Mimo kategórií
Koniec rádia Anténa Rock

O pár týždňov si už nenaladíte rádio, kde znie hlas Roba Rota. J&T, ich majiteľ, sa ich zbavil, lebo ho nik nechcel. Skončí na svoje 7. narodeniny. Bolo 7. najpočúvanejšie rádio na Slovensku.


Tá sedmička pekne mení svoj pôvodný význam zo symbolu kresťanstva na symbol satanizmu.


https://fontech.startitup.sk/spravy/slovenski-posluchaci-pridu-o-rockove-radio-s-vysielanim-konci-uz-o-par-tyzdnov/


O pár týždňov si už nenaladíte rádio, kde znie hlas Roba Rota. J&T, ich majiteľ, sa ich zbavil, lebo ho nik nechcel. Skončí na svoje 7. narodeniny. Bolo 7. najpočúvanejšie rádio na Slovensku. Tá sedmička pekne mení svoj pôvodný význam zo symbolu kresťanstva na symbol satanizmu. https://fontech.startitup.sk/spravy/slovenski-posluchaci-pridu-o-rockove-radio-s-vysielanim-konci-uz-o-par-tyzdnov/

Moderátor

O pár týždňov si už nenaladíte rádio
Zo začiatku som to rádio mal rád, ale časom sa už iba opakovali. Podobne ako ostatné komerčné rádia typu Európa 2 pod. kde si človek môže podľa ich playlistu nastavovať hodinky. Osobne dávam prednosť regionálnym rádiám...


[quote="pid:31738, uid:127"]O pár týždňov si už nenaladíte rádio[/quote]Zo začiatku som to rádio mal rád, ale časom sa už iba opakovali. Podobne ako ostatné komerčné rádia typu Európa 2 pod. kde si človek môže podľa ich playlistu nastavovať hodinky. Osobne dávam prednosť regionálnym rádiám...

kvoli klasickej hudbe som pocuval Devin ale od kedy tam zacali vysielat vulgarne poviedky o obcovani a pod. a hajenie lgbti tak koniec. tak pocuvam klasiku na madarskom Bartok, tam nerozumiem o com hovoria smile


kvoli klasickej hudbe som pocuval Devin ale od kedy tam zacali vysielat vulgarne poviedky o obcovani a pod. a hajenie lgbti tak koniec. tak pocuvam klasiku na madarskom Bartok, tam nerozumiem o com hovoria :D
580
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept