Jazyk životných okolností
Pismenko pismenko povedz ze mi

Toto vlakno zakladam na zber slov novo vytvorenych, pripadne pozmenenych. Ako vieme Slovencina ma velmi dobru vyjadrovaciu schopnost (anglosaske jazyky slabsiu) a niekedy staci pridat\zamenit pismenko v slove a hned slovo dava lepsi zmysel napriklad :


Plandemia - planovana pandemia
Bidet - clovek sam seba vyhlasujuci za prezidenta v USA
StarShit - imitacno debilizujuci projekt Muska
Cirkev preSlepa (namiesto cirkev preSveta)


Toto vlakno zakladam na zber slov novo vytvorenych, pripadne pozmenenych. Ako vieme Slovencina ma velmi dobru vyjadrovaciu schopnost (anglosaske jazyky slabsiu) a niekedy staci pridat\zamenit pismenko v slove a hned slovo dava lepsi zmysel napriklad : P**l**andemia - planovana pandemia Bide**t** - clovek sam seba vyhlasujuci za prezidenta v USA StarS**hit** - imitacno debilizujuci projekt Muska Cirkev preS**lepa** (namiesto cirkev preSveta)
Upravené 3. 2. 2021 o 07:31

Sice staršího data, ale co takové slovo Děrmokrat?


Sice staršího data, ale co takové slovo Děrmokrat?

Moze byt smile


Tiez u nas je zauzivane


DemonKracia - demonicka kracia


Moze byt :) Tiez u nas je zauzivane Demo**n**Kracia - demonicka kracia

Prokurvator - (namiesto prokurator) - to je clovek, ktory mari vykon spravodlivosti (Lipstein napriklad)
Igiot - (Igor Idiot) - opis mentalneho rozpolozenia dosadeneho ministra vlady na Slovensku


Prokurvator - (namiesto prokurator) - to je clovek, ktory mari vykon spravodlivosti (Lipstein napriklad) Igiot - (Igor Idiot) - opis mentalneho rozpolozenia dosadeneho ministra vlady na Slovensku
Upravené 9. 2. 2021 o 15:22

toto mám dávno poznačené ako výrok jedného bývalého kolegu, len neviem, či to sem patrí smile
Odváženým šťastie praje.


toto mám dávno poznačené ako výrok jedného bývalého kolegu, len neviem, či to sem patrí :) Odváž**ený**m šťastie praje.

Prokuvator

A nemáš tam překlep? Nechybí mezi u-v r?


[quote="pid:3034, uid:106"]Prokuvator[/quote] A nemáš tam překlep? Nechybí mezi u-v r?

Lobotomizovany; pouzivam to v diskusiach na facebookoch pre urcitu kastu ludi s ktorymi sa neda debatovat.


Lobotomizovany; pouzivam to v diskusiach na facebookoch pre urcitu kastu ludi s ktorymi sa neda debatovat.

Moderator

Slovencina ma velmi dobru vyjadrovaciu schopnost (anglosaske jazyky slabsiu)

Přidám do taláru a neověřoval jsem.
"Celé Shakespearovské dílo tvoří 20 000 slov a čeština jich má 1 000 000 až 1 500 000. "


Když se setkám s někým, a díky Covidu už je to sporadické, kdo je aspoň trochu anglofilní, zeptám se ho na překlad o "nejkulinkaťoulinkatějšim jablíčku". Kupodivu nic. 😎


[quote="pid:2308, uid:106"]Slovencina ma velmi dobru vyjadrovaciu schopnost (anglosaske jazyky slabsiu)[/quote] Přidám do taláru a neověřoval jsem. "Celé Shakespearovské dílo tvoří 20 000 slov a čeština jich má 1 000 000 až 1 500 000. " Když se setkám s někým, a díky Covidu už je to sporadické, kdo je aspoň trochu anglofilní, zeptám se ho na překlad o "nejkulinkaťoulinkatějšim jablíčku". Kupodivu nic.

OLAJNO - liberalna strana, ktora prezentovala Slovakom hitlerovsky fasizmus v realnom zivote


OLA**J**NO - liberalna strana, ktora prezentovala Slovakom hitlerovsky fasizmus v realnom zivote

OLAJNO - liberalna strana, ktora prezentovala Slovakom hitlerovsky fasizmus v realnom zivote

A nemohl by to být taky kruh přátel (bílé) "lajny"?


[quote="pid:3736, uid:106"]OLAJNO - liberalna strana, ktora prezentovala Slovakom hitlerovsky fasizmus v realnom zivote[/quote] A nemohl by to být taky kruh přátel (bílé) "lajny"?

přátel (bílé)


Vzhladom na ich posledne ucinkovanie - je to dost pravdepodobne smile


[quote="pid:3740, uid:240"]přátel (bílé)[/quote] Vzhladom na ich posledne ucinkovanie - je to dost pravdepodobne :D
Upravené 15. 2. 2021 o 09:49

Správca stránky polúcie SR - Osoba vytvarajuca vo virtualnom priestore hoaxy, dezinformacie s odvolavanim sa na Policiu.
(https://www.hlavnespravy.sk/spravca-facebookovej-stranky-policie-sr-sa-hral-na-pravnika-renomovany-advokat-ho-rychlo-vyviedol-z-omylu-a-s-nim-cele-ministerstvo-vnutra/2462334)


Správca stránky pol**ú**cie SR - Osoba vytvarajuca vo virtualnom priestore hoaxy, dezinformacie s odvolavanim sa na Policiu. (https://www.hlavnespravy.sk/spravca-facebookovej-stranky-policie-sr-sa-hral-na-pravnika-renomovany-advokat-ho-rychlo-vyviedol-z-omylu-a-s-nim-cele-ministerstvo-vnutra/2462334)

Prieskumna AgentRura - sekta na manipulovanie verejnej mienky, vykonavajuca svoju cinnost hulakanim klamstiev, od zahranicnych sponzorov, do verejnej rury.


Prieskumna Agen**tR**ura - sekta na manipulovanie verejnej mienky, vykonavajuca svoju cinnost hulakanim klamstiev, od zahranicnych sponzorov, do verejnej rury.

Európske hovnoty - akasi mantra EU na oznacenie dogiem, ktore ma obcan EU povazovat za smerodajne.
Ovčan - obcan nemajuci vlastny nazor, maju ci v hlave len cudzie programy neprisluchajuce cloveku.


Európske ho**v**noty - akasi mantra EU na oznacenie dogiem, ktore ma obcan EU povazovat za smerodajne. O**v**čan - obcan nemajuci vlastny nazor, maju ci v hlave len cudzie programy neprisluchajuce cloveku.
Upravené 8. 4. 2021 o 17:03
1.1k
13
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept