Zahraničná politika
Rusi likvidujú militantov pri tureckých základniach. Putin vysvetlil Asadovi hlavný problém Sýrie

Sýria, 14.september 2021 (AM) – Okolie tureckých vojenských základní v Sýrii bolo zasiahnuté niekoľkými útokmi ruských vzdušných síl. Džihádisti podporovaní Tureckom, ktorí sa evakuovali z južnej časti provincie Idlib v očakávaní útoku z Ruska a Sýrie, sa pokúsili skryť za turecké vojenské základne a pozorovacie stanovištia a rozmiestnili svoje sily v ich blízkosti. Napriek tomu takéto akcie militantov nezastavili ruskú stranu a len pred pár hodinami bolo niekoľko tureckých vojenských základní vystavených silným útokom, v dôsledku čoho boli zlikvidovaní tak džihádisti ako aj ich vybavenie.


https://www.armadnymagazin.sk/2021/09/14/rusi-likviduju-militantov-pri-tureckych-zakladniach-putin-vysvetlil-asadovi-hlavny-problem-syrie/


Sýria, 14.september 2021 (AM) – Okolie tureckých vojenských základní v Sýrii bolo zasiahnuté niekoľkými útokmi ruských vzdušných síl. Džihádisti podporovaní Tureckom, ktorí sa evakuovali z južnej časti provincie Idlib v očakávaní útoku z Ruska a Sýrie, sa pokúsili skryť za turecké vojenské základne a pozorovacie stanovištia a rozmiestnili svoje sily v ich blízkosti. Napriek tomu takéto akcie militantov nezastavili ruskú stranu a len pred pár hodinami bolo niekoľko tureckých vojenských základní vystavených silným útokom, v dôsledku čoho boli zlikvidovaní tak džihádisti ako aj ich vybavenie. https://www.armadnymagazin.sk/2021/09/14/rusi-likviduju-militantov-pri-tureckych-zakladniach-putin-vysvetlil-asadovi-hlavny-problem-syrie/

Okolie tureckých vojenských základní v Sýrii bolo zasiahnuté niekoľkými útokmi ruských vzdušných síl.
Zdá se, že Erdo přichází o svůj pašalík v Idlíbu.


[quote="pid:33213, uid:279"]Okolie tureckých vojenských základní v Sýrii bolo zasiahnuté niekoľkými útokmi ruských vzdušných síl.[/quote]Zdá se, že Erdo přichází o svůj pašalík v Idlíbu.

To bude vzkaz i pro další teroristy , např. pro ty z Izraele , kteří útočí na své sousedy .
Hájení už nebude a to ani těch , kteří teroristy pasou .


To bude vzkaz i pro další teroristy , např. pro ty z Izraele , kteří útočí na své sousedy . Hájení už nebude a to ani těch , kteří teroristy pasou .
479
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept