Zahraničná politika
Nemecko

Muž na pumpě zastřelil brigádníka.
Nechtěl mu kvůli absenci roušky prodat pivo
Muž odmítající nosit roušku zastřelil v západoněmeckém městě Idar-Oberstein pokladníka čerpací stanice. Rozčílilo ho, že mu pokladník nechtěl kvůli nezakrytým dýchacím cestám prodat pivo. O víkendovém incidentu v pondělí podle agentury DPA informoval příslušný státní zástupce.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-muz-odmitl-nosit-rousku-zastrelil-pokladnika.A210921_061330_zahranicni_ajez


**Muž na pumpě zastřelil brigádníka.** Nechtěl mu kvůli absenci roušky prodat pivo Muž odmítající nosit roušku zastřelil v západoněmeckém městě Idar-Oberstein pokladníka čerpací stanice. Rozčílilo ho, že mu pokladník nechtěl kvůli nezakrytým dýchacím cestám prodat pivo. O víkendovém incidentu v pondělí podle agentury DPA informoval příslušný státní zástupce. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-muz-odmitl-nosit-rousku-zastrelil-pokladnika.A210921_061330_zahranicni_ajez
Upravené 21. 9. 2021 o 10:09

Muž na pumpě zastřelil brigádníka.


na zaklade teto udalosti, se v sekte pieksovanych na FB se jiz rozbehla debata o tom, ze "dezolati" rozdeluji spolecnost.


[quote="pid:33990, uid:78"]Muž na pumpě zastřelil brigádníka.[/quote] na zaklade teto udalosti, se v sekte pieksovanych na FB se jiz rozbehla debata o tom, ze "dezolati" rozdeluji spolecnost.

na zaklade teto udalosti, se v sekte pieksovanych na FB se jiz rozbehla debata o tom, ze "dezolati" rozdeluji spolecnost.


Povedali by aj, že Židia v Nemecku pred vojnou rozdeľovali spoločnosť, keď odmietali nosiť žlté hviezdy na rukách? Asi nie, čo?


[quote="pid:34057, uid:347"]na zaklade teto udalosti, se v sekte pieksovanych na FB se jiz rozbehla debata o tom, ze "dezolati" rozdeluji spolecnost.[/quote] Povedali by aj, že Židia v Nemecku pred vojnou rozdeľovali spoločnosť, keď odmietali nosiť žlté hviezdy na rukách? Asi nie, čo?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 21. 9. 2021 o 17:20

na zaklade teto udalosti, se v sekte pieksovanych na FB se jiz rozbehla debata o tom, ze "dezolati" rozdeluji spolecnost.

Treba im omlátiť o hlavu slogan "Moje telo, moja voľba!" Dobre ho poznajú z potratovej propagandy.


[quote="pid:34057, uid:347"]na zaklade teto udalosti, se v sekte pieksovanych na FB se jiz rozbehla debata o tom, ze "dezolati" rozdeluji spolecnost.[/quote] Treba im omlátiť o hlavu slogan "Moje telo, moja voľba!" Dobre ho poznajú z potratovej propagandy.

Treba im omlátiť o hlavu slogan "Moje telo, moja voľba!" Dobre ho poznajú z potratovej propagandy.


Samozrejme, treba proti nim bojovať ich zbraňami. Tiež treba tie ich nezmysly uvádzať na pravú mieru.


Problém je, že v prípade potratovej propagandy je to telo dieťaťa, nie matky. Takže aká jej voľba? Keď bola dostatočne dospelá a zodpovedná si zašukať, tak nech je dostatočne dospelá a zodpovedná dieťa porodiť, postarať sa o neho a vštepiť mu správne mravné zásady. Pochopiteľne existujú výnimky.


[quote="pid:34079, uid:6"]Treba im omlátiť o hlavu slogan "Moje telo, moja voľba!" Dobre ho poznajú z potratovej propagandy.[/quote] Samozrejme, treba proti nim bojovať ich zbraňami. Tiež treba tie ich nezmysly uvádzať na pravú mieru. Problém je, že v prípade potratovej propagandy je to telo dieťaťa, nie matky. Takže aká jej voľba? Keď bola dostatočne dospelá a zodpovedná si zašukať, tak nech je dostatočne dospelá a zodpovedná dieťa porodiť, postarať sa o neho a vštepiť mu správne mravné zásady. Pochopiteľne existujú výnimky.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 21. 9. 2021 o 18:24
509
4
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept