Zahraniční analytici
Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 20 сентября 2021 г.

A máme tady povolební předvolební - pro mne dost speciální - díl O-O VVPj.
(to není překlep, opravdu to na mne tak působí)
Volbám se věnuje prvních cca 50 minut.
A nejen těm posledním, ale víceméně všem, které proběhly “za Putina”.
Ozvučuje něco z toho, o čem dosud (záměrně) moc nemluvil.
Vytváří obraz jaké byly strategicko-taktické postupy. (a nebo taktické postupy se strategickými výsledky?)
Díl je nabušený, tedy aspoň těch prvních 50 minut, co jsem zatím stihl...


A máme tady povolební předvolební - pro mne dost speciální - díl O-O VVPj. (to není překlep, opravdu to na mne tak působí) Volbám se věnuje prvních cca 50 minut. A nejen těm posledním, ale víceméně všem, které proběhly “za Putina”. Ozvučuje něco z toho, o čem dosud (záměrně) moc nemluvil. Vytváří obraz jaké byly strategicko-taktické postupy. (a nebo taktické postupy se strategickými výsledky?) Díl je nabušený, tedy aspoň těch prvních 50 minut, co jsem zatím stihl...

Souhlas,jen dvě temata. Volby + AUKUS . K tomu prvnímu rematu : už dlouho jsem neviděl VVPj v tak nadšeném rozpoložení. Rozbor voleb je mimořádně zajímavý a pozitivní .
K tomu tématu ponorkové roztržky - dal tomu ještě trochu globálnější hodnocení, i když výsledek - rozpad kolektivního Západu na atlantistické jádro a kontinentální Evropu je asi zjevný a právě Francie posloužila jako signální země.
Austrálie (resp. Nový Zealand) bude místem azylu atlantického křídla. Záměrně říkám "azylu", protože ten projev moci a řízení globalistů klesá z pozice hegemonie do pozice azylanta. I když pořád výkonného, ale zjevně ustupujícího.
Že by nakonec odlet na Tormans (Hodina Býka) ??


Souhlas,jen dvě temata. Volby + AUKUS . K tomu prvnímu rematu : už dlouho jsem neviděl VVPj v tak nadšeném rozpoložení. Rozbor voleb je mimořádně zajímavý a pozitivní . K tomu tématu ponorkové roztržky - dal tomu ještě trochu globálnější hodnocení, i když výsledek - rozpad kolektivního Západu na atlantistické jádro a kontinentální Evropu je asi zjevný a právě Francie posloužila jako signální země. Austrálie (resp. Nový Zealand) bude místem azylu atlantického křídla. Záměrně říkám "azylu", protože ten projev moci a řízení globalistů klesá z pozice hegemonie do pozice azylanta. I když pořád výkonného, ale zjevně ustupujícího. Že by nakonec odlet na Tormans (Hodina Býka) ??

Hlavne nepripustiť, aby nám tu urobili Tormans smile


Hlavne nepripustiť, aby nám tu urobili Tormans :)

Áno, aj pre mňa je tento diel jeden z analyticky najhodnotnejších za ostatné obdobie.


Retrospektívny rozbor viacerých volieb, "mlčiaca polovica", ozvučené Putinove kroky... mi pomáhajú vytvárať nové obrazy pohľadom zvnútra.


Ponorková aféra, Mistraly, Rafale, Francúzsko, Nemecko, "migranti", riadený technologický úpadok, zbavovanie sa jadra... do toho AUKUS a ešte predtým sústredená delostrelecká príprava drastickými opatreniami na Novom Zélande a teraz šialenými opatreniami v Austrálii na zlomenie posledného odporu "domorodcov" mi vytvárajú ucelenejší obraz a odhaľujú časovú os.


Áno, aj pre mňa je tento diel jeden z analyticky najhodnotnejších za ostatné obdobie. Retrospektívny rozbor viacerých volieb, "mlčiaca polovica", ozvučené Putinove kroky... mi pomáhajú vytvárať nové obrazy pohľadom zvnútra. Ponorková aféra, Mistraly, Rafale, Francúzsko, Nemecko, "migranti", riadený technologický úpadok, zbavovanie sa jadra... do toho AUKUS a ešte predtým sústredená delostrelecká príprava drastickými opatreniami na Novom Zélande a teraz šialenými opatreniami v Austrálii na zlomenie posledného odporu "domorodcov" mi vytvárajú ucelenejší obraz a odhaľujú časovú os.

ustrálie (resp. Nový Zealand) bude místem azylu atlantického křídla. Záměrně říkám "azylu", protože ten projev moci a řízení globalistů klesá z pozice hegemonie do pozice azylanta. I když pořád výkonného, ale zjevně ustupujícího.
Že by nakonec odlet na Tormans (Hodina Býka) ??


Nič také, lebo Austrálčania búria a majú doslova v zuboch tamojšiu zberbu (podobne na to bude aj Nový Zéland) t.j. nebude mať únik ani močiar a ani GP, pekne si vyžerú do dna čo nám navarili. Vak "šidlo vo vreci neutajíš" a "karma je zdarma"...


[quote="pid:33993, uid:57"]ustrálie (resp. Nový Zealand) bude místem azylu atlantického křídla. Záměrně říkám "azylu", protože ten projev moci a řízení globalistů klesá z pozice hegemonie do pozice azylanta. I když pořád výkonného, ale zjevně ustupujícího. Že by nakonec odlet na Tormans (Hodina Býka) ??[/quote] Nič také, lebo Austrálčania búria a majú doslova v zuboch tamojšiu zberbu (podobne na to bude aj Nový Zéland) t.j. nebude mať únik ani močiar a ani GP, pekne si vyžerú do dna čo nám navarili. Vak "šidlo vo vreci neutajíš" a "karma je zdarma"...

Moderátor

inak to je fakt zaujimave.....ten predpoklad, ze aj ked budu tlacit na ludi, tak nikto sa nevzburi....co psychologia, uz Cinania vedia, ze vramci toho "sdohliadacieho a kontrolneho mechanizmu na socialny rating apod" musia nechat ludom aj ventil na vyburenie sa (ludia co boli v Cine o tom hovoria), ale tu sa ide ako na manevre a vojensky nepriatel s ktorym sa bojuje? mne to pripada, ze dotycni vladcovia nevedia co cinia.....a aj ked si myslia ze vedia


inak to je fakt zaujimave.....ten predpoklad, ze aj ked budu tlacit na ludi, tak nikto sa nevzburi....co psychologia, uz Cinania vedia, ze vramci toho "sdohliadacieho a kontrolneho mechanizmu na socialny rating apod" musia nechat ludom aj ventil na vyburenie sa (ludia co boli v Cine o tom hovoria), ale tu sa ide ako na manevre a vojensky nepriatel s ktorym sa bojuje? mne to pripada, ze dotycni vladcovia nevedia co cinia.....a aj ked si myslia ze vedia

@Oracle_911 - no vidím, že můj odhad na tebe působí pesimisticky. Přesto si myslím, že průběh nebude nijak razantní, ale naopak. Fázovaný odchod ze scény je výhodný pro všechny důležité hráče. Trochu mi ta moje vize připomíná konec německého nacizmu : hlasité vítězství na 6.prioritě (Berlín), méně hlasité na té třetí (Norimberk) a pak v tichosti stažení všech ještě použitelných figurek a institucí do pozadí (Jižní Amerika a CIA) podle plné funkce řízení a kroku číslo 7. Koncepce totiž zůstala nezměněna, proč nevyužít starý algoritmus s mírným face-liftingem. A dnes vidíme totéž.

@Oracle_911 - no vidím, že můj odhad na tebe působí pesimisticky. Přesto si myslím, že průběh nebude nijak razantní, ale naopak. Fázovaný odchod ze scény je výhodný pro všechny důležité hráče. Trochu mi ta moje vize připomíná konec německého nacizmu : hlasité vítězství na 6.prioritě (Berlín), méně hlasité na té třetí (Norimberk) a pak v tichosti stažení všech ještě použitelných figurek a institucí do pozadí (Jižní Amerika a CIA) podle plné funkce řízení a kroku číslo 7. Koncepce totiž zůstala nezměněna, proč nevyužít starý algoritmus s mírným face-liftingem. A dnes vidíme totéž.

@Boletus Presne tak. V tichosti si dožijú niekde v ústraní pod inou identitou ako bývalé nacistické kádre. Likvidované budú iba bezvýznamné a bezperspektívne ryby, aby bol dav uspokojený.

@Boletus Presne tak. V tichosti si dožijú niekde v ústraní pod inou identitou ako bývalé nacistické kádre. Likvidované budú iba bezvýznamné a bezperspektívne ryby, aby bol dav uspokojený.

Jde totiž o to, že hlavním scénáristou a režisérem je pořád jeden a ten samý protilidský ksindl, akorát se Světovou válkou to dokázal alespoń rozběhnout a udržet do určité chvíle pod kontrolu a pak mu Stalin rozbil držku. Tady mu to jeho pohůnci rozběhli a prolongují mimo plán a podle toho to vypadá. Ukáže se daleko víc, než potřeboval a chtěl. A taky musí daleko více žebrat a shovívavost druhé strany. Doufám, že ta rozbitá držka ve finále bude za to stát....


Jde totiž o to, že hlavním scénáristou a režisérem je pořád jeden a ten samý protilidský ksindl, akorát se Světovou válkou to dokázal alespoń rozběhnout a udržet do určité chvíle pod kontrolu a pak mu Stalin rozbil držku. Tady mu to jeho pohůnci rozběhli a prolongují mimo plán a podle toho to vypadá. Ukáže se daleko víc, než potřeboval a chtěl. A taky musí daleko více žebrat a shovívavost druhé strany. Doufám, že ta rozbitá držka ve finále bude za to stát....

no vidím, že můj odhad na tebe působí pesimisticky.


Opísal si ich plány, to beriem, ale vzhľadom na to, čo vyjde o týchto netvoroch vyjde ti môžem povedať, že ak sa dožijú pokojného odchodu z tohto života, tak jedine na dne nejakého bunkru v úplnej samote...


[quote="pid:34339, uid:57"]no vidím, že můj odhad na tebe působí pesimisticky.[/quote] Opísal si ich plány, to beriem, ale vzhľadom na to, čo vyjde o týchto netvoroch vyjde ti môžem povedať, že ak sa dožijú pokojného odchodu z tohto života, tak jedine na dne nejakého bunkru v úplnej samote...

Moderátor

Praxe je kritériem pravdy. Uvidíme.


@Boletus
Pravda ale vyšlo také nariadenie vlády pre políciu: buď sa nechá policajt pichnúť jedom do dvoch týždňov alebo je suspendovaný bez pridelenia platu. Takže tak... smile

[quote="pid:34479, uid:57"]Praxe je kritériem pravdy. Uvidíme.[/quote] @Boletus Pravda ale vyšlo také nariadenie vlády pre políciu: buď sa nechá policajt pichnúť jedom do dvoch týždňov alebo je suspendovaný bez pridelenia platu. Takže tak... :)

Moderátor

Pravda ale vyšlo také nariadenie vlády pre políciu: buď sa nechá policajt pichnúť jedom do dvoch týždňov alebo je suspendovaný bez pridelenia platu. Takže tak...


Ponecháme bokom snahu o rozklad štátu.
Mám pár priateľov v radoch polície. Bežná prax je, že policajt, ktorý má ,,prúser", ho rieši žiadosťou o vyradenie z polície. Nikto ďalej nerieši konkrétny problém. Osoba ide do súkromnej sféry a užíva si výsluhový dôchodok. Táto prax je zaužívaná, aby sa zbytočne nepralo špinavé prádlo okolo polície.
PS. Kto im potom bude chrániť prdele????


[quote="pid:34541, uid:7"]Pravda ale vyšlo také nariadenie vlády pre políciu: buď sa nechá policajt pichnúť jedom do dvoch týždňov alebo je suspendovaný bez pridelenia platu. Takže tak...[/quote] Ponecháme bokom snahu o rozklad štátu. Mám pár priateľov v radoch polície. Bežná prax je, že policajt, ktorý má ,,prúser", ho rieši žiadosťou o vyradenie z polície. Nikto ďalej nerieši konkrétny problém. Osoba ide do súkromnej sféry a užíva si výsluhový dôchodok. Táto prax je zaužívaná, aby sa zbytočne nepralo špinavé prádlo okolo polície. PS. Kto im potom bude chrániť prdele????

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Zdůrazním jeden prvek, který ozvučil V.V.Pjakin a není to poprvé. A to je "míra neurčitosti informací o stavu objektu", to se dá využít proti jakémukoliv subjektu, který blokuje realizaci našich plánů (míněno lidských) v řízení. Selsky: "lump si nesmí být jistý, že mu to projde". To se dá využít v jakékoliv řídící funkci a dokonce i ve vztazích (jsou o tom i romantické filmy, když si je partner tím druhým moc jistý, ztrácí zájem - neschvaluji to z morálního hlediska - ale jestli někdo miluje darebáka, kterého chce trochu napravit lze to použít - k eticky a morálně jednotnému světu máme zatím daleko, pracovat je nutno s tím co je).


Zdůrazním jeden prvek, který ozvučil V.V.Pjakin a není to poprvé. A to je "míra neurčitosti informací o stavu objektu", to se dá využít proti jakémukoliv subjektu, který blokuje realizaci našich plánů (míněno lidských) v řízení. Selsky: "lump si nesmí být jistý, že mu to projde". To se dá využít v jakékoliv řídící funkci a dokonce i ve vztazích (jsou o tom i romantické filmy, když si je partner tím druhým moc jistý, ztrácí zájem - neschvaluji to z morálního hlediska - ale jestli někdo miluje darebáka, kterého chce trochu napravit lze to použít - k eticky a morálně jednotnému světu máme zatím daleko, pracovat je nutno s tím co je).
Upravené 26. 9. 2021 o 23:00
2.21k
15
10
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept