Politika v ČR
Lipovská odvolána z rady ČT

Lipovská po spojení s Volným , se klasifikuje jako nasazená figura . Tak jako se předvedl spáč Volný . Je to taková partaj křiváků , pro všechny příležitosti .


Lipovská po spojení s Volným , se klasifikuje jako nasazená figura . Tak jako se předvedl spáč Volný . Je to taková partaj křiváků , pro všechny příležitosti .

Ve článku výše se píše, že Lipovská kandiduje v říjnu ve volbách za Volný blok a vede kandidátku v Pardubickém kraji.
No, řeklo by se, že to odvolání z TV rady ČT je pohroma pro ni (klan, který zastupuje), ale já to vidím jako politickou reklamu zadarmo jak ji dostat do politiky. A že ji odvolali zrovna teď...pred volbami. Volný ji ještě udělal další reklamu, že se zase nechal vynést a zničil další pult... šašek jeden. Podle mne tahá ruka GP. Nemyslím si, že podpindos jsou tak chytří.


Ve článku výše se píše, že Lipovská kandiduje v říjnu ve volbách za Volný blok a vede kandidátku v Pardubickém kraji. No, řeklo by se, že to odvolání z TV rady ČT je pohroma pro ni (klan, který zastupuje), ale já to vidím jako politickou reklamu zadarmo jak ji dostat do politiky. A že ji odvolali zrovna teď...pred volbami. Volný ji ještě udělal další reklamu, že se zase nechal vynést a zničil další pult... šašek jeden. Podle mne tahá ruka GP. Nemyslím si, že podpindos jsou tak chytří.

Dušan

Volný blok slouží k ubrání hlasů SPD


Volný blok slouží k ubrání hlasů SPD

On Volný a spol. měl původně posloužit coby rozbíječ SPD , tak jako před ním u Úsvitu . Jenže Okamura se už poučil a celý ten spolek okamžitě zařízl . Zrušil celou místní moravskou organizaci .
Takže pro Volného byl vytyčen další úkol . Nepotopil poprvé , má topit znovu .


On Volný a spol. měl původně posloužit coby rozbíječ SPD , tak jako před ním u Úsvitu . Jenže Okamura se už poučil a celý ten spolek okamžitě zařízl . Zrušil celou místní moravskou organizaci . Takže pro Volného byl vytyčen další úkol . Nepotopil poprvé , má topit znovu .

Liberálové se sjednocují, pronárodní blok se štěpí (je štěpen). Obava z emancipace je velká, v tom jsou zajedno podpindosové i globalisté.


Liberálové se sjednocují, pronárodní blok se štěpí (je štěpen). Obava z emancipace je velká, v tom jsou zajedno podpindosové i globalisté.

pronárodní blok se štěpí (je štěpen)


Pronárodní blok se u nás dlouhodobě štěpí (je štěpen) protože neexistuje "platforma", která by ho ideově, programově, organizačně i finančně spojila.


[quote="pid:33539, uid:57"]pronárodní blok se štěpí (je štěpen)[/quote] Pronárodní blok se u nás dlouhodobě štěpí (je štěpen) protože neexistuje "platforma", která by ho ideově, programově, organizačně i finančně spojila.

Pronárodní blok se u nás dlouhodobě štěpí (je štěpen) protože neexistuje "platforma", která by ho ideově, programově, organizačně i finančně spojila.


sledovala jsem tzv. "vlasteneckou" scenu. problem je, ze vetsina z nich neni schopna sve vlastni ego podridit vseobecnemu zajmu, ze neumi byt tymovi hraci. uverili volnemu, ktery je pouzil a zahodil a pak uz se nejak nedokazali mobilizovat.
u lipovske jsem mela pocit, ze opravdu se snazi udelat v te prohnile rade poradek. sledovala jsem xavera, nez se dostal do rady. byl plny odhodlani a kdyz se do rady dostal, zacal fungovat ve smyslu "kdo chce s vlky ziti, musi s nimi vyti". lidi od nej cekali, ze se lipovske zastane, ale neudelal to nikdy.


[quote="pid:33545, uid:270"]Pronárodní blok se u nás dlouhodobě štěpí (je štěpen) protože neexistuje "platforma", která by ho ideově, programově, organizačně i finančně spojila.[/quote] sledovala jsem tzv. "vlasteneckou" scenu. problem je, ze vetsina z nich neni schopna sve vlastni ego podridit vseobecnemu zajmu, ze neumi byt tymovi hraci. uverili volnemu, ktery je pouzil a zahodil a pak uz se nejak nedokazali mobilizovat. u lipovske jsem mela pocit, ze opravdu se snazi udelat v te prohnile rade poradek. sledovala jsem xavera, nez se dostal do rady. byl plny odhodlani a kdyz se do rady dostal, zacal fungovat ve smyslu "kdo chce s vlky ziti, musi s nimi vyti". lidi od nej cekali, ze se lipovske zastane, ale neudelal to nikdy.

pronárodní blok se štěpí (je štěpen)

kdyz koukam do predvolebnich pruzkumu a kolik pronarodnich sil je pod hranici 5%, tak je to presne tak, jak rikas. Je otazka, do jake miry jsou pruzkumy pravdive a do jake miry ovlivni volby.
KSCM, CSSD, Prisaha, Trikolora - Nejistych kolem 18% hlasu.
Ledaze by ANO udelalo koalici s ODS a melo tichou podporu od SPD a komunistu, kteri se tam snad dostanou. Pak maji nad 50% hlasu v hlasovani, co se tyka pronarodnich temat. Bohuzel se nam asi tak 13% hlasu rozpusti mezi vsechny.
Jeste mame stesti, ze Zeman poveri sestavenim vlady Babise a ten to snad uz nejak umanevruje. Sice i tady na foru byl AB odepisovany, ale porad zaplat panbu za nej, aniz si ho idealizuju. Dokazali se Zemanem aspon brzdit negativni tempo vyvoje u nas, v ramci moznosti.
Jeste je taky mozny, ze volby nebudou (za mne asi tak 20% pravdepodobnost). Pockal bych na 24.9. a vysledky auditu v Arizone. Je potreba, aby bazine dosli penize a aby se mezi sebou zacala rychle pozirat. Signal z Ameriky se bude sirit rychlosti blesku stejne jako panika v bazine.


[quote="pid:33539, uid:57"]pronárodní blok se štěpí (je štěpen)[/quote] kdyz koukam do predvolebnich pruzkumu a kolik pronarodnich sil je pod hranici 5%, tak je to presne tak, jak rikas. Je otazka, do jake miry jsou pruzkumy pravdive a do jake miry ovlivni volby. KSCM, CSSD, Prisaha, Trikolora - Nejistych kolem 18% hlasu. Ledaze by ANO udelalo koalici s ODS a melo tichou podporu od SPD a komunistu, kteri se tam snad dostanou. Pak maji nad 50% hlasu v hlasovani, co se tyka pronarodnich temat. Bohuzel se nam asi tak 13% hlasu rozpusti mezi vsechny. Jeste mame stesti, ze Zeman poveri sestavenim vlady Babise a ten to snad uz nejak umanevruje. Sice i tady na foru byl AB odepisovany, ale porad zaplat panbu za nej, aniz si ho idealizuju. Dokazali se Zemanem aspon brzdit negativni tempo vyvoje u nas, v ramci moznosti. Jeste je taky mozny, ze volby nebudou (za mne asi tak 20% pravdepodobnost). Pockal bych na 24.9. a vysledky auditu v Arizone. Je potreba, aby bazine dosli penize a aby se mezi sebou zacala rychle pozirat. Signal z Ameriky se bude sirit rychlosti blesku stejne jako panika v bazine.

Zda se mi, ze se ty protinarodni (= proti SPD) snahy nejak droli. Trikolora potopena, Prisaha pod vodou, Volny je proste bizar a cela zalezitost kolem Lipovske mi prijde jako zoufala snaha vytvorit kolem ni auru mucednice. Lidovci v koalici SPOLU odpalili bombu v podobe odmitnuti homosvateb, Fiala ma na krku podezrele pobirani dotaci, Pirati jsou pro vetsinu rozumne uvazujiciho obyvatelstva naprosto nevolitelni a pro woke magory zase malo woke... Do voleb casu dost, stat se muze ledacos, ale ja zatim stale vidim SPD druhou... Prvni ANO, prestoze ten Babis mi tam nejak uz nehraje a ANO je dinosaurus, co z nejakyho duvodu jeste nezhebnul. Kazdopadne pozornost upinam na Havlicka


Zda se mi, ze se ty protinarodni (= proti SPD) snahy nejak droli. Trikolora potopena, Prisaha pod vodou, Volny je proste bizar a cela zalezitost kolem Lipovske mi prijde jako zoufala snaha vytvorit kolem ni auru mucednice. Lidovci v koalici SPOLU odpalili bombu v podobe odmitnuti homosvateb, Fiala ma na krku podezrele pobirani dotaci, Pirati jsou pro vetsinu rozumne uvazujiciho obyvatelstva naprosto nevolitelni a pro woke magory zase malo woke... Do voleb casu dost, stat se muze ledacos, ale ja zatim stale vidim SPD druhou... Prvni ANO, prestoze ten Babis mi tam nejak uz nehraje a ANO je dinosaurus, co z nejakyho duvodu jeste nezhebnul. Kazdopadne pozornost upinam na Havlicka
Upravené 17. 9. 2021 o 20:58

Pirati jsou pro vetsinu rozumne uvazujiciho obyvatelstva naprosto nevolitelni a pro woke magory zase malo woke...


To pozor, u nás v práci je chce volit skoro celé naše patro ! (3 - 4 lidi z 6)
Já bych je nepodceňoval.


[quote="pid:33559, uid:678"]Pirati jsou pro vetsinu rozumne uvazujiciho obyvatelstva naprosto nevolitelni a pro woke magory zase malo woke...[/quote] To pozor, u nás v práci je chce volit skoro celé naše patro ! (3 - 4 lidi z 6) Já bych je nepodceňoval.
Upravené 17. 9. 2021 o 21:03

To pozor, u nás v práci je chce volit skoro celé naše patro ! (3 - 4 lidi z 6)


Tak jim pošli článek z pirátských listů, kde jsou úvahy o zvýšení daní, zejména daně z nemovitosti. Na moje kolegy to celkem zabralo.
https://www.piratskelisty.cz/clanek-3940-financovani-nepodmineneho-zakladniho-prijmu-v-ceske-republice


A k tomu přidej článek "Mráz přichází z Madridu" - o tom, kam směřuje Evropa a že piráti v podstatě podporují stejné procesy
https://echo24.cz/a/Sg4nD/mraz-prichazi-z-madridu-vlada-planuje-sdileni-domu-aut-vysoke-dane-mene-masa


[quote="pid:33561, uid:518"]To pozor, u nás v práci je chce volit skoro celé naše patro ! (3 - 4 lidi z 6)[/quote] Tak jim pošli článek z pirátských listů, kde jsou úvahy o zvýšení daní, zejména daně z nemovitosti. Na moje kolegy to celkem zabralo. https://www.piratskelisty.cz/clanek-3940-financovani-nepodmineneho-zakladniho-prijmu-v-ceske-republice A k tomu přidej článek "Mráz přichází z Madridu" - o tom, kam směřuje Evropa a že piráti v podstatě podporují stejné procesy https://echo24.cz/a/Sg4nD/mraz-prichazi-z-madridu-vlada-planuje-sdileni-domu-aut-vysoke-dane-mene-masa
Upravené 17. 9. 2021 o 22:48

No, řeklo by se, že to odvolání z TV rady ČT je pohroma pro ni (klan, který zastupuje), ale já to vidím jako politickou reklamu zadarmo jak ji dostat do politiky.

Je trochu záhada, proč se nechala odvolat z rady, když práce ještě není u konce. (a nebo že by ano?;-)


Volný ji ještě udělal další reklamu, že se zase nechal vynést a zničil další pult...

K čemu jí bude reklama, když se Volný blok nedostane do sněmovny. Nebo tentokrát bude mít havárie vody v noci sčítání hlasů v ČSÚ jiný obsah než minule?


[quote="pid:33511, uid:137"]No, řeklo by se, že to odvolání z TV rady ČT je pohroma pro ni (klan, který zastupuje), ale já to vidím jako politickou reklamu zadarmo jak ji dostat do politiky.[/quote] Je trochu záhada, proč se nechala odvolat z rady, když práce ještě není u konce. (a nebo že by ano?;-) [quote="pid:33511, uid:137"]Volný ji ještě udělal další reklamu, že se zase nechal vynést a zničil další pult...[/quote] K čemu jí bude reklama, když se Volný blok nedostane do sněmovny. Nebo tentokrát bude mít havárie vody v noci sčítání hlasů v ČSÚ jiný obsah než minule?

pronárodní blok se štěpí (je štěpen)

Došlo k rozkolu v ANS (Aliance národních sil).


[quote="pid:33539, uid:57"]pronárodní blok se štěpí (je štěpen)[/quote] Došlo k rozkolu v ANS (Aliance národních sil).

3 - 4 lidi z 6

Sorijako, 6 lidí není patro, vypadá to spíš na nějakou pirátskou buňku...
:-)


[quote="pid:33561, uid:518"]3 - 4 lidi z 6[/quote] Sorijako, 6 lidí není patro, vypadá to spíš na nějakou pirátskou buňku... :-)

Dnes jsem měl názorový střet s kamarádem, příznivcem poslance Volného, ohledně jeho posledního vystoupení v parlamentu. Kamarád mě přesvědčoval, jak moc Volný dělá pro náš národ a jak bylo skvělé a přínosné jeho vystoupení (které skončilo demolicí řečnického pultu - na čemž si proněměcká sdělovadla s velkým gustem smlsla - vidíte, jací ti Češi jsou ubožáci a primitivové ?)


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/volny-ve-snemovne-obsadil-recnicky-pultik-budu-tu-dokud-me-policie-nevyvede-prohlasil-40372414


Nejsou ani schopni si sami vládnout ... Ti čeští primitivní ubožáci jsou díky publikovaným rvačkám v parlamentu maximálně tak úrovni ukrajiny.


A vůbec ne náhodou protičeská a progermánská média zmínila sudetského germána, skopčáka a zednáře vysokého zasvěcení, kardinála Schonborna jako potomka svaté Ludmily ... Vždyť svatá Ludmila byla babičkou svatého Václava, patrona české země.


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/na-msi-v-tetine-dorazil-primy-potomek-svate-ludmily-40372468


Připomněl jsem svému kamarádovi vystoupení Chruščeva v OSN ohledně západních kolonií, jak před zraky sdělovadel (a k jejich velké radosti) celého světa mlátil botou o desku stolu ...


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTB4V0eGqEHh_3W8eFwKPy8iR3Smv2y6-bZ9S3Wa9KyzZpW1944n6EOJBxtN3vQeYimgMk&usqp=CAU


https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/preslapy-politiku-nikita-chruscov-osn-vystoupeni.A201009_102214_domaci_mama


Čeho Chruščev prakticky dosáhl ? Ničeho. Krom toho, že před celým světem zesměšnil svoji zemi, supervelmoc, kterou v té době zastupoval a sebe degradoval do pozice ubohého, primitivního, lidskou vášní zmítananého a ovládaného ubožáka a v žádném případě solidního politika světové úrovně ... A ukrajinec Chruščev, ochránce po něm nastupvšího ukrajince Brežněva, který dovedl supervelmoc SSSR do naprostého rozkladu ...


Toto je dnes výsledek akce a představení "nezařazeného" poslance Volného, který údajně bojuje za zájmy naší české země ... Chruščov stejně jako dnes poslanec Volný jsou projekty protiruských a dnes protičeských zájmových skupin ... Aby bylo jasno ... SPD a Okamura není žádný můj ideál. Nedělám si o nich žádné iluze a jsem si toho plně vědom. Ale vektor politických cílů zastoupených touto stranou je mi nejbližší. Na to je třeba před volbami pamatovat ...


Dnes jsem měl názorový střet s kamarádem, příznivcem poslance Volného, ohledně jeho posledního vystoupení v parlamentu. Kamarád mě přesvědčoval, jak moc Volný dělá pro náš národ a jak bylo skvělé a přínosné jeho vystoupení (které skončilo demolicí řečnického pultu - na čemž si proněměcká sdělovadla s velkým gustem smlsla - vidíte, jací ti Češi jsou ubožáci a primitivové ?) https://www.novinky.cz/domaci/clanek/volny-ve-snemovne-obsadil-recnicky-pultik-budu-tu-dokud-me-policie-nevyvede-prohlasil-40372414 Nejsou ani schopni si sami vládnout ... Ti čeští primitivní ubožáci jsou díky publikovaným rvačkám v parlamentu maximálně tak úrovni ukrajiny. A vůbec ne náhodou protičeská a progermánská média zmínila sudetského germána, skopčáka a zednáře vysokého zasvěcení, kardinála Schonborna jako potomka svaté Ludmily ... Vždyť svatá Ludmila byla babičkou svatého Václava, patrona české země. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/na-msi-v-tetine-dorazil-primy-potomek-svate-ludmily-40372468 Připomněl jsem svému kamarádovi vystoupení Chruščeva v OSN ohledně západních kolonií, jak před zraky sdělovadel (a k jejich velké radosti) celého světa mlátil botou o desku stolu ... https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTB4V0eGqEHh_3W8eFwKPy8iR3Smv2y6-bZ9S3Wa9KyzZpW1944n6EOJBxtN3vQeYimgMk&usqp=CAU https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/preslapy-politiku-nikita-chruscov-osn-vystoupeni.A201009_102214_domaci_mama Čeho Chruščev prakticky dosáhl ? Ničeho. Krom toho, že před celým světem zesměšnil svoji zemi, supervelmoc, kterou v té době zastupoval a sebe degradoval do pozice ubohého, primitivního, lidskou vášní zmítananého a ovládaného ubožáka a v žádném případě solidního politika světové úrovně ... A ukrajinec Chruščev, ochránce po něm nastupvšího ukrajince Brežněva, který dovedl supervelmoc SSSR do naprostého rozkladu ... Toto je dnes výsledek akce a představení "nezařazeného" poslance Volného, který údajně bojuje za zájmy naší české země ... Chruščov stejně jako dnes poslanec Volný jsou projekty protiruských a dnes protičeských zájmových skupin ... Aby bylo jasno ... SPD a Okamura není žádný můj ideál. Nedělám si o nich žádné iluze a jsem si toho plně vědom. Ale vektor politických cílů zastoupených touto stranou je mi nejbližší. Na to je třeba před volbami pamatovat ...
Upravené 19. 9. 2021 o 20:41
1.31k
15
13
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept