Politika v SR
B.Kollár kúpil Rádio Vlna

26.8 vyšiel článok kde sa píše, že B Kollár kúpil Rádio Vlna. Môj postreh - od istého času sa v spravodajstve objavujú správy ktoré bežný MSM nedáva...napr. o zomretej komentátorke BBS Schawovej, ktorá umrela po vakcinácii....či "útok " srbských aktivistov ktorí vtrhli do do miestnej tv ...a chceli vyjadriť svoje názory na vakcináciu, akebo dávajú priestor na vyjadrenie obom stranám v príspevkoch našich politikov. Predpokladám, že aj takto Kollár nepriamo započal predvolebný boj. Každý deň sa teda v spravodajstve objavia správy tzv. konšpiračných rádií..... tiež nedávno podania sťažností do Haggu.... výroky Pirošíkovej....atď.


https://refresher.sk/102505-Boris-Kollar-sa-zmocnil-dalsieho-velkeho-slovenskeho-radia


26.8 vyšiel článok kde sa píše, že B Kollár kúpil Rádio Vlna. Môj postreh - od istého času sa v spravodajstve objavujú správy ktoré bežný MSM nedáva...napr. o zomretej komentátorke BBS Schawovej, ktorá umrela po vakcinácii....či "útok " srbských aktivistov ktorí vtrhli do do miestnej tv ...a chceli vyjadriť svoje názory na vakcináciu, akebo dávajú priestor na vyjadrenie obom stranám v príspevkoch našich politikov. Predpokladám, že aj takto Kollár nepriamo započal predvolebný boj. Každý deň sa teda v spravodajstve objavia správy tzv. konšpiračných rádií..... tiež nedávno podania sťažností do Haggu.... výroky Pirošíkovej....atď. https://refresher.sk/102505-Boris-Kollar-sa-zmocnil-dalsieho-velkeho-slovenskeho-radia

mám to naladené v aute a všimol som si nedávno ako jedni z prvých tlačili info z Británie, že očkovaní šíria covid...


potom si tak stojím na semafore a doslova recitovali asi 2 minúty všetky možné nepriaznivé účinky z vakcín, ktoré už šúkl oficiálne priznal...ja ako chlap moc nezvládam aj počúvať aj venovať pozornosť jazde ale aj keď som sa pohol za križovatku tak stále to recitovali, prišlo mi to ako celá večnosť - najmä keď väčšina správ je podávaná ako jednohubky len max pár sekúnd


mám to naladené v aute a všimol som si nedávno ako jedni z prvých tlačili info z Británie, že očkovaní šíria covid... potom si tak stojím na semafore a doslova recitovali asi 2 minúty všetky možné nepriaznivé účinky z vakcín, ktoré už šúkl oficiálne priznal...ja ako chlap moc nezvládam aj počúvať aj venovať pozornosť jazde ale aj keď som sa pohol za križovatku tak stále to recitovali, prišlo mi to ako celá večnosť - najmä keď väčšina správ je podávaná ako jednohubky len max pár sekúnd
Upravené 6. 9. 2021 o 13:40

Pospájajte si udalosti posledných dní a pochopíte všetko aj s figúrkami v pozadí.
@popolvar to naznačil jeden z oligarchov to prežije prejde na stranu ľudí. Príde o všetku svoju moc založenú na princípoch, ktoré vzišli z 90-tych rokov a Boris Kollár to nie je. On je len biely kôň, na viac nikdy nemal.

Pospájajte si udalosti posledných dní a pochopíte všetko aj s figúrkami v pozadí. @popolvar to naznačil jeden z oligarchov to prežije prejde na stranu ľudí. Príde o všetku svoju moc založenú na princípoch, ktoré vzišli z 90-tych rokov a Boris Kollár to nie je. On je len biely kôň, na viac nikdy nemal.

jeden z oligarchov


Ujko pajko Hascak, prehral na celej ciare v tom jeho svete a tak mu zostava posledne lano a drzi sa pevne, zatial...


[quote="pid:32123, uid:69"]jeden z oligarchov[/quote] Ujko pajko Hascak, prehral na celej ciare v tom jeho svete a tak mu zostava posledne lano a drzi sa pevne, zatial...

Ujko pajko Hascak

Som zvedavá ako zareaguje na výrok od Lipšica, že je klamár. Predpokladám, že ho utopí v lyžičke vody....
Lipšic je mizerný advokát, som zvedavá kto ho bude zastupovať ak by sa to malo riešiť súdnou cestou.


[quote="pid:32124, uid:492"]Ujko pajko Hascak[/quote] Som zvedavá ako zareaguje na výrok od Lipšica, že je klamár. Predpokladám, že ho utopí v lyžičke vody.... Lipšic je mizerný advokát, som zvedavá kto ho bude zastupovať ak by sa to malo riešiť súdnou cestou.
690
4
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept