také potenciální hluboké poruchy v regulační kontrole syntézy proteinů a dohledu nad rakovinou. Ukazuje se, že tyto poruchy mají potenciálně přímou příčinnou souvislost s neurodegenerativním onemocněním, myokarditidou, imunitní trombocytopenií, Bellovou obrnou, jaterními chorobami, poruchou adaptivní imunity, zvýšenou nádorovou genezí a poškozením DNA. Uvádíme důkazy z hlášení nežádoucích účinků v databázi VAERS, které naši hypotézu podporují. Domníváme se, že komplexní posouzení rizik a přínosů mRNA vakcín je vylučuje jako pozitivní přínos pro veřejné zdraví, a to i v kontextu pandemie Covid-19.



Translated with www.DeepL.com/Translator (free version) -> naozaj to dobre preklada.


Preprint studie: https://www.authorea.com/users/455597/articles/552937 >**Potlačení vrozené imunity vakcinací SARS-CoV-2 mRNA: Úloha G-kvadruplexů, exozomů a mikroRNA** >Vakcíny mRNA proti SARS-CoV-2 byly uvedeny na trh v reakci na široce vnímanou krizi veřejného zdraví Covid-19. Využití mRNA vakcín v souvislosti s infekčním onemocněním nemělo obdoby, ale zdálo se, že zoufalá doba si žádá zoufalá opatření. Vakcíny mRNA využívají geneticky modifikovanou mRNA kódující proteiny hrotu. Tyto úpravy skrývají mRNA před buněčnou obranou, podporují delší biologický poločas proteinů a vyvolávají vyšší celkovou produkci proteinů hrotů. Experimentální i pozorovací důkazy však odhalují velmi odlišnou imunitní odpověď na vakcíny ve srovnání s odpovědí na infekci virem SARS-CoV-2. Jak ukážeme, zdrojem těchto rozdílných reakcí jsou pravděpodobně genetické modifikace zavedené vakcínou. V tomto článku předkládáme důkazy o tom, že očkování na rozdíl od přirozené infekce vyvolává hluboké narušení signalizace interferonu typu I, což má rozmanité nepříznivé důsledky pro lidské zdraví. Vysvětlujeme mechanismus, kterým imunitní buňky uvolňují do oběhu velké množství exozomů obsahujících bílkovinu hrotu spolu s kritickými mikroRNA, které vyvolávají signální odpověď v buňkách příjemce na vzdálených místech. **Identifikujeme také potenciální hluboké poruchy v regulační kontrole syntézy proteinů a dohledu nad rakovinou. Ukazuje se, že tyto poruchy mají potenciálně přímou příčinnou souvislost s neurodegenerativním onemocněním, myokarditidou, imunitní trombocytopenií, Bellovou obrnou, jaterními chorobami, poruchou adaptivní imunity, zvýšenou nádorovou genezí a poškozením DNA. Uvádíme důkazy z hlášení nežádoucích účinků v databázi VAERS, které naši hypotézu podporují. Domníváme se, že komplexní posouzení rizik a přínosů mRNA vakcín je vylučuje jako pozitivní přínos pro veřejné zdraví, a to i v kontextu pandemie Covid-19.** Translated with **www.DeepL.com/Translator** (free version) -> naozaj to dobre preklada.

Moderator

Upravené 24. 1. 2022 o 06:17

Na Slovensku doposiaľ nahlásili 10.586 podozrení na nežiaduce účinky vakcín
Pri vakcíne od spoločnosti Moderna išlo o 165 závažných hlásení, z toho jedno úmrtie.
Pri vakcíne od konzorcia Pfizer/BioNTech išlo o 882 závažných hlásení, z toho tri úmrtia.
Pri vakcíne od spoločnosti AstraZeneca hlásili 367 závažných účinkov, z toho tri úmrtia.
Pri vakcíne Sputnik V zaznamenali päť závažných hlásení.


Medzi hlásenými podozreniami na závažné nežiaduce účinky vakcíny Pfizer sa objavili pretrvávajúce zvýšenie tlaku krvi, a to zväčša u pacientov liečených na hypertenziu, prekolapsový stav, kolaps, ale hlásili napríklad aj náhlu cievnu mozgovú príhodu, infarkt myokardu, hypertenznú krízu či poruchu sluchu, epileptický záchvat u pacientov liečených na epilepsiu, polyneuropatiu či hyperpyrexiu. Pri vakcíne od spoločnosti Moderna sú medzi hlásenými podozreniami na závažné nežiaduce účinky dočasná paralýza, pretrvávajúce zvýšenie tlaku krvi, trombóza, kolaps, pľúcna embólia a napríklad aj náhla cievna mozgová príhoda. Pri Astre najčastejšie išlo o krátkodobú stratu vedomia, kolaps, trombózu, ale aj o parézu tvárového nervu, náhlu cievnu mozgovú príhodu, infarkt myokardu či napríklad hypertenznú krízu. Pri Sputniku išlo o pretrvávajúce zvýšenie tlaku krvi, flebotrombózu, pľúcnu embóliu či parézu tvárového nervu.


Ústav eviduje spolu sedem úmrtí v kauzálnej súvislosti s očkovaním, z toho pri štyroch prípadoch bol súvis stanovený ako možný a v troch ako pravdepodobný. Pri iných uzavretých prípadoch vrátane niektorých medializovaných bol súvis vylúčený.


ŠÚKL pripomína, že vakcíny určené na prevenciu ochorenia COVID-19 sú podávané injekčne do svalu a môžu v priebehu hodín až dní po podaní vyvolať reakcie menšej alebo strednej intenzity, ktoré spontánne v priebehu niekoľkých dní odznievajú.


https://www.teraz.sk/slovensko/sukl-eviduje-10586-hlasenych-podozr/607853-clanok.html


**Na Slovensku doposiaľ nahlásili 10.586 podozrení na nežiaduce účinky vakcín** Pri vakcíne od spoločnosti Moderna išlo o 165 závažných hlásení, z toho jedno úmrtie. Pri vakcíne od konzorcia Pfizer/BioNTech išlo o 882 závažných hlásení, z toho tri úmrtia. Pri vakcíne od spoločnosti AstraZeneca hlásili 367 závažných účinkov, z toho tri úmrtia. Pri vakcíne Sputnik V zaznamenali päť závažných hlásení. Medzi hlásenými podozreniami na závažné nežiaduce účinky vakcíny Pfizer sa objavili pretrvávajúce zvýšenie tlaku krvi, a to zväčša u pacientov liečených na hypertenziu, prekolapsový stav, kolaps, ale hlásili napríklad aj náhlu cievnu mozgovú príhodu, infarkt myokardu, hypertenznú krízu či poruchu sluchu, epileptický záchvat u pacientov liečených na epilepsiu, polyneuropatiu či hyperpyrexiu. Pri vakcíne od spoločnosti Moderna sú medzi hlásenými podozreniami na závažné nežiaduce účinky dočasná paralýza, pretrvávajúce zvýšenie tlaku krvi, trombóza, kolaps, pľúcna embólia a napríklad aj náhla cievna mozgová príhoda. Pri Astre najčastejšie išlo o krátkodobú stratu vedomia, kolaps, trombózu, ale aj o parézu tvárového nervu, náhlu cievnu mozgovú príhodu, infarkt myokardu či napríklad hypertenznú krízu. Pri Sputniku išlo o pretrvávajúce zvýšenie tlaku krvi, flebotrombózu, pľúcnu embóliu či parézu tvárového nervu. Ústav eviduje spolu sedem úmrtí v kauzálnej súvislosti s očkovaním, z toho pri štyroch prípadoch bol súvis stanovený ako možný a v troch ako pravdepodobný. Pri iných uzavretých prípadoch vrátane niektorých medializovaných bol súvis vylúčený. ŠÚKL pripomína, že vakcíny určené na prevenciu ochorenia COVID-19 sú podávané injekčne do svalu a môžu v priebehu hodín až dní po podaní vyvolať reakcie menšej alebo strednej intenzity, ktoré spontánne v priebehu niekoľkých dní odznievajú. https://www.teraz.sk/slovensko/sukl-eviduje-10586-hlasenych-podozr/607853-clanok.html

Na porovnanie nežiadúce účinky vakcín proti kovidu v ČR k 3.1.2022


Všechna přijatá hlášení k datu: 10727
Celkový počet úmrtí, která byla nahlášena jako důsledek podezření na nežádoucí účinek vakcín proti COVID-19 a odeslána do databáze EudraVigilance: 148


Ukážka vedljších účinkov:


Infekce: Např. onemocnění covid-19, pneumonie vč. pneumonie způsobené virem SARS-CoV-2, Herpes zoster, opar, rýma, infekce močových cest, zánět spojivek, sinusitida, sepse, sinusitida, zánět nosohltanu, angína, laryngitida, bronchitida, zánět kůže a podkoží, erysipel, sepse, encefalitida, epididymitida, myelitida, ječné zrno, chřipka
Příznaky svědčící pro ovlivnění kardiovaskulárního systému: Např. – zrychlený tep, zpomalený tep, bušení srdce, fibrilace/flutter síní, infarkt myokardu, angina pectoris, srdeční selhání, arytmie, myokarditida, perikarditida
Příznaky svědčící pro ovlivnění svalů, kloubů nebo kostí: Např. bolest svalů, bolest kloubů, bolest kostí, bolest šlachy, bolest v končetině, bolest zad, bolest v křížové oblasti, bolest krku, bolest v čelisti, bolest hrudníku, bolest třísla, svalová slabost, ztuhlost, svalové spasmy, svalové záškuby, křeč svalu, bolest krku, bolest páteře, otok kloubu, ztuhnutí šíje, snížení pohyblivosti, omezení hybnosti kloubu, zánět kloubu vč. polyartritidy, periatrtitida, osteoartritida, burzitida, revmatoidní artritida/ zhoršení revmatoidní artritidy


https://www.sukl.cz/tydenni-zpravy-o-prijatych-hlasenich-podezreni-na-nezadouci


Na porovnanie nežiadúce účinky vakcín proti kovidu v ČR k 3.1.2022 Všechna přijatá hlášení k datu: 10727 Celkový počet úmrtí, která byla nahlášena jako důsledek podezření na nežádoucí účinek vakcín proti COVID-19 a odeslána do databáze EudraVigilance: 148 Ukážka vedljších účinkov: ** Infekce:** Např. onemocnění covid-19, pneumonie vč. pneumonie způsobené virem SARS-CoV-2, Herpes zoster, opar, rýma, infekce močových cest, zánět spojivek, sinusitida, sepse, sinusitida, zánět nosohltanu, angína, laryngitida, bronchitida, zánět kůže a podkoží, erysipel, sepse, encefalitida, epididymitida, myelitida, ječné zrno, chřipka **Příznaky svědčící pro ovlivnění kardiovaskulárního systému**: Např. – zrychlený tep, zpomalený tep, bušení srdce, fibrilace/flutter síní, infarkt myokardu, angina pectoris, srdeční selhání, arytmie, myokarditida, perikarditida ** Příznaky svědčící pro ovlivnění svalů, kloubů nebo kostí**: Např. bolest svalů, bolest kloubů, bolest kostí, bolest šlachy, bolest v končetině, bolest zad, bolest v křížové oblasti, bolest krku, bolest v čelisti, bolest hrudníku, bolest třísla, svalová slabost, ztuhlost, svalové spasmy, svalové záškuby, křeč svalu, bolest krku, bolest páteře, otok kloubu, ztuhnutí šíje, snížení pohyblivosti, omezení hybnosti kloubu, zánět kloubu vč. polyartritidy, periatrtitida, osteoartritida, burzitida, revmatoidní artritida/ zhoršení revmatoidní artritidy https://www.sukl.cz/tydenni-zpravy-o-prijatych-hlasenich-podezreni-na-nezadouci

vzhladom k faktu, ze vacsina vedlajsich ucinkov nemoze podla vacsiny lekarov z principu mat suvis s vakcinacou, nie som si ista, ci toto ma zmysel uvadzat. Cesi uvadzali priamy suvis umrti s vakcinaciou cca 120....u nas 7. Kto tomu veri, nech tam bezi


vzhladom k faktu, ze vacsina vedlajsich ucinkov nemoze podla vacsiny lekarov z principu mat suvis s vakcinacou, nie som si ista, ci toto ma zmysel uvadzat. Cesi uvadzali priamy suvis umrti s vakcinaciou cca 120....u nas 7. Kto tomu veri, nech tam bezi
Upravené 28. 1. 2022 o 14:59

Cesi uvadzali priamy suvis umrti s vakcinaciou cca 120....u nas 7. Kto tomu veri, nech tam bezi


samotná Dr. Peková keď komentovala čísla z Vaersu, že to je špička ľadovca a na zmeral enie údajov treba prihodiť 2 nuly dozadu. Ale Slovensko je vždy pápežskejší než pápež, tato banda agilnych zvazakov šľape ako pila, ani toto nie je smerodatny údaj. Takze tým českým číslam plus 2 nuly fozadu, to skôr realisteckejší obraz.


[quote="pid:54837, uid:187"]Cesi uvadzali priamy suvis umrti s vakcinaciou cca 120....u nas 7. Kto tomu veri, nech tam bezi[/quote] samotná Dr. Peková keď komentovala čísla z Vaersu, že to je špička ľadovca a na zmeral enie údajov treba prihodiť 2 nuly dozadu. Ale Slovensko je vždy pápežskejší než pápež, tato banda agilnych zvazakov šľape ako pila, ani toto nie je smerodatny údaj. Takze tým českým číslam plus 2 nuly fozadu, to skôr realisteckejší obraz.
Upravené 28. 1. 2022 o 18:43

z toho tri úmrtia.


Opäť to tu prikladám, správy sú priebežne aktualizované samotnými užívateľmi, nie jedno, dve ale desiatky úmrtí verejnosť eviduje
http://nupo.szm.sk/


[quote="pid:54827, uid:48"]z toho tri úmrtia.[/quote] Opäť to tu prikladám, správy sú priebežne aktualizované samotnými užívateľmi, nie jedno, dve ale desiatky úmrtí verejnosť eviduje http://nupo.szm.sk/

V Holandsku sa zacal sirit, novy, silnejsi kmen HIV: https://www.rt.com/news/548318-discovered-mutant-hiv-strain/


strojovy preklad:


V Holandsku bol objavený nový vysoko prenosný a nebezpečný variant vírusu HIV, čím sa potvrdili najhoršie očakávania vedcov.


Medzinárodná spoločná štúdia vedená výskumníkmi z Inštitútu veľkých dát Oxfordskej univerzity identifikovala po analýze viac ako 6 700 pozitívnych vzoriek 109 prípadov nového "virulentného podtypu B" (VB).


Výskum odhalil významné rozdiely v genóme medzi kmeňom VB a ostatnými variantmi HIV.


"Jedinci s variantom VB mali vírusovú záťaž (hladinu vírusu v krvi) 3,5 až 5,5-krát vyššiu," uviedli vedci. Výsledky svojho výskumu uverejnili v časopise Science.


Rýchlosť poklesu buniek CD4, ktorá je charakteristickým znakom poškodenia imunitného systému vírusom HIV, "bola u jedincov s variantom VB dvakrát rýchlejšia, čo ich vystavilo riziku oveľa rýchlejšieho rozvoja AIDS."


U pacientov s kmeňom VB sa tiež preukázalo zvýšené riziko prenosu vírusu na iných ľudí.


Tieto závery potvrdzujú dlhodobé obavy, že nové mutácie môžu spôsobiť, že vírus HIV-1 bude ešte infekčnejší a nebezpečnejší. Podľa Spoločného programu OSN pre HIV/AIDS trpí týmto vírusom už 38 miliónov ľudí na celom svete a od začiatku epidémie začiatkom 80. rokov minulého storočia zomrelo na choroby súvisiace s AIDS 36 miliónov ľudí.


Počet zistených prípadov VB je relatívne malý, ale skutočný počet je pravdepodobne vyšší.


"Upokojujúce je, že po začatí liečby mali jedinci s variantom VB podobné zotavenie imunitného systému a prežívanie ako jedinci s inými variantmi HIV," uvádza sa v štúdii.


Ďalšou dobrou správou je, že podľa odhadov výskumníkov šírenie variantu VB po vzniku kmeňa koncom 80. a v 90. rokoch 20. storočia a jeho rýchlejšom šírení v roku 2000 približne od roku 2010 klesá.


Keďže však nový kmeň spôsobuje rýchlejšie zhoršenie obranyschopnosti imunitného systému, "je preto veľmi dôležité, aby boli jedinci včas diagnostikovaní a aby sa čo najskôr začala liečba," uviedli výskumníci a zdôraznili aj význam častého testovania rizikových jedincov.


Ďalší výskum by mohol pomôcť identifikovať "nové ciele pre antiretrovírusové lieky novej generácie", keďže variant VB má mnoho mutácií, dodali vedci.


V Holandsku sa zacal sirit, novy, silnejsi kmen HIV: https://www.rt.com/news/548318-discovered-mutant-hiv-strain/ strojovy preklad: V Holandsku bol objavený nový vysoko prenosný a nebezpečný variant vírusu HIV, čím sa potvrdili najhoršie očakávania vedcov. Medzinárodná spoločná štúdia vedená výskumníkmi z Inštitútu veľkých dát Oxfordskej univerzity identifikovala po analýze viac ako 6 700 pozitívnych vzoriek 109 prípadov nového "virulentného podtypu B" (VB). Výskum odhalil významné rozdiely v genóme medzi kmeňom VB a ostatnými variantmi HIV. "Jedinci s variantom VB mali vírusovú záťaž (hladinu vírusu v krvi) 3,5 až 5,5-krát vyššiu," uviedli vedci. Výsledky svojho výskumu uverejnili v časopise Science. Rýchlosť poklesu buniek CD4, ktorá je charakteristickým znakom poškodenia imunitného systému vírusom HIV, "bola u jedincov s variantom VB dvakrát rýchlejšia, čo ich vystavilo riziku oveľa rýchlejšieho rozvoja AIDS." U pacientov s kmeňom VB sa tiež preukázalo zvýšené riziko prenosu vírusu na iných ľudí. Tieto závery potvrdzujú dlhodobé obavy, že nové mutácie môžu spôsobiť, že vírus HIV-1 bude ešte infekčnejší a nebezpečnejší. Podľa Spoločného programu OSN pre HIV/AIDS trpí týmto vírusom už 38 miliónov ľudí na celom svete a od začiatku epidémie začiatkom 80. rokov minulého storočia zomrelo na choroby súvisiace s AIDS 36 miliónov ľudí. Počet zistených prípadov VB je relatívne malý, ale skutočný počet je pravdepodobne vyšší. "Upokojujúce je, že po začatí liečby mali jedinci s variantom VB podobné zotavenie imunitného systému a prežívanie ako jedinci s inými variantmi HIV," uvádza sa v štúdii. Ďalšou dobrou správou je, že podľa odhadov výskumníkov šírenie variantu VB po vzniku kmeňa koncom 80. a v 90. rokoch 20. storočia a jeho rýchlejšom šírení v roku 2000 približne od roku 2010 klesá. Keďže však nový kmeň spôsobuje rýchlejšie zhoršenie obranyschopnosti imunitného systému, "je preto veľmi dôležité, aby boli jedinci včas diagnostikovaní a aby sa čo najskôr začala liečba," uviedli výskumníci a zdôraznili aj význam častého testovania rizikových jedincov. Ďalší výskum by mohol pomôcť identifikovať "nové ciele pre antiretrovírusové lieky novej generácie", keďže variant VB má mnoho mutácií, dodali vedci.

Moderator

To jim ti miláčkové z gájoprideprdů brzy pokapou . Takže poslední co zbývá je agenda zelené bídy .


To jim ti miláčkové z gájoprideprdů brzy pokapou . Takže poslední co zbývá je agenda zelené bídy .

Takže poslední co zbývá je agenda zelené bídy .


Aj tam im už pšenka nepokvitne, posledne sa zdvihla masívna vlna odporu proti elektro(mo)de-bilite.


[quote="pid:56107, uid:185"]Takže poslední co zbývá je agenda zelené bídy .[/quote] Aj tam im už pšenka nepokvitne, posledne sa zdvihla masívna vlna odporu proti elektro(mo)de-bilite.

V Holandsku bol objavený nový vysoko prenosný a nebezpečný variant vírusu HIV, čím sa potvrdili najhoršie očakávania vedcov.


no to je záhada - čo je vlastne HIV? Zlyhávanie imnunity. Kto nato upozorňoval v súvislosti s očkovaním, viacero vedcov, mal vo svojich postoch Miro Stec, určite je to tu aj na fóre, skúsim nájsť keď nebudem na mobile. Sa mi marí, že aj Calabek.


je to v tomto vlákne, https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3686/vedlajsie-ucinky-vakcin-cast-3/2 , str. 2, prvý post odo mna.


[quote="pid:56086, uid:10"]V Holandsku bol objavený nový vysoko prenosný a nebezpečný variant vírusu HIV, čím sa potvrdili najhoršie očakávania vedcov.[/quote] no to je záhada - čo je vlastne HIV? Zlyhávanie imnunity. Kto nato upozorňoval v súvislosti s očkovaním, viacero vedcov, mal vo svojich postoch Miro Stec, určite je to tu aj na fóre, skúsim nájsť keď nebudem na mobile. Sa mi marí, že aj Calabek. je to v tomto vlákne, https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3686/vedlajsie-ucinky-vakcin-cast-3/2 , str. 2, prvý post odo mna.
Upravené 4. 2. 2022 o 18:20

V Nizozemsku objevili nový superkmen HIV


Vědci v Nizozemsku odhalili nový supermutantní kmen viru HIV. Má název VB a způsobuje, že infikovaní jedinci onemocní chorobou AIDS dvakrát rychleji než s dosud známými variantami viru, píše server deníku Daily Mail. Odborníci současně uklidňují, že po zahájení léčby pacienti nakažení touto variantou mají podobnou obnovu imunitního systému a míru přežití jako ti, kteří jsou nakažení jinými kmeny HIV. Důležité je ale včasné odhalení nákazy a rychlé nasazení léčby.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-nizozemsku-objevili-novy-superkmen-hiv-40386295


V článku tvrdí, že tato varianta údajně vznikla už v 80. letech, ale myslím si, že spíše jde pouze jen o krycí historku pro problémy s imunitou způsobené Covid "vakcínami".


V Nizozemsku objevili nový superkmen HIV Vědci v Nizozemsku odhalili nový supermutantní kmen viru HIV. Má název VB a způsobuje, že infikovaní jedinci onemocní chorobou AIDS dvakrát rychleji než s dosud známými variantami viru, píše server deníku Daily Mail. Odborníci současně uklidňují, že po zahájení léčby pacienti nakažení touto variantou mají podobnou obnovu imunitního systému a míru přežití jako ti, kteří jsou nakažení jinými kmeny HIV. Důležité je ale včasné odhalení nákazy a rychlé nasazení léčby. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-nizozemsku-objevili-novy-superkmen-hiv-40386295 V článku tvrdí, že tato varianta údajně vznikla už v 80. letech, ale myslím si, že spíše jde pouze jen o krycí historku pro problémy s imunitou způsobené Covid "vakcínami".
Upravené 6. 2. 2022 o 21:57

Príprava na maskovanie cez HIV beží. Nedávno sa stredoškoláci zapájali do súťaže o návrh loga Červená stužka. Masírujú to zdola.


http://www.cervenestuzky.sk/aktivity/


Príprava na maskovanie cez HIV beží. Nedávno sa stredoškoláci zapájali do súťaže o návrh loga Červená stužka. Masírujú to zdola. http://www.cervenestuzky.sk/aktivity/

Moderátor

Upravené 7. 2. 2022 o 07:46

Leze to jak z chlupaté deky, už to prorazilo do mainstreamu.

toz by som povedal, ze Biontech je len fasada. Ked si taky clanok precita niekto, kto sa ockoval niekde v kamione ci na stanici, no neviem co to s nim spravi.


[quote="pid:56237, uid:312"]Leze to jak z chlupaté deky, už to prorazilo do mainstreamu.[/quote] toz by som povedal, ze Biontech je len fasada. Ked si taky clanok precita niekto, kto sa ockoval niekde v kamione ci na stanici, no neviem co to s nim spravi.

Moderator

Známa / 50r./po 3 dávke-2x Astra, 1x Pf.. : seklo ju, po dvoch týždňoch sa jej to vrátilo zas a už dlhšie maróduje. Je unavená a chorľavá. No a najnovšie je bral dr. krv a zistil, že má boreliózu. Ona si nepamätá, žeby mala kliešťa. Tak je prekvapená. Čo mi vravela, tak hodnoty majú byť do 5 a ona má vyše 100 / v krvi/.
Táto žena bola vitálna, ráno behávala, športovala. teraz nevládze.


Známa / 50r./po 3 dávke-2x Astra, 1x Pf.. : seklo ju, po dvoch týždňoch sa jej to vrátilo zas a už dlhšie maróduje. Je unavená a chorľavá. No a najnovšie je bral dr. krv a zistil, že má boreliózu. Ona si nepamätá, žeby mala kliešťa. Tak je prekvapená. Čo mi vravela, tak hodnoty majú byť do 5 a ona má vyše 100 / v krvi/. Táto žena bola vitálna, ráno behávala, športovala. teraz nevládze.

Info z dvoch škôl - učitelia a učiteľky sa už otvorene pozastavujú nad tým, že chorí sú len zaočkovaní. Čudujú sa čudujú, ale pospájať si to nevedia. Alebo skôr nechcú.


Uvidíme, ako dlho budú popierať, že majú slona v obývačke. To nám ukáže, ako dlho bude trvať ich liečenie (precitnutie).


Info z dvoch škôl - učitelia a učiteľky sa už otvorene pozastavujú nad tým, že chorí sú len zaočkovaní. Čudujú sa čudujú, ale pospájať si to nevedia. Alebo skôr nechcú. Uvidíme, ako dlho budú popierať, že majú slona v obývačke. To nám ukáže, ako dlho bude trvať ich liečenie (precitnutie).

Moderátor

Info z dvoch škôl - učitelia a učiteľky sa už otvorene pozastavujú nad tým, že chorí sú len zaočkovaní. Čudujú sa čudujú, ale pospájať si to nevedia. Alebo skôr nechcú.


Podobnu sutiaciu zacinam badat aj vo FB skupine "Som zaockovany". Ludia tam popisuju rozne neziaduce ucinky, ale vobec sa (zatial) neodvazia pomysliet na to, ze to sposobila vakcina.


[quote="pid:56496, uid:127"]Info z dvoch škôl - učitelia a učiteľky sa už otvorene pozastavujú nad tým, že chorí sú len zaočkovaní. Čudujú sa čudujú, ale pospájať si to nevedia. Alebo skôr nechcú.[/quote] Podobnu sutiaciu zacinam badat aj vo FB skupine "Som zaockovany". Ludia tam popisuju rozne neziaduce ucinky, ale vobec sa (zatial) neodvazia pomysliet na to, ze to sposobila vakcina.

Lekari zistuju diagnozu....My uz ju tusime aj ked to v clanku explicitne spomenute nie je.
Podla mna ale je dobre, ze sa to rozobera takto pekne u celebrit na verejnosti.


https://www.super.cz/830800-decastelo-odvezla-zachranna-sluzba-nahle-ochrnula-a-prestala-chodit-lekari-zjistuji-diagnozu.html


Som zvedavy, na co ti doktori pridu...


Lekari zistuju diagnozu....My uz ju tusime aj ked to v clanku explicitne spomenute nie je. Podla mna ale je dobre, ze sa to rozobera takto pekne u celebrit na verejnosti. https://www.super.cz/830800-decastelo-odvezla-zachranna-sluzba-nahle-ochrnula-a-prestala-chodit-lekari-zjistuji-diagnozu.html Som zvedavy, na co ti doktori pridu...

Som zvedavy, na co ti doktori pridu

To je přece jasné, na co přijdou, a to že očkování s tím nemá vůbec, ale vůbec nic společného. To dá rozum.


[quote="pid:57920, uid:13"]Som zvedavy, na co ti doktori pridu[/quote] To je přece jasné, na co přijdou, a to že očkování s tím nemá vůbec, ale vůbec nic společného. To dá rozum.

Jarek

Čudujú sa čudujú, ale pospájať si to nevedia. Alebo skôr nechcú.

Priatelkin ujo, 70 chlap od role. Dva tyzdne po tretej davke teploty, stavy v hlave, atd. Uz ich napadlo, ci to nemoze byt vakcinou. Ale lekar (kt tiez odporucal ockovat) povedal, ze to by sa objavilo uz po 1 dni. No a lekar je veriaci a to je najdolezitejsie.
Horkotazko nevtieravo som im dal ihlicie a ciernu rascu. Ze to neuskodi a pripadny vedlajsi ucinok moze pomoct znizit. Otazka na to: ci to neznizi ucinok ockovania.. Aj ked pochybuju o vedlajsich ucinkoch, stale asi vela ludi veri, ze to ma ockovaci ucinok a ocakavaju ho.


[quote="pid:56496, uid:127"]Čudujú sa čudujú, ale pospájať si to nevedia. Alebo skôr nechcú.[/quote] Priatelkin ujo, 70 chlap od role. Dva tyzdne po tretej davke teploty, stavy v hlave, atd. Uz ich napadlo, ci to nemoze byt vakcinou. Ale lekar (kt tiez odporucal ockovat) povedal, ze to by sa objavilo uz po 1 dni. No a lekar je veriaci a to je najdolezitejsie. Horkotazko nevtieravo som im dal ihlicie a ciernu rascu. Ze to neuskodi a pripadny vedlajsi ucinok moze pomoct znizit. Otazka na to: ci to neznizi ucinok ockovania.. Aj ked pochybuju o vedlajsich ucinkoch, stale asi vela ludi veri, ze to ma ockovaci ucinok a ocakavaju ho.

Dva tyzdne po tretej davke teploty, stavy v hlave, atd. U


Čo myslíš stavy v hlave? Ja sledujem Dr. Čičalu (psychiater) na telegrame a na fb. Posledné dni dal status, že depresie a podobné stavy môžu byť dôsledky vakcín.


[quote="pid:57945, uid:95"]Dva tyzdne po tretej davke teploty, stavy v hlave, atd. U[/quote] Čo myslíš stavy v hlave? Ja sledujem Dr. Čičalu (psychiater) na telegrame a na fb. Posledné dni dal status, že depresie a podobné stavy môžu byť dôsledky vakcín.

Čo myslíš stavy v hlave?

Teplota. Bolesti a svrbenia hlavy, unava. Neprestavajuce uz asi dva tyzdne. Akurat teplota uz ustupila po asi tyzdni. Zije zdravo cely zivot.


[quote="pid:57946, uid:273"]Čo myslíš stavy v hlave?[/quote] Teplota. Bolesti a svrbenia hlavy, unava. Neprestavajuce uz asi dva tyzdne. Akurat teplota uz ustupila po asi tyzdni. Zije zdravo cely zivot.

Česká moderátorka Decastelo vo vaznych-problemoch- nahle-ochrnutí, hospitalizace
Miinulý týden mě odvezla záchranka, protože jsem se přestala hýbat a od té doby jsem v nemocnici. Nemohla jsem vůbec nic. Ale už chodím, tak snad to bude dobrý,“ napsala Štěpánka Decastelo, která je hospitalizována v revmatologickém ústavu na Praze 5.
„Jedna z věcí, která se řeší, je revma, ale asi to tím nebude, protože mám napadený autoimunitní systém a zánět v celém těle, který mi napadl klouby,“ vysvětlila..
Příčinu lékaři zatím hledají, ale podle Decastelo není vyloučené, že její tělo zareagovalo na očkování proti covidu. Ale to odborníci nepotvrdili...
https://plus7dni.pluska.sk/ludia/ceska-moderatorka-vaznych-problemoch-nahle-ochrnutie-hospitalizacia


Před 8 měsíci
Roky do sebe cpu botox, vakcína mě nemůže rozhodit. Eva Decastelo promluvila o očkování proti covidu, které absolvovala v pondělí 25. května. „Mám to za sebou,“ hlásila nadšeně na instagramu. Dostala jednorázovou vakcínu Johnson & Johnson...


tak asi fakt ten botox..smile


**Česká moderátorka Decastelo vo vaznych-problemoch- nahle-ochrnutí, hospitalizace** Miinulý týden mě odvezla záchranka, protože jsem se přestala hýbat a od té doby jsem v nemocnici. Nemohla jsem vůbec nic. Ale už chodím, tak snad to bude dobrý,“ napsala Štěpánka Decastelo, která je hospitalizována v revmatologickém ústavu na Praze 5. „Jedna z věcí, která se řeší, je revma, ale asi to tím nebude, protože mám napadený autoimunitní systém a zánět v celém těle, který mi napadl klouby,“ vysvětlila.. Příčinu lékaři zatím hledají, ale podle Decastelo není vyloučené, že její tělo zareagovalo na očkování proti covidu. Ale to odborníci nepotvrdili... https://plus7dni.pluska.sk/ludia/ceska-moderatorka-vaznych-problemoch-nahle-ochrnutie-hospitalizacia Před 8 měsíci Roky do sebe cpu botox, vakcína mě nemůže rozhodit. Eva Decastelo promluvila o očkování proti covidu, které absolvovala v pondělí 25. května. „Mám to za sebou,“ hlásila nadšeně na instagramu. Dostala jednorázovou vakcínu Johnson & Johnson... tak asi fakt ten botox..(wasntme)

Eva Decastelo promluvila o očkování proti covidu, které absolvovala v pondělí 25. května.
Problémy s ochrnutím má Štěpánka, Eva je další manželkou jejího ex.


[quote="pid:58345, uid:163"]Eva Decastelo promluvila o očkování proti covidu, které absolvovala v pondělí 25. května.[/quote]Problémy s ochrnutím má Štěpánka, Eva je další manželkou jejího ex.

aha, zdála se mi nějaká jiná smile, už to tak nechám... práce chvatná...


aha, zdála se mi nějaká jiná :), už to tak nechám... práce chvatná...

46-ročný úradník z Martina to má za sebou, vakcína ho oslobodila, samozrejme že oficiálna príčina je zamlčaná
NÁHLE ZOMREL bývalý viceprimátor Martina
https://zilina.zoznam.sk/nahle-zomrel-dlhorocny-poslanec-zastupitelstva-zilinskeho-kraja-dojimave-slova-kolegov-bol-si-velka-osobnost/


46-ročný úradník z Martina to má za sebou, vakcína ho oslobodila, samozrejme že oficiálna príčina je zamlčaná **NÁHLE ZOMREL bývalý viceprimátor Martina** https://zilina.zoznam.sk/nahle-zomrel-dlhorocny-poslanec-zastupitelstva-zilinskeho-kraja-dojimave-slova-kolegov-bol-si-velka-osobnost/

NÁHLE ZOMREL bývalý viceprimátor Martina


deja vu6215019a2cdc1


[quote="pid:59048, uid:48"]NÁHLE ZOMREL bývalý viceprimátor Martina[/quote] deja vu![6215019a2cdc1](serve/attachment&path=6215019a2cdc1)

https://sport.pravda.sk/tenis/clanok/617909-monfils-ma-problemy-po-vakcine-uz-tyzdne-nestal-na-kurte/


Monfils má problémy po vakcíne. Už týždne nestál na kurte
27
Naposledy odohral súťažný zápas 31. januára na turnaji v Montpellieri. Následne vynechal francúzsky tenista Gael Monfils podujatia v Rotterdame, Dauhe a Dubaji. Na sociálnej sieti potvrdil, že to mohlo byť spôsobené treťou dávkou vakcíny proti koronavírusu.
Štvrťfinalista jaunuárového Australian Open nie je prvým francúzskym tenistom, ktorý priznal problémy kvôli očkovaniu. To totiž skomplikovalo kariéru aj Jerémymu Chardymu, ktorý v septembri minulého roka oľutoval svoje rozhodnutie dať sa zaočkovať.
„Je to ťažké, pretože neviem, ako dlho to bude trvať. Teraz sa moja sezóna zastavila a neviem, kedy znova začnem,“ skonštatoval vtedy Chardy. Na dvorci sa neobjavil od konca augusta, keď vypadol už v 1. kola US Open a predčasne ukončil sezónu.


https://sport.pravda.sk/tenis/clanok/617909-monfils-ma-problemy-po-vakcine-uz-tyzdne-nestal-na-kurte/ Monfils má problémy po vakcíne. Už týždne nestál na kurte 27 Naposledy odohral súťažný zápas 31. januára na turnaji v Montpellieri. Následne vynechal francúzsky tenista Gael Monfils podujatia v Rotterdame, Dauhe a Dubaji. Na sociálnej sieti potvrdil, že to mohlo byť spôsobené treťou dávkou vakcíny proti koronavírusu. Štvrťfinalista jaunuárového Australian Open nie je prvým francúzskym tenistom, ktorý priznal problémy kvôli očkovaniu. To totiž skomplikovalo kariéru aj Jerémymu Chardymu, ktorý v septembri minulého roka oľutoval svoje rozhodnutie dať sa zaočkovať. „Je to ťažké, pretože neviem, ako dlho to bude trvať. Teraz sa moja sezóna zastavila a neviem, kedy znova začnem,“ skonštatoval vtedy Chardy. Na dvorci sa neobjavil od konca augusta, keď vypadol už v 1. kola US Open a predčasne ukončil sezónu.

Další z kavárniků, Láďa Hruška se zdravotními problémy. Nevím jestli byl očkován, ale podle všeho jeho zdravotní problémy (špatné krevní testy) jako i jeho rodičů - matka plicní embolie, otec nespecifikované problémy, by tomu nasvědčovalo.
https://www.super.cz/841104-siri-se-famy-o-vyhazovu-z-televize-a-nucenem-stehovani-na-venkov-lada-hruska-otevrene-promluvil.html


Další z kavárniků, Láďa Hruška se zdravotními problémy. Nevím jestli byl očkován, ale podle všeho jeho zdravotní problémy (špatné krevní testy) jako i jeho rodičů - matka plicní embolie, otec nespecifikované problémy, by tomu nasvědčovalo. https://www.super.cz/841104-siri-se-famy-o-vyhazovu-z-televize-a-nucenem-stehovani-na-venkov-lada-hruska-otevrene-promluvil.html
1 ... 34567
72.81k
476
79
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept