Politika v SR
Koniec potkanov na Slovensku

Prezident Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov František Majerský sa vzdal členstva v strane Za ľudí, čím sa mu skončil aj mandát v predsedníctve strany. Odôvodnil to dvomi skutočnosťami:


a) strana sa spreneverila svojmu (údajnému) pôvodnému poslaniu: "Nie sme stranou, ktorá pomáha ľuďom, nie sme stranou, ktorá tu je pre ľudí, nie sme stranou, ktorá háji záujmy ľudí... nie sme nič z toho, prečo sme vznikli...",


b) nadávkami a urážkami od ľudí, dokonca od svojich priateľov: "…Píšu mi kamaráti, že som ich sklamal a že som americký zapredanec ??? Ja chlapec z Popradu…"


https://ereport.sk/dalsi-konci-remisovej-je-zo-struktur-strany-za-ludi-pisu-mi-kamarati-ze-som-americky-zapredanec/


Prezident Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov František Majerský sa vzdal členstva v strane Za ľudí, čím sa mu skončil aj mandát v predsedníctve strany. Odôvodnil to dvomi skutočnosťami: a) strana sa spreneverila svojmu (údajnému) pôvodnému poslaniu: "Nie sme stranou, ktorá pomáha ľuďom, nie sme stranou, ktorá tu je pre ľudí, nie sme stranou, ktorá háji záujmy ľudí... nie sme nič z toho, prečo sme vznikli...", b) nadávkami a urážkami od ľudí, dokonca od svojich priateľov: "…Píšu mi kamaráti, že som ich sklamal a že som americký zapredanec ??? Ja chlapec z Popradu…" https://ereport.sk/dalsi-konci-remisovej-je-zo-struktur-strany-za-ludi-pisu-mi-kamarati-ze-som-americky-zapredanec/
Upravené 29. 8. 2021 o 22:32

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová navrhne predsedníctvu strany pozastavenie výkonu práv členov skupine funkcionárov strany okolo Márie Kolíkovej, ktorí s konkurenčnými politickými stranami koordinujú postup proti vlastnej strane. Remišová to oznámila v oficiálnej tlačovej správe. Tvrdí, že „skupina poza chrbát predsedníctva strany rokuje s konkurenčnými politickými stranami o postupe, ako zo strany odísť a zároveň si udržať svoje funkcie, ktoré získali vďaka strane“.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/599143-remisova-chce-obmedzit-prava-kolikovej-skupine/


Som zvedavý, ako to dopadne, pretože Kolíkovú podporuje väčšina členov poslaneckého klubu (Remišovú nikto) a Remišová zas má väčšinu v predsedníctve strany. Môže sa nakoniec stať, že si Remišová udrží predsedníctvo a zo strany vystrnadí Kolíkovú, ale strana ako taká bude mať minimálny vplyv, keďže Kolíkovej podporovatelia opustia jej poslanecký klub a s tým zosilnie aj tlak ostatných koaličných strán, prečo by mala mať strana s 2 poslancami (Šeliga, Žitňanská) až dve ministerstvá (informatizácie, spravodlivosti).


Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová navrhne predsedníctvu strany pozastavenie výkonu práv členov skupine funkcionárov strany okolo Márie Kolíkovej, ktorí s konkurenčnými politickými stranami koordinujú postup proti vlastnej strane. Remišová to oznámila v oficiálnej tlačovej správe. Tvrdí, že „skupina poza chrbát predsedníctva strany rokuje s konkurenčnými politickými stranami o postupe, ako zo strany odísť a zároveň si udržať svoje funkcie, ktoré získali vďaka strane“. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/599143-remisova-chce-obmedzit-prava-kolikovej-skupine/ Som zvedavý, ako to dopadne, pretože Kolíkovú podporuje väčšina členov poslaneckého klubu (Remišovú nikto) a Remišová zas má väčšinu v predsedníctve strany. Môže sa nakoniec stať, že si Remišová udrží predsedníctvo a zo strany vystrnadí Kolíkovú, ale strana ako taká bude mať minimálny vplyv, keďže Kolíkovej podporovatelia opustia jej poslanecký klub a s tým zosilnie aj tlak ostatných koaličných strán, prečo by mala mať strana s 2 poslancami (Šeliga, Žitňanská) až dve ministerstvá (informatizácie, spravodlivosti).

Som zvedavý, ako to dopadne, pretože Kolíkovú podporuje väčšina členov poslaneckého klubu (Remišovú nikto) a Remišová zas má väčšinu v predsedníctve strany. Môže sa nakoniec stať, že si Remišová udrží predsedníctvo a zo strany vystrnadí Kolíkovú, ale strana ako taká bude mať minimálny vplyv, keďže Kolíkovej podporovatelia opustia jej poslanecký klub a s tým zosilnie aj tlak ostatných koaličných strán, prečo by mala mať strana s 2 poslancami (Šeliga, Žitňanská) až dve ministerstvá (informatizácie, spravodlivosti).


tu sila v predsednictve strany neznamena nic, rataju sa len zetony na stole, pardon poslanci v parlamente, Michelko to uz davnejsie rozoberal...ta strana je uz v stadiu klinickej smrti, len sa caka na nejaky velky tresk - asi Kolikova caka na dalsie preslapy Remisovej aby vyzerala ako ona ta zla - asi len o to tu teraz ide


[quote="pid:31233, uid:107"]Som zvedavý, ako to dopadne, pretože Kolíkovú podporuje väčšina členov poslaneckého klubu (Remišovú nikto) a Remišová zas má väčšinu v predsedníctve strany. Môže sa nakoniec stať, že si Remišová udrží predsedníctvo a zo strany vystrnadí Kolíkovú, ale strana ako taká bude mať minimálny vplyv, keďže Kolíkovej podporovatelia opustia jej poslanecký klub a s tým zosilnie aj tlak ostatných koaličných strán, prečo by mala mať strana s 2 poslancami (Šeliga, Žitňanská) až dve ministerstvá (informatizácie, spravodlivosti).[/quote] tu sila v predsednictve strany neznamena nic, rataju sa len zetony na stole, pardon poslanci v parlamente, Michelko to uz davnejsie rozoberal...ta strana je uz v stadiu klinickej smrti, len sa caka na nejaky velky tresk - asi Kolikova caka na dalsie preslapy Remisovej aby vyzerala ako ona ta zla - asi len o to tu teraz ide

ta strana je uz v stadiu klinickej smrti,

Súhlasím, preto som aj príspevok zaradil do kategórie Koniec potkanov na Slovensku.


[quote="pid:31236, uid:592"]ta strana je uz v stadiu klinickej smrti,[/quote] Súhlasím, preto som aj príspevok zaradil do kategórie Koniec potkanov na Slovensku.

Propagácia sadistických vrahov odsúdených na doživotie v mejnstríme bude asi predohrou, aby Černákovi urobili PR predtým, než vyjdu na povrch informácie, kto v prešovskom väzení zabil generála Lučanského. Kolíková očividne vybavila Rytmusovi a nejakým prázdnym hlavám, ktoré sa zaoberajú MMA "športom", návštevu v Leopoldovskej väznici. Táto fotka od rána svieti na titulke správ Zoznamu .sk .


Je neuveriteľné, že odsúdený vrah na doživotie má svoju FB stránku a nájdu sa akože umelci, ktorí budú jeho meno propagovať, ako keby išlo o nejakého cnostného človeka, úplný hnus.


612e02ae9017d


Propagácia sadistických vrahov odsúdených na doživotie v mejnstríme bude asi predohrou, aby Černákovi urobili PR predtým, než vyjdu na povrch informácie, kto v prešovskom väzení zabil generála Lučanského. Kolíková očividne vybavila Rytmusovi a nejakým prázdnym hlavám, ktoré sa zaoberajú MMA "športom", návštevu v Leopoldovskej väznici. Táto fotka od rána svieti na titulke správ Zoznamu .sk . Je neuveriteľné, že odsúdený vrah na doživotie má svoju FB stránku a nájdu sa akože umelci, ktorí budú jeho meno propagovať, ako keby išlo o nejakého cnostného človeka, úplný hnus. ![612e02ae9017d](serve/attachment&path=612e02ae9017d)

Bývalý šéf SIS Vladimír Pčolinský ide na slobodu
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/599273-zilinka-necakane-zrusil-obvinenia-pcolinskeho-exsef-sis-ide-na-slobodu/
https://www.eurorespekt.sk/byvaly-sef-sis-vladimir-pcolinsky-ide-na-slobodu/


Bývalý šéf SIS Vladimír Pčolinský ide na slobodu https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/599273-zilinka-necakane-zrusil-obvinenia-pcolinskeho-exsef-sis-ide-na-slobodu/ https://www.eurorespekt.sk/byvaly-sef-sis-vladimir-pcolinsky-ide-na-slobodu/
Upravené 31. 8. 2021 o 12:28

Propagácia sadistických vrahov odsúdených na doživotie v mejnstríme bude asi predohrou


Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Rytmus už mal mafoša aj s Géčkom v klipe, žiadna zmena...


[quote="pid:31406, uid:48"]Propagácia sadistických vrahov odsúdených na doživotie v mejnstríme bude asi predohrou[/quote] Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Rytmus už mal mafoša aj s Géčkom v klipe, žiadna zmena...

Moderátor

Čaputová nepochopila reč udalostí, pozvala si Žilinku na koberček a na druhý deň sa jej dostalo patričnej odpovede. Nepáči sa jej ani to, tak Žilinka zastavil stíhanie Haščáka. Pekne sa rozbehla tá snehová guľa. A zajtra protesty v KE...


Dynamický september je už tu.


Čaputová nepochopila reč udalostí, pozvala si Žilinku na koberček a na druhý deň sa jej dostalo patričnej odpovede. Nepáči sa jej ani to, tak Žilinka zastavil stíhanie Haščáka. Pekne sa rozbehla tá snehová guľa. A zajtra protesty v KE... Dynamický september je už tu.

Moderátor

Čaputová nepochopila reč udalostí


Nie je tam aby chápala, ale aby plnila rozkazy a to sa dá povedať jej "poradcoch" s tým, že jej poradcovia aj keď chápu, tak nechajú ju padnúť na hubu a budú sa tváriť "ja nič, ja muzikant ona je zodpovedná za všetko"...


[quote="pid:31473, uid:127"]Čaputová nepochopila reč udalostí[/quote] Nie je tam aby chápala, ale aby plnila rozkazy a to sa dá povedať jej "poradcoch" s tým, že jej poradcovia aj keď chápu, tak nechajú ju padnúť na hubu a budú sa tváriť "ja nič, ja muzikant ona je zodpovedná za všetko"...

Moderátor

Niečo z pera kolaborantky msm Galisovej. Ich strach sa dá krájať.


Marína Gálisová: Žilinkov masaker spravodlivosti je normálnym dôsledkom fungovania stalinskej prokuratúry u nás


Áno, znovu je reč o stalinskej prokuratúre zdedenej od súdruha Vyšinského. O tej pyramíde moci, na vrchole ktorej sedí jeden človek, a ten človek už z podstaty funkcie, ktorú zastáva, musí zastávať niečie záujmy. Iste, bolo by ideálne, keby zastával výhradne záujmy spravodlivosti. To by však musel byť ideálny človek, a tých niet. Preto sú múdro vymyslené systémy vytvorené tak, aby počítali s ľudskou hriešnosťou a vopred proti nej stavali ochranné bariéry.



„Už desaťročia reformne zmýšľajúci ľudia v súdnictve, ale aj vo výkonnej či zákonodarnej moci hovoria, ba kričia, že prokuratúra stalinského typu nemá v demokratickej spoločnosti čo hľadať. “>



Moc korumpuje a absolútna moc korumpuje absolútne, to dávno vieme. Najlepšou ochranou proti skazeniu ľudského jednotlivca je teda jediná vec: neposkytnúť mu prístup k absolútnej moci. Absolútna moc totiž robí z človeka absolútne bezmocného chudáka, hračku záujmov, ktoré majú najviac finančných či nefinančných prostriedkov na jeho kúpu. Alebo hračku vlastného ega, takisto bezmocnú.


Prečítajte si aj: Eugen Korda: Maroš Žilinka prebehol na druhú stranu


Zvyšok článku je zamknutý, no stačí aj tento nezmysel....viac netreba čítať....ich vreskot bude čoraz silnejší.....tak M. Žilinka, len tak ďalej....
https://www.tyzden.sk/nazory/76369/marina-galisova-zilinkov-masaker-spravodlivosti-je-normalnym-dosledkom-fungovania-stalinskej-prokuratury-u-nas/


Niečo z pera kolaborantky msm Galisovej. Ich strach sa dá krájať. Marína Gálisová: Žilinkov masaker spravodlivosti je normálnym dôsledkom fungovania stalinskej prokuratúry u nás Áno, znovu je reč o stalinskej prokuratúre zdedenej od súdruha Vyšinského. O tej pyramíde moci, na vrchole ktorej sedí jeden človek, a ten človek už z podstaty funkcie, ktorú zastáva, musí zastávať niečie záujmy. Iste, bolo by ideálne, keby zastával výhradne záujmy spravodlivosti. To by však musel byť ideálny človek, a tých niet. Preto sú múdro vymyslené systémy vytvorené tak, aby počítali s ľudskou hriešnosťou a vopred proti nej stavali ochranné bariéry. > „Už desaťročia reformne zmýšľajúci ľudia v súdnictve, ale aj vo výkonnej či zákonodarnej moci hovoria, ba kričia, že prokuratúra stalinského typu nemá v demokratickej spoločnosti čo hľadať. “> Moc korumpuje a absolútna moc korumpuje absolútne, to dávno vieme. Najlepšou ochranou proti skazeniu ľudského jednotlivca je teda jediná vec: neposkytnúť mu prístup k absolútnej moci. Absolútna moc totiž robí z človeka absolútne bezmocného chudáka, hračku záujmov, ktoré majú najviac finančných či nefinančných prostriedkov na jeho kúpu. Alebo hračku vlastného ega, takisto bezmocnú. Prečítajte si aj: Eugen Korda: Maroš Žilinka prebehol na druhú stranu Zvyšok článku je zamknutý, no stačí aj tento nezmysel....viac netreba čítať....ich vreskot bude čoraz silnejší.....tak M. Žilinka, len tak ďalej.... https://www.tyzden.sk/nazory/76369/marina-galisova-zilinkov-masaker-spravodlivosti-je-normalnym-dosledkom-fungovania-stalinskej-prokuratury-u-nas/
Upravené 1. 9. 2021 o 12:06

bude asi predohrou
Bolo to nafotené vraj pred dvoma rokmi, a teraz to "propagujú"


[quote="pid:31406, uid:48"]bude asi predohrou[/quote]Bolo to nafotené vraj pred dvoma rokmi, a teraz to "propagujú"

Takmer neznámy poslanec NR SR Jozef Bubnár, typický príživník z OĽANO
uz je s nim rozhovor na Postoji https://www.postoj.sk/87085/kazdy-druhy-hejt-zacinal-slovom-povedz-tomu-matovicovi


Tie jeho zdravotne problemy pripisuje internetovym hejterom, ale podla toho co pise, je to jasny dosledok vakcinacie:



Ako sa to u vás zdravotne prejavilo?
Bolo to presne 4. júna, keď som spieval v kostole a zrazu sa mi akosi ťažko spievalo, tak som sa na seba pozrel cez prednú kameru v mobile a zistil som, že mám polovicu tváre opadnutú. Hneď som skončil na infúziách na urgente. Našťastie to nebola mozgová porážka, ale išlo o neurologický problém vyvolaný intenzívnym stresom. Ale to nebolo všetko a prišla ďalšia rana.



Bellova obrna, celkom casty NU



Čo nasledovalo?
Finálnym bodom v mojom politickom živote bola mimoriadna schôdza parlamentu o takzvanom očkovacom zákone, kde vás vonku čakali do boja volajúci demonštranti, ktorí vám stavali šibenicu, vnútri sa vám niektorí členovia opozície v rámci rozpráv vyhrážali, že skončíte zle, keď zahlasujete za takýto zákon, a facebook vám vybuchoval. Ľudia vás kdekade označovali, preklínali.
Po jeden a pol rokovacom dni som si práve pri faktickej poznámke myslel, že dostávam infarkt. Kolega Michal Šipoš ma vyviedol zo sály a skončil som znova na urgente. Pri druhej infúzii som sa už pýtal sám seba, prečo tu vlastne som.



Asi chudak este nevie, ze tie zdravotne problemy odchodom z parlamentu nevyriesi...


edit: bol to kader:



Za OĽaNO som kandidoval už aj v roku 2016, vtedy zo 61. miesta. V danom čase ma navrhol Rišo Vašečka, ktorý ma poznal z kresťanských kruhov, ale vybudoval som si aj pekný vzťah s Michalom Šipošom, ktorému som hral aj ako organista na svadbe, a ten mi v novembri 2019 zavolal, že by ma chcel ako 18. miesto na kandidátke.



edit2: cely rozhovor je vstupom do mentalneho sveta Olano, nieco neskutocne.


[quote="pid:31101, uid:443"]Takmer neznámy poslanec NR SR Jozef Bubnár, typický príživník z OĽANO[/quote]uz je s nim rozhovor na Postoji https://www.postoj.sk/87085/kazdy-druhy-hejt-zacinal-slovom-povedz-tomu-matovicovi Tie jeho zdravotne problemy pripisuje internetovym hejterom, ale podla toho co pise, je to jasny dosledok vakcinacie: >Ako sa to u vás zdravotne prejavilo? Bolo to presne 4. júna, keď som spieval v kostole a zrazu sa mi akosi ťažko spievalo, tak som sa na seba pozrel cez prednú kameru v mobile a **zistil som, že mám polovicu tváre opadnutú**. Hneď som skončil na infúziách na urgente. Našťastie to nebola mozgová porážka, ale išlo o neurologický problém vyvolaný intenzívnym stresom. Ale to nebolo všetko a prišla ďalšia rana. Bellova obrna, celkom casty NU >Čo nasledovalo? Finálnym bodom v mojom politickom živote bola mimoriadna schôdza parlamentu o takzvanom očkovacom zákone, kde vás vonku čakali do boja volajúci demonštranti, ktorí vám stavali šibenicu, vnútri sa vám niektorí členovia opozície v rámci rozpráv vyhrážali, že skončíte zle, keď zahlasujete za takýto zákon, a facebook vám vybuchoval. Ľudia vás kdekade označovali, preklínali. Po jeden a pol rokovacom dni **som si práve pri faktickej poznámke myslel, že dostávam infarkt. Kolega Michal Šipoš ma vyviedol zo sály a skončil som znova na urgente. Pri druhej infúzii som sa už pýtal sám seba, prečo tu vlastne som.** Asi chudak este nevie, ze tie zdravotne problemy odchodom z parlamentu nevyriesi... edit: bol to kader: >Za OĽaNO som kandidoval už aj v roku 2016, vtedy zo 61. miesta. V danom čase ma navrhol Rišo Vašečka, ktorý ma poznal z kresťanských kruhov, ale vybudoval som si aj pekný vzťah s Michalom Šipošom, ktorému som hral aj ako organista na svadbe, a ten mi v novembri 2019 zavolal, že by ma chcel ako 18. miesto na kandidátke. edit2: cely rozhovor je vstupom do mentalneho sveta Olano, nieco neskutocne.

Moderator

Upravené 1. 9. 2021 o 12:35

My ,svetaznalí cynici podobných akémusi Bubnarovi charakterizujeme takto:


  • ten šuhaj má charizmu dva týždne zdochnutého potkana.Vyrástol ako generácia ,v ktorej prevládajú Zomri-zmrdi a chcel sa presadzovať aj politicky.Proste utopistický debil.

Zasran, ešte musíš daňovým poplatníkom, posplácať tú pseudofakultu, na ktorej si sedel 5 rokov, aby si bol schopný si aspoň svoje pohlavie urciť.


A nie, ja nie som fanúšik vulgarity a fanatického “čierno-bieleho” videnia sveta. Lenže, niekedy sa inak nedá a musíte fungovať aj v štýle “aký požičaš, taký vráť”.


My ,svetaznalí cynici podobných akémusi Bubnarovi charakterizujeme takto: - ten šuhaj má charizmu dva týždne zdochnutého potkana.Vyrástol ako generácia ,v ktorej prevládajú Zomri-zmrdi a chcel sa presadzovať aj politicky.Proste utopistický debil. Zasran, ešte musíš daňovým poplatníkom, posplácať tú pseudofakultu, na ktorej si sedel 5 rokov, aby si bol schopný si aspoň svoje pohlavie urciť. A nie, ja nie som fanúšik vulgarity a fanatického “čierno-bieleho” videnia sveta. Lenže, niekedy sa inak nedá a musíte fungovať aj v štýle “aký požičaš, taký vráť”.

tak prvy bulvar (a to je to podstate medium, co najviac ludi cita) vypalil prve vystrely po skvelej tlacovke


ŠOK v kauze Pčolinský: Skutok sa mal dohodnúť, kedy to NEBOLO MOŽNÉ!


Zaujímavosťou je, že podľa GP mal pochybiť vyšetrovateľ aj prokurátor Lipšicovho Úradu špeciálnej prokuratúry, no bývalý politik sám svojou výpoveďou pomohol k prepusteniu Pčolinského: „Svedok Daniel Lipšic vo výpovedi potvrdil, že Pčolinský mu telefonicky oznámil informáciu o tom, že sa Kollár dotazuje cez sprostredkovateľa, či na ňom SIS pracuje. Uvedenou výpoveďou svedok v podstate podporil pravdivosť tvrdení obvineného.“


https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/neuveritelne-zistenia-pripade-pcolinskeho-hodil-kajucnik-exsefa-sis-svoje-pochybenie


tak prvy bulvar (a to je to podstate medium, co najviac ludi cita) vypalil prve vystrely po skvelej tlacovke ŠOK v kauze Pčolinský: Skutok sa mal dohodnúť, kedy to NEBOLO MOŽNÉ! Zaujímavosťou je, že podľa GP mal pochybiť vyšetrovateľ aj prokurátor Lipšicovho Úradu špeciálnej prokuratúry, no bývalý politik sám svojou výpoveďou pomohol k prepusteniu Pčolinského: „Svedok Daniel Lipšic vo výpovedi potvrdil, že Pčolinský mu telefonicky oznámil informáciu o tom, že sa Kollár dotazuje cez sprostredkovateľa, či na ňom SIS pracuje. Uvedenou výpoveďou svedok v podstate podporil pravdivosť tvrdení obvineného.“ https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/neuveritelne-zistenia-pripade-pcolinskeho-hodil-kajucnik-exsefa-sis-svoje-pochybenie

Strach skládkových potkan-kráľov sa dá krájať... ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu? Áno, správne, guľomet je proti davu ľudí....
6131d1c4320e8


Strach skládkových potkan-kráľov sa dá krájať... ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu? Áno, správne, guľomet je proti davu ľudí.... ![6131d1c4320e8](serve/attachment&path=6131d1c4320e8)

Strach skládkových potkan-kráľov sa dá krájať... ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu? Áno, správne, guľomet je proti davu ľudí....


Ak je to pravda, už len umiestnením guľometu to prepískli. Toto nesmie zostať nepotrestané!


[quote="pid:31812, uid:96"]Strach skládkových potkan-kráľov sa dá krájať... ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu? Áno, správne, guľomet je proti davu ľudí....[/quote] Ak je to pravda, už len umiestnením guľometu to prepískli. **Toto nesmie zostať nepotrestané!**
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu?


Žiadne médium neuverejnilo podobné fotky vo svojich článkoch. To veľa vypovedá o tom, komu slúžia a kým sú platené.


A ešte taká otázka: Je ten tvor na streche Slovák? Sú isté indície, že na protesty sú nasadzovaní inozemci.


[quote="pid:31812, uid:96"]ťažký guľomet na streche počas akožeosláv v Banskej Bystrici. Teroristi sa likvidujú ostreľovacími puškami, ale guľomet je proti komu?[/quote] Žiadne médium neuverejnilo podobné fotky vo svojich článkoch. To veľa vypovedá o tom, komu slúžia a kým sú platené. A ešte taká otázka: Je ten tvor na streche Slovák? Sú isté indície, že na protesty sú nasadzovaní inozemci.
Upravené 3. 9. 2021 o 13:21

Hajzlom by sa malo pripomenúť, že po druhej svetovej vojne boli tzv. lovci nacistov, ktorí desiatky rokov po vojne lovili nemeckých fašistov všade po svete, aby ich predali spravodlivosti. Ak si hajzli myslia, že utečú do zahraničia a budú mať kľud, tak sú na veľkom omyle. Ich pániček ich neochráni. Naopak, s radosťou ich predhodí davu, aby ochránil sám seba. Sú takí blbí, že si to neuvedomujú? Sociálny čas sa zrýchľuje. Koľko času im ostáva?


Hajzlom by sa malo pripomenúť, že po druhej svetovej vojne boli tzv. lovci nacistov, ktorí desiatky rokov po vojne lovili nemeckých fašistov všade po svete, aby ich predali spravodlivosti. Ak si hajzli myslia, že utečú do zahraničia a budú mať kľud, tak sú na veľkom omyle. Ich pániček ich neochráni. Naopak, s radosťou ich predhodí davu, aby ochránil sám seba. Sú takí blbí, že si to neuvedomujú? Sociálny čas sa zrýchľuje. Koľko času im ostáva?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 3. 9. 2021 o 13:45

Sociálny čas sa zrýchľuje. Koľko času im ostáva?


Fico ozvucoval azda najtazsie casy za posledne dekady na poslednej tlacovke


https://www.youtube.com/watch?v=g9g6okMssTo


figurky su postupne rozmiestnene, dav je takmer pripraveny na prelomove rozhodnutia a zmeny, davam bolsevikovi rok, maximalne dva


[quote="pid:31857, uid:623"]Sociálny čas sa zrýchľuje. Koľko času im ostáva?[/quote] Fico ozvucoval azda najtazsie casy za posledne dekady na poslednej tlacovke https://www.youtube.com/watch?v=g9g6okMssTo figurky su postupne rozmiestnene, dav je takmer pripraveny na prelomove rozhodnutia a zmeny, davam bolsevikovi rok, maximalne dva

Ak si hajzli myslia, že utečú do zahraničia a budú mať kľud, tak sú na veľkom omyle.


Niečo k tomu aktuálne:
https://www.hlavnespravy.sk/matovicovi-zvysenu-ochranu-nepredlzili-ma-ochranu-ako-clen-vlady/2663830


[quote="pid:31857, uid:623"]Ak si hajzli myslia, že utečú do zahraničia a budú mať kľud, tak sú na veľkom omyle.[/quote] Niečo k tomu aktuálne: https://www.hlavnespravy.sk/matovicovi-zvysenu-ochranu-nepredlzili-ma-ochranu-ako-clen-vlady/2663830

figurky su postupne rozmiestnene, dav je takmer pripraveny na prelomove rozhodnutia a zmeny, davam bolsevikovi rok, maximalne dva
rok? Nepreháňaj. Podľa mňa to teraz začína. GP mal prieskum bojom keď podal disciplinárku na lipšica, sekol im kyseľa, obnovili trestné stíhanie lipšicovej previerky a obvinili policajného riaditeľa. GP teraz už nemá inú možnosť len pokračovať vpred a vtiahovať močiar priamo k sebe kde ho zničí. Klasická vojenská operácia.


[quote="pid:31860, uid:592"]figurky su postupne rozmiestnene, dav je takmer pripraveny na prelomove rozhodnutia a zmeny, davam bolsevikovi rok, maximalne dva[/quote]rok? Nepreháňaj. Podľa mňa to teraz začína. GP mal prieskum bojom keď podal disciplinárku na lipšica, sekol im kyseľa, obnovili trestné stíhanie lipšicovej previerky a obvinili policajného riaditeľa. GP teraz už nemá inú možnosť len pokračovať vpred a vtiahovať močiar priamo k sebe kde ho zničí. Klasická vojenská operácia.

koniec potkanov (degeneratov) bude az ked sa schvali zakon o konfiskacii majetku skorumpovanych uradnikov, ale aj ich rodinnych prislusnikov (l )


koniec potkanov (degeneratov) bude az ked sa schvali zakon o konfiskacii majetku skorumpovanych uradnikov, ale aj ich rodinnych prislusnikov ([l](https://umm5nvy7uvpyjofhrymkl6eygi-ac4c6men2g7xr2a-www-litmir-me.translate.goog/br/?b=213509&p=102) )

(l )

Tenhle link působí docela podezřele...


[quote="pid:32226, uid:197"] (l )[/quote] Tenhle link působí docela podezřele...

enhle link působí docela podezřele...
genialny analitik, vychadzajuce slnko smile ale citat nech sa ucia nase deti, ze ?


[quote="pid:32235, uid:240"]enhle link působí docela podezřele...[/quote]genialny analitik, vychadzajuce slnko ]:) ale citat nech sa ucia nase deti, ze ?

https://www.cas.sk/clanok/2585865/velka-rana-pre-sas-pri-tragickej-nehode-v-dolnom-kubine-vyhasol-zivot-jej-clena/


Tragická nehoda v Dolnom Kubíne si vyžiadala život okresného predsedu SaS z Námestova. Zomrel Pavol Matlák (†39).Hasiči v piatok zasahovali pri dopravnej nehode dvoch osobných áut v Dolnom Kubíne. Vo vozidlách sa nachádzali štyria ľudia, z toho jeden bol okresný predseda SaS z Námestova. Žiaľ, Pavol Matlák neprežil. Podľa informácií tvnoviny.sk mal za volantom luxusného vozidla sedieť práve on.


Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.


https://www.cas.sk/clanok/2585865/velka-rana-pre-sas-pri-tragickej-nehode-v-dolnom-kubine-vyhasol-zivot-jej-clena/ Tragická nehoda v Dolnom Kubíne si vyžiadala život okresného predsedu SaS z Námestova. Zomrel Pavol Matlák (†39).Hasiči v piatok zasahovali pri dopravnej nehode dvoch osobných áut v Dolnom Kubíne. Vo vozidlách sa nachádzali štyria ľudia, z toho jeden bol okresný predseda SaS z Námestova. Žiaľ, Pavol Matlák neprežil. Podľa informácií tvnoviny.sk mal za volantom luxusného vozidla sedieť práve on. Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.

Moderator

so svojím Lamborghini

Predseda SaS z námestova sa asi nemal zle...
Ináč poznám jednu menšiu rybu z SAS ktorá sa vozí na Ferrary.
Je to trochu na zamyslenie, keď si vezmem, že napríklad taký Ľuboš Balha zo Smeru býva v obyčajnom paneláku a vozí sa na Dácií.
Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...


[quote="pid:32689, uid:10"]so svojím Lamborghini[/quote] Predseda SaS z námestova sa asi nemal zle... Ináč poznám jednu menšiu rybu z SAS ktorá sa vozí na Ferrary. Je to trochu na zamyslenie, keď si vezmem, že napríklad taký Ľuboš Balha zo Smeru býva v obyčajnom paneláku a vozí sa na Dácií. Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...

tak na Rally Radosti,,,


chlapec si myslel ,že je ešte stáe na tej rally---fatálny omyl ,za ktorý zaplatil svojim životom.


tak na Rally Radosti,,, chlapec si myslel ,že je ešte stáe na tej rally---fatálny omyl ,za ktorý zaplatil svojim životom.

jún, tiež SaS, Peter Rakovský


https://www.cas.sk/clanok/2544783/to-nemal-sancu-prezit-rakovsky-28-z-sas-prisiel-o-zivot-v-smrtiacom-vraku-spoved-zronenej-mamy/?fbclid=IwAR2UiXRNLkfOnH7YDecG_8SYRsPfdZeMhHNf_ht-FD45PRfP7uJrYE_oy1c


jún, tiež SaS, Peter Rakovský https://www.cas.sk/clanok/2544783/to-nemal-sancu-prezit-rakovsky-28-z-sas-prisiel-o-zivot-v-smrtiacom-vraku-spoved-zronenej-mamy/?fbclid=IwAR2UiXRNLkfOnH7YDecG_8SYRsPfdZeMhHNf_ht-FD45PRfP7uJrYE_oy1c

genialny analitik, vychadzajuce slnko ale citat nech sa ucia nase deti, ze ?

Tuhle otázku jsem nepochopil.
Zato jsem pochopil, že ta podezřelost “(l )”, tedy link začínající velmi “důvěryhodným” řetězcem
“umm5nvy7uvpyjofhrymkl6eygi-ac4c6men2g7xr2a-www-litmir-me” nebude pravděpodobně link na nějakou phishingovou stránku a klikl jsem, čímž jsem se dostal na přeloženou stránku knihy Sidorova “Rock si predstavuje bohov” neboli po přeložení z automatického překladu do lidské řeči “Рок возомнивших себя богами” (“Osud tých, ktorí si myslia, že sú bohovia.”)


Nebylo lepší dát sem jenom tohle?
https://www.litmir.me/bd/?b=213509
nebo
https://www.litmir.me/br/?b=213509&p=102


pak už to s

koniec potkanov (degeneratov) bude az ked sa schvali zakon o konfiskacii majetku skorumpovanych uradnikov, ale aj ich rodinnych prislusnikov

dává smysl...


[quote="pid:32248, uid:197"]genialny analitik, vychadzajuce slnko ale citat nech sa ucia nase deti, ze ?[/quote] Tuhle otázku jsem nepochopil. Zato jsem pochopil, že ta podezřelost “(l )”, tedy link začínající velmi “důvěryhodným” řetězcem “umm5nvy7uvpyjofhrymkl6eygi-ac4c6men2g7xr2a-www-litmir-me” nebude pravděpodobně link na nějakou phishingovou stránku a klikl jsem, čímž jsem se dostal na přeloženou stránku knihy Sidorova “Rock si predstavuje bohov” neboli po přeložení z automatického překladu do lidské řeči “Рок возомнивших себя богами” (“Osud tých, ktorí si myslia, že sú bohovia.”) Nebylo lepší dát sem jenom tohle? https://www.litmir.me/bd/?b=213509 nebo https://www.litmir.me/br/?b=213509&p=102 pak už to s [quote="pid:32226, uid:197"]koniec potkanov (degeneratov) bude az ked sa schvali zakon o konfiskacii majetku skorumpovanych uradnikov, ale aj ich rodinnych prislusnikov[/quote] dává smysl...

Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...

Tu by som bol opatrný lebo Glvac, Kalinak, Galis, ap sa tiež nemajú tak zle


[quote="pid:32690, uid:138"]Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...[/quote] Tu by som bol opatrný lebo Glvac, Kalinak, Galis, ap sa tiež nemajú tak zle

Dostala Tódová špeciálnu odmenu za špinavú robotu, ktorú po vražde Kuciaka odviedla? Fico dáva na políciu podnet preveriť pôvod majetku redaktorky dezinfowebu Denník N
https://www.infovojna.sk/article/dostala-todova-specialnu-odmenu-za-spinavu-robotu-ktoru-po-vrazde-kuciaka-odviedla-fico-dava-na-policiu-podnet-preverit-povod-majetku-redaktorky-dezinfowebu-dennik-n


Dostala Tódová špeciálnu odmenu za špinavú robotu, ktorú po vražde Kuciaka odviedla? Fico dáva na políciu podnet preveriť pôvod majetku redaktorky dezinfowebu Denník N https://www.infovojna.sk/article/dostala-todova-specialnu-odmenu-za-spinavu-robotu-ktoru-po-vrazde-kuciaka-odviedla-fico-dava-na-policiu-podnet-preverit-povod-majetku-redaktorky-dezinfowebu-dennik-n

Je to trochu na zamyslenie, keď si vezmem, že napríklad taký Ľuboš Balha zo Smeru býva v obyčajnom paneláku a vozí sa na Dácií.
Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...

áno, to je, ale nie každý musí mať záľubu v autách alebo sa "rád predvádzať", sú aj typy (nemyslím konkrétne Blahu - nepoznám jeho pomery), ktoré investujú peniaze do niečoho iného alebo nechcú byť veľmi nápadní...napr. viem o jednom primátorovi, ktorý dlhé roky zarába nadštandardne (plat primátora + ďalšie funkcie) a ešte donedávna jazdil na felícii...


[quote="pid:32690, uid:138"]Je to trochu na zamyslenie, keď si vezmem, že napríklad taký Ľuboš Balha zo Smeru býva v obyčajnom paneláku a vozí sa na Dácií. Pekne vidno, kto je napojený na klanovo-korporatívne štruktúry anglo-amerického močiara a kto nie...[/quote] áno, to je, ale nie každý musí mať záľubu v autách alebo sa "rád predvádzať", sú aj typy (nemyslím konkrétne Blahu - nepoznám jeho pomery), ktoré investujú peniaze do niečoho iného alebo nechcú byť veľmi nápadní...napr. viem o jednom primátorovi, ktorý dlhé roky zarába nadštandardne (plat primátora + ďalšie funkcie) a ešte donedávna jazdil na felícii...

predseda SaS z Námestova. Žiaľ, Pavol Matlák neprežil. Podľa informácií tvnoviny.sk mal za volantom luxusného vozidla sedieť práve on.


Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.


M.Daňo urobil o ňom dobré video ako snobsky a mamonarsky si žil tento okresný predseda.....niečo ako Kiska...kde svoje kšefty a granty cez eu zakryval rôznymi akože dobročinnými akciami...jeho účtovníčky, výlučne ženy(tu rovnosť pohlaví zjavne neprekáža)zarobili od 800-1500€.....svedkovia z Námestova hovoria o okázalom živote a predvádzaní sa na verejnosti..stačí pozrieť jeho fb profil....niečo otrasné.....tak takto dopadol...dokonca akýsi zakladatel SAS (zrejme dotovateľ)pán Loyd....zahynul pred pár rokmi tiež na Lamborgini pri dopr.nehode....


[quote="pid:32689, uid:10"]predseda SaS z Námestova. Žiaľ, Pavol Matlák neprežil. Podľa informácií tvnoviny.sk mal za volantom luxusného vozidla sedieť práve on. Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.[/quote] M.Daňo urobil o ňom dobré video ako snobsky a mamonarsky si žil tento okresný predseda.....niečo ako Kiska...kde svoje kšefty a granty cez eu zakryval rôznymi akože dobročinnými akciami...jeho účtovníčky, výlučne ženy(tu rovnosť pohlaví zjavne neprekáža)zarobili od 800-1500€.....svedkovia z Námestova hovoria o okázalom živote a predvádzaní sa na verejnosti..stačí pozrieť jeho fb profil....niečo otrasné.....tak takto dopadol...dokonca akýsi zakladatel SAS (zrejme dotovateľ)pán Loyd....zahynul pred pár rokmi tiež na Lamborgini pri dopr.nehode....

Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.
Treba to komentovať? Asi nie. A potom hor sa zberajme zátky z PET fľaší. Ale pánko bol až taký filantrop, že sa so svojím lambordžiny zúčastnil ...,aby deťom pomohol a možno zberal aj zá
tky z flašiek.


[quote="pid:32689, uid:10"]Iba prednedávnom sa zúčastnil so svojím Lamborghini na Rally Radosti, aby pomohol vyzbierať peniaze pre choré deti.[/quote]Treba to komentovať? Asi nie. A potom hor sa zberajme zátky z PET fľaší. Ale pánko bol až taký filantrop, že sa so svojím lambordžiny zúčastnil ...,aby deťom pomohol a možno zberal aj zá tky z flašiek.

zahynul pred pár rokmi tiež na Lamborgini pri dopr.nehode..
Rozkrútili Božie vetry Božie mlyny? Že by začínali rýchlejšie mlieť? Hovorí vám niečo meno Pavel Pávek. Kedysi v čase spáchania podvodu na Technopole Kováčom ml. jeho generálny riaditeľ. Asi stačí dať do googlu. Jeho druhá žena ho ogabala o Technopol spolu s Kočnerom. Napriek tomu mal na hýrenie. Leží v Thajsku v nemocnici s veľmi vážnymi zraneniami. Vraj nehoda. Podľa zranení popísaných v lek. správe, ktorú bola doručená jeho rodine na Sk, lekár čítajúci túto správu skonštatoval, že zranenia neodpovedajú nehode na motorke či aute, ale že najpravdepodobnejšie bol dobitý. Tak sme len skonštatovali, že najprv huj a potom ch.j. On už síce čo sa hmotných pôžitkov zažil všetko, ale hrozí mu, že do konca života bude na dialýze a jedlo bude cucať brčkom. Preto o tých Božích mlynoch. Akosi mám pocit, že sa rozkrútili rýchlejšie a tá Božia rovnováha sa začína prejavovať akosi v rámci zrýchľujúceho sa sociálneho času. Začínajú platiť svoju daň za svojho života.


[quote="pid:32842, uid:17"]zahynul pred pár rokmi tiež na Lamborgini pri dopr.nehode..[/quote]Rozkrútili Božie vetry Božie mlyny? Že by začínali rýchlejšie mlieť? Hovorí vám niečo meno Pavel Pávek. Kedysi v čase spáchania podvodu na Technopole Kováčom ml. jeho generálny riaditeľ. Asi stačí dať do googlu. Jeho druhá žena ho ogabala o Technopol spolu s Kočnerom. Napriek tomu mal na hýrenie. Leží v Thajsku v nemocnici s veľmi vážnymi zraneniami. Vraj nehoda. Podľa zranení popísaných v lek. správe, ktorú bola doručená jeho rodine na Sk, lekár čítajúci túto správu skonštatoval, že zranenia neodpovedajú nehode na motorke či aute, ale že najpravdepodobnejšie bol dobitý. Tak sme len skonštatovali, že najprv huj a potom ch.j. On už síce čo sa hmotných pôžitkov zažil všetko, ale hrozí mu, že do konca života bude na dialýze a jedlo bude cucať brčkom. Preto o tých Božích mlynoch. Akosi mám pocit, že sa rozkrútili rýchlejšie a tá Božia rovnováha sa začína prejavovať akosi v rámci zrýchľujúceho sa sociálneho času. Začínajú platiť svoju daň za svojho života.

https://domov.sme.sk/c/22745263/todova-monika-cikovsky-novinari-obvinenie.html


BRATISLAVA. Vyšetrovaniu a trestnému stíhaniu čelia už aj dvaja novinári. V uplynulý utorok vzniesli obvinenie redaktorke Denníka N Monike Tódovej a taktiež zástupcovi šéfredaktora tohto denníka Konštantínovi Čikovskému.


Obvinenie vzniesol vyšetrovateľ z okresného policajného riaditeľstva Bratislava III. František Spusta, informoval Denník N.


Novinári sú obvinení za článok z konca októbra 2018 s názvom Peter Tóth polícii priznal, že pre Kočnera pred vraždou sledoval Kuciaka a ďalších novinárov.


Osem mesiacov po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v ňom písali o tom, ako exsiskár Peter Tóth sledoval za peniaze novinárov pre mafiána Mariana Kočnera.


Vychádzali z toho, že Tóth sa asi tri týždne pred zverejnením textu priznal polícii a začal s ňou spolupracovať. Opísal, ako mu Kočner rok a pol platil za získavanie informácií o Kuciakovi, ale aj ďalších novinároch vrátane samotnej Tódovej.


V tom čase sa o podiele Kočnera na vražde len špekulovalo. V rukách polície však už bola Alena Zsuzsová a Zoltán Andruskó, ktorých zadržali koncom septembra 2018.


Tóth vtedy ešte odmietal, že by v prípade vypovedal. V texte to Denník N vysvetlil tým, že je utajený svedok.


Zverejnením tejto informácie novinári podľa vyšetrovateľov spáchali prečin ohrozenia dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti, a to formou spolupáchateľstva.


Vyšetrovateľ tvrdí, že odhalením Tóthovej identity ako utajeného svedka mohlo dôjsť k ohrozeniu jeho bezpečnosti „nakoľko v čase, keď obvinení publikovali vyššie uvedený článok, nikto nevedel a ani nemohol vedieť, koľko potenciálnych komplicov vrahov Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je ešte na slobode“.


V prípade preukázania viny hrozí za tento paragraf podľa trestného zákona jeden rok väzenia.


"Považujem za neprijateľné, aby boli v demokratickej krajine novinári stíhaní za pravdivý článok, ktorý sme napísali vo verejnom záujme," reaguje na obvinenie Tódová.


"Obvinenie prišlo po troch rokoch, tesne pred tým ako by bol tento “prečin” premlčaný a po mojich niekoľkých kritických textoch o prokuratúre," dodala.


Tóthovo trestné oznámenie pritom polícia pôvodne odmietla. Pohlo sa až keď exsiskár podal sťažnosť a rozhodoval o nej prokurátor bratislavskej prokuratúry. Vyšetrovateľom kázal, aby novinárom vzniesli obvinenie.


https://domov.sme.sk/c/22745263/todova-monika-cikovsky-novinari-obvinenie.html BRATISLAVA. Vyšetrovaniu a trestnému stíhaniu čelia už aj dvaja novinári. V uplynulý utorok vzniesli obvinenie redaktorke Denníka N Monike Tódovej a taktiež zástupcovi šéfredaktora tohto denníka Konštantínovi Čikovskému. Obvinenie vzniesol vyšetrovateľ z okresného policajného riaditeľstva Bratislava III. František Spusta, informoval Denník N. Novinári sú obvinení za článok z konca októbra 2018 s názvom Peter Tóth polícii priznal, že pre Kočnera pred vraždou sledoval Kuciaka a ďalších novinárov. Osem mesiacov po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v ňom písali o tom, ako exsiskár Peter Tóth sledoval za peniaze novinárov pre mafiána Mariana Kočnera. Vychádzali z toho, že Tóth sa asi tri týždne pred zverejnením textu priznal polícii a začal s ňou spolupracovať. Opísal, ako mu Kočner rok a pol platil za získavanie informácií o Kuciakovi, ale aj ďalších novinároch vrátane samotnej Tódovej. V tom čase sa o podiele Kočnera na vražde len špekulovalo. V rukách polície však už bola Alena Zsuzsová a Zoltán Andruskó, ktorých zadržali koncom septembra 2018. Tóth vtedy ešte odmietal, že by v prípade vypovedal. V texte to Denník N vysvetlil tým, že je utajený svedok. Zverejnením tejto informácie novinári podľa vyšetrovateľov spáchali prečin ohrozenia dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti, a to formou spolupáchateľstva. Vyšetrovateľ tvrdí, že odhalením Tóthovej identity ako utajeného svedka mohlo dôjsť k ohrozeniu jeho bezpečnosti „nakoľko v čase, keď obvinení publikovali vyššie uvedený článok, nikto nevedel a ani nemohol vedieť, koľko potenciálnych komplicov vrahov Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je ešte na slobode“. V prípade preukázania viny hrozí za tento paragraf podľa trestného zákona jeden rok väzenia. "Považujem za neprijateľné, aby boli v demokratickej krajine novinári stíhaní za pravdivý článok, ktorý sme napísali vo verejnom záujme," reaguje na obvinenie Tódová. "Obvinenie prišlo po troch rokoch, tesne pred tým ako by bol tento “prečin” premlčaný a po mojich niekoľkých kritických textoch o prokuratúre," dodala. Tóthovo trestné oznámenie pritom polícia pôvodne odmietla. Pohlo sa až keď exsiskár podal sťažnosť a rozhodoval o nej prokurátor bratislavskej prokuratúry. Vyšetrovateľom kázal, aby novinárom vzniesli obvinenie.

Moderator

Jeden potkan si ovocie svojej práce užíva. Tzv. vedec Čekan bude vďaka vakcíne asi doživotný mrzák.


614b130c07d6a


Jeden potkan si ovocie svojej práce užíva. Tzv. vedec Čekan bude vďaka vakcíne asi doživotný mrzák. ![614b130c07d6a](serve/attachment&path=614b130c07d6a)

Podla jeho prispevkov na fb vyzera ze je celkom v pohode a chodi si na spolocne obedy,dostava ocenenia a rozdava testy..


Podla jeho prispevkov na fb vyzera ze je celkom v pohode a chodi si na spolocne obedy,dostava ocenenia a rozdava testy..

Podla jeho prispevkov na fb


Kto sa chváli chorobami a problémami na FB? Čas ukáže, čo je na tom pravdy, ale jeho imidž je pre túto bandu veľmi dôležitý. Uvidíme, čo dokáže vyrobiť pred kamerami, keď sa tam dostane pol roka a viac.


[quote="pid:34240, uid:248"]Podla jeho prispevkov na fb[/quote] Kto sa chváli chorobami a problémami na FB? Čas ukáže, čo je na tom pravdy, ale jeho imidž je pre túto bandu veľmi dôležitý. Uvidíme, čo dokáže vyrobiť pred kamerami, keď sa tam dostane pol roka a viac.

o tom probleme so srdcom aj lieceni v Kovacovej som uz citala niekde inde....tusim ho tam nejaki ludia stretli ako pacienta. Ale udajne uz na Slovensko prisiel s vaznymi zdravotnymi problemami a ak sa dal v tejto situacii zaockovat, tak sa ani necudujem, ze sa to pomerne rychlo prevalilo


o tom probleme so srdcom aj lieceni v Kovacovej som uz citala niekde inde....tusim ho tam nejaki ludia stretli ako pacienta. Ale udajne uz na Slovensko prisiel s vaznymi zdravotnymi problemami a ak sa dal v tejto situacii zaockovat, tak sa ani necudujem, ze sa to pomerne rychlo prevalilo

Kto sa chváli chorobami a problémami na FB?

Chcel som mojim prispevkom v kratkosti povedat iba to ze nepovazujme vsetky iformacie ktore niekto zdiela/napise o niekom za overene a 100% pravdive. V pripade ze by ta chcel niekto zdiskreditovat v reale(ak by si to niekomu vypraval)tak si pozrie fb toho doktora a za 2s ta zotrie ako sopel z rukava,...aj ked nie je vylucene to co si uverejnil,no zatial sa to javi ako fake news.


[quote="pid:34250, uid:48"]Kto sa chváli chorobami a problémami na FB?[/quote] Chcel som mojim prispevkom v kratkosti povedat iba to ze nepovazujme vsetky iformacie ktore niekto zdiela/napise o niekom za overene a 100% pravdive. V pripade ze by ta chcel niekto zdiskreditovat v reale(ak by si to niekomu vypraval)tak si pozrie fb toho doktora a za 2s ta zotrie ako sopel z rukava,...aj ked nie je vylucene to co si uverejnil,no zatial sa to javi ako fake news.

o tom probleme so srdcom aj lieceni v Kovacovej som uz citala niekde inde....tusim ho tam nejaki ludia stretli ako pacienta

Potvrdzujem túto info priamo od jeho manželky.


[quote="pid:34255, uid:187"]o tom probleme so srdcom aj lieceni v Kovacovej som uz citala niekde inde....tusim ho tam nejaki ludia stretli ako pacienta[/quote] Potvrdzujem túto info priamo od jeho manželky.

Zuza Plackova je v base za drogy:


https://plus.noviny.sk/633169-exkluzivne-zuzanu-plackovu-zadrzali-pre-drogovu-trestnu-cinnost


Influencerku Zuzanu Plačkovú dnes v skorých ranných hodinách zadržali pre drogovú činnosť v jej dome v Miloslavove spolu s manželom. Podľa informácií TV JOJ policajti zadržali aj 38-ročného Tibora G., ktorý sa venuje bojovému umeniu. Práve on mal byť hlavným cieľom dnešnej policajnej akcie.


Dokopy by to malo byt cca 10 osob.


Samo osebe to nieje zaujimave, ale pred par mesiacmi Zuze na fcbk napisal isty Aladar Szilard, ze dealuje drogy a mlade dievcata pre bratislavsku smotanku. Aladar sa vyjadroval aj k Lucanskemu a neviem ci nebol prvy, ktory povedal, ze to nebola ziadna nehoda.


Takze ak niekde na socialnych sietach uvidite prispevky od tejto osoby, zbystrite pozornost.


edit: ze by utok na Sulika? https://www.topky.sk/cl/10/1858939/Predvolebna-bomba-alebo-bezradnost-SaS--Sulik-pouzil-v-kampani-Plackovu--Prezradila--za-co


61518dbebcd4f
https://www.facebook.com/belousovova/posts/268359248622816


Zuza Plackova je v base za drogy: https://plus.noviny.sk/633169-exkluzivne-zuzanu-plackovu-zadrzali-pre-drogovu-trestnu-cinnost Influencerku Zuzanu Plačkovú dnes v skorých ranných hodinách zadržali pre drogovú činnosť v jej dome v Miloslavove spolu s manželom. Podľa informácií TV JOJ policajti zadržali aj 38-ročného Tibora G., ktorý sa venuje bojovému umeniu. Práve on mal byť hlavným cieľom dnešnej policajnej akcie. Dokopy by to malo byt cca 10 osob. Samo osebe to nieje zaujimave, ale pred par mesiacmi Zuze na fcbk napisal isty Aladar Szilard, ze dealuje drogy a mlade dievcata pre bratislavsku smotanku. Aladar sa vyjadroval aj k Lucanskemu a neviem ci nebol prvy, ktory povedal, ze to nebola ziadna nehoda. Takze ak niekde na socialnych sietach uvidite prispevky od tejto osoby, zbystrite pozornost. edit: ze by utok na Sulika? https://www.topky.sk/cl/10/1858939/Predvolebna-bomba-alebo-bezradnost-SaS--Sulik-pouzil-v-kampani-Plackovu--Prezradila--za-co ![61518dbebcd4f](serve/attachment&path=61518dbebcd4f) https://www.facebook.com/belousovova/posts/268359248622816

Moderator

Upravené 27. 9. 2021 o 11:24

Skôr je odpoveď na toto: link


Skôr je odpoveď na toto: [link](https://www.hlavnespravy.sk/je-to-iba-kacica-alebo-naozajstna-bomba-preda-sulik-slovenske-elektrarne-skupine-jt/2692806)

Podľa mňa jedno aj druhé....budú ich valcovať hlava- nehlava.... to s tým Silardom je zaujmavá info... Plačková totiž aby prekryla kšeft s drogami....vo svojom portofoliu má obchodovanie s CBD...lekárskou marihuanou-kozmetikou...jej časté cesty do Dubaja...atď. Zažila som ju raz naživo v jednom salóne....je to hlúpa primitívka so správaním 4.cenová....


6151b12f40dea


Podľa mňa jedno aj druhé....budú ich valcovať hlava- nehlava.... to s tým Silardom je zaujmavá info... Plačková totiž aby prekryla kšeft s drogami....vo svojom portofoliu má obchodovanie s CBD...lekárskou marihuanou-kozmetikou...jej časté cesty do Dubaja...atď. Zažila som ju raz naživo v jednom salóne....je to hlúpa primitívka so správaním 4.cenová.... ![6151b12f40dea](serve/attachment&path=6151b12f40dea)

Zažila som ju raz naživo v jednom salóne....je to hlúpa primitívka so správaním 4.cenová....

tak preto si dala queen .......


[quote="pid:34819, uid:17"]Zažila som ju raz naživo v jednom salóne....je to hlúpa primitívka so správaním 4.cenová....[/quote] tak preto si dala queen .......

Potvrdzujem túto info priamo od jeho manželky.

Poznáš sa s jeho manželkou? Čo hovorí na to, že jej manžel propaguje vakcínu, ktorá mu zničila zdravie? Ona s tým nemá problém, že sa podieľajú na rozbíjaní zdravia ostatných ľudí?


[quote="pid:34301, uid:17"]Potvrdzujem túto info priamo od jeho manželky.[/quote] Poznáš sa s jeho manželkou? Čo hovorí na to, že jej manžel propaguje vakcínu, ktorá mu zničila zdravie? Ona s tým nemá problém, že sa podieľajú na rozbíjaní zdravia ostatných ľudí?

Poznáš sa s jeho manželkou? Čo hovorí na to, že


Spomenula to medzi rečou. Nikdy som nemala potrebu sa s ňou baviť o práci jej muža.


[quote="pid:34835, uid:107"]Poznáš sa s jeho manželkou? Čo hovorí na to, že[/quote] Spomenula to medzi rečou. Nikdy som nemala potrebu sa s ňou baviť o práci jej muža.

Svojho casu sme tu mali aj osobnu kamaratku Pelegriniho s ktorou travil dlhe vecery a diskutovali o nesmrtelnosti chrusta...a ktorej nejeden vetrom oslahany diskuter skocil na lep. Po volbach sa dany nick odmlcal a uz o nom niet ani chyru ani slichu(tusim sa volala bibi..ci tak nejako). Vacsie potvrdenie autentickosti spravy ako anonymny diskuter Vam vie dat uz len anonymny diskuter.


Svojho casu sme tu mali aj osobnu kamaratku Pelegriniho s ktorou travil dlhe vecery a diskutovali o nesmrtelnosti chrusta...a ktorej nejeden vetrom oslahany diskuter skocil na lep. Po volbach sa dany nick odmlcal a uz o nom niet ani chyru ani slichu(tusim sa volala bibi..ci tak nejako). Vacsie potvrdenie autentickosti spravy ako anonymny diskuter Vam vie dat uz len anonymny diskuter.

Vacsie potvrdenie autentickosti spravy ako anonymny diskuter Vam vie dat uz len anonymny diskuter.


Všetci ktorí ma tu poznajú ešte z čias Vody vedia (najmä tí s ktorými sme túto tému neraz rozoberali, myslím školstvo a testy) že pracujem v škôlke do ktorej chodili ich traja synovia, nie raz som to spomínala. ... a nemám ani potrebu hocikoho o tom presviedčať. Každý nech si s info ktorú som poskytla naloží ako chce.


[quote="pid:34934, uid:248"]Vacsie potvrdenie autentickosti spravy ako anonymny diskuter Vam vie dat uz len anonymny diskuter.[/quote] Všetci ktorí ma tu poznajú ešte z čias Vody vedia (najmä tí s ktorými sme túto tému neraz rozoberali, myslím školstvo a testy) že pracujem v škôlke do ktorej chodili ich traja synovia, nie raz som to spomínala. ... a nemám ani potrebu hocikoho o tom presviedčať. Každý nech si s info ktorú som poskytla naloží ako chce.
Upravené 28. 9. 2021 o 07:33

Neviem o čo ti ide


@zuzka berieš to príliš osobne. @jelenovipivonelej skôr narážal na @Globus, ako na teba, ktorý bez akejkoľvek vnútornej bezpečnostnej poistky, zareagoval na danú informáciu akoby ju týmto spôsobom mohol overiť a následne s ňou pracovať ako s faktom. To dáva opäť priestor na vytváranie skresleného obrazu.

Akú odpoveď čakal Globus na túto otázku?:

Poznáš sa s jeho manželkou ?


Akú výpovednú hodnotu, by mala preňho táto informácia? Akú výpovednú hodnotu, by mala táto informácia, od úplne neznámeho človeka?
@Globus, neber to ako kritiku voči tebe, je to kritika k tomu, akým spôsobom ľudia pristupujú k práci s informáciami.

[quote="pid:34944, uid:17"]Neviem o čo ti ide[/quote] @zuzka berieš to príliš osobne. @jelenovipivonelej skôr narážal na @Globus, ako na teba, ktorý bez akejkoľvek vnútornej bezpečnostnej poistky, zareagoval na danú informáciu akoby ju týmto spôsobom mohol overiť a následne s ňou pracovať ako s faktom. To dáva opäť priestor na vytváranie skresleného obrazu. Akú odpoveď čakal Globus na túto otázku?: [quote="pid:34835, uid:107"]Poznáš sa s jeho manželkou ?[/quote] Akú výpovednú hodnotu, by mala preňho táto informácia? Akú výpovednú hodnotu, by mala táto informácia, od úplne neznámeho človeka? @Globus, neber to ako kritiku voči tebe, je to kritika k tomu, akým spôsobom ľudia pristupujú k práci s informáciami.
Upravené 28. 9. 2021 o 07:54

Akú výpovednú hodnotu, by mala preňho táto informácia? Akú


tak pekne otcovský vysvetlené. To myslím ako kompliment:-)


[quote="pid:34947, uid:69"]Akú výpovednú hodnotu, by mala preňho táto informácia? Akú[/quote] tak pekne otcovský vysvetlené. To myslím ako kompliment:-)

ktorý bez akejkoľvek vnútornej bezpečnostnej poistky, zareagoval na danú informáciu akoby ju týmto spôsobom mohol overiť a následne s ňou pracovať ako s faktom.

Odkiaľ vieš, či som reagoval "bez vnútornej poistky", čo bolo účelom mojej otázky a aké závery som si vyvodil zo zuzkinej odpovede? Nevieš, ani nemôžeš vedieť, čiže tvoje hodnotenie stojí iba na tvojich dojmoch.


[quote="pid:34947, uid:69"]ktorý bez akejkoľvek vnútornej bezpečnostnej poistky, zareagoval na danú informáciu akoby ju týmto spôsobom mohol overiť a následne s ňou pracovať ako s faktom.[/quote] Odkiaľ vieš, či som reagoval "bez vnútornej poistky", čo bolo účelom mojej otázky a aké závery som si vyvodil zo zuzkinej odpovede? Nevieš, ani nemôžeš vedieť, čiže tvoje hodnotenie stojí iba na tvojich dojmoch.

Prečo to tvrdím, pretože by si skončil tu:

Poznáš sa s jeho manželkou?

a nepokračoval by si:
Čo hovorí na to, že jej manžel propaguje vakcínu, ktorá mu zničila zdravie? Ona s tým nemá problém, že sa podieľajú na rozbíjaní zdravia ostatných ľudí?


Preto hodnotím, že si vychádzal z toho, že ho naozaj pozná, keby ti zapla vnútorná poistka tak tieto otázka ani nepoložíš. Lebo by ti bolo jasné, že aj keby @zuzka hovorila pravdu nemáš šancu si túto informáciu overiť a táto informácia je v podstate pre všetkých tu diskutujúcich irelevantná. Teda ak neberieme do úvahy, že toto fórum je sledované a niektoré sily sa snažia vytvoriť profily jednotlivých diskutujúcich.

Máš pravdu, neviem no snažím sa vyhodnocovať na základe logickej postupnosti.


Prečo to tvrdím, pretože by si skončil tu: [quote="pid:34835, uid:107"]Poznáš sa s jeho manželkou?[/quote] a nepokračoval by si: [quote="pid:34835, uid:107"]Čo hovorí na to, že jej manžel propaguje vakcínu, ktorá mu zničila zdravie? Ona s tým nemá problém, že sa podieľajú na rozbíjaní zdravia ostatných ľudí?[/quote] Preto hodnotím, že si vychádzal z toho, že ho naozaj pozná, keby ti zapla vnútorná poistka tak tieto otázka ani nepoložíš. Lebo by ti bolo jasné, že aj keby @zuzka hovorila pravdu nemáš šancu si túto informáciu overiť a táto informácia je v podstate pre všetkých tu diskutujúcich irelevantná. Teda ak neberieme do úvahy, že toto fórum je sledované a niektoré sily sa snažia vytvoriť profily jednotlivých diskutujúcich. Máš pravdu, neviem no snažím sa vyhodnocovať na základe logickej postupnosti.

@zuzka berieš to príliš osobne

Si ma predbehol...ja som tu vetu vymazala, aby to nevyznelo takto....ano, priznávam...beriem niektore veci viac osobne.... no robíme tu z komára somára....ako som písala vyššie,každý nech naloží s info po svojom....


[quote="pid:34947, uid:69"]@zuzka berieš to príliš osobne[/quote] Si ma predbehol...ja som tu vetu vymazala, aby to nevyznelo takto....ano, priznávam...beriem niektore veci viac osobne.... no robíme tu z komára somára....ako som písala vyššie,každý nech naloží s info po svojom....

Kiska: Ukázalo sa, že nie sme mafiánsky, ale super mafiánsky štát


Tomu hlupákovi nedochádza, že tá mafia pochádza z časti aj zo strany, ktorú založil a naplnil ľudmi - napríklad Kolíková je osobitný príklad kádrov, ktoré sa cez Kisku dostali do ministerského kresla.


https://plus.noviny.sk/633397-exkluzivne-exprezident-andrej-kiska-ukazalo-sa-ze-nie-sme-mafiansky-ale-super-mafiansky-stat


Kiska: Ukázalo sa, že nie sme mafiánsky, ale super mafiánsky štát Tomu hlupákovi nedochádza, že tá mafia pochádza z časti aj zo strany, ktorú založil a naplnil ľudmi - napríklad Kolíková je osobitný príklad kádrov, ktoré sa cez Kisku dostali do ministerského kresla. https://plus.noviny.sk/633397-exkluzivne-exprezident-andrej-kiska-ukazalo-sa-ze-nie-sme-mafiansky-ale-super-mafiansky-stat

To máš tak, keď otrok stratí krytie a v panike začne robiť veci na vlastnú päsť, lebo si myslí, že to dobre odkukal. Veď ho nechajme a nerušme pri dôležitej práci. 😉


To máš tak, keď otrok stratí krytie a v panike začne robiť veci na vlastnú päsť, lebo si myslí, že to dobre odkukal. Veď ho nechajme a nerušme pri dôležitej práci.

Moderátor

To máš tak, keď otrok stratí krytie a v panike začne robiť veci na vlastnú päsť, lebo si myslí, že to dobre odkukal. Veď ho nechajme a nerušme pri dôležitej práci.
ale ved ma pravdu, Slovensko je momentalne naozaj super mafianskym statom :/ aj ked to takto nepan Kiska urcite nemyslel.


Podarilo sa mi najst tu spravu ohladom Plackovej, bolo to 27. juna:


61532fb98dba1


[quote="pid:34979, uid:127"]To máš tak, keď otrok stratí krytie a v panike začne robiť veci na vlastnú päsť, lebo si myslí, že to dobre odkukal. Veď ho nechajme a nerušme pri dôležitej práci.[/quote]ale ved ma pravdu, Slovensko je momentalne naozaj super mafianskym statom :/ aj ked to takto nepan Kiska urcite nemyslel. Podarilo sa mi najst tu spravu ohladom Plackovej, bolo to 27. juna: ![61532fb98dba1](serve/attachment&path=61532fb98dba1)

Moderator

Aladár -virtuálny infiltrátor?, zrejme ju dlhodobo sledoval na jej kanáloch a varoval ju pred tým čo ju čaká-nevydalo....ona sa takým ako on len vysmievala.... dnes som čítala, že ona vykrikovala pri zadržaní, že čoskoro bude prepustená.... taká samoľúba ?a čo jej muž?....ak ju prepustia o čom pochybujem, tak ho hodí cez palubu...dokonca som čítala, že cca pred 2. mesiacmi boli spolu niekde na dovolenke v Chorvatsku a tak sa pohádali, že jej muž utiekol na taxiku za 1000eur z dovči a nechal ju tam samú 😂 jeho slovník je niečo katastrofálne....



„Nič zlé sa nestalo, išiel som odtiaľ preč, lebo ma to tam nebavilo, stala sa iba nejaká pivinka, ktorú viem len ja, a nie som ten typ, aby som to niekde písal a vylieval si srdiečko na Instagrame. Nechám si to pre seba,“ povedal prostredníctvom instagramového príbehu.
Na záver však načrtol, že jeho odchod mohli zapríčiniť ľudia, ktorí sa na festivale snažili na páre priživiť. „Nenávidím vtierky, pritakávačov, blbečkov a príživníkov. Nenávidím takýchto ľudí a tam som to úplne videl. Radšej budem doma kukať telku a chodiť do posilovne a je
ť takéto pi**viny, kde sme boli,“ uzavrel. >



https://refresher.sk/100447-Manzel-Plackovej-odisiel-zo-spolocnej-dovolenky-taxikom-za-1-000-a-vymazal-si-ich-spolocne-fotky
Ľudia žijúci odtrhnutí od reality s mamonárskymi maniermi a vymytým mozgom


Aladár -virtuálny infiltrátor?, zrejme ju dlhodobo sledoval na jej kanáloch a varoval ju pred tým čo ju čaká-nevydalo....ona sa takým ako on len vysmievala.... dnes som čítala, že ona vykrikovala pri zadržaní, že čoskoro bude prepustená.... taká samoľúba ?a čo jej muž?....ak ju prepustia o čom pochybujem, tak ho hodí cez palubu...dokonca som čítala, že cca pred 2. mesiacmi boli spolu niekde na dovolenke v Chorvatsku a tak sa pohádali, že jej muž utiekol na taxiku za 1000eur z dovči a nechal ju tam samú

Ľudia žijúci odtrhnutí od reality s mamonárskymi maniermi a vymytým mozgom
Môj starý otec používal výraz "chamraď"


[quote="pid:35061, uid:17"]Ľudia žijúci odtrhnutí od reality s mamonárskymi maniermi a vymytým mozgom[/quote]Môj starý otec používal výraz "chamraď"

Dzurinda sa priznal, že servilne vykonával Merkelovej príkazy: O polnoci si ma zavolala na pivko. Dostal som od nej isté nóty a mojou úlohou bolo zistiť…
https://www.hlavnespravy.sk/dzurinda-sa-priznal-ze-servilne-vykonaval-merkelovej-prikazy-o-polnoci-si-ma-zavolala-na-pivko-dostal-som-od-nej-iste-noty-a-mojou-ulohou-bolo-zistit/2695574


Dzurinda sa priznal, že servilne vykonával Merkelovej príkazy: O polnoci si ma zavolala na pivko. Dostal som od nej isté nóty a mojou úlohou bolo zistiť… https://www.hlavnespravy.sk/dzurinda-sa-priznal-ze-servilne-vykonaval-merkelovej-prikazy-o-polnoci-si-ma-zavolala-na-pivko-dostal-som-od-nej-iste-noty-a-mojou-ulohou-bolo-zistit/2695574

Dzurinda sa priznal, že servilne vykonával Merkelovej príkazy


Servilný síce je a bol, ale autor článku si vybral zlý príklad. Je bežné, že niekto niekoho poprosí niečo zistiť. Autor to zbytočne nafukuje.


[quote="pid:35125, uid:111"]Dzurinda sa priznal, že servilne vykonával Merkelovej príkazy[/quote] Servilný síce je a bol, ale autor článku si vybral zlý príklad. Je bežné, že niekto niekoho poprosí niečo zistiť. Autor to zbytočne nafukuje.

Moderátor

Tu je vidieť ako 5.kolóna v praxi pracovala. Makrela bola tiež len bábkou plniacou klanovo-korporátne záujmy. A Dzurinda, nástroj na dosiahnutie cieľov. Teda DVTR v praxi. Z časti s Kulichom súhasím, že je a bol servílny, priznal, že sa nechal zneužívať a to dobrovoľne za peniaze, pričom prezradil aj to, že bol vydierateľný.



dostal som isté nóty a mojou úlohou bolo zistiť kam ďaleko Poliaci mienia tlačiť. Takto umne vedela Angela Merkelová manipulovať, poznala každého z nás, bola vynikajúco informovaná a vedela kde koho použiť tak, aby napokon ten spoločný európsky výsledok sa dosiahol.“>



Tu je vidieť ako 5.kolóna v praxi pracovala. Makrela bola tiež len bábkou plniacou klanovo-korporátne záujmy. A Dzurinda, nástroj na dosiahnutie cieľov. Teda DVTR v praxi. Z časti s Kulichom súhasím, že je a bol servílny, priznal, že sa nechal zneužívať a to dobrovoľne za peniaze, pričom prezradil aj to, že bol vydierateľný. > dostal som isté nóty a mojou úlohou bolo zistiť kam ďaleko Poliaci mienia tlačiť. Takto umne vedela Angela Merkelová manipulovať, poznala každého z nás, bola vynikajúco informovaná a vedela kde koho použiť tak, aby napokon ten spoločný európsky výsledok sa dosiahol.“>
Upravené 29. 9. 2021 o 10:39

https://www.cas.sk/clanok/2592337/poslankyna-bitto-ciganikova-obetou-utocnika-pripad-uz-riesi-policia/


Nepríjemný zážitok! Poslankyňa za SaS Jana Bittó Cigániková sa stala obeťou neznámeho útočníka.


Uviedla to v parlamente, keďže na rokovanie nestihla prísť načas. Bittó Cigániková musela po incidente navštíviť lekára. Ako píšu tvnoviny.sk, útok nahlásila na polícii.


Neznámy muž mal svoj útok vysvetliť tak, že nesúhlasí s názormi poslankyne.


Neviem ci to je real alebo si len vymysla.


https://www.cas.sk/clanok/2592337/poslankyna-bitto-ciganikova-obetou-utocnika-pripad-uz-riesi-policia/ > Nepríjemný zážitok! Poslankyňa za SaS Jana Bittó Cigániková sa stala obeťou neznámeho útočníka. Uviedla to v parlamente, keďže na rokovanie nestihla prísť načas. Bittó Cigániková musela po incidente navštíviť lekára. Ako píšu tvnoviny.sk, útok nahlásila na polícii. Neznámy muž mal svoj útok vysvetliť tak, že nesúhlasí s názormi poslankyne. Neviem ci to je real alebo si len vymysla.

Moderator

Upravené 29. 9. 2021 o 13:44

Prezident Kiska: Je len otázkou času, kedy si NAKA príde po Fica (+ podcast a video)
MONIKA TÓDOVÁ
Andrej Kiska napísal knihu, ktorá je fikciou, sú v nej však aj prvky z čias, keď bol prezidentom. Hovorí, že ho prekvapilo, ako sa na najvyššej úrovni pije alkohol.


No nic, komu neni rady, tomu neni pomoci. Oni si sami ozvucuju svoju buducnost.
Myslel som, ze maju aspon pud sebazáchovy ale velmi som sa mylil...


Prezident Kiska: Je len otázkou času, kedy si **NAKA príde** po Fica (+ podcast a video) MONIKA TÓDOVÁ Andrej Kiska napísal knihu, ktorá je fikciou, sú v nej však aj prvky z čias, keď bol prezidentom. Hovorí, že ho prekvapilo, ako sa na najvyššej úrovni pije alkohol. No nic, komu neni rady, tomu neni pomoci. Oni si sami ozvucuju svoju buducnost. Myslel som, ze maju aspon pud sebazáchovy ale velmi som sa mylil...

Neznámy muž mal svoj útok vysvetliť tak, že nesúhlasí s názormi poslankyne.


Neviem ci to je real alebo si len vymysla.


Odpútavanie pozornosti...presne toto robili Nicholsonová, Tódová a Dibiky(Kresčanko-Dibáková) počas Kuciakiády, kedy klamlivými vyjadreniami a provokačnými aktami obviňovali M.Daňa, že ich ohrozuje..... a oni žiadali ochranku a iné vymožiteľnosti (TO )v tom období.


Ak ju skutočne niekto napadol, tak je to len potvrdenie realneho obrazu- stavu ľudí, ktorí majú dosť tyranie.... Krčméry má na seba už 100 TO..a vyhrážaní od ľudí, protestov pred domom, že by sa mal miesto ľutovania pozrieť pravde do očí....toto je proste realita, nie tá ich covidofašistická ilúzia, ktorú denne dávkujú v rôznych imitačno-provokačných, jednostraných reportážach a reláciách....o tom ako je vakcína sloboda......už im totiž nikto na tie keci neskočí.....stačí prečítať pár diskusií pod článkami rôznych meeeedií


[quote="pid:35156, uid:10"]Neznámy muž mal svoj útok vysvetliť tak, že nesúhlasí s názormi poslankyne. Neviem ci to je real alebo si len vymysla.[/quote] Odpútavanie pozornosti...presne toto robili Nicholsonová, Tódová a Dibiky(Kresčanko-Dibáková) počas Kuciakiády, kedy klamlivými vyjadreniami a provokačnými aktami obviňovali M.Daňa, že ich ohrozuje..... a oni žiadali ochranku a iné vymožiteľnosti (TO )v tom období. Ak ju skutočne niekto napadol, tak je to len potvrdenie realneho obrazu- stavu ľudí, ktorí majú dosť tyranie.... Krčméry má na seba už 100 TO..a vyhrážaní od ľudí, protestov pred domom, že by sa mal miesto ľutovania pozrieť pravde do očí....toto je proste realita, nie tá ich covidofašistická ilúzia, ktorú denne dávkujú v rôznych imitačno-provokačných, jednostraných reportážach a reláciách....o tom ako je vakcína sloboda......už im totiž nikto na tie keci neskočí.....stačí prečítať pár diskusií pod článkami rôznych meeeedií

že ho prekvapilo, ako sa na najvyššej úrovni pije alkohol.


To len potvrdil to ovracané lietadlo pri ceste do Mexika....


Klame preto, lebo opisuje to aký on bol chudák prezident, lebo nemal ani poriadneho ochutnávača- máme veriť tomu, že v letke sa nachádzalo pokazené jedlo?...tak to pochybujem...kto by si to zobral na triko, že otrávil jedlom rezidenta....?



„Je ľudsky úbohé vysmievať sa ľuďom za to, ak im je v lietadle nevoľno,“ reagoval prezidentov hovorca Roman Krpelan. „Už v Mexiku po ceste na letisko zachraňovala sanitka jedného z členov delegácie pre žalúdočné problémy z jedla. Nie pracovníka Kancelárie prezidenta.“>



Kiska klame až sa mu z huby práši....vlastne to robil celé 4 roky.... tá ich bohorovnosť je do neba volajúca..... asi mu zabudli naznačiť, že keď bude raz utekať ako kolaboranti z Talibanu....tak sa môže stať, že ho žiadne lietadlo nebude čakať....


https://dennikn.sk/989100/kalinak-utoci-na-kisku-po-jeho-ceste-do-mexika-bolo-vladne-lietadlo-ovracane/


[quote="pid:35159, uid:492"]že ho prekvapilo, ako sa na najvyššej úrovni pije alkohol.[/quote] To len potvrdil to ovracané lietadlo pri ceste do Mexika.... Klame preto, lebo opisuje to aký on bol chudák prezident, lebo nemal ani poriadneho ochutnávača- máme veriť tomu, že v letke sa nachádzalo pokazené jedlo?...tak to pochybujem...kto by si to zobral na triko, že otrávil jedlom rezidenta....? > „Je ľudsky úbohé vysmievať sa ľuďom za to, ak im je v lietadle nevoľno,“ reagoval prezidentov hovorca Roman Krpelan. „Už v Mexiku po ceste na letisko zachraňovala sanitka jedného z členov delegácie pre žalúdočné problémy z jedla. Nie pracovníka Kancelárie prezidenta.“> Kiska klame až sa mu z huby práši....vlastne to robil celé 4 roky.... tá ich bohorovnosť je do neba volajúca..... asi mu zabudli naznačiť, že keď bude raz utekať ako kolaboranti z Talibanu....tak sa môže stať, že ho žiadne lietadlo nebude čakať.... https://dennikn.sk/989100/kalinak-utoci-na-kisku-po-jeho-ceste-do-mexika-bolo-vladne-lietadlo-ovracane/

Tato beseda im veľmi nevyšla:

dav sa mobilizuje...
ziadna dalsia debata uz nebude...


[quote="pid:35482, uid:273"]Tato beseda im veľmi nevyšla:[/quote] dav sa mobilizuje... ziadna dalsia debata uz nebude...

Keďže prokurátor podal sťažnosť voči rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), o väzbe pre Zuzanu Plačkovú a Reného Strausza bude rozhodovať aj Najvyšší súd SR.
Najvyšší súd SR rozhodne o sťažnosťiach 7. októbra 2021. Refresheru to potvrdil advokát manželov.


https://www.aktuality.sk/clanok/k67tnd5/o-vazbe-pre-plackovu-a-jej-manzela-rozhodne-najvyssi-sud-oznamili-termin/


Keďže prokurátor podal sťažnosť voči rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), o väzbe pre Zuzanu Plačkovú a Reného Strausza bude rozhodovať aj Najvyšší súd SR. Najvyšší súd SR rozhodne o sťažnosťiach 7. októbra 2021. Refresheru to potvrdil advokát manželov. https://www.aktuality.sk/clanok/k67tnd5/o-vazbe-pre-plackovu-a-jej-manzela-rozhodne-najvyssi-sud-oznamili-termin/

udalosť ktorú si všimol aj Colonel Cassad:
https://colonelcassad.livejournal.com/7109049.html


Na Slovensku v Nitranském kraji v obci Starý Tekov byl odhalen pomník vynikajícímu vojevůdci Velké vlastenecké války, dvojnásobnému Hrdinovi Sovětského svazu maršálu Rodionu Malinovskému.
Pomník byl postaven podle projektu známého slovenského sochaře Slavomíra Gibeje z iniciativy a na náklady slovenských občanů. Nainstalován je v parku v Starém Tekov.


https://cz.sputniknews.com/20210925/na-slovensku-odhalili-pomnik-malinovskemu-byl-postaven-z-iniciativy-a-na-naklady-tamnich-obcanu-15954323.html


a koľko potkanmedíí sa o tom zmienilo?


udalosť ktorú si všimol aj Colonel Cassad: https://colonelcassad.livejournal.com/7109049.html Na Slovensku v Nitranském kraji v obci Starý Tekov byl odhalen pomník vynikajícímu vojevůdci Velké vlastenecké války, dvojnásobnému Hrdinovi Sovětského svazu maršálu Rodionu Malinovskému. Pomník byl postaven podle projektu známého slovenského sochaře Slavomíra Gibeje z iniciativy a na náklady slovenských občanů. Nainstalován je v parku v Starém Tekov. https://cz.sputniknews.com/20210925/na-slovensku-odhalili-pomnik-malinovskemu-byl-postaven-z-iniciativy-a-na-naklady-tamnich-obcanu-15954323.html a koľko potkanmedíí sa o tom zmienilo?

VIDEO: Výzvy Kisku na zatknutie Fica ukazujú jeho mentálny svet


Jeho frakcia stráca silu a pozície. Začínajú mať strach. Jediné čo majú a vždy mali je lebofico. Nepostrehli, že to už nezaberá. Naopak. A možno postrehli, ale nič iné nemajú, tak volajú ako umierajúci v púšti.


[quote="pid:36281, uid:17"]VIDEO: Výzvy Kisku na zatknutie Fica ukazujú jeho mentálny svet[/quote] Jeho frakcia stráca silu a pozície. Začínajú mať strach. Jediné čo majú a vždy mali je lebofico. Nepostrehli, že to už nezaberá. Naopak. A možno postrehli, ale nič iné nemajú, tak volajú ako umierajúci v púšti.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 7. 10. 2021 o 14:57
123
22.08k
163
38
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept