Zahraničná politika
Putin sa stretol s Asadom v Kremli

Putin sa stretol s Asadom v Kremli


„Ľudia vám dôverujú a napriek všetkým ťažkostiam z predchádzajúcich rokov a tragédiám z predchádzajúcich rokov s vami stále spájajú proces obnovy a návratu do normálneho života. Viem, že pre to robíte veľa, vrátane nadviazania dialógu so svojimi politickými oponentmi, “cituje Putina kremeľský web.


Ruský vodca označil za problém prítomnosť zahraničných vojakov v OAO bez povolenia sýrskej vlády.


Poznamenal, že sýrska vláda kontroluje 90% územia krajiny.


Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov predtým na tlačovej konferencii po rokovaní s podpredsedom vlády a katarským ministrom zahraničných vecí Mohammedom bin Abdel Rahmanom Al Thanim hovoril o sýrskom ústavnom výbore.


https://russian.rt.com/world/news/906524-vstrecha-asad-putin


**Putin sa stretol s Asadom v Kremli** „Ľudia vám dôverujú a napriek všetkým ťažkostiam z predchádzajúcich rokov a tragédiám z predchádzajúcich rokov s vami stále spájajú proces obnovy a návratu do normálneho života. Viem, že pre to robíte veľa, vrátane nadviazania dialógu so svojimi politickými oponentmi, “cituje Putina kremeľský web. Ruský vodca označil za problém prítomnosť zahraničných vojakov v OAO bez povolenia sýrskej vlády. Poznamenal, že sýrska vláda kontroluje 90% územia krajiny. Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov predtým na tlačovej konferencii po rokovaní s podpredsedom vlády a katarským ministrom zahraničných vecí Mohammedom bin Abdel Rahmanom Al Thanim hovoril o sýrskom ústavnom výbore. https://russian.rt.com/world/news/906524-vstrecha-asad-putin
196
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept