Zahraničná politika
Ukrajina

Savčenková konvertovala k islámu
https://colonelcassad.livejournal.com/7089700.html


"Naděžda Savčenková se rozhodla žít podle práva šaría v Turecku"
"Savčenková navíc nedávno pohrozila Zelenskému, že bude závidět Janukovičovi, který uprchl do Rostova."


Savčenková konvertovala k islámu https://colonelcassad.livejournal.com/7089700.html "Naděžda Savčenková se rozhodla žít podle práva šaría v Turecku" "Savčenková navíc nedávno pohrozila Zelenskému, že bude závidět Janukovičovi, který uprchl do Rostova."

EU vyhlásila nezávislou vojenskou misi na Ukrajině „v solidaritě“


Brusel zvažuje možnost vytvoření nezávislé vojenské výcvikové mise na Ukrajině. o tom dnes, 3. října, Píše Welt am Sonntag s odvoláním na dokument služby zahraniční politiky EU.


Šéfové ministerstva zahraničních věcí a ministerstva obrany Ukrajiny se ptali na vytvoření vojenské výcvikové mise EU, kteří na konci července zaslali dopis vysokému představiteli EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josepu Borrellovi .


Pokud bude mise vytvořena, ponese název Vojenská poradní a výcviková mise EU Ukrajina a stane se „výrazem solidarity s Ukrajinou na pozadí pokračující vojenské činnosti Ruska na hranicích“ a také „s ohledem na situaci“ s Krymem “.


Dokument uvádí způsoby, jakými by Evropská unie mohla pomoci zvýšit vojenský potenciál ukrajinské armády. Jednou z možných možností je rozšíření poradní mise EU pro reformu civilní bezpečnosti na Ukrajině, založené v roce 2014.


Odkaz:
https://eadaily.com/ru/news/2021/10/03/es-zayavil-o-nezavisimoy-voennoy-missii-na-ukraine-v-znak-solidarnosti?utm_source=smi2aggr&utm_term=2247c708b4eb384fc0e5864e20167d6e&utm_content=84683&utm_medium=pc


EU vyhlásila nezávislou vojenskou misi na Ukrajině „v solidaritě“ Brusel zvažuje možnost vytvoření nezávislé vojenské výcvikové mise na Ukrajině. o tom dnes, 3. října, Píše Welt am Sonntag s odvoláním na dokument služby zahraniční politiky EU. Šéfové ministerstva zahraničních věcí a ministerstva obrany Ukrajiny se ptali na vytvoření vojenské výcvikové mise EU, kteří na konci července zaslali dopis vysokému představiteli EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josepu Borrellovi . Pokud bude mise vytvořena, ponese název Vojenská poradní a výcviková mise EU Ukrajina a stane se „výrazem solidarity s Ukrajinou na pozadí pokračující vojenské činnosti Ruska na hranicích“ a také „s ohledem na situaci“ s Krymem “. Dokument uvádí způsoby, jakými by Evropská unie mohla pomoci zvýšit vojenský potenciál ukrajinské armády. Jednou z možných možností je rozšíření poradní mise EU pro reformu civilní bezpečnosti na Ukrajině, založené v roce 2014. Odkaz: https://eadaily.com/ru/news/2021/10/03/es-zayavil-o-nezavisimoy-voennoy-missii-na-ukraine-v-znak-solidarnosti?utm_source=smi2aggr&utm_term=2247c708b4eb384fc0e5864e20167d6e&utm_content=84683&utm_medium=pc
Upravené 3. 10. 2021 o 10:21

nespletl jsi si náhodou vlákno Bělorusko s vláknem Ukrajiny?


Díky. Omlouvám se.


"Duchové. Vojáci zapomenuté války"
https://colonelcassad.livejournal.com/7143423.html


Je to blíž, než si je kdokoliv z nás ochoten připustit.


[quote="pid:38282, uid:473"]nespletl jsi si náhodou vlákno Bělorusko s vláknem Ukrajiny?[/quote] Díky. Omlouvám se. **"Duchové. Vojáci zapomenuté války"** https://colonelcassad.livejournal.com/7143423.html Je to blíž, než si je kdokoliv z nás ochoten připustit.
Upravené pred 2 dňami o 11:15
842
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept