Zahraniční analytici
Pjakin

Ne, neférový podpásový sprostý útok / očerňování skutečně není na místě a účel nesvětí prostředky.


Ne, neférový podpásový sprostý útok / očerňování skutečně není na místě a účel nesvětí prostředky.

Já si myslím že hodně věcí nemůže říci po pravdě. Přece jen má tři děti. Navíc nemůže předkousat vždy všechno..ať se přece lidi snaží sami ! A to je správně. A někdy to neodhadne. Ne že by neuměl , ale buď se něco změní nebo někdo změní nebo nemá vsechny informace. Tohle si myslím já. HOXOVO útoky jsou zbytečné .


Já si myslím že hodně věcí nemůže říci po pravdě. Přece jen má tři děti. Navíc nemůže předkousat vždy všechno..ať se přece lidi snaží sami ! A to je správně. A někdy to neodhadne. Ne že by neuměl , ale buď se něco změní nebo někdo změní nebo nemá vsechny informace. Tohle si myslím já. HOXOVO útoky jsou zbytečné .

Ne, neférový podpásový sprostý útok / očerňování skutečně není na místě a účel nesvětí prostředky.


Účel skutečně nesvětí prostředky - souhlas - je to naopak, prostředky světí cíl. . Ostatní záleží na úhlu pohledu
Opět říkám, v modelu to sedí. Pokud je sportovec voják v informační válce, tak vlastizrádce si ohled nezaslouží. Pokud má sportovec menší význam, než mu Pjakin přisuzuje, útok je zcela přehnaný.


Tady už záleží na názoru každého.


[quote="pid:30590, uid:235"]Ne, neférový podpásový sprostý útok / očerňování skutečně není na místě a účel nesvětí prostředky.[/quote] Účel skutečně nesvětí prostředky - souhlas - je to naopak, prostředky světí cíl. . Ostatní záleží na úhlu pohledu Opět říkám, v modelu to sedí. Pokud je sportovec voják v informační válce, tak vlastizrádce si ohled nezaslouží. Pokud má sportovec menší význam, než mu Pjakin přisuzuje, útok je zcela přehnaný. Tady už záleží na názoru každého.

co sakra myslí s tím odepisováním USA a kde je to vidět. Nyní situace dospěla až k hrozné ostudě v Afghanistánu...

A před tím ještě poslední prezidentské volby v USA.


[quote="pid:30583, uid:685"]co sakra myslí s tím odepisováním USA a kde je to vidět. Nyní situace dospěla až k hrozné ostudě v Afghanistánu...[/quote] A před tím ještě poslední prezidentské volby v USA.

@Kajuga - rád jsem si Tvůj příspěvek přečetl. Já už celý konstrukt obsahově a podle svého osobního chápání ztrávil a co jsem měl na srdci, tak vyjádřil. Podle mně jde o recyklaci recyklovaného, ale i tím se lze docela dlouho zaobírat a mít přitom pocit , že pomáhám.
Ale to se netýká toho, cos napsal. To naopak. To sedí.

@Kajuga - rád jsem si Tvůj příspěvek přečetl. Já už celý konstrukt obsahově a podle svého osobního chápání ztrávil a co jsem měl na srdci, tak vyjádřil. Podle mně jde o recyklaci recyklovaného, ale i tím se lze docela dlouho zaobírat a mít přitom pocit , že pomáhám. Ale to se netýká toho, cos napsal. To naopak. To sedí.
Upravené 24. 8. 2021 o 10:05

Ne, neférový podpásový sprostý útok / očerňování skutečně není na místě a účel nesvětí prostředky.


Pokiaľ viem, tak na Olympiáde športovci primárne reprezentujú svoje krajiny/štáty lebo kráčajú pod vlajkami svojich štátov, a z tohto pohľadu športovci z Ruska by mali zaplatiť lekárske a iné služby Ruskej Federácie a podať účet Medzinárodnému Olympijskému výboru resp. Rusi by mali požadovať od MOV aby preplatili využitie ich zariadení a služieb lebo športovci z Ruska sa parádili pod Olympijskou vlajkou s tým, že im nikto nebude brániť v tom aby zmienené sumy spolu s nejakým úrokom vymáhali od nich.


Skratka, to čo sa udialo na vítaní športovcov Ruska je informačný ekvivalent toho, akoby Vlasovcov ZSSR vítala ako hrdinov...


[quote="pid:30590, uid:235"]Ne, neférový podpásový sprostý útok / očerňování skutečně není na místě a účel nesvětí prostředky.[/quote] Pokiaľ viem, tak na Olympiáde športovci primárne reprezentujú svoje krajiny/štáty lebo kráčajú pod vlajkami svojich štátov, a z tohto pohľadu športovci z Ruska by mali zaplatiť lekárske a iné služby Ruskej Federácie a podať účet Medzinárodnému Olympijskému výboru resp. Rusi by mali požadovať od MOV aby preplatili využitie ich zariadení a služieb lebo športovci z Ruska sa parádili pod Olympijskou vlajkou s tým, že im nikto nebude brániť v tom aby zmienené sumy spolu s nejakým úrokom vymáhali od nich. Skratka, to čo sa udialo na vítaní športovcov Ruska je informačný ekvivalent toho, akoby Vlasovcov ZSSR vítala ako hrdinov...

Moderátor

Upravené 24. 8. 2021 o 11:37
12
6.84k
80
34
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept