Egregoriálno-matričné riadenie
Zomrel dr. René Balák

Podľa viacerých zdrojov na facebooku túto noc nečakane zomrel teológ a filozof ThDr. René Balák, PhD.
Vo svojich vlogoch a prednáškach sa dlhodobo zaoberal porušovaním bioetiky a manipuláciou davu zo strany súčasných elít (a nimi riadenej vlády).


Podľa viacerých zdrojov na facebooku túto noc nečakane zomrel teológ a filozof ThDr. René Balák, PhD. Vo svojich vlogoch a prednáškach sa dlhodobo zaoberal porušovaním bioetiky a manipuláciou davu zo strany súčasných elít (a nimi riadenej vlády).

Som v šoku. Vyjadroval sa proti ockovanie, k etike medicíne a teraz toto. Rovnako nečakane ako pl. Švec. Neverím na náhody. Veľká skoda.


Nech odpočíva v pokoji.


Som v šoku. Vyjadroval sa proti ockovanie, k etike medicíne a teraz toto. Rovnako nečakane ako pl. Švec. Neverím na náhody. Veľká skoda. Nech odpočíva v pokoji.
Upravené 20. 9. 2021 o 11:30

Uf, tak toto je sila. Nedávno som s ním počúvala rozhovor na SV. Nahle umrel? alebo mu niekto pomohol..... presne ako píše Lavazza....podobnosť so smrťou pána Šveca.


Uf, tak toto je sila. Nedávno som s ním počúvala rozhovor na SV. Nahle umrel? alebo mu niekto pomohol..... presne ako píše Lavazza....podobnosť so smrťou pána Šveca.

Mikrovlny.....cílený útok na hlavu. Kdyby praskla samovolně, nevěděl by nic. Mozková mrtvice nebolí, to člověk nic neví. Zkušenost s členem rodiny. Byl tp cílený energetický útok, proto křičel bolestí. Samozřejmě se můžu mýlit. Ale myslím že to tak bylo


Mikrovlny.....cílený útok na hlavu. Kdyby praskla samovolně, nevěděl by nic. Mozková mrtvice nebolí, to člověk nic neví. Zkušenost s členem rodiny. Byl tp cílený energetický útok, proto křičel bolestí. Samozřejmě se můžu mýlit. Ale myslím že to tak bylo

Mikrovlny.....cílený útok na hlavu.


Čo som pozoroval, existujú kruté bolesti hlavy po niektorých infekciách (dve soboty po sebe prášili z lietadiel ) , ked jediný príznak je bolesť hlavy a následne a často pri tom stúpa tlak krvi. Riziko je mobilný telefón kvôli lokalizácii a hlavne wi-fi technológie ak sú blízko tela. Špeciálne v noci u citlivých stúpa tep aj bolesti hlavy. Ak do toho pridáme únavu, stres, bdenie dlho do noci a pôsobenie obrazovky tabletu resp. mobilu na oči, tak predráždenie mozgu je tu. Takto si myslim zomrel aj Sergej Chelemendik na zlyhanie srdca.
Či to robia agenti, myslim si, že nie. Robí to umelá inteligencia po zadaní do systému cez siete a cez neznáme mikrovlnné technológie.


Tu je ďalšie úmrtie aktivistu.
Robert David Steele. Dá sa vyhľadať na nete (stejtofdenejšn) Na kovid.
Treba byt obozretný.


[quote="pid:33885, uid:88"]Mikrovlny.....cílený útok na hlavu.[/quote] Čo som pozoroval, existujú kruté bolesti hlavy po niektorých infekciách (dve soboty po sebe prášili z lietadiel ) , ked jediný príznak je bolesť hlavy a následne a často pri tom stúpa tlak krvi. Riziko je mobilný telefón kvôli lokalizácii a hlavne wi-fi technológie ak sú blízko tela. Špeciálne v noci u citlivých stúpa tep aj bolesti hlavy. Ak do toho pridáme únavu, stres, bdenie dlho do noci a pôsobenie obrazovky tabletu resp. mobilu na oči, tak predráždenie mozgu je tu. Takto si myslim zomrel aj Sergej Chelemendik na zlyhanie srdca. Či to robia agenti, myslim si, že nie. Robí to umelá inteligencia po zadaní do systému cez siete a cez neznáme mikrovlnné technológie. Tu je ďalšie úmrtie aktivistu. Robert David Steele. Dá sa vyhľadať na nete (stejtofdenejšn) Na kovid. Treba byt obozretný.

zomrel teológ a filozof ThDr. René Balák, PhD.

Měl 54 let?


[quote="pid:33838, uid:107"]zomrel teológ a filozof ThDr. René Balák, PhD.[/quote] Měl 54 let?
Upravené 20. 9. 2021 o 19:16

v podstate mladý clovek

Z pohledu smrti jen "mladý člověk".


[quote="pid:33920, uid:273"]v podstate mladý clovek[/quote] Z pohledu smrti jen "mladý člověk".
1.4k
8
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept