Zahraničná politika
Sparta proti Rangers, opět rasismus, tentokrát od českých dětí?

Založil jsem pro jistotu nové téma, vlákno "Slavia a Anglosaská férovka" nějak hapruje


Včera hrála proti Rangers pro změnu Sparta Praha.
Zápas se hrál v Praze, Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka Dávida Hancka.


Utkání bylo bez diváků, protože Sparta dostala trest za údajný rasismus proti hráči Monaka v předchozím utkání.
Nicméně diváci tam být mohli, Sparta domluvila, že utkání navštíví 10 tisíc dětí.
Ti při každém dotyku s míčem negativně reagovali na hráče Kamaru (viz předchozí kauza se Slávií).


Hráč Kamara byl dokonce po druhé žluté vyloučen a zápas nedohrál.


Po zápase se do dětí pustil Kamarův právník: Praha má vážný problém s rasismem


Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/sparta-rangers-kamara-cervena-karta-trener-steven-gerrard-pravnik-aamer-anwar.A210930_225326_fot_pohary_min


Tohle je hozená rukavice pro Zemana, Babiše?


Založil jsem pro jistotu nové téma, vlákno "Slavia a Anglosaská férovka" nějak hapruje Včera hrála proti Rangers pro změnu Sparta Praha. Zápas se hrál v Praze, Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka Dávida Hancka. Utkání bylo bez diváků, protože Sparta dostala trest za údajný rasismus proti hráči Monaka v předchozím utkání. Nicméně diváci tam být mohli, Sparta domluvila, že utkání navštíví 10 tisíc dětí. Ti při každém dotyku s míčem negativně reagovali na hráče Kamaru (viz předchozí kauza se Slávií). Hráč Kamara byl dokonce po druhé žluté vyloučen a zápas nedohrál. Po zápase se do **dětí** pustil Kamarův právník: Praha má vážný problém s rasismem Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/sparta-rangers-kamara-cervena-karta-trener-steven-gerrard-pravnik-aamer-anwar.A210930_225326_fot_pohary_min Tohle je hozená rukavice pro Zemana, Babiše?

Je to až egregoriální, jelikož děti jsou "čisté" nezatížené předsudky a zkušenostmi jako dospělí, a poznají dobro a zlo, mají smysl pro spravedlnost, proto "hněv dětí" beru jako hněv Nosfeéry.


Děti = budoucnost. Tedy není to s námi až tak zlé...


Je to až egregoriální, jelikož děti jsou "čisté" nezatížené předsudky a zkušenostmi jako dospělí, a poznají dobro a zlo, mají smysl pro spravedlnost, proto "hněv dětí" beru jako hněv Nosfeéry. Děti = budoucnost. Tedy není to s námi až tak zlé...

UEFA alias panačikovia .čo tam maju funkcie ,ak začnu utočiť na deti,lebo rasizmus ..tak to bude prekročenie červenej čiary,
--kto skúsi v reále utočiť na deti,toho čaká veľmi rychly a trpký koniec.


UEFA alias panačikovia .čo tam maju funkcie ,ak začnu utočiť na deti,lebo rasizmus ..tak to bude prekročenie červenej čiary, --kto skúsi v reále utočiť na deti,toho čaká veľmi rychly a trpký koniec.

K článku jsem napsal pár poznámek do původního vlákna, ale opravdu to nějak hapruje, tak to raději zduplikuji zde


Je to až egregoriální,

Taky bych to řadil do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie".


Ještě stojí za zmínku:
Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka Dávida Hancka.
Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka Dávida Hancka.
Rozhodčí Ali Palabiyik - Turek.
Na fotkách je vidět (fotka 31), jak Skotský tým BLM-klečí a Český tým nikoliv. Je to ale uspořádáno tak, že Skotové klečí před Čechy. :-)
Zajímalo by mne, jestli se bučelo na všechny černoskoty nebo jenom na toho skotského černofina Kamaru...
(příspěvek z diskuse pod článkem s nejvíce plusy: "Byl jsem na místě. Když si černoši z Glasgow vyměňovali merunu, bylo ticho. Když se k míči dostal Kamara, byl hukot.. jestli ono to neni tim Kamarou, pánové"
nebo tento: "A propo; kromě Kamary se bučelo i na Roofa. Je to kvůli tomu že je bílý? Nebo proto že spolu s Kamarou udělali na jaře největší prasárny" )


Ještě mne zaujaly tyto citace z článku:
"Střelec jediného gólu zápasu sparťan Dávid Hancko byl z atmosféry dojatý. „Vlilo mi to takovou energii. Bylo to něco, co jsem v životě nezažil. Moc dětem děkujeme. Atmosféra byla vynikající, pořád pozitivní.“"
"Trenér Pavel Vrba byl nadšený. „Chci poděkovat UEFA, že děti tady být mohly. Vytvořily fantastickou atmosféru.“"
"Když finský záložník v 74. minutě dostal druhou žlutou kartu, jeho předčasný odchod ze scény publikum doprovodilo jásotem." (74 ~ 11)


vycházím z

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/sparta-rangers-kamara-cervena-karta-trener-steven-gerrard-pravnik-aamer-anwar.A210930_225326_fot_pohary_min


Dodatek:

Přinesl ji rozhodčí Palabiyik = knír = zodpovědnost

Ali ~ vysoce postavený, vznešený (rodem ap.)
Pala ~ mačeta
biyik ~ knír, vousy (kočičí ap.)
(tedy aspoň podle https://www.slovnicek.cz/turecko-cesky-prekladac )


K článku jsem napsal pár poznámek do původního vlákna, ale opravdu to nějak hapruje, tak to raději zduplikuji zde [quote="pid:35447, uid:149"]Je to až egregoriální,[/quote] Taky bych to řadil do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie". Ještě stojí za zmínku: Sparta vyhrála 1:0 brankou **Slováka** Dávida Hancka. Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka **Dávida Hancka**. Rozhodčí Ali Palabiyik - Turek. Na fotkách je vidět (fotka 31), jak Skotský tým BLM-klečí a Český tým nikoliv. Je to ale uspořádáno tak, že Skotové klečí před Čechy. :-) Zajímalo by mne, jestli se bučelo na všechny černoskoty nebo jenom na toho skotského černofina Kamaru... (příspěvek z diskuse pod článkem s nejvíce plusy: "Byl jsem na místě. Když si černoši z Glasgow vyměňovali merunu, bylo ticho. Když se k míči dostal Kamara, byl hukot.. jestli ono to neni tim Kamarou, pánové" nebo tento: "A propo; kromě Kamary se bučelo i na Roofa. Je to kvůli tomu že je bílý? Nebo proto že spolu s Kamarou udělali na jaře největší prasárny" ) Ještě mne zaujaly tyto citace z článku: "Střelec jediného gólu zápasu sparťan Dávid Hancko byl z atmosféry dojatý. „**Vlilo mi to takovou energii.** Bylo to něco, co jsem v životě nezažil. Moc dětem děkujeme. Atmosféra byla vynikající, pořád pozitivní.“" "Trenér Pavel Vrba byl nadšený. „**Chci poděkovat UEFA**, že děti tady být mohly. Vytvořily fantastickou atmosféru.“" "Když finský záložník v **74. minutě** dostal druhou žlutou kartu, jeho předčasný odchod ze scény publikum doprovodilo jásotem." (74 ~ 11) vycházím z [quote="pid:35436, uid:307"]Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/sparta-rangers-kamara-cervena-karta-trener-steven-gerrard-pravnik-aamer-anwar.A210930_225326_fot_pohary_min[/quote] Dodatek: [quote="pid:35457, uid:312"]Přinesl ji rozhodčí Palabiyik = knír = zodpovědnost[/quote] Ali ~ vysoce postavený, vznešený (rodem ap.) Pala ~ mačeta biyik ~ knír, vousy (kočičí ap.) (tedy aspoň podle https://www.slovnicek.cz/turecko-cesky-prekladac )
Upravené 2. 10. 2021 o 10:35

UEFA alias panačikovia .čo tam maju funkcie ,ak začnu utočiť na deti,lebo rasizmus ..tak to bude prekročenie červenej čiary,
--kto skúsi v reále utočiť na deti,toho čaká veľmi rychly a trpký koniec.

a proto
"Trenér Pavel Vrba byl nadšený. „Chci poděkovat UEFA, že děti tady být mohly. Vytvořily fantastickou atmosféru.“"

K poděkování se připojuji :-)


[quote="pid:35449, uid:443"]UEFA alias panačikovia .čo tam maju funkcie ,ak začnu utočiť na deti,lebo rasizmus ..tak to bude prekročenie červenej čiary, --kto skúsi v reále utočiť na deti,toho čaká veľmi rychly a trpký koniec.[/quote] a proto [quote="pid:35450, uid:240"]"Trenér Pavel Vrba byl nadšený. „Chci poděkovat UEFA, že děti tady být mohly. Vytvořily fantastickou atmosféru.“"[/quote] K poděkování se připojuji :-)

"A propo; kromě Kamary se bučelo i na Roofa. Je to kvůli tomu že je bílý? Nebo proto že spolu s Kamarou udělali na jaře největší prasárny"

Žádný rasizmus. Děti projevili smysl pro fair-play, čest a spravedlnost = pro nás moc dobrá zpráva.


[quote="pid:35451, uid:240"]"A propo; kromě Kamary se bučelo i na Roofa. Je to kvůli tomu že je bílý? Nebo proto že spolu s Kamarou udělali na jaře největší prasárny"[/quote] Žádný rasizmus. Děti projevili smysl pro fair-play, čest a spravedlnost = pro nás moc dobrá zpráva.

čest a spravedlnost = pro nás moc dobrá zpráva.

Přinesl ji rozhodčí Palabiyik = knír = zodpovědnost


[quote="pid:35455, uid:177"]čest a spravedlnost = pro nás moc dobrá zpráva.[/quote] Přinesl ji rozhodčí Palabiyik = knír = zodpovědnost

Ještě taková poznámka, GP možná dostal jasný vzkaz, že Český duch, egregor je silný a že nás nezlomí svými zvrácenými ideologiemi, BLM, LGBT, Gender atd. Prostě jsem na ty děti nesmírně pyšný! Nevíte odkud ty děti byly? Předpokládám, že hodně z nich z dětských domovů...


Ještě taková poznámka, GP možná dostal jasný vzkaz, že Český duch, egregor je silný a že nás nezlomí svými zvrácenými ideologiemi, BLM, LGBT, Gender atd. Prostě jsem na ty děti nesmírně pyšný! Nevíte odkud ty děti byly? Předpokládám, že hodně z nich z dětských domovů...

Ta nosná myšlenka , která z této diskuse vyplynula ukazuje na to , že to byl záměrný test , toho českého dobytka , zda je už dostatečně nalomen , ke svojí vlastnoruční likvidaci .
Takže po vyhodnocení testíku přijdou opravné parametry pro obsluhující zrůdy , které tím statečně uspíší svůj konec .
Protože směry k vyhodnocení mohou být jen dva .
Nemá to smysl , projekt uvázl v minovém poli , další pokračování jen zbytečně míjí vkládané prostředky .
Je potřeba přitvrdit a zlomit ty tvrdé palice .
V obou případech obslužní zločinci končí , rozdíl je jen v míře krvavosti jejich konce .


Ta nosná myšlenka , která z této diskuse vyplynula ukazuje na to , že to byl záměrný test , toho českého dobytka , zda je už dostatečně nalomen , ke svojí vlastnoruční likvidaci . Takže po vyhodnocení testíku přijdou opravné parametry pro obsluhující zrůdy , které tím statečně uspíší svůj konec . Protože směry k vyhodnocení mohou být jen dva . Nemá to smysl , projekt uvázl v minovém poli , další pokračování jen zbytečně míjí vkládané prostředky . Je potřeba přitvrdit a zlomit ty tvrdé palice . V obou případech obslužní zločinci končí , rozdíl je jen v míře krvavosti jejich konce .

Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka Dávida Hancka.
Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka Dávida Hancka.

Spolu porážíme ostrovní "Rangers" (ranger - správce parku/rezervace, jednotky zvláštního určení, místní pořádkové síly)


[quote="pid:35451, uid:240"]Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka Dávida Hancka. Sparta vyhrála 1:0 brankou Slováka Dávida Hancka.[/quote] Spolu porážíme ostrovní "Rangers" (ranger - správce parku/rezervace, jednotky zvláštního určení, místní pořádkové síly)

Sparta už vydala stanovisko:


Zastavte urážení našich dětí!


Vážení sportovní fanoušci,


chtěli bychom poděkovat Rangers FC za čtvrteční férový sportovní souboj v utkání Evropské ligy. Bylo nám ctí přivítat v Praze a na našem stadionu slavný a úspěšný skotský klub, jeho hráče, realizační tým a manažery z vedení. Jsme přesvědčení, že se servisem ze strany klubu byli spokojení.


Přispěli jsme k tomu, aby se Rangers FC při pobytu v České republice cítili maximálně bezpečně. Podíleli jsme se na zajištění jejich ochrany společně s bezpečnostními složkami státu a udělali jsme kroky, které jsou daleko nad rámec standardních postupů při organizaci mezinárodních utkání.


Je naprosto neuvěřitelné, že po zápase musíme sledovat útoky na nevinné děti a čelíme neopodstatněným obviněním z rasismu. Urážení dětí v online prostoru i v médiích je neakceptovatelné, zoufalé a směšné.


Přestaňte útočit na naše děti! Náš klub bude děti, naši budoucnost a naši pýchu, hrdě bránit. Osočování dětí v online prostoru je mimořádně zbabělé.


Sledujeme v prostředí sociálních sítí i v mediálním prostoru bezprecedentní xenofobní vyjádření proti České republice, jejím občanům a dokonce i jejím dětem. Popisujete chování dětí nesprávně, přivlastňujete si právo hodnotit vyjádření emocí šestiletých dětí, které nemají ponětí o tom, co je to rasismus. Je to drzost.


Bohužel musíme číst zoufalé útoky právníka Aamera Anwara, který se pohybuje za hranicí toho, co by si advokát měl dovolit. V českém prostředí už by se jeho jednáním zabývala advokátní komora. Jeho aktivistickým přístupem a online šikanou by se měla zabývat příslušná instituce ve Skotsku. Vyvolávání xenofobních tendencí a slovní útoky na bezbranné děti jsou za hranou morálky a slušného vychování.


Závěrem bychom chtěli jménem představenstva klubu, hráčů, trenérů a všech zaměstnanců poděkovat dětem za úžasnou a neopakovatelnou atmosféru. Děkujeme, máme Vás rádi. Poděkování a vyjádření respektu si zaslouží také rodiče, kteří umožnili návštěvu jejich synů a dcer, a také trenéři a učitelé, kteří přišli na Letnou jako doprovod a výrazně se podíleli na bezproblémové organizaci utkání. Tento zápas se v pozitivním smyslu zapíše do historie klubu.


Žádáme zástupce Rangers FC, aby se podíleli na zastavení xenofobní atmosféry směřující k našim dětem, naší překrásné zemi a jejím obyvatelům.


AC Sparta Praha:


Sparta už vydala stanovisko: **Zastavte urážení našich dětí!** Vážení sportovní fanoušci, chtěli bychom poděkovat Rangers FC za čtvrteční férový sportovní souboj v utkání Evropské ligy. Bylo nám ctí přivítat v Praze a na našem stadionu slavný a úspěšný skotský klub, jeho hráče, realizační tým a manažery z vedení. Jsme přesvědčení, že se servisem ze strany klubu byli spokojení. Přispěli jsme k tomu, aby se Rangers FC při pobytu v České republice cítili maximálně bezpečně. Podíleli jsme se na zajištění jejich ochrany společně s bezpečnostními složkami státu a udělali jsme kroky, které jsou daleko nad rámec standardních postupů při organizaci mezinárodních utkání. Je naprosto neuvěřitelné, že po zápase musíme sledovat útoky na nevinné děti a čelíme neopodstatněným obviněním z rasismu. Urážení dětí v online prostoru i v médiích je neakceptovatelné, zoufalé a směšné. Přestaňte útočit na naše děti! Náš klub bude děti, naši budoucnost a naši pýchu, hrdě bránit. Osočování dětí v online prostoru je mimořádně zbabělé. Sledujeme v prostředí sociálních sítí i v mediálním prostoru bezprecedentní xenofobní vyjádření proti České republice, jejím občanům a dokonce i jejím dětem. Popisujete chování dětí nesprávně, přivlastňujete si právo hodnotit vyjádření emocí šestiletých dětí, které nemají ponětí o tom, co je to rasismus. Je to drzost. Bohužel musíme číst zoufalé útoky právníka Aamera Anwara, který se pohybuje za hranicí toho, co by si advokát měl dovolit. V českém prostředí už by se jeho jednáním zabývala advokátní komora. Jeho aktivistickým přístupem a online šikanou by se měla zabývat příslušná instituce ve Skotsku. Vyvolávání xenofobních tendencí a slovní útoky na bezbranné děti jsou za hranou morálky a slušného vychování. Závěrem bychom chtěli jménem představenstva klubu, hráčů, trenérů a všech zaměstnanců poděkovat dětem za úžasnou a neopakovatelnou atmosféru. Děkujeme, máme Vás rádi. Poděkování a vyjádření respektu si zaslouží také rodiče, kteří umožnili návštěvu jejich synů a dcer, a také trenéři a učitelé, kteří přišli na Letnou jako doprovod a výrazně se podíleli na bezproblémové organizaci utkání. Tento zápas se v pozitivním smyslu zapíše do historie klubu. Žádáme zástupce Rangers FC, aby se podíleli na zastavení xenofobní atmosféry směřující k našim dětem, naší překrásné zemi a jejím obyvatelům. AC Sparta Praha:

Palec nahoru. Výborný řídící tah ze strany Sparty (nebo z vyšších kruhů ?)


Palec nahoru. Výborný řídící tah ze strany Sparty (nebo z vyšších kruhů ?)

Tohle je hozená rukavice pro Zemana, Babiše?


Rukavici zvedla ČSSD.
Kulhánek si na žádost Hamáčka předvolá britského velvyslance kvůli nařčení českých dětí z rasismu


Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/fotbal-sparta-rangers-glasgow-fotbal.A211001_145742_domaci_mkop


[quote="pid:35438, uid:307"]Tohle je hozená rukavice pro Zemana, Babiše?[/quote] Rukavici zvedla ČSSD. Kulhánek si na žádost Hamáčka předvolá britského velvyslance kvůli nařčení českých dětí z rasismu Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/fotbal-sparta-rangers-glasgow-fotbal.A211001_145742_domaci_mkop

Někdo s tím otáčením kormidla začít musel, ale že zrovínka Hamejda ? Je fakt, že je dlouhodobě pasen šedým hradním vlkem, takže asi proto. Kamarádčoft s Londýnem (anebo příští Skotskou republikou ?) asi přestane být "salonfaehig" už i v dřívějším spolehlivém pražském Aspen-útulku. Přijde mi to jako zcela "náhodná" předvolební příhoda směrem ku podpoře kocábky ČSSD. Ono to zase nebyl tak velký problém tohle zorganizovat, si myslím.


Někdo s tím otáčením kormidla začít musel, ale že zrovínka Hamejda ? Je fakt, že je dlouhodobě pasen šedým hradním vlkem, takže asi proto. Kamarádčoft s Londýnem (anebo příští Skotskou republikou ?) asi přestane být "salonfaehig" už i v dřívějším spolehlivém pražském Aspen-útulku. Přijde mi to jako zcela "náhodná" předvolební příhoda směrem ku podpoře kocábky ČSSD. Ono to zase nebyl tak velký problém tohle zorganizovat, si myslím.

Přinesl ji rozhodčí Palabiyik = knír = zodpovědnost

Ali ~ vysoce postavený, vznešený (rodem ap.)
Pala ~ mačeta
biyik ~ knír, vousy (kočičí ap.)
(tedy aspoň podle https://www.slovnicek.cz/turecko-cesky-prekladac )


[quote="pid:35457, uid:312"]Přinesl ji rozhodčí Palabiyik = knír = zodpovědnost[/quote] Ali ~ vysoce postavený, vznešený (rodem ap.) Pala ~ mačeta biyik ~ knír, vousy (kočičí ap.) (tedy aspoň podle https://www.slovnicek.cz/turecko-cesky-prekladac )

Rangers se podle Gerrarda obrátí na UEFA kvůli bučení dětí na Kamaru
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/rangers-se-podle-gerrarda-obrati-na-uefa-kvuli-buceni-deti-na-kamaru/2096220?utm_source=incomaker&utm_medium=rss&utm_campaign=Ceske+noviny&language=cs


Zřejmě bučely anglicky a to se Skotům nelíbilo. Od UEFA dostanou "zaracha" minimálně na 10 let...


Rangers se podle Gerrarda obrátí na UEFA kvůli bučení dětí na Kamaru https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/rangers-se-podle-gerrarda-obrati-na-uefa-kvuli-buceni-deti-na-kamaru/2096220?utm_source=incomaker&utm_medium=rss&utm_campaign=Ceske+noviny&language=cs **Zřejmě bučely anglicky a to se Skotům nelíbilo. Od UEFA dostanou "zaracha" minimálně na 10 let... **
Upravené 1. 10. 2021 o 22:25

To je ale manévr... :-)


Jak ještě více oddělit chcípající Albion a jeho kulturu od Východní Evropy. Po všech doteď dosažených trigger points je evidentní, že Kamara, jeho právník a Gerard nebyli pro tuto show vybráni náhodou. Ta eskalace je záměrná.


Mám dva kluky a ti na tom zápase zrovna byli, na Kamaru bučeli a vrátili se absolutně nadšeni :-). A jak řekl Hancko – vyjímečná energie od dětského publika. O rasizmu v žádném případě nelze hovořit, protože je spousta špičkových fotbalistů, kteří jsou pro ně sportovním vzorem a jsou černí.


To je ale manévr... :-) Jak ještě více oddělit chcípající Albion a jeho kulturu od Východní Evropy. Po všech doteď dosažených trigger points je evidentní, že Kamara, jeho právník a Gerard nebyli pro tuto show vybráni náhodou. Ta eskalace je záměrná. Mám dva kluky a ti na tom zápase zrovna byli, na Kamaru bučeli a vrátili se absolutně nadšeni :-). A jak řekl Hancko – vyjímečná energie od dětského publika. O rasizmu v žádném případě nelze hovořit, protože je spousta špičkových fotbalistů, kteří jsou pro ně sportovním vzorem a jsou černí.

Pěkné je to, pěkné...včera, čas 22:03
článek Vyhoďte Spartu z Evropy. Na východě mají velký problém...
https://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/2769052-vyhodte-spartu-z-evropy-na-vychode-maji-velky-problem-volaji-osobnosti-ve-velke-britanii.html


Pěkné je to, pěkné...včera, **čas 22:03** článek Vyhoďte Spartu z Evropy. Na východě mají velký problém... https://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/2769052-vyhodte-spartu-z-evropy-na-vychode-maji-velky-problem-volaji-osobnosti-ve-velke-britanii.html

Pěkné je to, pěkné


Čím dál lepší.


615804cf535b2


[quote="pid:35576, uid:214"]Pěkné je to, pěkné[/quote] Čím dál lepší. ![615804cf535b2](serve/attachment&path=615804cf535b2)

Kauza fotbal: Můj osmiletý syn je rasista? Vaše východofobní kecy už si beru osobně
Novinář Tomáš Poláček sledoval vzrůstající napětí mezi Spartou a Glasgow Rangers,
potažmo mezi Českou republikou a Velkou Británii, a v jednu chvíli už se neudržel.
Jeho syn byl prý mezi dětmi, které na Spartě fandily, a ten prý ani nechápe,
co je to rasismus, z něhož je ve svých osmi letech obviňován,
protože nejpozději od školky vyrůstá bok po boku s cizinci a vnímá je normálně.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kauza-fotbal-Muj-osmilety-syn-je-rasista-Vase-vychodofobni-kecy-uz-si-beru-osobne-678870


Kauza fotbal: **Můj osmiletý syn je rasista? Vaše východofobní kecy už si beru osobně** Novinář Tomáš Poláček sledoval vzrůstající napětí mezi Spartou a Glasgow Rangers, potažmo mezi Českou republikou a Velkou Británii, a v jednu chvíli už se neudržel. Jeho syn byl prý mezi dětmi, které na Spartě fandily, a ten prý ani nechápe, co je to rasismus, z něhož je ve svých osmi letech obviňován, protože nejpozději od školky vyrůstá bok po boku s cizinci a vnímá je normálně. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kauza-fotbal-Muj-osmilety-syn-je-rasista-Vase-vychodofobni-kecy-uz-si-beru-osobne-678870

No ,opět ti malí rozehráli Velkou hru . Sice jako nástroj, ale týden před volbami ? Jenom politický blb toho nevyužije.
Skutečně mistrovský gambit. Hned po Lex Dukovany. Hra se zrychluje a jedna karta přebíjí druhou...


No ,opět ti malí rozehráli Velkou hru . Sice jako nástroj, ale týden před volbami ? Jenom politický blb toho nevyužije. Skutečně mistrovský gambit. Hned po Lex Dukovany. Hra se zrychluje a jedna karta přebíjí druhou...

No, opět ti malí rozehráli Velkou hru....@Boletus


Nejvíc mě baví to hlasité ticho v politickém rybníku - neuvěřitelná schíza pro některé z nich.


Docela bych ocenila, kdyby je Šedý Vlk v nejbližších hovorech zase tak nějak polechtal po bříšku smile. Týden před volbami
by jejich vznešená moudra asi nesla ovoce.


> No, opět ti malí rozehráli Velkou hru....@Boletus Nejvíc mě baví to hlasité ticho v politickém rybníku - neuvěřitelná schíza pro některé z nich. Docela bych ocenila, kdyby je Šedý Vlk v nejbližších hovorech zase tak nějak polechtal po bříšku :). Týden před volbami by jejich vznešená moudra asi nesla ovoce.
Upravené 2. 10. 2021 o 13:08

Premiér Babiš stojí za Kulhánkem,
který si předvolá britského velvyslance kvůli urážkám českých dětí
Je ten svět ještě normální? Čtu si, co po zápase Sparta - Rangers
rozpoutali Skoti, jejich média, je mi z toho smutno. To už bude každý pokřik na fotbale spojován s barvou pleti?
To necháme na sítích urážet děti?
Stojím za @JakubKulhanek,
který si předvolá britského velvyslance. https://t.co/DQFWMzJJui
— Andrej Babiš (@AndrejBabis) October 2, 2021

https://cz.sputniknews.com/20211002/premier-babis-stoji-za-kulhankem-ktery-si-predvola-britskeho-velvyslance-kvuli-urazkam-ceskych-deti-16031110.html


Premiér Babiš stojí za Kulhánkem, **který si předvolá britského velvyslance kvůli urážkám českých dětí** Je ten svět ještě normální? Čtu si, co po zápase Sparta - Rangers rozpoutali Skoti, jejich média, je mi z toho smutno. To už bude každý pokřik na fotbale spojován s barvou pleti? To necháme na sítích urážet děti? Stojím za @JakubKulhanek, který si předvolá britského velvyslance. https://t.co/DQFWMzJJui — Andrej Babiš (@AndrejBabis) October 2, 2021 https://cz.sputniknews.com/20211002/premier-babis-stoji-za-kulhankem-ktery-si-predvola-britskeho-velvyslance-kvuli-urazkam-ceskych-deti-16031110.html
Upravené 2. 10. 2021 o 13:51

No vida, Ondriš pochopil šanci a vystartoval. Tohle celé připravovala hodně chytrá hlava. Vypadá to na změnu plánu a přeci jen pozvání Ondriše zpátky ke kormidlu.


No vida, Ondriš pochopil šanci a vystartoval. Tohle celé připravovala hodně chytrá hlava. Vypadá to na změnu plánu a přeci jen pozvání Ondriše zpátky ke kormidlu.

Jen k doplnění:
Ministr zahraničí Kulhánek chce po Skotské fotbalové asociaci omluvu nebo distanc pro poradce pro rovnoprávnost a diverzitu Marvina Bartleyho
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kulhanek-ministr-zahranici-britsky-diplomat-rasismus.A211004_084337_domaci_indr


Zaujala mě socha, před kterou Kulhánek stojí v Černínském paláci - je to Herkules (Herakles) (obrázek č.5)
Héraklés (řecky Ἡρακλῆς, latinsky Heracles, Hercules) je v řecké mytologii syn Diův a Alkménin, nevlastní syn Amfitryóna a potomek Perseův, nejslavnější hrdina, který jako jediný dostal nesmrtelnost a stal se bohem. Je obdařen nadlidskou silou, odvahou i důvtipem a je vzorem pro hrdinu a muže. A všichni známe 12 úkolů, které splnil.
Stal se bohem síly, píle, vytrvalosti aj.


Jen k doplnění: Ministr zahraničí Kulhánek chce po Skotské fotbalové asociaci omluvu nebo distanc pro poradce pro rovnoprávnost a diverzitu Marvina Bartleyho https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kulhanek-ministr-zahranici-britsky-diplomat-rasismus.A211004_084337_domaci_indr Zaujala mě socha, před kterou Kulhánek stojí v Černínském paláci - je to **Herkules (Herakles) (obrázek č.5)** Héraklés (řecky Ἡρακλῆς, latinsky Heracles, Hercules) je v řecké mytologii syn Diův a Alkménin, nevlastní syn Amfitryóna a potomek Perseův, nejslavnější hrdina, který jako jediný dostal nesmrtelnost a stal se bohem. **Je obdařen nadlidskou silou, odvahou i důvtipem a je vzorem pro hrdinu a muže**. A všichni známe 12 úkolů, které splnil. **Stal se bohem síly, píle, vytrvalosti aj**.

je to Herkules


https://www.youtube.com/watch?v=uXKmJcv9amU


Mimochodem, dřívě tento rok, Kevin Sorbo, podporující Donalda Trumpa, dostal na Facebooku ban.


[quote="pid:35979, uid:214"]je to Herkules[/quote] https://www.youtube.com/watch?v=uXKmJcv9amU Mimochodem, dřívě tento rok, Kevin Sorbo, podporující Donalda Trumpa, dostal na Facebooku ban.

Zaujala mě socha, před kterou Kulhánek stojí v Černínském paláci - je to Herkules (Herakles)

Upřesnění: jde o sochu Herkula zápasícího s Lernskou hydrou, autorem je František Ignác Platzer, 1746
https://m.facebook.com/mzvcr/photos/a.359795260751095/2498842673512999/?type=3


Upřesnění 2 z 20.09.2020: Soše Herkula v Černínském paláci nedávno upadl kyj. Díky akademickému sochaři Vojtěchu Adamcovi je již zase vše tak, jak má být. {stalo se, když byl ve funkci ministra zahraničí malopetr}
https://m.facebook.com/mzvcr/photos/a.199375343459755/3415871258476798/?type=3


Lernská hydra
https://cs.wikipedia.org/wiki/Hydra_(mytologie)
Žila v bažinách u města Lerny v Argolidě. Ničila okolí, lidé proti ní nic nezmohli, protože z jedné useknuté hlavy vyrostly hned dvě. Jedna z jejích devíti hlav byla dokonce nesmrtelná.”
“...rozsekal tělo Hydry a v její žluči si zakalil šípy. Rány jimi způsobené byly nezhojitelné.”


[quote="pid:35979, uid:214"]Zaujala mě socha, před kterou Kulhánek stojí v Černínském paláci - je to Herkules (Herakles)[/quote] Upřesnění: jde o sochu Herkula **zápasícího s Lernskou hydrou**, autorem je František Ignác Platzer, 1746 https://m.facebook.com/mzvcr/photos/a.359795260751095/2498842673512999/?type=3 Upřesnění 2 z 20.09.2020: Soše Herkula v Černínském paláci **nedávno upadl kyj**. Díky akademickému sochaři Vojtěchu Adamcovi je již zase vše tak, jak má být. {stalo se, když byl ve funkci ministra zahraničí malopetr} https://m.facebook.com/mzvcr/photos/a.199375343459755/3415871258476798/?type=3 Lernská hydra https://cs.wikipedia.org/wiki/Hydra_(mytologie) “**Žila v bažinách** u města Lerny v Argolidě. Ničila okolí, lidé proti ní nic nezmohli, protože z jedné useknuté hlavy vyrostly hned dvě. Jedna z jejích devíti hlav byla dokonce nesmrtelná.” “...rozsekal tělo Hydry a **v její žluči si zakalil šípy**. Rány jimi způsobené byly nezhojitelné.”

Kucka odmítl pokleknout kvůli rasismu. V Anglii spustil lavinu na sociálních sících


Juraj Kucka pořádně překvapil anglické fanoušky při víkendovém zápase mezi Watfordem a Leedsem. Bývalý hráč Sparty se rozhodl se svým spoluhráčem Emmanuelem Dennisem nepokleknout na hřišti před začátkem utkání. Gesto má vyjadřovat symbol boje proti rasismu. Angličané se diví a okamžitě rozvířili ostré diskuze na sociálních sítí.


615be48868443


https://cnn.iprima.cz/byvaly-spartan-podporil-na-dalku-svuj-byvaly-klub-slovak-kucka-odmitl-pokleknout-34927


Kucka odmítl pokleknout kvůli rasismu. V Anglii spustil lavinu na sociálních sících Juraj Kucka pořádně překvapil anglické fanoušky při víkendovém zápase mezi Watfordem a Leedsem. Bývalý hráč Sparty se rozhodl se svým spoluhráčem Emmanuelem Dennisem nepokleknout na hřišti před začátkem utkání. Gesto má vyjadřovat symbol boje proti rasismu. Angličané se diví a okamžitě rozvířili ostré diskuze na sociálních sítí. ![615be48868443](serve/attachment&path=615be48868443) https://cnn.iprima.cz/byvaly-spartan-podporil-na-dalku-svuj-byvaly-klub-slovak-kucka-odmitl-pokleknout-34927
Upravené 5. 10. 2021 o 07:37

Juraj Kucka pořádně překvapil anglické fanoušky při víkendovém zápase mezi Watfordem a Leedsem. Bývalý hráč Sparty se rozhodl se svým spoluhráčem Emmanuelem Dennisem nepokleknout na hřišti před začátkem utkání.

A neb situace, kdy i zarytý Slávista “musí” fandit Spartě...
:-)


[quote="pid:35991, uid:181"]Juraj Kucka pořádně překvapil anglické fanoušky při víkendovém zápase mezi Watfordem a Leedsem. Bývalý hráč Sparty se rozhodl se svým spoluhráčem Emmanuelem Dennisem nepokleknout na hřišti před začátkem utkání.[/quote] A neb situace, kdy i zarytý Slávista “musí” fandit Spartě... :-)

Emmanuelem Dennisem
Trošku zde zapadá důležitý prvek, že onen Dennis je černé pleti a stejně nepoklekl! To bude rachot na ostrovech, btw. už mají ty řidiče kamionů? Nebo zdechnou hlady?


[quote="pid:35991, uid:181"]Emmanuelem Dennisem[/quote] Trošku zde zapadá důležitý prvek, že onen Dennis je černé pleti a stejně nepoklekl! To bude rachot na ostrovech, btw. už mají ty řidiče kamionů? Nebo zdechnou hlady?

nevím, do jaké míry mohou starší kluci zasahovat do rozlosování fotbalových soutěží, ale to, že se na jedné platformě během krátké doby setkala Slavia (ČERVENOBÍLE SEŠITÁ - no, neber to,že , a navíc s čínským majitelem) se Spartou (RUDOU) - náhoda ? Události zasahují velmi silný a početný egregor fotbalových fanoušků v celé ČR . A zasahují ho zcela jednosměrně.


nevím, do jaké míry mohou starší kluci zasahovat do rozlosování fotbalových soutěží, ale to, že se na jedné platformě během krátké doby setkala Slavia (ČERVENOBÍLE SEŠITÁ - no, neber to,že , a navíc s čínským majitelem) se Spartou (RUDOU) - náhoda ? Události zasahují velmi silný a početný egregor fotbalových fanoušků v celé ČR . A zasahují ho zcela jednosměrně.

na FB mi casto vyskakuji videa, kde se objimaji deti ruznych ras a vzdy jsou k tomu hesla, ze deti rasismus neznaji a najednou nam chteji vnutit, ze deti resi barvu pleti?
jestli maji nektere fotbalove kluby potrebu plest do sportu politiku, at prestanou hrat fotbal a jdou do politiky.
co me potesilo, ze na FB profilu sparty byla pod statementem sparty jasna jednota.
asociace: v serialu marco polo, kdyz se marco ptal slepeho japonce, proc zipango vzdy porazi sve protivniky, tak mu ten slepy hrncir rekl, ze jakkoliv jsou samurajove interne rozpolceni, jakmile se objevi vnejsi nepritel, vzdy se spoji a jsou jako jedna pest.


na FB mi casto vyskakuji videa, kde se objimaji deti ruznych ras a vzdy jsou k tomu hesla, ze deti rasismus neznaji a najednou nam chteji vnutit, ze deti resi barvu pleti? jestli maji nektere fotbalove kluby potrebu plest do sportu politiku, at prestanou hrat fotbal a jdou do politiky. co me potesilo, ze na FB profilu sparty byla pod statementem sparty jasna jednota. asociace: v serialu marco polo, kdyz se marco ptal slepeho japonce, proc zipango vzdy porazi sve protivniky, tak mu ten slepy hrncir rekl, ze jakkoliv jsou samurajove interne rozpolceni, jakmile se objevi vnejsi nepritel, vzdy se spoji a jsou jako jedna pest.

"Evropská fotbalová unie (UEFA) nebude trestat Spartu za chování dětských fanoušků v domácím duelu Evropské ligy proti Rangers. Neexistuje k tomu důvod. „Ze závěrů vyšetřování vyplývá, že důkazy a potenciálním rasistickém chování či jiném diskriminačním jednání nejsou dostatečné,“ stojí v oficiálním komuniké."


https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/uefa-vysetrovanisparta-rangers-fanousci-obvineni-rasismus-aamer-anwar-glen-kamara.A211015_175254_fot_pohary_jic


"Evropská fotbalová unie (UEFA) **nebude trestat Spartu za chování dětských fanoušků** v domácím duelu Evropské ligy proti Rangers. Neexistuje k tomu důvod. „Ze závěrů vyšetřování vyplývá, že důkazy a potenciálním rasistickém chování či jiném diskriminačním jednání nejsou dostatečné,“ stojí v oficiálním komuniké." https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/uefa-vysetrovanisparta-rangers-fanousci-obvineni-rasismus-aamer-anwar-glen-kamara.A211015_175254_fot_pohary_jic
Upravené pred 5 dňami o 19:31

"Incident" splnil svoji roli a byl velmi dobře zorganizován. Fotbal jako důležitý univerzální nástroj řídících elit byl použit tentokrát naprosto jasně tak, aby bylo jasné, kdo velí.
ještě ne zrovna opominutelná drobnost. Glasgow je Skotsko a Skotsko je už jednou nohou venku z malobritánie..


"Incident" splnil svoji roli a byl velmi dobře zorganizován. Fotbal jako důležitý univerzální nástroj řídících elit byl použit tentokrát naprosto jasně tak, aby bylo jasné, kdo velí. ještě ne zrovna opominutelná drobnost. Glasgow je Skotsko a Skotsko je už jednou nohou venku z malobritánie..
3.05k
35
18
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept