Mimo kategórií
Práca medii

Tak malá ukážka ako nase media pracujú. No ja viem udalosť nehodná tohto fóra, pretože je výstavnou skriňou konzumu a to Met Gala. Takze, čo píšě pluska
6142e56fc87c3


sa mi nechcelo verit, že tieto “hviezdy” kt jedia bio a organic, by do seba pchali toto a navyše bez toho, aby to zúročili ako reklamu. Tak som pozrela napr NY times a čuduj sa svete:
6142e5f3df43e
takze tak. Toto je mala ukážka toho, ako pracujú. Podmienkou bola vakcina alebo negatívny covid test.


Tak malá ukážka ako nase media pracujú. No ja viem udalosť nehodná tohto fóra, pretože je výstavnou skriňou konzumu a to Met Gala. Takze, čo píšě pluska ![6142e56fc87c3](serve/attachment&path=6142e56fc87c3) sa mi nechcelo verit, že tieto “hviezdy” kt jedia bio a organic, by do seba pchali toto a navyše bez toho, aby to zúročili ako reklamu. Tak som pozrela napr NY times a čuduj sa svete: ![6142e5f3df43e](serve/attachment&path=6142e5f3df43e) takze tak. Toto je mala ukážka toho, ako pracujú. Podmienkou bola vakcina alebo negatívny covid test.
Upravené 16. 9. 2021 o 08:40

otvor oči.pozorne počúvaj, ale rozmýšľaj a overuj ...


otvor oči.pozorne počúvaj, ale rozmýšľaj a overuj ...

Met Gala

Tato akce spíše náleží do zdejšího vlákna “Transgender agenda”. Někteří účastníci vypadali jako monstra převlečené za ženy.


[quote="pid:33338, uid:273"]Met Gala[/quote] Tato akce spíše náleží do zdejšího vlákna “Transgender agenda”. Někteří účastníci vypadali jako monstra převlečené za ženy.
291
3
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept