Zahraničná politika
Dálný východ

Rostoucí napětí na Dálném východě
https://colonelcassad.livejournal.com/7062389.html


"KLDR otestovala železniční raketový systém. Během testu letěly dvě vypuštěné balistické střely 800 kilometrů a dopadly mimo teritoriální vody Japonska. Severní Korea považuje železniční raketové systémy za připravené k boji."


"Na druhé straně 38. rovnoběžky odpálila Jižní Korea balistickou raketu z ponorky, čímž se stala 8.zemí, která takovou technologii vlastní."


Rostoucí napětí na Dálném východě https://colonelcassad.livejournal.com/7062389.html "KLDR otestovala železniční raketový systém. Během testu letěly dvě vypuštěné balistické střely 800 kilometrů a dopadly mimo teritoriální vody Japonska. Severní Korea považuje železniční raketové systémy za připravené k boji." "Na druhé straně 38. rovnoběžky odpálila Jižní Korea balistickou raketu z ponorky, čímž se stala 8.zemí, která takovou technologii vlastní."

Úspěšný start rakety ze severokorejské ponorky
https://colonelcassad.livejournal.com/7148838.html


"Záběry z úspěšného testu podmořského startu balistické rakety ze severokorejské ponorky.
Podle KLDR to rozšiřuje její strategické odstrašující schopnosti - rozumí se, že taková raketa může být vybavena jadernou hlavicí."


**Úspěšný start rakety ze severokorejské ponorky** https://colonelcassad.livejournal.com/7148838.html "Záběry z úspěšného testu podmořského startu balistické rakety ze severokorejské ponorky. Podle KLDR to rozšiřuje její strategické odstrašující schopnosti - rozumí se, že taková raketa může být vybavena jadernou hlavicí."

Rusko-čínská hlídka
https://colonelcassad.livejournal.com/7231098.html


"2 ruské (Tu-95MS) a 2 čínské bombardéry (H-6) prováděly společné hlídky u pobřeží Japonska a Jižní Koreje. I čínské letouny doprovázely ruské stíhačky Su-35S."


"PS. Generální tajemník NATO dnes mezitím řekl, že pokud Německo nedovolí rozmístění jaderných zbraní na svém území, NATO je hodlá rozmístit na východ od Německa, čteno v Polsku.
Znamenalo by to přímý útok na podkopání stávající parity, který by nešlo ignorovat. Rozmístění jaderných zbraní v Polsku si vyžádá rozmístění jaderných zbraní v Kaliningradu a možnost rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele nebo na Kubě."


Rusko-čínská hlídka https://colonelcassad.livejournal.com/7231098.html "2 ruské (Tu-95MS) a 2 čínské bombardéry (H-6) prováděly společné hlídky u pobřeží Japonska a Jižní Koreje. I čínské letouny doprovázely ruské stíhačky Su-35S." "PS. Generální tajemník NATO dnes mezitím řekl, že pokud Německo nedovolí rozmístění jaderných zbraní na svém území, NATO je hodlá rozmístit na východ od Německa, čteno v Polsku. Znamenalo by to přímý útok na podkopání stávající parity, který by nešlo ignorovat. Rozmístění jaderných zbraní v Polsku si vyžádá rozmístění jaderných zbraní v Kaliningradu a možnost rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele nebo na Kubě."
559
3
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept