Politika v ČR
Karel Schwarzenberg: Líbilo by se mi, kdyby Čaputová byla prezidentkou Slovenska i České republiky

Karel Schwarzenberg: Líbilo by se mi, kdyby Čaputová byla prezidentkou Slovenska i České republiky
https://www.ctidoma.cz/forum/karel-schwarzenberg-libilo-se-mi-kdyby-caputova-byla-prezidentkou-slovenska-i-ceske-republiky


"Jako starý Čechoslovák mám upřímnou radost z návštěvy Svatého otce na Slovensku. Je to další z pozoruhodných činů tohoto dosti revolučního papeže. Navštívil poměrně malý národ a strávil tam několik dní, aby celou zemi důkladně poznal. Je to velké vyznamenání pro Slovensko a taky pro jejich prezidentku. Očividně i papež poznal, že je to vynikající státnice a reprezentantka jejího národa."


Pochválil papeže, Slovensko a prezidentku. A předložil konkrétní návrh:
"Převezměme monarchistické uspořádání
Zkrátka a dobře, Slovákům to ze srdce přeju a když to tak pozoruju, někdy přemýšlím, že bychom mohli snad převzít poněkud monarchistické uspořádání. Jak známo, britská královna Alžběta je v personální unii také panovnicí Kanady a Austrálie. Mně by se osobně líbilo, kdyby Zuzana Čaputová byla v personální unii prezidentkou jak Slovenska, tak České republiky."
Karel má jednu přednost, dost často říká pravdu (co si myslí), lhaní mu většinou moc nejde...
Sice to zní skoro jako hloupý vtip, ale pro jeho soukmenovce to je asi rajská hudba.


Karel Schwarzenberg: Líbilo by se mi, kdyby Čaputová byla prezidentkou Slovenska i České republiky https://www.ctidoma.cz/forum/karel-schwarzenberg-libilo-se-mi-kdyby-caputova-byla-prezidentkou-slovenska-i-ceske-republiky "Jako starý Čechoslovák mám upřímnou radost z návštěvy Svatého otce na Slovensku. Je to další z pozoruhodných činů tohoto dosti revolučního papeže. Navštívil poměrně malý národ a strávil tam několik dní, aby celou zemi důkladně poznal. Je to velké vyznamenání pro Slovensko a taky pro jejich prezidentku. Očividně i papež poznal, že je to vynikající státnice a reprezentantka jejího národa." Pochválil papeže, Slovensko a prezidentku. A předložil konkrétní návrh: "Převezměme monarchistické uspořádání Zkrátka a dobře, Slovákům to ze srdce přeju a když to tak pozoruju, někdy přemýšlím, že bychom mohli snad převzít poněkud monarchistické uspořádání. Jak známo, britská královna Alžběta je v personální unii také panovnicí Kanady a Austrálie. Mně by se osobně líbilo, kdyby Zuzana Čaputová byla v personální unii prezidentkou jak Slovenska, tak České republiky." Karel má jednu přednost, dost často říká pravdu (co si myslí), lhaní mu většinou moc nejde... Sice to zní skoro jako hloupý vtip, ale pro jeho soukmenovce to je asi rajská hudba.

Mě by se líbilo , kdyby zdegenerovaný potomek šlechty , s celou tou svojí parazitickou doprovodnou grupou , skončil doživotně na práci v lomu .
Dostal by kolečko bez kola a vozil by kámen z Kolína , do Kutné Hory .


Mě by se líbilo , kdyby zdegenerovaný potomek šlechty , s celou tou svojí parazitickou doprovodnou grupou , skončil doživotně na práci v lomu . Dostal by kolečko bez kola a vozil by kámen z Kolína , do Kutné Hory .
Upravené 24. 9. 2021 o 14:49

Mě by se líbilo , kdyby zdegenerovaný potomek šlechty , s celou tou svojí parazitickou doprovodnou grupou , skončil doživotně na práci v lomu .
Dostal by kolečko bez kola a vozil by kámen z Kolína , do Kutné Hory .


Súhlasím, ale aj chápem Boletusa prečo dal sem tento článok...


[quote="pid:34534, uid:185"]Mě by se líbilo , kdyby zdegenerovaný potomek šlechty , s celou tou svojí parazitickou doprovodnou grupou , skončil doživotně na práci v lomu . Dostal by kolečko bez kola a vozil by kámen z Kolína , do Kutné Hory .[/quote] Súhlasím, ale aj chápem Boletusa prečo dal sem tento článok...

Moderátor

Mně by se líbil v kotlíku s pravidelným přikládáním. Tam patří.


Mně by se líbil v kotlíku s pravidelným přikládáním. Tam patří.

Oracle, ale já to nebyl . B je občas i kolega Buran.


Oracle, ale já to nebyl . B je občas i kolega Buran.

Mě by se líbil společný prezident ČR i SR ... u toho zůstaňme.


Akorát by to měl být někdo jiný než Čaputová


Mě by se líbil společný prezident ČR i SR ... u toho zůstaňme. Akorát by to měl být někdo jiný než Čaputová

Mě by se líbilo , kdyby zdegenerovaný potomek šlechty , s celou tou svojí parazitickou doprovodnou grupou , skončil doživotně na práci v lomu .
Dostal by kolečko bez kola a vozil by kámen z Kolína , do Kutné Hory .

Super. Zasmál jsem se.


Mně by se líbil v kotlíku s pravidelným přikládáním. Tam patří.


Asi už v něm jednou nohou vězí, když zpívá takové písničky...


Mě by se líbil společný prezident ČR i SR ... u toho zůstaňme.

A já bych byl zase rád Čechoslovák, jako dřív.


[quote="pid:34534, uid:185"]Mě by se líbilo , kdyby zdegenerovaný potomek šlechty , s celou tou svojí parazitickou doprovodnou grupou , skončil doživotně na práci v lomu . Dostal by kolečko bez kola a vozil by kámen z Kolína , do Kutné Hory .[/quote] Super. Zasmál jsem se. [quote="pid:34539, uid:57"]Mně by se líbil v kotlíku s pravidelným přikládáním. Tam patří.[/quote] Asi už v něm jednou nohou vězí, když zpívá takové písničky... [quote="pid:34543, uid:388"]Mě by se líbil společný prezident ČR i SR ... u toho zůstaňme.[/quote] A já bych byl zase rád Čechoslovák, jako dřív.

Oracle, ale já to nebyl . B je občas i kolega Buran.


Pardon, aj majster tesár sa utne...


[quote="pid:34540, uid:57"]Oracle, ale já to nebyl . B je občas i kolega Buran.[/quote] Pardon, aj majster tesár sa utne...

Moderátor

Možno senilnému pánovi do cvaklo, že Československo existovalo len do doby, pokiaľ bol prezidentom Slovák (Gustáv Husák). Potom sme sa veľmi rýchlo rozdelili. Bez súhlasu obyvateľov.


Možno senilnému pánovi do cvaklo, že Československo existovalo len do doby, pokiaľ bol prezidentom Slovák (Gustáv Husák). Potom sme sa veľmi rýchlo rozdelili. Bez súhlasu obyvateľov.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Československo existovalo len do doby, pokiaľ bol prezidentom Slovák (Gustáv Husák).


Mýlíte se, Československo existovalo do doby, než se o jeho zničení postaral prezident Václav Havel. Gustáv Husák zemřel 18.11.1991.


[quote="pid:34602, uid:84"]Československo existovalo len do doby, pokiaľ bol prezidentom Slovák (Gustáv Husák).[/quote] Mýlíte se, Československo existovalo do doby, než se o jeho zničení postaral prezident Václav Havel. Gustáv Husák zemřel 18.11.1991.

Mýlíte se,

Písané ironicky. Dôvodov na rozdelenie bolo podstatne viac.


[quote="pid:34655, uid:270"]Mýlíte se,[/quote] Písané ironicky. Dôvodov na rozdelenie bolo podstatne viac.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Jako starý Čechoslovák

Tak to jsem se pobavil >:-/
Tento rakušák s hitlerovskými styky prej že je Čechoslovák?!


Tento “Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg”, “kníže ze Schwarzenbergu, vévoda krumlovský, hrabě ze Sulzu a lankrabě klettgavský”, vybaven multiobčanstvím, tento bruselan že je Čechoslovák?
Figu!


Avšak: ozvučil společné prezidentství.
Ne nadarmo má Zeman na své tvrzi na Vysočině Šláfenbergovu loutku.
A díky Šláfenbergovi vyhrál Zeman první prezidentství.


[quote="pid:34529, uid:177"]Jako starý Čechoslovák[/quote] Tak to jsem se pobavil >:-/ Tento rakušák s hitlerovskými styky prej že je Čechoslovák?! Tento “Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg”, “kníže ze Schwarzenbergu, vévoda krumlovský, hrabě ze Sulzu a lankrabě klettgavský”, vybaven multiobčanstvím, tento bruselan že je Čechoslovák? Figu! Avšak: ozvučil společné prezidentství. Ne nadarmo má Zeman na své tvrzi na Vysočině Šláfenbergovu loutku. A díky Šláfenbergovi vyhrál Zeman první prezidentství.

Dnešní útok je převážně veden podprahově. Rozpracováno více v reklamě a tak proč to neposlat zpátky do "agitky"....že smile
Starej Šláfenberg minimálně na nevědomé úrovni ví, jaký směr určit nejblíž objektivnímu vývoji. Není úplně tupej. Jen v tom vědomém projevu z něj lezou kokotiny díky prostředí v kterým se pohybuje a navíc Kájovi je 80+... jeho neokortex bude min. o 300g lehčí než je průměr okolních erectilů. Váhově někde v oblasti erectus pekinensis.... smile
Podle mě chyba v demokracii je, že se víc a víc musí opírat o byrokracii, až do úplného zhroucení a chyba v socíku byla, že neodstranil elitářský princip, ale z vesela na něm frčel dál. A ti co nazýváte bolševiky neměli moc to zvrátit .
Mám velmi silnou tuchu, že jak starej Šláfenberg byl demokratem pouze jen hubou, tak většina soc-politruků u nás byla těmi bolševiky taky.......jen tou hubou.


Dnešní útok je převážně veden podprahově. Rozpracováno více v reklamě a tak proč to neposlat zpátky do "agitky"....že :) Starej Šláfenberg minimálně na nevědomé úrovni ví, jaký směr určit nejblíž objektivnímu vývoji. Není úplně tupej. Jen v tom vědomém projevu z něj lezou kokotiny díky prostředí v kterým se pohybuje a navíc Kájovi je 80+... jeho neokortex bude min. o 300g lehčí než je průměr okolních erectilů. Váhově někde v oblasti erectus pekinensis.... :) Podle mě chyba v demokracii je, že se víc a víc musí opírat o byrokracii, až do úplného zhroucení a chyba v socíku byla, že neodstranil elitářský princip, ale z vesela na něm frčel dál. A ti co nazýváte bolševiky neměli moc to zvrátit . Mám velmi silnou tuchu, že jak starej Šláfenberg byl demokratem pouze jen hubou, tak většina soc-politruků u nás byla těmi bolševiky taky.......jen tou hubou.

Vedi.Vini......

Avšak: ozvučil společné prezidentství.
Ne nadarmo má Zeman na své tvrzi na Vysočině Šláfenbergovu loutku.
A díky Šláfenbergovi vyhrál Zeman první prezidentství.


Zeman vyhrál i kvůli Kárlově pravdomluvnosti.


Starej Šláfenberg minimálně na nevědomé úrovni ví, jaký směr určit nejblíž objektivnímu vývoji. Není úplně tupej. Jen v tom vědomém projevu z něj lezou kokotiny díky prostředí v kterým se pohybuje


To si taky myslím. Snaží se využít zesilující nostalgii po klidu, pořádku a jistotě společného státu, ke svým vlastním cílům. Jen už nějak není schopen pochopit s tou jeho partičkou, že jsme o pár století dál než by si přáli.


a chyba v socíku byla, že neodstranil elitářský princip

Chyba byla i na straně lidí. Iniciativa a kontrola, která byla po válce v rukou lidu (válka je donutila k aktivitě) postupně opadla a nikomu se nechtělo do ničeho angažovat, většina si chtěla jenom pohodlně žít sama pro sebe. Předli vedení dobrovolně kariéristům, trockistům.


[quote="pid:34668, uid:240"]Avšak: ozvučil společné prezidentství. Ne nadarmo má Zeman na své tvrzi na Vysočině Šláfenbergovu loutku. A díky Šláfenbergovi vyhrál Zeman první prezidentství.[/quote] Zeman vyhrál i kvůli Kárlově pravdomluvnosti. [quote="pid:34671, uid:190"]Starej Šláfenberg minimálně na nevědomé úrovni ví, jaký směr určit nejblíž objektivnímu vývoji. Není úplně tupej. Jen v tom vědomém projevu z něj lezou kokotiny díky prostředí v kterým se pohybuje[/quote] To si taky myslím. Snaží se využít zesilující nostalgii po klidu, pořádku a jistotě společného státu, ke svým vlastním cílům. Jen už nějak není schopen pochopit s tou jeho partičkou, že jsme o pár století dál než by si přáli. [quote="pid:34671, uid:190"]a chyba v socíku byla, že neodstranil elitářský princip[/quote] Chyba byla i na straně lidí. Iniciativa a kontrola, která byla po válce v rukou lidu (válka je donutila k aktivitě) postupně opadla a nikomu se nechtělo do ničeho angažovat, většina si chtěla jenom pohodlně žít sama pro sebe. Předli vedení dobrovolně kariéristům, trockistům.

On ten přechod vedení tak dobrovolný nebyl . Vždy stál jeden zapálený člověk , proti skupině kurev . Tak jako dnes .


On ten přechod vedení tak dobrovolný nebyl . Vždy stál jeden zapálený člověk , proti skupině kurev . Tak jako dnes .
1.59k
14
9
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept