Politika v SR
Koniec potkanov na Slovensku

Prezident Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov František Majerský sa vzdal členstva v strane Za ľudí, čím sa mu skončil aj mandát v predsedníctve strany. Odôvodnil to dvomi skutočnosťami:

a) strana sa spreneverila svojmu (údajnému) pôvodnému poslaniu: "Nie sme stranou, ktorá pomáha ľuďom, nie sme stranou, ktorá tu je pre ľudí, nie sme stranou, ktorá háji záujmy ľudí... nie sme nič z toho, prečo sme vznikli...",

b) nadávkami a urážkami od ľudí, dokonca od svojich priateľov: "…Píšu mi kamaráti, že som ich sklamal a že som americký zapredanec ??? Ja chlapec z Popradu…"

https://ereport.sk/dalsi-konci-remisovej-je-zo-struktur-strany-za-ludi-pisu-mi-kamarati-ze-som-americky-zapredanec/

Prezident Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov František Majerský sa vzdal členstva v strane Za ľudí, čím sa mu skončil aj mandát v predsedníctve strany. Odôvodnil to dvomi skutočnosťami: a) strana sa spreneverila svojmu (údajnému) pôvodnému poslaniu: "Nie sme stranou, ktorá pomáha ľuďom, nie sme stranou, ktorá tu je pre ľudí, nie sme stranou, ktorá háji záujmy ľudí... nie sme nič z toho, prečo sme vznikli...", b) nadávkami a urážkami od ľudí, dokonca od svojich priateľov: "…Píšu mi kamaráti, že som ich sklamal a že som americký zapredanec ??? Ja chlapec z Popradu…" https://ereport.sk/dalsi-konci-remisovej-je-zo-struktur-strany-za-ludi-pisu-mi-kamarati-ze-som-americky-zapredanec/
Upravené 29. 8. 2021 o 22:32

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová navrhne predsedníctvu strany pozastavenie výkonu práv členov skupine funkcionárov strany okolo Márie Kolíkovej, ktorí s konkurenčnými politickými stranami koordinujú postup proti vlastnej strane. Remišová to oznámila v oficiálnej tlačovej správe. Tvrdí, že „skupina poza chrbát predsedníctva strany rokuje s konkurenčnými politickými stranami o postupe, ako zo strany odísť a zároveň si udržať svoje funkcie, ktoré získali vďaka strane“.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/599143-remisova-chce-obmedzit-prava-kolikovej-skupine/

Som zvedavý, ako to dopadne, pretože Kolíkovú podporuje väčšina členov poslaneckého klubu (Remišovú nikto) a Remišová zas má väčšinu v predsedníctve strany. Môže sa nakoniec stať, že si Remišová udrží predsedníctvo a zo strany vystrnadí Kolíkovú, ale strana ako taká bude mať minimálny vplyv, keďže Kolíkovej podporovatelia opustia jej poslanecký klub a s tým zosilnie aj tlak ostatných koaličných strán, prečo by mala mať strana s 2 poslancami (Šeliga, Žitňanská) až dve ministerstvá (informatizácie, spravodlivosti).

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová navrhne predsedníctvu strany pozastavenie výkonu práv členov skupine funkcionárov strany okolo Márie Kolíkovej, ktorí s konkurenčnými politickými stranami koordinujú postup proti vlastnej strane. Remišová to oznámila v oficiálnej tlačovej správe. Tvrdí, že „skupina poza chrbát predsedníctva strany rokuje s konkurenčnými politickými stranami o postupe, ako zo strany odísť a zároveň si udržať svoje funkcie, ktoré získali vďaka strane“. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/599143-remisova-chce-obmedzit-prava-kolikovej-skupine/ Som zvedavý, ako to dopadne, pretože Kolíkovú podporuje väčšina členov poslaneckého klubu (Remišovú nikto) a Remišová zas má väčšinu v predsedníctve strany. Môže sa nakoniec stať, že si Remišová udrží predsedníctvo a zo strany vystrnadí Kolíkovú, ale strana ako taká bude mať minimálny vplyv, keďže Kolíkovej podporovatelia opustia jej poslanecký klub a s tým zosilnie aj tlak ostatných koaličných strán, prečo by mala mať strana s 2 poslancami (Šeliga, Žitňanská) až dve ministerstvá (informatizácie, spravodlivosti).

Som zvedavý, ako to dopadne, pretože Kolíkovú podporuje väčšina členov poslaneckého klubu (Remišovú nikto) a Remišová zas má väčšinu v predsedníctve strany. Môže sa nakoniec stať, že si Remišová udrží predsedníctvo a zo strany vystrnadí Kolíkovú, ale strana ako taká bude mať minimálny vplyv, keďže Kolíkovej podporovatelia opustia jej poslanecký klub a s tým zosilnie aj tlak ostatných koaličných strán, prečo by mala mať strana s 2 poslancami (Šeliga, Žitňanská) až dve ministerstvá (informatizácie, spravodlivosti).

tu sila v predsednictve strany neznamena nic, rataju sa len zetony na stole, pardon poslanci v parlamente, Michelko to uz davnejsie rozoberal...ta strana je uz v stadiu klinickej smrti, len sa caka na nejaky velky tresk - asi Kolikova caka na dalsie preslapy Remisovej aby vyzerala ako ona ta zla - asi len o to tu teraz ide

[quote="pid:31233, uid:107"]Som zvedavý, ako to dopadne, pretože Kolíkovú podporuje väčšina členov poslaneckého klubu (Remišovú nikto) a Remišová zas má väčšinu v predsedníctve strany. Môže sa nakoniec stať, že si Remišová udrží predsedníctvo a zo strany vystrnadí Kolíkovú, ale strana ako taká bude mať minimálny vplyv, keďže Kolíkovej podporovatelia opustia jej poslanecký klub a s tým zosilnie aj tlak ostatných koaličných strán, prečo by mala mať strana s 2 poslancami (Šeliga, Žitňanská) až dve ministerstvá (informatizácie, spravodlivosti).[/quote] tu sila v predsednictve strany neznamena nic, rataju sa len zetony na stole, pardon poslanci v parlamente, Michelko to uz davnejsie rozoberal...ta strana je uz v stadiu klinickej smrti, len sa caka na nejaky velky tresk - asi Kolikova caka na dalsie preslapy Remisovej aby vyzerala ako ona ta zla - asi len o to tu teraz ide

ta strana je uz v stadiu klinickej smrti,

Súhlasím, preto som aj príspevok zaradil do kategórie Koniec potkanov na Slovensku.

[quote="pid:31236, uid:592"]ta strana je uz v stadiu klinickej smrti,[/quote] Súhlasím, preto som aj príspevok zaradil do kategórie Koniec potkanov na Slovensku.

Generálny prokurátor Žilinka sa „otvorene a veľmi vážne“ rozprával s prezidentkou Čaputovou

https://www.hlavnespravy.sk/generalny-prokurator-zilinka-sa-otvorene-a-velmi-vazne-rozpraval-s-prezidentkou-caputovou/2658408

Generálny prokurátor Žilinka sa „otvorene a veľmi vážne“ rozprával s prezidentkou Čaputovou https://www.hlavnespravy.sk/generalny-prokurator-zilinka-sa-otvorene-a-velmi-vazne-rozpraval-s-prezidentkou-caputovou/2658408

Propagácia sadistických vrahov odsúdených na doživotie v mejnstríme bude asi predohrou, aby Černákovi urobili PR predtým, než vyjdu na povrch informácie, kto v prešovskom väzení zabil generála Lučanského. Kolíková očividne vybavila Rytmusovi a nejakým prázdnym hlavám, ktoré sa zaoberajú MMA "športom", návštevu v Leopoldovskej väznici. Táto fotka od rána svieti na titulke správ Zoznamu .sk .

Je neuveriteľné, že odsúdený vrah na doživotie má svoju FB stránku a nájdu sa akože umelci, ktorí budú jeho meno propagovať, ako keby išlo o nejakého cnostného človeka, úplný hnus.

612e02ae9017d

Propagácia sadistických vrahov odsúdených na doživotie v mejnstríme bude asi predohrou, aby Černákovi urobili PR predtým, než vyjdu na povrch informácie, kto v prešovskom väzení zabil generála Lučanského. Kolíková očividne vybavila Rytmusovi a nejakým prázdnym hlavám, ktoré sa zaoberajú MMA "športom", návštevu v Leopoldovskej väznici. Táto fotka od rána svieti na titulke správ Zoznamu .sk . Je neuveriteľné, že odsúdený vrah na doživotie má svoju FB stránku a nájdu sa akože umelci, ktorí budú jeho meno propagovať, ako keby išlo o nejakého cnostného človeka, úplný hnus. ![612e02ae9017d](serve/attachment&path=612e02ae9017d)

Bývalý šéf SIS Vladimír Pčolinský ide na slobodu
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/599273-zilinka-necakane-zrusil-obvinenia-pcolinskeho-exsef-sis-ide-na-slobodu/
https://www.eurorespekt.sk/byvaly-sef-sis-vladimir-pcolinsky-ide-na-slobodu/

Bývalý šéf SIS Vladimír Pčolinský ide na slobodu https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/599273-zilinka-necakane-zrusil-obvinenia-pcolinskeho-exsef-sis-ide-na-slobodu/ https://www.eurorespekt.sk/byvaly-sef-sis-vladimir-pcolinsky-ide-na-slobodu/
Upravené 31. 8. 2021 o 12:28

Propagácia sadistických vrahov odsúdených na doživotie v mejnstríme bude asi predohrou

Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Rytmus už mal mafoša aj s Géčkom v klipe, žiadna zmena...

[quote="pid:31406, uid:48"]Propagácia sadistických vrahov odsúdených na doživotie v mejnstríme bude asi predohrou[/quote] Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Rytmus už mal mafoša aj s Géčkom v klipe, žiadna zmena...

Čaputová nepochopila reč udalostí, pozvala si Žilinku na koberček a na druhý deň sa jej dostalo patričnej odpovede. Nepáči sa jej ani to, tak Žilinka zastavil stíhanie Haščáka. Pekne sa rozbehla tá snehová guľa. A zajtra protesty v KE...

Dynamický september je už tu.

Čaputová nepochopila reč udalostí, pozvala si Žilinku na koberček a na druhý deň sa jej dostalo patričnej odpovede. Nepáči sa jej ani to, tak Žilinka zastavil stíhanie Haščáka. Pekne sa rozbehla tá snehová guľa. A zajtra protesty v KE... Dynamický september je už tu.

Čaputová nepochopila reč udalostí

Nie je tam aby chápala, ale aby plnila rozkazy a to sa dá povedať jej "poradcoch" s tým, že jej poradcovia aj keď chápu, tak nechajú ju padnúť na hubu a budú sa tváriť "ja nič, ja muzikant ona je zodpovedná za všetko"...

[quote="pid:31473, uid:127"]Čaputová nepochopila reč udalostí[/quote] Nie je tam aby chápala, ale aby plnila rozkazy a to sa dá povedať jej "poradcoch" s tým, že jej poradcovia aj keď chápu, tak nechajú ju padnúť na hubu a budú sa tváriť "ja nič, ja muzikant ona je zodpovedná za všetko"...

Moderátor

Niečo z pera kolaborantky msm Galisovej. Ich strach sa dá krájať.

Marína Gálisová: Žilinkov masaker spravodlivosti je normálnym dôsledkom fungovania stalinskej prokuratúry u nás

Áno, znovu je reč o stalinskej prokuratúre zdedenej od súdruha Vyšinského. O tej pyramíde moci, na vrchole ktorej sedí jeden človek, a ten človek už z podstaty funkcie, ktorú zastáva, musí zastávať niečie záujmy. Iste, bolo by ideálne, keby zastával výhradne záujmy spravodlivosti. To by však musel byť ideálny človek, a tých niet. Preto sú múdro vymyslené systémy vytvorené tak, aby počítali s ľudskou hriešnosťou a vopred proti nej stavali ochranné bariéry.

„Už desaťročia reformne zmýšľajúci ľudia v súdnictve, ale aj vo výkonnej či zákonodarnej moci hovoria, ba kričia, že prokuratúra stalinského typu nemá v demokratickej spoločnosti čo hľadať. “>

Moc korumpuje a absolútna moc korumpuje absolútne, to dávno vieme. Najlepšou ochranou proti skazeniu ľudského jednotlivca je teda jediná vec: neposkytnúť mu prístup k absolútnej moci. Absolútna moc totiž robí z človeka absolútne bezmocného chudáka, hračku záujmov, ktoré majú najviac finančných či nefinančných prostriedkov na jeho kúpu. Alebo hračku vlastného ega, takisto bezmocnú.

Prečítajte si aj: Eugen Korda: Maroš Žilinka prebehol na druhú stranu

Zvyšok článku je zamknutý, no stačí aj tento nezmysel....viac netreba čítať....ich vreskot bude čoraz silnejší.....tak M. Žilinka, len tak ďalej....
https://www.tyzden.sk/nazory/76369/marina-galisova-zilinkov-masaker-spravodlivosti-je-normalnym-dosledkom-fungovania-stalinskej-prokuratury-u-nas/

Niečo z pera kolaborantky msm Galisovej. Ich strach sa dá krájať. Marína Gálisová: Žilinkov masaker spravodlivosti je normálnym dôsledkom fungovania stalinskej prokuratúry u nás Áno, znovu je reč o stalinskej prokuratúre zdedenej od súdruha Vyšinského. O tej pyramíde moci, na vrchole ktorej sedí jeden človek, a ten človek už z podstaty funkcie, ktorú zastáva, musí zastávať niečie záujmy. Iste, bolo by ideálne, keby zastával výhradne záujmy spravodlivosti. To by však musel byť ideálny človek, a tých niet. Preto sú múdro vymyslené systémy vytvorené tak, aby počítali s ľudskou hriešnosťou a vopred proti nej stavali ochranné bariéry. > „Už desaťročia reformne zmýšľajúci ľudia v súdnictve, ale aj vo výkonnej či zákonodarnej moci hovoria, ba kričia, že prokuratúra stalinského typu nemá v demokratickej spoločnosti čo hľadať. “> Moc korumpuje a absolútna moc korumpuje absolútne, to dávno vieme. Najlepšou ochranou proti skazeniu ľudského jednotlivca je teda jediná vec: neposkytnúť mu prístup k absolútnej moci. Absolútna moc totiž robí z človeka absolútne bezmocného chudáka, hračku záujmov, ktoré majú najviac finančných či nefinančných prostriedkov na jeho kúpu. Alebo hračku vlastného ega, takisto bezmocnú. Prečítajte si aj: Eugen Korda: Maroš Žilinka prebehol na druhú stranu Zvyšok článku je zamknutý, no stačí aj tento nezmysel....viac netreba čítať....ich vreskot bude čoraz silnejší.....tak M. Žilinka, len tak ďalej.... https://www.tyzden.sk/nazory/76369/marina-galisova-zilinkov-masaker-spravodlivosti-je-normalnym-dosledkom-fungovania-stalinskej-prokuratury-u-nas/
Upravené 1. 9. 2021 o 12:06

bude asi predohrou
Bolo to nafotené vraj pred dvoma rokmi, a teraz to "propagujú"

[quote="pid:31406, uid:48"]bude asi predohrou[/quote]Bolo to nafotené vraj pred dvoma rokmi, a teraz to "propagujú"

Takmer neznámy poslanec NR SR Jozef Bubnár, typický príživník z OĽANO
uz je s nim rozhovor na Postoji https://www.postoj.sk/87085/kazdy-druhy-hejt-zacinal-slovom-povedz-tomu-matovicovi

Tie jeho zdravotne problemy pripisuje internetovym hejterom, ale podla toho co pise, je to jasny dosledok vakcinacie:

Ako sa to u vás zdravotne prejavilo?
Bolo to presne 4. júna, keď som spieval v kostole a zrazu sa mi akosi ťažko spievalo, tak som sa na seba pozrel cez prednú kameru v mobile a zistil som, že mám polovicu tváre opadnutú. Hneď som skončil na infúziách na urgente. Našťastie to nebola mozgová porážka, ale išlo o neurologický problém vyvolaný intenzívnym stresom. Ale to nebolo všetko a prišla ďalšia rana.

Bellova obrna, celkom casty NU

Čo nasledovalo?
Finálnym bodom v mojom politickom živote bola mimoriadna schôdza parlamentu o takzvanom očkovacom zákone, kde vás vonku čakali do boja volajúci demonštranti, ktorí vám stavali šibenicu, vnútri sa vám niektorí členovia opozície v rámci rozpráv vyhrážali, že skončíte zle, keď zahlasujete za takýto zákon, a facebook vám vybuchoval. Ľudia vás kdekade označovali, preklínali.
Po jeden a pol rokovacom dni som si práve pri faktickej poznámke myslel, že dostávam infarkt. Kolega Michal Šipoš ma vyviedol zo sály a skončil som znova na urgente. Pri druhej infúzii som sa už pýtal sám seba, prečo tu vlastne som.

Asi chudak este nevie, ze tie zdravotne problemy odchodom z parlamentu nevyriesi...

edit: bol to kader:

Za OĽaNO som kandidoval už aj v roku 2016, vtedy zo 61. miesta. V danom čase ma navrhol Rišo Vašečka, ktorý ma poznal z kresťanských kruhov, ale vybudoval som si aj pekný vzťah s Michalom Šipošom, ktorému som hral aj ako organista na svadbe, a ten mi v novembri 2019 zavolal, že by ma chcel ako 18. miesto na kandidátke.

edit2: cely rozhovor je vstupom do mentalneho sveta Olano, nieco neskutocne.

[quote="pid:31101, uid:443"]Takmer neznámy poslanec NR SR Jozef Bubnár, typický príživník z OĽANO[/quote]uz je s nim rozhovor na Postoji https://www.postoj.sk/87085/kazdy-druhy-hejt-zacinal-slovom-povedz-tomu-matovicovi Tie jeho zdravotne problemy pripisuje internetovym hejterom, ale podla toho co pise, je to jasny dosledok vakcinacie: >Ako sa to u vás zdravotne prejavilo? Bolo to presne 4. júna, keď som spieval v kostole a zrazu sa mi akosi ťažko spievalo, tak som sa na seba pozrel cez prednú kameru v mobile a **zistil som, že mám polovicu tváre opadnutú**. Hneď som skončil na infúziách na urgente. Našťastie to nebola mozgová porážka, ale išlo o neurologický problém vyvolaný intenzívnym stresom. Ale to nebolo všetko a prišla ďalšia rana. Bellova obrna, celkom casty NU >Čo nasledovalo? Finálnym bodom v mojom politickom živote bola mimoriadna schôdza parlamentu o takzvanom očkovacom zákone, kde vás vonku čakali do boja volajúci demonštranti, ktorí vám stavali šibenicu, vnútri sa vám niektorí členovia opozície v rámci rozpráv vyhrážali, že skončíte zle, keď zahlasujete za takýto zákon, a facebook vám vybuchoval. Ľudia vás kdekade označovali, preklínali. Po jeden a pol rokovacom dni **som si práve pri faktickej poznámke myslel, že dostávam infarkt. Kolega Michal Šipoš ma vyviedol zo sály a skončil som znova na urgente. Pri druhej infúzii som sa už pýtal sám seba, prečo tu vlastne som.** Asi chudak este nevie, ze tie zdravotne problemy odchodom z parlamentu nevyriesi... edit: bol to kader: >Za OĽaNO som kandidoval už aj v roku 2016, vtedy zo 61. miesta. V danom čase ma navrhol Rišo Vašečka, ktorý ma poznal z kresťanských kruhov, ale vybudoval som si aj pekný vzťah s Michalom Šipošom, ktorému som hral aj ako organista na svadbe, a ten mi v novembri 2019 zavolal, že by ma chcel ako 18. miesto na kandidátke. edit2: cely rozhovor je vstupom do mentalneho sveta Olano, nieco neskutocne.
Upravené 1. 9. 2021 o 12:35

My ,svetaznalí cynici podobných akémusi Bubnarovi charakterizujeme takto:

• ten šuhaj má charizmu dva týždne zdochnutého potkana.Vyrástol ako generácia ,v ktorej prevládajú Zomri-zmrdi a chcel sa presadzovať aj politicky.Proste utopistický debil.

Zasran, ešte musíš daňovým poplatníkom, posplácať tú pseudofakultu, na ktorej si sedel 5 rokov, aby si bol schopný si aspoň svoje pohlavie urciť.

A nie, ja nie som fanúšik vulgarity a fanatického “čierno-bieleho” videnia sveta. Lenže, niekedy sa inak nedá a musíte fungovať aj v štýle “aký požičaš, taký vráť”.

My ,svetaznalí cynici podobných akémusi Bubnarovi charakterizujeme takto: - ten šuhaj má charizmu dva týždne zdochnutého potkana.Vyrástol ako generácia ,v ktorej prevládajú Zomri-zmrdi a chcel sa presadzovať aj politicky.Proste utopistický debil. Zasran, ešte musíš daňovým poplatníkom, posplácať tú pseudofakultu, na ktorej si sedel 5 rokov, aby si bol schopný si aspoň svoje pohlavie urciť. A nie, ja nie som fanúšik vulgarity a fanatického “čierno-bieleho” videnia sveta. Lenže, niekedy sa inak nedá a musíte fungovať aj v štýle “aký požičaš, taký vráť”.

tak prvy bulvar (a to je to podstate medium, co najviac ludi cita) vypalil prve vystrely po skvelej tlacovke

ŠOK v kauze Pčolinský: Skutok sa mal dohodnúť, kedy to NEBOLO MOŽNÉ!

Zaujímavosťou je, že podľa GP mal pochybiť vyšetrovateľ aj prokurátor Lipšicovho Úradu špeciálnej prokuratúry, no bývalý politik sám svojou výpoveďou pomohol k prepusteniu Pčolinského: „Svedok Daniel Lipšic vo výpovedi potvrdil, že Pčolinský mu telefonicky oznámil informáciu o tom, že sa Kollár dotazuje cez sprostredkovateľa, či na ňom SIS pracuje. Uvedenou výpoveďou svedok v podstate podporil pravdivosť tvrdení obvineného.“

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/neuveritelne-zistenia-pripade-pcolinskeho-hodil-kajucnik-exsefa-sis-svoje-pochybenie

tak prvy bulvar (a to je to podstate medium, co najviac ludi cita) vypalil prve vystrely po skvelej tlacovke ŠOK v kauze Pčolinský: Skutok sa mal dohodnúť, kedy to NEBOLO MOŽNÉ! Zaujímavosťou je, že podľa GP mal pochybiť vyšetrovateľ aj prokurátor Lipšicovho Úradu špeciálnej prokuratúry, no bývalý politik sám svojou výpoveďou pomohol k prepusteniu Pčolinského: „Svedok Daniel Lipšic vo výpovedi potvrdil, že Pčolinský mu telefonicky oznámil informáciu o tom, že sa Kollár dotazuje cez sprostredkovateľa, či na ňom SIS pracuje. Uvedenou výpoveďou svedok v podstate podporil pravdivosť tvrdení obvineného.“ https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/neuveritelne-zistenia-pripade-pcolinskeho-hodil-kajucnik-exsefa-sis-svoje-pochybenie

Strach skládkových potkan-kráľov sa dá krájať... ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu? Áno, správne, guľomet je proti davu ľudí....
6131d1c4320e8

Strach skládkových potkan-kráľov sa dá krájať... ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu? Áno, správne, guľomet je proti davu ľudí.... ![6131d1c4320e8](serve/attachment&path=6131d1c4320e8)

Strach skládkových potkan-kráľov sa dá krájať... ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu? Áno, správne, guľomet je proti davu ľudí....

Ak je to pravda, už len umiestnením guľometu to prepískli. Toto nesmie zostať nepotrestané!

[quote="pid:31812, uid:96"]Strach skládkových potkan-kráľov sa dá krájať... ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu? Áno, správne, guľomet je proti davu ľudí....[/quote] Ak je to pravda, už len umiestnením guľometu to prepískli. **Toto nesmie zostať nepotrestané!**

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu?

Žiadne médium neuverejnilo podobné fotky vo svojich článkoch. To veľa vypovedá o tom, komu slúžia a kým sú platené.

A ešte taká otázka: Je ten tvor na streche Slovák? Sú isté indície, že na protesty sú nasadzovaní inozemci.

[quote="pid:31812, uid:96"]ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu?[/quote] Žiadne médium neuverejnilo podobné fotky vo svojich článkoch. To veľa vypovedá o tom, komu slúžia a kým sú platené. A ešte taká otázka: Je ten tvor na streche Slovák? Sú isté indície, že na protesty sú nasadzovaní inozemci.
Upravené 3. 9. 2021 o 13:21

Hajzlom by sa malo pripomenúť, že po druhej svetovej vojne boli tzv. lovci nacistov, ktorí desiatky rokov po vojne lovili nemeckých fašistov všade po svete, aby ich predali spravodlivosti. Ak si hajzli myslia, že utečú do zahraničia a budú mať kľud, tak sú na veľkom omyle. Ich pániček ich neochráni. Naopak, s radosťou ich predhodí davu, aby ochránil sám seba. Sú takí blbí, že si to neuvedomujú? Sociálny čas sa zrýchľuje. Koľko času im ostáva?

Hajzlom by sa malo pripomenúť, že po druhej svetovej vojne boli tzv. lovci nacistov, ktorí desiatky rokov po vojne lovili nemeckých fašistov všade po svete, aby ich predali spravodlivosti. Ak si hajzli myslia, že utečú do zahraničia a budú mať kľud, tak sú na veľkom omyle. Ich pániček ich neochráni. Naopak, s radosťou ich predhodí davu, aby ochránil sám seba. Sú takí blbí, že si to neuvedomujú? Sociálny čas sa zrýchľuje. Koľko času im ostáva?

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 3. 9. 2021 o 13:45

Sociálny čas sa zrýchľuje. Koľko času im ostáva?

Fico ozvucoval azda najtazsie casy za posledne dekady na poslednej tlacovke

https://www.youtube.com/watch?v=g9g6okMssTo

figurky su postupne rozmiestnene, dav je takmer pripraveny na prelomove rozhodnutia a zmeny, davam bolsevikovi rok, maximalne dva

[quote="pid:31857, uid:623"]Sociálny čas sa zrýchľuje. Koľko času im ostáva?[/quote] Fico ozvucoval azda najtazsie casy za posledne dekady na poslednej tlacovke https://www.youtube.com/watch?v=g9g6okMssTo figurky su postupne rozmiestnene, dav je takmer pripraveny na prelomove rozhodnutia a zmeny, davam bolsevikovi rok, maximalne dva

Ak si hajzli myslia, že utečú do zahraničia a budú mať kľud, tak sú na veľkom omyle.

Niečo k tomu aktuálne:
https://www.hlavnespravy.sk/matovicovi-zvysenu-ochranu-nepredlzili-ma-ochranu-ako-clen-vlady/2663830

[quote="pid:31857, uid:623"]Ak si hajzli myslia, že utečú do zahraničia a budú mať kľud, tak sú na veľkom omyle.[/quote] Niečo k tomu aktuálne: https://www.hlavnespravy.sk/matovicovi-zvysenu-ochranu-nepredlzili-ma-ochranu-ako-clen-vlady/2663830

figurky su postupne rozmiestnene, dav je takmer pripraveny na prelomove rozhodnutia a zmeny, davam bolsevikovi rok, maximalne dva
rok? Nepreháňaj. Podľa mňa to teraz začína. GP mal prieskum bojom keď podal disciplinárku na lipšica, sekol im kyseľa, obnovili trestné stíhanie lipšicovej previerky a obvinili policajného riaditeľa. GP teraz už nemá inú možnosť len pokračovať vpred a vtiahovať močiar priamo k sebe kde ho zničí. Klasická vojenská operácia.

[quote="pid:31860, uid:592"]figurky su postupne rozmiestnene, dav je takmer pripraveny na prelomove rozhodnutia a zmeny, davam bolsevikovi rok, maximalne dva[/quote]rok? Nepreháňaj. Podľa mňa to teraz začína. GP mal prieskum bojom keď podal disciplinárku na lipšica, sekol im kyseľa, obnovili trestné stíhanie lipšicovej previerky a obvinili policajného riaditeľa. GP teraz už nemá inú možnosť len pokračovať vpred a vtiahovať močiar priamo k sebe kde ho zničí. Klasická vojenská operácia.

koniec potkanov (degeneratov) bude az ked sa schvali zakon o konfiskacii majetku skorumpovanych uradnikov, ale aj ich rodinnych prislusnikov (l )

koniec potkanov (degeneratov) bude az ked sa schvali zakon o konfiskacii majetku skorumpovanych uradnikov, ale aj ich rodinnych prislusnikov ([l](https://umm5nvy7uvpyjofhrymkl6eygi-ac4c6men2g7xr2a-www-litmir-me.translate.goog/br/?b=213509&p=102) )

(l )

Tenhle link působí docela podezřele...

[quote="pid:32226, uid:197"] (l )[/quote] Tenhle link působí docela podezřele...

enhle link působí docela podezřele...
genialny analitik, vychadzajuce slnko smile ale citat nech sa ucia nase deti, ze ?

[quote="pid:32235, uid:240"]enhle link působí docela podezřele...[/quote]genialny analitik, vychadzajuce slnko ]:) ale citat nech sa ucia nase deti, ze ?

https://www.cas.sk/clanok/2585865/velka-rana-pre-sas-pri-tragickej-nehode-v-dolnom-kubine-vyhasol-zivot-jej-clena/

Tragická nehoda v Dolnom Kubíne si vyžiadala život okresného predsedu SaS z Námestova. Zomrel Pavol Matlák (†39).Hasiči v piatok zasahovali pri dopravnej nehode dvoch osobných áut v Dolnom Kubíne. Vo vozidlách sa nachádzali štyria ľudia, z toho jeden bol okresný predseda SaS z Námestova. Žiaľ, Pavol Matlák neprežil. Podľa informácií tvnoviny.sk mal za volantom luxusného vozidla sedieť práve on.

Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.

https://www.cas.sk/clanok/2585865/velka-rana-pre-sas-pri-tragickej-nehode-v-dolnom-kubine-vyhasol-zivot-jej-clena/ Tragická nehoda v Dolnom Kubíne si vyžiadala život okresného predsedu SaS z Námestova. Zomrel Pavol Matlák (†39).Hasiči v piatok zasahovali pri dopravnej nehode dvoch osobných áut v Dolnom Kubíne. Vo vozidlách sa nachádzali štyria ľudia, z toho jeden bol okresný predseda SaS z Námestova. Žiaľ, Pavol Matlák neprežil. Podľa informácií tvnoviny.sk mal za volantom luxusného vozidla sedieť práve on. Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.

so svojím Lamborghini

Predseda SaS z námestova sa asi nemal zle...
Ináč poznám jednu menšiu rybu z SAS ktorá sa vozí na Ferrary.
Je to trochu na zamyslenie, keď si vezmem, že napríklad taký Ľuboš Balha zo Smeru býva v obyčajnom paneláku a vozí sa na Dácií.
Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...

[quote="pid:32689, uid:10"]so svojím Lamborghini[/quote] Predseda SaS z námestova sa asi nemal zle... Ináč poznám jednu menšiu rybu z SAS ktorá sa vozí na Ferrary. Je to trochu na zamyslenie, keď si vezmem, že napríklad taký Ľuboš Balha zo Smeru býva v obyčajnom paneláku a vozí sa na Dácií. Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...

tak na Rally Radosti,,,

chlapec si myslel ,že je ešte stáe na tej rally---fatálny omyl ,za ktorý zaplatil svojim životom.

tak na Rally Radosti,,, chlapec si myslel ,že je ešte stáe na tej rally---fatálny omyl ,za ktorý zaplatil svojim životom.

jún, tiež SaS, Peter Rakovský

https://www.cas.sk/clanok/2544783/to-nemal-sancu-prezit-rakovsky-28-z-sas-prisiel-o-zivot-v-smrtiacom-vraku-spoved-zronenej-mamy/?fbclid=IwAR2UiXRNLkfOnH7YDecG_8SYRsPfdZeMhHNf_ht-FD45PRfP7uJrYE_oy1c

jún, tiež SaS, Peter Rakovský https://www.cas.sk/clanok/2544783/to-nemal-sancu-prezit-rakovsky-28-z-sas-prisiel-o-zivot-v-smrtiacom-vraku-spoved-zronenej-mamy/?fbclid=IwAR2UiXRNLkfOnH7YDecG_8SYRsPfdZeMhHNf_ht-FD45PRfP7uJrYE_oy1c

genialny analitik, vychadzajuce slnko ale citat nech sa ucia nase deti, ze ?

Tuhle otázku jsem nepochopil.
Zato jsem pochopil, že ta podezřelost “(l )”, tedy link začínající velmi “důvěryhodným” řetězcem
“umm5nvy7uvpyjofhrymkl6eygi-ac4c6men2g7xr2a-www-litmir-me” nebude pravděpodobně link na nějakou phishingovou stránku a klikl jsem, čímž jsem se dostal na přeloženou stránku knihy Sidorova “Rock si predstavuje bohov” neboli po přeložení z automatického překladu do lidské řeči “Рок возомнивших себя богами” (“Osud tých, ktorí si myslia, že sú bohovia.”)

Nebylo lepší dát sem jenom tohle?
https://www.litmir.me/bd/?b=213509
nebo
https://www.litmir.me/br/?b=213509&p=102

pak už to s

koniec potkanov (degeneratov) bude az ked sa schvali zakon o konfiskacii majetku skorumpovanych uradnikov, ale aj ich rodinnych prislusnikov

dává smysl...

[quote="pid:32248, uid:197"]genialny analitik, vychadzajuce slnko ale citat nech sa ucia nase deti, ze ?[/quote] Tuhle otázku jsem nepochopil. Zato jsem pochopil, že ta podezřelost “(l )”, tedy link začínající velmi “důvěryhodným” řetězcem “umm5nvy7uvpyjofhrymkl6eygi-ac4c6men2g7xr2a-www-litmir-me” nebude pravděpodobně link na nějakou phishingovou stránku a klikl jsem, čímž jsem se dostal na přeloženou stránku knihy Sidorova “Rock si predstavuje bohov” neboli po přeložení z automatického překladu do lidské řeči “Рок возомнивших себя богами” (“Osud tých, ktorí si myslia, že sú bohovia.”) Nebylo lepší dát sem jenom tohle? https://www.litmir.me/bd/?b=213509 nebo https://www.litmir.me/br/?b=213509&p=102 pak už to s [quote="pid:32226, uid:197"]koniec potkanov (degeneratov) bude az ked sa schvali zakon o konfiskacii majetku skorumpovanych uradnikov, ale aj ich rodinnych prislusnikov[/quote] dává smysl...

Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...

Tu by som bol opatrný lebo Glvac, Kalinak, Galis, ap sa tiež nemajú tak zle

[quote="pid:32690, uid:138"]Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...[/quote] Tu by som bol opatrný lebo Glvac, Kalinak, Galis, ap sa tiež nemajú tak zle

Dostala Tódová špeciálnu odmenu za špinavú robotu, ktorú po vražde Kuciaka odviedla? Fico dáva na políciu podnet preveriť pôvod majetku redaktorky dezinfowebu Denník N
https://www.infovojna.sk/article/dostala-todova-specialnu-odmenu-za-spinavu-robotu-ktoru-po-vrazde-kuciaka-odviedla-fico-dava-na-policiu-podnet-preverit-povod-majetku-redaktorky-dezinfowebu-dennik-n

Dostala Tódová špeciálnu odmenu za špinavú robotu, ktorú po vražde Kuciaka odviedla? Fico dáva na políciu podnet preveriť pôvod majetku redaktorky dezinfowebu Denník N https://www.infovojna.sk/article/dostala-todova-specialnu-odmenu-za-spinavu-robotu-ktoru-po-vrazde-kuciaka-odviedla-fico-dava-na-policiu-podnet-preverit-povod-majetku-redaktorky-dezinfowebu-dennik-n

Je to trochu na zamyslenie, keď si vezmem, že napríklad taký Ľuboš Balha zo Smeru býva v obyčajnom paneláku a vozí sa na Dácií.

áno, to je, ale nie každý musí mať záľubu v autách alebo sa "rád predvádzať", sú aj typy (nemyslím konkrétne Blahu - nepoznám jeho pomery), ktoré investujú peniaze do niečoho iného alebo nechcú byť veľmi nápadní...napr. viem o jednom primátorovi, ktorý dlhé roky zarába nadštandardne (plat primátora + ďalšie funkcie) a ešte donedávna jazdil na felícii...

[quote="pid:32690, uid:138"]Je to trochu na zamyslenie, keď si vezmem, že napríklad taký Ľuboš Balha zo Smeru býva v obyčajnom paneláku a vozí sa na Dácií. Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...[/quote] áno, to je, ale nie každý musí mať záľubu v autách alebo sa "rád predvádzať", sú aj typy (nemyslím konkrétne Blahu - nepoznám jeho pomery), ktoré investujú peniaze do niečoho iného alebo nechcú byť veľmi nápadní...napr. viem o jednom primátorovi, ktorý dlhé roky zarába nadštandardne (plat primátora + ďalšie funkcie) a ešte donedávna jazdil na felícii...

predseda SaS z Námestova. Žiaľ, Pavol Matlák neprežil. Podľa informácií tvnoviny.sk mal za volantom luxusného vozidla sedieť práve on.

Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.

M.Daňo urobil o ňom dobré video ako snobsky a mamonarsky si žil tento okresný predseda.....niečo ako Kiska...kde svoje kšefty a granty cez eu zakryval rôznymi akože dobročinnými akciami...jeho účtovníčky, výlučne ženy(tu rovnosť pohlaví zjavne neprekáža)zarobili od 800-1500€.....svedkovia z Námestova hovoria o okázalom živote a predvádzaní sa na verejnosti..stačí pozrieť jeho fb profil....niečo otrasné.....tak takto dopadol...dokonca akýsi zakladatel SAS (zrejme dotovateľ)pán Loyd....zahynul pred pár rokmi tiež na Lamborgini pri dopr.nehode....

[quote="pid:32689, uid:10"]predseda SaS z Námestova. Žiaľ, Pavol Matlák neprežil. Podľa informácií tvnoviny.sk mal za volantom luxusného vozidla sedieť práve on. Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.[/quote] M.Daňo urobil o ňom dobré video ako snobsky a mamonarsky si žil tento okresný predseda.....niečo ako Kiska...kde svoje kšefty a granty cez eu zakryval rôznymi akože dobročinnými akciami...jeho účtovníčky, výlučne ženy(tu rovnosť pohlaví zjavne neprekáža)zarobili od 800-1500€.....svedkovia z Námestova hovoria o okázalom živote a predvádzaní sa na verejnosti..stačí pozrieť jeho fb profil....niečo otrasné.....tak takto dopadol...dokonca akýsi zakladatel SAS (zrejme dotovateľ)pán Loyd....zahynul pred pár rokmi tiež na Lamborgini pri dopr.nehode....

Treba to komentovať? Asi nie. A potom hor sa zberajme zátky z PET fľaší. Ale pánko bol až taký filantrop, že sa so svojím lambordžiny zúčastnil ...,aby deťom pomohol a možno zberal aj zá
tky z flašiek.

[quote="pid:32689, uid:10"]Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.[/quote]Treba to komentovať? Asi nie. A potom hor sa zberajme zátky z PET fľaší. Ale pánko bol až taký filantrop, že sa so svojím lambordžiny zúčastnil ...,aby deťom pomohol a možno zberal aj zá tky z flašiek.

zahynul pred pár rokmi tiež na Lamborgini pri dopr.nehode..
Rozkrútili Božie vetry Božie mlyny? Že by začínali rýchlejšie mlieť? Hovorí vám niečo meno Pavel Pávek. Kedysi v čase spáchania podvodu na Technopole Kováčom ml. jeho generálny riaditeľ. Asi stačí dať do googlu. Jeho druhá žena ho ogabala o Technopol spolu s Kočnerom. Napriek tomu mal na hýrenie. Leží v Thajsku v nemocnici s veľmi vážnymi zraneniami. Vraj nehoda. Podľa zranení popísaných v lek. správe, ktorú bola doručená jeho rodine na Sk, lekár čítajúci túto správu skonštatoval, že zranenia neodpovedajú nehode na motorke či aute, ale že najpravdepodobnejšie bol dobitý. Tak sme len skonštatovali, že najprv huj a potom ch.j. On už síce čo sa hmotných pôžitkov zažil všetko, ale hrozí mu, že do konca života bude na dialýze a jedlo bude cucať brčkom. Preto o tých Božích mlynoch. Akosi mám pocit, že sa rozkrútili rýchlejšie a tá Božia rovnováha sa začína prejavovať akosi v rámci zrýchľujúceho sa sociálneho času. Začínajú platiť svoju daň za svojho života.

[quote="pid:32842, uid:17"]zahynul pred pár rokmi tiež na Lamborgini pri dopr.nehode..[/quote]Rozkrútili Božie vetry Božie mlyny? Že by začínali rýchlejšie mlieť? Hovorí vám niečo meno Pavel Pávek. Kedysi v čase spáchania podvodu na Technopole Kováčom ml. jeho generálny riaditeľ. Asi stačí dať do googlu. Jeho druhá žena ho ogabala o Technopol spolu s Kočnerom. Napriek tomu mal na hýrenie. Leží v Thajsku v nemocnici s veľmi vážnymi zraneniami. Vraj nehoda. Podľa zranení popísaných v lek. správe, ktorú bola doručená jeho rodine na Sk, lekár čítajúci túto správu skonštatoval, že zranenia neodpovedajú nehode na motorke či aute, ale že najpravdepodobnejšie bol dobitý. Tak sme len skonštatovali, že najprv huj a potom ch.j. On už síce čo sa hmotných pôžitkov zažil všetko, ale hrozí mu, že do konca života bude na dialýze a jedlo bude cucať brčkom. Preto o tých Božích mlynoch. Akosi mám pocit, že sa rozkrútili rýchlejšie a tá Božia rovnováha sa začína prejavovať akosi v rámci zrýchľujúceho sa sociálneho času. Začínajú platiť svoju daň za svojho života.

https://domov.sme.sk/c/22745263/todova-monika-cikovsky-novinari-obvinenie.html

BRATISLAVA. Vyšetrovaniu a trestnému stíhaniu čelia už aj dvaja novinári. V uplynulý utorok vzniesli obvinenie redaktorke Denníka N Monike Tódovej a taktiež zástupcovi šéfredaktora tohto denníka Konštantínovi Čikovskému.

Obvinenie vzniesol vyšetrovateľ z okresného policajného riaditeľstva Bratislava III. František Spusta, informoval Denník N.

Novinári sú obvinení za článok z konca októbra 2018 s názvom Peter Tóth polícii priznal, že pre Kočnera pred vraždou sledoval Kuciaka a ďalších novinárov.

Osem mesiacov po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v ňom písali o tom, ako exsiskár Peter Tóth sledoval za peniaze novinárov pre mafiána Mariana Kočnera.

Vychádzali z toho, že Tóth sa asi tri týždne pred zverejnením textu priznal polícii a začal s ňou spolupracovať. Opísal, ako mu Kočner rok a pol platil za získavanie informácií o Kuciakovi, ale aj ďalších novinároch vrátane samotnej Tódovej.

V tom čase sa o podiele Kočnera na vražde len špekulovalo. V rukách polície však už bola Alena Zsuzsová a Zoltán Andruskó, ktorých zadržali koncom septembra 2018.

Tóth vtedy ešte odmietal, že by v prípade vypovedal. V texte to Denník N vysvetlil tým, že je utajený svedok.

Zverejnením tejto informácie novinári podľa vyšetrovateľov spáchali prečin ohrozenia dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti, a to formou spolupáchateľstva.

Vyšetrovateľ tvrdí, že odhalením Tóthovej identity ako utajeného svedka mohlo dôjsť k ohrozeniu jeho bezpečnosti „nakoľko v čase, keď obvinení publikovali vyššie uvedený článok, nikto nevedel a ani nemohol vedieť, koľko potenciálnych komplicov vrahov Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je ešte na slobode“.

V prípade preukázania viny hrozí za tento paragraf podľa trestného zákona jeden rok väzenia.

"Považujem za neprijateľné, aby boli v demokratickej krajine novinári stíhaní za pravdivý článok, ktorý sme napísali vo verejnom záujme," reaguje na obvinenie Tódová.

"Obvinenie prišlo po troch rokoch, tesne pred tým ako by bol tento “prečin” premlčaný a po mojich niekoľkých kritických textoch o prokuratúre," dodala.

Tóthovo trestné oznámenie pritom polícia pôvodne odmietla. Pohlo sa až keď exsiskár podal sťažnosť a rozhodoval o nej prokurátor bratislavskej prokuratúry. Vyšetrovateľom kázal, aby novinárom vzniesli obvinenie.

https://domov.sme.sk/c/22745263/todova-monika-cikovsky-novinari-obvinenie.html BRATISLAVA. Vyšetrovaniu a trestnému stíhaniu čelia už aj dvaja novinári. V uplynulý utorok vzniesli obvinenie redaktorke Denníka N Monike Tódovej a taktiež zástupcovi šéfredaktora tohto denníka Konštantínovi Čikovskému. Obvinenie vzniesol vyšetrovateľ z okresného policajného riaditeľstva Bratislava III. František Spusta, informoval Denník N. Novinári sú obvinení za článok z konca októbra 2018 s názvom Peter Tóth polícii priznal, že pre Kočnera pred vraždou sledoval Kuciaka a ďalších novinárov. Osem mesiacov po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v ňom písali o tom, ako exsiskár Peter Tóth sledoval za peniaze novinárov pre mafiána Mariana Kočnera. Vychádzali z toho, že Tóth sa asi tri týždne pred zverejnením textu priznal polícii a začal s ňou spolupracovať. Opísal, ako mu Kočner rok a pol platil za získavanie informácií o Kuciakovi, ale aj ďalších novinároch vrátane samotnej Tódovej. V tom čase sa o podiele Kočnera na vražde len špekulovalo. V rukách polície však už bola Alena Zsuzsová a Zoltán Andruskó, ktorých zadržali koncom septembra 2018. Tóth vtedy ešte odmietal, že by v prípade vypovedal. V texte to Denník N vysvetlil tým, že je utajený svedok. Zverejnením tejto informácie novinári podľa vyšetrovateľov spáchali prečin ohrozenia dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti, a to formou spolupáchateľstva. Vyšetrovateľ tvrdí, že odhalením Tóthovej identity ako utajeného svedka mohlo dôjsť k ohrozeniu jeho bezpečnosti „nakoľko v čase, keď obvinení publikovali vyššie uvedený článok, nikto nevedel a ani nemohol vedieť, koľko potenciálnych komplicov vrahov Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je ešte na slobode“. V prípade preukázania viny hrozí za tento paragraf podľa trestného zákona jeden rok väzenia. "Považujem za neprijateľné, aby boli v demokratickej krajine novinári stíhaní za pravdivý článok, ktorý sme napísali vo verejnom záujme," reaguje na obvinenie Tódová. "Obvinenie prišlo po troch rokoch, tesne pred tým ako by bol tento “prečin” premlčaný a po mojich niekoľkých kritických textoch o prokuratúre," dodala. Tóthovo trestné oznámenie pritom polícia pôvodne odmietla. Pohlo sa až keď exsiskár podal sťažnosť a rozhodoval o nej prokurátor bratislavskej prokuratúry. Vyšetrovateľom kázal, aby novinárom vzniesli obvinenie.

Na Slovensko v utorok (21. 9.) pricestuje delegácia poslancov Európskeho parlamentu (EP) z Výboru EP pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE) s cieľom zhodnotiť dodržiavanie zásad právneho štátu v krajine. TASR o tom informoval tlačový tajomník Kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku Jan Jakubov

https://www.hlavnespravy.sk/sr-navstivi-delegacia-ep-stretne-sa-s-rodicmi-kuciaka-a-zhodnoti-pravny-stat/2684224

Na Slovensko v utorok (21. 9.) pricestuje delegácia poslancov Európskeho parlamentu (EP) z Výboru EP pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE) s cieľom zhodnotiť dodržiavanie zásad právneho štátu v krajine. TASR o tom informoval tlačový tajomník Kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku Jan Jakubov https://www.hlavnespravy.sk/sr-navstivi-delegacia-ep-stretne-sa-s-rodicmi-kuciaka-a-zhodnoti-pravny-stat/2684224
12
14.08k
114
37
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept