Politika v SR
strana SMER

Jox - nechal som sa uniesť porovnávaním cikulí, na ktoré sa táto polemika zvrhla. Ty máš k dispozícií štruktúrne aj neštruktúrne riadenie, my vo väčšine prípadov bezštruktúrne.


Preto je moja skúsenosť taká, že to dlho trvá. Aj nadchnutie ľudí, aj realizácia. A z toho vychádzam, keď vravím, že ani Fico v skutočnosti nemá veľa štruktúrnych nástrojov. Aspoň nie toľko, ako často predpokladáš.


Jednoducho si myslím, že sa v hodnotení strany Smer mýliš. Rovnako ako v predpoklade, že nemám praktické skúsenosti v aplikácií egregora, KSB alebo riadenia.


Jox - nechal som sa uniesť porovnávaním cikulí, na ktoré sa táto polemika zvrhla. Ty máš k dispozícií štruktúrne aj neštruktúrne riadenie, my vo väčšine prípadov bezštruktúrne. Preto je moja skúsenosť taká, že to dlho trvá. Aj nadchnutie ľudí, aj realizácia. A z toho vychádzam, keď vravím, že ani Fico v skutočnosti nemá veľa štruktúrnych nástrojov. Aspoň nie toľko, ako často predpokladáš. Jednoducho si myslím, že sa v hodnotení strany Smer mýliš. Rovnako ako v predpoklade, že nemám praktické skúsenosti v aplikácií egregora, KSB alebo riadenia.

Moderátor

tak niekto nemoze ale to ze ujo Kolik pred rozhodnutim NS v pripade Kocner pripomenul ctenemu sudu, ze ak bude zly rozsudok (vieme aky) tak da mimoriadne dovolanie a teraz sa to ujovi Kolikovi nepaci, a pritom tam bol Fico uplne legalne...
transparentny/a je :-)
https://dennikn.sk/2508926/maria-kolikova-fico-na-sude-s-kovacikom-nemal-co-robit-vnimam-to-ako-natlak/?ref=tit1


tak niekto nemoze ale to ze ujo Kolik pred rozhodnutim NS v pripade Kocner pripomenul ctenemu sudu, ze ak bude zly rozsudok (vieme aky) tak da mimoriadne dovolanie a teraz sa to ujovi Kolikovi nepaci, a pritom tam bol Fico uplne legalne... transparentny/a je :-) https://dennikn.sk/2508926/maria-kolikova-fico-na-sude-s-kovacikom-nemal-co-robit-vnimam-to-ako-natlak/?ref=tit1
Upravené 19. 8. 2021 o 15:18

R. Fico: SMER – SD nebudú urážať a krivo obviňovať nejaké neznáme neoliberálne indivíduá z Európskeho parlamentu
Nepatrí sa reagovať na ľudí, ktorých nepoznáte. Môžete ma mučiť koľko chcete, ale žiadneho Martina Hojsíka nepoznám a nikdy som ho nevidel, a to som politicky aktívny. Skoro som odpadol od úžasu, keď mi povedali, že to je poslanec Európskeho parlamentu.
Čo teda tento, pre mňa politický, ale zjavne slniečkarský a neoliberálny „no name“, hovorí a ako klame?
Že SMER – SD treba vylúčiť zo Strany európskych socialistov (PES), lebo vraj spolu s Kotlebom a Uhríkom organizujeme protest proti očkovaniu 1. septembra v Košiciach. Na tomto tvrdení je správny len dátum a miesto. SMER – SD organizuje 1. septembra 2021, mimochodom v Deň Ústavy SR, štátny sviatok, čo Hojsík netuší, lebo Slovensko a Ústava SR sú pre neho vzdialené ako Madagaskar, v dopoludňajších hodinách štandardný Ľavicový deň v rekreačnej oblasti pri Košiciach. Prídu naň stovky členov SMERU – SD z celého Slovenska. Potom sa popoludní presunieme pred budovu Ústavného súdu SR, čo považujeme za príznačné miesto na organizovanie slávnostného podujatia pri príležitosti štátneho sviatku Dňa Ústavy SR. Slušným a primeraným spôsobom poukážeme na deštrukciu právneho a sociálneho štátu. Nie je žiadny organizačný výbor, nie je žiadna dohodnutá politická spolupráca s nikým. SMER – SD nemôže niesť zodpovednosť za nepravdivé vyhlásenia iných. SMER – SD sa ostro ohradzuje proti vymysleným obvineniam, ktoré sa liberálnymi médiami šíria ako vyliaty Dunaj len preto, lebo sa boja verejného hlasu. Každý, kto sa chce správať slušne, je na stretnutí o 16. h v Košiciach vítaný. SMER – SD s nikým nič neorganizuje, je to jeho prirodzená iniciatíva na Deň Ústavy SR. To je všetko. A nech sa jeho ctihodnosť Hojsík, európsky poslanec a jemu podobní konečne spamätá a začne robiť niečo užitočné pre Slovensko.
A toto je oficiálna pozvánka na stretnutie v Košiciach 1. septembra 2021, ktorú už šírime niekoľko dní. Môže mi niekto ukázať, kde s v nej hovorí o proteste proti očkovaniu a že ide o míting organizovaný SMERom – SD s inými politickými stranami? Už len táto pozvánka postačuje na to, aby každý pochopil, že jeho ctihodnosť Hojsík a jemu podobní ako Štefanec klamú len sa tak práši.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1755815401269141&id=732167026967322&__tn__=-R


**R. Fico: SMER – SD nebudú urážať a krivo obviňovať nejaké neznáme neoliberálne indivíduá z Európskeho parlamentu** Nepatrí sa reagovať na ľudí, ktorých nepoznáte. Môžete ma mučiť koľko chcete, ale žiadneho Martina Hojsíka nepoznám a nikdy som ho nevidel, a to som politicky aktívny. Skoro som odpadol od úžasu, keď mi povedali, že to je poslanec Európskeho parlamentu. Čo teda tento, pre mňa politický, ale zjavne slniečkarský a neoliberálny „no name“, hovorí a ako klame? Že SMER – SD treba vylúčiť zo Strany európskych socialistov (PES), lebo vraj spolu s Kotlebom a Uhríkom organizujeme protest proti očkovaniu 1. septembra v Košiciach. Na tomto tvrdení je správny len dátum a miesto. SMER – SD organizuje 1. septembra 2021, mimochodom v Deň Ústavy SR, štátny sviatok, čo Hojsík netuší, lebo Slovensko a Ústava SR sú pre neho vzdialené ako Madagaskar, v dopoludňajších hodinách štandardný Ľavicový deň v rekreačnej oblasti pri Košiciach. Prídu naň stovky členov SMERU – SD z celého Slovenska. Potom sa popoludní presunieme pred budovu Ústavného súdu SR, čo považujeme za príznačné miesto na organizovanie slávnostného podujatia pri príležitosti štátneho sviatku Dňa Ústavy SR. Slušným a primeraným spôsobom poukážeme na deštrukciu právneho a sociálneho štátu. Nie je žiadny organizačný výbor, nie je žiadna dohodnutá politická spolupráca s nikým. SMER – SD nemôže niesť zodpovednosť za nepravdivé vyhlásenia iných. SMER – SD sa ostro ohradzuje proti vymysleným obvineniam, ktoré sa liberálnymi médiami šíria ako vyliaty Dunaj len preto, lebo sa boja verejného hlasu. Každý, kto sa chce správať slušne, je na stretnutí o 16. h v Košiciach vítaný. SMER – SD s nikým nič neorganizuje, je to jeho prirodzená iniciatíva na Deň Ústavy SR. To je všetko. A nech sa jeho ctihodnosť Hojsík, európsky poslanec a jemu podobní konečne spamätá a začne robiť niečo užitočné pre Slovensko. A toto je oficiálna pozvánka na stretnutie v Košiciach 1. septembra 2021, ktorú už šírime niekoľko dní. Môže mi niekto ukázať, kde s v nej hovorí o proteste proti očkovaniu a že ide o míting organizovaný SMERom – SD s inými politickými stranami? Už len táto pozvánka postačuje na to, aby každý pochopil, že jeho ctihodnosť Hojsík a jemu podobní ako Štefanec klamú len sa tak práši. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1755815401269141&id=732167026967322&__tn__=-R
Upravené 19. 8. 2021 o 20:43

R. Fico: Považujem za dôležité reagovať na vyhlásenia špeciálneho prokurátora D. Lipšica, ministra vnútra R. Mikulca a šéfredaktora portálu aktuality.sk P. Bárdyho, ktoré dnes urobili po mojej rannej tlačovej besede, na ktorej som informoval o priamom prepojení ministra vnútra Mikulca na mafiánsku skupinu takáčovcov a osobitne na profesionálneho udavača a krivého obviňovateľa M. Zemana.
Je príznačné, že médiá úmyselne zatajujú včerajšie (18.8.) vyjadrenie Lipšica o existencii sekty, Spoločenstva prokurátorov, vyšetrovateľov a sudcov – ako ju nazýva samotný Lipšic. Lipšic sa vo svojej nadutosti nechtiac priznal k tomu, že riadi a podporuje organizovanú zločineckú skupinu, ktorá na pokyn Matoviča likviduje nevinných ľudí z opozície.
Ďakujem ministrovi vnútra Mikulcovi za psychologický profil, ktorý mi vypracoval v dnešnej reakcii. Nezodpovedané však ostali tri základné otázky:
1) Prečo využil služby takáčovcov na riešenie svojho súkromného problému v roku 2012?
2) Prečo prerušil zásah policajnej inšpekcie proti trom krivým udavačom, medzi ktorými bol aj takáčovec Zeman?
3) Prečo sa pravidelne stretával s takáčovcom Zemanom v jeho byte na Kramároch?
Pokiaľ ide o reakciu šéfredaktora Bárdyho, pripomínam mu, že slepá viera k vlastným spolupracovníkom, je najväčšia chyba, ktorú Bárdy, ako riadiaci pracovník robí. Platí pravidlo „dôveruj, ale preveruj“, ktoré Bárdy zjavne ignoruje a podceňuje. Zamestnanci aktualít rozprávajú vo svojom súkromnom čase a na verejných miestach také zbesilé pikantérie o praktikách, ktoré v redakcii aktualít zaviedol Bárdy, že po ich zverejnení bude mať čitateľ pocit, že nejde o novinársku redakciu, ale teroristickú agentúru, ktorej jediným cieľom je poškodiť opozícii za každú cenu.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1756003694583645&id=732167026967322&__tn__=-R


R. Fico: Považujem za dôležité reagovať na vyhlásenia špeciálneho prokurátora D. Lipšica, ministra vnútra R. Mikulca a šéfredaktora portálu aktuality.sk P. Bárdyho, ktoré dnes urobili po mojej rannej tlačovej besede, na ktorej som informoval o priamom prepojení ministra vnútra Mikulca na mafiánsku skupinu takáčovcov a osobitne na profesionálneho udavača a krivého obviňovateľa M. Zemana. Je príznačné, že médiá úmyselne zatajujú včerajšie (18.8.) vyjadrenie Lipšica o existencii sekty, Spoločenstva prokurátorov, vyšetrovateľov a sudcov – ako ju nazýva samotný Lipšic. Lipšic sa vo svojej nadutosti nechtiac priznal k tomu, že riadi a podporuje organizovanú zločineckú skupinu, ktorá na pokyn Matoviča likviduje nevinných ľudí z opozície. Ďakujem ministrovi vnútra Mikulcovi za psychologický profil, ktorý mi vypracoval v dnešnej reakcii. Nezodpovedané však ostali tri základné otázky: 1) Prečo využil služby takáčovcov na riešenie svojho súkromného problému v roku 2012? 2) Prečo prerušil zásah policajnej inšpekcie proti trom krivým udavačom, medzi ktorými bol aj takáčovec Zeman? 3) Prečo sa pravidelne stretával s takáčovcom Zemanom v jeho byte na Kramároch? Pokiaľ ide o reakciu šéfredaktora Bárdyho, pripomínam mu, že slepá viera k vlastným spolupracovníkom, je najväčšia chyba, ktorú Bárdy, ako riadiaci pracovník robí. Platí pravidlo „dôveruj, ale preveruj“, ktoré Bárdy zjavne ignoruje a podceňuje. Zamestnanci aktualít rozprávajú vo svojom súkromnom čase a na verejných miestach také zbesilé pikantérie o praktikách, ktoré v redakcii aktualít zaviedol Bárdy, že po ich zverejnení bude mať čitateľ pocit, že nejde o novinársku redakciu, ale teroristickú agentúru, ktorej jediným cieľom je poškodiť opozícii za každú cenu. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1756003694583645&id=732167026967322&__tn__=-R
Upravené 19. 8. 2021 o 20:46

ale od Tvojej arogancia a nadradenosti asi nedovidíš (aj keby si to vedel) na tvorbu egregoru ktorý pritiahne ľudí - aby mali túžbu a odhodlanie budovať spoločné dielo... zatiaľ ma to čo píšeš viac odrádza ako priťahuje.

viete koncsptuál, pre debila kazdy debil. Viete co je najhorsiw. Takíto ako Vy dohnali Slovensko tam, kde sme. Vy ach, nebudem na Vas plytvat slovami Vasho popisu, ked ma clovek riesenie, a chce pomoct preto, aby vnuci jeho vnukov mohli zit v krajsom svete, tak pre Vas je co.... Otazka znie takto pane, ak Vas nieco nenadchlo, co Vam brani vytvorit si vlastne one, myslienku a s nou skusit toto cele dat dohromady?
Nech sa páci. Jeden scätý, ked sme rozoberali myslienky sa ma spytal pri jednej z tem, koľko ľudí s tym to forum oslovilo? A otazka znie, koľko ľudí vie jasne definovať, co vlastne chce pre štát?
Ak ste to Vy, prosim robert.fico@nrsr.sk piste a zratujte tuto nasu kryptokolóniu...


veď nie je problém, stačí cinknúť Joxovi... kohože mi to len tak pripomína z nie až tak dávnych kapitol dejín Talianska..


K tomuto sa vyjadrim len takto. Čierna duša, cierne myslienky. No vedzte cierna Dusa, ze prirovnanie ku fasistom je dar, ktorý od Vas nemam preco vziať. Takze ten smradľavy balík zostáva pri vasich nohách a robte si s nim, co chcete.
Alebo aj Vy pane, mate myslienky ako z tohto celeho von? Alebo len plkáte a ciernym zamazavate vyboj bieleho svetielka myšlienok a ked nic iné neda sa, mazete nan čiernu a hnedú, hnáty a svastiku?


[quote="pid:29981, uid:47"]ale od Tvojej arogancia a nadradenosti asi nedovidíš (aj keby si to vedel) na tvorbu egregoru ktorý pritiahne ľudí - aby mali túžbu a odhodlanie budovať spoločné dielo... zatiaľ ma to čo píšeš viac odrádza ako priťahuje.[/quote] viete koncsptuál, pre debila kazdy debil. Viete co je najhorsiw. Takíto ako Vy dohnali Slovensko tam, kde sme. Vy ach, nebudem na Vas plytvat slovami Vasho popisu, ked ma clovek riesenie, a chce pomoct preto, aby vnuci jeho vnukov mohli zit v krajsom svete, tak pre Vas je co.... Otazka znie takto pane, ak Vas nieco nenadchlo, co Vam brani vytvorit si vlastne one, myslienku a s nou skusit toto cele dat dohromady? Nech sa páci. Jeden scätý, ked sme rozoberali myslienky sa ma spytal pri jednej z tem, koľko ľudí s tym to forum oslovilo? A otazka znie, koľko ľudí vie jasne definovať, co vlastne chce pre štát? Ak ste to Vy, prosim robert.fico@nrsr.sk piste a zratujte tuto nasu kryptokolóniu... [quote="pid:30028, uid:139"]veď nie je problém, stačí cinknúť Joxovi... kohože mi to len tak pripomína z nie až tak dávnych kapitol dejín Talianska..[/quote] K tomuto sa vyjadrim len takto. Čierna duša, cierne myslienky. No vedzte cierna Dusa, ze prirovnanie ku fasistom je dar, ktorý od Vas nemam preco vziať. Takze ten smradľavy balík zostáva pri vasich nohách a robte si s nim, co chcete. Alebo aj Vy pane, mate myslienky ako z tohto celeho von? Alebo len plkáte a ciernym zamazavate vyboj bieleho svetielka myšlienok a ked nic iné neda sa, mazete nan čiernu a hnedú, hnáty a svastiku?

K tomuto sa vyjadrim len takto. Čierna duša, cierne myslienky. No vedzte cierna Dusa, ze prirovnanie ku fasistom je dar, ktorý od Vas nemam preco vziať. Takze ten smradľavy balík zostáva pri vasich nohách a robte si s nim, co chcete.
Alebo aj Vy pane, mate myslienky ako z tohto celeho von? Alebo len plkáte a ciernym zamazavate vyboj bieleho svetielka myšlienok a ked nic iné neda sa, mazete nan čiernu a hnedú, hnáty a svastiku?


Priatelia nic zlom ale vytvorte si vlastne vlakno (napr "ako nadvazovat priatelstva"smile. Vy budete spokojni a aj my budeme spokojni. Dakujem


[quote="pid:30122, uid:183"]K tomuto sa vyjadrim len takto. Čierna duša, cierne myslienky. No vedzte cierna Dusa, ze prirovnanie ku fasistom je dar, ktorý od Vas nemam preco vziať. Takze ten smradľavy balík zostáva pri vasich nohách a robte si s nim, co chcete. Alebo aj Vy pane, mate myslienky ako z tohto celeho von? Alebo len plkáte a ciernym zamazavate vyboj bieleho svetielka myšlienok a ked nic iné neda sa, mazete nan čiernu a hnedú, hnáty a svastiku?[/quote] Priatelia nic zlom ale vytvorte si vlastne vlakno (napr "ako nadvazovat priatelstva"). Vy budete spokojni a aj my budeme spokojni. Dakujem

Priatelia nic zlom ale vytvorte si vlastne vlakno
toto čo tu aj u oriho na blogu predvádza jox13 je technológia na rozbíjanie diskusie a na odradenie diskutujúcich zapájať sa... je jox13 durak, ili vrag?
Malina, reaguješ presne podľa očakávania, s agresorom vykážeš všetkých diskutujúcich a jox13 sa podarilo dosiahnuť to o čo mu išlo - zabiť diskusiu...


[quote="pid:30142, uid:492"]Priatelia nic zlom ale vytvorte si vlastne vlakno[/quote] toto čo tu aj u oriho na blogu predvádza jox13 je technológia na rozbíjanie diskusie a na odradenie diskutujúcich zapájať sa... je jox13 durak, ili vrag? Malina, reaguješ presne podľa očakávania, s agresorom vykážeš všetkých diskutujúcich a jox13 sa podarilo dosiahnuť to o čo mu išlo - zabiť diskusiu...

R. Fico: Politológ Lenč: Byť moslimom je úžasné.
Predstavitelia SMERU – sociálna demokracia nie sú politické trasorítky a neboja sa svojho tieňa ako hlasisti. Každý, kto krivo SMER – SD obviní, musí rátať s tvrdou reakciou.
​Najskôr k denníku Pravda, ktorý tvrdí, že SMER sa otvorenými listami navzájom ohovára s nejakými slovenskými neoliberálnymi indivíduami v Európskom parlamente. Tak prepáčte v Pravde, že sa ozývame. Neznámi slovenskí europoslanci klamú, že 1. septembra 2021 organizujeme v Košiciach protest proti očkovaniu s Kotlebovcami. Na tomto klamstve je pravda len dátum a miesto. Žiadny protiočkovací protest, ale odmietnutie deštrukcie právneho a sociálneho štátu. A žiadni Kotlebovci, toto je čisto protest SMERU – sociálna demokracia. To sme mali zostať ticho?
​ V tom istom článku Pravdy sa do nás obúva politológ Lenč. Podľa Lenča sa vraj blížime ku konzervatívnym a konšpiračným stranám. Čím pán Lenč? Že chceme nižšie ceny elektriny a plynu, 13. dôchodky, obedy zadarmo, silné odbory, vyššiu minimálnu mzdu, sociálny dialóg, že podávame návrhy na ÚS SR na ochranu ľudských práv, že chceme dobrovoľnosť v očkovaní? Politológ Lenč nás nemá rád a dlhodobo to doslova kričí z jeho „politologických“ úvah. Keby ste sa stali ako Slovák na Slovensku moslimom v rýchlokurze ako Lenč, musíte ako politológ – moslim útočiť na SMER, aby ste znížili svoju nedôveryhodnosť, lebo Vám vo Vašej náboženskej orientácii nikto prirodzene neverí. Veď sme to my, ktorí otvorene hovoríme, že sme proti povinným kvótam pre migrantov a uceleným moslimským komunitám na Slovensku. Neviem čo viedlo politológa Lenča k tomu, že sa z neho na Slovensku stal moslim a že o tom hovorí verejne. Sám bez zábran hovorí, že byť moslimom je úžasné. V poriadku, plne Vás pán Lenč rešpektujeme, máte slobodu vyznania. Ale potom, vážený pán Lenč, nerobte v kresťanskej krajine politológa a v duchu hejslováckej pesničky „nerežte a nerúbte do krve po smeráckej kotrbe“. Akú politologickú objektivitu a neutralitu môžu mať Vaše vyjadrenia na adresu SMERU? Očakávam aj od Pravdy, že sa nad Lenčom trochu zamyslí, či to je ten najvhodnejší človek, ktorého potrebujú, keď treba udrieť SMER po „kotrbe“.
​Priatelia, dôjdite 1. septembra do Košíc a poďme opäť vyhrať parlamentné voľby.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1758170101033671&id=732167026967322&__tn__=-R


**R. Fico:** Politológ Lenč: Byť moslimom je úžasné. Predstavitelia SMERU – sociálna demokracia nie sú politické trasorítky a neboja sa svojho tieňa ako hlasisti. Každý, kto krivo SMER – SD obviní, musí rátať s tvrdou reakciou. ​Najskôr k denníku Pravda, ktorý tvrdí, že SMER sa otvorenými listami navzájom ohovára s nejakými slovenskými neoliberálnymi indivíduami v Európskom parlamente. Tak prepáčte v Pravde, že sa ozývame. Neznámi slovenskí europoslanci klamú, že 1. septembra 2021 organizujeme v Košiciach protest proti očkovaniu s Kotlebovcami. Na tomto klamstve je pravda len dátum a miesto. Žiadny protiočkovací protest, ale odmietnutie deštrukcie právneho a sociálneho štátu. A žiadni Kotlebovci, toto je čisto protest SMERU – sociálna demokracia. To sme mali zostať ticho? ​ V tom istom článku Pravdy sa do nás obúva politológ Lenč. Podľa Lenča sa vraj blížime ku konzervatívnym a konšpiračným stranám. Čím pán Lenč? Že chceme nižšie ceny elektriny a plynu, 13. dôchodky, obedy zadarmo, silné odbory, vyššiu minimálnu mzdu, sociálny dialóg, že podávame návrhy na ÚS SR na ochranu ľudských práv, že chceme dobrovoľnosť v očkovaní? Politológ Lenč nás nemá rád a dlhodobo to doslova kričí z jeho „politologických“ úvah. Keby ste sa stali ako Slovák na Slovensku moslimom v rýchlokurze ako Lenč, musíte ako politológ – moslim útočiť na SMER, aby ste znížili svoju nedôveryhodnosť, lebo Vám vo Vašej náboženskej orientácii nikto prirodzene neverí. Veď sme to my, ktorí otvorene hovoríme, že sme proti povinným kvótam pre migrantov a uceleným moslimským komunitám na Slovensku. Neviem čo viedlo politológa Lenča k tomu, že sa z neho na Slovensku stal moslim a že o tom hovorí verejne. Sám bez zábran hovorí, že byť moslimom je úžasné. V poriadku, plne Vás pán Lenč rešpektujeme, máte slobodu vyznania. Ale potom, vážený pán Lenč, nerobte v kresťanskej krajine politológa a v duchu hejslováckej pesničky „nerežte a nerúbte do krve po smeráckej kotrbe“. Akú politologickú objektivitu a neutralitu môžu mať Vaše vyjadrenia na adresu SMERU? Očakávam aj od Pravdy, že sa nad Lenčom trochu zamyslí, či to je ten najvhodnejší človek, ktorého potrebujú, keď treba udrieť SMER po „kotrbe“. ​Priatelia, dôjdite 1. septembra do Košíc a poďme opäť vyhrať parlamentné voľby. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1758170101033671&id=732167026967322&__tn__=-R

R. Fico: Slovenské porekadlá sú veľmi presné: Na každé prasa sa už niekde varí voda.
https://m.facebook.com/robertficosk/videos/slovensk%C3%A9-porekadl%C3%A1-s%C3%BA-ve%C4%BEmi-presn%C3%A9-na-ka%C5%BEd%C3%A9-prasa-sa-u%C5%BE-niekde-var%C3%AD-voda/254381376539425/?m_entstream_source=timeline&__tn__=-R


R. Fico: Slovenské porekadlá sú veľmi presné: Na každé prasa sa už niekde varí voda. https://m.facebook.com/robertficosk/videos/slovensk%C3%A9-porekadl%C3%A1-s%C3%BA-ve%C4%BEmi-presn%C3%A9-na-ka%C5%BEd%C3%A9-prasa-sa-u%C5%BE-niekde-var%C3%AD-voda/254381376539425/?m_entstream_source=timeline&__tn__=-R

Prosím prípadných záujemcov, aby poprosili moderátorov o výmenu mailov. Môj mail je k dispozícii.

ja by som sa rada pridala, napisem adminovi


[quote="pid:31098, uid:83"]Prosím prípadných záujemcov, aby poprosili moderátorov o výmenu mailov. Môj mail je k dispozícii.[/quote] ja by som sa rada pridala, napisem adminovi

Tiez ponukam dopravu 4 ludom na 1. septembra na demonstrovanie za socialne a pravne spravodlivy stat. Horny/stredny Zemplin, vychodny Saris -> Kosice a naspat.


Tiez ponukam dopravu 4 ludom na 1. septembra na demonstrovanie za socialne a pravne spravodlivy stat. Horny/stredny Zemplin, vychodny Saris -> Kosice a naspat.

Vystúpenie Roberta Fica v pléne NR SR k cenám energií.

vynikajuci prejav


[quote="pid:31290, uid:111"]Vystúpenie Roberta Fica v pléne NR SR k cenám energií.[/quote] vynikajuci prejav

Prosím prípadných záujemcov, aby poprosili moderátorov o výmenu mailov. Môj mail je k dispozícii.
ďakujem, rád sa pridám. píšem adminovi


[quote="pid:31098, uid:83"]Prosím prípadných záujemcov, aby poprosili moderátorov o výmenu mailov. Môj mail je k dispozícii.[/quote] ďakujem, rád sa pridám. píšem adminovi

Dnes som videl nevídaný úkaz, komentár Roberta Fica na Facebooku pod článkom aktuality.sk, kde im otvorene písal, ako sú vedľa. Jeho komentár mal cez 4000 lajkov.


Nová ofenzíva, po tlačovkách sa odvážili ísť ďalej do tyla.


Dnes som videl nevídaný úkaz, komentár Roberta Fica na Facebooku pod článkom aktuality.sk, kde im otvorene písal, ako sú vedľa. Jeho komentár mal cez 4000 lajkov. Nová ofenzíva, po tlačovkách sa odvážili ísť ďalej do tyla.

Moderátor

Tlačová beseda na tému: Zrušenie obvinení Pčolinského potvrdzuje zločiny páchané Matovičom a Lipšicom
https://www.youtube.com/watch?v=-eP6LwmfPWc


**Tlačová beseda na tému: Zrušenie obvinení Pčolinského potvrdzuje zločiny páchané Matovičom a Lipšicom** https://www.youtube.com/watch?v=-eP6LwmfPWc

Ospravedlnujem sa mimo tuto temu ale uz sa to tu riesilo ak by niekto isiel z okolia ZV DT rad sa pridam. Povodne som uvazoval ist do KE vlakom ale spoje nie su kto vie co a moje auto nie je najmladsie...


Ospravedlnujem sa mimo tuto temu ale uz sa to tu riesilo ak by niekto isiel z okolia ZV DT rad sa pridam. Povodne som uvazoval ist do KE vlakom ale spoje nie su kto vie co a moje auto nie je najmladsie...
Upravené 31. 8. 2021 o 18:18

tak tato najnovsia tlacovka nema chybu
a novinari sa zase predviedli... Fico skvele reagoval


Takto funguje infopole.


https://oracle911blog.wordpress.com/2021/08/27/dolna-a-horna-brana-600-000-podpisov-a-slahacka/#comment-14164


https://oracle911blog.wordpress.com/2021/08/27/dolna-a-horna-brana-600-000-podpisov-a-slahacka/#comment-14179


[quote="pid:31405, uid:40"]tak tato najnovsia tlacovka nema chybu a novinari sa zase predviedli... Fico skvele reagoval[/quote] Takto funguje infopole. https://oracle911blog.wordpress.com/2021/08/27/dolna-a-horna-brana-600-000-podpisov-a-slahacka/#comment-14164 https://oracle911blog.wordpress.com/2021/08/27/dolna-a-horna-brana-600-000-podpisov-a-slahacka/#comment-14179
Upravené 31. 8. 2021 o 19:15

@Prometeus - čo mám info od člena SZPB, tak odtiaľ ide ráno o 7:00 aj "smerácky" bus do KE, tak by tam pravdepodobne bolo voľné miesto ale neviem isto...

@Prometeus - čo mám info od člena SZPB, tak odtiaľ ide ráno o 7:00 aj "smerácky" bus do KE, tak by tam pravdepodobne bolo voľné miesto ale neviem isto...

Vy čo idete autom, kde zaparkujete? Ja Košice vôbec nepoznám. Do centra to asi nebude dobrý nápad…


Vy čo idete autom, kde zaparkujete? Ja Košice vôbec nepoznám. Do centra to asi nebude dobrý nápad…

Vy čo idete autom, kde zaparkujete? Ja Košice vôbec nepoznám. Do centra to asi nebude dobrý nápad…


Mozes zaparkovat v Auparku...ma dve podzemne parkoviska, auto je pod strechou a dnes to bude bez poplatku. Z Auparku si za minutku na Hlavnej a za 12 minut pri sude. Inac parkovat sa da dnes v celom centre zadara. Este mozno by sa dalo zaparkovat na Zbrojnicnej ulici a jej okoli, je to blizko k sudu. Len tam bude asi plno dnes... :-)


[quote="pid:31520, uid:210"]Vy čo idete autom, kde zaparkujete? Ja Košice vôbec nepoznám. Do centra to asi nebude dobrý nápad…[/quote] Mozes zaparkovat v Auparku...ma dve podzemne parkoviska, auto je pod strechou a dnes to bude bez poplatku. Z Auparku si za minutku na Hlavnej a za 12 minut pri sude. Inac parkovat sa da dnes v celom centre zadara. Este mozno by sa dalo zaparkovat na Zbrojnicnej ulici a jej okoli, je to blizko k sudu. Len tam bude asi plno dnes... :-)

Len poznamka, ze ked zaparkujete v Auparku, tak Ustavny Sud je na druhom konci Hlavnej ulice, az pri svetelnej krizovatke, takze dojdite skor a pokorzujte. A uzite si to.


Kiezby som bol v KE a nie v Brne... ale len dnes smile


Len poznamka, ze ked zaparkujete v Auparku, tak Ustavny Sud je na druhom konci Hlavnej ulice, az pri svetelnej krizovatke, takze dojdite skor a pokorzujte. A uzite si to. Kiezby som bol v KE a nie v Brne... ale len dnes :D

Moderator

@Kancelar to vôbec Nevadi, práveže som chcel zaparkovať kdesi ďalej, aby som nemal problém potom vyjsť. Vďaka aj tebe.

@Kancelar to vôbec Nevadi, práveže som chcel zaparkovať kdesi ďalej, aby som nemal problém potom vyjsť. Vďaka aj tebe.

Dobrá rada, v tom Aupark to je ozaj super.
Zatiaľ brebieha protest Na Dolnej Bráne, kde to ma po palcom Republika, SHO, Marek Geci…
O 16:00 začína Smer pri Ústavnom Súde, čo je kúsok odtiaľ. Ľudí som čakal viac, ale ešte sa to hádam rozbehne.


Dobrá rada, v tom Aupark to je ozaj super. Zatiaľ brebieha protest Na Dolnej Bráne, kde to ma po palcom Republika, SHO, Marek Geci… O 16:00 začína Smer pri Ústavnom Súde, čo je kúsok odtiaľ. Ľudí som čakal viac, ale ešte sa to hádam rozbehne.

neviete kde je priamy prenos? na fcbku smeru nevidim nic.


neviete kde je priamy prenos? na fcbku smeru nevidim nic.

Moderator

Čo sa týka rečnenia, Fico mal veľmi silný prejav. Dobrá energia.


Čo sa týka rečnenia, Fico mal veľmi silný prejav. Dobrá energia.

Čo sa týka rečnenia, Fico mal veľmi silný prejav. Dobrá energia.


Ano, vybrny prejav.


[quote="pid:31589, uid:210"]Čo sa týka rečnenia, Fico mal veľmi silný prejav. Dobrá energia.[/quote] Ano, vybrny prejav.

TB: Opozícia nemôže čakať, kým sa predseda NR SR uráči zvolať schôdzu na odvolanie R. Mikulca
https://www.youtube.com/watch?v=g9g6okMssTo


TB: Opozícia nemôže čakať, kým sa predseda NR SR uráči zvolať schôdzu na odvolanie R. Mikulca https://www.youtube.com/watch?v=g9g6okMssTo
Upravené 3. 9. 2021 o 11:33

Vynikajúca tlačovka. Fico exceloval, cítiť s neho veľké sebavedomie.


Novinárov je aj škoda komentovať, sú totálne zaslepený.


Zaujímavé, že nie len Fico, ale aj už ostatný nemajú nasadené dusítka.


Vynikajúca tlačovka. Fico exceloval, cítiť s neho veľké sebavedomie. Novinárov je aj škoda komentovať, sú totálne zaslepený. Zaujímavé, že nie len Fico, ale aj už ostatný nemajú nasadené dusítka.
Upravené 3. 9. 2021 o 13:23

Novinárov je aj škoda komentovať, sú totálne zaslepený.


Ja len pevne dufam, ze nepride k roku 2006 (dohoda FICO DZURINDA o beztrestnosti) a zacne sa realne vysetrovat, obvinovat a odsudzovat jasne protizakonnosti a protiustavnosti co sa na nas pachaju.
Nie som sa odsudzovanie bez dokazov ale ani sa prehliadanie zjavnych poruseni zakonov.
Ak to nepride tak zase o par rokov tu mame fasizmus...


[quote="pid:31849, uid:138"]Novinárov je aj škoda komentovať, sú totálne zaslepený.[/quote] Ja len pevne dufam, ze nepride k roku 2006 (dohoda FICO DZURINDA o beztrestnosti) a zacne sa realne vysetrovat, obvinovat a odsudzovat jasne protizakonnosti a protiustavnosti co sa na nas pachaju. Nie som sa odsudzovanie bez dokazov ale ani sa prehliadanie zjavnych poruseni zakonov. Ak to nepride tak zase o par rokov tu mame fasizmus...

R.Fico píše na fb


POZÝVÁM VÁS DO SÚŤAŽE !!!


Vážení priatelia, súťaž je asi najlepší spôsob ako vyriešiť dilemu, na ktorú som narazil pri štúdiu jedného rozhodnutia. Chcem Vás poprosiť o pomoc, pretože sa zdá, že môžeme spolu odhaliť obludnú vec, ktorá presne charakterizuje ľudí majúcich dnes moc. O čo ide, Vám poviem asi tak o 2 hodiny a budem veľmi rád, ak na moju výzvu zareagujete. Aby to malo aj nejakú motiváciu 😃, tomu kto bude mať správne odpovede a situáciu aj najtrefnejšie okomentuje, pošlem kdekoľvek na území SR fľašu kvalitného šampanského. Veľmi pekne ďakujem a teším sa na spoluprácu a Vaše odpovede. O chvíľu sa k Vám prihovorím opäť.
P.S.: V Košiciach ste boli skvelí.


Tu video s pokynom


https://m.facebook.com/732167026967322/posts/1767560776761270/


R.Fico píše na fb POZÝVÁM VÁS DO SÚŤAŽE !!! Vážení priatelia, súťaž je asi najlepší spôsob ako vyriešiť dilemu, na ktorú som narazil pri štúdiu jedného rozhodnutia. Chcem Vás poprosiť o pomoc, pretože sa zdá, že môžeme spolu odhaliť obludnú vec, ktorá presne charakterizuje ľudí majúcich dnes moc. O čo ide, Vám poviem asi tak o 2 hodiny a budem veľmi rád, ak na moju výzvu zareagujete. Aby to malo aj nejakú motiváciu

Pridám článok sem k tejto téme - páni museli rýchlo nabehnúť do témy:
Draxler aj Šutaj Eštok Lipšicovi: Čo také ste popísali, keď ste si za každú stranu fakturovali šesť tisíc?!
https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/05/draxler-aj-sutaj-estok-lipsicovi-co-take-ste-popisali-ked-ste-si-za-kazdu-stranu-fakturovali-sest-tisic/


Pridám článok sem k tejto téme - páni museli rýchlo nabehnúť do témy: Draxler aj Šutaj Eštok Lipšicovi: Čo také ste popísali, keď ste si za každú stranu fakturovali šesť tisíc?! https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/05/draxler-aj-sutaj-estok-lipsicovi-co-take-ste-popisali-ked-ste-si-za-kazdu-stranu-fakturovali-sest-tisic/

Lipšic reaguje! Trvalo 24 hodín, kým odpovedal na Ficovu hádanku so súťažou.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/05/lipsic-reaguje-trvalo-24-hodin-kym-odpovedal-na-ficovu-hadanku-so-sutazou-cim-sa-obhajuje/


**Lipšic reaguje! Trvalo 24 hodín, kým odpovedal na Ficovu hádanku so súťažou.** https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/05/lipsic-reaguje-trvalo-24-hodin-kym-odpovedal-na-ficovu-hadanku-so-sutazou-cim-sa-obhajuje/

Lipšic reaguje! Trvalo 24 hodín, kým odpovedal na Ficovu hádanku so súťažou.


Stúpil mu na otlaky a Lipšic nevie ako Ficovi na to odpovedať...


[quote="pid:32079, uid:111"]Lipšic reaguje! Trvalo 24 hodín, kým odpovedal na Ficovu hádanku so súťažou.[/quote] Stúpil mu na otlaky a Lipšic nevie ako Ficovi na to odpovedať...

Moderátor

Takže v zákulisí sa musia diať veci keď tu už ani len ten najblbejší z novinárov nedokázal zo seba dostať otrepanú otázku o pití koly z Haščákom. Žeby to počuteľné ticho, bolo to povestné ticho pred veľkými udalosťami.


Takže v zákulisí sa musia diať veci keď tu už ani len ten najblbejší z novinárov nedokázal zo seba dostať otrepanú otázku o pití koly z Haščákom. Žeby to počuteľné ticho, bolo to povestné ticho pred veľkými udalosťami.

Výborná tlačovka, link v článku:


https://www.hlavnespravy.sk/fico-verim-ze-maros-zilinka-si-urobi-s-danielom-lipsicom-poriadok-do-24-hodin/2667908


Hlavne Kalinák na záver, ja nie som jeho fanúšik, ale asi začnem byť. Povedal to tým hňupom novinárom na rovinu, že sú na smiech.


Výborná tlačovka, link v článku: https://www.hlavnespravy.sk/fico-verim-ze-maros-zilinka-si-urobi-s-danielom-lipsicom-poriadok-do-24-hodin/2667908 Hlavne Kalinák na záver, ja nie som jeho fanúšik, ale asi začnem byť. Povedal to tým hňupom novinárom na rovinu, že sú na smiech.

Tlačová konferencia strany SMER - SD na tému: Téma bola aktuálne spoločenské dianie


https://www.youtube.com/watch?v=SirNBYVnG8E


Tlačová konferencia strany SMER - SD na tému: Téma bola aktuálne spoločenské dianie https://www.youtube.com/watch?v=SirNBYVnG8E
Upravené 8. 9. 2021 o 14:58

na tému: Panika na NAKA a špeciálnej prokuratúre
doplním: Téma bola aktuálne spoločenské dianie - chybný názov na YT


Doplním: aktuálne už názov príspevku na kanále Smeru upravili


[quote="pid:32355, uid:492"]na tému: Panika na NAKA a špeciálnej prokuratúre[/quote]doplním: Téma bola aktuálne spoločenské dianie - chybný názov na YT Doplním: aktuálne už názov príspevku na kanále Smeru upravili
Upravené 8. 9. 2021 o 17:00

chybný názov na YT

dik


[quote="pid:32359, uid:111"]chybný názov na YT[/quote] dik

Tlačová beseda strany SMER-SD na tému: Koalícia sa bojí odvolávania Mikulca, bráni ho za každú cenu
https://www.youtube.com/watch?v=ABoDIC9MvYA


**Tlačová beseda strany SMER-SD na tému: Koalícia sa bojí odvolávania Mikulca, bráni ho za každú cenu** https://www.youtube.com/watch?v=ABoDIC9MvYA

Robert Fico : JE ČAS POZRIEŤ SA NA MAJETKY NIEKTORÝCH NOVINÁROV AKO JE TÓDOVÁ


Na prokuratúre a súdoch je pár lotrov schopných urobiť pre Matoviča a spol. akúkoľvek špinavosť. V médiách ich je podstatne viac a vyniká medzi nimi jeden v sukni – Tódová a jej základňa Denník N.
​Tódová vždy zaberie. Keď bolo treba pošpiniť šp. prokurátora D. Kováčika, išla sa pretrhnúť. Dnes si ho na súde podáva jej kamarátka sudkyňa Záleská. Treba urobiť z gaunera Lipšica alebo udavača Makóa anjela? Tódová to zariadi. Alebo pomôcť ministrovi Mikulcovi podozrivému až po uši z korupcie? Na to je tu Tódová.
​Mňa nenávidí. Pokiaľ by to bolo o iných názoroch, tak čert to zobral. Ale to nie je o hodnotách. Je platená, bohvie odkiaľ a ako dobre za to, aby nevyberane klamala nielen o mne, ale aj mojich blízkych ľuďoch. Vymýšľa si všelijaké byty, hotely, ubližuje bez dôkazov a dúfa, že to prejdem mlčaním.
​Mám za sebou takú odbornú a politickú kariéru a toľko osobnej integrity, že žiadny lotor v sukni mňa ani mojich blízkych ľudí nebude bezdôvodne opľúvať. O to viac, že to robí čisto z politických dôvodov a za túto špinu v prospech Matoviča, Lipšica a pod. si necháva ešte aj zaplatiť.
​Tódová ma pravidelne osočuje kvôli majetkovým otázkam. Neexistuje žiadny politik, ktorý by bol tak preverený ako ja. V poriadku, som verejne činný. Ale nerešpektujem, aby o mne klamal lotor v sukni, ktorý nevie vysvetliť ani pôvod svojho majetku. Ako si mohla Tódová s manželom kúpiť v najdrahšej časti Bratislavy byt, kde meter štvorcový môže stáť viac ako 5 tisíc Euro? Tódovci mali plat vždy v stovkách Euro, nie v tisícoch. Kto ich platí? Dostávajú čierne odmeny? Je známe, že najviac peňazí do Denníka N prichádza zo Sorosovych nadácií, že Tódová je na americkej ambasáde ako doma. Byt si kúpili pár mesiacov po vražde Kuciaka a jeho priateľky. Dostala špeciálnu odmenu za špinavú robotu, ktorú po vražde odviedla? Nebudem špekulovať, hoci o Tódovej vie každý, že je schopná všetkého. Podávam preto podnet na políciu, aby preverila pôvod majetku Tódovej, vrátane hypo úveru, ktorý je podľa všetkého len zásterkou. Musela by totiž žiť ako galapágska korytnačka, aby si mohla dovoliť byt v lokalite, v ktorej si ho s takou ľahkosťou napriek doslova mizerným oficiálnym príjmom dovolila kúpiť.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1772537999596881&id=732167026967322


Robert Fico : JE ČAS POZRIEŤ SA NA MAJETKY NIEKTORÝCH NOVINÁROV AKO JE TÓDOVÁ Na prokuratúre a súdoch je pár lotrov schopných urobiť pre Matoviča a spol. akúkoľvek špinavosť. V médiách ich je podstatne viac a vyniká medzi nimi jeden v sukni – Tódová a jej základňa Denník N. ​Tódová vždy zaberie. Keď bolo treba pošpiniť šp. prokurátora D. Kováčika, išla sa pretrhnúť. Dnes si ho na súde podáva jej kamarátka sudkyňa Záleská. Treba urobiť z gaunera Lipšica alebo udavača Makóa anjela? Tódová to zariadi. Alebo pomôcť ministrovi Mikulcovi podozrivému až po uši z korupcie? Na to je tu Tódová. ​Mňa nenávidí. Pokiaľ by to bolo o iných názoroch, tak čert to zobral. Ale to nie je o hodnotách. Je platená, bohvie odkiaľ a ako dobre za to, aby nevyberane klamala nielen o mne, ale aj mojich blízkych ľuďoch. Vymýšľa si všelijaké byty, hotely, ubližuje bez dôkazov a dúfa, že to prejdem mlčaním. ​Mám za sebou takú odbornú a politickú kariéru a toľko osobnej integrity, že žiadny lotor v sukni mňa ani mojich blízkych ľudí nebude bezdôvodne opľúvať. O to viac, že to robí čisto z politických dôvodov a za túto špinu v prospech Matoviča, Lipšica a pod. si necháva ešte aj zaplatiť. ​Tódová ma pravidelne osočuje kvôli majetkovým otázkam. Neexistuje žiadny politik, ktorý by bol tak preverený ako ja. V poriadku, som verejne činný. Ale nerešpektujem, aby o mne klamal lotor v sukni, ktorý nevie vysvetliť ani pôvod svojho majetku. Ako si mohla Tódová s manželom kúpiť v najdrahšej časti Bratislavy byt, kde meter štvorcový môže stáť viac ako 5 tisíc Euro? Tódovci mali plat vždy v stovkách Euro, nie v tisícoch. Kto ich platí? Dostávajú čierne odmeny? Je známe, že najviac peňazí do Denníka N prichádza zo Sorosovych nadácií, že Tódová je na americkej ambasáde ako doma. Byt si kúpili pár mesiacov po vražde Kuciaka a jeho priateľky. Dostala špeciálnu odmenu za špinavú robotu, ktorú po vražde odviedla? Nebudem špekulovať, hoci o Tódovej vie každý, že je schopná všetkého. Podávam preto podnet na políciu, aby preverila pôvod majetku Tódovej, vrátane hypo úveru, ktorý je podľa všetkého len zásterkou. Musela by totiž žiť ako galapágska korytnačka, aby si mohla dovoliť byt v lokalite, v ktorej si ho s takou ľahkosťou napriek doslova mizerným oficiálnym príjmom dovolila kúpiť. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1772537999596881&id=732167026967322

Dnes má Róbert Fico narodeniny

Prajem mu veľa zdravia a hlavne silu a odhodlanie v boji Za právny a sociálny štát.


6141d2dc83c7c


**Dnes má Róbert Fico narodeniny** _ Prajem mu veľa zdravia a hlavne silu a odhodlanie v boji Za právny a sociálny štát._ ![6141d2dc83c7c](serve/attachment&path=6141d2dc83c7c)

SMER - SD
28 min ·
ABSOLÚTNOU PRIORITOU STRANY SMER-SD JE ODVOLANIE R.MIKULCA
Robert Fico na dnešnej tlačovej besede poslaneckého klubu strany SMER – SD poskytol niekoľko informácií o tom, ako bude klub strany postupovať na najbližšom rokovaní Národnej rady SR (NR SR). R. Fico kritizoval predsedu parlamentu B. Kollára, že sa rozhodol tri schôdze o odvolávaní Mikulca odložiť až na záver tejto schôdze. Ide preto podľa neho o totálny výsmech Ústave SR. SMER – SD preto ostro protestuje proti svojvoľnému zaobchádzaniu s inštitútom odvolávania člena vlády zo strany predsedu parlamentu. Dnes je to o to aktuálnejšie, že treba v NR SR hovoriť o pôsobení ministra vnútra, ktorý nesie hlavnú zodpovednosť za všetky zločiny páchané v rezorte. „Budeme žiadať procedurálnym návrhom hneď na úvod tejto schôdze, aby body, ktoré sú zaradené na záver mimoriadnej schôdze národnej rady o odvolávaní Mikulca, boli zaradené ako body jedna, dva a tri na začiatok tejto schôdze. My si uvedomujeme potrebu určitých procesných úkonov, urobíme to tak, aby sa rokovalo iba o jednom návrhu. Rok vás tu informujeme o zverstvách, ktoré sa dejú na ministerstve vnútra, teraz, keď je všetko na povrchu, o tom nechce vládna koalícia rokovať,“ uviedol R.Fico.
Strana SMER – SD je zhrozená nečinnosťou ohľadom zdražovania potravín, preto podpredseda strany a poslanec NR SR Richard Takáč predloží na začiatok tejto schôdze návrh, aby sa NR SR zaoberala problematikou nárastu cien základných potravín a aby vláda predložila súhrn opatrení na elimináciu dopadov hlavne pre sociálne slabších ľudí.
Ďalšou témou tlačovej konferencie bola stabilizácia verejných financií. Podpredseda strany Ladislav Kamenický požiada, aby NR SR rokovala o tom, čo ide vláda robiť, aby v roku 2022 stabilizovala verejné financie tak, že sa musí vysporiadať so sumou 6-8 miliárd eur, ktoré rozkradli.
„Tretí návrh, ktorý predkladáme bude žiadosť, aby predmetom rokovania národnej rady bola správa vlády o opatreniach na elimináciu prudkého nárastu cien energií a dopadov otvorenia prevádzky plynovodu Nord Stream 2. Vieme, že to zamietnu, pokiaľ ide o začiatok schôdze národnej rady. Nás to ale neodradí a môžem oznámiť, že akonáhle tieto tri body nebudú zaradené, okamžite podávame návrhy na mimoriadne schôdze a budeme ich žiadať o mimoriadnu schôdzu k cenám energií, plynu, elektriny, Nord Streamu, k cenám potravín a k stabilizácii verejných financií, ktoré sú v dezolátnom stave,“ vymenoval R.Fico.
Predseda strany R. Fico sa ešte vyjadril k dnešným krokom strany Hlas, ktorí stiahli návrh na odvolanie ministerky spravodlivosti Kolíkovej. „Po prvé to boli oni, ktorí došli za nami, pretože sami to nevedia urobiť a veľmi nás prosili, že potrebujú nejakú iniciatívu, či im podpíšeme odvolávania Kolíkovej. Vy poznáte náš názor na Kolíkovú, s radosťou zdvihneme ruku za odvolanie Kolíkovej kedykoľvek. Nechápem, prečo sa Pellegrini rozhodol dať týždeň vláde oddych. Považujeme to za hrubú chybu. My to berieme na vedomie, pokiaľ ide o druhý návrh (návrh na vyslovenie nedôvery predsedovi vlády), tak vám chcem povedať, že pre nás je priorita Mikulec. Pokiaľ neprejde schôdza, pre nás žiadna iná schôdza nemá zmysel,“ povedal R. Fico.
SMER – SD je za predčasné voľby, za referendum, za to, aby táto vláda odišla čo najrýchlejšie. Priority sú však nastavené – Mikulec, ministerstvo vnútra a dotiahnutie vyriešenia zločinov, ktoré pácha táto zločinecká banda vo vládnej koalícii.
https://www.facebook.com/smersd/


SMER - SD 28 min · ABSOLÚTNOU PRIORITOU STRANY SMER-SD JE ODVOLANIE R.MIKULCA Robert Fico na dnešnej tlačovej besede poslaneckého klubu strany SMER – SD poskytol niekoľko informácií o tom, ako bude klub strany postupovať na najbližšom rokovaní Národnej rady SR (NR SR). R. Fico kritizoval predsedu parlamentu B. Kollára, že sa rozhodol tri schôdze o odvolávaní Mikulca odložiť až na záver tejto schôdze. Ide preto podľa neho o totálny výsmech Ústave SR. SMER – SD preto ostro protestuje proti svojvoľnému zaobchádzaniu s inštitútom odvolávania člena vlády zo strany predsedu parlamentu. Dnes je to o to aktuálnejšie, že treba v NR SR hovoriť o pôsobení ministra vnútra, ktorý nesie hlavnú zodpovednosť za všetky zločiny páchané v rezorte. „Budeme žiadať procedurálnym návrhom hneď na úvod tejto schôdze, aby body, ktoré sú zaradené na záver mimoriadnej schôdze národnej rady o odvolávaní Mikulca, boli zaradené ako body jedna, dva a tri na začiatok tejto schôdze. My si uvedomujeme potrebu určitých procesných úkonov, urobíme to tak, aby sa rokovalo iba o jednom návrhu. Rok vás tu informujeme o zverstvách, ktoré sa dejú na ministerstve vnútra, teraz, keď je všetko na povrchu, o tom nechce vládna koalícia rokovať,“ uviedol R.Fico. Strana SMER – SD je zhrozená nečinnosťou ohľadom zdražovania potravín, preto podpredseda strany a poslanec NR SR Richard Takáč predloží na začiatok tejto schôdze návrh, aby sa NR SR zaoberala problematikou nárastu cien základných potravín a aby vláda predložila súhrn opatrení na elimináciu dopadov hlavne pre sociálne slabších ľudí. Ďalšou témou tlačovej konferencie bola stabilizácia verejných financií. Podpredseda strany Ladislav Kamenický požiada, aby NR SR rokovala o tom, čo ide vláda robiť, aby v roku 2022 stabilizovala verejné financie tak, že sa musí vysporiadať so sumou 6-8 miliárd eur, ktoré rozkradli. „Tretí návrh, ktorý predkladáme bude žiadosť, aby predmetom rokovania národnej rady bola správa vlády o opatreniach na elimináciu prudkého nárastu cien energií a dopadov otvorenia prevádzky plynovodu Nord Stream 2. Vieme, že to zamietnu, pokiaľ ide o začiatok schôdze národnej rady. Nás to ale neodradí a môžem oznámiť, že akonáhle tieto tri body nebudú zaradené, okamžite podávame návrhy na mimoriadne schôdze a budeme ich žiadať o mimoriadnu schôdzu k cenám energií, plynu, elektriny, Nord Streamu, k cenám potravín a k stabilizácii verejných financií, ktoré sú v dezolátnom stave,“ vymenoval R.Fico. Predseda strany R. Fico sa ešte vyjadril k dnešným krokom strany Hlas, ktorí stiahli návrh na odvolanie ministerky spravodlivosti Kolíkovej. „Po prvé to boli oni, ktorí došli za nami, pretože sami to nevedia urobiť a veľmi nás prosili, že potrebujú nejakú iniciatívu, či im podpíšeme odvolávania Kolíkovej. Vy poznáte náš názor na Kolíkovú, s radosťou zdvihneme ruku za odvolanie Kolíkovej kedykoľvek. Nechápem, prečo sa Pellegrini rozhodol dať týždeň vláde oddych. Považujeme to za hrubú chybu. My to berieme na vedomie, pokiaľ ide o druhý návrh (návrh na vyslovenie nedôvery predsedovi vlády), tak vám chcem povedať, že pre nás je priorita Mikulec. Pokiaľ neprejde schôdza, pre nás žiadna iná schôdza nemá zmysel,“ povedal R. Fico. SMER – SD je za predčasné voľby, za referendum, za to, aby táto vláda odišla čo najrýchlejšie. Priority sú však nastavené – Mikulec, ministerstvo vnútra a dotiahnutie vyriešenia zločinov, ktoré pácha táto zločinecká banda vo vládnej koalícii. https://www.facebook.com/smersd/

Tlačová beseda strany SMER-SD: Reakcia na tlačovú konferenciu po rokovaní Bezpečnostnej rady SR
https://www.youtube.com/watch?v=8WUBN00IIO8


**Tlačová beseda strany SMER-SD: Reakcia na tlačovú konferenciu po rokovaní Bezpečnostnej rady SR** https://www.youtube.com/watch?v=8WUBN00IIO8

Tlačová beseda SMER-SD: Koalícia stále bojkotuje odvolávanie Mikulca a kryje tak jeho prešľapy
https://www.youtube.com/watch?v=iCAVfswSOxQ


Tlačová beseda SMER-SD: Koalícia stále bojkotuje odvolávanie Mikulca a kryje tak jeho prešľapy https://www.youtube.com/watch?v=iCAVfswSOxQ

Včera som počúvala Michelka zo 14.9 na SV hovoril o možnej buducej koalícii....Smer-Hlas -Sme rodina
Myslím, že ak by vyhral Smer, zoberie pod dohľad Pelleho, len aby ho mal pod kontrolou. Toto trio sa mi veľmi nepozdáva...miesto Sme rodina by tam mohla byť Republika.


Včera som počúvala Michelka zo 14.9 na SV hovoril o možnej buducej koalícii....Smer-Hlas -Sme rodina Myslím, že ak by vyhral Smer, zoberie pod dohľad Pelleho, len aby ho mal pod kontrolou. Toto trio sa mi veľmi nepozdáva...miesto Sme rodina by tam mohla byť Republika.

Fico objasňuje tupé novinárske označenie "vojna policajtov":
https://www.mojevideo.sk/video/35a8a/fico_objasnuje_tupe_novinarske_oznacenie_vojna_policajtov.html
"Robert Fico objasňuje prostredníctvom živého prenosu tlačovej besedy svojej strany SMER-SD prostoduchú novinársku nálepku "vojna policajtov"."


**Fico objasňuje tupé novinárske označenie "vojna policajtov":** https://www.mojevideo.sk/video/35a8a/fico_objasnuje_tupe_novinarske_oznacenie_vojna_policajtov.html _"Robert Fico objasňuje prostredníctvom živého prenosu tlačovej besedy svojej strany SMER-SD prostoduchú novinársku nálepku "vojna policajtov"."_
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

R. FICO: SLOVENSKÉ MÉDIÁ ODMIETAJÚ INFORMOVAŤ O ZLOČINOCH VLÁDY. ZAJTRA ORGANIZUJEME TK PRE CZ MÉDIÁ
https://www.youtube.com/watch?v=688-y-0Lw3Q


**R. FICO: SLOVENSKÉ MÉDIÁ ODMIETAJÚ INFORMOVAŤ O ZLOČINOCH VLÁDY. ZAJTRA ORGANIZUJEME TK PRE CZ MÉDIÁ** https://www.youtube.com/watch?v=688-y-0Lw3Q

Keď som videl ponuku Fica na spoluprácu pre Hlas, okamžite mi prebleslo hlavou, že je to ponuka, na ktorú očakáva negatívnu odpoveď. Načasovanie - Hlas si strelil do nohy, keď chcel najprv odvolávať Kolíkovú, a potom prehodil výhybku na Hegera.


A odpoveď na seba nenechala dlho čakať, dnes Raši povedal, že do spolupráce nepôjdu. Fico ich chytil v slabej chvílke, touto otázkou donútil zareagovať a vyfarbiť sa naplno.


(neodpustím si parafrázu - takto sa to robí, do psej matere ;-) )


Keď som videl ponuku Fica na spoluprácu pre Hlas, okamžite mi prebleslo hlavou, že je to ponuka, na ktorú očakáva negatívnu odpoveď. Načasovanie - Hlas si strelil do nohy, keď chcel najprv odvolávať Kolíkovú, a potom prehodil výhybku na Hegera. A odpoveď na seba nenechala dlho čakať, dnes Raši povedal, že do spolupráce nepôjdu. Fico ich chytil v slabej chvílke, touto otázkou donútil zareagovať a vyfarbiť sa naplno. (neodpustím si parafrázu - takto sa to robí, do psej matere ;-) )

Moderátor

Fico ich chytil v slabej chvílke, touto otázkou donútil zareagovať a vyfarbiť sa naplno.


Presne tak.....
https://www.facebook.com/photo/?fbid=392660788890621&set=a.389674615855905
Po dnešných vyjadreniach poslancov za HLAS - SD na výzvu Roberta Fica mám dve otázky.
S kým presne chce Pellegrini vymeniť túto katastrofálnu vládu, keď odmietol našu podanú ruku? To vážne chce presadzovať sociálnu demokraciu s liberálnymi stranami ako SaS či Progresívne Slovensko?🙄
Ak nesúhlasíme so súčasnou vládou, je našou povinnosťou ľuďom ukázať alternatívu, ktorú ponúkame. Nie len my, ale aj občania považujú za prirodzeného partnera SMERu - SD Pelegriniho HLAS - SD. Ak však je pre Pellegriniho prekážkou to, že SMER je razantnou SLOVENSKOU SOCIÁLNOU DEMOKRACIOU, je dobré, že to vieme už dnes.
61477a9b7e8e7


[quote="pid:33770, uid:127"]Fico ich chytil v slabej chvílke, touto otázkou donútil zareagovať a vyfarbiť sa naplno.[/quote] Presne tak..... https://www.facebook.com/photo/?fbid=392660788890621&set=a.389674615855905 Po dnešných vyjadreniach poslancov za HLAS - SD na výzvu Roberta Fica mám dve otázky. S kým presne chce Pellegrini vymeniť túto katastrofálnu vládu, keď odmietol našu podanú ruku? To vážne chce presadzovať sociálnu demokraciu s liberálnymi stranami ako SaS či Progresívne Slovensko?

Chytili sa na vlastnu hlupost... Pelle v o 5 min 12 rozpraval ako mu o stolicku ani funkciu nejde a prave vidina teplej stolicky ho nasmerovala k tomu aby odmietol Fica.
Takze tato matrica sa vyplna:
Niekto nam skonci na odvratenej kolaji


Chytili sa na vlastnu hlupost... Pelle v o 5 min 12 rozpraval ako mu o stolicku ani funkciu nejde a prave vidina teplej stolicky ho nasmerovala k tomu aby odmietol Fica. Takze tato matrica sa vyplna: [Niekto nam skonci na odvratenej kolaji](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2575/niekto-nam-skonci-na-odvratnej-kolaji)

A odpoveď na seba nenechala dlho čakať, dnes Raši povedal, že do spolupráce nepôjdu.


Chýba v tej vete slovo predvolebnej, čo je veľmi dôležité.


Vyjadrenie Rašiho (nie je dôležité): „Hlas sociálna demokracia do volieb neplánuje žiadnu koalíciu s nikým, chceme ísť do volieb ako samostatná strana. Opozičné strany majú prirodzene spolupracovať v parlamente a nemusia sa vyzývať na takéto bloky."
https://www.tvnoviny.sk/na-telo/2039075_richard-rasi-ficov-napad-so-spajanim-odmietame-do-volieb-ideme-samostatne


Vyjadrenie Pellegriniho (je určujúce a zhruba sa ho Raši drží):
https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/4560154264005538/
Pellegrini fakticky stále opakuje mesiace dookola, nech sa ľudia rozhodnú a podľa toho sa bude skladať a nie dopredu robiť nejaké okaté spolupráce.


ps: V spoločnosti čoraz viac rezonuje otázka možnej spolupráce Smeru a Hlasu. Zaujíma to nie len priateľov SR, ale aj nepriateľov. Treba informačné pole naplniť touto otázkou a to v rozsahu možnej, ale aj nemožnej spolupráce. Na základe spätných väzieb a celkového stavu spoločnosti urobiť potrebné korekcie vo vzťahu k zamýšľanému zámeru.


neodpustím si parafrázu - takto sa to robí, do psej matere ;-)


Preto súhlasím len s touto vetou smile


[quote="pid:33770, uid:127"]A odpoveď na seba nenechala dlho čakať, dnes Raši povedal, že do spolupráce nepôjdu.[/quote] Chýba v tej vete slovo *predvolebnej*, čo je veľmi dôležité. Vyjadrenie Rašiho (nie je dôležité): „Hlas sociálna demokracia do volieb neplánuje žiadnu koalíciu s nikým, chceme ísť do volieb ako samostatná strana. Opozičné strany majú prirodzene spolupracovať v parlamente a nemusia sa vyzývať na takéto bloky." https://www.tvnoviny.sk/na-telo/2039075_richard-rasi-ficov-napad-so-spajanim-odmietame-do-volieb-ideme-samostatne Vyjadrenie Pellegriniho (je určujúce a zhruba sa ho Raši drží): https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/4560154264005538/ Pellegrini fakticky stále opakuje mesiace dookola, nech sa ľudia rozhodnú a podľa toho sa bude skladať a nie dopredu robiť nejaké okaté spolupráce. ps: V spoločnosti čoraz viac rezonuje otázka možnej spolupráce Smeru a Hlasu. Zaujíma to nie len priateľov SR, ale aj nepriateľov. Treba informačné pole naplniť touto otázkou a to v rozsahu možnej, ale aj nemožnej spolupráce. Na základe spätných väzieb a celkového stavu spoločnosti urobiť potrebné korekcie vo vzťahu k zamýšľanému zámeru. [quote="pid:33770, uid:127"]neodpustím si parafrázu - takto sa to robí, do psej matere ;-)[/quote] Preto súhlasím len s touto vetou :)

R. FICO: SLOVENSKÉ MÉDIÁ ODMIETAJÚ INFORMOVAŤ O ZLOČINOCH VLÁDY. ZAJTRA ORGANIZUJEME TK PRE CZ MÉDIÁ


To nebude TK pre české médiá, ale pohreb zahraničných médií v slovenskom jazyku...


[quote="pid:33768, uid:111"]R. FICO: SLOVENSKÉ MÉDIÁ ODMIETAJÚ INFORMOVAŤ O ZLOČINOCH VLÁDY. ZAJTRA ORGANIZUJEME TK PRE CZ MÉDIÁ[/quote] To nebude TK pre české médiá, ale pohreb zahraničných médií v slovenskom jazyku...

Moderátor

Pellegrini fakticky stále opakuje mesiace dookola, nech sa ľudia rozhodnú a podľa toho sa bude skladať a nie dopredu robiť nejaké okaté spolupráce.


Toto je detinské, keď ma načapali, ešte aj vtedy zatĺkať. Jasné, necháme volića v neistote až do volieb, aby sme ho ešte trochu potrápili, keď už je beztak dosť neistý z budúcnosti. Ako vravím, kompletne sa prepočítali, vychcali sami so sebou.


[quote="pid:33779, uid:254"]Pellegrini fakticky stále opakuje mesiace dookola, nech sa ľudia rozhodnú a podľa toho sa bude skladať a nie dopredu robiť nejaké okaté spolupráce.[/quote] Toto je detinské, keď ma načapali, ešte aj vtedy zatĺkať. Jasné, necháme volića v neistote až do volieb, aby sme ho ešte trochu potrápili, keď už je beztak dosť neistý z budúcnosti. Ako vravím, kompletne sa prepočítali, vychcali sami so sebou.

Moderátor

Toto je detinské, keď ma načapali, ešte aj vtedy zatĺkať.


Uloha Hlasu a Smeru k sposobu oslovovania volicov nie je rovnaka. Pellegrini dlhe mesiace hovori stale to iste ohladom nejakych predvolebnych foriem zoskupenia. Nechapem to neustale nutkanie, aby sa ten, kto je so Smerom spraval rovnako ako Smer. Pri dnesnom nastaveni spolocnosti to proste nie je mozne.


Jasné, necháme volića v neistote až do volieb, aby sme ho ešte trochu potrápili, keď už je beztak dosť neistý z budúcnosti.


Tu nejde o balamutenie volica, ale o pripravu na viacere mozne varianty vyvoja, (a zase dodam) vzhladom na aktualne nastavenie spolocnosti. A to, ze volici Smeru nevidia u Hlasu smerovanie ale neistotu, to nevadi...


Ako vravím, kompletne sa prepočítali, vychcali sami so sebou.


Vobec to tak nevidim.


ps: Vcera som bol na malinovku vnutri v nakupnom centre. Ideme do jednej volne otvorenej neohranicenej kaviarne a tam, ze musime mat ockovanie atd... Tak ideme o dva metre vedla (delilo ich len vzduch smile )a tam na dotaz, ci treba ockovanie casnicka hovori, ze ked sme svojpravni, tak si sami zodpovedame za zdravie. Co vam donesiem? smile
Tak som si cuckal malinovku a 2m vedla sedeli ockovani atd. a 5m dalej odo mna bola riadna fronta na ockovanie.
Takuto mame zmes spolocnosti. Ako primerane podchytit tieto varianty spolocnosti?


[quote="pid:33818, uid:127"]Toto je detinské, keď ma načapali, ešte aj vtedy zatĺkať.[/quote] Uloha Hlasu a Smeru k sposobu oslovovania volicov nie je rovnaka. Pellegrini dlhe mesiace hovori stale to iste ohladom nejakych predvolebnych foriem zoskupenia. Nechapem to neustale nutkanie, aby sa ten, kto je so Smerom spraval rovnako ako Smer. Pri dnesnom nastaveni spolocnosti to proste nie je mozne. [quote="pid:33818, uid:127"]Jasné, necháme volića v neistote až do volieb, aby sme ho ešte trochu potrápili, keď už je beztak dosť neistý z budúcnosti.[/quote] Tu nejde o balamutenie volica, ale o pripravu na viacere mozne varianty vyvoja, (a zase dodam) vzhladom na aktualne nastavenie spolocnosti. A to, ze volici Smeru nevidia u Hlasu smerovanie ale neistotu, to nevadi... [quote="pid:33818, uid:127"]Ako vravím, kompletne sa prepočítali, vychcali sami so sebou.[/quote] Vobec to tak nevidim. ps: Vcera som bol na malinovku vnutri v nakupnom centre. Ideme do jednej volne otvorenej neohranicenej kaviarne a tam, ze musime mat ockovanie atd... Tak ideme o dva metre vedla (delilo ich len vzduch :) )a tam na dotaz, ci treba ockovanie casnicka hovori, ze ked sme svojpravni, tak si sami zodpovedame za zdravie. Co vam donesiem? :) Tak som si cuckal malinovku a 2m vedla sedeli ockovani atd. a 5m dalej odo mna bola riadna fronta na ockovanie. Takuto mame zmes spolocnosti. Ako primerane podchytit tieto varianty spolocnosti?

Takuto mame zmes spolocnosti. Ako primerane podchytit tieto varianty spolocnosti?


Ako? Lavírovaním Hlasu a iných strán, alebo jednoznacnosťou? Myslím, že si si odpovedal sám.


[quote="pid:33821, uid:254"]Takuto mame zmes spolocnosti. Ako primerane podchytit tieto varianty spolocnosti?[/quote] Ako? Lavírovaním Hlasu a iných strán, alebo jednoznacnosťou? Myslím, že si si odpovedal sám.

Moderátor

Ako? Lavírovaním Hlasu a iných strán, alebo jednoznacnosťou? Myslím, že si si odpovedal sám.


Ake lavirovanie? Pre mna je to jednoznacne a nie lavirovanie. Ako som napisal, ide o podchytenie moznych variantov vyvoja a o podchytenie statistickeho rozdelenia spolocnosti a Smer nie je stredom gausovej krivky.


[quote="pid:33823, uid:127"]Ako? Lavírovaním Hlasu a iných strán, alebo jednoznacnosťou? Myslím, že si si odpovedal sám.[/quote] Ake lavirovanie? Pre mna je to jednoznacne a nie lavirovanie. Ako som napisal, ide o podchytenie moznych variantov vyvoja a o podchytenie statistickeho rozdelenia spolocnosti a Smer nie je stredom gausovej krivky.

Ake lavirovanie?


Hlas ako nový subjekt lavíruje, už z podstaty veci. Neviem, kde vidíš jednoznačnosť.


[quote="pid:33824, uid:254"]Ake lavirovanie?[/quote] Hlas ako nový subjekt lavíruje, už z podstaty veci. Neviem, kde vidíš jednoznačnosť.

Moderátor

z podstaty veci.


Poukazal si na jednu dolezitu vec. Podstatou veci sa da nazvat aj odhad smeru hlavneho vektora nejakeho subjektu. Vo vztahu k tomu, ako clovek vyhodnotil a vnima tento cielovy vektor nejakeho subjektu, si nasledne sklada prebiehajuce udalosti vztahujuce sa k danemu subjektu.


Preto je dolezita dostatocna spravnost vyhodnotenia hlavneho vektora ciela subjektu, kde sa tiahne jeho (alebo nie jeho) svetonazorova linka a celkovo jeho praca na vyssich prioritach.


ps: Jasne, ze Hlas sa egregorialne este len formuje, naproti Smeru, ktory uz vdaka Ficovi ide jak vychor, co mnohi vnimaju ako nejednoznacnost Hlasu. Ale, treba byt v strehu, lebo tak ako kazda proslovenska strana, ktora zaspi, stane sa objektom riadenia zakulisnych "sachovych majstrov".


[quote="pid:33827, uid:127"]z podstaty veci.[/quote] Poukazal si na jednu dolezitu vec. *Podstatou veci* sa da nazvat aj odhad smeru hlavneho vektora nejakeho subjektu. Vo vztahu k tomu, ako clovek vyhodnotil a vnima tento cielovy vektor nejakeho subjektu, si nasledne sklada prebiehajuce udalosti vztahujuce sa k danemu subjektu. Preto je dolezita dostatocna spravnost vyhodnotenia hlavneho vektora ciela subjektu, kde sa tiahne jeho (alebo nie jeho) svetonazorova linka a celkovo jeho praca na vyssich prioritach. ps: Jasne, ze Hlas sa egregorialne este len formuje, naproti Smeru, ktory uz vdaka Ficovi ide jak vychor, co mnohi vnimaju ako nejednoznacnost Hlasu. Ale, treba byt v strehu, lebo tak ako kazda proslovenska strana, ktora zaspi, stane sa objektom riadenia zakulisnych "sachovych majstrov".

mne to pride ako dohodnuty krok. Nema zmysel aby SMER a HLAS zapasil o rovnakych volicov.


SMER ide do tradicnej lavice
HLAS ide do modernej lavice (sice je to bullshit, ale volici tam su).


Cielovku maju rozdielnu a ten rozdiel je dolezite zvyraznit.
Za mna je to krok spravnym smerom a este aj takto Fico pomaha Pellemu.


Dolezite je, aby Hlas odobral volicov PS. Ako sa zachovaju po volbach sa uvidi po volbach, ked vysledky nepustia, tak nebudu so Smerom v opozicii ak bude moznost byt v koalicii.


mne to pride ako dohodnuty krok. Nema zmysel aby SMER a HLAS zapasil o rovnakych volicov. SMER ide do tradicnej lavice HLAS ide do modernej lavice (sice je to bullshit, ale volici tam su). Cielovku maju rozdielnu a ten rozdiel je dolezite zvyraznit. Za mna je to krok spravnym smerom a este aj takto Fico pomaha Pellemu. Dolezite je, aby Hlas odobral volicov PS. Ako sa zachovaju po volbach sa uvidi po volbach, ked vysledky nepustia, tak nebudu so Smerom v opozicii ak bude moznost byt v koalicii.

Moderator

Treba udržať voličov v košiaroch....ak by ohlasili spolupracu dav by sa vyčlenil.....a utiekol by inam, prip. Nešiel hlasovať. Tak isto môžeme vnimať najprv ohlásenú spoluprácu Republika -Smer na protestoch....možno chceli zabrániť sympatizantom oboch strán, aby vznikla situácia kedy by mohli prejaviť svoj názor proti jednej či druhej strane priamo na proteste .....Republika potrebuje vytlačiť z povedomia davu slovo fašisti..... u Smeru a Hlasu to beriem ako istú dohodu...


Spolupracovať nakoniec budú musieť....ak jeden z nich vyhra voľby. Retorika pred volbami a po voľbách býva vždy iná.


Treba udržať voličov v košiaroch....ak by ohlasili spolupracu dav by sa vyčlenil.....a utiekol by inam, prip. Nešiel hlasovať. Tak isto môžeme vnimať najprv ohlásenú spoluprácu Republika -Smer na protestoch....možno chceli zabrániť sympatizantom oboch strán, aby vznikla situácia kedy by mohli prejaviť svoj názor proti jednej či druhej strane priamo na proteste .....Republika potrebuje vytlačiť z povedomia davu slovo fašisti..... u Smeru a Hlasu to beriem ako istú dohodu... Spolupracovať nakoniec budú musieť....ak jeden z nich vyhra voľby. Retorika pred volbami a po voľbách býva vždy iná.

ak jeden z nich vyhra voľby


Stretol už niekto (potenciálneho) voliča Hlasu? Ja veru žiadneho, LeboFico zahŕňalo aj Pellegrínho. Uvažovať o tom, že Hlas má nejakú šancu na výhru je možné len potom, čo človek uverí vymysleným prieskumom. Hlas budú radi, keď sa dostanú do parlamentu.
Tiež si myslím, že uvažovať o tejto skupinke ako konkurencii k PS nie je namieste. Oligarchovia by to tak chceli mať, ale to nebude.


[quote="pid:33833, uid:17"]ak jeden z nich vyhra voľby[/quote] Stretol už niekto (potenciálneho) voliča Hlasu? Ja veru žiadneho, LeboFico zahŕňalo aj Pellegrínho. Uvažovať o tom, že Hlas má nejakú šancu na výhru je možné len potom, čo človek uverí vymysleným prieskumom. Hlas budú radi, keď sa dostanú do parlamentu. Tiež si myslím, že uvažovať o tejto skupinke ako konkurencii k PS nie je namieste. Oligarchovia by to tak chceli mať, ale to nebude.

Stretol už niekto (potenciálneho) voliča Hlasu? Ja veru


sledovala som Pellegriniho fb, mám tam určitú podporu. Tlačia ho všade, vid média, inú opozíciu tam ani nevidíte. Myslím televízie. Aby to nesplaslo ako Sieť pana Prochadzku.


[quote="pid:33834, uid:48"]Stretol už niekto (potenciálneho) voliča Hlasu? Ja veru[/quote] sledovala som Pellegriniho fb, mám tam určitú podporu. Tlačia ho všade, vid média, inú opozíciu tam ani nevidíte. Myslím televízie. Aby to nesplaslo ako Sieť pana Prochadzku.

Spolupracovať nakoniec budú musieť.


veď sme už videli všeličo. Kiskova strana spolu s Borisom akože bojujú proti mafii, zlodej kričí, chyťte zlodeja. Bugar (charakter rozhoduje) spolu so SNS.


[quote="pid:33833, uid:17"]Spolupracovať nakoniec budú musieť.[/quote] veď sme už videli všeličo. Kiskova strana spolu s Borisom akože bojujú proti mafii, zlodej kričí, chyťte zlodeja. Bugar (charakter rozhoduje) spolu so SNS.
12345 ... 6
49.25k
440
51
Táto téma je uzavretá
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept