Zahraničná politika
Francie bude jednoho dne svobodnou zemí!

Protesty proti koronaviru ve Francii. 31.07.2021
https://colonelcassad.livejournal.com/6951294.html


Autor článku se mýlí. Ve Francii, ale i v jiných státech, nejde o protest proti koronaviru, jde o protest proti systému. A vládnoucí vrstvy ve všech státech , i u nás, jsou si toho dobře vědomy !


Protesty proti koronaviru ve Francii. 31.07.2021 https://colonelcassad.livejournal.com/6951294.html Autor článku se mýlí. Ve Francii, ale i v jiných státech, nejde o protest proti koronaviru, jde o protest proti systému. A vládnoucí vrstvy ve všech státech , i u nás, jsou si toho dobře vědomy !

Souhlas, jde o hlubokou historickou systémovou změnu. Francie byla podle všeho zvolena jako
polygon revolučních otřesů (Bastila). Macron je prototyp naprosté loutky určené na závěr k exemplární katarzi. Francouzi si na tenhle ceremoniální historický postup docela potrpí.


Souhlas, jde o hlubokou historickou systémovou změnu. Francie byla podle všeho zvolena jako polygon revolučních otřesů (Bastila). Macron je prototyp naprosté loutky určené na závěr k exemplární katarzi. Francouzi si na tenhle ceremoniální historický postup docela potrpí.

Svobodnou zemí bude určitě , konec konců , papírové vyhlášení snese vše .
Otázkou je , pod kterou? čí? vlajkou.


Svobodnou zemí bude určitě , konec konců , papírové vyhlášení snese vše . Otázkou je , pod kterou? čí? vlajkou.

Svobodnou zemí bude určitě
Měděný kohout z věže, který "přežil" požár Notre Dame. Potomci Galů mají šanci ...


[quote="pid:27743, uid:185"]Svobodnou zemí bude určitě[/quote]Měděný kohout z věže, který "přežil" požár Notre Dame. Potomci Galů mají šanci ...

Francuzsko to uz ma za sebou. Je v pozicii muza, co prave skocil zo 100 poschodooveho mrakodrapu- ma este 99 poschodi pred sebou, ale uz nemoze zabranit padu.
Ked budes mat v zemi 51% ciernych, uz nieje cesty s5. Oni budu mat po 6 deti, biely ma obvykle jedno. Pokial nieje priaznivec LGBT. Takze je otazka, co je FR v 2050? Slobodna zem oslobodena od Francuzov.


Ja som mozno staromodny, ale podla mna su Francuzi biely narod. Ano boli imperium, maju ich za svojich, ale odtial-potial.


Francuzsko to uz ma za sebou. Je v pozicii muza, co prave skocil zo 100 poschodooveho mrakodrapu- ma este 99 poschodi pred sebou, ale uz nemoze zabranit padu. Ked budes mat v zemi 51% ciernych, uz nieje cesty s5. Oni budu mat po 6 deti, biely ma obvykle jedno. Pokial nieje priaznivec LGBT. Takze je otazka, co je FR v 2050? Slobodna zem oslobodena od Francuzov. Ja som mozno staromodny, ale podla mna su Francuzi biely narod. Ano boli imperium, maju ich za svojich, ale odtial-potial.

Francuzsko to uz ma za sebou. Je v pozicii muza, co prave skocil zo 100 poschodooveho mrakodrapu- ma este 99 poschodi pred sebou, ale uz nemoze zabranit padu.
Ked budes mat v zemi 51% ciernych, uz nieje cesty s5.


Klimatická zmena brutálna zima to bude riešiť...


[quote="pid:27866, uid:642"]Francuzsko to uz ma za sebou. Je v pozicii muza, co prave skocil zo 100 poschodooveho mrakodrapu- ma este 99 poschodi pred sebou, ale uz nemoze zabranit padu. Ked budes mat v zemi 51% ciernych, uz nieje cesty s5.[/quote] Klimatická zmena brutálna zima to bude riešiť...

Moderátor

No, len aby sa nenaucili dovtedy obliekat do svetrov, Oracle smile


Naozaj si treba uvedomit, ze staty ako FR a UK uz nemaju ziadnu buducnost. Demograficky zanikli. Nemci su na tom tiez zle, ale urcite to je riesitelne- miliardy Turkov v DE zije v getach a nemnozia sa s Nemcami.Podobne to robia Poliaci v CR. Tvoria uzavrete komunity, aj ked v nasej rodine je vynimka, celkovo je to skor pravda. Farebny v UK aj FR su prelezeni ako nador- uz je to neriesitelny problem. Oni sa tam narodili, platia dane, su Francuzi.


No, len aby sa nenaucili dovtedy obliekat do svetrov, Oracle :) Naozaj si treba uvedomit, ze staty ako FR a UK uz nemaju ziadnu buducnost. Demograficky zanikli. Nemci su na tom tiez zle, ale urcite to je riesitelne- miliardy Turkov v DE zije v getach a nemnozia sa s Nemcami.Podobne to robia Poliaci v CR. Tvoria uzavrete komunity, aj ked v nasej rodine je vynimka, celkovo je to skor pravda. Farebny v UK aj FR su prelezeni ako nador- uz je to neriesitelny problem. Oni sa tam narodili, platia dane, su Francuzi.

Keď sa potkan narodí v stajni, tak to už nie je potkan ale kôň? To mi hlava neberie.


Keď sa potkan narodí v stajni, tak to už nie je potkan ale kôň? To mi hlava neberie.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 2. 8. 2021 o 13:21

Hlava Ti to neberie, lebo ju mas v poriadku. Ale cernoch, co sa narodi vo FR obcanom FR je tiez Francuz. Tu sa nebavime o medzidruhovom krizeni smile
Ako to chces riesit? Na zaklade coho? Narodil sa ako Francuz Francuzskym rodicom vo Francuzsku. Kto je vacsi frantik ako on? Ten, co to tak robi uz 20 generacii a nie 3 ako on?
Ako chces presadit nejake zmeny proti farebnym v FR, ked ich bude 87% populacie?


A preco mi davas suhlas aj nesuhlas naraz???


Hlava Ti to neberie, lebo ju mas v poriadku. Ale cernoch, co sa narodi vo FR obcanom FR je tiez Francuz. Tu sa nebavime o medzidruhovom krizeni :) Ako to chces riesit? Na zaklade coho? Narodil sa ako Francuz Francuzskym rodicom vo Francuzsku. Kto je vacsi frantik ako on? Ten, co to tak robi uz 20 generacii a nie 3 ako on? Ako chces presadit nejake zmeny proti farebnym v FR, ked ich bude 87% populacie? A preco mi davas suhlas aj nesuhlas naraz???

Občan Francúzska a Francúz je rozdiel. Na Slovensku máme približne 5,5 milióna občanov Slovenska, ale Slovákov je tu oveľa menej. Americký národ sú indiáni, nikto iný. Potom sú ostatné národy žijúce na území Ameriky. Ruský národ sú len a jedine Slovania. Ostatní sú iné národy žijúce na území Ruska. Jakut nikdy nebude Rus. Môže mať ruského ducha, ale Rus to nebude. Preto máme slovo národ, ktorý má v sebe základ rod, čo znamená genetickú príbuznosť. Aj keby na území Francúzska nebol žiadny beloch, tak tí čo by tam žili, by neboli Francúzi ani po sto generáciách.


A preco mi davas suhlas aj nesuhlas naraz???


Pretože plus k jednému komentáru a mínus k druhému.


Občan Francúzska a Francúz je rozdiel. Na Slovensku máme približne 5,5 milióna občanov Slovenska, ale Slovákov je tu oveľa menej. Americký národ sú indiáni, nikto iný. Potom sú ostatné národy žijúce na území Ameriky. Ruský národ sú len a jedine Slovania. Ostatní sú iné národy žijúce na území Ruska. Jakut nikdy nebude Rus. Môže mať ruského ducha, ale Rus to nebude. Preto máme slovo národ, ktorý má v sebe základ rod, čo znamená genetickú príbuznosť. Aj keby na území Francúzska nebol žiadny beloch, tak tí čo by tam žili, by neboli Francúzi ani po sto generáciách. [quote="pid:27874, uid:642"]A preco mi davas suhlas aj nesuhlas naraz???[/quote] Pretože plus k jednému komentáru a mínus k druhému.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 2. 8. 2021 o 13:57

Oni sa tam narodili, platia dane, su Francuzi.

Toto mě trochu uklidňuje, protože, když se podívám na mapu Afriky, půlka tam mluví Francouzsky a druhá Anglicky. Tudíž jejich cesta by měla směřovat především tam, kde se snáz domluví.


[quote="pid:27869, uid:642"]Oni sa tam narodili, platia dane, su Francuzi.[/quote] Toto mě trochu uklidňuje, protože, když se podívám na mapu Afriky, půlka tam mluví Francouzsky a druhá Anglicky. Tudíž jejich cesta by měla směřovat především tam, kde se snáz domluví.

V RF existuje pojem "ruský", to je člověk , který at už je jakékoliv národnosti , tak se svým myšlením a jednáním , může stát ruským .
Co se týče problémů nejen Francouzů , tak o tomto naprosto jasně hovořil Veličko , v jednom ze svých videí.
Evropanům je nabídnuta lež č. 1 a lež č. 2 . Islámský chalífát , nebo fašismus . Ve hře jsou stále tyto dvě možnosti , i když fašismus je více protlačován pomocí psychopatů .
Odpověd Velička je v tom , že existuje ještě třetí možnost , ta která se blíží pravdě-istině . Ruský způsob , stát se "ruským" .


V RF existuje pojem "ruský", to je člověk , který at už je jakékoliv národnosti , tak se svým myšlením a jednáním , může stát ruským . Co se týče problémů nejen Francouzů , tak o tomto naprosto jasně hovořil Veličko , v jednom ze svých videí. Evropanům je nabídnuta lež č. 1 a lež č. 2 . Islámský chalífát , nebo fašismus . Ve hře jsou stále tyto dvě možnosti , i když fašismus je více protlačován pomocí psychopatů . Odpověd Velička je v tom , že existuje ještě třetí možnost , ta která se blíží pravdě-istině . Ruský způsob , stát se "ruským" .

V RF existuje pojem "ruský", to je člověk , který at už je jakékoliv národnosti , tak se svým myšlením a jednáním , může stát ruským .


Viem o tom. Nevylučuje sa to s tým, čo som napísal. Podľa mňa je dôležité chápať rozdiel medzi Rus a ruský. Ďakujem za doplnenie.


[quote="pid:27884, uid:185"]V RF existuje pojem "ruský", to je člověk , který at už je jakékoliv národnosti , tak se svým myšlením a jednáním , může stát ruským .[/quote] Viem o tom. Nevylučuje sa to s tým, čo som napísal. Podľa mňa je dôležité chápať rozdiel medzi Rus a ruský. Ďakujem za doplnenie.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

V RF existuje pojem "ruský", to je člověk , který at už je jakékoliv národnosti , tak se svým myšlením a jednáním , může stát ruským .

Za ruského, i když s jistou rezervou, se považuje i člověk, který mluví Rusky. Proto by bylo dobré, pokud tady ještě někdo váhá, pustit se do studia. Dobré je sledovat Ruskou TV, nebo filmy v původním znění, aby se jazyk dostatečně naposlouchal.


[quote="pid:27884, uid:185"]V RF existuje pojem "ruský", to je člověk , který at už je jakékoliv národnosti , tak se svým myšlením a jednáním , může stát ruským .[/quote] Za ruského, i když s jistou rezervou, se považuje i člověk, který mluví Rusky. Proto by bylo dobré, pokud tady ještě někdo váhá, pustit se do studia. Dobré je sledovat Ruskou TV, nebo filmy v původním znění, aby se jazyk dostatečně naposlouchal.

Ja si skratka neviem predstavit, ako by sa mohli tieto staty zachranit. Mozme sa tu natahovat ako deti na piesku, ze nie staty ale statnosti! ale stale je to o tom, ze ich pohltili ine kultury, narody. Ja NEOBHAJUJEM svoju pravdu. Naopak, velmi rad sa budem mylit v tom, ze aj v mojej starobe bude existovat nejake FR a nie len geto africkych negrov.
Neger- zviera, cernoch- clovek tmavej pleti, aby nedoslo k nedorozumeiu.


Ale tazko je presadit nieco v cudzej krajine, ktora ti kedysi patrila a teraz z pravneho hladiska patri inym. Ako to chces rozdelit? Ved mas potkany, co sa narodili v stajni, mas miesancov potkana s konom a mas kone, co NECHCU vyhnat ani miesancov, ani potkany narodene v stajni. Takze bezohladu na to, ci bude demokracia alebo iny fasizmus, 4/5 obcanov FR budu proti tomu, aby sa FR zachranilo vo svojej historickej podobe, to zn. s Francuzmi v state.


Ja si skratka neviem predstavit, ako by sa mohli tieto staty zachranit. Mozme sa tu natahovat ako deti na piesku, ze nie staty ale statnosti! ale stale je to o tom, ze ich pohltili ine kultury, narody. Ja NEOBHAJUJEM svoju pravdu. Naopak, velmi rad sa budem mylit v tom, ze aj v mojej starobe bude existovat nejake FR a nie len geto africkych negrov. Neger- zviera, cernoch- clovek tmavej pleti, aby nedoslo k nedorozumeiu. Ale tazko je presadit nieco v cudzej krajine, ktora ti kedysi patrila a teraz z pravneho hladiska patri inym. Ako to chces rozdelit? Ved mas potkany, co sa narodili v stajni, mas miesancov potkana s konom a mas kone, co NECHCU vyhnat ani miesancov, ani potkany narodene v stajni. Takze bezohladu na to, ci bude demokracia alebo iny fasizmus, 4/5 obcanov FR budu proti tomu, aby sa FR zachranilo vo svojej historickej podobe, to zn. s Francuzmi v state.

podla mna to pojde tak, ze najprv sa to premiesa a akoze spoji a potom sa to rozdeli....pozri sa na USA.....taviaci kotol.....a vidis, ze vlastne ti ludia len ziju vedla seba (ani to nie uplne, samozrejme, bohate stvrte su dost daleko od ghet).....ale ked dochadza k rataniu vysledkov, tak sa rozdeluju podla komunit.....a tam sa spajaju aj stredna trieda bielych a povedzme hispancov....pretoze si chrania svoje, pricom ich ohrozuju rabujuci. A na tom sa to bude lamat. Nie je problem protestovat, ale akonahle povedzme ci kalifat ci fasisticky konglomerat prestane davat davky, tak sa vela veci zacne riesit samospadom. Bieli budu mozno utekat mimo krajinu, mozno sa stiahnu do zon, prestanu platit dane....proste vyvoj a la JAR (ak teda naozaj sa presadi ten horsi variant). Potecie mozno krv atd......otazka je aj tak, co dalej......ak sa bude klima vyvijat tak ako sa vyvija, je otazkou, ci zapadna Europa bude cielom pre kimatickych utecencov alebo sama bude postihnuta povedzme velkou zimou v case zimy a teda bude vyzadovat aktivnejsi pristup. Ale aj ked sa zasa rozdelia staty na male statiky a la Grecko kedysi (povedzme s ustrednou vladou, ktora ale nebude riesit doma defacto nic, skor reprezentovat v zahranici), aj tak sa prejavi, ktora skupina to ako ma....mozes byt chudobny, ale ulica bude cista, mozes byt bohaty ale bojis sa vytiahnut paty z domu hoci len na ulicu pred domom.
A az toto skonci, tak sa zacnu zasa tvorit staty alebo rozsirovat autorita centralnej vlady, tak sa uvidi, ci bude FR este mat taky problem. Mozno vzniknu dve FR na povodnom uzemi a mozno nebude ziadna, len mestske statiky typu Pariz ci Marsaille


podla mna to pojde tak, ze najprv sa to premiesa a akoze spoji a potom sa to rozdeli....pozri sa na USA.....taviaci kotol.....a vidis, ze vlastne ti ludia len ziju vedla seba (ani to nie uplne, samozrejme, bohate stvrte su dost daleko od ghet).....ale ked dochadza k rataniu vysledkov, tak sa rozdeluju podla komunit.....a tam sa spajaju aj stredna trieda bielych a povedzme hispancov....pretoze si chrania svoje, pricom ich ohrozuju rabujuci. A na tom sa to bude lamat. Nie je problem protestovat, ale akonahle povedzme ci kalifat ci fasisticky konglomerat prestane davat davky, tak sa vela veci zacne riesit samospadom. Bieli budu mozno utekat mimo krajinu, mozno sa stiahnu do zon, prestanu platit dane....proste vyvoj a la JAR (ak teda naozaj sa presadi ten horsi variant). Potecie mozno krv atd......otazka je aj tak, co dalej......ak sa bude klima vyvijat tak ako sa vyvija, je otazkou, ci zapadna Europa bude cielom pre kimatickych utecencov alebo sama bude postihnuta povedzme velkou zimou v case zimy a teda bude vyzadovat aktivnejsi pristup. Ale aj ked sa zasa rozdelia staty na male statiky a la Grecko kedysi (povedzme s ustrednou vladou, ktora ale nebude riesit doma defacto nic, skor reprezentovat v zahranici), aj tak sa prejavi, ktora skupina to ako ma....mozes byt chudobny, ale ulica bude cista, mozes byt bohaty ale bojis sa vytiahnut paty z domu hoci len na ulicu pred domom. A az toto skonci, tak sa zacnu zasa tvorit staty alebo rozsirovat autorita centralnej vlady, tak sa uvidi, ci bude FR este mat taky problem. Mozno vzniknu dve FR na povodnom uzemi a mozno nebude ziadna, len mestske statiky typu Pariz ci Marsaille

Aj keby na území Francúzska nebol žiadny beloch, tak tí čo by tam žili, by neboli Francúzi ani po sto generáciách.

Počítám, že z dějin je tady s tímto analogie: Prusko.


[quote="pid:27878, uid:623"]Aj keby na území Francúzska nebol žiadny beloch, tak tí čo by tam žili, by neboli Francúzi ani po sto generáciách.[/quote] Počítám, že z dějin je tady s tímto analogie: Prusko.

davala jsem to do jineho vlakna, kdy bezpecnostni analytik visinger mluvil o tom, ze podle nej jih francie bude prvni, kde vzniknou masivni nepokoje.


https://www.kupredudominulosti.cz/visingr-lukas-1d-doba-miru-konci-nadesel-cas-valek-a-revoluci-nemuzeme-se-tomu-vyhnout-jen-se-pripravit/


pred casem francii rozebiral v nekolika streamech i jan eichler: https://www.kupredudominulosti.cz/eichler-jan-2d-velkym-problemem-francie-je-nezvladnute-pristehovalectvi-narusta-vzajemna-nenavist-a-do-mnoha-oblasti-nejezdi-policie/


jan eichler v jednom tom rozhovoru rekl, ze do 20 let budou rodili francouzi (mysleno puvodni), bydlet v ghettech a jezdit jen do prace a domu.


muj laicky nazor: domnivam se, ze aby clovek bojoval za svobodu, svoji zemi, musi k ni mit vztah. pristehovalci nemaji vztah k hodnotam, ktere si francie vybudovala. nepredpokladam, ze znaji dejiny francie, ze nechapou ani tu hrdost, kterou francouzi maji na svuj rodny jazyk na sve dejiny. nechapou souvislosti, nevi, jaka animosita byla vuci marii antoinette, jen proto, ze to byla rakusanka, nechapou ani tu nevrazivost, ktera panovala mezi francii a nemci. pro ne je eiffelova vez jen nejake panorama parize, ale pro francouze to bylo a je kus jejich narodniho dedictvi atd. to vsechno vytvari a dotvari nejake narodni povedomi.


byvala kolegyne z tunisu, ktera si vzala francouze, mi rekla, ze ona by do francie nikdy nesla, ze se tam boji. radeji zije tady, i kdyz neumi po 10 letech rec.


davala jsem to do jineho vlakna, kdy bezpecnostni analytik visinger mluvil o tom, ze podle nej jih francie bude prvni, kde vzniknou masivni nepokoje. https://www.kupredudominulosti.cz/visingr-lukas-1d-doba-miru-konci-nadesel-cas-valek-a-revoluci-nemuzeme-se-tomu-vyhnout-jen-se-pripravit/ pred casem francii rozebiral v nekolika streamech i jan eichler: https://www.kupredudominulosti.cz/eichler-jan-2d-velkym-problemem-francie-je-nezvladnute-pristehovalectvi-narusta-vzajemna-nenavist-a-do-mnoha-oblasti-nejezdi-policie/ jan eichler v jednom tom rozhovoru rekl, ze do 20 let budou rodili francouzi (mysleno puvodni), bydlet v ghettech a jezdit jen do prace a domu. muj laicky nazor: domnivam se, ze aby clovek bojoval za svobodu, svoji zemi, musi k ni mit vztah. pristehovalci nemaji vztah k hodnotam, ktere si francie vybudovala. nepredpokladam, ze znaji dejiny francie, ze nechapou ani tu hrdost, kterou francouzi maji na svuj rodny jazyk na sve dejiny. nechapou souvislosti, nevi, jaka animosita byla vuci marii antoinette, jen proto, ze to byla rakusanka, nechapou ani tu nevrazivost, ktera panovala mezi francii a nemci. pro ne je eiffelova vez jen nejake panorama parize, ale pro francouze to bylo a je kus jejich narodniho dedictvi atd. to vsechno vytvari a dotvari nejake narodni povedomi. byvala kolegyne z tunisu, ktera si vzala francouze, mi rekla, ze ona by do francie nikdy nesla, ze se tam boji. radeji zije tady, i kdyz neumi po 10 letech rec.

podla mna to pojde tak, ze najprv sa to premiesa a akoze spoji a potom sa to rozdeli....


To dava zmysel, dufam, ze je to v praxi realizovatelne.


[quote="pid:27936, uid:187"]podla mna to pojde tak, ze najprv sa to premiesa a akoze spoji a potom sa to rozdeli....[/quote] To dava zmysel, dufam, ze je to v praxi realizovatelne.

constanze: tvoja kolegyna zije tu, nevie rec ale sa neboji? ved vsade pisu, aki sme oba narody xenofobni a konzervativni:-)


constanze: tvoja kolegyna zije tu, nevie rec ale sa neboji? ved vsade pisu, aki sme oba narody xenofobni a konzervativni:-)

Doctor Devotee: este kedysi aj Rudolf Steiner (niekde tu bol spomenuty) sa vyjadril, ze najprv dojde k spajaniu ras, aby spoznali aj kvality a hodnoty ostatnych ras, ale potom dojde k rozdelovaniu.....to mi napadlo len teraz, citala som to uz davno, ale by to sedelo. A inak to aj bude, na zaciatku urcite nie rasovo, ale skor kto sa s kym pozna a ako su kompatibilni, aj nas to taha tu dokopy a pre niekoho sme len skupinka "blbcov"....a ked budu tie skupiny vacsie a vacsie, tak sa to zacne spajat.
Nastastie, v nasich krajinach je minimum naozaj vyplachnutych ludi, aj tych co tomu humbuku veria, ide skor o ideal....nikto nepovie, ze znasilnovac z Afganistanu nechapal co robi, max.povie, ze to bola vynimka.....kedysi som si myslela, ze vsetci ludia su si rovni (a aj su), neuvedomila som si, ze aj voda aj olej su tekutiny, ale nezmiesas ich spolu a ak aj zmiesas, aj tak sa oddelia...nieco malo ostane zmiesane na rozhrani, ale inak rozdelia


Doctor Devotee: este kedysi aj Rudolf Steiner (niekde tu bol spomenuty) sa vyjadril, ze najprv dojde k spajaniu ras, aby spoznali aj kvality a hodnoty ostatnych ras, ale potom dojde k rozdelovaniu.....to mi napadlo len teraz, citala som to uz davno, ale by to sedelo. A inak to aj bude, na zaciatku urcite nie rasovo, ale skor kto sa s kym pozna a ako su kompatibilni, aj nas to taha tu dokopy a pre niekoho sme len skupinka "blbcov"....a ked budu tie skupiny vacsie a vacsie, tak sa to zacne spajat. Nastastie, v nasich krajinach je minimum naozaj vyplachnutych ludi, aj tych co tomu humbuku veria, ide skor o ideal....nikto nepovie, ze znasilnovac z Afganistanu nechapal co robi, max.povie, ze to bola vynimka.....kedysi som si myslela, ze vsetci ludia su si rovni (a aj su), neuvedomila som si, ze aj voda aj olej su tekutiny, ale nezmiesas ich spolu a ak aj zmiesas, aj tak sa oddelia...nieco malo ostane zmiesane na rozhrani, ale inak rozdelia
1.45k
20
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept