Mimo kategórií
Myslienky dna

Niekde na internetoch som postrehol dost zaujimavu uvahu
6036abe8577de
Ako dobre vieme dnesna spolocnost je usporiadana podla tohto obrazku. Na vrchole je banda degeneratov, pod nimi su vykonavaci, potom je dav, v dave sa nachadza male mnozstvo pomocnikov "dobych sil" a potom este sa v spolocnosti nachadza take iste male mnozstvo zrecov (jedincov hodnych slova clovek).
Avsak z opisu dejin vieme, ze nie stale to tak bolo. V minulosti boli cisla 1 a 2 zamenene s cisalmi 3 a 4 - tjs degenerati boli uplne na spodku hierarchie spolocnosti a cloveky boli na jej vrchole. Tu sa crta otazka, vybera si dav na zaklade svojho pohladu na svet riadiace kadre zo skupiny zrecov \ degeneratov? Aky ma vplyv cyklus vyvoja civilizacie (26 tis rokov) na umiestnenie bodov 1,2,3,4 v pyramide? Stale sa spomina, ze ludstvo pocas 26 tis rokov prechadza obdobim kedy sa vyvija a obdobim kedy degraduje.
Mohlo by to byt tak, ze pocas obdobia degradacie (obdobia kedy hynie vsetko neschopne tvorit) su na vrcholku degenerati a potom ked nastupuje doba vyvoja civilizacie, tak sa na vrchol riadenia spolocnsoti dostanu prave cloveky? Su prave dnesne dni tie, v ktorych sa zacina Dav prebudzat a natahuje ruku po clovekoch namiesto degeneratov?
Kludne napiste vase uvahy.


Niekde na internetoch som postrehol dost zaujimavu uvahu ![6036abe8577de](serve/attachment&path=6036abe8577de) Ako dobre vieme dnesna spolocnost je usporiadana podla tohto obrazku. Na vrchole je banda degeneratov, pod nimi su vykonavaci, potom je dav, v dave sa nachadza male mnozstvo pomocnikov "dobych sil" a potom este sa v spolocnosti nachadza take iste male mnozstvo zrecov (jedincov hodnych slova clovek). Avsak z opisu dejin vieme, ze nie stale to tak bolo. V minulosti boli cisla 1 a 2 zamenene s cisalmi 3 a 4 - tjs degenerati boli uplne na spodku hierarchie spolocnosti a cloveky boli na jej vrchole. Tu sa crta otazka, vybera si dav na zaklade svojho pohladu na svet riadiace kadre zo skupiny zrecov \ degeneratov? Aky ma vplyv cyklus vyvoja civilizacie (26 tis rokov) na umiestnenie bodov 1,2,3,4 v pyramide? Stale sa spomina, ze ludstvo pocas 26 tis rokov prechadza obdobim kedy sa vyvija a obdobim kedy degraduje. Mohlo by to byt tak, ze pocas obdobia degradacie (obdobia kedy hynie vsetko neschopne tvorit) su na vrcholku degenerati a potom ked nastupuje doba vyvoja civilizacie, tak sa na vrchol riadenia spolocnsoti dostanu prave cloveky? Su prave dnesne dni tie, v ktorych sa zacina Dav prebudzat a natahuje ruku po clovekoch namiesto degeneratov? Kludne napiste vase uvahy.

Mohlo by to byt tak, ze pocas obdobia degradacie (obdobia kedy hynie vsetko neschopne tvorit) su na vrcholku degenerati a potom ked nastupuje doba vyvoja civilizacie, tak sa na vrchol riadenia spolocnsoti dostanu prave cloveky? Su prave dnesne dni tie, v ktorych sa zacina Dav prebudzat a natahuje ruku po clovekoch namiesto degeneratov?
Kludne napiste vase uvahy.


Nie nutne hľadanie pomoci u žrecov skôr vytvorenie žreckých štruktúr na Západe lebo keď dav v záujme vlastného prežitia začne ísť za vlastným nosom a nehľadiac na názor podsunutých autorít začnú skúšať čo funguje a čo nie t.j. riadiť sa heslom “prax je kritériom pravdy/istiny” v prostredí kde sa informácie šíria voľne, tak dôjde ku krachu riadenia GP a k pre-usporiadanie spoločnosti. A presne toto sa práve deje a tento proces sa bude len urýchľovať.


[quote="pid:4809, uid:106"]Mohlo by to byt tak, ze pocas obdobia degradacie (obdobia kedy hynie vsetko neschopne tvorit) su na vrcholku degenerati a potom ked nastupuje doba vyvoja civilizacie, tak sa na vrchol riadenia spolocnsoti dostanu prave cloveky? Su prave dnesne dni tie, v ktorych sa zacina Dav prebudzat a natahuje ruku po clovekoch namiesto degeneratov? Kludne napiste vase uvahy.[/quote] Nie nutne hľadanie pomoci u žrecov skôr vytvorenie žreckých štruktúr na Západe lebo keď dav v záujme vlastného prežitia začne ísť za vlastným nosom a nehľadiac na názor podsunutých autorít začnú skúšať čo funguje a čo nie t.j. riadiť sa heslom “prax je kritériom pravdy/istiny” v prostredí kde sa informácie šíria voľne, tak dôjde ku krachu riadenia GP a k pre-usporiadanie spoločnosti. A presne toto sa práve deje a tento proces sa bude len urýchľovať.

Moderátor

Ked si predstavim ake docela jednoduche jazyky symboly produkuje nasa civilizacia, tak na akom vyspelom stupni musela byt civilizacia produkujuca jazyk Run? Ved tie su niekolko nasobne zlozitejsie, maju ovela viac obrazov a ich spajanim vznikaju dalsie obrazy, nove.


Nie nevyhnutne, ak mám pre každý obraz nejaký symbol, tak naopak som ako Číňania ukrátený o tvorbu nových obrazov. Naopak, zoberme si morzeovku, tam stačia dva symboly, a viem nimi nahradiť množstvo jazykov, navzájom absolútne odlišných.


[quote="pid:4588, uid:106"]Ked si predstavim ake docela jednoduche jazyky symboly produkuje nasa civilizacia, tak na akom vyspelom stupni musela byt civilizacia produkujuca jazyk Run? Ved tie su niekolko nasobne zlozitejsie, maju ovela viac obrazov a ich spajanim vznikaju dalsie obrazy, nove.[/quote] Nie nevyhnutne, ak mám pre každý obraz nejaký symbol, tak naopak som ako Číňania ukrátený o tvorbu nových obrazov. Naopak, zoberme si morzeovku, tam stačia dva symboly, a viem nimi nahradiť množstvo jazykov, navzájom absolútne odlišných.

Na druhej strane, po reštarte zvykne stroj pracovať lepšie, tak je tak isto možné, že to odstrihnutie sa od médií im prinesie čistú myseľ a teda aj lepší úsudok a rozhodnutia.
Raz za nejaké obdobie to osobne spravím a zatiaľ sa mi to osvedčilo, keď je tých správ, obzvlášť negatívnych priveľa, tak v rámci ochrany vypnem príjem. Získam tým svoj vnútorný pokoj, čas na utriedenie a odstup od negativizmu. Predsalen aj náš OS má obmedzenú prenosovú rýchlosť a premiera informácii môže doviesť k nesprávnym vývodom z dôvodu nesprávneho rozlíšenia podstatných a menej podstatných informácií, o informačnom šumu nevraviac. Samozrejme, to obdobie nemôže trvať pridlho(rádovo 1-3 dni), lebo ako vieme, aj svet bol stvorený za šesť...


[quote="pid:3234, uid:127"]Na druhej strane, po reštarte zvykne stroj pracovať lepšie, tak je tak isto možné, že to odstrihnutie sa od médií im prinesie čistú myseľ a teda aj lepší úsudok a rozhodnutia.[/quote]Raz za nejaké obdobie to osobne spravím a zatiaľ sa mi to osvedčilo, keď je tých správ, obzvlášť negatívnych priveľa, tak v rámci ochrany vypnem príjem. Získam tým svoj vnútorný pokoj, čas na utriedenie a odstup od negativizmu. Predsalen aj náš OS má obmedzenú prenosovú rýchlosť a premiera informácii môže doviesť k nesprávnym vývodom z dôvodu nesprávneho rozlíšenia podstatných a menej podstatných informácií, o informačnom šumu nevraviac. Samozrejme, to obdobie nemôže trvať pridlho(rádovo 1-3 dni), lebo ako vieme, aj svet bol stvorený za šesť...

pre Ferryho ohladom degeneratov.....podla mna je to skor normalnou cestou. Zober si situaciu u nas.....idu zrusit vyucbu Newtonovych zakonov na ZDS. Nic strasne sa ocividne na prvy pohlad nestane.....ale par ludi, ktori to na ZDS nezistia, pojdu na strednu skolu, kde fyzika nebude, cize zasa ani nebudu tusit o tom......pojdu na univerzitu na nejaky humanitny smer.....ale potom budu chciet pracovat a ich ambiciou budu vyssie posty a lepsie peniaze.....a potom ak sa im podari povedzme vdaka kontaktom s neziskovkami, sa na to dostat, tak par ludom, ktori by ich mohli ohrozit, zneprijemnia zivot a par sa podrobi.....a budu si tahat zasa podobnych k sebe hore. A za 30-50 rokov sa budu povazovat zaklady fyziky za zbytocnost, ktora je na nete a ved to netreba. To, ze ti ludia budu rozhodovat napr. o vystavbe elektrarni, o elektrfikacii aut a pritom nemaju ani sajnu o zakladoch....to nevadi. A potom to ma dosledky vo vyvoji elity.
Svoj svoje si taha.
Vidno to aj teraz u nas, za poslednych 30 rokov sa postupne znizila schopnost statnej spravy riadit stat....uz len to, co sa deje okolo liecby invermektinom, ako hovoril Bukovsky, vsetky tie protokoly, co sa ucili na VS pre pripad pandemie, neboli uplatnene....lekari nemaju informacie, ako liecit, hoci uz su dostupne a potom sa kopia kriticke pripady, na jesen moze byt ze pride x-vlna ockovanych, ale aj normalne veci....vyplacanie penazi pre podnikatelov (teraz tusim zacali dostavat oktobrove ci novembrove peniaze), vo VUSCH v Kosiciach sa dostane na post sefa hutnik, miesto lekara (keby bol aspon nejaky vyborny manager, ale nie je, co viem z VSZ, kde kedysi robil)......proste nahradza sa schopnost riadenia schopnostou prezentacie a nikto ani nejak nezbada, ze sa postupne rozpadava schopnost riadit stat....a tu sme pritom mali v obdobi, kedy to nikto ani necakal (napr. za Meciara)....a to je napr, rozdiel oproti Rakusku, tam to tiez sa presadzuje, ale ten zaklad statnej spravy este funguje.


pre Ferryho ohladom degeneratov.....podla mna je to skor normalnou cestou. Zober si situaciu u nas.....idu zrusit vyucbu Newtonovych zakonov na ZDS. Nic strasne sa ocividne na prvy pohlad nestane.....ale par ludi, ktori to na ZDS nezistia, pojdu na strednu skolu, kde fyzika nebude, cize zasa ani nebudu tusit o tom......pojdu na univerzitu na nejaky humanitny smer.....ale potom budu chciet pracovat a ich ambiciou budu vyssie posty a lepsie peniaze.....a potom ak sa im podari povedzme vdaka kontaktom s neziskovkami, sa na to dostat, tak par ludom, ktori by ich mohli ohrozit, zneprijemnia zivot a par sa podrobi.....a budu si tahat zasa podobnych k sebe hore. A za 30-50 rokov sa budu povazovat zaklady fyziky za zbytocnost, ktora je na nete a ved to netreba. To, ze ti ludia budu rozhodovat napr. o vystavbe elektrarni, o elektrfikacii aut a pritom nemaju ani sajnu o zakladoch....to nevadi. A potom to ma dosledky vo vyvoji elity. Svoj svoje si taha. Vidno to aj teraz u nas, za poslednych 30 rokov sa postupne znizila schopnost statnej spravy riadit stat....uz len to, co sa deje okolo liecby invermektinom, ako hovoril Bukovsky, vsetky tie protokoly, co sa ucili na VS pre pripad pandemie, neboli uplatnene....lekari nemaju informacie, ako liecit, hoci uz su dostupne a potom sa kopia kriticke pripady, na jesen moze byt ze pride x-vlna ockovanych, ale aj normalne veci....vyplacanie penazi pre podnikatelov (teraz tusim zacali dostavat oktobrove ci novembrove peniaze), vo VUSCH v Kosiciach sa dostane na post sefa hutnik, miesto lekara (keby bol aspon nejaky vyborny manager, ale nie je, co viem z VSZ, kde kedysi robil)......proste nahradza sa schopnost riadenia schopnostou prezentacie a nikto ani nejak nezbada, ze sa postupne rozpadava schopnost riadit stat....a tu sme pritom mali v obdobi, kedy to nikto ani necakal (napr. za Meciara)....a to je napr, rozdiel oproti Rakusku, tam to tiez sa presadzuje, ale ten zaklad statnej spravy este funguje.

Neviem kto vytvoril pre cinakov te kvacky, ale nepride mi to ako sustava, ktora sa da dalej logicky rozvyjat, ktorou dokaze clovek jednoducho opisat svet okolo seba.
najlogickejsia odpoved je ta, ze to pismo zdedili.


[quote="pid:4712, uid:106"]Neviem kto vytvoril pre cinakov te kvacky, ale nepride mi to ako sustava, ktora sa da dalej logicky rozvyjat, ktorou dokaze clovek jednoducho opisat svet okolo seba.[/quote] najlogickejsia odpoved je ta, ze to pismo zdedili.

lekari nemaju informacie, ako liecit, hoci uz su dostupne a potom sa kopia kriticke pripady,


Lekári nie že nemajú informácie, ale riadia sa odporúčaniami degenerátov typu Jarčuška či Sabaka, ktorí miesto pomoci si len mastia vrecká a to vo veľkom. Celá táto MAFIA musí čoskoro prinajlepšom sedieť, alebo počet ich obetí prekročí čoskoro 10 000.


https://www.hlavnespravy.sk/ako-liecit-pacientov-s-koronavirusom-pomoct-by-mohol-math-protokol-ktory-ma-v-nemocniciach-vysoku-uspesnost-no-nasi-odbornici-sa-mu-vysmievaju-lebo-mu-nerozumeju-vedec-zo-sav-radi-ludom-zabezpec/2449858


k tým nežiadúcim účinkom IVM iba krátko, tu sa ukazuje, ako je populácia Slovenska premorená parazitmi. Ale týmto radšej nik neoperuje, lebo to je väčší prúser ako 6500 mŕtvych. Pri nasadení IVM totiž isté parazity okrem vírusu hynú a ich toxíny sa vyplavujú do už tak chorobou oslabeného tela, čo celkovému stavu samozrejme neprospieva. Napriek tomu je viditeľný prínos nasadenia IVM najmä v počiatočnej fáze prípadne ako prevencia.


https://www.hlavnespravy.sk/liecbu-ivermektinom-vyskusal-aj-primar-v-brne-tolerancia-liecby-bola-velmi-dobra-neziaduce-ucinky-minimalne-zdravotny-stav-velkej-vacsiny-pacientov-sa-po-uzivani-ivermektinu-a-v-spojeni-s-dalsou-li/2448254


[quote="pid:4854, uid:187"]lekari nemaju informacie, ako liecit, hoci uz su dostupne a potom sa kopia kriticke pripady,[/quote] Lekári nie že nemajú informácie, ale riadia sa odporúčaniami degenerátov typu Jarčuška či Sabaka, ktorí miesto pomoci si len mastia vrecká a to vo veľkom. Celá táto MAFIA musí čoskoro prinajlepšom sedieť, alebo počet ich obetí prekročí čoskoro 10 000. https://www.hlavnespravy.sk/ako-liecit-pacientov-s-koronavirusom-pomoct-by-mohol-math-protokol-ktory-ma-v-nemocniciach-vysoku-uspesnost-no-nasi-odbornici-sa-mu-vysmievaju-lebo-mu-nerozumeju-vedec-zo-sav-radi-ludom-zabezpec/2449858 k tým nežiadúcim účinkom IVM iba krátko, tu sa ukazuje, ako je populácia Slovenska premorená parazitmi. Ale týmto radšej nik neoperuje, lebo to je väčší prúser ako 6500 mŕtvych. Pri nasadení IVM totiž isté parazity okrem vírusu hynú a ich toxíny sa vyplavujú do už tak chorobou oslabeného tela, čo celkovému stavu samozrejme neprospieva. Napriek tomu je viditeľný prínos nasadenia IVM najmä v počiatočnej fáze prípadne ako prevencia. https://www.hlavnespravy.sk/liecbu-ivermektinom-vyskusal-aj-primar-v-brne-tolerancia-liecby-bola-velmi-dobra-neziaduce-ucinky-minimalne-zdravotny-stav-velkej-vacsiny-pacientov-sa-po-uzivani-ivermektinu-a-v-spojeni-s-dalsou-li/2448254

Sabaka

Ten kto tam dosadil tu Sabaku (psa) isto musel vediet ako sa povie pes po rusky - Sabaka smile Tym zosmiesnili celu tu skupinu "odborNieKov"


[quote="pid:4860, uid:77"]Sabaka[/quote] Ten kto tam dosadil tu Sabaku (psa) isto musel vediet ako sa povie pes po rusky - Sabaka :D Tym zosmiesnili celu tu skupinu "odborNieKov"

pre Ferryho ohladom degeneratov

K newtonovym zakonom ... prvy krat ked som to pocul som si povedal "konecne". Ako aj vieme z knih VP SSSR dnesna fyzika je velmi obmedzena. Tie newtonove zakony platia v inercialnej vztaznej sustave - v teoretickej, v takej, ktora v realnom zivote neexistuje. A ako dobre vieme .... ak cloveku nepovies o tom, ze "perpetum mobile sa neda vytvorit" tak pride jeden muderlant a ozaj ho vytvori. Ked sa terajsia fyzika posle do muky, tak pride nejaky spekulant co vymysli fyziku ovela lepsie zodpovedajucu dnesnej dobe, ovela lepsie opisujucu realne podmienky. Napriklad velmi casto fyzici v realite nakladaju na 3 ti newtonov zakon, ze vobec nie je pravdivy, lebo realne existuju zariadenia, ktore pri malej pociatocnej energii generuju vacsie mnozstvo energii, pricom rozdiel energii je brany z okolia (torznych poli atd ..) Ako na zakladne hranie sa su aj tie newtonove zakony dobre, ale na presne vypocty su k nicomu ... v reale su tabulky kde sa pridava tolerancia k vypocitanym hodnotam. Nastava taka otazka, mali by sme ucit deti zakonom, ktore su funkcne len v teoretickej rovine? Mal som merania aj na strednej aj na vysokej skole a veelmi vela krat sa stavalo, ze "namerane hodnoty sa nezhodovali s predpokladanymi hodnotami" - co je suce na plne prekopanie celej koncepcie. Ako sa hovori - vsetko zle je aj na daco dobre.


K degeneratom ... myslis si, ze tento vyber degeneratov je prirodzenym vyberom davu?


[quote="pid:4854, uid:187"]pre Ferryho ohladom degeneratov[/quote] K newtonovym zakonom ... prvy krat ked som to pocul som si povedal "konecne". Ako aj vieme z knih VP SSSR dnesna fyzika je velmi obmedzena. Tie newtonove zakony platia v inercialnej vztaznej sustave - v teoretickej, v takej, ktora v realnom zivote neexistuje. A ako dobre vieme .... ak cloveku nepovies o tom, ze "perpetum mobile sa neda vytvorit" tak pride jeden muderlant a ozaj ho vytvori. Ked sa terajsia fyzika posle do muky, tak pride nejaky spekulant co vymysli fyziku ovela lepsie zodpovedajucu dnesnej dobe, ovela lepsie opisujucu realne podmienky. Napriklad velmi casto fyzici v realite nakladaju na 3 ti newtonov zakon, ze vobec nie je pravdivy, lebo realne existuju zariadenia, ktore pri malej pociatocnej energii generuju vacsie mnozstvo energii, pricom rozdiel energii je brany z okolia (torznych poli atd ..) Ako na zakladne hranie sa su aj tie newtonove zakony dobre, ale na presne vypocty su k nicomu ... v reale su tabulky kde sa pridava tolerancia k vypocitanym hodnotam. Nastava taka otazka, mali by sme ucit deti zakonom, ktore su funkcne len v teoretickej rovine? Mal som merania aj na strednej aj na vysokej skole a veelmi vela krat sa stavalo, ze "namerane hodnoty sa nezhodovali s predpokladanymi hodnotami" - co je suce na plne prekopanie celej koncepcie. Ako sa hovori - vsetko zle je aj na daco dobre. K degeneratom ... myslis si, ze tento vyber degeneratov je prirodzenym vyberom davu?

tu nejde o presny vypocet, tu ide o formovanie myslenia....a nic v zlom, ale vacsina z tych, ktori sa nebudu vlastne ani ucit fyziku na ZDS (lebo ak tam nebudu newtonove zakony, neviem co by tam mohlo vobec ostat) urcite nebudu pocitat torzne polia. A rovnaka situacia sa vyvinie aj u chemie a matiky....ved naco? Ako potom vobec mozno cakat, ze sa to vyvinie k lepsiemu? prirodovedno-technicke myslenie je uplne ine ako myslenie formovane humanitnymi vedami (a ani tam sa neda cakat ze to bude lepsie)
K degeneratom....skor cesta lahsieho odporu s podporou zvonku pre "spravne" kadre. Ved si vezmi kto je teraz minister skolstva....a koho si vyberie k sebe? zasa len obdobnych......ale predstav si, ze napr. by bolo dolezite aj pre vonkajsie ciele, aby SR skutocne prosperovalo a budovala sa tu vzdelanost a veda vseobecne (ako napr. NSR za cias socialistickeho bloku)....tak by takych ludi ani nenavrhli do vlady. Ked chyba vonkajsi tlak, ostava to len na vnutornom protitlaku v spolocnosti, ktorz by to vyrovnaval, ked ten nie je (lebo aj spolocnost povie, ze vsak to netreba, je to prilis tazke, alebo je to zbytocne, budes podnikat a na to ti stacia pocty), tak to cele pada....a kedze degenerati si casto sami neuvedomuju ze to bude mat dopady mozno aj na nich, tak im po nejakom case to zacne padat na hlavu....ale aj nam


tu nejde o presny vypocet, tu ide o formovanie myslenia....a nic v zlom, ale vacsina z tych, ktori sa nebudu vlastne ani ucit fyziku na ZDS (lebo ak tam nebudu newtonove zakony, neviem co by tam mohlo vobec ostat) urcite nebudu pocitat torzne polia. A rovnaka situacia sa vyvinie aj u chemie a matiky....ved naco? Ako potom vobec mozno cakat, ze sa to vyvinie k lepsiemu? prirodovedno-technicke myslenie je uplne ine ako myslenie formovane humanitnymi vedami (a ani tam sa neda cakat ze to bude lepsie) K degeneratom....skor cesta lahsieho odporu s podporou zvonku pre "spravne" kadre. Ved si vezmi kto je teraz minister skolstva....a koho si vyberie k sebe? zasa len obdobnych......ale predstav si, ze napr. by bolo dolezite aj pre vonkajsie ciele, aby SR skutocne prosperovalo a budovala sa tu vzdelanost a veda vseobecne (ako napr. NSR za cias socialistickeho bloku)....tak by takych ludi ani nenavrhli do vlady. Ked chyba vonkajsi tlak, ostava to len na vnutornom protitlaku v spolocnosti, ktorz by to vyrovnaval, ked ten nie je (lebo aj spolocnost povie, ze vsak to netreba, je to prilis tazke, alebo je to zbytocne, budes podnikat a na to ti stacia pocty), tak to cele pada....a kedze degenerati si casto sami neuvedomuju ze to bude mat dopady mozno aj na nich, tak im po nejakom case to zacne padat na hlavu....ale aj nam

idu zrusit vyucbu Newtonovych zakonov na ZDS

K tomu video od Sani. Dle oficiálních dokumentů USA je matematika rasistická. Podle nových propozicí bude správná i odpověď 2+2=5 Vážně!


https://www.youtube.com/watch?v=8LkhXIoDzA4&ab_channel=%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D0%B2%D0%BE%D0%A4%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B5


[quote="pid:4854, uid:187"]idu zrusit vyucbu Newtonovych zakonov na ZDS[/quote] K tomu video od Sani. Dle oficiálních dokumentů USA je matematika rasistická. Podle nových propozicí bude správná i odpověď 2+2=5 Vážně! https://www.youtube.com/watch?v=8LkhXIoDzA4&ab_channel=%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D0%B2%D0%BE%D0%A4%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B5

@JankaS By ma zaujmalo co by sme my mohli spravit aby dav zacal pretlacat spravne hodnoty? Dajme tomu, ze knizky hrube citat budeme, tiez aj budeme v nasom okoli hlasat "osvetu", co este sa da? Rozmyslam, ze aky vplyv na dav moze mat aktualne umiestnenie slnecnej sustavy vzhladom na vesmir. Spominali, ze v roku 2012 zem vysla z priestoru "temnoty vesmiru" a ze ludia sa zacnu preberat. Moze to mat az taky vplyv na dav, ze zacne tuzit po inych hodnotach? Po pravde atd ?

K matematike a spol aj k fyzike .... suhlasim, to je za potreby ucit. (Tiez ma napadlo ci nahodou sa nechcela CR nejako pomstit anglosasom ze nebude vyucovat prave newtonove zakony smile) Teraz som pozrel nejaky americky film. Samozrejme ze logiky to vela nemalo. Ale co bolo podstatne - keby tam ludia neboli "politicky korektni" tak nic z toho filmu by sa stat nemohlo. Aj napriklad keby teraz na celom zapade zacali hovorit pravdu tak ako je, tak to by zlikvidovalo cele parazitovanie na ludoch. Tiez aj tie ich 2+2=5 by sli do muky, aj hlupe napady v oblasti vzdelavania, vedy atd ....


@JankaS By ma zaujmalo co by sme my mohli spravit aby dav zacal pretlacat spravne hodnoty? Dajme tomu, ze knizky hrube citat budeme, tiez aj budeme v nasom okoli hlasat "osvetu", co este sa da? Rozmyslam, ze aky vplyv na dav moze mat aktualne umiestnenie slnecnej sustavy vzhladom na vesmir. Spominali, ze v roku 2012 zem vysla z priestoru "temnoty vesmiru" a ze ludia sa zacnu preberat. Moze to mat az taky vplyv na dav, ze zacne tuzit po inych hodnotach? Po pravde atd ? K matematike a spol aj k fyzike .... suhlasim, to je za potreby ucit. (Tiez ma napadlo ci nahodou sa nechcela CR nejako pomstit anglosasom ze nebude vyucovat prave newtonove zakony :D) Teraz som pozrel nejaky americky film. Samozrejme ze logiky to vela nemalo. Ale co bolo podstatne - keby tam ludia neboli "politicky korektni" tak nic z toho filmu by sa stat nemohlo. Aj napriklad keby teraz na celom zapade zacali hovorit pravdu tak ako je, tak to by zlikvidovalo cele parazitovanie na ludoch. Tiez aj tie ich 2+2=5 by sli do muky, aj hlupe napady v oblasti vzdelavania, vedy atd ....

Litania o veku vlka, socialnej hygiene a likvidacii neludi kovidom


V cine sa hovori, ze najhorise je zit v casoch kedy sa "menia epochy" (teraz sa meni epocha z ryb na vodnara).
Slovania tiez tomu obdobiu hovoria "cas vlka" - vlk poziera vsetko chore.


Socialna hygiena je proces, ktory automaticky odstranuje zo spolocnsoti degeneratov, vadnych jedincov, chorych jedincov atd atd ...
Ako dobre vieme v dnesnej dobe je uplne vypnuta funkcia socialnej hygieny. Nasledok toho su jedinci ako Kalmus, igiot atd atd ... Ako obcas je mozne vidiet na videach ako socialna hygiena zauraduje - napriklad ako somarovi fotiacemu sa s prichadzajucim vlakom, vlak rozflaka hlavu. Ale tieto "nahody" su len velmi zriedkave pretoze vacsinou su takyto jedinci chraneny pred prirodzenymi procesami betonom mesta. V meste velmi velmi malo je vidno taketo "nahody". Takze je nakumulovane velke mnozstvo do nepricetna zdegenerovanych jedincov. Medzi nich budeme pocitat aj tych co skoncili na liekoch, v nemocniciach atd ... to je vsetko chora cast spolocnosti, ktora nie je mala. Choroba znamena, ze clovek sa musi zmenit. Napriklad ak clovek smrka 2 X do roka (v jari a jeseni) tak to nie je kvoli virusu, to nie je zly virus chripky, to je vysledok jeho celorocneho zivotneho stylu- pojedanie pOtravy a malo pohybu. Alebo su aj fajovesjei poruchy- ako napriklad porucha stitnej zlazy, ktora ma povod v psychike cloveka. Jedinec nedosiahol kvality cloveka, nechape procesy okolo, prebera zle programy a tie mu nicia dusu a telo.
Velmi zaujimave je pozorovat co sa deje s ludmi v dnesnom case. Vlada vyhlasuje rozne "opatrenia", media siria hysteriu a ludia z toho doslova choreju. Pustaju si informacie rovno do psychiky a tam tie informacie sposobuju nenavratne skody.
Napriklad jedna zena vo vzdialenej rodine skoncila na psychiatrii ked zacala korona. Pozeranie sprav v TV, pocuvanie hysterie v radiu jej doslova naburalo psychiku. Bala sa vyst vonku na svetlo, zacala mat zachvaty uzkosti, bala sa. Kde bol problem? Ta zena vobec nedavala vstupne informacie do karanteny.


60390a80c36e4
http://leva-net.webnode.cz/products/dostatecne-vseobecna-teorie-rizeni-27/


Priklad informacie "Vlada nariadila nosit rusko"
Clovek ihned da taku informaciu do karanteny, pretoze tato informacia moze uplne zmenit jeho zivot.
Pocas doby, kedy sa informacia nachadza v karantene prichadzaju nove informacie


  • rusko nechrani pred kovidom (je to napisane aj na obale ruska)
  • rusko sposobuje tazkosti dychania
  • policia nedokaze kontrolovat kazdeho co nenosi rusko
  • policia nepokutuje cloveka iduceho v poli bez ruska (az na vynimky, ktore sa vyzivaju v terorizovani, 5 % policajtov)

Po prichode tychto informacii do psychiky cloveka, informacia o noseni ruska je vyhlasena za nepravdivu, skodnu. Clovek ju prekonvertuje na informaciu - budem nosit rusko v MHD, obchode a pri navsteve verejnych institucii, na zbytok dlabat. Idem si na elektricku bez ruska, z obchodu do obchodu bez ruska (nasadim si ho az pred vstupom do obchodu). Nedusim sa. Neskodim si. Porozrujem biorobotov okolo, co nosia rusko aj v aute.


Ale co s tymi, co tuto informaciu (ako aj dalsie ine) pustaju rovno do psychiky?
Ako prve mozeme vidiet negativnu reakciu, vybuch negativnej emocie (zamer nariadenia?). Po tom narek, ze co si teraz pocneme, ako budeme dalej zit, zacne sa bedakanie, nadavanie atd atd. Uz vidime skodu na psychike, neclovek si zacne nahovarat, ze cely svet je zly, ze uz sa udusi ruskom, ze ho chce stat zabit atd. Je este aj opak a to uplna pokora bez rozmyslania - ano budem nosti rusko lebo tak farar (igiot) kazali. Plna spokojnost.
U tychto jedincov aj casto krat vidno zasah realnej magie. Magia to je zmena fyzickeho stavu doprovadzana urcitou informaciou. Napriklad - jozko je uplne vystraseny z korony. Jasne ze dostane nejaku nadchu, spanikari, ihned povie ze je to korona. nechtiac pocas tej nadchy zakopne o stolik malickom. Neskutocna bolest. Kost je pomliazdena. V psychike si spoji koronu (nadchu) s bolestou malicka. Po case sa jozko zotavi. Avsak dalsi rok ho zase navstivi nadcha, pretoze chorobou nepocohpil ze sa ma zmenit... a co vidime - bud znova do niecoho nechtiac kopne a boli ho este aj daco navyse alebo ho zacne boliet malicek ... z nicoho nic. Pripadne este sa stava, ze jozka malicek neprestane boliet ani po tom co korona (realne nadcha) uz davno odisla. Psychika si spojila bolest s informaciami o korone - ktore neskutocne vplyvali na psychiku cloveka a nastal skrat. Viem o par pripadoch co tvrdia "po korone ma stale bolia svaly" "po korone ma neprestal boliet chrbat". - vsetko je to "magicke" posobenie tjs informacia, ktora mala ostat v karantene narusila psychiku a vytvorila fantoma (nieco co nema realnu pricinu ani existenciu) bolesti organu\miesta tela. Este raz pripomeniem, ze toto sa stava len neclovekom, clovek si takuto zmenu psychiky nedopusti, informaciu ostrazi. Podobne som vnimal, ked nam kolega oznamil ze ma koronu. Moja psychika hned zacala reagovat, a co viac, telo sa snazilo navodit pocit choroby? Ihned som tento proces stopol a som sa sam seba opytal "Ale ale co to co to? Ved ja som zdravy a s chorym som sa nestretol", na co sa ihned spychika upokojila. Ale prislo osvietenie - odkial sa vzala ta reakcia tela \ psychiky? Ved to nebolo z mojej hlavy. A to by som opisal ako magiu - inak povedane neprimerane informacne posobenie na psychiku cloveka (pretazovanie psychiky cloveka).


Takze mame uz aj ludi "zakliatych" (neviem ako inak by som to vyjadril v jazyku KSB). Proste ludia, ktori trpia fantomovymi bolestami po prekonani kovidu. O fantomoch v mysli o tom ze vsetko treba cistit savom, v lese nosit rusko atd ani radsej hovorit nebudem.


Podstatne je ze tu mame kopu chorych ludi co si nazberali karmu za zivot a zakliatych. Dalej nastava socialna hygiena. Takyto clovek dostane kovid. Samozrejme psychika u zakliatych ihned vypina vsetky obranne mechanizmi tela, lebo "ved v spravach hovorili ze to je smrtelna choroba". Vsetci okolo sa zacnu spravat k choremu akoby mal nevyliecitelnu chorobu. Telo choreho nevidi dovod bojovat ... preco by malo ked dusa a duch uz vzdal vojnu bez bitky? Nastava smrt.
U druhej skupiny chorych co uz beru par desatroci lieky na kadeco prichadza posledna rana egyptska, kedy telo uz nezvlada bojovat. Vypoveda sluzbu. Presne ako sa pise v mediach .... dochodci - ti co sa nedbaju o seba v dome "dochodcov" hynu ako muchy. Preto sa jeden zomrely dochodca pocita na Slovensku za 4. Dobre vedia, ze ti budu zomierat. Ale to nie je problem korony, to je problem ich osobny. Ako mohli dospiet do takeho stadia, ze ich telo uz nema ani percento rezervy? Ako pocuvali hlas Stvoritela v sebe? Ako reagovali na rozne choroby? Zmenili sa? Ta deee... ako som pocul jednu cetku v nemocnici ... "primar mi povedzel ze mam schudnuc .... a to sebe mysli ze to je jednoduche v 50 rokoch?" - ano ano, jednoduche to je, staci nezrat. Ale cetka sa vehementne obhajovala ...
A tu vidime ten cas vlka - likvidacia vsetkeho nezdraveho. Chori jedinci idu ako prvi. Stat narocky rozsiruje koronu aj k tym najviac chorym a nachylnym na choroby (dochodci). Za nimi nasleduju zakliaty - jedinci uplne ovladnuti mediami. Bud uplne zlyhaju ked koronu dostanu, alebo im ostavaju dozivotne problemy alebo sa idu "poslusne ockovat" ktovie akym hnojom (to je pripad pritakavacov - tjs tych co nepanikaria a vsetko beru s "pokorou" a nepochopenim relneho stavu).
Mohli by sme povedat ze to je "nehumanne" ved tym neclovekom nedavame moznost stat sa clovekom. Ale taka je doba. Mali cas doteraz sa prebrat, opravit, pohnut sa dalej, vyvijat sa. Ale oni tu moznost nevyuzili... a dalsia moznost uz neprichadza, uz prichadza tlak na jedinca a ten sa pod nim bud uplne zruti alebo sa preberie a zacne zit. Budeme vidiet vela obeti tejto doby. Uz sa zacina hovorit o masivnej depresii populacie - ano presne tak, neclovek nedokaze zvladat informacie, nastava depresia a bud dostane chorobu a ho skoli alebo si sam zoberie zivot.
A to este nie je koniec. Zoberme si, ze korona prejde co sa stane dalej. Ved ked niekto stretne matelka tak ho zabije na mieste. Takze chori sa zacnu navzajom vyvrazdovat. Presne ako som napisal na zaciatku, vsetko nezdrave zahynie.


Este preco pisem nezdrave ? Zdravy jedinec sa vynajde, nedopusti si zmenu psychiky mediami atd. A ak si myslite, ze aj zdravych vyzabijaju a nechaju len chorych tak pripomeniem


Začiatkom roku 1977 časopis Science uverejnil správu o objavení mobilných dispergovaných génov. Alebo skrátenr - mdg-štruktúr. Autori tejto práce, Ju V. Il'in, E. V. Anan'ev a N. A. Čurikov, pracujúci s muškami drosofila, zistili, že za určitých podmienok sú mikroštruktúry schopné obnoviť genetické abnormality. Uskutočnili sa experimenty na štúdium „nevyhnutných a dostatočných“ podmienok pre zánik populácie Drosofila. Z tohto dôvodu boli najsilnejší, najzdravší jedinci vybraní z populácie a zostali geneticky nedostatkoví. V piatej šiestej generácii tejto populácie boli zapnuté mdg-štruktúry. Oni sa vyhýbali postihnutým oblastiam (tjs geneticky zdravy sa vyhybali degeneratom) a DNA bola opravená. Narodili sa úplne normálni jedinci múch.


Podobne sa dalo vnimat aj v historii Ruska. Ved do prvej svetovej vojny to prebiehala cista genocida. Lud bol hlupy. Mudrych vyvrazdovali a co sa stalo neskor? Neuveritelny rozmach, ktoreho vysledkom boli lety do vesmiru. Vsetko zle je na nieco dobre. Clovek v potencialne zlej sprave hlada to dobre, nedoclovek ihned zacne hresit nadavat, produkovat negativne emocie. Ale negativna emocia kladu emociu nevyvola smile


Litania o veku vlka, socialnej hygiene a likvidacii neludi kovidom V cine sa hovori, ze najhorise je zit v casoch kedy sa "menia epochy" (teraz sa meni epocha z ryb na vodnara). Slovania tiez tomu obdobiu hovoria "cas vlka" - vlk poziera vsetko chore. Socialna hygiena je proces, ktory automaticky odstranuje zo spolocnsoti degeneratov, vadnych jedincov, chorych jedincov atd atd ... Ako dobre vieme v dnesnej dobe je uplne vypnuta funkcia socialnej hygieny. Nasledok toho su jedinci ako Kalmus, igiot atd atd ... Ako obcas je mozne vidiet na videach ako socialna hygiena zauraduje - napriklad ako somarovi fotiacemu sa s prichadzajucim vlakom, vlak rozflaka hlavu. Ale tieto "nahody" su len velmi zriedkave pretoze vacsinou su takyto jedinci chraneny pred prirodzenymi procesami betonom mesta. V meste velmi velmi malo je vidno taketo "nahody". Takze je nakumulovane velke mnozstvo do nepricetna zdegenerovanych jedincov. Medzi nich budeme pocitat aj tych co skoncili na liekoch, v nemocniciach atd ... to je vsetko chora cast spolocnosti, ktora nie je mala. Choroba znamena, ze clovek sa musi zmenit. Napriklad ak clovek smrka 2 X do roka (v jari a jeseni) tak to nie je kvoli virusu, to nie je zly virus chripky, to je vysledok jeho celorocneho zivotneho stylu- pojedanie pOtravy a malo pohybu. Alebo su aj fajovesjei poruchy- ako napriklad porucha stitnej zlazy, ktora ma povod v psychike cloveka. Jedinec nedosiahol kvality cloveka, nechape procesy okolo, prebera zle programy a tie mu nicia dusu a telo. Velmi zaujimave je pozorovat co sa deje s ludmi v dnesnom case. Vlada vyhlasuje rozne "opatrenia", media siria hysteriu a ludia z toho doslova choreju. Pustaju si informacie rovno do psychiky a tam tie informacie sposobuju nenavratne skody. Napriklad jedna zena vo vzdialenej rodine skoncila na psychiatrii ked zacala korona. Pozeranie sprav v TV, pocuvanie hysterie v radiu jej doslova naburalo psychiku. Bala sa vyst vonku na svetlo, zacala mat zachvaty uzkosti, bala sa. Kde bol problem? Ta zena vobec nedavala vstupne informacie do karanteny. ![60390a80c36e4](serve/attachment&path=60390a80c36e4) http://leva-net.webnode.cz/products/dostatecne-vseobecna-teorie-rizeni-27/ Priklad informacie "Vlada nariadila nosit rusko" Clovek ihned da taku informaciu do karanteny, pretoze tato informacia moze uplne zmenit jeho zivot. Pocas doby, kedy sa informacia nachadza v karantene prichadzaju nove informacie - rusko nechrani pred kovidom (je to napisane aj na obale ruska) - rusko sposobuje tazkosti dychania - policia nedokaze kontrolovat kazdeho co nenosi rusko - policia nepokutuje cloveka iduceho v poli bez ruska (az na vynimky, ktore sa vyzivaju v terorizovani, 5 % policajtov) Po prichode tychto informacii do psychiky cloveka, informacia o noseni ruska je vyhlasena za nepravdivu, skodnu. Clovek ju prekonvertuje na informaciu - budem nosit rusko v MHD, obchode a pri navsteve verejnych institucii, na zbytok dlabat. Idem si na elektricku bez ruska, z obchodu do obchodu bez ruska (nasadim si ho az pred vstupom do obchodu). Nedusim sa. Neskodim si. Porozrujem biorobotov okolo, co nosia rusko aj v aute. Ale co s tymi, co tuto informaciu (ako aj dalsie ine) pustaju rovno do psychiky? Ako prve mozeme vidiet negativnu reakciu, vybuch negativnej emocie (zamer nariadenia?). Po tom narek, ze co si teraz pocneme, ako budeme dalej zit, zacne sa bedakanie, nadavanie atd atd. Uz vidime skodu na psychike, neclovek si zacne nahovarat, ze cely svet je zly, ze uz sa udusi ruskom, ze ho chce stat zabit atd. Je este aj opak a to uplna pokora bez rozmyslania - ano budem nosti rusko lebo tak farar (igiot) kazali. Plna spokojnost. U tychto jedincov aj casto krat vidno zasah realnej magie. Magia to je zmena fyzickeho stavu doprovadzana urcitou informaciou. Napriklad - jozko je uplne vystraseny z korony. Jasne ze dostane nejaku nadchu, spanikari, ihned povie ze je to korona. nechtiac pocas tej nadchy zakopne o stolik malickom. Neskutocna bolest. Kost je pomliazdena. V psychike si spoji koronu (nadchu) s bolestou malicka. Po case sa jozko zotavi. Avsak dalsi rok ho zase navstivi nadcha, pretoze chorobou nepocohpil ze sa ma zmenit... a co vidime - bud znova do niecoho nechtiac kopne a boli ho este aj daco navyse alebo ho zacne boliet malicek ... z nicoho nic. Pripadne este sa stava, ze jozka malicek neprestane boliet ani po tom co korona (realne nadcha) uz davno odisla. Psychika si spojila bolest s informaciami o korone - ktore neskutocne vplyvali na psychiku cloveka a nastal skrat. Viem o par pripadoch co tvrdia "po korone ma stale bolia svaly" "po korone ma neprestal boliet chrbat". - vsetko je to "magicke" posobenie tjs informacia, ktora mala ostat v karantene narusila psychiku a vytvorila fantoma (nieco co nema realnu pricinu ani existenciu) bolesti organu\miesta tela. Este raz pripomeniem, ze toto sa stava len neclovekom, clovek si takuto zmenu psychiky nedopusti, informaciu ostrazi. Podobne som vnimal, ked nam kolega oznamil ze ma koronu. Moja psychika hned zacala reagovat, a co viac, telo sa snazilo navodit pocit choroby? Ihned som tento proces stopol a som sa sam seba opytal "Ale ale co to co to? Ved ja som zdravy a s chorym som sa nestretol", na co sa ihned spychika upokojila. Ale prislo osvietenie - odkial sa vzala ta reakcia tela \ psychiky? Ved to nebolo z mojej hlavy. A to by som opisal ako magiu - inak povedane neprimerane informacne posobenie na psychiku cloveka (pretazovanie psychiky cloveka). Takze mame uz aj ludi "zakliatych" (neviem ako inak by som to vyjadril v jazyku KSB). Proste ludia, ktori trpia fantomovymi bolestami po prekonani kovidu. O fantomoch v mysli o tom ze vsetko treba cistit savom, v lese nosit rusko atd ani radsej hovorit nebudem. Podstatne je ze tu mame kopu chorych ludi co si nazberali karmu za zivot a zakliatych. Dalej nastava socialna hygiena. Takyto clovek dostane kovid. Samozrejme psychika u zakliatych ihned vypina vsetky obranne mechanizmi tela, lebo "ved v spravach hovorili ze to je smrtelna choroba". Vsetci okolo sa zacnu spravat k choremu akoby mal nevyliecitelnu chorobu. Telo choreho nevidi dovod bojovat ... preco by malo ked dusa a duch uz vzdal vojnu bez bitky? Nastava smrt. U druhej skupiny chorych co uz beru par desatroci lieky na kadeco prichadza posledna rana egyptska, kedy telo uz nezvlada bojovat. Vypoveda sluzbu. Presne ako sa pise v mediach .... dochodci - ti co sa nedbaju o seba v dome "dochodcov" hynu ako muchy. Preto sa jeden zomrely dochodca pocita na Slovensku za 4. Dobre vedia, ze ti budu zomierat. Ale to nie je problem korony, to je problem ich osobny. Ako mohli dospiet do takeho stadia, ze ich telo uz nema ani percento rezervy? Ako pocuvali hlas Stvoritela v sebe? Ako reagovali na rozne choroby? Zmenili sa? Ta deee... ako som pocul jednu cetku v nemocnici ... "primar mi povedzel ze mam schudnuc .... a to sebe mysli ze to je jednoduche v 50 rokoch?" - ano ano, jednoduche to je, staci nezrat. Ale cetka sa vehementne obhajovala ... A tu vidime ten cas vlka - likvidacia vsetkeho nezdraveho. Chori jedinci idu ako prvi. Stat narocky rozsiruje koronu aj k tym najviac chorym a nachylnym na choroby (dochodci). Za nimi nasleduju zakliaty - jedinci uplne ovladnuti mediami. Bud uplne zlyhaju ked koronu dostanu, alebo im ostavaju dozivotne problemy alebo sa idu "poslusne ockovat" ktovie akym hnojom (to je pripad pritakavacov - tjs tych co nepanikaria a vsetko beru s "pokorou" a nepochopenim relneho stavu). Mohli by sme povedat ze to je "nehumanne" ved tym neclovekom nedavame moznost stat sa clovekom. Ale taka je doba. Mali cas doteraz sa prebrat, opravit, pohnut sa dalej, vyvijat sa. Ale oni tu moznost nevyuzili... a dalsia moznost uz neprichadza, uz prichadza tlak na jedinca a ten sa pod nim bud uplne zruti alebo sa preberie a zacne zit. Budeme vidiet vela obeti tejto doby. Uz sa zacina hovorit o masivnej depresii populacie - ano presne tak, neclovek nedokaze zvladat informacie, nastava depresia a bud dostane chorobu a ho skoli alebo si sam zoberie zivot. A to este nie je koniec. Zoberme si, ze korona prejde co sa stane dalej. Ved ked niekto stretne matelka tak ho zabije na mieste. Takze chori sa zacnu navzajom vyvrazdovat. Presne ako som napisal na zaciatku, vsetko nezdrave zahynie. Este preco pisem nezdrave ? Zdravy jedinec sa vynajde, nedopusti si zmenu psychiky mediami atd. A ak si myslite, ze aj zdravych vyzabijaju a nechaju len chorych tak pripomeniem Začiatkom roku 1977 časopis Science uverejnil správu o objavení mobilných dispergovaných génov. Alebo skrátenr - mdg-štruktúr. Autori tejto práce, Ju V. Il'in, E. V. Anan'ev a N. A. Čurikov, pracujúci s muškami drosofila, zistili, že za určitých podmienok sú mikroštruktúry schopné obnoviť genetické abnormality. Uskutočnili sa experimenty na štúdium „nevyhnutných a dostatočných“ podmienok pre zánik populácie Drosofila. Z tohto dôvodu boli najsilnejší, najzdravší jedinci vybraní z populácie a zostali geneticky nedostatkoví. V piatej šiestej generácii tejto populácie boli zapnuté mdg-štruktúry. Oni sa vyhýbali postihnutým oblastiam (tjs geneticky zdravy sa vyhybali degeneratom) a DNA bola opravená. Narodili sa úplne normálni jedinci múch. Podobne sa dalo vnimat aj v historii Ruska. Ved do prvej svetovej vojny to prebiehala cista genocida. Lud bol hlupy. Mudrych vyvrazdovali a co sa stalo neskor? Neuveritelny rozmach, ktoreho vysledkom boli lety do vesmiru. Vsetko zle je na nieco dobre. Clovek v potencialne zlej sprave hlada to dobre, nedoclovek ihned zacne hresit nadavat, produkovat negativne emocie. Ale negativna emocia kladu emociu nevyvola :)
Upravené 26. 2. 2021 o 16:42

Z Testoviča dnes vypadlo:"Vírus je len taký silný,ako my sme slabí". https://www.hlavnespravy.sk/premier-ku-spekulaciam-o-tvrdom-lockdowne-fabriky-sa-napriek-aktualnej-epidemickej-situacii-zatvarat-nebudu/2451608


Z Testoviča dnes vypadlo:"Vírus je len taký silný,ako my sme slabí". https://www.hlavnespravy.sk/premier-ku-spekulaciam-o-tvrdom-lockdowne-fabriky-sa-napriek-aktualnej-epidemickej-situacii-zatvarat-nebudu/2451608

Ferry, moc díky za úvahu. Rád jsem si ji přečetl. Zaujala mne ta část s tím experimentem u drosofily. Podařilo se mi dohledat ten časopis, ročník a číslo (https://science.sciencemag.org/content/198/4320) a dokonce jsem našel i ten článek od těch autorů, který tam vyšel v tom roce 1977 (https://sci-hub.se/10.1126/science.401545), ale ta zmíňka o tom typu experimentu s drosofilou tam nebyla. Článek je o něčem jiném. Moc mě to zajímá, takže jsem dal do hledání a našel jsem asi 32 článků, které mají v názvu drosophila (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?term=Tchurikov+NA&sort=pubdate&size=100) a pokud to najdu, dodám sem originál.


Ferry, moc díky za úvahu. Rád jsem si ji přečetl. Zaujala mne ta část s tím experimentem u _drosofily_. Podařilo se mi dohledat ten časopis, ročník a číslo (https://science.sciencemag.org/content/198/4320) a dokonce jsem našel i ten článek od těch autorů, který tam vyšel v tom roce 1977 (https://sci-hub.se/10.1126/science.401545), ale ta zmíňka o tom typu experimentu s _drosofilou_ tam nebyla. Článek je o něčem jiném. Moc mě to zajímá, takže jsem dal do hledání a našel jsem asi 32 článků, které mají v názvu _drosophila_ (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?term=Tchurikov+NA&sort=pubdate&size=100) a pokud to najdu, dodám sem originál.
Upravené 26. 2. 2021 o 18:05

O ludoch


Pozeram tak dneska z okna. Ihrisko, na nom kopa deti, rodicov. Tabulka strhnuta z ihriska a hoden v trave tak 200 metrov dalej 6041188f14fce


Na lavicke si sedi mlady par , bez rusok. Oproti mne ide mlada matka s kocikom a tiez bez ruska. Kamarat vojak mi pise ze ide kontrolovat ci ludia idu do prace a pritom sranduje ze "Za komunistov sme kontrolovali tych co nechodia do prace a teraz kontrolujeme tych co chodia do prace, z coho budu ludia zit ked nepojdu do prace?" - vyjadril jednoznacny odmietavy postoj voci nariadeniam. V restike sa pytam, ze ci musim mat filter (v ktorom sa dusim) tetka sa len usmiala a patricne ohodnotila "nariadenia vlady". V elektricke cestuju ludia s ruskami (seru na filtre). Spravca bytovky stale chodi bez ruska po vonku (aj ked nejaky somar vyvesil oznam, ze mame nosit ruska vo vytahu, lebo zevraj v nemecku jeden clovek nakazil celu bytovku). Po uliciach uz stvrtina az polovicka ludi ruska nenosi. Policajne kontroly sa vykonali az raz ... nikde policajtov nevidim. Obcas dostanem nejake echo ze niekoho nahodne stopli (vacsinou podozrivu osobu) - ziadne terorizovanie (ano je 5 % psychopatov aj v policii ale bez nich si myslim ze policia zvlada uspesne ignorovat nariadenia protiustavne). V obcohodoch na zaciatku kontrolovali ze ci si ludia "dezinfikuju ruky" a teraz? Kazdy na to dlabe. KOntrolovali pocet ludi na plochu predajni - aj na to sa dlabe. Vsetko ludia zacali ignorovat .... a zevraj ovce ...
A tak som si uvedomil, nie nie, Slovensky narod sa nikdy nepodvolil, on si prisposobuje koncepciu - doslova ohyba, poludstuje nariadenia a zakony co vydavaju paraziti vo vlade. Tak ako si Slovensky lud poohybal biblicku otrokarsku koncepciu (kedy v stredoveku nebolo rozdielu medzi panom a poddanym ale spolu nazivali - to mi dedo vysvetloval [samozrejme az na vynimky]). Podobne cesky narod. Jeho zosmiesnenie nariadeni uplne zdiskreditovalo celu vladu.


Nakoniec by som povedal - ano mysleli si, ze nas ovladnu, ze nas zotrocia, ale predsa je v nas duch slobodny a ten ohyba parazitov vladnucich a nakoniec ich aj zomelie. Duch Slovansky je 100 X silnejsi nez ti paraziti vo vlade a uz vitazi nad nimi ... kruty bude koniec pre parazitov.


Nakoniec pridam par obrazkov z fb ankety (ano poctivo vyplnam ankety o korone co mi na fb chodia, pretvarujem sa ze som poctiva ovca facebookova smile ) Vsimnite si tie otazky o dovere v "osobnosti" stat politikov .... azda si uvedomili systemove nastroje ze uz im nikto neveri kvoli korone?


60411bbac3337
60411bbac2b82


O ludoch Pozeram tak dneska z okna. Ihrisko, na nom kopa deti, rodicov. Tabulka strhnuta z ihriska a hoden v trave tak 200 metrov dalej ![6041188f14fce](serve/attachment&path=6041188f14fce) Na lavicke si sedi mlady par , bez rusok. Oproti mne ide mlada matka s kocikom a tiez bez ruska. Kamarat vojak mi pise ze ide kontrolovat ci ludia idu do prace a pritom sranduje ze "Za komunistov sme kontrolovali tych co nechodia do prace a teraz kontrolujeme tych co chodia do prace, z coho budu ludia zit ked nepojdu do prace?" - vyjadril jednoznacny odmietavy postoj voci nariadeniam. V restike sa pytam, ze ci musim mat filter (v ktorom sa dusim) tetka sa len usmiala a patricne ohodnotila "nariadenia vlady". V elektricke cestuju ludia s ruskami (seru na filtre). Spravca bytovky stale chodi bez ruska po vonku (aj ked nejaky somar vyvesil oznam, ze mame nosit ruska vo vytahu, lebo zevraj v nemecku jeden clovek nakazil celu bytovku). Po uliciach uz stvrtina az polovicka ludi ruska nenosi. Policajne kontroly sa vykonali az raz ... nikde policajtov nevidim. Obcas dostanem nejake echo ze niekoho nahodne stopli (vacsinou podozrivu osobu) - ziadne terorizovanie (ano je 5 % psychopatov aj v policii ale bez nich si myslim ze policia zvlada uspesne ignorovat nariadenia protiustavne). V obcohodoch na zaciatku kontrolovali ze ci si ludia "dezinfikuju ruky" a teraz? Kazdy na to dlabe. KOntrolovali pocet ludi na plochu predajni - aj na to sa dlabe. Vsetko ludia zacali ignorovat .... a zevraj ovce ... A tak som si uvedomil, nie nie, Slovensky narod sa nikdy nepodvolil, on si prisposobuje koncepciu - doslova ohyba, poludstuje nariadenia a zakony co vydavaju paraziti vo vlade. Tak ako si Slovensky lud poohybal biblicku otrokarsku koncepciu (kedy v stredoveku nebolo rozdielu medzi panom a poddanym ale spolu nazivali - to mi dedo vysvetloval [samozrejme az na vynimky]). Podobne cesky narod. Jeho zosmiesnenie nariadeni uplne zdiskreditovalo celu vladu. Nakoniec by som povedal - ano mysleli si, ze nas ovladnu, ze nas zotrocia, ale predsa je v nas duch slobodny a ten ohyba parazitov vladnucich a nakoniec ich aj zomelie. Duch Slovansky je 100 X silnejsi nez ti paraziti vo vlade a uz vitazi nad nimi ... kruty bude koniec pre parazitov. Nakoniec pridam par obrazkov z fb ankety (ano poctivo vyplnam ankety o korone co mi na fb chodia, pretvarujem sa ze som poctiva ovca facebookova :D ) Vsimnite si tie otazky o dovere v "osobnosti" stat politikov .... azda si uvedomili systemove nastroje ze uz im nikto neveri kvoli korone? ![60411bbac3337](serve/attachment&path=60411bbac3337) ![60411bbac2b82](serve/attachment&path=60411bbac2b82)

U nás podobně. Do práce musím překonat hranice pěti okresů a za týden jsem nebyl kontrolován žádnou policejní hlídkou, i když mám pražskou SPZ. Včera to vypadalo, že konečně mě na posledním výjezdu zkontrolují, ale policajt právě v poli vykonával svoji potřebu a tak zase nic. smile


U nás podobně. Do práce musím překonat hranice pěti okresů a za týden jsem nebyl kontrolován žádnou policejní hlídkou, i když mám pražskou SPZ. Včera to vypadalo, že konečně mě na posledním výjezdu zkontrolují, ale policajt právě v poli vykonával svoji potřebu a tak zase nic. :)

Teď jsem nahlédl na PL a tam článek, který potvrzuje moje pozorování


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vlada-dela-bu-bu-bu-ale-lide-uz-ji-na-to-kaslou-Banda-ko-otu-nadavaji-Jeli-jsme-pres-dva-okresy-ani-jeden-policajt-656125


Teď jsem nahlédl na PL a tam článek, který potvrzuje moje pozorování https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vlada-dela-bu-bu-bu-ale-lide-uz-ji-na-to-kaslou-Banda-ko-otu-nadavaji-Jeli-jsme-pres-dva-okresy-ani-jeden-policajt-656125

Litania o veku vlka, socialnej hygiene a likvidacii neludi kovidom

Tento článek je tak přísný (přesný?), že si ho zatím dám raději do karantény :-)


[quote="pid:5013, uid:106"]Litania o veku vlka, socialnej hygiene a likvidacii neludi kovidom[/quote] Tento článek je tak přísný (přesný?), že si ho zatím dám raději do karantény :-)

tu nejde o presny vypocet, tu ide o formovanie myslenia....


Tady se spíše kloním k Ferymu. Jestliže je celý vzdělávací systém založený na základech METS a je ho třeba změnit na MIM, pak je otázka jestli změna přijde ze "zhora zajetého", či příjde očista "zespodu".


Ještě přiložím do talónu tento článek.


https://www.google.com/amp/s/atlara.wordpress.com/2011/05/26/nikolaj-levasov-posledni-noc-svaroga-1-cast/amp/


[quote="pid:4919, uid:187"]tu nejde o presny vypocet, tu ide o formovanie myslenia....[/quote] Tady se spíše kloním k Ferymu. Jestliže je celý vzdělávací systém založený na základech METS a je ho třeba změnit na MIM, pak je otázka jestli změna přijde ze "zhora zajetého", či příjde očista "zespodu". Ještě přiložím do talónu tento článek. https://www.google.com/amp/s/atlara.wordpress.com/2011/05/26/nikolaj-levasov-posledni-noc-svaroga-1-cast/amp/
6.45k
91
20
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept