Politika v ČR
Žlutý špendlík

Dobrý večer vážení, že je Daniel Landa vlastenec zde asi příliš není potřeba rozebírat. Z jeho projevu a činů lze také usoudit, že i když práce VP SSSR nečetl, tak díky řeči života umí celkem konceptuálně světu porozumět a jednat. Sdílel jsem to již s přáteli na FB, vyzval jsem k obezřetnosti, jelikož z historie víme, že podobné organizace bývají infiltrovány nepřítelem potažmo tajnými službami. Nicméně z mého úsudku stojí za to se zapojit, a to nejlépe zároveň s lidmi ze svého okruhu, tak aby se tvořili komunity s osobními vazbami a důvěrou.


Budu rád za názory konceptuálně vzdělanějších, případné alternativy a zároveň jak se při angažmá chovat, tak aby zabránil konceptuálně nerozumným akcím - tzn. např při shromáždění, či demonstraci, jak postupovat, organizovat, aby se dav neproměnil v to tupé stádo, nedovolil provokatérům z toho učinit krvavou bitku atd..


podívejte se na video od Daniela Landy a jeho motiv ke spuštění žlutého špendlíku


Dobrý večer vážení, že je Daniel Landa vlastenec zde asi příliš není potřeba rozebírat. Z jeho projevu a činů lze také usoudit, že i když práce VP SSSR nečetl, tak díky řeči života umí celkem konceptuálně světu porozumět a jednat. Sdílel jsem to již s přáteli na FB, vyzval jsem k obezřetnosti, jelikož z historie víme, že podobné organizace bývají infiltrovány nepřítelem potažmo tajnými službami. Nicméně z mého úsudku stojí za to se zapojit, a to nejlépe zároveň s lidmi ze svého okruhu, tak aby se tvořili komunity s osobními vazbami a důvěrou. Budu rád za názory konceptuálně vzdělanějších, případné alternativy a zároveň jak se při angažmá chovat, tak aby zabránil konceptuálně nerozumným akcím - tzn. např při shromáždění, či demonstraci, jak postupovat, organizovat, aby se dav neproměnil v to tupé stádo, nedovolil provokatérům z toho učinit krvavou bitku atd.. [podívejte se na video od Daniela Landy a jeho motiv ke spuštění žlutého špendlíku](www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=102618462143352&id=102613298810535 )

forum nepustí uložit příspěvek s https, je potřeba přidat před link, nebo použijte google, žlutý špendlík, Daniel Landa


forum nepustí uložit příspěvek s https, je potřeba přidat před link, nebo použijte google, žlutý špendlík, Daniel Landa

Tento Žito, bývalý,.milující excesy a náboženské symboly, který přitáhl kohouta na scénu...a založil Ordo Lumen Templi..Hlavně však dlužil 15.milionů korun Janečkovi,.známému miliardáři, který je znám svými mileneckymi excesy a zájmem o české lithium. Takže se dá předpokládat že nejen že byli přátelé a společníci,.ale je tam i dluh. Že by za dva roky zaplatil 15 milionů tomu nevěřím, protože kovid od března 2020. Takže pro mne je jeho vlastenectví hrané a zaplacené, kdoví či je to koníček. Janečka nebo někoho jiného? Nedůvěryhodná osoba pro mne. Minule přitáhl živého kohouta, hrál si na Žita...to má být vlastenec?


Tento Žito, bývalý,.milující excesy a náboženské symboly, který přitáhl kohouta na scénu...a založil Ordo Lumen Templi..Hlavně však dlužil 15.milionů korun Janečkovi,.známému miliardáři, který je znám svými mileneckymi excesy a zájmem o české lithium. Takže se dá předpokládat že nejen že byli přátelé a společníci,.ale je tam i dluh. Že by za dva roky zaplatil 15 milionů tomu nevěřím, protože kovid od března 2020. Takže pro mne je jeho vlastenectví hrané a zaplacené, kdoví či je to koníček. Janečka nebo někoho jiného? Nedůvěryhodná osoba pro mne. Minule přitáhl živého kohouta, hrál si na Žita...to má být vlastenec?

Tento Žito, bývalý,.milující excesy a náboženské symboly, který přitáhl kohouta na scénu...a založil Ordo Lumen Templi..Hlavně však dlužil 15.milionů korun Janečkovi


Přesně tak.


[quote="pid:30900, uid:88"]Tento Žito, bývalý,.milující excesy a náboženské symboly, který přitáhl kohouta na scénu...a založil Ordo Lumen Templi..Hlavně však dlužil 15.milionů korun Janečkovi[/quote] Přesně tak.
630
3
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept