Zahraničná politika
Vyhlásenie administrácie k obyvateľstvu

prosím, kto (asi to bola Berenika) predvčerom a včera sem dával článok, alebo diskusný príspevok ohľadom Vyhlásenia administrácie prezidenta k občanom RF v noci 30.1.2021. Neviem to nájsť. Viete mi pomôcť a dať na to link?


prosím, kto (asi to bola Berenika) predvčerom a včera sem dával článok, alebo diskusný príspevok ohľadom Vyhlásenia administrácie prezidenta k občanom RF v noci 30.1.2021. Neviem to nájsť. Viete mi pomôcť a dať na to link?

@popolvar, áno, článok uviedla Berenika a ja som aj naň reagoval a dostal som odpoveď kde si ho mám prečítať v origináli, žiaľ neodložil som si ho. Dnes, keď sa dívam na históriu, stránka neexistuje: volalo sa to "správa pre obyvateľov Ruska". Buď to zmazala Berenika, alebo admin.

@popolvar, áno, článok uviedla Berenika a ja som aj naň reagoval a dostal som odpoveď kde si ho mám prečítať v origináli, žiaľ neodložil som si ho. Dnes, keď sa dívam na históriu, stránka neexistuje: volalo sa to "správa pre obyvateľov Ruska". Buď to zmazala Berenika, alebo admin.

mám pocit, že to nebol samostatný článok, ale príspevok k nejakému článku, preto to nevieme nájsť. Musíme počkať na Bereniku.
Inak som sa čudoval, že tak slabá reakcia publika na tak zásadnú "Správu pre obyvateľov Ruska", lebo nielenže potvrdzuje Pjakinov názor, že pre Rusko bude lepšie, ak prezidentom bude Biden, lebo to Rusku rozviaže ruky ohľadom vyčistenia škodnej na vlastnom teritóriu, ale tá správa, aj keď bola oficiálne adresovaná pre obyvateľov Ruska, bola adresovaná celému svetu.
Ak obšírnejšie - tak je to ohlásenie realizácie KSB pre celý svet, ak sa sústredíš len na podstatné body - tak je to v podstate Vízia, ktorú sme rozoberali na oracleblogu.
Nechápem, že to tak diskusnej komunite uniklo. Ja som nemal času to komentovať, lebo som mal inú robotu, a dnes pozerám, že to nevie nájsť.


mám pocit, že to nebol samostatný článok, ale príspevok k nejakému článku, preto to nevieme nájsť. Musíme počkať na Bereniku. Inak som sa čudoval, že tak slabá reakcia publika na tak zásadnú "Správu pre obyvateľov Ruska", lebo nielenže potvrdzuje Pjakinov názor, že pre Rusko bude lepšie, ak prezidentom bude Biden, lebo to Rusku rozviaže ruky ohľadom vyčistenia škodnej na vlastnom teritóriu, ale tá správa, aj keď bola oficiálne adresovaná pre obyvateľov Ruska, bola adresovaná celému svetu. Ak obšírnejšie - tak je to ohlásenie realizácie KSB pre celý svet, ak sa sústredíš len na podstatné body - tak je to v podstate Vízia, ktorú sme rozoberali na oracleblogu. Nechápem, že to tak diskusnej komunite uniklo. Ja som nemal času to komentovať, lebo som mal inú robotu, a dnes pozerám, že to nevie nájsť.

Jardob včera zmiňoval, že ten článek má všechny znaky toho, že za tím je AllatRa.


Jardob včera zmiňoval, že ten článek má všechny znaky toho, že za tím je AllatRa.

Michal, mne to neotvára ten článok, iba nejakú sociálnu sieť. Daj presný link na ten článok a ideálne by bolo, ak by si ty, alebo jardob napísali, kde tu na tejto stránke je predmetná diskusia k tomu aj jardobov komentár.


Michal, mne to neotvára ten článok, iba nejakú sociálnu sieť. Daj presný link na ten článok a ideálne by bolo, ak by si ty, alebo jardob napísali, kde tu na tejto stránke je predmetná diskusia k tomu aj jardobov komentár.

zmazala som celý príspevok - boli voči zdroju tu protesty že to je fejkový profil


mám to uložené v PC môžem ti to poslať na mail ked mi dáš mailovú adresu


zmazala som celý príspevok - boli voči zdroju tu protesty že to je fejkový profil mám to uložené v PC môžem ti to poslať na mail ked mi dáš mailovú adresu
Upravené 31. 1. 2021 o 15:56

Mám celý článok skopírovaný vo worde, ale keď ho vložím do môjho príspevku, nezobrazí sa. Asi to tam zle vkladám.


Mám celý článok skopírovaný vo worde, ale keď ho vložím do môjho príspevku, nezobrazí sa. Asi to tam zle vkladám.

Osobitná výzva pre obyvateľov Ruska
Vážení občania Ruska!
Drahí priatelia! Po stretnutí s Novým rokom 2021 sme si nenápadne všimli, ako rýchlo letí čas: v kalendári je už 30. január. Aj keď sme včera sedeli so svojimi najbližšími za stolom, hovorili sme si vrúcne slová a zároveň si robili milované sny v Novom roku ... Vždy musíme veriť v dobré a svetlé, aj keď je to pre nás veľmi ťažké a čeliť dôležitým zmenám, ktoré sa nás nevyhnutne týkajú ... Teraz trochu načrtneme všeobecný obraz a dotkneme sa hlavných problémov, ktorým čelí naša spoločnosť a naša krajina. Najskôr sa však chcem poďakovať za všetko. Za vašu solidaritu, vieru a jednotu v tak zložitej dobe. A stojí to za toľko. Tým, že vás kontaktujeme v zložitom období. Štáty okolo nás sú v pohybe. Staré hranice sa rozpadajú pred našimi očami. A Európu po prvýkrát po mnohých rokoch opäť priťahoval dym z výbuchov.
Vážení! Nežijeme na ostrove stratenom kdesi alebo v oceáne. Akékoľvek geopolitické kataklizmy, najmä v blízkej budúcnosti, sa nás určite dotknú. V štátnom, hospodárskom a duchovnom živote nemáme protichodné rozpory. A to zase vytvára potrebný základ pre ďalší a sebavedomý pohyb vpred. V súčasnej situácii musíme v každom prípade brániť našu hlavnú hodnotu - zachovanie krajiny, posvätné právo žiť na našej zemi a rozhodovať o svojom osude. Na to naši ľudia potrebujú najmenej tri dôležité veci: po prvé, jednota a súdržnosť v ére informačných transformácií a dôležitých zmien; po druhé, poučenie sa z chýb a omylov zahraničných susedov; po tretie, jasný projekt pre budúcnosť Ruska, schopný inšpirovať a zjednotiť staršiu aj mladšiu generáciu našej krajiny.


O jednote ľudí hovoríme často a dennodenne, a nejde o nijaké rituálne a krásne slová, dokonca ani v starovekej Biblii sa píše: „Dom rozdelený sám o sebe neobstojí.“ Dnešná situácia vo svete nám ukazuje tragické potvrdenie tejto tisícročnej múdrosti. A ak sa v našej jednote objaví trhlina, určite sa nájdu takí, ktorí sú ochotní ju využiť. Príkladom toho sú nedávne zhromaždenia, ktoré sa nevytvárajú len tak, a za tým je jeden cieľ - zničiť krajinu a rozdeliť spoločnosť na dva tábory.
Naše drahé deti a ich rodičia!
Žiadam vás, aby ste pamätali na to, že ste potomkami svojich hrdinov, ktorí zachránili svet pred strašnou hrozbou. Porazili sme nacizmus a zachránili svet pred krutosťou a tyraniou. Dnes vidíme, ako chcú byť mladí ľudia využívaní na sebecké účely, aby sa dostali k moci zlými rukami a násilím. Pamätajte, že tí, ktorí vás vedú, sa o vás nikdy nebudú zaujímať.
Vaše očakávania nebudú splnené. Môžete ničiť rýchlo, ale vytvorenie nového je veľmi ťažké. Úprimný a čestný verejný dialóg je najspoľahlivejšou zárukou proti rozkolu a sporom.
Môžete ničiť rýchlo, ale vytvorenie nového je veľmi ťažké. Úprimný a čestný verejný dialóg je najspoľahlivejšou zárukou proti rozkolu a sporom. Sme pozorní voči akejkoľvek kritike, ktorá je daná úprimnou bolesťou pre túto krajinu, a nie vonkajším poriadkom notorických darebákov a zradcov. Som hlboko presvedčený, že v spoločnosti by mala existovať tolerancia voči rôznorodosti názorov, diskusii a oprávnenej kritike. A zároveň - absolútne odmietnutie násilia, nenávisti a revolúcie. Každý, kto žiada nepokoje, nie je iba nepriateľom úradov, prezidenta. Toto je predovšetkým nepriateľ našej krajiny, našich ľudí.
Toto je nepriateľ našej jednoty a následne integrity Ruska. Naši ľudia ani História neodpustia tým, ktorí sa kvôli vlastnej márnosti pokúsia zasiať zmätok a rozdeliť spoločnosť, aby potešili vonkajších neprajníkov. Vážení!
Hlavnou vecou v našej spoločnosti je človek ako základná jednotka spoločnosti a ľudstvo je jedna veľká rodina. Dnes nielen Rusko, celý svet je v bode obratu historických epoch. Každý štát musí reagovať na výzvu doby. Aká bude naša odpoveď, závisí nielen od úradov, od prezidenta, ale aj od každého z nás. A naša jedinečnosť by mala byť založená na tom, že budeme dlhé roky pokojne a priateľsky žiť, pomáhať si navzájom, zachovávať náš jazyk a kultúru, ale zároveň sa cítiť súčasťou jedného celku, ktorého meno je ľud Ruska.
Vážení občania Ruska!
Ľudský život je najvyššia hodnota. Život každého občana musí byť chránený, akoby bol váš vlastný. Účelom tvorivej spoločnosti je poskytnúť a zaručiť hodnotu života každého človeka. Nie je a nemôže byť nič cennejšie ako život človeka. Ak je jedna osoba hodnotná, potom sú cenní všetci ľudia! Všetci ľudia sa rodia slobodní a rovní. Každý má právo na výber. Na Zemi nemôže byť nikto a nič nad človekom, jeho slobodou a právami. Výkon ľudských práv a slobôd by nemal byť v rozpore s právami a slobodami iných ľudí. Tieto udalosti, ktoré sa pre nás stali najťažšou skúškou, nečakal takmer nikto.
V modernom svete však zmeny prebiehajú oveľa rýchlejšie ako v minulom roku. Nová generácia bude žiť v novej dobe - plnej hlavných zmien a alarmujúcich výziev. Našou spoločnou úlohou ako efektívnej vlády v modernom Rusku je urobiť všetko pre to, aby sa tieto výzvy zmenili na príležitosti a úspech krajiny.
Preneste vedomosti a skúsenosti do mladých ľudí, vyhýbajte sa chybám a trpkým sklamaniam. Pohyb vpred je nemožný bez úprimnej lásky, súcitu a láskavosti k vlasti, krajine predkov, k vašim ľuďom. Vlastenectvo sa neprejavuje krásnymi slovami, PR a sloganmi, ale životnou pozíciou človeka, jeho každodennými prácami. Že žije nielen pre seba, ale aj pre svoju vlasť.
Samozrejme, nie každému a nie vždy sa to páčilo. Pokusov o vyhodenie situácie v krajine do povetria bolo a bude veľa. Všetci ale nechápu, že nebudú mať šancu, pretože ruský ľud sa nedá zraziť na kolená. Ruský ľud vydrží dlho, ale nikdy nenaplní vôľu zradcov a zradcov do vlasti. Bez ohľadu na to, čo môžu povedať skeptici a západní odporcovia, naše veľké úspechy sú výsledkom vlastnej cesty rozvoja obyvateľov Ruska.
Štát zo svojej strany vyvinie všetko úsilie, aby sme dôstojne vydržali všetky skúšky a vyšli z nich ešte silnejšie a jednotnejšie ako predtým. Vážení! Ak sa nad tým zamyslíte, súčasná zložitá doba nám dáva jedinečnú šancu zbaviť sa všetkého nadbytočného, čo narúša dynamický progresívny vývoj. Musíme tento čas len využiť, aby sme dosiahli významné prielomy na všetkých frontoch. Určite to urobíme.
Hneď však chcem varovať tých, ktorí si neuvedomujú dôležitosť aktuálneho okamihu alebo si myslia, že ho môžu využiť vo svoj prospech. Tí, ktorí dúfajú, že „budú loviť v problémových vodách“. Zákonnosť a zákonnosť a poriadok v krajine a nedotknuteľnosť ústavných základov budú zabezpečené všetkými dostupnými silami a prostriedkami.
Život presvedčivo ukázal, že smernice boli včasné a potrebné. Vďaka prijatým opatreniam bolo Rusko ako posledné z krajín, ktoré vstúpilo do epidemiologickej krízy. Ale najskôr z toho musím vystúpiť - to je hlavná úloha!
Drahí priatelia!
Každý by sa mal cítiť v bezpečí. Nikto a nič v spoločnosti nemá právo vytvárať hrozby pre život a slobodu človeka! Každej osobe je zaručené bezplatné zabezpečenie základných životných potrieb vrátane stravy, ubytovania, lekárskej starostlivosti, vzdelania a úplného sociálneho zabezpečenia. Vedecké, priemyselné a technologické činnosti spoločnosti by sa mali zameriavať výlučne na zvyšovanie kvality ľudského života. Zaručená ekonomická stabilita: žiadna inflácia alebo krízy, stabilné a rovnaké ceny na celom svete, jednotná mena, pevné minimálne zdanenie alebo žiadne zdanenie.
Vážení bezpečnostní úradníci!
Na vašich pleciach spočíva špeciálna bezpečnosť človeka a spoločnosti pred akýmikoľvek hrozbami, ktorú zaisťuje jednotná globálna služba reakcie na mimoriadne situácie. Ľudia majú právo na spoľahlivé informácie o pohybe a distribúcii verejných prostriedkov a sú k dispozícii informácie o stave vykonávania rozhodnutí spoločnosti. Médiá sú výhradným vlastníctvom verejnosti a odrážajú informácie pravdivo, otvorene a čestne. Kreatívna ideológia vlastností a potlačenie všetkého, čo je namierené proti človeku. Hlavnou prioritou je priorita ľudstva, vysoké duchovné a morálne ašpirácie človeka, ľudskosť, svedomitosť, vzájomná úcta a posilnenie priateľstva. Vytváranie podmienok pre rozvoj a výchovu osoby s veľkým začiatočným písmenom, kultivácia morálnych a etických hodnôt v každom človeku a spoločnosti. Zákaz propagandy násilia, cenzúra a odsúdenie akejkoľvek formy rozdelenia, agresie, prejavov protiľudstvu.
Vážení občania! Vážení krajania!
Modernizácia Ruska samozrejme nie je samoúčelná. Toto je iba nástroj, pomocou ktorého budeme schopní vyriešiť dlhotrvajúce problémy v ekonomike a v sociálnej oblasti, podporovať tých, ktorí to najviac potrebujú, a vytvárať podmienky na zverejňovanie schopností tých, ktorých skutočne dúfame, to sú naše deti, naša mládež.
Zdroje, ktoré máme, by sa nemali používať na zaplátanie dier, ale na modernizáciu hospodárstva, vytváranie nových konkurenčných tovarov a služieb, milióny nových pracovných miest, vytváranie dopytu po inováciách, rozvoj malých a stredných podnikateľov, rozširovanie našich profesionálnych a sociálnych vyhliadok. ľudia. Som presvedčený, že nevyhnutne potrebujeme účinnú štátnu politiku v oblasti detstva. Politika je moderná, politika, ktorá zodpovedá záujmom národného rozvoja. Z tohto dôvodu bude predseda v súčasnom prejave venovať tejto téme najdôležitejšiu pozornosť a bude riešiť najdôležitejší, podľa môjho názoru, problém chudoby, vzdelania, medicíny, práce a demografie.
Demografický problém sme riešili vážne a dlho, musíme však pochopiť, že v nasledujúcich 15 rokoch sa prejavia dôsledky demografického poklesu v 90. rokoch a výrazne sa zníži počet žien v takzvanom reprodukčnom veku. A toto je vážna hrozba, je to výzva pre celý náš národ.
Vážení! Každý by mal mať právo na všestranný rozvoj a sebarealizáciu.
Vzdelávanie by malo byť bezplatné a rovnako prístupné pre všetkých. Vytváranie podmienok a rozširovanie príležitostí pre človeka na realizáciu jeho tvorivých schopností a talentu. Všetky prírodné zdroje patria človeku a sú spravodlivo rozdelené medzi všetkých ľudí. Monopolizácia zdrojov a ich iracionálne použitie nie sú povolené. Tieto zdroje sú spravodlivo rozdelené medzi obyvateľov celej Zeme.
Osoba má zaručené zamestnanie, ak si praje. Pracovná odmena za identické postavenie, špecializáciu, povolanie by mala byť rovnaká. Každý má právo na súkromné vlastníctvo a príjem v medziach kapitalizácie jednotlivca ustanovených spoločnosťou.
Pojem „moc“ v našej spoločnosti absentuje, pretože zodpovednosť za spoločnosť ako celok, jej vývoj, životné podmienky a harmonickú štruktúru nesie každý človek.
Každý človek má právo a musí sa podieľať na správe vecí a na prijímaní zákonov na zlepšenie a prosperitu nášho štátu. Rozhodnutie o spoločensky dôležitých, spoločensky významných, ekonomických otázkach ovplyvňujúcich zmenu kvality života človeka sa predkladá na celonárodnú diskusiu a hlasovanie (referendum).
Mnoho ľudí si v tejto zložitej dobe váži a podporuje nášho prezidenta. Vo svete zúria konflikty a sú zvrhnutí nežiaduci vládcovia. Čokoľvek nám napíšu alebo povedia, vidíme skutočné skutky prezidenta. Vladimír Vladimirovič opäť prevzal veľkú zodpovednosť za integritu a bezpečnosť nášho štátu počas strašnej epidémie. Dokonale vidíme a vieme, že pracuje zodpovedne pre dobro vlasti. Podľa ovocia usudzujeme na jeho činnosť. Nemá voľné dni ako my ostatní. Je úplne ponorený do práce, aby obyvatelia Ruska žili dobre, aby naše deti boli zdravé, aby žili v prosperujúcej krajine a neopúšťali ju pri hľadaní lepších životných podmienok, aby existovala dôvera v budúcnosť a dôstojnosť život. Spolu s prezidentom budeme mať úspech!
Každý chce žiť lepšie. Ale v Rusku začnú zmeny k lepšiemu len všetci ľudia pod vedením prezidenta, ktorý v praxi preukázal svoju lojalitu voči záujmom krajiny. Putin, Lavrov, Šojgu a ďalší najvyšší predstavitelia, ktorí majú radi svoju vlasť, robia všetko pre to, aby udržali bezpečnosť Ruska.
V mnohých krajinách by ľudia chceli mať na čele štátu takého múdreho vodcu a slušného človeka. Každý vodca je povinný niesť zodpovednosť za svoje činy a skutky. Vladimír Vladimirovič takéto vlastnosti určite má. To si zaslúži rešpekt a príklad pre každého z nás. Vnútorné zmeny sú však nemožné bez účasti všetkých národov žijúcich v krajine.
Každý by mal urobiť svoje. A potom budeme postupne schopní prísť do sveta, v ktorom každý bude dávať pre dobro krajiny podľa svojich možností a prijímať podľa svojich potrieb. Ale na to je potrebné vychovávať novú generáciu ľudí - tvorcov a konateľov, a nie nemorálnych konzumentov, ktorí sa viac pozerajú na Západ ako na svoju vlasť.
Nemôžete len brať, musíte sa naučiť dávať. Aby ste odovzdali svoju prácu pre dobro Ruska, svoju lásku, starostlivosť a vďačnosť tým, ktorí sú okolo vás, a tomuto nádhernému svetu, ktorý sa volá planéta Zem. Vládnuť takej obrovskej krajine, akou je Rusko, je vysoké poslanie. Vladimíra Vladimiroviča je hodný tejto globálnej misie. Tento rok nebude ľahký ako ten predchádzajúci. Na ceste implementácie plánovaných sociálno-ekonomických programov a dosiahnutia strategických cieľov je potrebné prekonať veľa ťažkostí. Našou cestou je postupný vývojový vývoj zameraný na zabezpečenie dôstojného a prosperujúceho života pre každého človeka.
Drahí priatelia!
Všetky vládne orgány, podnikateľská komunita a verejné štruktúry budú mať skúšku dospelosti - politickú, ekonomickú a profesionálnu. Som si však istý, že dokážeme nielen dôstojne obstáť v skúške času, ale aj zabezpečiť dynamický prielom vo všetkých sférach hospodárstva a zlepšiť kvalitu života ľudí. Hlavným bohatstvom Ruska sú jeho obyvatelia a ich bezpečnosť. Budúcnosť našej vlasti závisí od súdržnosti spoločnosti a zvýšenia občianskej činnosti obyvateľstva.
Pamätajte si to prosím vždy! Vážení!
Vychovajme svoje deti a odovzdajme všetko dobré našim potomkom: pokojnú Zem, čistý vzduch, čistú vodu a jemné Slnko nad hlavou. Každý z nás chce žiť a užívať si život! Kto nám zakazuje takúto voľbu? Sme schopní to urobiť! Som schopný priblížiť svetlú budúcnosť svojimi vlastnými rukami, svojimi činmi, svojimi rozhodnutiami, svojím pozitívnym prístupom, svojimi otvorenými srdcami, naplnenými láskou k celému životu na Zemi.
Aký má zmysel niekoho pokarhať a kritizovať? Robte s druhým človekom tak, ako ste chceli, aby urobil vám. Vneste do duše iného človeka pokoj, nie agresiu, hnev a závisť ... Odstráňte zlé myšlienky vo svojom vnútri, obklopte sa iba svetlými a láskavými modelmi a dodržujte morálny zákon - zákon svedomia.
To je všetko, čo potrebujeme pre šťastný život. Áno, čo na to povedať ...
Len sa milujme a potom budeme mať úspech!
Starajte sa o seba a svojich blízkych! Ďakujem za pozornosť!
Verejná informačná stránka prezidenta Ruskej federácie


Osobitná výzva pre obyvateľov Ruska Vážení občania Ruska! Drahí priatelia! Po stretnutí s Novým rokom 2021 sme si nenápadne všimli, ako rýchlo letí čas: v kalendári je už 30. január. Aj keď sme včera sedeli so svojimi najbližšími za stolom, hovorili sme si vrúcne slová a zároveň si robili milované sny v Novom roku ... Vždy musíme veriť v dobré a svetlé, aj keď je to pre nás veľmi ťažké a čeliť dôležitým zmenám, ktoré sa nás nevyhnutne týkajú ... Teraz trochu načrtneme všeobecný obraz a dotkneme sa hlavných problémov, ktorým čelí naša spoločnosť a naša krajina. Najskôr sa však chcem poďakovať za všetko. Za vašu solidaritu, vieru a jednotu v tak zložitej dobe. A stojí to za toľko. Tým, že vás kontaktujeme v zložitom období. Štáty okolo nás sú v pohybe. Staré hranice sa rozpadajú pred našimi očami. A Európu po prvýkrát po mnohých rokoch opäť priťahoval dym z výbuchov. Vážení! Nežijeme na ostrove stratenom kdesi alebo v oceáne. Akékoľvek geopolitické kataklizmy, najmä v blízkej budúcnosti, sa nás určite dotknú. V štátnom, hospodárskom a duchovnom živote nemáme protichodné rozpory. A to zase vytvára potrebný základ pre ďalší a sebavedomý pohyb vpred. V súčasnej situácii musíme v každom prípade brániť našu hlavnú hodnotu - zachovanie krajiny, posvätné právo žiť na našej zemi a rozhodovať o svojom osude. Na to naši ľudia potrebujú najmenej tri dôležité veci: po prvé, jednota a súdržnosť v ére informačných transformácií a dôležitých zmien; po druhé, poučenie sa z chýb a omylov zahraničných susedov; po tretie, jasný projekt pre budúcnosť Ruska, schopný inšpirovať a zjednotiť staršiu aj mladšiu generáciu našej krajiny. O jednote ľudí hovoríme často a dennodenne, a nejde o nijaké rituálne a krásne slová, dokonca ani v starovekej Biblii sa píše: „Dom rozdelený sám o sebe neobstojí.“ Dnešná situácia vo svete nám ukazuje tragické potvrdenie tejto tisícročnej múdrosti. A ak sa v našej jednote objaví trhlina, určite sa nájdu takí, ktorí sú ochotní ju využiť. Príkladom toho sú nedávne zhromaždenia, ktoré sa nevytvárajú len tak, a za tým je jeden cieľ - zničiť krajinu a rozdeliť spoločnosť na dva tábory. Naše drahé deti a ich rodičia! Žiadam vás, aby ste pamätali na to, že ste potomkami svojich hrdinov, ktorí zachránili svet pred strašnou hrozbou. Porazili sme nacizmus a zachránili svet pred krutosťou a tyraniou. Dnes vidíme, ako chcú byť mladí ľudia využívaní na sebecké účely, aby sa dostali k moci zlými rukami a násilím. Pamätajte, že tí, ktorí vás vedú, sa o vás nikdy nebudú zaujímať. Vaše očakávania nebudú splnené. Môžete ničiť rýchlo, ale vytvorenie nového je veľmi ťažké. Úprimný a čestný verejný dialóg je najspoľahlivejšou zárukou proti rozkolu a sporom. Môžete ničiť rýchlo, ale vytvorenie nového je veľmi ťažké. Úprimný a čestný verejný dialóg je najspoľahlivejšou zárukou proti rozkolu a sporom. Sme pozorní voči akejkoľvek kritike, ktorá je daná úprimnou bolesťou pre túto krajinu, a nie vonkajším poriadkom notorických darebákov a zradcov. Som hlboko presvedčený, že v spoločnosti by mala existovať tolerancia voči rôznorodosti názorov, diskusii a oprávnenej kritike. A zároveň - absolútne odmietnutie násilia, nenávisti a revolúcie. Každý, kto žiada nepokoje, nie je iba nepriateľom úradov, prezidenta. Toto je predovšetkým nepriateľ našej krajiny, našich ľudí. Toto je nepriateľ našej jednoty a následne integrity Ruska. Naši ľudia ani História neodpustia tým, ktorí sa kvôli vlastnej márnosti pokúsia zasiať zmätok a rozdeliť spoločnosť, aby potešili vonkajších neprajníkov. Vážení! Hlavnou vecou v našej spoločnosti je človek ako základná jednotka spoločnosti a ľudstvo je jedna veľká rodina. Dnes nielen Rusko, celý svet je v bode obratu historických epoch. Každý štát musí reagovať na výzvu doby. Aká bude naša odpoveď, závisí nielen od úradov, od prezidenta, ale aj od každého z nás. A naša jedinečnosť by mala byť založená na tom, že budeme dlhé roky pokojne a priateľsky žiť, pomáhať si navzájom, zachovávať náš jazyk a kultúru, ale zároveň sa cítiť súčasťou jedného celku, ktorého meno je ľud Ruska. Vážení občania Ruska! Ľudský život je najvyššia hodnota. Život každého občana musí byť chránený, akoby bol váš vlastný. Účelom tvorivej spoločnosti je poskytnúť a zaručiť hodnotu života každého človeka. Nie je a nemôže byť nič cennejšie ako život človeka. Ak je jedna osoba hodnotná, potom sú cenní všetci ľudia! Všetci ľudia sa rodia slobodní a rovní. Každý má právo na výber. Na Zemi nemôže byť nikto a nič nad človekom, jeho slobodou a právami. Výkon ľudských práv a slobôd by nemal byť v rozpore s právami a slobodami iných ľudí. Tieto udalosti, ktoré sa pre nás stali najťažšou skúškou, nečakal takmer nikto. V modernom svete však zmeny prebiehajú oveľa rýchlejšie ako v minulom roku. Nová generácia bude žiť v novej dobe - plnej hlavných zmien a alarmujúcich výziev. Našou spoločnou úlohou ako efektívnej vlády v modernom Rusku je urobiť všetko pre to, aby sa tieto výzvy zmenili na príležitosti a úspech krajiny. Preneste vedomosti a skúsenosti do mladých ľudí, vyhýbajte sa chybám a trpkým sklamaniam. Pohyb vpred je nemožný bez úprimnej lásky, súcitu a láskavosti k vlasti, krajine predkov, k vašim ľuďom. Vlastenectvo sa neprejavuje krásnymi slovami, PR a sloganmi, ale životnou pozíciou človeka, jeho každodennými prácami. Že žije nielen pre seba, ale aj pre svoju vlasť. Samozrejme, nie každému a nie vždy sa to páčilo. Pokusov o vyhodenie situácie v krajine do povetria bolo a bude veľa. Všetci ale nechápu, že nebudú mať šancu, pretože ruský ľud sa nedá zraziť na kolená. Ruský ľud vydrží dlho, ale nikdy nenaplní vôľu zradcov a zradcov do vlasti. Bez ohľadu na to, čo môžu povedať skeptici a západní odporcovia, naše veľké úspechy sú výsledkom vlastnej cesty rozvoja obyvateľov Ruska. Štát zo svojej strany vyvinie všetko úsilie, aby sme dôstojne vydržali všetky skúšky a vyšli z nich ešte silnejšie a jednotnejšie ako predtým. Vážení! Ak sa nad tým zamyslíte, súčasná zložitá doba nám dáva jedinečnú šancu zbaviť sa všetkého nadbytočného, čo narúša dynamický progresívny vývoj. Musíme tento čas len využiť, aby sme dosiahli významné prielomy na všetkých frontoch. Určite to urobíme. Hneď však chcem varovať tých, ktorí si neuvedomujú dôležitosť aktuálneho okamihu alebo si myslia, že ho môžu využiť vo svoj prospech. Tí, ktorí dúfajú, že „budú loviť v problémových vodách“. Zákonnosť a zákonnosť a poriadok v krajine a nedotknuteľnosť ústavných základov budú zabezpečené všetkými dostupnými silami a prostriedkami. Život presvedčivo ukázal, že smernice boli včasné a potrebné. Vďaka prijatým opatreniam bolo Rusko ako posledné z krajín, ktoré vstúpilo do epidemiologickej krízy. Ale najskôr z toho musím vystúpiť - to je hlavná úloha! Drahí priatelia! Každý by sa mal cítiť v bezpečí. Nikto a nič v spoločnosti nemá právo vytvárať hrozby pre život a slobodu človeka! Každej osobe je zaručené bezplatné zabezpečenie základných životných potrieb vrátane stravy, ubytovania, lekárskej starostlivosti, vzdelania a úplného sociálneho zabezpečenia. Vedecké, priemyselné a technologické činnosti spoločnosti by sa mali zameriavať výlučne na zvyšovanie kvality ľudského života. Zaručená ekonomická stabilita: žiadna inflácia alebo krízy, stabilné a rovnaké ceny na celom svete, jednotná mena, pevné minimálne zdanenie alebo žiadne zdanenie. Vážení bezpečnostní úradníci! Na vašich pleciach spočíva špeciálna bezpečnosť človeka a spoločnosti pred akýmikoľvek hrozbami, ktorú zaisťuje jednotná globálna služba reakcie na mimoriadne situácie. Ľudia majú právo na spoľahlivé informácie o pohybe a distribúcii verejných prostriedkov a sú k dispozícii informácie o stave vykonávania rozhodnutí spoločnosti. Médiá sú výhradným vlastníctvom verejnosti a odrážajú informácie pravdivo, otvorene a čestne. Kreatívna ideológia vlastností a potlačenie všetkého, čo je namierené proti človeku. Hlavnou prioritou je priorita ľudstva, vysoké duchovné a morálne ašpirácie človeka, ľudskosť, svedomitosť, vzájomná úcta a posilnenie priateľstva. Vytváranie podmienok pre rozvoj a výchovu osoby s veľkým začiatočným písmenom, kultivácia morálnych a etických hodnôt v každom človeku a spoločnosti. Zákaz propagandy násilia, cenzúra a odsúdenie akejkoľvek formy rozdelenia, agresie, prejavov protiľudstvu. Vážení občania! Vážení krajania! Modernizácia Ruska samozrejme nie je samoúčelná. Toto je iba nástroj, pomocou ktorého budeme schopní vyriešiť dlhotrvajúce problémy v ekonomike a v sociálnej oblasti, podporovať tých, ktorí to najviac potrebujú, a vytvárať podmienky na zverejňovanie schopností tých, ktorých skutočne dúfame, to sú naše deti, naša mládež. Zdroje, ktoré máme, by sa nemali používať na zaplátanie dier, ale na modernizáciu hospodárstva, vytváranie nových konkurenčných tovarov a služieb, milióny nových pracovných miest, vytváranie dopytu po inováciách, rozvoj malých a stredných podnikateľov, rozširovanie našich profesionálnych a sociálnych vyhliadok. ľudia. Som presvedčený, že nevyhnutne potrebujeme účinnú štátnu politiku v oblasti detstva. Politika je moderná, politika, ktorá zodpovedá záujmom národného rozvoja. Z tohto dôvodu bude predseda v súčasnom prejave venovať tejto téme najdôležitejšiu pozornosť a bude riešiť najdôležitejší, podľa môjho názoru, problém chudoby, vzdelania, medicíny, práce a demografie. Demografický problém sme riešili vážne a dlho, musíme však pochopiť, že v nasledujúcich 15 rokoch sa prejavia dôsledky demografického poklesu v 90. rokoch a výrazne sa zníži počet žien v takzvanom reprodukčnom veku. A toto je vážna hrozba, je to výzva pre celý náš národ. Vážení! Každý by mal mať právo na všestranný rozvoj a sebarealizáciu. Vzdelávanie by malo byť bezplatné a rovnako prístupné pre všetkých. Vytváranie podmienok a rozširovanie príležitostí pre človeka na realizáciu jeho tvorivých schopností a talentu. Všetky prírodné zdroje patria človeku a sú spravodlivo rozdelené medzi všetkých ľudí. Monopolizácia zdrojov a ich iracionálne použitie nie sú povolené. Tieto zdroje sú spravodlivo rozdelené medzi obyvateľov celej Zeme. Osoba má zaručené zamestnanie, ak si praje. Pracovná odmena za identické postavenie, špecializáciu, povolanie by mala byť rovnaká. Každý má právo na súkromné vlastníctvo a príjem v medziach kapitalizácie jednotlivca ustanovených spoločnosťou. Pojem „moc“ v našej spoločnosti absentuje, pretože zodpovednosť za spoločnosť ako celok, jej vývoj, životné podmienky a harmonickú štruktúru nesie každý človek. Každý človek má právo a musí sa podieľať na správe vecí a na prijímaní zákonov na zlepšenie a prosperitu nášho štátu. Rozhodnutie o spoločensky dôležitých, spoločensky významných, ekonomických otázkach ovplyvňujúcich zmenu kvality života človeka sa predkladá na celonárodnú diskusiu a hlasovanie (referendum). Mnoho ľudí si v tejto zložitej dobe váži a podporuje nášho prezidenta. Vo svete zúria konflikty a sú zvrhnutí nežiaduci vládcovia. Čokoľvek nám napíšu alebo povedia, vidíme skutočné skutky prezidenta. Vladimír Vladimirovič opäť prevzal veľkú zodpovednosť za integritu a bezpečnosť nášho štátu počas strašnej epidémie. Dokonale vidíme a vieme, že pracuje zodpovedne pre dobro vlasti. Podľa ovocia usudzujeme na jeho činnosť. Nemá voľné dni ako my ostatní. Je úplne ponorený do práce, aby obyvatelia Ruska žili dobre, aby naše deti boli zdravé, aby žili v prosperujúcej krajine a neopúšťali ju pri hľadaní lepších životných podmienok, aby existovala dôvera v budúcnosť a dôstojnosť život. Spolu s prezidentom budeme mať úspech! Každý chce žiť lepšie. Ale v Rusku začnú zmeny k lepšiemu len všetci ľudia pod vedením prezidenta, ktorý v praxi preukázal svoju lojalitu voči záujmom krajiny. Putin, Lavrov, Šojgu a ďalší najvyšší predstavitelia, ktorí majú radi svoju vlasť, robia všetko pre to, aby udržali bezpečnosť Ruska. V mnohých krajinách by ľudia chceli mať na čele štátu takého múdreho vodcu a slušného človeka. Každý vodca je povinný niesť zodpovednosť za svoje činy a skutky. Vladimír Vladimirovič takéto vlastnosti určite má. To si zaslúži rešpekt a príklad pre každého z nás. Vnútorné zmeny sú však nemožné bez účasti všetkých národov žijúcich v krajine. Každý by mal urobiť svoje. A potom budeme postupne schopní prísť do sveta, v ktorom každý bude dávať pre dobro krajiny podľa svojich možností a prijímať podľa svojich potrieb. Ale na to je potrebné vychovávať novú generáciu ľudí - tvorcov a konateľov, a nie nemorálnych konzumentov, ktorí sa viac pozerajú na Západ ako na svoju vlasť. Nemôžete len brať, musíte sa naučiť dávať. Aby ste odovzdali svoju prácu pre dobro Ruska, svoju lásku, starostlivosť a vďačnosť tým, ktorí sú okolo vás, a tomuto nádhernému svetu, ktorý sa volá planéta Zem. Vládnuť takej obrovskej krajine, akou je Rusko, je vysoké poslanie. Vladimíra Vladimiroviča je hodný tejto globálnej misie. Tento rok nebude ľahký ako ten predchádzajúci. Na ceste implementácie plánovaných sociálno-ekonomických programov a dosiahnutia strategických cieľov je potrebné prekonať veľa ťažkostí. Našou cestou je postupný vývojový vývoj zameraný na zabezpečenie dôstojného a prosperujúceho života pre každého človeka. Drahí priatelia! Všetky vládne orgány, podnikateľská komunita a verejné štruktúry budú mať skúšku dospelosti - politickú, ekonomickú a profesionálnu. Som si však istý, že dokážeme nielen dôstojne obstáť v skúške času, ale aj zabezpečiť dynamický prielom vo všetkých sférach hospodárstva a zlepšiť kvalitu života ľudí. Hlavným bohatstvom Ruska sú jeho obyvatelia a ich bezpečnosť. Budúcnosť našej vlasti závisí od súdržnosti spoločnosti a zvýšenia občianskej činnosti obyvateľstva. Pamätajte si to prosím vždy! Vážení! Vychovajme svoje deti a odovzdajme všetko dobré našim potomkom: pokojnú Zem, čistý vzduch, čistú vodu a jemné Slnko nad hlavou. Každý z nás chce žiť a užívať si život! Kto nám zakazuje takúto voľbu? Sme schopní to urobiť! Som schopný priblížiť svetlú budúcnosť svojimi vlastnými rukami, svojimi činmi, svojimi rozhodnutiami, svojím pozitívnym prístupom, svojimi otvorenými srdcami, naplnenými láskou k celému životu na Zemi. Aký má zmysel niekoho pokarhať a kritizovať? Robte s druhým človekom tak, ako ste chceli, aby urobil vám. Vneste do duše iného človeka pokoj, nie agresiu, hnev a závisť ... Odstráňte zlé myšlienky vo svojom vnútri, obklopte sa iba svetlými a láskavými modelmi a dodržujte morálny zákon - zákon svedomia. To je všetko, čo potrebujeme pre šťastný život. Áno, čo na to povedať ... Len sa milujme a potom budeme mať úspech! Starajte sa o seba a svojich blízkych! Ďakujem za pozornosť! Verejná informačná stránka prezidenta Ruskej federácie

Michal, mne to neotvára ten článok, iba nejakú sociálnu sieť. Daj presný link na ten článok a ideálne by bolo, ak by si ty, alebo jardob napísali, kde tu na tejto stránke je predmetná diskusia k tomu aj jardobov komentár.

Ahoj popolvár,
ten text bol uverejnený v sociálnej sieti VKontakte na dvoch fejkových akože Putinových profiloch. Podľa obsahu a terminológie bolo zrejmé, že to písal človek od Allatry. Myšlienky pekné, ale na propagáciu používajú klamstvá a podvod.


Inak učenie Allatra údajne pochádza od duchovných učiteľov zo Šambaly (veď aj ich knihy sa volajú "Sensei zo šambaly" ).
Ako viete, Hitlerovi ideológovia sa veľmi zaujímali o Tibet a Šambalu. Aj tam zorganizovali expedíciu. Hitlerovým najväčším mentorom mal byť profesor Haushofer. Teória vzniku rás a pravlasť Árijcov vyšli z jeho hlavy. Ten bol okrem iného presvedčený, že z mýtickej Šambaly majú jedného dňa prísť nadľudia, ktorí budú vládnuť svetu... (tu nacisti upadli do omylu, keďže považovali Tibet za pravlasť Árijcov, a sami sa nazývali Árijcami, tak si mysleli, že sami sú tí nadľudia, čo budú vládnuť svetu. Ale tá predpoveď o príchode nadľudí zo Šambaly bola myslená inak a narážala na inú cieľovú skupinu). Nič vám to nepripomína? Dnes žijeme zaujímavú dobu.
Ľudia by si mali dávať pozor, koho erárnu kukuricu jedia (ak božiu, tak sa nemusia báť), aby nedopadli ako tie divoké prasiatka z článku:
https://kob-forum.eu/2021/01/29/jak-to-vlastne-funguje-kdyz-je-nam-neco-poskytovano-bezplatne/


[quote="pid:2070, uid:112"]Michal, mne to neotvára ten článok, iba nejakú sociálnu sieť. Daj presný link na ten článok a ideálne by bolo, ak by si ty, alebo jardob napísali, kde tu na tejto stránke je predmetná diskusia k tomu aj jardobov komentár.[/quote] Ahoj popolvár, ten text bol uverejnený v sociálnej sieti VKontakte na dvoch fejkových akože Putinových profiloch. Podľa obsahu a terminológie bolo zrejmé, že to písal človek od Allatry. Myšlienky pekné, ale na propagáciu používajú klamstvá a podvod. Inak učenie Allatra údajne pochádza od duchovných učiteľov zo Šambaly (veď aj ich knihy sa volajú "Sensei zo šambaly" ). Ako viete, Hitlerovi ideológovia sa veľmi zaujímali o Tibet a Šambalu. Aj tam zorganizovali expedíciu. Hitlerovým najväčším mentorom mal byť profesor Haushofer. Teória vzniku rás a pravlasť Árijcov vyšli z jeho hlavy. Ten bol okrem iného presvedčený, že z mýtickej Šambaly majú jedného dňa prísť nadľudia, ktorí budú vládnuť svetu... _(tu nacisti upadli do omylu, keďže považovali Tibet za pravlasť Árijcov, a sami sa nazývali Árijcami, tak si mysleli, že sami sú tí nadľudia, čo budú vládnuť svetu. Ale tá predpoveď o príchode nadľudí zo Šambaly bola myslená inak a narážala na inú cieľovú skupinu)_. Nič vám to nepripomína? Dnes žijeme zaujímavú dobu. Ľudia by si mali dávať pozor, koho erárnu kukuricu jedia (ak božiu, tak sa nemusia báť), aby nedopadli ako tie divoké prasiatka z článku: https://kob-forum.eu/2021/01/29/jak-to-vlastne-funguje-kdyz-je-nam-neco-poskytovano-bezplatne/
Upravené 31. 1. 2021 o 21:47
1.52k
10
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept