Zahraniční analytici
Západ požírá sám sebe. Pro Putina, Šojgu a Lavrova. Co skrývají evropská kasarna.

Predstavuji vám zajímavou a velmi neordinérní osobnost, na kterou jsem náhodou narazil při sledování kanálu "Naše zavtra"


Anatolij Livri, doktor filosofie, doktor věd občan Francie a Švýcarska, žid původem z Ruska, spisovatel a básník, bývalý slavista Sorbonny a univerzity v Nice (ze všeho nejvíce ho baví tvorba Puškina), islamolog a skandinavista, laureát a vítěz několika světových cen a mimo jiné, z jeho vlastních slov, mason.


Členství v masonské lóži mu pomohlo překonat mnoho protivenství a těžkých životních situací, ve kterých se ocitl, jak on sám tvrdí, kvůli svým konzervativním politickým názorům, se kterými šel proti proudu. Jednou z takových situací byl osobní útok na Livrího ze strany prezidenta Francie Macrona. "Podle osobního prohlášení prezidenta Francouzské republiky Emmanuela Macrona, podaného v listopadu loňského roku (201smile, musí dr. ​​Anatoly Livri před pařížským ideologickým tribunálem odpovědět za své analytické práce publikované v Eurasii, Americe a Africe v pěti jazycích."
Источник: https://rusvesna.su/news/1551284174


Druhou věci bylo trestní stíhání na udání jeho manželky, která ho označila za rusského killera, ve Švýcarském městě Basileji. Tam, po návratu z Paříže, odseděl asi měsíc a pak byl propuštěn z vazby (pomohli masoni).
https://www.pravda.ru/culture/232183-anatoliylivry/


Mám za to, že dnes žije ve Svýcarsku, v Basileji.


Kanál "Naše zavtra" natočil s ním několik videi (zahlédl jsem 4), ze kterých jsem viděl tři. Dvě byla o rasové politice západu, převážně Bruselu a Francie a třetí o jeho člénství v masonské lóži.


Má velmi zajímavé postřehy ohledně kuchyni současné západní ideologie, týkající se sodomizace společnosti, rasismu proti bílému muži a migrantské otázky, což samo o sobě je užitečné vědět. Jednak se zmínil o prvním ideologovi EU a nové evropské rasy hraběti Coudenhove-Kalergi, jehož cenu v roce 2010 dostala Merkelová. Popisuje také vliv univerzitního prostředí na tvorbu nové ideologie proti bílému muži.


Nejsou to už tak nové informace a určitě jste se s ními v té či oné podobě už setkali. Hlavní důvod, proč o něm píši, je souvislost jeho názorů s člénstvím v jedné z masonských lóži, které jsou, jak je známo, instrumentem GP. Když jsem koukal na video, ve kterém vypráví o svém členství v lóži, absolutně jsem neměl pochybnosti, že se ten člověk cítí, jako elitář. Nemyslím, že nějaká vyšší třída, ale ten, kterého ta vyšší třída pustí k tělu, styká se s nim. A tak mě napadlo, že do masonských lóži přijímají neordinérní osobnosti různých názorů, vedou je, poskytuji jím záštitu, ale i reklamu a pak, když nastane potřeba, výužívají jejích služeb k dosažení určitých cílů.


Vypadá, že situace v západní Evropě dospěla do takového stadia, že bez pomoci jiných států a převážně Ruska není v silách GP zvládnout. Sodomizace společnosti, ideologický teror, invaze a teror migrantů (tj. vše, co bylo dříve samotným GP naprogramováno, ale dnes potřebuje korekci) se dostala do bodu nenávratu. Přičemž hrozí, dle Livrího je otázkou 10-15 let, že tohle všechno se rozšíří i do zemí východní Evropy. Tyto programy dnes spravuje bažina jak evropská, tak USA. Na ních se drží bažina a drží i svůj vliv v Evropě. Přičemž plíživě se rozšiřuje do Východní Evropy i do ruského světu. Bez likvidace nebo zastavení těchto programů není možné bažinu zlikvidovat a hrozí chaos. Proto je potřeba měnit informační pole nejen ve východní Evropě, ale i Rusku, kde liberální média také o západě neinformují pravdivě.


Livri třeba pověděl, že Macron už při studiu na vysoké škole prohlašoval, že Francie potřebuje métisací (smíšení) společnosti. Že 60% policejních složek ve Francii už tvoří lidé tmavé rasy. Ale když je potřeba udělat v médiích obrázek, tak ukáží bílého policajta.


Vzpouru 16 francouzských generálu popisuje, jako předvolevní hru pro plebs, která nebyla myšlená vážně.
Vypráví o otřesných faktéch násilí na bílé populaci a beztrestnosti násilníků tmavé pleti, o vytváření "pocitu viny" za koloniální minulost u bílých Francouzů, o vymývání mozků ve školách a mnoho dalšího ve videu "Západ požírá sám sebe"
https://www.youtube.com/watch?v=t-vmajKWRf4


Ve druhém videu Levri prostředníctvím kanálu "Naše zavtra" se obrácí přímo na Putina, Šojgu a Lavrova a vyzývá je, aby pomohli vytvořit takovou legislativu, při které bílé utečenci ze západu, kteří zatím utíkají do Východní Evropy, mohli dostat status politicky pronásledovaných. Aby prostředníctvím svých kanálů kontaktovali jednotlivé armádní složky elitních jednotek západních zemí, které západ posílá umírat do jiných států a kteří jsou nespokojeni se situaci ve vlastních domovinách, protože vidí, že jejích politici vedou útok na ně, jako bílé muže a na jejích rodiny. Doporučuje, aby kontakty navazovali na úrovní mladších důstojníků, protože starší už jsou koupení a tvrdí, že to jsou jejích přírozené ideologické spojence v boji proti bažině.


Jestli ti, kdo stojí za Levri a poskytují mu ochranu se rozhodli takhle veřejně obrátit na ruské vedení, znamená to jen velkou nálehavost řešení situace. Livri je osobnost, sledovaná širokým spektrem politických sil. Jeho vlastní iniciativa to není už jen z důvodu zodpovědnosti za takový návod.
https://www.youtube.com/watch?v=FiWyhgG88gs


P.S. V doplnění k portrétu Livrího.
V roce 2017 byl člénem vládní delegace administrativy Donalda Trumpa, vyslané do Švédska.
"Dr. Anatolij Livri poskytoval delegaci nové vlády USA jedinečnou podporu při návštěvách švédských věznic (kde jsou vězni distribuováni de facto na rasovém základě), jakož i při návštěvách 55 zón švédského království, neoficiálně podřízených islamistům.


Po návratu do Basileje Dr. Anatolij Livri publikoval ve Francii sérii článků na téma „Rasistická tyranie ve Švédsku“.


Tyto články byly publikovány největšími opozičními časopisy v Paříži a jsou také použity ve volební kampani Marine Le Penové."
https://za-za.net/novaya-holodnaya-vojna-dr-anatolij-livri-stokgolm-ssha-rf/


Z těch několika videi, které s Livrím natočil kanál "Naše zavtra", absolulutně se vymýká video, kde Livri vypráví o svém člénství v masonské lóži. Jak už jsem výše naznačil, vystupuje tam úplně v jiné roli, ne moc sympatické. A tak si myslím, že to video bylo natočeno s jedním jediným účelem - ukázat zasvěcenějším politickým kruhům, kdo za Livrím stoji a z jaké úrovně jde ta informace.


Tajný vliv masonů. Politika. Ideologie. Moc.
https://www.youtube.com/watch?v=HDTQ0SHnagM


Predstavuji vám zajímavou a velmi neordinérní osobnost, na kterou jsem náhodou narazil při sledování kanálu "Naše zavtra" Anatolij Livri, doktor filosofie, doktor věd občan Francie a Švýcarska, žid původem z Ruska, spisovatel a básník, bývalý slavista Sorbonny a univerzity v Nice (ze všeho nejvíce ho baví tvorba Puškina), islamolog a skandinavista, laureát a vítěz několika světových cen a mimo jiné, z jeho vlastních slov, mason. Členství v masonské lóži mu pomohlo překonat mnoho protivenství a těžkých životních situací, ve kterých se ocitl, jak on sám tvrdí, kvůli svým konzervativním politickým názorům, se kterými šel proti proudu. Jednou z takových situací byl osobní útok na Livrího ze strany prezidenta Francie Macrona. "Podle osobního prohlášení prezidenta Francouzské republiky Emmanuela Macrona, podaného v listopadu loňského roku (2018), musí dr. ​​Anatoly Livri před pařížským ideologickým tribunálem odpovědět za své analytické práce publikované v Eurasii, Americe a Africe v pěti jazycích." Источник: https://rusvesna.su/news/1551284174 Druhou věci bylo trestní stíhání na udání jeho manželky, která ho označila za rusského killera, ve Švýcarském městě Basileji. Tam, po návratu z Paříže, odseděl asi měsíc a pak byl propuštěn z vazby (pomohli masoni). https://www.pravda.ru/culture/232183-anatoliylivry/ Mám za to, že dnes žije ve Svýcarsku, v Basileji. Kanál "Naše zavtra" natočil s ním několik videi (zahlédl jsem 4), ze kterých jsem viděl tři. Dvě byla o rasové politice západu, převážně Bruselu a Francie a třetí o jeho člénství v masonské lóži. Má velmi zajímavé postřehy ohledně kuchyni současné západní ideologie, týkající se sodomizace společnosti, rasismu proti bílému muži a migrantské otázky, což samo o sobě je užitečné vědět. Jednak se zmínil o prvním ideologovi EU a nové evropské rasy hraběti Coudenhove-Kalergi, jehož cenu v roce 2010 dostala Merkelová. Popisuje také vliv univerzitního prostředí na tvorbu nové ideologie proti bílému muži. Nejsou to už tak nové informace a určitě jste se s ními v té či oné podobě už setkali. Hlavní důvod, proč o něm píši, je souvislost jeho názorů s člénstvím v jedné z masonských lóži, které jsou, jak je známo, instrumentem GP. Když jsem koukal na video, ve kterém vypráví o svém členství v lóži, absolutně jsem neměl pochybnosti, že se ten člověk cítí, jako elitář. Nemyslím, že nějaká vyšší třída, ale ten, kterého ta vyšší třída pustí k tělu, styká se s nim. A tak mě napadlo, že do masonských lóži přijímají neordinérní osobnosti různých názorů, vedou je, poskytuji jím záštitu, ale i reklamu a pak, když nastane potřeba, výužívají jejích služeb k dosažení určitých cílů. Vypadá, že situace v západní Evropě dospěla do takového stadia, že bez pomoci jiných států a převážně Ruska není v silách GP zvládnout. Sodomizace společnosti, ideologický teror, invaze a teror migrantů (tj. vše, co bylo dříve samotným GP naprogramováno, ale dnes potřebuje korekci) se dostala do bodu nenávratu. Přičemž hrozí, dle Livrího je otázkou 10-15 let, že tohle všechno se rozšíří i do zemí východní Evropy. Tyto programy dnes spravuje bažina jak evropská, tak USA. Na ních se drží bažina a drží i svůj vliv v Evropě. Přičemž plíživě se rozšiřuje do Východní Evropy i do ruského světu. Bez likvidace nebo zastavení těchto programů není možné bažinu zlikvidovat a hrozí chaos. Proto je potřeba měnit informační pole nejen ve východní Evropě, ale i Rusku, kde liberální média také o západě neinformují pravdivě. Livri třeba pověděl, že Macron už při studiu na vysoké škole prohlašoval, že Francie potřebuje métisací (smíšení) společnosti. Že 60% policejních složek ve Francii už tvoří lidé tmavé rasy. Ale když je potřeba udělat v médiích obrázek, tak ukáží bílého policajta. Vzpouru 16 francouzských generálu popisuje, jako předvolevní hru pro plebs, která nebyla myšlená vážně. Vypráví o otřesných faktéch násilí na bílé populaci a beztrestnosti násilníků tmavé pleti, o vytváření "pocitu viny" za koloniální minulost u bílých Francouzů, o vymývání mozků ve školách a mnoho dalšího ve videu "Západ požírá sám sebe" https://www.youtube.com/watch?v=t-vmajKWRf4 Ve druhém videu Levri prostředníctvím kanálu "Naše zavtra" se obrácí přímo na Putina, Šojgu a Lavrova a vyzývá je, aby pomohli vytvořit takovou legislativu, při které bílé utečenci ze západu, kteří zatím utíkají do Východní Evropy, mohli dostat status politicky pronásledovaných. Aby prostředníctvím svých kanálů kontaktovali jednotlivé armádní složky elitních jednotek západních zemí, které západ posílá umírat do jiných států a kteří jsou nespokojeni se situaci ve vlastních domovinách, protože vidí, že jejích politici vedou útok na ně, jako bílé muže a na jejích rodiny. Doporučuje, aby kontakty navazovali na úrovní mladších důstojníků, protože starší už jsou koupení a tvrdí, že to jsou jejích přírozené ideologické spojence v boji proti bažině. Jestli ti, kdo stojí za Levri a poskytují mu ochranu se rozhodli takhle veřejně obrátit na ruské vedení, znamená to jen velkou nálehavost řešení situace. Livri je osobnost, sledovaná širokým spektrem politických sil. Jeho vlastní iniciativa to není už jen z důvodu zodpovědnosti za takový návod. https://www.youtube.com/watch?v=FiWyhgG88gs P.S. V doplnění k portrétu Livrího. V roce 2017 byl člénem vládní delegace administrativy Donalda Trumpa, vyslané do Švédska. "Dr. Anatolij Livri poskytoval delegaci nové vlády USA jedinečnou podporu při návštěvách švédských věznic (kde jsou vězni distribuováni de facto na rasovém základě), jakož i při návštěvách 55 zón švédského království, neoficiálně podřízených islamistům. Po návratu do Basileje Dr. Anatolij Livri publikoval ve Francii sérii článků na téma „Rasistická tyranie ve Švédsku“. Tyto články byly publikovány největšími opozičními časopisy v Paříži a jsou také použity ve volební kampani Marine Le Penové." https://za-za.net/novaya-holodnaya-vojna-dr-anatolij-livri-stokgolm-ssha-rf/ Z těch několika videi, které s Livrím natočil kanál "Naše zavtra", absolulutně se vymýká video, kde Livri vypráví o svém člénství v masonské lóži. Jak už jsem výše naznačil, vystupuje tam úplně v jiné roli, ne moc sympatické. A tak si myslím, že to video bylo natočeno s jedním jediným účelem - ukázat zasvěcenějším politickým kruhům, kdo za Livrím stoji a z jaké úrovně jde ta informace. Tajný vliv masonů. Politika. Ideologie. Moc. https://www.youtube.com/watch?v=HDTQ0SHnagM

"Ve druhém videu Levri prostředníctvím kanálu "Naše zavtra" se obrácí přímo na Putina, Šojgu a Lavrova a vyzývá je, aby pomohli vytvořit takovou legislativu, při které bílé utečenci ze západu, kteří zatím utíkají do Východní Evropy, mohli dostat status politicky pronásledovaných. "


a východná európa sa má tešiť na týchto trójskych koňov?
zničili ste si svoje štáty a teraz sa pohnite ďalej?


"Ve druhém videu Levri prostředníctvím kanálu "Naše zavtra" se obrácí přímo na Putina, Šojgu a Lavrova a vyzývá je, aby pomohli vytvořit takovou legislativu, při které bílé utečenci ze západu, kteří zatím utíkají do Východní Evropy, mohli dostat status politicky pronásledovaných. " a východná európa sa má tešiť na týchto trójskych koňov? zničili ste si svoje štáty a teraz sa pohnite ďalej?

On , jako i jiní košer , pracuje i na dalším scénáři ,uchovat místo , kam se tito "velikáni" budou moci stáhnout , až praskne nádoba se svinstvem , které i tací jako je on , pomáhají po staletí šířit .
I jim jde o krk a moc dobře si to uvědomují . Jakmile procesy budou neřiditelné , k čemuž rychle spějeme , tak to citelně pocítí i zákulisí .
V dnešní době není problém tento svět zničit . Stačí k tomu řada odhodlaných lidí , u kterých převládne pocit , když mám zdechnout já , tak at zdechnou všichni .


On , jako i jiní košer , pracuje i na dalším scénáři ,uchovat místo , kam se tito "velikáni" budou moci stáhnout , až praskne nádoba se svinstvem , které i tací jako je on , pomáhají po staletí šířit . I jim jde o krk a moc dobře si to uvědomují . Jakmile procesy budou neřiditelné , k čemuž rychle spějeme , tak to citelně pocítí i zákulisí . V dnešní době není problém tento svět zničit . Stačí k tomu řada odhodlaných lidí , u kterých převládne pocit , když mám zdechnout já , tak at zdechnou všichni .

On , jako i jiní košer , pracuje i na dalším scénáři ,uchovat místo , kam se tito "velikáni" budou moci stáhnout , až praskne nádoba se svinstvem , které i tací jako je on , pomáhají po staletí šířit .


Jednoduché vysvětlení, které nemusí být jediné.


V dnešní době jsou různé možnosti migrace, se kterými zrovna tito "velikáni" problém nemají.


[quote="pid:31235, uid:185"]On , jako i jiní košer , pracuje i na dalším scénáři ,uchovat místo , kam se tito "velikáni" budou moci stáhnout , až praskne nádoba se svinstvem , které i tací jako je on , pomáhají po staletí šířit .[/quote] Jednoduché vysvětlení, které nemusí být jediné. V dnešní době jsou různé možnosti migrace, se kterými zrovna tito "velikáni" problém nemají.

Nu, to členění potřebné kádrové základny je popsáno v Sad roste sám..? na příkladu klubů na amerických vysokých školách. Je téměř jisté, že podobné mechanismy jsou využívány i pro "členskou základnu" zednářů. Kdo to nezná, přečtěte si tu část o amerických vysokých školách, je velmi poučná.


A k tomu člověku. Na mne to spíš dělá dojem, že budou potřebovat osedlat procesy jdoucí proti těm destrukčním, které Taurus popsal, a tohle je holt předpěstovaný kádr pro podobné případy. Ty jejich "triky" jsou fakticky pořád stejné. Nemůžeš-li proces zastavit, postav se do jeho čela, abys jej mohl alespoň svést do vedlejší slepé ulice...


A co ti "politicky pronásledovaní"? Nechtějí je snad usadit v Rusku? Možná by potřebovali posílit podpindosnickou základnu... Nebo vůbec kádrovou základnu poté, co jim v Rusku zkrouhli americká diplomatická zastoupení a neziskovky...


Tohle je také zajímavá zpráva
Источник: Мирзализаде депортируют из России, если он не покинет страну
https://tass.ru/obschestvo/12252849?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop


To je ten komik, co se navážel do Rusů, že? Vypadá to, že se přitvrzuje, aby podobní týpkové pocítili, že chleba, který byl dosud tlustě namazán na správné straně, jim náhle právě tou namazanou stranou upadl na zem... Podle mne dost silný signál. Další osekávání potřebné západní kádrové základny...


Nu, to členění potřebné kádrové základny je popsáno v Sad roste sám..? na příkladu klubů na amerických vysokých školách. Je téměř jisté, že podobné mechanismy jsou využívány i pro "členskou základnu" zednářů. Kdo to nezná, přečtěte si tu část o amerických vysokých školách, je velmi poučná. A k tomu člověku. Na mne to spíš dělá dojem, že budou potřebovat osedlat procesy jdoucí proti těm destrukčním, které Taurus popsal, a tohle je holt předpěstovaný kádr pro podobné případy. Ty jejich "triky" jsou fakticky pořád stejné. Nemůžeš-li proces zastavit, postav se do jeho čela, abys jej mohl alespoň svést do vedlejší slepé ulice... A co ti "politicky pronásledovaní"? Nechtějí je snad usadit v Rusku? Možná by potřebovali posílit podpindosnickou základnu... Nebo vůbec kádrovou základnu poté, co jim v Rusku zkrouhli americká diplomatická zastoupení a neziskovky... Tohle je také zajímavá zpráva Источник: Мирзализаде депортируют из России, если он не покинет страну https://tass.ru/obschestvo/12252849?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop To je ten komik, co se navážel do Rusů, že? Vypadá to, že se přitvrzuje, aby podobní týpkové pocítili, že chleba, který byl dosud tlustě namazán na správné straně, jim náhle právě tou namazanou stranou upadl na zem... Podle mne dost silný signál. Další osekávání potřebné západní kádrové základny...

Anatolij Livri
Tatínek asi Dugin a monarchisti. Maminku představil. Ať je vzděláním a praxí čímkoliv, tak strukturou myšlení to bude psychotik.....řeč těla a obrazů aneb co u toho dělá, když překlápí obrazy do lingvální formy.


  • Pokud připustíme, že každý proces má svůj oposit, tak Anatolij Livri je noosferický odraz Pjakina přijatý a poskládaný v neokortexu ne-biologického psychotika. Lebeční dutina obsahuje vše co má, jen na výstupu nestandardní výsledky....."umělec"

  • Nebo je Anatolij Livri Joker...vyšší forma "umělce" akademicky čistě uměle poskládaná forma psychotika, tak jí i presentuje a vlastně jen informačně recykluje to o čem mluví i Pjakin.


Tady jde o formu, obsah je daný. Pro mě je otázka za 100 bodů na čí vábení (celý proces) se tato entita zjevila z informačního "Tartáru".


[quote="pid:31229, uid:158"]Anatolij Livri[/quote]Tatínek asi Dugin a monarchisti. Maminku představil. Ať je vzděláním a praxí čímkoliv, tak strukturou myšlení to bude psychotik.....řeč těla a obrazů aneb co u toho dělá, když překlápí obrazy do lingvální formy. - Pokud připustíme, že každý proces má svůj oposit, tak Anatolij Livri je noosferický odraz Pjakina přijatý a poskládaný v neokortexu ne-biologického psychotika. Lebeční dutina obsahuje vše co má, jen na výstupu nestandardní výsledky....."umělec" - Nebo je Anatolij Livri Joker...vyšší forma "umělce" akademicky čistě uměle poskládaná forma psychotika, tak jí i presentuje a vlastně jen informačně recykluje to o čem mluví i Pjakin. Tady jde o formu, obsah je daný. Pro mě je otázka za 100 bodů na čí vábení (celý proces) se tato entita zjevila z informačního "Tartáru".

Vedi.Vini......

Ano , souhlasím s tím , že toto vysvětlení nebude jediné . Můžeme se na to podívat z pohledu skupiny , která pracuje na svém úkolu .
A potom tady máme užší skupinu , klan-rodinu , která si reálně uvědomuje dopady jejich splněného úkolu a která z této pozice myslí na zadní kolečka .
Ta infiltrace pomocí kulturní spolupráce , kdy se ta část , která věděla víc , viz. včasný odjezd některých židovských rodin do USA před hitlerovským Německem , už dnes fungovat nebude . Kam se uklidit , když bude hořet celý svět ?


Ano , souhlasím s tím , že toto vysvětlení nebude jediné . Můžeme se na to podívat z pohledu skupiny , která pracuje na svém úkolu . A potom tady máme užší skupinu , klan-rodinu , která si reálně uvědomuje dopady jejich splněného úkolu a která z této pozice myslí na zadní kolečka . Ta infiltrace pomocí kulturní spolupráce , kdy se ta část , která věděla víc , viz. včasný odjezd některých židovských rodin do USA před hitlerovským Německem , už dnes fungovat nebude . Kam se uklidit , když bude hořet celý svět ?

@Putinovec
Držíme se zatím jedné informační roviny, a to sdělení Livri o legislativním rámci pro pronásledovanou bílou populací západu (i když to říkal vlastně okrajově).
Připouštím, že zčásti to může mít důvod, jaký jsi popsal, i když si nemyslím, že druhá strana se domnívá, že vedení Ruska je natolik naivní, aby jím na ten špek skočila. Pokud je to tak, tak musí být absolutně zoufalí.

Jenže, těch rovin o kterých informuje Livri je tam víc. Jednou z nich je jak by Rusko mohlo propagačně výužit informace, které podává, pro svůj vliv na západě a obzvlášť na východě Evropy.
Jaké skupiny obyvatelstva v Evropě by mohli v této věci s Ruskem spolupracovat. Faktem je, že zatím, co se tyče informační politiky, Rusko za západem zaostává a jenom se brání západním výpadům.


V podstatě nejen Rusko by mohlo ty informace využivat ke změně informačního pole. I u nás zatím je ticho po pěšině, přičemž jsme první na ráně, jestli se to v západní Evropě shroutí. Kolik jste viděli v poslední době článků, i na alternativě o rasismu na ruby v Evropě, či USA. Byla vlna před pár léty, ale dneska nic. Přičemž ty rozjeté procesy běží a nikam nezmizely.


Co se tyče legislativy ohledně bílých úprchlíků, nevím, jestli o tom nemáme přemýšlet. Každopádně taková věc vytvoří tlak na západní politiky, podobný, jako kdysi na na socialistické země. Vždyť se můžeme od svých nepřátel i poučit a použit jejích instrumenty proti ním. Nebo máme na to zavírat oči a nechat západní obyvatelstvo asimilovat, když jsou to takové ovce? V takovém případě to budou naše příští nepřátelé. Samozřejmě by bylo lépe, kdyby se nějak organizovali a bránili. Ale otázka, jak jím v tom pomoci?
Takže, rady od Livri mi nepřipadají úplně od věci.


U nás to informační pole také není tolik odlišné. Kolik lidí dá do souvislosti plíživou sodomizaci společnosti s přípravou k nástupu migrantů z Afriky a následně rasismu proti bílým? Vždyť, co dneska vidíme? Skoro absolutní toleranci k genderové politice liberálů, včetně tolerance k předčasnému sexu mládeže, které se propagují už na základních školách. Jak se rodiče tomu bráníí? - nijak. Přijímají nová pravidla hry až moc rychle. Nenapadne je spojit tyto dvě věci dohromady.
A toto vidím i jako úkol pro nás - informovat a vysvětlovat.


@Putinovec Držíme se zatím jedné informační roviny, a to sdělení Livri o legislativním rámci pro pronásledovanou bílou populací západu (i když to říkal vlastně okrajově). Připouštím, že zčásti to může mít důvod, jaký jsi popsal, i když si nemyslím, že druhá strana se domnívá, že vedení Ruska je natolik naivní, aby jím na ten špek skočila. Pokud je to tak, tak musí být absolutně zoufalí. Jenže, těch rovin o kterých informuje Livri je tam víc. Jednou z nich je jak by Rusko mohlo propagačně výužit informace, které podává, pro svůj vliv na západě a obzvlášť na východě Evropy. Jaké skupiny obyvatelstva v Evropě by mohli v této věci s Ruskem spolupracovat. Faktem je, že zatím, co se tyče informační politiky, Rusko za západem zaostává a jenom se brání západním výpadům. V podstatě nejen Rusko by mohlo ty informace využivat ke změně informačního pole. I u nás zatím je ticho po pěšině, přičemž jsme první na ráně, jestli se to v západní Evropě shroutí. Kolik jste viděli v poslední době článků, i na alternativě o rasismu na ruby v Evropě, či USA. Byla vlna před pár léty, ale dneska nic. Přičemž ty rozjeté procesy běží a nikam nezmizely. Co se tyče legislativy ohledně bílých úprchlíků, nevím, jestli o tom nemáme přemýšlet. Každopádně taková věc vytvoří tlak na západní politiky, podobný, jako kdysi na na socialistické země. Vždyť se můžeme od svých nepřátel i poučit a použit jejích instrumenty proti ním. Nebo máme na to zavírat oči a nechat západní obyvatelstvo asimilovat, když jsou to takové ovce? V takovém případě to budou naše příští nepřátelé. Samozřejmě by bylo lépe, kdyby se nějak organizovali a bránili. Ale otázka, jak jím v tom pomoci? Takže, rady od Livri mi nepřipadají úplně od věci. U nás to informační pole také není tolik odlišné. Kolik lidí dá do souvislosti plíživou sodomizaci společnosti s přípravou k nástupu migrantů z Afriky a následně rasismu proti bílým? Vždyť, co dneska vidíme? Skoro absolutní toleranci k genderové politice liberálů, včetně tolerance k předčasnému sexu mládeže, které se propagují už na základních školách. Jak se rodiče tomu bráníí? - nijak. Přijímají nová pravidla hry až moc rychle. Nenapadne je spojit tyto dvě věci dohromady. A toto vidím i jako úkol pro nás - informovat a vysvětlovat.
Upravené 30. 8. 2021 o 16:23

Ve druhém videu Levri prostředníctvím kanálu "Naše zavtra" se obrácí přímo na Putina, Šojgu a Lavrova a vyzývá je, aby pomohli vytvořit takovou legislativu, při které bílé utečenci ze západu, kteří zatím utíkají do Východní Evropy, mohli dostat status politicky pronásledovaných.


To je hezké, že dali vědět, co mají s Ruskem v plánu.
Ale jak někdo řekne "jsem zednář", měly by se všem okolo rozblikat červené kontrolky na maximum.


[quote="pid:31229, uid:158"]Ve druhém videu Levri prostředníctvím kanálu "Naše zavtra" se obrácí přímo na Putina, Šojgu a Lavrova a vyzývá je, aby pomohli vytvořit takovou legislativu, při které bílé utečenci ze západu, kteří zatím utíkají do Východní Evropy, mohli dostat status politicky pronásledovaných.[/quote] To je hezké, že dali vědět, co mají s Ruskem v plánu. Ale jak někdo řekne "jsem zednář", měly by se všem okolo rozblikat červené kontrolky na maximum.

Ale jak někdo řekne "jsem zednář", měly by se všem okolo rozblikat červené kontrolky na maximum.

A když už se rozblikaly, jak by se mělo postupovat dál?


[quote="pid:31286, uid:372"]Ale jak někdo řekne "jsem zednář", měly by se všem okolo rozblikat červené kontrolky na maximum.[/quote] A když už se rozblikaly, jak by se mělo postupovat dál?

Pokud je to nabídnutá ruka ke spolupráci proti bažině , i když po pravdě je to volání o pomoc , tak jako další by mělo následovat , potvrzení spolupráce informační ukázkou . A to takovou , která podlomí nohy bažině v celosvětovém měřítku .
Za něco takového by mohlo být považováno viditelné fiasko bažiny v Afghánistánu , i když samozřejmě zde vylézají různě podporované procesy , jako houby po dešti .
To co bych očekával , by byla dvojitá nahrávka směrem na Putina . Znemožnit bažinu a zároven umožnit RF posílení pozic .
Co se týče emigrace ze západního ráje , už v minulosti zde byl nejednou uváděn případ lidí utíkajících z tohoto ráje , ale vezoucí si své pomatené názory sebou .
Pokud si někdo dlouhodobě zapaluje chalupu do doby až mu začne hořet a utíká následně bydlet k sousedům , tak je namístě mu přinejmenším zabavit sirky .
Většinou to bývá tak , že utíkají ti z horní paluby , zatímco plebs nechají zdechnout pomocí z jejich strany podporované agendy .
Postavil bych je před jasnou podmínku . Pokud chcete přežít , začněte hasit tam kde stojíte . Potom Vám pomůžeme .


Pokud je to nabídnutá ruka ke spolupráci proti bažině , i když po pravdě je to volání o pomoc , tak jako další by mělo následovat , potvrzení spolupráce informační ukázkou . A to takovou , která podlomí nohy bažině v celosvětovém měřítku . Za něco takového by mohlo být považováno viditelné fiasko bažiny v Afghánistánu , i když samozřejmě zde vylézají různě podporované procesy , jako houby po dešti . To co bych očekával , by byla dvojitá nahrávka směrem na Putina . Znemožnit bažinu a zároven umožnit RF posílení pozic . Co se týče emigrace ze západního ráje , už v minulosti zde byl nejednou uváděn případ lidí utíkajících z tohoto ráje , ale vezoucí si své pomatené názory sebou . Pokud si někdo dlouhodobě zapaluje chalupu do doby až mu začne hořet a utíká následně bydlet k sousedům , tak je namístě mu přinejmenším zabavit sirky . Většinou to bývá tak , že utíkají ti z horní paluby , zatímco plebs nechají zdechnout pomocí z jejich strany podporované agendy . Postavil bych je před jasnou podmínku . Pokud chcete přežít , začněte hasit tam kde stojíte . Potom Vám pomůžeme .

A když už se rozblikaly, jak by se mělo postupovat dál?


Nerozumím. Neměly by se rozblikat? Část těch zmetků neztratila pud sebezáchovy a ze sraček by je mělo vytáhnout Rusko, zatímco oni si tam přinesou svou "víru" a móresy - a naprogramovanou touhu Rusko zničit.


Co se postupu týče, naznačil již Putinovec.

Postavil bych je před jasnou podmínku . Pokud chcete přežít , začněte hasit tam kde stojíte . Potom Vám pomůžeme .


[quote="pid:31294, uid:158"]A když už se rozblikaly, jak by se mělo postupovat dál?[/quote] Nerozumím. Neměly by se rozblikat? Část těch zmetků neztratila pud sebezáchovy a ze sraček by je mělo vytáhnout Rusko, zatímco oni si tam přinesou svou "víru" a móresy - a naprogramovanou touhu Rusko zničit. Co se postupu týče, naznačil již Putinovec. [quote="pid:31295, uid:185"]Postavil bych je před jasnou podmínku . Pokud chcete přežít , začněte hasit tam kde stojíte . Potom Vám pomůžeme .[/quote]

@ Jiří
My se pořad točíme kolem dvou informací - Livri je zednář, Livri doporučuje, aby se vytvořila legislativa pro utečence.
Bacha na to! Livri je zednař. Nebrat jeho doporučení. Protože s principu nemůže doporučit nic dobrého pro nás!


Ale on nedoporučuje v podstatě nic špatného. Uvedu příklad.
Jak pracoval západ na rozbití socialistického tábora. Vytypoval lidí, kteří byli nespokojeni s poměry. Nazval je bojovníky s režímem. Poskytl jím finanční podporu, informační pole a informační podporu, včetně té legislativní. Kolik lidí na východě ladilo přijímače raději na západní vlny, než četlo Rudé právo a hltali každé slovo, které stokrát omílali v kuchynských debatách.
Přitom jím prd scházelo. Tito lidé pak v důsledku podpořili pád "režímu".
To samé se děje dnes směrem k Rusku. Bojovníci s "režímem" jsou však Navalny, Tichanovská, atd. Pokládají oni západ, protože s sebou nesou moresy ze svých zemí nebo naopak, nahlodávají důvěru podkopávají základy svých státu?


Proč by Rusko nemohlo používat stejné metody, když dříve SSSR je také používal? Dean Read, Angela Davisová a daší...
Proč by dnes Rusko nemohlo otevřeně říci, že na západě poškozují práva bílých lidí a začít podporovat bojovníky proti rasismu, včetně poskytnutí azylu v případě jejích pronásledování?


@ Jiří My se pořad točíme kolem dvou informací - Livri je zednář, Livri doporučuje, aby se vytvořila legislativa pro utečence. Bacha na to! Livri je zednař. Nebrat jeho doporučení. Protože s principu nemůže doporučit nic dobrého pro nás! Ale on nedoporučuje v podstatě nic špatného. Uvedu příklad. Jak pracoval západ na rozbití socialistického tábora. Vytypoval lidí, kteří byli nespokojeni s poměry. Nazval je bojovníky s režímem. Poskytl jím finanční podporu, informační pole a informační podporu, včetně té legislativní. Kolik lidí na východě ladilo přijímače raději na západní vlny, než četlo Rudé právo a hltali každé slovo, které stokrát omílali v kuchynských debatách. Přitom jím prd scházelo. Tito lidé pak v důsledku podpořili pád "režímu". To samé se děje dnes směrem k Rusku. Bojovníci s "režímem" jsou však Navalny, Tichanovská, atd. Pokládají oni západ, protože s sebou nesou moresy ze svých zemí nebo naopak, nahlodávají důvěru podkopávají základy svých státu? Proč by Rusko nemohlo používat stejné metody, když dříve SSSR je také používal? Dean Read, Angela Davisová a daší... Proč by dnes Rusko nemohlo otevřeně říci, že na západě poškozují práva bílých lidí a začít podporovat bojovníky proti rasismu, včetně poskytnutí azylu v případě jejích pronásledování?

Proč by dnes Rusko nemohlo otevřeně říci, že na západě poškozují práva bílých lidí a začít podporovat bojovníky proti rasismu, včetně poskytnutí azylu v případě jejích pronásledování?


Tady se beze zbytku shodujeme. Jen tvrdím, že když po něčem takovém volá zednář, má na 100 % nekalé úmysly.
To neznamená, že by něco takového nemohlo Rusko udělat podle svých not. Ale opět: napřed, když se oháníte vlivem, si udělejte pořádek doma, nebo se alespoň snažte.
Oni to nechali zajít až sem (a zednáři jsou nástrojem GP), a teď křičí: tady se to nedá vydržet, nahrneme se do Ruska a vy nám k tomu laskavě vytvořte podmínky.


Takže pomáhat bojovníkům proti NWO na Západě ano. Navíc to Rusku do budoucna přinese body. Ale nikoli tancovat, jak nějaký zednář píská, nebo spíše piští.


[quote="pid:31303, uid:158"]Proč by dnes Rusko nemohlo otevřeně říci, že na západě poškozují práva bílých lidí a začít podporovat bojovníky proti rasismu, včetně poskytnutí azylu v případě jejích pronásledování?[/quote] Tady se beze zbytku shodujeme. Jen tvrdím, že když po něčem takovém volá zednář, má na 100 % nekalé úmysly. To neznamená, že by něco takového nemohlo Rusko udělat podle svých not. Ale opět: napřed, když se oháníte vlivem, si udělejte pořádek doma, nebo se alespoň snažte. Oni to nechali zajít až sem (a zednáři jsou nástrojem GP), a teď křičí: tady se to nedá vydržet, nahrneme se do Ruska a vy nám k tomu laskavě vytvořte podmínky. Takže pomáhat bojovníkům proti NWO na Západě ano. Navíc to Rusku do budoucna přinese body. Ale nikoli tancovat, jak nějaký zednář píská, nebo spíše piští.

Takže pomáhat bojovníkům proti NWO na Západě ano. Navíc to Rusku do budoucna přinese body. Ale nikoli tancovat, jak nějaký zednář píská, nebo spíše piští.


To přece nikdo nechtěl. Spíše jsem měl na mysli, jak naložit s informacemi, které Livri říká. Obzvlášť, za situace, kdy GP hodně teče do bot.


[quote="pid:31306, uid:372"]Takže pomáhat bojovníkům proti NWO na Západě ano. Navíc to Rusku do budoucna přinese body. Ale nikoli tancovat, jak nějaký zednář píská, nebo spíše piští.[/quote] To přece nikdo nechtěl. Spíše jsem měl na mysli, jak naložit s informacemi, které Livri říká. Obzvlášť, za situace, kdy GP hodně teče do bot.

jak někdo řekne "jsem zednář"


tak je to jedno protože to je jako s agenty stb u nás
reálné nebezpečí představují ti o kterých se to neví


[quote="pid:31286, uid:372"]jak někdo řekne "jsem zednář"[/quote] tak je to jedno protože to je jako s agenty stb u nás reálné nebezpečí představují ti o kterých se to neví
Upravené 30. 8. 2021 o 19:00

Veru tak, ze so splobodomurarmi treba stale opatrne, lebo ludia to nie su - vid miklos a dzurinda. Takze dotycny pan chce od ruska aby si otvorilo hranice pre bielych zapadnych ludi, ktori akoze budu unikat z europy pred migrantami. To znie akoby sa do europy mala nastahovat nejaka ina rasa abo co, pricom je to naplanovane do 10 - 15 rokov. A aka ina rasa sa tam ma akoze nastahovat? Cierni? Ci zlti? Ci azda cigani? Alebo azda JASTERI? (Tu len pripomeniem Sidorova, ze on vo svojich bajkach cely cas hovori o nenavisti "niekoho" voci bielej rase.) Ale ved europa este nema dostatocne mnozstvo cierneho obyvatelstva aby nas tu cierny zacali vyhladzovat. A nie som si isty ci vobec dospeje europa do takeho stadia, pretoze uz teraz sa zacinaju dvihat hlasy proti migracii. Tak kde ten slobodomurar zobral taku istotu, ze sa to stane? Azda je on vestec? Dalsia vec .... nie je potrebna ziadna migracia bielych (ne)ludi zo zapadnej europy do Ruska, jedine co je nutne spravit je zrusit vsetky pravne a kulturne ospravedlnenia pre migrantov. Tjs ak migrant niekoho zabije tak dostane 20 rokov nutenych prac tak ako biely. Tiez policia by sa mala stiahnut pri niektorych potyckach skupin bielych braniacich svoje obydlia pred migrantami. Tam tiez by migrnati dostali po rypaku. Inak povedane, staci v Europe zrusit vsetky pravne a este neviem ake vysady imigrantom a biely muz (ako ho slobodomurar oznacil) si s imigrantami poradi bez pomoci statu, policie a este neviem koho. Ale to by sa slobodomurarom nepacilo, ved plan ciernej europy by sa im pred ocami rosypal, podobne ako plan navazania cloveka zapadneho typu R1B do Ruska.


Veru tak, ze so splobodomurarmi treba stale opatrne, lebo ludia to nie su - vid miklos a dzurinda. Takze dotycny pan chce od ruska aby si otvorilo hranice pre bielych zapadnych ludi, ktori akoze budu unikat z europy pred migrantami. To znie akoby sa do europy mala nastahovat nejaka ina rasa abo co, pricom je to naplanovane do 10 - 15 rokov. A aka ina rasa sa tam ma akoze nastahovat? Cierni? Ci zlti? Ci azda cigani? Alebo azda JASTERI? (Tu len pripomeniem Sidorova, ze on vo svojich bajkach cely cas hovori o nenavisti "niekoho" voci bielej rase.) Ale ved europa este nema dostatocne mnozstvo cierneho obyvatelstva aby nas tu cierny zacali vyhladzovat. A nie som si isty ci vobec dospeje europa do takeho stadia, pretoze uz teraz sa zacinaju dvihat hlasy proti migracii. Tak kde ten slobodomurar zobral taku istotu, ze sa to stane? Azda je on vestec? Dalsia vec .... nie je potrebna ziadna migracia bielych (ne)ludi zo zapadnej europy do Ruska, jedine co je nutne spravit je zrusit vsetky pravne a kulturne ospravedlnenia pre migrantov. Tjs ak migrant niekoho zabije tak dostane 20 rokov nutenych prac tak ako biely. Tiez policia by sa mala stiahnut pri niektorych potyckach skupin bielych braniacich svoje obydlia pred migrantami. Tam tiez by migrnati dostali po rypaku. Inak povedane, staci v Europe zrusit vsetky pravne a este neviem ake vysady imigrantom a biely muz (ako ho slobodomurar oznacil) si s imigrantami poradi bez pomoci statu, policie a este neviem koho. Ale to by sa slobodomurarom nepacilo, ved plan ciernej europy by sa im pred ocami rosypal, podobne ako plan navazania cloveka zapadneho typu R1B do Ruska.
1.66k
16
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept