Politika v SR
Monika Jankovská sa vo väzení otrávila liekmi + nové info k jej prepusteniu

Monika Jankovská sa vo väznici v Banskej Bystrici zrejme priotrávila po užití liekov. Následne ju previezli do tamojšej nemocnice.


Podľa informácií TV Markíza užila niekdajšia nominantka strany Smer-SD antidepresíva...


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/576456-monika-jankovska-sa-vo-vazeni-otravila-liekmi/


Monika Jankovská sa vo väznici v Banskej Bystrici zrejme priotrávila po užití liekov. Následne ju previezli do tamojšej nemocnice. Podľa informácií TV Markíza užila niekdajšia nominantka strany Smer-SD antidepresíva... https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/576456-monika-jankovska-sa-vo-vazeni-otravila-liekmi/

JankA

Upravené 26. 5. 2021 o 19:41

možno nechce spolupracovať, tak z nej urobia blázna...
vynára sa kopa otázok, napr. kde nabrala také množstvo liekov, alebo jej ich vymenili ako Zsuzsovej ?


možno nechce spolupracovať, tak z nej urobia blázna... vynára sa kopa otázok, napr. kde nabrala také množstvo liekov, alebo jej ich vymenili ako Zsuzsovej ?

Otázka znie: Otrávili by ste pani Jankovskú po tom, čo sa stalo gen. Lučanskému?
To, či bola pani Jankovská otrávená alebo nebola, to nie je až tak podstatné (áno pokus o vraždu je v každom prípade hrozný). Cieľ je ale jasný, prihodiť dalšie polienko a priblížiť spoločnosť k sociálnemu výbuchu.


Otázka znie: Otrávili by ste pani Jankovskú po tom, čo sa stalo gen. Lučanskému? To, či bola pani Jankovská otrávená alebo nebola, to nie je až tak podstatné (áno pokus o vraždu je v každom prípade hrozný). Cieľ je ale jasný, prihodiť dalšie polienko a priblížiť spoločnosť k sociálnemu výbuchu.

Otrávili by ste pani Jankovskú po tom, čo sa stalo gen. Lučanskému

Kuciak+Kušnírová, Lučanský+...
Posílení sakrální oběti zastoupením mužského i ženského principu.
První případ byl dále zesílen tím, že šlo o mladé lidi (dle vzhledu v podstatě ještě děti), navíc snoubence.


[quote="pid:2108, uid:69"]Otrávili by ste pani Jankovskú po tom, čo sa stalo gen. Lučanskému[/quote] Kuciak+Kušnírová, Lučanský+... Posílení sakrální oběti zastoupením mužského i ženského principu. První případ byl dále zesílen tím, že šlo o mladé lidi (dle vzhledu v podstatě ještě děti), navíc snoubence.

myslíte si, že je táto vláda až tak sprostá a dementná, a navyše samovražedná, aby po vražde Lučanského sa snažila zlikvidovať Jankovskú?
Mňa len zaujíma, kto im poradil, alebo ich prinútil, aby podozrenie za vraždu Lučanského strhli na seba tak neobratným obhajovaním Lučanského samovraždy...


myslíte si, že je táto vláda až tak sprostá a dementná, a navyše samovražedná, aby po vražde Lučanského sa snažila zlikvidovať Jankovskú? Mňa len zaujíma, kto im poradil, alebo ich prinútil, aby podozrenie za vraždu Lučanského strhli na seba tak neobratným obhajovaním Lučanského samovraždy...

tak Kolikova uz uviedla, ze sa to predpoklada ako samovrazda


https://www.hlavnespravy.sk/kolikova-preventivne-evidujeme-pripad-moniky-jankovskej-ako-pokus-o-samovrazdu/2424530


a teraz by ma zaujimala koho je to vec, ci je toto skor vec kliky vysetrovatelov a vaznitelov, ktora sa chce ukazat, ze svoje dosiahne (a v tomto pripade podla mna im sucasna vlada robi skor stafaz) prip. sa snazi o vydesenie pripadnych obeti, ci je to strach Jankovskej z hanby a snaha uniknut bez toho aby sa to natahovalo a aby zatiahla "Fica" (drzala hladovku, takze vylucene to nie je, ale zda sa mi to skoro, naco sa zabijat, ked sud bude cca o 2 roky), (Fico je v tomto len pomenovanim skupiny), strach z "Fica" (vylucene nie je ze jej vyhrazali sa alebo si bola vedoma aj z tejto strany), strach z terajsich vaznitelov, nie je schopna a je si to vedoma nevyhoviet vaznitelom ohladom Fica alebo pre lepsiu uveritelnost Lucanskeho "samovrazdy"


tak Kolikova uz uviedla, ze sa to predpoklada ako samovrazda https://www.hlavnespravy.sk/kolikova-preventivne-evidujeme-pripad-moniky-jankovskej-ako-pokus-o-samovrazdu/2424530 a teraz by ma zaujimala koho je to vec, ci je toto skor vec kliky vysetrovatelov a vaznitelov, ktora sa chce ukazat, ze svoje dosiahne (a v tomto pripade podla mna im sucasna vlada robi skor stafaz) prip. sa snazi o vydesenie pripadnych obeti, ci je to strach Jankovskej z hanby a snaha uniknut bez toho aby sa to natahovalo a aby zatiahla "Fica" (drzala hladovku, takze vylucene to nie je, ale zda sa mi to skoro, naco sa zabijat, ked sud bude cca o 2 roky), (Fico je v tomto len pomenovanim skupiny), strach z "Fica" (vylucene nie je ze jej vyhrazali sa alebo si bola vedoma aj z tejto strany), strach z terajsich vaznitelov, nie je schopna a je si to vedoma nevyhoviet vaznitelom ohladom Fica alebo pre lepsiu uveritelnost Lucanskeho "samovrazdy"

myslíte si, že je táto vláda až tak sprostá a dementná,

Plne súhlasím. Tiež si myslím, že v pozadí sú väčšie ryby. Vyhlásenie možného pokusu o samovraždu, otvára cestu k opatreniam na záchranu Jankovskej. Druhú ,, dokonanú samovraždu" by vláda zjavne nerozchodila.
Verzia s vyrobením psychiatrického pacienta však stojí za úvahu.


[quote="pid:2175, uid:112"]myslíte si, že je táto vláda až tak sprostá a dementná,[/quote] Plne súhlasím. Tiež si myslím, že v pozadí sú väčšie ryby. Vyhlásenie možného pokusu o samovraždu, otvára cestu k opatreniam na záchranu Jankovskej. Druhú ,, dokonanú samovraždu" by vláda zjavne nerozchodila. Verzia s vyrobením psychiatrického pacienta však stojí za úvahu.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 1. 2. 2021 o 20:29

dnešné Dopoludnie na IV čas 53:20 hovorí pán Nesmery...obhajca A.Zsuzsovej o liekoch ktoré mali vymeniť Alene Zs..... v spojitosti s Jankovskou
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-222021/?m=1


dnešné Dopoludnie na IV čas 53:20 hovorí pán Nesmery...obhajca A.Zsuzsovej o liekoch ktoré mali vymeniť Alene Zs..... v spojitosti s Jankovskou https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-222021/?m=1

A čo hovoríte nato?


https://www.hlavnespravy.sk/monika-j-sa-po-prepusteni-na-slobodu-a-opatovnom-zadrzani-psychicky-zrutila/2458248


Oni ju chcú fakt doraziť, ako nemám slov. Ja ju veľmi nemusím, ale toto presahuje už všetok rámec.


A čo hovoríte nato? https://www.hlavnespravy.sk/monika-j-sa-po-prepusteni-na-slobodu-a-opatovnom-zadrzani-psychicky-zrutila/2458248 Oni ju chcú fakt doraziť, ako nemám slov. Ja ju veľmi nemusím, ale toto presahuje už všetok rámec.

https://www.facebook.com/martin.dano.1976/posts/3796557267054262


Martin Dano
Mám vážnu obavu o život pani Jankovskej... možno ma budete kritizovať, ale dnešná akcia - že ju najpv pustili na slobodu, nechali jej dlhé hodiny nasadzovať monitorovací náramok na nohu a dávali jej inštrukcie ako s tým má narábať, zaplatili za nu dokonca kauciu a splnili tak všetky podmienky na jej prepustenie až Najvyšší súd nakoniec vyslovil záver "prepúšťa sa na slobodu" - tak to neznamenalo, že "prepúšťa sa z väzby do ďalšej väzby".... Jednoducho umelo v nej umocňovali pocit, že už o pár hodín obíjme svojich najbližších..... a po otvorení brány väznice ju komando vrátilo späť... a to ešte neviete iné veci čo sa diali...
Ústavný a Európsky súd už neraz konštatoval porušenie práva pri týchto praktikách... ale vidíme, že sa dejú stále... lebo všetci zodpovední vedia, že sa skryjú v čase, kedy sa porušenie práva bude konštatavať... poznám to na svojich prípadoch už viac ako 20 rokov...
Skutočne sa musím postaviť v dnešný deň na jej stranu, lebo mi je to ľudsky mimoriadne ľúto čo vidím... nech spravila čokoľvek - toto vytvára podmienky pre jej smrť a mám pocit, že niekto - kto to vytvára - to dobre vie.... oni potrebujú, aby sa Jankovská zasamovraždila.....
Dnes by sme mali všetci prosiť o to, aby prežila a dostala sa domov - veď práve jej príchodom sa časom dokážu odhaliť oveľa väčšie veci.... lenže problém je, že aktéri vyššej korupcie si želajú aby sa to nidky nestalo....
Nech to vnímate akokolvek - ja držím jej a jej blízkej rodine palce - hoc ich nepoznám - ale aj najväčší vrah má právo na to, aby mu vraždy boli dokázané zákonným spôsobom.....
p.s. nezabudajme, že Lipšic (sučasny špecialny prokurator) zastupoval pána Janíčka v kauze Fatima, t.j. dôvod, prečo dnes znova zadržali Jankovskú....


https://www.facebook.com/martin.dano.1976/posts/3796557267054262 Martin Dano Mám vážnu obavu o život pani Jankovskej... možno ma budete kritizovať, ale dnešná akcia - že ju najpv pustili na slobodu, nechali jej dlhé hodiny nasadzovať monitorovací náramok na nohu a dávali jej inštrukcie ako s tým má narábať, zaplatili za nu dokonca kauciu a splnili tak všetky podmienky na jej prepustenie až Najvyšší súd nakoniec vyslovil záver "prepúšťa sa na slobodu" - tak to neznamenalo, že "prepúšťa sa z väzby do ďalšej väzby".... Jednoducho umelo v nej umocňovali pocit, že už o pár hodín obíjme svojich najbližších..... a po otvorení brány väznice ju komando vrátilo späť... a to ešte neviete iné veci čo sa diali... Ústavný a Európsky súd už neraz konštatoval porušenie práva pri týchto praktikách... ale vidíme, že sa dejú stále... lebo všetci zodpovední vedia, že sa skryjú v čase, kedy sa porušenie práva bude konštatavať... poznám to na svojich prípadoch už viac ako 20 rokov... Skutočne sa musím postaviť v dnešný deň na jej stranu, lebo mi je to ľudsky mimoriadne ľúto čo vidím... nech spravila čokoľvek - toto vytvára podmienky pre jej smrť a mám pocit, že niekto - kto to vytvára - to dobre vie.... oni potrebujú, aby sa Jankovská zasamovraždila..... Dnes by sme mali všetci prosiť o to, aby prežila a dostala sa domov - veď práve jej príchodom sa časom dokážu odhaliť oveľa väčšie veci.... lenže problém je, že aktéri vyššej korupcie si želajú aby sa to nidky nestalo.... Nech to vnímate akokolvek - ja držím jej a jej blízkej rodine palce - hoc ich nepoznám - ale aj najväčší vrah má právo na to, aby mu vraždy boli dokázané zákonným spôsobom..... p.s. nezabudajme, že Lipšic (sučasny špecialny prokurator) zastupoval pána Janíčka v kauze Fatima, t.j. dôvod, prečo dnes znova zadržali Jankovskú....

nezabudajme, že Lipšic (sučasny špecialny prokurator) zastupoval pána Janíčka v kauze Fatima, t.j. dôvod, prečo dnes znova zadržali Jankovskú....


Lipšic ale nie je stotožnený ani s jej prepustením na slobodu: „Domnievam sa, že v prípade kolúznej väzby je nahradenie väzby kauciou alebo probačným dohľadom vylúčené. Vyplýva to jednak z jednoznačného textu Trestného poriadku, ako aj z povahy dôvodov kolúznej väzby.“


Senát NS má za to, že v prípade obvinenej JUDr. Moniky J., ktorá je stíhaná aj pre obzvlášť závažný zločin, boli taktiež splnené aj výnimočné okolnosti prípadu pre nahradenie väzby tak, ako to požaduje zákon a bližšie sa k týmto a ďalším skutočnostiam vyjadrí senát v písomnom vyhotovení rozhodnutia.“


https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/daniel-lipsic-reaguje-prepustenie-jankovskej-nahradenie-koluznej-vazby-kauciou-je-vylucene


Čo sa s Jankovskou bude ďalej robiť, rozhodne podľa Erdösa vyšetrovateľ, ktorý ho oboznámil s tým, že dôvodom zadržania sú obavy z ovplyvňovania svedkov a pokračovania v trestnej činnosti. „Je to absurdné. Vo veci je už dávno vznesené obvinenie a vyšetrovanie prebieha. Boli vypočutí všetci svedkovia, tak koho ide ovplyvňovať a v čom má pokračovať? Veď keby čokoľvek urobila, ide znova do väzby,“ pokračoval advokát rozrušene.


„Sudca pre prípravné konanie jasne odôvodnil, prečo moja klientka nemá byť väzobne stíhaná, pričom zaplatila peňažnú záruku 100-tisíc eur a Najvyšší súd jej nariadil kontrolu takzvaným náramkom. Nevidím teda žiadny dôvod na ďalšie zadržanie,“ podotkol.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/580026-monika-jankovska-ide-po-roku-vo-vazeni-na-slobodu/


[quote="pid:5821, uid:94"]nezabudajme, že Lipšic (sučasny špecialny prokurator) zastupoval pána Janíčka v kauze Fatima, t.j. dôvod, prečo dnes znova zadržali Jankovskú....[/quote] **Lipšic ale nie je stotožnený ani s jej prepustením na slobodu:** „Domnievam sa, že v prípade kolúznej väzby je nahradenie väzby kauciou alebo probačným dohľadom vylúčené. Vyplýva to jednak z jednoznačného textu Trestného poriadku, ako aj z povahy dôvodov kolúznej väzby.“ **Senát NS má za to,** že v prípade obvinenej JUDr. Moniky J., ktorá je stíhaná aj pre obzvlášť závažný zločin, boli taktiež splnené aj výnimočné okolnosti prípadu pre nahradenie väzby tak, ako to požaduje zákon a bližšie sa k týmto a ďalším skutočnostiam vyjadrí senát v písomnom vyhotovení rozhodnutia.“ https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/daniel-lipsic-reaguje-prepustenie-jankovskej-nahradenie-koluznej-vazby-kauciou-je-vylucene **Čo sa s Jankovskou bude ďalej robiť, rozhodne podľa Erdösa vyšetrovateľ,** ktorý ho oboznámil s tým, že dôvodom zadržania sú obavy z ovplyvňovania svedkov a pokračovania v trestnej činnosti. „Je to absurdné. Vo veci je už dávno vznesené obvinenie a vyšetrovanie prebieha. Boli vypočutí všetci svedkovia, tak koho ide ovplyvňovať a v čom má pokračovať? Veď keby čokoľvek urobila, ide znova do väzby,“ pokračoval advokát rozrušene. „Sudca pre prípravné konanie jasne odôvodnil, prečo moja klientka nemá byť väzobne stíhaná, pričom zaplatila peňažnú záruku 100-tisíc eur a Najvyšší súd jej nariadil kontrolu takzvaným náramkom. Nevidím teda žiadny dôvod na ďalšie zadržanie,“ podotkol. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/580026-monika-jankovska-ide-po-roku-vo-vazeni-na-slobodu/

JankA

Upravené 6. 3. 2021 o 07:58

Súd prepustil Jankovskú z väzby, zostáva v nemocnici


Bývalú štátnu tajomníčku rezortu spravodlivosti Moniku Jankovskú prepustili zo zadržania. V nedeľu v noci o tom rozhodol sudca pre prípravné konanie Okresného súdu v Trenčíne. Pre médiá to uviedol advokát obvinenej Peter Erdös.


Uznesenie podľa Erdösa nie je právoplatné, prokurátor voči nemu podal sťažnosť. Monika Jankovská má po prepustení nosiť monitorovací náramok.


„Sudca pre prípravné konanie svojím uznesením rozhodol tak, že prepustil moju klientku zo zadržania. Čo sa týka návrhu na vzatie do väzby, skonštatoval, že tzv. kolúzne dôvody väzby vzhliadol, avšak jej väzbu nahradil primeranými povinnosťami a obmedzeniami. Konkrétne ide o zákaz styku a kontaktovania sa s obvinenými svedkami, znalcami v trestnej veci vedenej v kauze Fatima. Zároveň sudca rozhodol, že nevzhliadol dôvody pokračovacej, resp. preventívnej väzby,“ informoval Erdös.


Sťažnosť prokurátora podľa Erdösa nemá odkladný účinok. Rozhodovať by o nej mal Krajský súd v Trnave.
Sudca o návrhu rozhodoval bez prítomnosti Jankovskej. Zdravotný stav obvinenej si podľa jej advokáta naďalej vyžaduje hospitalizáciu.


„Klientka je slobodná, ale jej zdravotný stav podľa môjho názoru neumožňuje, aby mohla opustiť ústavné zariadenie,“ dodal. Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti sa psychicky zrútila po tom, ako ju vo štvrtok po prepustení na slobodu opätovne zadržali. Obvinená je v akciách Búrka a Víchrica, zadržanie súviselo s kauzou trenčianskeho baru Fatima.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/580407-sud-prepustil-jankovsku-z-vazby-zatial-zostava-v-nemocnici/


**Súd prepustil Jankovskú z väzby, zostáva v nemocnici** Bývalú štátnu tajomníčku rezortu spravodlivosti Moniku Jankovskú prepustili zo zadržania. V nedeľu v noci o tom rozhodol sudca pre prípravné konanie Okresného súdu v Trenčíne. Pre médiá to uviedol advokát obvinenej Peter Erdös. Uznesenie podľa Erdösa nie je právoplatné, prokurátor voči nemu podal sťažnosť. Monika Jankovská má po prepustení nosiť monitorovací náramok. „Sudca pre prípravné konanie svojím uznesením rozhodol tak, že prepustil moju klientku zo zadržania. Čo sa týka návrhu na vzatie do väzby, skonštatoval, že tzv. kolúzne dôvody väzby vzhliadol, avšak jej väzbu nahradil primeranými povinnosťami a obmedzeniami. Konkrétne ide o zákaz styku a kontaktovania sa s obvinenými svedkami, znalcami v trestnej veci vedenej v kauze Fatima. Zároveň sudca rozhodol, že nevzhliadol dôvody pokračovacej, resp. preventívnej väzby,“ informoval Erdös. Sťažnosť prokurátora podľa Erdösa nemá odkladný účinok. Rozhodovať by o nej mal Krajský súd v Trnave. Sudca o návrhu rozhodoval bez prítomnosti Jankovskej. Zdravotný stav obvinenej si podľa jej advokáta naďalej vyžaduje hospitalizáciu. „Klientka je slobodná, ale jej zdravotný stav podľa môjho názoru neumožňuje, aby mohla opustiť ústavné zariadenie,“ dodal. Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti sa psychicky zrútila po tom, ako ju vo štvrtok po prepustení na slobodu opätovne zadržali. Obvinená je v akciách Búrka a Víchrica, zadržanie súviselo s kauzou trenčianskeho baru Fatima. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/580407-sud-prepustil-jankovsku-z-vazby-zatial-zostava-v-nemocnici/

Klientka je slobodná, ale jej zdravotný stav podľa môjho názoru neumožňuje, aby mohla opustiť ústavné zariadenie
tak myslím, že ona je done. Podľa mna toto už nerozchodí. Toto by chcelo prácu s dobrým terapeutmi na hlbokej úrovni, oni jej určite nasadia psychofarmaka, čo môže poškodiť štruktúry mozgu.


Toto sa nemalo stať. Nech urobila čokoľvek, mala by mat spravodlivý súdny proces. Neskutočne.


Ale možno je to zákon casu. Niektorých “karma” doženie počas života. Je príbeh by mal byt výstrahou a poučením.


[quote="pid:6149, uid:12"]Klientka je slobodná, ale jej zdravotný stav podľa môjho názoru neumožňuje, aby mohla opustiť ústavné zariadenie[/quote] tak myslím, že ona je done. Podľa mna toto už nerozchodí. Toto by chcelo prácu s dobrým terapeutmi na hlbokej úrovni, oni jej určite nasadia psychofarmaka, čo môže poškodiť štruktúry mozgu. Toto sa nemalo stať. Nech urobila čokoľvek, mala by mat spravodlivý súdny proces. Neskutočne. Ale možno je to zákon casu. Niektorých “karma” doženie počas života. Je príbeh by mal byt výstrahou a poučením.

ProsimVas, čo sú toto za ľudia - asi ľudská psychika resp jej štruktúra je v nedohľadne:


https://www.cas.sk/clanok/1099905/monika-jankovska-stale-lezi-na-psychiatrii-panska-navsteva-v-nemocnici/


chudera. Príde ju navštíviť syn. Otec tie v nemocnici... tolko zloby. Prečo tej chudere nedajú pokoj? Toto je zurnalistika?


ProsimVas, čo sú toto za ľudia - asi ľudská psychika resp jej štruktúra je v nedohľadne: https://www.cas.sk/clanok/1099905/monika-jankovska-stale-lezi-na-psychiatrii-panska-navsteva-v-nemocnici/ chudera. Príde ju navštíviť syn. Otec tie v nemocnici... tolko zloby. Prečo tej chudere nedajú pokoj? Toto je zurnalistika?

Prečo tej chudere nedajú pokoj?


Lebo ju potrebujú úplne zničiť.
Asi niečo vie.


[quote="pid:6697, uid:273"]Prečo tej chudere nedajú pokoj?[/quote] Lebo ju potrebujú úplne zničiť. Asi niečo vie.

niečo vie.


ja som to už pisala vyššie, že ona je už vybavená. Veď je pod psychofarmakami, čo je pre mna ekvivalent drog, vrátane dôsledkov. Tu už ide aj o jej rodinu.


veď ona to už aj povedala ako ambasáda cez vtedajšieho ministra ju mala ovplyvniť súdny proces so zmenkami.


[quote="pid:6700, uid:138"]niečo vie.[/quote] ja som to už pisala vyššie, že ona je už vybavená. Veď je pod psychofarmakami, čo je pre mna ekvivalent drog, vrátane dôsledkov. Tu už ide aj o jej rodinu. veď ona to už aj povedala ako ambasáda cez vtedajšieho ministra ju mala ovplyvniť súdny proces so zmenkami.
Upravené 12. 3. 2021 o 11:49

Prečo tej chudere nedajú pokoj?

Pretože čas, sme, denníkN a niektoré ďalšie nie sú médiá ani žurnalisti, sú to poskokovia svojich vlastníkov oligarchov, ktorí robia politický lobbing pre túto vládu. Nie je lepšej doby ako táto, aby ľudia konečne uvideli, že médiá nie sú nezávislé, ale pachtlujú s touto vládou, kryjú jej chrbát.


[quote="pid:6697, uid:273"]Prečo tej chudere nedajú pokoj?[/quote] Pretože čas, sme, denníkN a niektoré ďalšie nie sú médiá ani žurnalisti, sú to poskokovia svojich vlastníkov oligarchov, ktorí robia politický lobbing pre túto vládu. Nie je lepšej doby ako táto, aby ľudia konečne uvideli, že médiá nie sú nezávislé, ale pachtlujú s touto vládou, kryjú jej chrbát.

médiá nie sú nezávislé, ale pachtlujú s touto vládou, kryjú jej chrbát.

otázka je na čí pokyn kryjú vláde chrbát, to jest kto to tu cez média riadi, resp kryje. Až nastane čas vysporiadať sa s médiami, tak bude potrebné predovšetkým sa vysporiadať s ich vlastníkmi. Podieľanie sa na genocíde národa a sabotáži hospodárstva - to budú celkom dobré paragrafy v obžalobe. A predajné presstitútky? Odobrať novinárske licencie a doživotný dištanc na žurnalistiku, zákaz práce v akýchkoľvek mienkotvorných médiach.


[quote="pid:6789, uid:6"]médiá nie sú nezávislé, ale pachtlujú s touto vládou, kryjú jej chrbát.[/quote] otázka je na čí pokyn kryjú vláde chrbát, to jest kto to tu cez média riadi, resp kryje. Až nastane čas vysporiadať sa s médiami, tak bude potrebné predovšetkým sa vysporiadať s ich vlastníkmi. Podieľanie sa na genocíde národa a sabotáži hospodárstva - to budú celkom dobré paragrafy v obžalobe. A predajné presstitútky? Odobrať novinárske licencie a doživotný dištanc na žurnalistiku, zákaz práce v akýchkoľvek mienkotvorných médiach.

otázka je na čí pokyn kryjú vláde chrbát, to jest kto to tu cez média riadi, resp kryje.


veď je to stále ten istý scénár, zahraničné tajné služby to tu riadia minimálne odvtedy čo ukolovali novinárov v redakciách proti Mečiarovi.... to video sme zrejme všetci videli kde to priamo potvrdzuje a osvetluje jeden novinár(spravodajca) Anton Selecký
https://www.youtube.com/watch?v=vVK1sKiCVd4


Kiska u p-rezidentky, minule Čaputová s veľvyslakyňou Bridget B. ...tu sa odovzdavajú informácie bez ostychu v priamom prenose a sú to vrcholoví predstaviteľia....myslím, že dno suverenneho, právneho a socialneho štátu prerazilo ďalšie dno....kam ešte musíme klesnúť?


[quote="pid:6845, uid:112"]otázka je na čí pokyn kryjú vláde chrbát, to jest kto to tu cez média riadi, resp kryje.[/quote] veď je to stále ten istý scénár, zahraničné tajné služby to tu riadia minimálne odvtedy čo ukolovali novinárov v redakciách proti Mečiarovi.... to video sme zrejme všetci videli kde to priamo potvrdzuje a osvetluje jeden novinár(spravodajca) Anton Selecký https://www.youtube.com/watch?v=vVK1sKiCVd4 Kiska u p-rezidentky, minule Čaputová s veľvyslakyňou Bridget B. ...tu sa odovzdavajú informácie bez ostychu v priamom prenose a sú to vrcholoví predstaviteľia....myslím, že dno suverenneho, právneho a socialneho štátu prerazilo ďalšie dno....kam ešte musíme klesnúť?

Prokurátor prepustil Moniku Jankovskú z väzby.


Dozorový prokurátor kauzy bar Fatima rozhodol 26. mája tak, že príkazom prepustil obvinenú M. J. z väzby, keďže dôvod tzv. kolúznej väzby vo vzťahu k jej osobe pominul. ÚŠP v tejto súvislosti pripomína, že starostlivo a dôkladne posudzuje existenciu dôvodov väzby u každej jednej obvinenej osoby, ako aj zákonné možnosti jej nahradenia,“ objasnil Skladan.
Podľa jeho slov sa v posudzovanom prípade preto konštatuje, že dôvod na ďalšie väzobné stíhanie obvinenej pominul. Pôvodne mal Okresný súd v Trenčíne vo štvrtok (27. 5.) rozhodovať o žiadosti Moniky Jankovskej o prepustenie z väzby.


„Ďalší postup závisí od jej zdravotného stavu, jej pobyt vo väzenskej nemocnici mal svoj dôvod. Vo štvrtok (27. 5.) nás čaká v prvom rade inštalácia elektronického náramku, ktorý má moja klientka nariadený v inej trestnej veci. Následne sa bude musieť podrobiť ďalším vyšetreniam, ktoré rozhodnú o tom, ako bude ďalej pokračovať jej liečba, či ambulantnou formou, alebo to bude vyžadovať ústavnú starostlivosť,“ skonštatoval obhajca Moniky Jankovskej Peter Erdös Erdös.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/589223-prokurator-prepustil-moniku-jankovsku-z-vazby/****


#Prokurátor prepustil Moniku Jankovskú z väzby. „**Dozorový prokurátor kauzy bar Fatima rozhodol 26. mája tak, že príkazom prepustil obvinenú M. J. z väzby, keďže dôvod tzv. kolúznej väzby vo vzťahu k jej osobe pominul.** ÚŠP v tejto súvislosti pripomína, že starostlivo a dôkladne posudzuje existenciu dôvodov väzby u každej jednej obvinenej osoby, ako aj zákonné možnosti jej nahradenia,“ objasnil Skladan. Podľa jeho slov sa v posudzovanom prípade preto konštatuje, že dôvod na ďalšie väzobné stíhanie obvinenej pominul. **Pôvodne mal Okresný súd v Trenčíne vo štvrtok (27. 5.) rozhodovať o žiadosti Moniky Jankovskej o prepustenie z väzby.** „Ďalší postup závisí od jej zdravotného stavu, jej pobyt vo väzenskej nemocnici mal svoj dôvod. Vo štvrtok (27. 5.) nás čaká v prvom rade inštalácia elektronického náramku, ktorý má moja klientka nariadený v inej trestnej veci. Následne sa bude musieť podrobiť ďalším vyšetreniam, ktoré rozhodnú o tom, ako bude ďalej pokračovať jej liečba, či ambulantnou formou, alebo to bude vyžadovať ústavnú starostlivosť,“ skonštatoval obhajca Moniky Jankovskej Peter Erdös Erdös. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/589223-prokurator-prepustil-moniku-jankovsku-z-vazby/****

JankA

Upravené 27. 5. 2021 o 07:24
2.93k
20
12
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept