Zdravie a záhrada
Vedlajsie ucinky vakcin, cast 2

vedlejších účinků vakcín přibývá

Uz prvy komentar k clanku jasne popisuje motivaciu velkej casti zaockovanych (posledna veta):
"Já tedy nevím, samozřejmě se u každého může projevit očkování jinak...u mě po první dávce lehké střevní problémy, a trochu bolest v rameni, po druhé nic...i přesto, že jsem měl dvě piva po večeři (přičemž se na to prý nesmí pít ten den)... takže za mě dobrý, a odpadá povinnost testů (aspoň v tuzemsku), což je to nejdůležitější..."
Pivo a klud su zaklad. Co tam po suvislostiach..


[quote="pid:29062, uid:78"]vedlejších účinků vakcín přibývá[/quote] Uz prvy komentar k clanku jasne popisuje motivaciu velkej casti zaockovanych (posledna veta): "Já tedy nevím, samozřejmě se u každého může projevit očkování jinak...u mě po první dávce lehké střevní problémy, a trochu bolest v rameni, po druhé nic...i přesto, že jsem měl dvě piva po večeři (přičemž se na to prý nesmí pít ten den)... takže za mě dobrý, a odpadá povinnost testů (aspoň v tuzemsku), což je to nejdůležitější..." Pivo a klud su zaklad. Co tam po suvislostiach..
Upravené 10. 8. 2021 o 12:52

Sputnik už začíná dosahovat kvalit novinek .
https://cz.sputniknews.com/20210810/cela-rodina-ktera-vystupovala-proti-ockovani-zemrela-behem-jednoho-tydne-na-covid-19-15441223.html
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/mel-jsem-hodne-prace-mlady-slovak-nesel-na-ockovani-a-ted-na-kysliku-lituje-40368650
Příště to bude o zoufalé babičce , kterak rukama lomí a zoufale volá , dejte mi ten jedpich , proboha .


Sputnik už začíná dosahovat kvalit novinek . https://cz.sputniknews.com/20210810/cela-rodina-ktera-vystupovala-proti-ockovani-zemrela-behem-jednoho-tydne-na-covid-19-15441223.html https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/mel-jsem-hodne-prace-mlady-slovak-nesel-na-ockovani-a-ted-na-kysliku-lituje-40368650 Příště to bude o zoufalé babičce , kterak rukama lomí a zoufale volá , dejte mi ten jedpich , proboha .

Co covid injekce dělají s vaší krví? Dr. Jane Rubyová přináší šokující objev
https://otevrisvoumysl.cz/co-covid-injekce-delaji-s-vasi-krvi-dr-jane-rubyova-prinasi-sokujici-objev-cz-dabing/


**Co covid injekce dělají s vaší krví? Dr. Jane Rubyová přináší šokující objev** https://otevrisvoumysl.cz/co-covid-injekce-delaji-s-vasi-krvi-dr-jane-rubyova-prinasi-sokujici-objev-cz-dabing/

Izraelčania spájajú vakcínu Pfizer s ďalšou nepríjemnou zdravotnou komplikáciou. Slovenská očná lekárka si ju všimla už v júli a následne prestala objednávať na vyšetrenia zaočkovaných, aby nenakazila ostatných pacientov
https://www.hlavnespravy.sk/izraelcania-spajaju-vakcinu-pfizer-s-dalsou-zdravotnou-komplikaciou/2639330


**Izraelčania spájajú vakcínu Pfizer s ďalšou nepríjemnou zdravotnou komplikáciou. Slovenská očná lekárka si ju všimla už v júli a následne prestala objednávať na vyšetrenia zaočkovaných, aby nenakazila ostatných pacientov** https://www.hlavnespravy.sk/izraelcania-spajaju-vakcinu-pfizer-s-dalsou-zdravotnou-komplikaciou/2639330

Včera som navštívil po čase otca, okres ZH. Spočiatku bol naklonený vakcinácií, jeho priateľka nie. Teraz je rád, že sa tomu vyhol. Ich susedia sa v časovom intervale 2 mesiacov dali očkovať a aj v tom poradí sa porúčali na druhý svet. Ďalší ich známy, cukrovkár, tesne po opichu prišiel o obidve nohy. Samozrejme, Slovensko stále vykazuje oficiálne 4 mŕtvych v súvislosti s očkovaním, že ich je minimálne 50x viac, to príslušným travičom z MZ prišijú až na Norimbergu 2.


Včera som navštívil po čase otca, okres ZH. Spočiatku bol naklonený vakcinácií, jeho priateľka nie. Teraz je rád, že sa tomu vyhol. Ich susedia sa v časovom intervale 2 mesiacov dali očkovať a aj v tom poradí sa porúčali na druhý svet. Ďalší ich známy, cukrovkár, tesne po opichu prišiel o obidve nohy. Samozrejme, Slovensko stále vykazuje oficiálne 4 mŕtvych v súvislosti s očkovaním, že ich je minimálne 50x viac, to príslušným travičom z MZ prišijú až na Norimbergu 2.

Varování EMA ohledně vakcíny Janssen už i na Novinkách. Že by na tom tedy opravdu něco bylo.......?


Výbor pro posuzování rizik léčivých přípravků (PRAC) Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA) doporučil zařadit imunitní trombocytopenii mezi možné nežádoucí účinky Janssenu, vakcíny společnosti Johnson & Johnson.


https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/ema-varuje-pred-moznym-vedlejsim-ucinkem-vakciny-janssen-40369117#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=rcKBfpQESwN-202108160458&dop_id=40369117&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Varování EMA ohledně vakcíny Janssen už i na Novinkách. Že by na tom tedy opravdu něco bylo.......? Výbor pro posuzování rizik léčivých přípravků (PRAC) Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA) doporučil zařadit imunitní trombocytopenii mezi možné nežádoucí účinky Janssenu, vakcíny společnosti Johnson & Johnson. https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/ema-varuje-pred-moznym-vedlejsim-ucinkem-vakciny-janssen-40369117#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=rcKBfpQESwN-202108160458&dop_id=40369117&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

ŠÚKL od spustenia očkovania eviduje 8 075 hlásení podozrení na nežiaduce účinky


https://spravy.rtvs.sk/2021/08/sukl-od-spustenia-ockovania-eviduje-8-075-hlaseni-podozreni-na-neziaduce-ucinky/?fbclid=IwAR2pF9dflFmCp_lh5dq7SwPLXIoqKGmu5R5hjFcy1w4LNKgSO53gtpCXh8g
čo ,že nám to mainstream pustil o éteru : podozrenie na nežiaduce učinky . . .


### ŠÚKL od spustenia očkovania eviduje 8 075 hlásení podozrení na nežiaduce účinky https://spravy.rtvs.sk/2021/08/sukl-od-spustenia-ockovania-eviduje-8-075-hlaseni-podozreni-na-neziaduce-ucinky/?fbclid=IwAR2pF9dflFmCp_lh5dq7SwPLXIoqKGmu5R5hjFcy1w4LNKgSO53gtpCXh8g čo ,že nám to mainstream pustil o éteru : podozrenie na nežiaduce učinky . . .

Varování EMA ohledně vakcíny Janssen

Dovolil som si posunut tuto info strane PS, ktora organizovala demonstraciu ockovanych spolu s ockovanim latkou Janssen. Spytal som sa ich, ci tuto informaciu o novom ucinku posunu nimi zaockovanym ludom. Odpoved:


Dobré ránko prajeme a veľmi pekne ďakujeme za starosť o ľudí zaočkovaných na našej akcii. Ale sme presvedčení, že obavy o nich vôbec nemusíte mať, sú to vzdelaní a sčítaní občania, informácie sa ku nim určite dostanú. Navyše, od očkovania už uplynul dosť dlhý čas a teda spomínané problémy by sa už určite dostavili... Ale ešte raz vďaka za starosť 🙂


[quote="pid:29600, uid:58"]Varování EMA ohledně vakcíny Janssen[/quote] Dovolil som si posunut tuto info strane PS, ktora organizovala demonstraciu ockovanych spolu s ockovanim latkou Janssen. Spytal som sa ich, ci tuto informaciu o novom ucinku posunu nimi zaockovanym ludom. Odpoved: Dobré ránko prajeme a veľmi pekne ďakujeme za starosť o ľudí zaočkovaných na našej akcii. Ale sme presvedčení, že obavy o nich vôbec nemusíte mať, sú to vzdelaní a sčítaní občania, informácie sa ku nim určite dostanú. Navyše, od očkovania už uplynul dosť dlhý čas a teda spomínané problémy by sa už určite dostavili... Ale ešte raz vďaka za starosť

mam dobrych priatelov, ktori su zaockovani touto vakcinou....neviete nahodou, ci ivermektin bude proti tymto neziaducim ucinkom nejako fungovat? svojho casu aeronet mal na stranke clanok o tom (ak som to spravne pochopila!, ze prave IVM alebo chren ma sposobovat uvolnovanie grafenu do tela, miesto toho, aby sa udrzalo na mieste (co mi nejde do hlavy, kedze vacsina z tych, co uz tieto problemy maju, nic z toho neuzivala)


mam dobrych priatelov, ktori su zaockovani touto vakcinou....neviete nahodou, ci ivermektin bude proti tymto neziaducim ucinkom nejako fungovat? svojho casu aeronet mal na stranke clanok o tom (ak som to spravne pochopila!, ze prave IVM alebo chren ma sposobovat uvolnovanie grafenu do tela, miesto toho, aby sa udrzalo na mieste (co mi nejde do hlavy, kedze vacsina z tych, co uz tieto problemy maju, nic z toho neuzivala)
Upravené 16. 8. 2021 o 13:12

svojho casu aeronet mal na stranke clanok o tom (ak som to spravne pochopila!, ze prave IVM alebo chren ma sposobovat uvolnovanie grafenu do tela
teraz som to niekde cital, grafen ma praveze drzat spike protein v mieste vpichu a IVM s chrenom ho maju rozpadat a tym padom uvolnovat spike protein do tela.


Mne to pride ako totalna blbost.


[quote="pid:29641, uid:187"]svojho casu aeronet mal na stranke clanok o tom (ak som to spravne pochopila!, ze prave IVM alebo chren ma sposobovat uvolnovanie grafenu do tela[/quote]teraz som to niekde cital, grafen ma praveze drzat spike protein v mieste vpichu a IVM s chrenom ho maju rozpadat a tym padom uvolnovat spike protein do tela. Mne to pride ako totalna blbost.

Moderator

Janka, žiadali ťa tvoji známi o pomoc?


Janka, žiadali ťa tvoji známi o pomoc?

Varování EMA ohledně vakcíny Janssen už i na Novinkách

"Novinky" sú v CZ považované za médium hl. prúdu?


[quote="pid:29600, uid:58"]Varování EMA ohledně vakcíny Janssen už i na Novinkách[/quote] "Novinky" sú v CZ považované za médium hl. prúdu?

"Novinky" sú v CZ považované za médium hl. prúdu?


ano, nieco ako "nase" aktuality.sk


[quote="pid:29648, uid:248"]"Novinky" sú v CZ považované za médium hl. prúdu?[/quote] ano, nieco ako "nase" aktuality.sk

Moderator

Upravené 16. 8. 2021 o 14:22

"Novinky" sú v CZ považované za médium hl. prúdu?

Ano.
Je to "internetová verze" papírového deníku "Právo".
Mají společného vlastníka.
"Právo" je nástupnická organizace deníku "Rudé právo".


Poslední léta vnímám novinky.cz jako "tiskový orgán" liberálního (tedy zatím stále převládajícího) křídla ČSSD.
Navzdory tomu tam dlouhá léta vycházely - velmi populární - komentáře Václava Klause ml., než se pustil do své trikolórové epizody.
Za to ho "odešli".


Paradoxně, diskuse na novinkách není liberální, ale levicově konzervativní.
Je to můj nejoblíbenější český zdroj článků k rozborům egregoriálně-matričních událostí :-)
A taky mi přijde, že jsou z těch mejnstrýmových deníků nejrychlejší...


[quote="pid:29648, uid:248"]"Novinky" sú v CZ považované za médium hl. prúdu?[/quote] Ano. Je to "internetová verze" papírového deníku "Právo". Mají společného vlastníka. "Právo" je nástupnická organizace deníku "Rudé právo". Poslední léta vnímám novinky.cz jako "tiskový orgán" liberálního (tedy zatím stále převládajícího) křídla ČSSD. Navzdory tomu tam dlouhá léta vycházely - velmi populární - komentáře Václava Klause ml., než se pustil do své trikolórové epizody. Za to ho "odešli". Paradoxně, diskuse na novinkách není liberální, ale levicově konzervativní. Je to můj nejoblíbenější český zdroj článků k rozborům egregoriálně-matričních událostí :-) A taky mi přijde, že jsou z těch mejnstrýmových deníků nejrychlejší...
Upravené 16. 8. 2021 o 16:58

neviete nahodou, ci ivermektin bude proti tymto neziaducim ucinkom nejako fungovat?

Pokud narážíš pouze na v článku zmiňovaný jeden vedlejší účinek
doporučil zařadit imunitní trombocytopenii mezi možné nežádoucí účinky Janssenu

tak na tohle jsou obecně doporučovány "léky" na ředění krve.
Bez lékařského předpisu např. acylpyrin (kyselina acetylsalicylová).


[quote="pid:29641, uid:187"]neviete nahodou, ci ivermektin bude proti tymto neziaducim ucinkom nejako fungovat?[/quote] Pokud narážíš pouze na v článku zmiňovaný jeden vedlejší účinek [quote="pid:29600, uid:58"]doporučil zařadit imunitní trombocytopenii mezi možné nežádoucí účinky Janssenu[/quote] tak na tohle jsou obecně doporučovány "léky" na ředění krve. Bez lékařského předpisu např. acylpyrin (kyselina acetylsalicylová).

Um: este neziadali, ale myslela som, ze ak by potrebovali a mali priznaky covidu, tak by som im dala nejaky IVM, co som preventivne pozhanala cez leto v lekarnach. Ale naozaj nerada by som sposobila opak a este zhorsila ich zdravotny stav v pripade choroby


Um: este neziadali, ale myslela som, ze ak by potrebovali a mali priznaky covidu, tak by som im dala nejaky IVM, co som preventivne pozhanala cez leto v lekarnach. Ale naozaj nerada by som sposobila opak a este zhorsila ich zdravotny stav v pripade choroby

Ale naozaj nerada by som sposobila opak

JankaS, tomu naozaj neverím. Veď aj dnes lekári vravia, že len malá časť vakcinačnej látky ostáva v ramene a zvyšok voľne cirkuluje v tele. T.j. látka v ramene zadržiavaná umelo nie je. Na čo slúži oxid grafénu v tej látke, o tom nevieme takmer nič. Zato sväto-sväte sa nájdu ľudia, ktorí dávajú zaručene pravdivé vysvetlenia.


Druhá vec je, že IVM má proti Covidu veľmi dobré výsledky. Overené v praxi. Ak by tvoji známi dostali Covid, tak čo lepšie existuje, čím by si im pomohla?
Na každý pád, pre vakcinovaných u ktorých by sa prejavovali nejaké vedľajšie účinky, ale aj preventívne, by bolo dobré užívať niečo na riedenie krvi (acylpyrín a pod.). Aby nevznikali tromby a komplikácie. To je ale bežná súčasť alternatívnej proticovidovej liečby.


[quote="pid:29688, uid:187"]Ale naozaj nerada by som sposobila opak[/quote] JankaS, tomu naozaj neverím. Veď aj dnes lekári vravia, že len malá časť vakcinačnej látky ostáva v ramene a zvyšok voľne cirkuluje v tele. T.j. látka v ramene zadržiavaná umelo nie je. Na čo slúži oxid grafénu v tej látke, o tom nevieme takmer nič. Zato sväto-sväte sa nájdu ľudia, ktorí dávajú zaručene pravdivé vysvetlenia. Druhá vec je, že IVM má proti Covidu veľmi dobré výsledky. Overené v praxi. Ak by tvoji známi dostali Covid, tak čo lepšie existuje, čím by si im pomohla? Na každý pád, pre vakcinovaných u ktorých by sa prejavovali nejaké vedľajšie účinky, ale aj preventívne, by bolo dobré užívať niečo na riedenie krvi (acylpyrín a pod.). Aby nevznikali tromby a komplikácie. To je ale bežná súčasť alternatívnej proticovidovej liečby.

Jen taková zkušenost jedné známé (asi 35 let): Na začátku roku 2021 měla občasné bolesti břicha. Kvůli Covid situaci ji doktorka moc ani nevyšetřila s tím, že dostala nějaké prášky. Takhle fungovala asi 1-2 měsíce. Pak už bolesti byly tak veliké, že když byla na pohotovosti (kde si počkala pár hodin), doktorka ji chtěla opět poslat domů s jinými prášky. Při odchodu zdravotní sestřička navrhnula dokotorce, aby známou poslala na rentgen břicha. Třeba něco uvidí na snímku. A uviděli! Prasklé slepé střevo! Tak šla hned na sál...takže zdravotní sestřička, ne doktorka, zachránila mé známé život. Známá si měsíc poležela a podle všeho hned dobrý a těšila do nové práce, kde byla jen dva týdny a pak ji operovali.


Jen taková zkušenost jedné známé (asi 35 let): Na začátku roku 2021 měla občasné bolesti břicha. Kvůli Covid situaci ji doktorka moc ani nevyšetřila s tím, že dostala nějaké prášky. Takhle fungovala asi 1-2 měsíce. Pak už bolesti byly tak veliké, že když byla na pohotovosti (kde si počkala pár hodin), doktorka ji chtěla opět poslat domů s jinými prášky. Při odchodu zdravotní sestřička navrhnula dokotorce, aby známou poslala na rentgen břicha. Třeba něco uvidí na snímku. A uviděli! Prasklé slepé střevo! Tak šla hned na sál...takže zdravotní sestřička, ne doktorka, zachránila mé známé život. Známá si měsíc poležela a podle všeho hned dobrý a těšila do nové práce, kde byla jen dva týdny a pak ji operovali.

Dušan

Upravené 16. 8. 2021 o 23:56

Murín: Naši známi majú po očkovaní vážne zdravotné problémy. Toto je lotéria so zdravím národa!
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/17/murin-nasi-znami-maju-po-ockovani-vazne-zdravotne-problemy-toto-je-loteria-so-zdravim-naroda/


**Murín: Naši známi majú po očkovaní vážne zdravotné problémy. Toto je lotéria so zdravím národa!** https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/17/murin-nasi-znami-maju-po-ockovani-vazne-zdravotne-problemy-toto-je-loteria-so-zdravim-naroda/

Toto video vyvoláva otázky. Vakcína COMIRNATY® Z BIONTECH / PFIZER bola umiestnená pod štandardný mikroskop. Čo sa stane s vakcínou za tých 11 minút, je veľmi zaujímavé a vyvoláva otázky. Kto na ne môže informovane odpovedať? Vyžarovaná teplota žiarovky bola 30 stupňov Celzia. Zväčšenie 28 x 8.
https://www.youtube.com/watch?v=s8e06KfDWMM


Toto video vyvoláva otázky. Vakcína COMIRNATY® Z BIONTECH / PFIZER bola umiestnená pod štandardný mikroskop. Čo sa stane s vakcínou za tých 11 minút, je veľmi zaujímavé a vyvoláva otázky. Kto na ne môže informovane odpovedať? Vyžarovaná teplota žiarovky bola 30 stupňov Celzia. Zväčšenie 28 x 8. https://www.youtube.com/watch?v=s8e06KfDWMM

Toto video vyvoláva otázky.

Pozoruhodné.
Také mi to přišlo jako krystalizace.
Ale zvláštního průběhu: střídání několika fází krystalizace a dekrystalizace (rozpouštění).
Což je podivné, pokud během cca 12-ti minut, což je doba trvání videa, nebyly měněny fyzikální podmínky.


[quote="pid:29835, uid:111"]Toto video vyvoláva otázky.[/quote] Pozoruhodné. Také mi to přišlo jako krystalizace. Ale zvláštního průběhu: střídání několika fází krystalizace a dekrystalizace (rozpouštění). Což je podivné, pokud během cca 12-ti minut, což je doba trvání videa, nebyly měněny fyzikální podmínky.

Mohlo to být způsobeno odpařováním vody (tekutiny) ze vzorku. 12 minut je dlouhá doba na odpaření malého množství tekutiny pod svítící žárovkou. Vytvořte si solný roztok, vylejte ho na tmavý tácek a nechte vodu vypařit. :-) Zajímavější by, podle mě, byl pokus reakce této látky s různými tělesnými tekutinami nebo s krvinkami. Zvětšení by to pak asi chtělo větší.


Mohlo to být způsobeno odpařováním vody (tekutiny) ze vzorku. 12 minut je dlouhá doba na odpaření malého množství tekutiny pod svítící žárovkou. Vytvořte si solný roztok, vylejte ho na tmavý tácek a nechte vodu vypařit. :-) Zajímavější by, podle mě, byl pokus reakce této látky s různými tělesnými tekutinami nebo s krvinkami. Zvětšení by to pak asi chtělo větší.
Upravené 17. 8. 2021 o 23:53

Mohlo to být způsobeno odpařováním vody (tekutiny) ze vzorku.

Ale jak vysvětlit to střídání fází krystalizace/rozpouštění/krystalizace?


[quote="pid:29874, uid:19"]Mohlo to být způsobeno odpařováním vody (tekutiny) ze vzorku.[/quote] Ale jak vysvětlit to střídání fází krystalizace/rozpouštění/krystalizace?

Pred očami sa nám odohráva utajovaná zdravotnícka katastrofa
Americký virológ Dr. Robert Malone, vynálezca technológie mRNA vakcín, sa podelil o svoje výpočty na základe dát z amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) zhromaždených v systéme na hlásenie vedľajších účinkov očkovania (VAERS).
Z údajov vyplýva, že vakcína Pfizer spôsobuje u muža vo veku 12-17 rokov 3 až 5-krát vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie než samotný covid. U ženy rovnakého veku spôsobuje vakcína 4 až 5-krát vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie než covid.
Ďalšie prekvapivé zistenie je, že ženy vo veku 12-17 rokov majú až o 72% vyššiu pravdepodobnosť úmrtia na vakcínu než na covid...
https://www.badatel.net/pred-ocami-sa-nam-odohrava-utajovana-zdravotnicka-katastrofa/


**Pred očami sa nám odohráva utajovaná zdravotnícka katastrofa** Americký virológ Dr. Robert Malone, vynálezca technológie mRNA vakcín, sa podelil o svoje výpočty na základe dát z amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) zhromaždených v systéme na hlásenie vedľajších účinkov očkovania (VAERS). Z údajov vyplýva, že vakcína Pfizer spôsobuje u muža vo veku 12-17 rokov 3 až 5-krát vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie než samotný covid. U ženy rovnakého veku spôsobuje vakcína 4 až 5-krát vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie než covid. Ďalšie prekvapivé zistenie je, že ženy vo veku 12-17 rokov majú až o 72% vyššiu pravdepodobnosť úmrtia na vakcínu než na covid... https://www.badatel.net/pred-ocami-sa-nam-odohrava-utajovana-zdravotnicka-katastrofa/

Lékař prezidenta Trumpa, dr. Vladimir Zelenko, svědčí u rady izraelských rabínů zkoumajících otázku mRNA „vakcín“
https://otevrisvoumysl.cz/lekar-prezidenta-trumpa-dr-vladimir-zelenko-svedci-u-rady-izraelskych-rabinu-zkoumajicich-otazku-mrna-vakcin/


**Lékař prezidenta Trumpa, dr. Vladimir Zelenko, svědčí u rady izraelských rabínů zkoumajících otázku mRNA „vakcín“** https://otevrisvoumysl.cz/lekar-prezidenta-trumpa-dr-vladimir-zelenko-svedci-u-rady-izraelskych-rabinu-zkoumajicich-otazku-mrna-vakcin/

Tak abych také přispěla. Kolegovi v práci zemřel otec šest dnů po druhé vakcíně (sám tedy nepůjde na druhou dávku). A sousedky švagr dočasně celkově ochrnul a měl prý takové bolesti, že řval a ještě tři měsíce od té doby není úplně v pořádku. Co jsem poslouchala to video s Turánkem https://vimeo.com/588431091, tak ho nejspíš trefili při očkování do nervu...


Tak abych také přispěla. Kolegovi v práci zemřel otec šest dnů po druhé vakcíně (sám tedy nepůjde na druhou dávku). A sousedky švagr dočasně celkově ochrnul a měl prý takové bolesti, že řval a ještě tři měsíce od té doby není úplně v pořádku. Co jsem poslouchala to video s Turánkem https://vimeo.com/588431091, tak ho nejspíš trefili při očkování do nervu...

Štúdia Oxfordskej univerzity: Šíriteľmi delta variantu koronavírusu môžu byť aj plne zaočkovaní ľudia
https://www.infovojna.sk/article/studia-oxfordskej-univerzity-siritelmi-delta-variantu-koronavirusu-mozu-byt-aj-plne-zaockovani-ludia


**Štúdia Oxfordskej univerzity: Šíriteľmi delta variantu koronavírusu môžu byť aj plne zaočkovaní ľudia** https://www.infovojna.sk/article/studia-oxfordskej-univerzity-siritelmi-delta-variantu-koronavirusu-mozu-byt-aj-plne-zaockovani-ludia

Vakcínové fiasko: Island zažíva najväčšiu vlnu napriek takmer 100% zaočkovanosti dospelých
https://www.badatel.net/vakcinove-fiasko-island-zaziva-najvacsiu-vlnu-napriek-takmer-100-zaockovanosti-dospelych/


**Vakcínové fiasko: Island zažíva najväčšiu vlnu napriek takmer 100% zaočkovanosti dospelých** https://www.badatel.net/vakcinove-fiasko-island-zaziva-najvacsiu-vlnu-napriek-takmer-100-zaockovanosti-dospelych/

27.12.2020 Chmelár: Očkovanie proti COVID-19 malo byť povinné
Na svojom facebooku vysvetľuje, prečo sa nechá očkovať
https://zemavek.sk/chmelar-ockovanie-proti-covid-19-malo-byt-povinne/


21.8. 2021 Chmelár: Málokomu sa pošťastí, že sa na svoju päťdesiatku ocitne v nemocnici
Historik a politický analytik Eduard Chmelár je v nemocnici. Hospitalizovali ho v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb...
https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-malokomu-sa-postasti-ze-sa-na-svoju-patdesiatku-ocitne-v-nemocnici/2649120


A určite tam nie je kvôli očkovaniu


**27.12.2020 Chmelár: Očkovanie proti COVID-19 malo byť povinné** Na svojom facebooku vysvetľuje, prečo sa nechá očkovať https://zemavek.sk/chmelar-ockovanie-proti-covid-19-malo-byt-povinne/ 21.8. 2021 **Chmelár: Málokomu sa pošťastí, že sa na svoju päťdesiatku ocitne v nemocnici** Historik a politický analytik Eduard Chmelár je v nemocnici. Hospitalizovali ho v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb... https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-malokomu-sa-postasti-ze-sa-na-svoju-patdesiatku-ocitne-v-nemocnici/2649120 A určite tam nie je kvôli očkovaniu
Upravené 22. 8. 2021 o 19:00

Po očkování na čas ochrnul. Taková reakce je velice vzácná, říká imunolog


Očkoval se proti covidu, aby mohl na dovolenou. Skončil ochrnutý, po měsících rehabilitace by rád z nemocnice odešel po svých. V malinkém zlomečku případů se to může stát, přínos očkování to nijak nesnižuje, dodávají lékaři.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/po-ockovani-na-cas-ochrnul-takova-reakce-je-velice-vzacna-rika-imunolog-172694


**Po očkování na čas ochrnul. Taková reakce je velice vzácná, říká imunolog ** Očkoval se proti covidu, aby mohl na dovolenou. Skončil ochrnutý, po měsících rehabilitace by rád z nemocnice odešel po svých. V malinkém zlomečku případů se to může stát, přínos očkování to nijak nesnižuje, dodávají lékaři. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/po-ockovani-na-cas-ochrnul-takova-reakce-je-velice-vzacna-rika-imunolog-172694

Pripad z rodiny, na jar ockovany, dnes vo vysokom stadiu rakoviny zaludka. Ide sice o takmer 85 rocneho pana ale vitalny bol ako patdesiatnik. Otca cakaju tento tyzden 2 pohreby rovesnikov (infarkt, leukemia (ta tiez v zrychlenom konani), netusim ci boli ockovani)


Pripad z rodiny, na jar ockovany, dnes vo vysokom stadiu rakoviny zaludka. Ide sice o takmer 85 rocneho pana ale vitalny bol ako patdesiatnik. Otca cakaju tento tyzden 2 pohreby rovesnikov (infarkt, leukemia (ta tiez v zrychlenom konani), netusim ci boli ockovani)

Moderator

Upravené 23. 8. 2021 o 11:13

Pridavam postreh od mojho fitness trenera. Zacal si vsimat, ze zaockovani klienti zacali z casu na cas rusit treningy kvoli slabosti/unave. A este zaujimavejsi je fakt, ze pocas treningu sa zvyknu rozkasliavat. Trener je nezaockovany.


Pridavam postreh od mojho fitness trenera. Zacal si vsimat, ze zaockovani klienti zacali z casu na cas rusit treningy kvoli slabosti/unave. A este zaujimavejsi je fakt, ze pocas treningu sa zvyknu rozkasliavat. Trener je nezaockovany.

postrehy z meho okoli:


  • seniorka sousedka, zaockovana pfizerem. od ock_ovani ma krvaceni ze strev a porad se citi spatne. odmita jit na booster.
  • senior soused. jeste pred 2 mesici jako vzdy plny humoru, pri tele. pred 2 dny ho odvezla zachranka. mel polovicni vahu a udajne posledni tydny mu bylo porad zle
  • dalsi pripady senioru v dome: infarkty, mozkove pripady - nelze to prehlednout, presto si ostatni seniori nespojuji s vakcinou
  • dcera kamaradky, 25 let, zijici mimo CR - po druhe vakcine byla odvezena 2x do nemocnice, leky na redeni krve, po 4 tydnech po druhe davce dostala covid, tyden tezky prubeh
  • syn kamaradky odmitl brat vitaminy (nepamatuji si presne ten nazev, bylo to tu doporucovano), rekl kamaradce, ze vitaminy nejsou certifikovane, on jim neveri, ale vakcine ano
  • znama po ock_ovani si sla nechat po 2 mesicich test na protilatky: nemela uz zadne.

... do toho mi znamy rekl,:" vy neockovani, budete donuceni si to pichnout. my nadlidi budeme mit jednodussi zivot" - kdyz mi licil plany na dovolenou na pristi rok, jsem mu rekla, ze predtim bude muset na preoc_kovani. pry to neni pravda. nechala jsem ho pri tom.


postrehy z meho okoli: - seniorka sousedka, zaockovana pfizerem. od ock_ovani ma krvaceni ze strev a porad se citi spatne. odmita jit na booster. - senior soused. jeste pred 2 mesici jako vzdy plny humoru, pri tele. pred 2 dny ho odvezla zachranka. mel polovicni vahu a udajne posledni tydny mu bylo porad zle - dalsi pripady senioru v dome: infarkty, mozkove pripady - nelze to prehlednout, presto si ostatni seniori nespojuji s vakcinou - dcera kamaradky, 25 let, zijici mimo CR - po druhe vakcine byla odvezena 2x do nemocnice, leky na redeni krve, po 4 tydnech po druhe davce dostala covid, tyden tezky prubeh - syn kamaradky odmitl brat vitaminy (nepamatuji si presne ten nazev, bylo to tu doporucovano), rekl kamaradce, ze vitaminy nejsou certifikovane, on jim neveri, ale vakcine ano - znama po ock_ovani si sla nechat po 2 mesicich test na protilatky: nemela uz zadne. ... do toho mi znamy rekl,:" vy neockovani, budete donuceni si to pichnout. my nadlidi budeme mit jednodussi zivot" - kdyz mi licil plany na dovolenou na pristi rok, jsem mu rekla, ze predtim bude muset na preoc_kovani. pry to neni pravda. nechala jsem ho pri tom.

Britská očkovacia správa: Vývinové poruchy plodu, paralýza, mŕtvica či slepota
https://www.badatel.net/britska-ockovacia-sprava-vyvinove-poruchy-plodu-paralyza-mrtvica-ci-slepota/


Vyberám z podrobného textu súhrnnú tabuľku
61253adc2a21e


**Britská očkovacia správa: Vývinové poruchy plodu, paralýza, mŕtvica či slepota** https://www.badatel.net/britska-ockovacia-sprava-vyvinove-poruchy-plodu-paralyza-mrtvica-ci-slepota/ Vyberám z podrobného textu súhrnnú tabuľku ![61253adc2a21e](serve/attachment&path=61253adc2a21e)

Do Litvínova nejedeme! oznámila Plzeň. A v ohrožení je i další vzájemný zápas


V úterý a ve čtvrtek proti sobě měli odehrát dva přípravné zápasy před blížícím se startem extraligové sezony, ale minimálně na dnešní střetnutí mezi hokejisty Litvínova a Plzně nedojde. Kvůli rozsáhlé marodce v kádru Západočechů bylo utkání zrušeno. Oba kluby o tom informovaly na svých oficiálních stránkách.


"Náš A tým dnes neodcestuje k přípravnému utkání do Litvínova, do hry jej nepustí zranění a řada nachlazení. U nemocných hráčů byly provedeny antigenní testy, které vyšly negativně. O konání čtvrtečního přípravného duelu se rozhodne během středy."
https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/2662843-do-litvinova-nejedeme-oznamila-plzen-a-v-ohrozeni-je-i-dalsi-vzajemny-zapas.html


Z nejmenovaného zdroje vím, že u nich proběhlo dobrovolně povinné očkování a vyskytly se i vážné zdravotní problémy.


Do Litvínova nejedeme! oznámila Plzeň. A v ohrožení je i další vzájemný zápas V úterý a ve čtvrtek proti sobě měli odehrát dva přípravné zápasy před blížícím se startem extraligové sezony, ale minimálně na dnešní střetnutí mezi hokejisty Litvínova a Plzně nedojde. Kvůli rozsáhlé marodce v kádru Západočechů bylo utkání zrušeno. Oba kluby o tom informovaly na svých oficiálních stránkách. "Náš A tým dnes neodcestuje k přípravnému utkání do Litvínova, do hry jej nepustí zranění a řada nachlazení. U nemocných hráčů byly provedeny antigenní testy, které vyšly negativně. O konání čtvrtečního přípravného duelu se rozhodne během středy." https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/2662843-do-litvinova-nejedeme-oznamila-plzen-a-v-ohrozeni-je-i-dalsi-vzajemny-zapas.html Z nejmenovaného zdroje vím, že u nich proběhlo dobrovolně povinné očkování a vyskytly se i vážné zdravotní problémy.

postrehy z meho okoli

Ahoj Constanze, to jsem ja se stejnym stravovanim.
Ja jsem taky zkoumal svoje okoli, kde je cca 80% zaockovanych. Zaockovanych: prace (40 lidi), sousedi a znami z mesta (20 lidi) a rodina cca 10 lidi. Asi mam stesti, ale v mem okoli nema nikdo z nich nejake viditelne nasledky, az na synovce, ktereho boli rameno a mohlo by to s ockovanim souviset. Takze bych chtel napsat, zaplatpanbu za to, preju jim jen vse nejlepsi. Aby mne ale bylo rozumet, ja se ockovat nebudu a nezpochybnuju pripady, co se tady ve vlakne uvadi.


[quote="pid:30671, uid:347"]postrehy z meho okoli[/quote] Ahoj Constanze, to jsem ja se stejnym stravovanim. Ja jsem taky zkoumal svoje okoli, kde je cca 80% zaockovanych. Zaockovanych: prace (40 lidi), sousedi a znami z mesta (20 lidi) a rodina cca 10 lidi. Asi mam stesti, ale v mem okoli nema nikdo z nich nejake viditelne nasledky, az na synovce, ktereho boli rameno a mohlo by to s ockovanim souviset. Takze bych chtel napsat, zaplatpanbu za to, preju jim jen vse nejlepsi. Aby mne ale bylo rozumet, ja se ockovat nebudu a nezpochybnuju pripady, co se tady ve vlakne uvadi.

Aktualizované únijné dáta k 31.7.2021:


Pfizer - celkovo 327 665 (nárast od 3.7.2021 o 21,52%), z toho fatálnych 9868 (3,01%), podiel žien 73,7%
Moderna - celkovo 84 587 (nárast o 33,94%), z toho fatálnych 5460 (6,46%), podiel žien 69,9%
AstraZeneca - celkovo 346 881 (nárast o 9,25%), z toho fatálnych 4534 (1,31%), podiel žien 73,3%
Janssen - celkovo 19 915 (nárast o 30,79%), z toho fatálnych 733 (3,68%), podiel žien 63,1%


Stroj na smrť funguje ďalej, jeho aktuálne stavy k 21.8.2021:


Pfizer - celkovo 370 390 (nárast od 31.7.2021 o 13,04%), z toho fatálnych 10960 (2,96%), podiel žien 73,3%
Moderna - celkovo 96 585 (nárast o 14,18%), z toho fatálnych 5840 (6,05%), podiel žien 69,9%
AstraZeneca - celkovo 360 027 (nárast o 3,79%), z toho fatálnych 4858 (1,35%), podiel žien 73,2%
Janssen - celkovo 23 796 (nárast o 19,49%), z toho fatálnych 872 (3,66%), podiel žien 61,1%


Celkovo 850 798 závažných vedľajších účinkov z toho 22 530 končiacich smrťou. Tento týždeň ohlasované 250 mil. očkovaných občanov únie predstavuje 0,34% nežiadúcich účinkov oficiálne priznaných. 9 promile predstavuje nebožtíkov.


Na základe týchto aj keď skreslených, ale predsa len reálnejších údajov moja otázka stále znie, kde zašili minimálne 189 nebožtíkov slovenských?


[quote="pid:27599, uid:77"]Aktualizované únijné dáta k 31.7.2021: Pfizer - celkovo 327 665 (nárast od 3.7.2021 o 21,52%), z toho fatálnych 9868 (3,01%), podiel žien 73,7% Moderna - celkovo 84 587 (nárast o 33,94%), z toho fatálnych 5460 (6,46%), podiel žien 69,9% AstraZeneca - celkovo 346 881 (nárast o 9,25%), z toho fatálnych 4534 (1,31%), podiel žien 73,3% Janssen - celkovo 19 915 (nárast o 30,79%), z toho fatálnych 733 (3,68%), podiel žien 63,1%[/quote] Stroj na smrť funguje ďalej, jeho aktuálne stavy k 21.8.2021: Pfizer - celkovo 370 390 (nárast od 31.7.2021 o 13,04%), z toho fatálnych 10960 (2,96%), podiel žien 73,3% Moderna - celkovo 96 585 (nárast o 14,18%), z toho fatálnych 5840 (6,05%), podiel žien 69,9% AstraZeneca - celkovo 360 027 (nárast o 3,79%), z toho fatálnych 4858 (1,35%), podiel žien 73,2% Janssen - celkovo 23 796 (nárast o 19,49%), z toho fatálnych 872 (3,66%), podiel žien 61,1% Celkovo 850 798 závažných vedľajších účinkov z toho 22 530 končiacich smrťou. Tento týždeň ohlasované 250 mil. očkovaných občanov únie predstavuje 0,34% nežiadúcich účinkov oficiálne priznaných. 9 promile predstavuje nebožtíkov. Na základe týchto aj keď skreslených, ale predsa len reálnejších údajov moja otázka stále znie, kde zašili minimálne 189 nebožtíkov slovenských?

Aby mne ale bylo rozumet, ja se ockovat nebudu a nezpochybnuju pripady, co se tady ve vlakne uvadi.


Mirku, ja vzdy rikam vsem ve svem okoli, ze at si se svym telem dela kazdy, co chce a nikoho se neptam, zda se chce oc_kovat nebo nechce. a kdyz uz to nekdo udela, tak mu preji, aby to bylo bez nasledku. preji tvym/vasim pribuznym, at jsou v poradku a dale bez problemu.


[quote="pid:30741, uid:93"]Aby mne ale bylo rozumet, ja se ockovat nebudu a nezpochybnuju pripady, co se tady ve vlakne uvadi.[/quote] Mirku, ja vzdy rikam vsem ve svem okoli, ze at si se svym telem dela kazdy, co chce a nikoho se neptam, zda se chce oc_kovat nebo nechce. a kdyz uz to nekdo udela, tak mu preji, aby to bylo bez nasledku. preji tvym/vasim pribuznym, at jsou v poradku a dale bez problemu.

at si se svym telem dela kazdy, co chce

Tak to mame uplne stejne. Potrebujeme najit a rozvijet to, co nas vsechny spojuje a ne se nimrat v tom, co nas rozdeluje. A prani fyzickeho a duchovniho zdravi vsem, co si ho preji, je samozrejmost. Diky. ms@lim.cz


[quote="pid:30872, uid:347"]at si se svym telem dela kazdy, co chce[/quote] Tak to mame uplne stejne. Potrebujeme najit a rozvijet to, co nas vsechny spojuje a ne se nimrat v tom, co nas rozdeluje. A prani fyzickeho a duchovniho zdravi vsem, co si ho preji, je samozrejmost. Diky. ms@lim.cz
Upravené 26. 8. 2021 o 19:37

tak ho nejspíš trefili při očkování do nervu...


Po vzhliadnutí tohto videa ma hneď napadla kolegyňa, ktorá odkedy je pichnutá, ten istý problém. Bolesť v ruke. Vraj dlhoročná daň za prácu pred PC a žiaden pohyb. Ale v tichosti pripúšťa, že odkedy sa nechala napichať. A nasledovala tortúra po všelijakých vyšetreniach, vrátane neurológie, rehabky. Čo ma najviac zarazilo, krv jej nevzal nikto.


[quote="pid:30133, uid:125"]tak ho nejspíš trefili při očkování do nervu...[/quote] Po vzhliadnutí tohto videa ma hneď napadla kolegyňa, ktorá odkedy je pichnutá, ten istý problém. Bolesť v ruke. Vraj dlhoročná daň za prácu pred PC a žiaden pohyb. Ale v tichosti pripúšťa, že odkedy sa nechala napichať. A nasledovala tortúra po všelijakých vyšetreniach, vrátane neurológie, rehabky. Čo ma najviac zarazilo, krv jej nevzal nikto.

Myslím, že obrázok hovorí za všetko, hrozné. Je to z fb lekár, kt sa venuje aj homeopatii. Zarazajuce je, že toto sa ako vedľajšie účinky nehlasi!6128e8dabd101
6128e8db61fd8


Myslím, že obrázok hovorí za všetko, hrozné. Je to z fb lekár, kt sa venuje aj homeopatii. Zarazajuce je, že toto sa ako vedľajšie účinky nehlasi!![6128e8dabd101](serve/attachment&path=6128e8dabd101) ![6128e8db61fd8](serve/attachment&path=6128e8db61fd8)
Upravené 27. 8. 2021 o 15:32

Ide o mladú matku zo širšej rodiny, ktorá odolávala všetkým argumentom. Druhú dávka Moderny dostala cca pred mesiacom.


  • Pred týždňom – nástup do nemocnice pre už cca týždeň trvajúce bolesti v pravej časti brucha. Rôzne testy nenašli nič (už už mala byť operovaná na slepé črevo, ale nakoniec zistili, že to nie je príčinou), tak dostávala len výživové infúzie a "oblbováky" proti bolesti.
  • Po 3 dňoch prepustená s tým, že ide o nejaký urologický problém. Takže išla obvodnej sa predpísať urológovi. Obvodná – asi 70-ročná doktorka (neočkovaná) – jej hovorí, že toľko ľudí s neidentifikovateľnými problémami ešte nezažila: malátnosť, rozhádzaný tlak, silná menštruácia, bolesti brucha, lymfatické uzliny, migréna, leukémia. A všetko to majú očkovaní. Navyše povedala, že k nim do dediny prišla skupinka Doktor+sestričky, rozložili šiator a začali veselo očkovať. Keď videla v rade svojich pacientov s tlakom, cukrovkou či trombami, išla Dr. povedať, že týchto nesmie očkovať, lebo majú kontraindikácie. Dr. jej vynadal, že čo tam robí antipropagandu...
  • U urológa – všetko čisté. Potvrdil, že príčinou problémov bude vakcína.

Ide o mladú matku zo širšej rodiny, ktorá odolávala všetkým argumentom. Druhú dávka Moderny dostala cca pred mesiacom. - Pred týždňom – nástup do nemocnice pre už cca týždeň trvajúce bolesti v pravej časti brucha. Rôzne testy nenašli nič (už už mala byť operovaná na slepé črevo, ale nakoniec zistili, že to nie je príčinou), tak dostávala len výživové infúzie a "oblbováky" proti bolesti. - Po 3 dňoch prepustená s tým, že ide o nejaký urologický problém. Takže išla obvodnej sa predpísať urológovi. Obvodná – asi 70-ročná doktorka (neočkovaná) – jej hovorí, že toľko ľudí s neidentifikovateľnými problémami ešte nezažila: malátnosť, rozhádzaný tlak, silná menštruácia, bolesti brucha, lymfatické uzliny, migréna, leukémia. A všetko to majú očkovaní. Navyše povedala, že k nim do dediny prišla skupinka Doktor+sestričky, rozložili šiator a začali veselo očkovať. Keď videla v rade svojich pacientov s tlakom, cukrovkou či trombami, išla Dr. povedať, že týchto nesmie očkovať, lebo majú kontraindikácie. Dr. jej vynadal, že čo tam robí antipropagandu... - U urológa – všetko čisté. Potvrdil, že príčinou problémov bude vakcína.

. Obvodná – asi 70-ročná doktorka (neočkovaná)


Tá si vybrala tú lepšiu karmu, ale ten očkujúci Mengele bude sa smažiť v pekle ešte za života.


A čo sa týka tvojej príbuznej, tak úprimnú sústrasť...


[quote="pid:31000, uid:136"]. Obvodná – asi 70-ročná doktorka (neočkovaná)[/quote] Tá si vybrala tú lepšiu karmu, ale ten očkujúci Mengele bude sa smažiť v pekle ešte za života. A čo sa týka tvojej príbuznej, tak úprimnú sústrasť...

Moderátor

Dva pripady lekarov, o ktorych som pocul sprosredkovane z druhej ruky. V oboch je lekar neockovany. V oboch cudzim ludom odporuca ockovanie, znamym nie. V jednom pripade to ockocanie (cudzich) i prevadzkuje..


Dva pripady lekarov, o ktorych som pocul sprosredkovane z druhej ruky. V oboch je lekar neockovany. V oboch cudzim ludom odporuca ockovanie, znamym nie. V jednom pripade to ockocanie (cudzich) i prevadzkuje..

V oboch cudzim ludom odporuca ockovanie, znamym nie.


Sorry, tak to je potom pekný hajzel... a to som sa ešte mierne vyjadrila.


[quote="pid:31047, uid:95"]V oboch cudzim ludom odporuca ockovanie, znamym nie.[/quote] Sorry, tak to je potom pekný hajzel... a to som sa ešte mierne vyjadrila.

Najnovší status Mesíka na FB:
V časoch, keď ešte nebola velkňazom viery v Sv. Pfizera mohli byť rozhodnutia americkej FDA (Federálna agentúra pre liečivá) aj analyzované a výsledky analýz dokonca publikované v tlači, prinieslo americké National Public Radio - stanica považovaná všeobecne za veľmi dôveryhodnú - túto správu:
"Vedci z Yale univerzity (podľa ARWU 11. vedecky najvýkonnejšia univerzita na svete. UK je v ARWU na 801. až 900. mieste - JM) analyzovali 222 liečiv schválených FDA v prvej dekáde tisícročia a zistili, že 71 z nich muselo byť v nasledujúcich rokoch stiahnutých kvôli bezpečnostným rizikám.
Vedci z Yale už predtým zistili, že FDA schvaľuje lieky rýchlejšie ako jej partnerská agentúra v Európe a že väčšina testov pri schvaľovaní liekov mala menej ako 1000 pacientov a trvala 6 mesiacov alebo kratšie.
Štúdia tiež zistila, že trvalo v priemere 4,2 roka po schválení lieku, kým boli bezpečnostné problémy oficiálne odhalené. Problémy boli najčastejšie u psychiatrických liekov, biologických liekov (kam patria aj vakcíny - JM) a liekov, ktoré dostali " zrýchlené schvaľovanie".
Koniec citátu.
V rokoch keď som pracoval na viacerých projektoch v Afrike sme často hovorili o probléme beztrestnosti ("impunity"smile politikov a vysokých úradníkov v Afrike ako jednej z hlavných príčin biedy v afrických krajinách. Dnes vieme, že impunity je gigantický problém aj u nás, v bohatom "vyspelom" svete. Čo si myslíte - koľko úradníkov FDA a ich poradcov nieslo akúkoľvek osobnú zodpovednosť za to, že tretina liekov, ktoré pustili medzi ľudí mala vážne bezpečnostné problémy?Za poškodenie zdravia a úmrtia ich užívateľov?
Uvidíme, či tento systém absolútnej osobne beztrestnosti bohatých ľudí s pečiatkami potrvá v Európe a v USA ďalej aj po tragédiách rokov 2020-2021...
Z textu:
"Seventy-one of the 222 drugs approved in the first decade of the millennium were withdrawn, required a "black box" warning on side effects or warranted a safety announcement about new risks...
... The Yale researchers' previous studies concluded that the FDA approves drugs faster than its counterpart agency in Europe does and that the majority of pivotal trials in drug approvals involved fewer than 1,000 patients and lasted six months or less.
"It took a median of 4.2 years after the drugs were approved for these safety concerns to come to light, the study found, and issues were more common among psychiatric drugs, biologic drugs, drugs that were granted "accelerated approval"
Situácia odvtedy sa s rastom chápadiel korupčnej chobotnice len zhoršila až sme dospeli do súčasnosti...


Najnovší status Mesíka na FB: V časoch, keď ešte nebola velkňazom viery v Sv. Pfizera mohli byť rozhodnutia americkej FDA (Federálna agentúra pre liečivá) aj analyzované a výsledky analýz dokonca publikované v tlači, prinieslo americké National Public Radio - stanica považovaná všeobecne za veľmi dôveryhodnú - túto správu: "Vedci z Yale univerzity (podľa ARWU 11. vedecky najvýkonnejšia univerzita na svete. UK je v ARWU na 801. až 900. mieste - JM) analyzovali 222 liečiv schválených FDA v prvej dekáde tisícročia a zistili, že 71 z nich muselo byť v nasledujúcich rokoch stiahnutých kvôli bezpečnostným rizikám. Vedci z Yale už predtým zistili, že FDA schvaľuje lieky rýchlejšie ako jej partnerská agentúra v Európe a že väčšina testov pri schvaľovaní liekov mala menej ako 1000 pacientov a trvala 6 mesiacov alebo kratšie. Štúdia tiež zistila, že trvalo v priemere 4,2 roka po schválení lieku, kým boli bezpečnostné problémy oficiálne odhalené. Problémy boli najčastejšie u psychiatrických liekov, biologických liekov (kam patria aj vakcíny - JM) a liekov, ktoré dostali " zrýchlené schvaľovanie". Koniec citátu. V rokoch keď som pracoval na viacerých projektoch v Afrike sme často hovorili o probléme beztrestnosti ("impunity") politikov a vysokých úradníkov v Afrike ako jednej z hlavných príčin biedy v afrických krajinách. Dnes vieme, že impunity je gigantický problém aj u nás, v bohatom "vyspelom" svete. Čo si myslíte - koľko úradníkov FDA a ich poradcov nieslo akúkoľvek osobnú zodpovednosť za to, že tretina liekov, ktoré pustili medzi ľudí mala vážne bezpečnostné problémy?Za poškodenie zdravia a úmrtia ich užívateľov? Uvidíme, či tento systém absolútnej osobne beztrestnosti bohatých ľudí s pečiatkami potrvá v Európe a v USA ďalej aj po tragédiách rokov 2020-2021... Z textu: "Seventy-one of the 222 drugs approved in the first decade of the millennium were withdrawn, required a "black box" warning on side effects or warranted a safety announcement about new risks... ... The Yale researchers' previous studies concluded that the FDA approves drugs faster than its counterpart agency in Europe does and that the majority of pivotal trials in drug approvals involved fewer than 1,000 patients and lasted six months or less. "It took a median of 4.2 years after the drugs were approved for these safety concerns to come to light, the study found, and issues were more common among psychiatric drugs, biologic drugs, drugs that were granted "accelerated approval" Situácia odvtedy sa s rastom chápadiel korupčnej chobotnice len zhoršila až sme dospeli do súčasnosti...

A narazil som pri diskusiách na odkaz, ktorý pokrýva viacero správ vedcov a lekárov, riešiacich bezpečnosť génovej "terapie":


http://www.tarot.72.sk/?m=ST


A narazil som pri diskusiách na odkaz, ktorý pokrýva viacero správ vedcov a lekárov, riešiacich bezpečnosť génovej "terapie": http://www.tarot.72.sk/?m=ST

Alarmující studie Dr. Sherri Tenpenny : I KDYBY COVID „VAKCINACE“ OKAMŽITĚ SKONČILY, ZEMŘE MILIARDA LIDÍ
https://cz24.news/alarmujici-studie-dr-sherri-tenpenny-i-kdyby-covid-vakcinace-okamzite-skoncily-zemre-miliarda-lidi/


**Alarmující studie Dr. Sherri Tenpenny : I KDYBY COVID „VAKCINACE“ OKAMŽITĚ SKONČILY, ZEMŘE MILIARDA LIDÍ** https://cz24.news/alarmujici-studie-dr-sherri-tenpenny-i-kdyby-covid-vakcinace-okamzite-skoncily-zemre-miliarda-lidi/

I KDYBY COVID „VAKCINACE“ OKAMŽITĚ SKONČILY, ZEMŘE MILIARDA LIDÍ


pekne to graduje, hromadné testovanie ---> hromadné očkovanie ---> hromadné vymieranie


[quote="pid:31085, uid:111"]I KDYBY COVID „VAKCINACE“ OKAMŽITĚ SKONČILY, ZEMŘE MILIARDA LIDÍ[/quote] pekne to graduje, hromadné testovanie ---> hromadné očkovanie ---> hromadné vymieranie

Toto nikto neočakával...moderátor vedel aspoň nejako vykorčuľovať https://youtu.be/3l1HbLy9xN0

Loteriu sice nesledujem, ale spravy okolo nej ano a nemozem sa ubranit dojmu, ze to nieje ziadna loteria, ale len dalsi kanal na sirenie informacii.


Na zaciatku upriamili obrovsku pozornost tym, ze niekto nevedel heslo, sledoval cez internet. dokonca to bol zachranar a rovno v sluzbe. Teraz komunikovali, ze aj ked mate ockovanie, tak ochoriet mozete. Pride mi, ze na oboch stranach su len herci a nikto v reale nedostava ziadne vyhry. Kedze to nesledujem, neviem co vsetko je tam komunikovane, ale vyzera to, ze kazdy tyzden ina tema s "vyhercami". Tych nahod je tam pre mna az prilis vela. Kazdopadne bude zaujimave sledovat co budu komunikovat v dalsich tyzdnoch.


[quote="pid:31206, uid:191"]Toto nikto neočakával...moderátor vedel aspoň nejako vykorčuľovať https://youtu.be/3l1HbLy9xN0[/quote] Loteriu sice nesledujem, ale spravy okolo nej ano a nemozem sa ubranit dojmu, ze to nieje ziadna loteria, ale len dalsi kanal na sirenie informacii. Na zaciatku upriamili obrovsku pozornost tym, ze niekto nevedel heslo, sledoval cez internet. dokonca to bol zachranar a rovno v sluzbe. Teraz komunikovali, ze aj ked mate ockovanie, tak ochoriet mozete. Pride mi, ze na oboch stranach su len herci a nikto v reale nedostava ziadne vyhry. Kedze to nesledujem, neviem co vsetko je tam komunikovane, ale vyzera to, ze kazdy tyzden ina tema s "vyhercami". Tych nahod je tam pre mna az prilis vela. Kazdopadne bude zaujimave sledovat co budu komunikovat v dalsich tyzdnoch.

Moderator

Upravené 30. 8. 2021 o 09:22

Sorry, tak to je potom pekný hajzel... a to som sa ešte mierne vyjadrila.
ja som o jednom pocul, ze na tomto ockovani bohatne, teda aspon jeden v nemecku... Alopatia nie je o lieceni, MUDr-ci su firma, ktora chce prezit a urobi pre prezitie a dovolenky vsetko.


[quote="pid:31048, uid:273"]Sorry, tak to je potom pekný hajzel... a to som sa ešte mierne vyjadrila.[/quote]ja som o jednom pocul, ze na tomto ockovani bohatne, teda aspon jeden v nemecku... Alopatia nie je o lieceni, MUDr-ci su firma, ktora chce prezit a urobi pre prezitie a dovolenky vsetko.

NEMECKÍ LEKÁRI O ÚČINKOCH GENOCÍDNYCH COVID VAKCÍN: MASOVÁ VRAŽDA … POMALÁ EUTANÁZIA …
https://cz24.news/nemecki-lekari-o-ucinkoch-genocidnych-covid-vakcin-masova-vrazda-pomala-eutanazia-video-17-min-cz-titl/


**NEMECKÍ LEKÁRI O ÚČINKOCH GENOCÍDNYCH COVID VAKCÍN: MASOVÁ VRAŽDA … POMALÁ EUTANÁZIA …** https://cz24.news/nemecki-lekari-o-ucinkoch-genocidnych-covid-vakcin-masova-vrazda-pomala-eutanazia-video-17-min-cz-titl/

Nejedna sa sice o vedlajsi ucinok vakcin, ale o ucinok zivotneho stylu: vsimol som si, ze ockovani 30nici, ktori vzdy pravidelne popijali, maju zrazu tazke opice. Samozrejme pripisuju to starnutiu a pod.


Nejedna sa sice o vedlajsi ucinok vakcin, ale o ucinok zivotneho stylu: vsimol som si, ze ockovani 30nici, ktori vzdy pravidelne popijali, maju zrazu tazke opice. Samozrejme pripisuju to starnutiu a pod.

skôr by som to nazval priamy účinok vakcíny.
Informácia od známej, ktorá s tým mužom tento víkend osobne rozprávala:
Chlapík (Slovák) si privyrábal v Rakúsku aj darovaním spermií. Pravidelne už dlhodobo. Tohto roku sa dal zaočkovať Pfizerom. Pred nedávnom sa rozhodol opätovne obohatiť spermiovú banku Rakúska. Nepodarilo sa - všetky spermie mŕtve - viac už nemusí chodiť - okamžite ho vyškrtli zo zoznamu darcov.


skôr by som to nazval priamy účinok vakcíny. Informácia od známej, ktorá s tým mužom tento víkend osobne rozprávala: Chlapík (Slovák) si privyrábal v Rakúsku aj darovaním spermií. Pravidelne už dlhodobo. Tohto roku sa dal zaočkovať Pfizerom. Pred nedávnom sa rozhodol opätovne obohatiť spermiovú banku Rakúska. Nepodarilo sa - všetky spermie mŕtve - viac už nemusí chodiť - okamžite ho vyškrtli zo zoznamu darcov.

Pred nedávnom sa rozhodol opätovne obohatiť spermiovú banku Rakúska. Nepodarilo sa - všetky spermie mŕtve - viac už nemusí chodiť - okamžite ho vyškrtli zo zoznamu darcov.

Jedna známa chodila pravidelne darovať svoje vajíčka jednej súkromnej klinike. Slušne si takto privyrábala. Keď zistili, že sa dala očkovať, okamžite ju vyškrtli zo zoznamu. Dôvod - v žiadnom prípade nechcú riskovať poškodené vajíčka.


My sme s Dobrodejkou začali chodiť na asistovanú reprodukciu (nejako sa nám nedarí otehotnieť), náš doktor nám vyslovene zakázal dať sa vakcinovať.


[quote="pid:31342, uid:112"]Pred nedávnom sa rozhodol opätovne obohatiť spermiovú banku Rakúska. Nepodarilo sa - všetky spermie mŕtve - viac už nemusí chodiť - okamžite ho vyškrtli zo zoznamu darcov.[/quote] Jedna známa chodila pravidelne darovať svoje vajíčka jednej súkromnej klinike. Slušne si takto privyrábala. Keď zistili, že sa dala očkovať, okamžite ju vyškrtli zo zoznamu. Dôvod - v žiadnom prípade nechcú riskovať poškodené vajíčka. My sme s Dobrodejkou začali chodiť na asistovanú reprodukciu (nejako sa nám nedarí otehotnieť), náš doktor nám vyslovene zakázal dať sa vakcinovať.

My sme s Dobrodejkou začali chodiť na asistovanú reprodukciu (nejako sa nám nedarí otehotnieť), náš doktor nám vyslovene zakázal dať sa vakcinovať.

Drzim palce, my sme to s Kancelarkou odmietli s tym, ze bude ako bude. Pocas korony sme skoncili s alkoholom aj cigaretami (elektronickymi, (tie su snad horsie ako analogove)), zaviedli prechadzky kazdy den po praci (sme na HO od marca 2020) a na Valentina by tu mal pristat Kancelar junior. A to uz mame 35 a 36 rokov, som mladsi holt.


Akurat sa obavam, ze tieto rady vam vobec nemusim davat. Drzim palce v rozhodnuti.


[quote="pid:31362, uid:138"]My sme s Dobrodejkou začali chodiť na asistovanú reprodukciu (nejako sa nám nedarí otehotnieť), náš doktor nám vyslovene zakázal dať sa vakcinovať.[/quote] Drzim palce, my sme to s Kancelarkou odmietli s tym, ze bude ako bude. Pocas korony sme skoncili s alkoholom aj cigaretami (elektronickymi, (tie su snad horsie ako analogove)), zaviedli prechadzky kazdy den po praci (sme na HO od marca 2020) a na Valentina by tu mal pristat Kancelar junior. A to uz mame 35 a 36 rokov, som mladsi holt. Akurat sa obavam, ze tieto rady vam vobec nemusim davat. Drzim palce v rozhodnuti.

Moderator

Moderna ma v Japonsku dalsi problem: https://www.zerohedge.com/covid-19/okinawa-halts-moderna-vaccine-over-contamination-black-substances


Po objaveni magnetickych latok v niektorych vakcinach, teraz nasli aj cierne a ruzove castice. Buduci tyzden by sme sa mali dozvediet, co boli tie magneticke castice.


Moderna ma v Japonsku dalsi problem: https://www.zerohedge.com/covid-19/okinawa-halts-moderna-vaccine-over-contamination-black-substances Po objaveni magnetickych latok v niektorych vakcinach, teraz nasli aj cierne a ruzove castice. Buduci tyzden by sme sa mali dozvediet, co boli tie magneticke castice.

Moderator

Ty částice jsou tím obohacením , které Nám bylo slibováno už v roce 2015 , s přívalem kominíků . Téhle minulé masírky davu se jen tak mimochodem , účastnily stejné zrůdy .
Až se budou čistit chlévy , tu České , tu Slovenské tu další , tak je potřeba všechny tyto zrůdy veřejně odhalit , zrušit jejich občanství , znárodnit majetky na náhradu poškození národa , vykopnout je za hranice a poslat je za tím , komu tak v potu tváře otrocky posluhují .
Tím se splní jejich sen , budou moct lízat boty páníčka a My tím trvale rozbijeme generačně parazitické klany .


Ty částice jsou tím obohacením , které Nám bylo slibováno už v roce 2015 , s přívalem kominíků . Téhle minulé masírky davu se jen tak mimochodem , účastnily stejné zrůdy . Až se budou čistit chlévy , tu České , tu Slovenské tu další , tak je potřeba všechny tyto zrůdy veřejně odhalit , zrušit jejich občanství , znárodnit majetky na náhradu poškození národa , vykopnout je za hranice a poslat je za tím , komu tak v potu tváře otrocky posluhují . Tím se splní jejich sen , budou moct lízat boty páníčka a My tím trvale rozbijeme generačně parazitické klany .

Drzim palce, my sme to s Kancelarkou odmietli s tym, ze bude ako bude. Pocas korony sme skoncili s alkoholom aj cigaretami (elektronickymi, (tie su snad horsie ako analogove)), zaviedli prechadzky kazdy den po praci (sme na HO od marca 2020) a na Valentina by tu mal pristat Kancelar junior. A to uz mame 35 a 36 rokov, som mladsi holt.


Akurat sa obavam, ze tieto rady vam vobec nemusim davat. Drzim palce v rozhodnuti.


Vekom to myslím nebude, ja mám 40 ona 30.
Asi najväčší faktor je to, že Dobrodejka ťahá 12h nočné smeny. Štýlom denná, nočná, voľno, denná, nočná, voľno...
Ďalej už ani nemusím nič vysvetľovať. Riešenie bude asi naozaj len zmena jej zamestnania.


[quote="pid:31368, uid:10"]Drzim palce, my sme to s Kancelarkou odmietli s tym, ze bude ako bude. Pocas korony sme skoncili s alkoholom aj cigaretami (elektronickymi, (tie su snad horsie ako analogove)), zaviedli prechadzky kazdy den po praci (sme na HO od marca 2020) a na Valentina by tu mal pristat Kancelar junior. A to uz mame 35 a 36 rokov, som mladsi holt. Akurat sa obavam, ze tieto rady vam vobec nemusim davat. Drzim palce v rozhodnuti.[/quote] Vekom to myslím nebude, ja mám 40 ona 30. Asi najväčší faktor je to, že Dobrodejka ťahá 12h nočné smeny. Štýlom denná, nočná, voľno, denná, nočná, voľno... Ďalej už ani nemusím nič vysvetľovať. Riešenie bude asi naozaj len zmena jej zamestnania.
Upravené 31. 8. 2021 o 10:29
49.4k
300
61
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept