Politika v SR
Čudný glóbus Igiota

Psychopat opäť dnes perlil na Narkóze v Na telo, so sebazaprením som pár minút pozrel, keď zadrel, že sa riadi okolitými krajinami, teda Rakúskom a Nemeckom(2x to zopakoval). Haló, učiteľka zemepisu, ako ste mohli takéto sprosté indivíduum pustiť na strednú, veď ani zemepis neovláda.


Žiaľ odkaz zatiaľ nie je.


Psychopat opäť dnes perlil na Narkóze v Na telo, so sebazaprením som pár minút pozrel, keď zadrel, že sa riadi okolitými krajinami, teda Rakúskom a Nemeckom(2x to zopakoval). Haló, učiteľka zemepisu, ako ste mohli takéto sprosté indivíduum pustiť na strednú, veď ani zemepis neovláda. Žiaľ odkaz zatiaľ nie je.
Upravené 31. 1. 2021 o 16:37

Aspoň viete, odkiaľ presne sa ťahá zo zahraničia za nitky na Slovensku...
A čo sa mňa týka ohľadom Matoviča - nech je predsedom vlády do konca pandémie.


Aspoň viete, odkiaľ presne sa ťahá zo zahraničia za nitky na Slovensku... A čo sa mňa týka ohľadom Matoviča - nech je predsedom vlády do konca pandémie.

Matovič je obdivovateľ Hitlera

Keby len to, jeho stvorili a riadia ty isti čo riadili aj hentô sprostô nadrogované hoviadko. A @Otec nezabúdaj že mi sme už hranicu s Nemeckom mali. Takže nevyzerá to že Igiot nevie zemepis ale že ty si nepochopil čo nám tým oznamuje.
PS: prečo som si teraz spomenul na to že budeme v jadre Európy len nás tam dovedie iný, nie ten čo stým prišiel ako prvý

[quote="pid:2103, uid:192"]Matovič je obdivovateľ Hitlera[/quote] Keby len to, jeho stvorili a riadia ty isti čo riadili aj hentô sprostô nadrogované hoviadko. A @Otec nezabúdaj že mi sme už hranicu s Nemeckom mali. Takže nevyzerá to že Igiot nevie zemepis ale že ty si nepochopil čo nám tým oznamuje. PS: prečo som si teraz spomenul na to že budeme v jadre Európy len nás tam dovedie iný, nie ten čo stým prišiel ako prvý

Volba neschopných loutek do exekutiv mnoha států je už očividný trend . Globální řízení zúžilo okruh "vyššího řízení" a už si nedovoluje riziko samostatných lídrů pod dohledem. Je to fakt přehlídka :
Kurz,Macron,Johnson,Biden,Matovič..Petříček, von der Leyen, ...


Volba neschopných loutek do exekutiv mnoha států je už očividný trend . Globální řízení zúžilo okruh "vyššího řízení" a už si nedovoluje riziko samostatných lídrů pod dohledem. Je to fakt přehlídka : Kurz,Macron,Johnson,Biden,Matovič..Petříček, von der Leyen, ...

Volba neschopných loutek do exekutiv mnoha států je už očividný trend . Globální řízení zúžilo okruh "vyššího řízení" a už si nedovoluje riziko samostatných lídrů pod dohledem. Je to fakt přehlídka :
Kurz,Macron,Johnson,Biden,Matovič..Petříček, von der Leyen, ...


Na prvý pohľad dobrá stratégia, žiaľ pre GP je len otázkou času kedy sa z nich a ich "poradcov" vykľuje "post turtle" (keď nejaký "dobrák" položí na kôl v plote korytnačku a chudera máva nohami lebo sa dostal do situácie, na ktorú nebola navrhnutá/pripravená) alebo nadšený hlupáci, ktorí preženú veci neplánovane do extrému a urobia poriadny škrt cez rozpočet či rovno kazisveti...


[quote="pid:2117, uid:57"]Volba neschopných loutek do exekutiv mnoha států je už očividný trend . Globální řízení zúžilo okruh "vyššího řízení" a už si nedovoluje riziko samostatných lídrů pod dohledem. Je to fakt přehlídka : Kurz,Macron,Johnson,Biden,Matovič..Petříček, von der Leyen, ...[/quote] Na prvý pohľad dobrá stratégia, žiaľ pre GP je len otázkou času kedy sa z nich a ich "poradcov" vykľuje "post turtle" (keď nejaký "dobrák" položí na kôl v plote korytnačku a chudera máva nohami lebo sa dostal do situácie, na ktorú nebola navrhnutá/pripravená) alebo nadšený hlupáci, ktorí preženú veci neplánovane do extrému a urobia poriadny škrt cez rozpočet či rovno kazisveti...

Moderátor

nezabúdaj že mi sme už hranicu s Nemeckom mali. Takže nevyzerá to že Igiot nevie zemepis ale že ty si nepochopil čo nám tým oznamuje.


Nezabúdam, preto som to vypichol. Popolvár dopovedal, čo som naznačil. V jadre Európy určite nebudeme. Pôvodný koncept jednotnej Európy sa rozpadol a o epicentrovanie v tej novej nemáme záujem.


[quote="pid:2116, uid:85"]nezabúdaj že mi sme už hranicu s Nemeckom mali. Takže nevyzerá to že Igiot nevie zemepis ale že ty si nepochopil čo nám tým oznamuje.[/quote] Nezabúdam, preto som to vypichol. Popolvár dopovedal, čo som naznačil. V jadre Európy určite nebudeme. Pôvodný koncept jednotnej Európy sa rozpadol a o epicentrovanie v tej novej nemáme záujem.

Igi sa chystá za Macronom:
https://www.teraz.sk/slovensko/igor-matovic-sa-stretne-s-francuzskym/524866-clanok.html


Bratislava 2. februára (TASR) - V stredu (3. 2.) predseda vlády Igor Matovič odcestuje do Paríža, kde sa stretne s prezidentom Francúzska Emmanuelom Macronom. TASR o tom informoval tlačový odbor Úradu vlády SR.


Na spoločnom rokovaní budú hovoriť o aktuálnom vývoji pandemickej situácie. Témou bude fond obnovy, ktorý má napomôcť prekonať ekonomické dôsledky koronakrízy. "Okrem toho sa budú venovať ďalším európskym témam, ako Európska zelená dohoda, úloha jadrovej energetiky v EÚ či európska obrana. Dôležitou témou bude aj upevňovanie vzájomných slovensko-francúzskych vzťahov," spresnil tlačový odbor.


Na úvod pracovnej cesty premiér navštívi mesto Meudon, kde položí kyticu k soche generála Milana Rastislava Štefánika, ktorý pôsobil v miestnom observatóriu. Matovič by sa mal tiež stretnúť s generálnym riaditeľom organizácie Reportéri bez hraníc Christophom Deloirom, počas ktorého budú hovoriť o postavení Slovenska vo svetovom rebríčku slobody tlače.


Igi sa chystá za Macronom: https://www.teraz.sk/slovensko/igor-matovic-sa-stretne-s-francuzskym/524866-clanok.html Bratislava 2. februára (TASR) - V stredu (3. 2.) predseda vlády Igor Matovič odcestuje do Paríža, kde sa stretne s prezidentom Francúzska Emmanuelom Macronom. TASR o tom informoval tlačový odbor Úradu vlády SR. Na spoločnom rokovaní budú hovoriť o aktuálnom vývoji pandemickej situácie. Témou bude fond obnovy, ktorý má napomôcť prekonať ekonomické dôsledky koronakrízy. "Okrem toho sa budú venovať ďalším európskym témam, ako Európska zelená dohoda, úloha jadrovej energetiky v EÚ či európska obrana. Dôležitou témou bude aj upevňovanie vzájomných slovensko-francúzskych vzťahov," spresnil tlačový odbor. Na úvod pracovnej cesty premiér navštívi mesto Meudon, kde položí kyticu k soche generála Milana Rastislava Štefánika, ktorý pôsobil v miestnom observatóriu. Matovič by sa mal tiež stretnúť s generálnym riaditeľom organizácie Reportéri bez hraníc Christophom Deloirom, počas ktorého budú hovoriť o postavení Slovenska vo svetovom rebríčku slobody tlače.

https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/videos/1097600384099385


Príchod Igiho k Macronovi..... nie je teda vo svojej koži. Reč tela hovorí za všetko. A Makron nad ním drží dáždnik. Žeby ho zobral pod svoje krídla?


https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/videos/1097600384099385 Príchod Igiho k Macronovi..... nie je teda vo svojej koži. Reč tela hovorí za všetko. A Makron nad ním drží dáždnik. Žeby ho zobral pod svoje krídla?
Upravené 3. 2. 2021 o 14:35
1.28k
9
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept