Zahraničná politika
Čína

Čínská ekonomika. Realita skrytá lží
https://colonelcassad.livejournal.com/6995751.html


"Za veškerým bohatstvím oranžových a majdanových technologií je tedy především ideologické studium obyvatelstva v duchu "udělejme to, co na Západě", "Západ nám pomůže", "budeme žít jako v Evropě", "přestaňme se krmit..."
Myšlenka, že západní země pomohou růstu příjmů na obyvatele, chtějí silné a svobodné Rusko, Ukrajinu, Polsko, pobaltské státy atd., včetně Číny, je vrcholem naivity. To je lež podporovaná tisíci publikacemi, vysíláními a projevy, která není nižší v úrovni arogance vůči rasistickým teoriím, že "bílý muž" přinesl do kolonií světlo civilizace, a ne genocidu, loupeže a pogromy."


Čínská ekonomika. Realita skrytá lží https://colonelcassad.livejournal.com/6995751.html "Za veškerým bohatstvím oranžových a majdanových technologií je tedy především ideologické studium obyvatelstva v duchu "udělejme to, co na Západě", "Západ nám pomůže", "budeme žít jako v Evropě", "přestaňme se krmit..." Myšlenka, že západní země pomohou růstu příjmů na obyvatele, chtějí silné a svobodné Rusko, Ukrajinu, Polsko, pobaltské státy atd., včetně Číny, je vrcholem naivity. To je lež podporovaná tisíci publikacemi, vysíláními a projevy, která není nižší v úrovni arogance vůči rasistickým teoriím, že "bílý muž" přinesl do kolonií světlo civilizace, a ne genocidu, loupeže a pogromy."

Hovoří se o úplném konci automobilky Škody v Čínské lidové republice
26.8.2021
https://www.ireporter.cz/2021/08/26/hovori-se-o-uplnem-konci-automobilky-skody-v-cinske-lidove-republice/


"Až neuvěřitelným a nepochopitelným způsobem se Škoda na svém největším trhu propadla během tří let z absolutního vrcholu a stovek tisíc prodaných aut ročně téměř na nulu."


I to je mj. dílo předsedy Senátu ČR Miloše Vystrčila...


Hovoří se o úplném konci automobilky Škody v Čínské lidové republice 26.8.2021 https://www.ireporter.cz/2021/08/26/hovori-se-o-uplnem-konci-automobilky-skody-v-cinske-lidove-republice/ "Až neuvěřitelným a nepochopitelným způsobem se Škoda na svém největším trhu propadla během tří let z absolutního vrcholu a stovek tisíc prodaných aut ročně téměř na nulu." I to je mj. dílo předsedy Senátu ČR Miloše Vystrčila...
Upravené 26. 8. 2021 o 19:27

Čína se v podmínkách „studené války“ zbavuje obžerství
https://colonelcassad.livejournal.com/7038994.html


"Zákon byl přijat v souladu s ústavou ČLR s cílem zabránit nehospodárnému používání potravin, zajistit státní potravinovou bezpečnost, rozvíjet tradiční přednosti čínského národa, zavádět klíčové hodnoty socialismu, šetřit zdroje, chránit životní prostředí a podporovat udržitelný sociální a ekonomický rozvoj."


Čína se v podmínkách „studené války“ zbavuje obžerství https://colonelcassad.livejournal.com/7038994.html "Zákon byl přijat v souladu s ústavou ČLR s cílem zabránit nehospodárnému používání potravin, zajistit státní potravinovou bezpečnost, rozvíjet tradiční přednosti čínského národa, zavádět klíčové hodnoty socialismu, šetřit zdroje, chránit životní prostředí a podporovat udržitelný sociální a ekonomický rozvoj."

Čínská ekonomika. Socialistické období. Část 1
https://colonelcassad.livejournal.com/7047842.html


Čínská ekonomika. Socialistické období. Část 2
https://colonelcassad.livejournal.com/7048011.html


Čínská ekonomika. Socialistické období. Část 1 https://colonelcassad.livejournal.com/7047842.html Čínská ekonomika. Socialistické období. Část 2 https://colonelcassad.livejournal.com/7048011.html

Zajímavý článek. Potvrzuje, některé teze Velkého resetu budou využity ku prospěchu Planety. Když se přestane přežirat Amerika, je to 300 milionů, u Číny 5x více.


Zajímavý článek. Potvrzuje, některé teze Velkého resetu budou využity ku prospěchu Planety. Když se přestane přežirat Amerika, je to 300 milionů, u Číny 5x více.

u Číny 5x více


Ale...to mi nejako nevychadza smile To si ako vypocital, Boletus?


[quote="pid:32679, uid:57"]u Číny 5x více[/quote] Ale...to mi nejako nevychadza :) To si ako vypocital, Boletus?

@Doctor Devotee
Zdravia ti.
Ono to vychádza. Počet obyvateľov Číny bol na konci roka 2019 vyčistený na cca 1,4 miliardy obyvateľov. Takže aj keď to nie je úplne presne je to tak.
S pozdravom Peter.

@Doctor Devotee Zdravia ti. Ono to vychádza. Počet obyvateľov Číny bol na konci roka 2019 vyčistený na cca 1,4 miliardy obyvateľov. Takže aj keď to nie je úplne presne je to tak. S pozdravom Peter.

Ale no tak, chlapi- ideme tu porovnavat spotrebu milion Činanov a ml. usakov? Hm? To je to, co mi nevychadza.


Ale no tak, chlapi- ideme tu porovnavat spotrebu milion Činanov a ml. usakov? Hm? To je to, co mi nevychadza.
829
7
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept