Politika v SR
protest na hodzovom namesti

zivy stream, prenos pavla zitka z bratislavy:
https://www.facebook.com/watch/live/?v=282676616989773&ref=watch_permalink


mluvi s lidmi. snazil se komunikovat i s policii. odmitaji mluvit, odchazi. je videt, ze policajti toho maji uz dost. dockame se toho, ze se pridaji na stranu lidu, jako ve francii a italii? :-)


zatykani aktivisty na hlavnim nadrazi:
https://www.facebook.com/jozef.klani/videos/800534613988413


zivy stream, prenos pavla zitka z bratislavy: https://www.facebook.com/watch/live/?v=282676616989773&ref=watch_permalink mluvi s lidmi. snazil se komunikovat i s policii. odmitaji mluvit, odchazi. je videt, ze policajti toho maji uz dost. dockame se toho, ze se pridaji na stranu lidu, jako ve francii a italii? :-) zatykani aktivisty na hlavnim nadrazi: https://www.facebook.com/jozef.klani/videos/800534613988413
Upravené 29. 7. 2021 o 10:13

Dal som na svoju stránku výzvu pre protestujúcich. Podľa mňa nemáme ani čas ani kapacitu nato, presadiť nové verzie vlajok a podobných vecí. Pracujme teda aspoň s heslom, čiže základným cieľom. Nech je len jeden transparent, nie tisíc.


https://svetonazor.klimo.net/2021/07/29/a-co-po-protestoch/


Dal som na svoju stránku výzvu pre protestujúcich. Podľa mňa nemáme ani čas ani kapacitu nato, presadiť nové verzie vlajok a podobných vecí. Pracujme teda aspoň s heslom, čiže základným cieľom. Nech je len jeden transparent, nie tisíc. https://svetonazor.klimo.net/2021/07/29/a-co-po-protestoch/

Moderátor

Odkaz na článok mi odstránili na stránke Pendleri v ohrození na FB, pretože obsahuje odkaz na stránku mimo skupiny.


Odkaz na článok mi odstránili na stránke Pendleri v ohrození na FB, pretože obsahuje odkaz na stránku mimo skupiny.

Moderátor

Odkaz na článok mi odstránili na stránke Pendleri v ohrození na FB
pretože tento protest je zamýšľaný od samého počiatku ako provokácia, viď. https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/28/drzat-sa-istiny-po-slovensky/#comment-13262


[quote="pid:27224, uid:127"]Odkaz na článok mi odstránili na stránke Pendleri v ohrození na FB[/quote] pretože tento protest je zamýšľaný od samého počiatku ako provokácia, viď. https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/28/drzat-sa-istiny-po-slovensky/#comment-13262

Toto píšu na stránke imhd.sk


Dav totiž zablokoval cestu a DP prerušil premávku


Tu z info na stránke



Pre zablokovanie cesty skupinou výtržníkov je aktuálne zastavená premávka na linkách 31 39 80 83 84 93 94 147 203 207 a 212 na Hodžovom námestí. Odporúčame uvedému úseku sa vyhnúť. Prerušená je dôsledkom toho aj premávka MHD okolo Hradu a na Kolibu.>



Takže výtržnici
https://imhd.sk/ba/doc/sk/20770/Zastavenie-prem%C3%A1vky-MHD-na-Hod%C5%BEovom-n%C3%A1mest%C3%AD


Toto píšu na stránke imhd.sk Dav totiž zablokoval cestu a DP prerušil premávku Tu z info na stránke > Pre zablokovanie cesty skupinou výtržníkov je aktuálne zastavená premávka na linkách 31 39 80 83 84 93 94 147 203 207 a 212 na Hodžovom námestí. Odporúčame uvedému úseku sa vyhnúť. Prerušená je dôsledkom toho aj premávka MHD okolo Hradu a na Kolibu.> Takže výtržnici https://imhd.sk/ba/doc/sk/20770/Zastavenie-prem%C3%A1vky-MHD-na-Hod%C5%BEovom-n%C3%A1mest%C3%AD

ak skutočne budú lietať kamene, tak dúfam, že to skončí pozatýkaním dotyčných a príslušným obvinením. Budem rád, ak to neskončí zavedením vojnového stavu.
Pozatýkanie a uväznenie tých, čo si priniesli na protest kamene, bude len vyčistením poľa od provakatérov, pre protesty na 1. septembra a dobrou príučkou pre protestujúcich, ako sa to robiť nemá. Nech si to v plnej miere odnesú len provokatéri a vojnoví štváči z oboch strán.


ak skutočne budú lietať kamene, tak dúfam, že to skončí pozatýkaním dotyčných a príslušným obvinením. Budem rád, ak to neskončí zavedením vojnového stavu. Pozatýkanie a uväznenie tých, čo si priniesli na protest kamene, bude len vyčistením poľa od provakatérov, pre protesty na 1. septembra a dobrou príučkou pre protestujúcich, ako sa to robiť nemá. Nech si to v plnej miere odnesú len provokatéri a vojnoví štváči z oboch strán.

Nech si to v plnej miere odnesú len provokatéri a vojnoví štváči z oboch strán.


sledovala jsem to rano a lidi, co tam mluvili vyzyvali ke klidu. rikali, aby neprovokovali a ani neutocili na policajty. nevidela jsem tam zadne provokace. vse zatim probiha v klidu. na FB provokateri jsou v diskusich. prenosy blokuji. myslim, ze kazdy rozumny clovek chape, ze je nutne nedat opacne strane zaminku a nenechat se vyprovokovat.


[quote="pid:27237, uid:112"]Nech si to v plnej miere odnesú len provokatéri a vojnoví štváči z oboch strán.[/quote] sledovala jsem to rano a lidi, co tam mluvili vyzyvali ke klidu. rikali, aby neprovokovali a ani neutocili na policajty. nevidela jsem tam zadne provokace. vse zatim probiha v klidu. na FB provokateri jsou v diskusich. prenosy blokuji. myslim, ze kazdy rozumny clovek chape, ze je nutne nedat opacne strane zaminku a nenechat se vyprovokovat.

Na KSB Správy na https://web.telegram.org/k/ admin priamo z protestu zverejnil správu :


Pripojili sa aj autobusári, jeden autobus zakliesnil hlavnú tepnu


610293bf92e28


ďalšia: Okolo 20 000 ľudí, môj konzultovaný odhad. Časť kukláčov dala prilby dole.


Na KSB Správy na https://web.telegram.org/k/ admin priamo z protestu zverejnil správu : Pripojili sa aj autobusári, jeden autobus zakliesnil hlavnú tepnu ![610293bf92e28](serve/attachment&path=610293bf92e28) ďalšia: Okolo 20 000 ľudí, môj konzultovaný odhad. Časť kukláčov dala prilby dole.
Upravené 29. 7. 2021 o 13:46

Pripojili sa aj autobusári, jeden autobus zakliesnil hlavnú tepnu


konecne


[quote="pid:27256, uid:111"]Pripojili sa aj autobusári, jeden autobus zakliesnil hlavnú tepnu[/quote] konecne

Niektori mladi Bratislavcania, asi ti, co nesuhlasia s protestom, prechadzaju popri dave s ruskami vytiahnutymi pomaly na oci. A ten pohrdavy pohlad.. Akoby sli zoologickou.
Kosice budu mat asi viac mladych na demonstracii.


Niektori mladi Bratislavcania, asi ti, co nesuhlasia s protestom, prechadzaju popri dave s ruskami vytiahnutymi pomaly na oci. A ten pohrdavy pohlad.. Akoby sli zoologickou. Kosice budu mat asi viac mladych na demonstracii.

@pluska.sk a Zilinka/Caputova: vyznie to ako komedia, ked ide konzultovat situaciu s p-rezitentkou (kriminalnickou), ktora v tom celom ma prsty

@pluska.sk a Zilinka/Caputova: vyznie to ako komedia, ked ide konzultovat situaciu s p-rezitentkou (kriminalnickou), ktora v tom celom ma prsty

mladi Bratislavcania, asi ti, co nesuhlasia s protestom, prechadzaju popri dave s ruskami vytiahnut


6102a5723db47


Žiaľ, ľudia si nedovidia na špičku nosa. To je presne to, mna sa to netýka. Ach jaj. Pritom tu ide oveľa, o všetko, o budúcnosť. Najviac sa vždy bavím, málokto z tých, kt “potrebujú” pracovať robí na seba. Myslím tým, že sú zamestnancami…


[quote="pid:27267, uid:95"]mladi Bratislavcania, asi ti, co nesuhlasia s protestom, prechadzaju popri dave s ruskami vytiahnut[/quote] ![6102a5723db47](serve/attachment&path=6102a5723db47) Žiaľ, ľudia si nedovidia na špičku nosa. To je presne to, mna sa to netýka. Ach jaj. Pritom tu ide oveľa, o všetko, o budúcnosť. Najviac sa vždy bavím, málokto z tých, kt “potrebujú” pracovať robí na seba. Myslím tým, že sú zamestnancami…
Upravené 29. 7. 2021 o 14:59

Niektori mladi Bratislavcania, asi ti, co nesuhlasia s protestom, prechadzaju popri dave s ruskami vytiahnutymi pomaly na oci


i v diskusich na FB je mozny sledovat "generacni stret". pokud pominu trolly a provokatery, je to zarazejici, jak mladi lide urazi starsi generaci, ktera se snazi postavit systemu. dnesni mlade generaci chybi pokora.


(off topic, update z australie: ted mi psala kamaradka z australie, sleduje prenos na slovensku a pise, ze v sydney byla povolana armada na pomoc policii na kontrolu dodrzovani lockdownu. doporucila mi sledovat jejich tv kanal sky news - udajne jediny proticovidovy; australie vyhostuje lidi, kteri nemaji australske obcanstvi a jsou proti covidu)


[quote="pid:27267, uid:95"]Niektori mladi Bratislavcania, asi ti, co nesuhlasia s protestom, prechadzaju popri dave s ruskami vytiahnutymi pomaly na oci[/quote] i v diskusich na FB je mozny sledovat "generacni stret". pokud pominu trolly a provokatery, je to zarazejici, jak mladi lide urazi starsi generaci, ktera se snazi postavit systemu. dnesni mlade generaci chybi pokora. (off topic, update z australie: ted mi psala kamaradka z australie, sleduje prenos na slovensku a pise, ze v sydney byla povolana armada na pomoc policii na kontrolu dodrzovani lockdownu. doporucila mi sledovat jejich tv kanal sky news - udajne jediny proticovidovy; australie vyhostuje lidi, kteri nemaji australske obcanstvi a jsou proti covidu)

jak mladi lide urazi starsi generaci, ktera se snazi postavit systemu. dnesni mlade generaci chybi pokora.


aj pokora a hlavne skúsenosti. My sme si už raz take zažili (ja mám 46), vieme čo to je. Ale títo nie, neviem prečo im to rodicia nevysvetľujú.


[quote="pid:27276, uid:347"]jak mladi lide urazi starsi generaci, ktera se snazi postavit systemu. dnesni mlade generaci chybi pokora.[/quote] aj pokora a hlavne skúsenosti. My sme si už raz take zažili (ja mám 46), vieme čo to je. Ale títo nie, neviem prečo im to rodicia nevysvetľujú.

H** jeden. 6102a6e044d67


Tak o ide rozprávať o klamstvách a on ide odporúčať tehotným aby sa ockovani, že je to úplne bezpečne… čo je toto za mentalita, z toho mi je zle. Tak x lekárov, kt broja, všetci šíria klamstvá. Mi to pripomína časy nie tak dávne, pravdu má len KSC.


H**** jeden. ![6102a6e044d67](serve/attachment&path=6102a6e044d67) Tak o ide rozprávať o klamstvách a on ide odporúčať tehotným aby sa ockovani, že je to úplne bezpečne… čo je toto za mentalita, z toho mi je zle. Tak x lekárov, kt broja, všetci šíria klamstvá. Mi to pripomína časy nie tak dávne, pravdu má len KSC.
Upravené 29. 7. 2021 o 15:04

aj pokora a hlavne skúsenosti. My sme si už raz take zažili (ja mám 46), vieme čo to je. Ale títo nie, neviem prečo im to rodicia nevysvetľujú.


lavazzo, to je prave to, ze rodice jim to nevysvetli a ja myslim, ze rodice musi byt stejni. mlada generace vzdy prinasela nejaky revolucni duch do spolecnosti. v dejinach mame prece hodne prikladu, kdy prave mladi, studenti, chteli neco zmenit. ted mi prijde, ze tahle generace je spokojena ve svete svych iphones a virtualni reality a laxne prijima to, co jim mainstream podhodi.


[quote="pid:27277, uid:273"]aj pokora a hlavne skúsenosti. My sme si už raz take zažili (ja mám 46), vieme čo to je. Ale títo nie, neviem prečo im to rodicia nevysvetľujú.[/quote] lavazzo, to je prave to, ze rodice jim to nevysvetli a ja myslim, ze rodice musi byt stejni. mlada generace vzdy prinasela nejaky revolucni duch do spolecnosti. v dejinach mame prece hodne prikladu, kdy prave mladi, studenti, chteli neco zmenit. ted mi prijde, ze tahle generace je spokojena ve svete svych iphones a virtualni reality a laxne prijima to, co jim mainstream podhodi.

kdy prave mladi, studenti, chteli neco zmenit. ted mi prijde, ze tahle generace je spokojena ve svete svych iphones a


presne. Žiaden revolučný duch, žiadna tvorivosť. Mimovládky spravili dobrú prácu, pretože tu vyrástla generácia konzumentov, kt nekriticky prijímajú, čo im matrix predkladá. Ja pevne verím, že sa mýlim a to zdravé jadro stále niekde je.


[quote="pid:27280, uid:347"]kdy prave mladi, studenti, chteli neco zmenit. ted mi prijde, ze tahle generace je spokojena ve svete svych iphones a[/quote] presne. Žiaden revolučný duch, žiadna tvorivosť. Mimovládky spravili dobrú prácu, pretože tu vyrástla generácia konzumentov, kt nekriticky prijímajú, čo im matrix predkladá. Ja pevne verím, že sa mýlim a to zdravé jadro stále niekde je.

Ja pevne verím, že sa mýlim a to zdravé jadro stále niekde je.

nezanedbatelna cast zdraveho jadra pracuje v zahranici


[quote="pid:27281, uid:273"]Ja pevne verím, že sa mýlim a to zdravé jadro stále niekde je.[/quote] nezanedbatelna cast zdraveho jadra pracuje v zahranici

Ja pevne verím, že sa mýlim a to zdravé jadro stále niekde je.


lavazzo, urcite jsou i mladi, kteri se nespokoji jen s tim, co je "na povrchu". rekla bych, ze zase plati pravidlo, ze ti, co si museji vsechno vybojovat, co pochazi z chudsich pomeru, co nedostali v zivote vse zadarmo, ti maji potencial byt tim "zdravym jadrem".
...a taky, cim mene absoloventu filozofickych fakult, tim bych videla budoucnost optimistictejsi:-)


[quote="pid:27281, uid:273"]Ja pevne verím, že sa mýlim a to zdravé jadro stále niekde je.[/quote] lavazzo, urcite jsou i mladi, kteri se nespokoji jen s tim, co je "na povrchu". rekla bych, ze zase plati pravidlo, ze ti, co si museji vsechno vybojovat, co pochazi z chudsich pomeru, co nedostali v zivote vse zadarmo, ti maji potencial byt tim "zdravym jadrem". ...a taky, cim mene absoloventu filozofickych fakult, tim bych videla budoucnost optimistictejsi:-)

..a prestitutky systemu pomahaju:
"Pred Prezidentským palácom v Bratislave protestujú desiatky ľudí." linka
"Stovky ľudí sa zhromaždili aj dnes pred Prezidentským palácom."
https://www.topky.sk/cl/10/2157841/VIDEO-Protest-demonstrantov-sposobuje-vazne-problemy--Pre-blokadu-krizovatky-sa-musela-otacat-aj-sanitka-


a nakoniec zistime, ze tam vlastne nikto neprisiel, iba zhodou okolnosti stupla navstevnost turistov


..a prestitutky systemu pomahaju: "Pred Prezidentským palácom v Bratislave protestujú **desiatky** ľudí." [linka](https://www.parlamentnelisty.sk/spravy/445911/pred-prezidentskym-palacom-v-bratislave-protestuje-dav-ludi-proti-vyhodam-pre-zaockovanych-zablokovali-aj-hodzovo-namestie/) "**Stovky** ľudí sa zhromaždili aj dnes pred Prezidentským palácom." https://www.topky.sk/cl/10/2157841/VIDEO-Protest-demonstrantov-sposobuje-vazne-problemy--Pre-blokadu-krizovatky-sa-musela-otacat-aj-sanitka- a nakoniec zistime, ze tam vlastne nikto neprisiel, iba zhodou okolnosti stupla navstevnost turistov
Upravené 29. 7. 2021 o 17:07

dnesni mlade generaci chybi pokora.
Na videách je vidieť, že protestu sa zúčastňujú aj mladí ľudia


[quote="pid:27276, uid:347"]dnesni mlade generaci chybi pokora.[/quote]Na videách je vidieť, že protestu sa zúčastňujú aj mladí ľudia

Pri Gottku bola blokada cesty. Zena v Smarte pred davom sa pohla smerom na dav. Za nou mlady kameraman s profi kamerou. Zenu zastavili, auto obliali kecupom. A mlady utekal. (Mladeho som nevidel, ludia vraveli). Tocil len zasah ludi, zasah vodicky nie. Provokacia?


Pri Gottku bola blokada cesty. Zena v Smarte pred davom sa pohla smerom na dav. Za nou mlady kameraman s profi kamerou. Zenu zastavili, auto obliali kecupom. A mlady utekal. (Mladeho som nevidel, ludia vraveli). Tocil len zasah ludi, zasah vodicky nie. Provokacia?

Na videách je vidieť, že protestu sa zúčastňujú aj mladí ľudia


to je dobre. nechci pausalizovat.


[quote="pid:27305, uid:111"]Na videách je vidieť, že protestu sa zúčastňujú aj mladí ľudia[/quote] to je dobre. nechci pausalizovat.

Dnešný protest pred Prezidentským palácom je síce apolitický a jeho účastníci tam nechcú mať žiadneho politika, členovia strany Smer-SD sú však duchom pri nich. Aspoň teda tak to avizujú v statuse, v ktorom uvádzajú, že podporujú všetky zákonné protesty.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/07/29/ludia-protestujte-strana-smer-sd-je-s-vami-vyzyva-opozicna-strana-nespokojnych-slovakov/


**Dnešný protest pred Prezidentským palácom je síce apolitický a jeho účastníci tam nechcú mať žiadneho politika, členovia strany Smer-SD sú však duchom pri nich. Aspoň teda tak to avizujú v statuse, v ktorom uvádzajú, že podporujú všetky zákonné protesty.** https://www.hlavnydennik.sk/2021/07/29/ludia-protestujte-strana-smer-sd-je-s-vami-vyzyva-opozicna-strana-nespokojnych-slovakov/

Niektori mladi Bratislavcania, asi ti, co nesuhlasia s protestom, prechadzaju popri dave s ruskami vytiahnutymi pomaly na oci. A ten pohrdavy pohlad
Hodí sa na nich novotvar, ktorí použil p. Juraj Mesík (jeho článok je na fóre zverejnený) Pfiserjugend


[quote="pid:27267, uid:95"]Niektori mladi Bratislavcania, asi ti, co nesuhlasia s protestom, prechadzaju popri dave s ruskami vytiahnutymi pomaly na oci. A ten pohrdavy pohlad[/quote]Hodí sa na nich novotvar, ktorí použil p. Juraj Mesík (jeho článok je na fóre zverejnený) **Pfiserjugend**

viac mladych na demonstracii

bol som sa na chvíľu pozrieť, väčšina účastníkov, dá sa povedať, že sú mladší ľudia (ale ten šofér, čo šikovne šprajcol autobus v podjazde, je už vo veku, kedy si to mohol dovoliť...)


[quote="pid:27267, uid:95"]viac mladych na demonstracii[/quote] bol som sa na chvíľu pozrieť, väčšina účastníkov, dá sa povedať, že sú mladší ľudia (ale ten šofér, čo šikovne šprajcol autobus v podjazde, je už vo veku, kedy si to mohol dovoliť...)

Má môj obdiv ujo šofér....Moja rodina pracuje dlhé roky v DP a povedali, že toto čo je tam dnes vo vedení je najhoršie čo kedy zažili...liberalna čvarga to tam podchytila


Tí liberasti sú úplne všade nastrkaní....teraz ešte školstvo a bude vymaľované.....samozrejme, že neverím, že sa im tie ich bludy podarí aj zrealizovať. Matel nepustí milióny pre SaSkárov...Grohling môže plánovať vzdušné zámky


Má môj obdiv ujo šofér....Moja rodina pracuje dlhé roky v DP a povedali, že toto čo je tam dnes vo vedení je najhoršie čo kedy zažili...liberalna čvarga to tam podchytila Tí liberasti sú úplne všade nastrkaní....teraz ešte školstvo a bude vymaľované.....samozrejme, že neverím, že sa im tie ich bludy podarí aj zrealizovať. Matel nepustí milióny pre SaSkárov...Grohling môže plánovať vzdušné zámky

len treba dat pozor aby sa to stupnovalo ako sorosove protesty, nie vyfucalo ako balon. tuto technologiu maju zmaknutu a my to musime vyuzit proti nim. mesiac je este dost dlha doba.


len treba dat pozor aby sa to stupnovalo ako sorosove protesty, nie vyfucalo ako balon. tuto technologiu maju zmaknutu a my to musime vyuzit proti nim. mesiac je este dost dlha doba.

TB Polícia - Reakcia na protest v Bratislave.


podľa mojich zdrojov tam bolo viac ako 20 tis. ľudí.


https://youtu.be/r3XAOO8zRdU


Tí prestitúti sú neskutoční....Polícia správne hovorí, že nemôžu ľudom zakázať sa zhromažďovať....jednajú zákonne, lebo protest prebieha bez problémov.....a budú ryť 10. rovnakými otázkami, prečo im to dovolili a prečo im to TOLERUJÚ.......ja nemám slov


Ešte jedna poznámka ak tam bolo podľa polície 1500 ľudí.....tak potom by nemohli byť také široké blokácie . Ľudí bolo určite násobne viac.


TB Polícia - Reakcia na protest v Bratislave. podľa mojich zdrojov tam bolo viac ako 20 tis. ľudí. https://youtu.be/r3XAOO8zRdU Tí prestitúti sú neskutoční....Polícia správne hovorí, že nemôžu ľudom zakázať sa zhromažďovať....jednajú zákonne, lebo protest prebieha bez problémov.....a budú ryť 10. rovnakými otázkami, prečo im to dovolili a prečo im to TOLERUJÚ.......ja nemám slov Ešte jedna poznámka ak tam bolo podľa polície 1500 ľudí.....tak potom by nemohli byť také široké blokácie . Ľudí bolo určite násobne viac.
Upravené 29. 7. 2021 o 19:34

Dvaja policajti na tlačovej besede novinárom vecne vysvetlili, že:


  • právo zhromažďovať sa patrí k základným ľudským právam a preto patrí do skupiny najviac chránených práv;
  • preto aj neohlásené zhromaždenie (pokiaľ je pokojné) nemožno rozpustiť ani proti nemu inak zasiahnuť;
  • preto je realizácia tohto práva nadradená aj zákonu o cestnej premávke a protestujúci majú právo zablokovať premávku, pokiaľ púšťajú vozidlá s právom prednostnej jazdy;
  • zároveň tak vyvrátili lživé tvrdenia médií, že protestujúci blokujú aj sanitky.

Prestitútom ostali krvavé oči pre plač, že polícia nepoužila slzný plyn a vodné delá.


Dvaja policajti na tlačovej besede novinárom vecne vysvetlili, že: - právo zhromažďovať sa patrí k základným ľudským právam a preto patrí do skupiny najviac chránených práv; - preto aj neohlásené zhromaždenie (pokiaľ je pokojné) nemožno rozpustiť ani proti nemu inak zasiahnuť; - preto je realizácia tohto práva nadradená aj zákonu o cestnej premávke a protestujúci majú právo zablokovať premávku, pokiaľ púšťajú vozidlá s právom prednostnej jazdy; - zároveň tak vyvrátili lživé tvrdenia médií, že protestujúci blokujú aj sanitky. Prestitútom ostali krvavé oči pre plač, že polícia nepoužila slzný plyn a vodné delá.

Bol som a musim povedať, ze toto je navydarenejsi protest za posledny rok. Ak sa toto bude stupnovat do septembra nemam obavu.


Bol som a musim povedať, ze toto je navydarenejsi protest za posledny rok. Ak sa toto bude stupnovat do septembra nemam obavu.

vidím aj českú vlajku ....podpora


https://www.youtube.com/watch?v=7fMleVtcndw


TASRTV samozrejme zámerne čo najďalej od centra protestov.......tak ako na jeseň.....


https://www.youtube.com/watch?v=S7WWWXNnasA


vidím aj českú vlajku ....podpora https://www.youtube.com/watch?v=7fMleVtcndw TASRTV samozrejme zámerne čo najďalej od centra protestov.......tak ako na jeseň..... https://www.youtube.com/watch?v=S7WWWXNnasA
Upravené 29. 7. 2021 o 20:13

Prestitútom ostali krvavé oči pre plač, že polícia nepoužila slzný plyn a vodné delá.


No, pekne sa prestitúti vyfarbili. Keď Fico rozprava o nezákonnostiach nič a tuto sa pýtajú dokola to isté. Ale dostali právne minimum školenie, nech sa páči:-)


[quote="pid:27345, uid:107"]Prestitútom ostali krvavé oči pre plač, že polícia nepoužila slzný plyn a vodné delá.[/quote] No, pekne sa prestitúti vyfarbili. Keď Fico rozprava o nezákonnostiach nič a tuto sa pýtajú dokola to isté. Ale dostali právne minimum školenie, nech sa páči:-)
Upravené 29. 7. 2021 o 21:35

Tí prestitúti sú neskutoční....Polícia správne hovorí, že nemôžu ľudom zakázať sa zhromažďovať....jednajú zákonne, lebo protest prebieha bez problémov.....a budú ryť 10. rovnakými otázkami, prečo im to dovolili a prečo im to TOLERUJÚ.......ja nemám slov


Ale keď robili cirkus nepodarení klauni "Za slušné Slovensko" bolo všetko v poriadku...


[quote="pid:27341, uid:17"]Tí prestitúti sú neskutoční....Polícia správne hovorí, že nemôžu ľudom zakázať sa zhromažďovať....jednajú zákonne, lebo protest prebieha bez problémov.....a budú ryť 10. rovnakými otázkami, prečo im to dovolili a prečo im to TOLERUJÚ.......ja nemám slov[/quote] Ale keď robili cirkus nepodarení klauni "Za slušné Slovensko" bolo všetko v poriadku...

Moderátor

Primátor hlavného mesta SR Matúš Vallo verí, že štátna polícia sa na pripadne dalsie protesty pripravi lepsie „a prejavenie nazoru demonstrantov uz nebude spojene s paralyzou mesta“.


Aj toto sme si volili


Primátor hlavného mesta SR Matúš Vallo verí, že štátna polícia sa na pripadne dalsie protesty pripravi lepsie „a prejavenie nazoru demonstrantov uz nebude spojene s paralyzou mesta“. Aj toto sme si volili

Bihariová proti „ukričancom, ktorí vyťahujú nepravdivé správy o tom, ako niekomu vakcína ublížila“, organizuje v piatok protest: Chceme sa zastať zaočkovaných ľudí, chránia nás všetkých
Verejné zhromaždenie Za očkované Slovensko nemá za cieľ stavať na uliciach dva znepriatelené politické tábory, ale povzbudiť očkovaných ľudí, ktorí svoje obavy a neistoty z vakcinácie prekonali a prispeli tým k budovaniu kolektívnej imunity na Slovensku. V diskusii na TASR TV to povedala predsedníčka mimoparlamentného Progresívneho Slovenska (PS) Irena Bihariová na margo plánovaného piatkového (30.7.) zhromaždenia v Bratislave...
https://www.hlavnespravy.sk/bihariova-chceme-sa-zastat-zaockovanych-ludi-chrania-nas-vsetkych/2625900


**Bihariová proti „ukričancom, ktorí vyťahujú nepravdivé správy o tom, ako niekomu vakcína ublížila“, organizuje v piatok protest: Chceme sa zastať zaočkovaných ľudí, chránia nás všetkých** Verejné zhromaždenie Za očkované Slovensko nemá za cieľ stavať na uliciach dva znepriatelené politické tábory, ale povzbudiť očkovaných ľudí, ktorí svoje obavy a neistoty z vakcinácie prekonali a prispeli tým k budovaniu kolektívnej imunity na Slovensku. V diskusii na TASR TV to povedala predsedníčka mimoparlamentného Progresívneho Slovenska (PS) Irena Bihariová na margo plánovaného piatkového (30.7.) zhromaždenia v Bratislave... https://www.hlavnespravy.sk/bihariova-chceme-sa-zastat-zaockovanych-ludi-chrania-nas-vsetkych/2625900

No uvidíme koľko ľudí tam bude čo rozumie jazyku jej kmeňa


No uvidíme koľko ľudí tam bude čo rozumie jazyku jej kmeňa

Včerajší protest dúfam v dostatočnej miere posúžil na to, na čo mal. Dnes dúfam padne max nejaká facka ale zaobíde sa sa to bez väčších konfliktov. Lebo na dnes je úmysel zrejmý... vyvolať melu medzi ľuďmi.


ukričancom, ktorí vyťahujú nepravdivé správy o tom, ako niekomu vakcína ublížila“


Včerajší protest dúfam v dostatočnej miere posúžil na to, na čo mal. Dnes dúfam padne max nejaká facka ale zaobíde sa sa to bez väčších konfliktov. Lebo na dnes je úmysel zrejmý... vyvolať melu medzi ľuďmi. [quote="pid:27367, uid:111"]ukričancom, ktorí vyťahujú nepravdivé správy o tom, ako niekomu vakcína ublížila“[/quote]
Upravené 30. 7. 2021 o 07:39

No uvidíme koľko ľudí tam bude čo rozumie jazyku jej kmeňa


Urcite statisice, mozno aj milión.


[quote="pid:27374, uid:85"]No uvidíme koľko ľudí tam bude čo rozumie jazyku jej kmeňa[/quote] Urcite statisice, mozno aj milión.

Urcite statisice, mozno aj milión.


zaockovani behajú po dovolenkách. Pokial nebude platený komparz tak nič. Tuto foto mám z komentov jedného postu z FB Forischa:
610392165f587


S otázkou, čo je toto za policajta, že ako Slovák nevyzerá.


[quote="pid:27385, uid:492"]Urcite statisice, mozno aj milión.[/quote] zaockovani behajú po dovolenkách. Pokial nebude platený komparz tak nič. Tuto foto mám z komentov jedného postu z FB Forischa: ![610392165f587](serve/attachment&path=610392165f587) S otázkou, čo je toto za policajta, že ako Slovák nevyzerá.
Upravené 30. 7. 2021 o 07:46

Zdravím Slováky.


Posílám Vám odkaz na "realitu", jakou jste měli při protestech.
Jak si to tak čtu, tak jste velice nezodpovědní: blokovat dopravu, zvyšujete počty nakažených a zemřelých. Nakonec kdo ví, co ještě.


S otázkou, čo je toto za policajta, že ako Slovák nevyzerá.

Už delší dobu mám takové tušení, že "bezpečnostní složky" využívají služeb cizinců.


Zdravím Slováky. Posílám Vám odkaz na "realitu", jakou jste měli při protestech. Jak si to tak čtu, tak jste velice nezodpovědní: blokovat dopravu, zvyšujete počty nakažených a zemřelých. Nakonec kdo ví, co ještě. [quote="pid:27386, uid:273"]S otázkou, čo je toto za policajta, že ako Slovák nevyzerá.[/quote] Už delší dobu mám takové tušení, že "bezpečnostní složky" využívají služeb cizinců.

S otázkou, čo je toto za policajta, že ako Slovák nevyzerá.
či je to Slovák neviem, ale má zaujímavý znak na veste. Tento znak mal aj jeden kukláč, ktorých povolali na malý hraničný priechod medzi SR a ČR. Ak sa nemýlim, tak tento znak má vo svojom znaku instagramova stránka, ktorá uverejňuje info o amerických armádnych pozemných, námorných a leteckých jednotkách.


Teraz zakonšpirujem. Toto označenie som videl hlavne u amerických jednotkách - výsadkári, mariňáci, špeciálne jednotky a špeciálne policajné jednotky. Takže, túto visačku by tento policajt nemal mať, jedine ak by to bol oficiálny znak tejto jednotky. Čiže namieste je otázka, buď tu vznikla nová jednotka, nejaká operačná skupina, alebo tu môžu byť rozmiestnení zahraniční vojaci.


[quote="pid:27386, uid:273"]S otázkou, čo je toto za policajta, že ako Slovák nevyzerá.[/quote]či je to Slovák neviem, ale má zaujímavý znak na veste. Tento znak mal aj jeden kukláč, ktorých povolali na malý hraničný priechod medzi SR a ČR. Ak sa nemýlim, tak tento znak má vo svojom znaku instagramova stránka, ktorá uverejňuje info o amerických armádnych pozemných, námorných a leteckých jednotkách. Teraz zakonšpirujem. Toto označenie som videl hlavne u amerických jednotkách - výsadkári, mariňáci, špeciálne jednotky a špeciálne policajné jednotky. Takže, túto visačku by tento policajt nemal mať, jedine ak by to bol oficiálny znak tejto jednotky. Čiže namieste je otázka, buď tu vznikla nová jednotka, nejaká operačná skupina, alebo tu môžu byť rozmiestnení zahraniční vojaci.

či je to Slovák neviem, ale má zaujímavý znak na veste.

Trochu som guglil.


Tu je presne ten znak:


https://rosale.fashionshops2021.ru/content?c=patch%20the%20punisher%20amazon&id=27


Po anlgicky sa vola punisher. V preklade: ten, co tresta. Aj to arabske slovo na nom napisane znamena to iste.


Vzniklo v tzv marvelovkach - americkych filmoch o superhrdinoch.


Tu je clanok o znaku:


https://www.forbes.com/sites/lisettevoytko/2020/06/11/the-creator-of-the-punisher-wants-to-reclaim-the-iconic-skull-from-police-and-fringe-admirers/?sh=26419639b434


V Kanade mal policajt rovnaky znak na sebe, bol disciplinarne stihany.
https://globalnews.ca/news/7322616/punisher-skull-patch-toronto-police-uniform/


Povedal by som, ze nutne to nemusi byt prislusnik cudzieho statu. Milovnikov marveloviek a bezduchovosti v nich najdeme dnes aj u nas v hojnom pocte.
Ale podla googlu sa dane znaky vyskytuju u policajtov hlavne za Atlantikom.


[quote="pid:27393, uid:528"]či je to Slovák neviem, ale má zaujímavý znak na veste.[/quote] Trochu som guglil. Tu je presne ten znak: https://rosale.fashionshops2021.ru/content?c=patch%20the%20punisher%20amazon&id=27 Po anlgicky sa vola punisher. V preklade: ten, co tresta. Aj to arabske slovo na nom napisane znamena to iste. Vzniklo v tzv marvelovkach - americkych filmoch o superhrdinoch. Tu je clanok o znaku: https://www.forbes.com/sites/lisettevoytko/2020/06/11/the-creator-of-the-punisher-wants-to-reclaim-the-iconic-skull-from-police-and-fringe-admirers/?sh=26419639b434 V Kanade mal policajt rovnaky znak na sebe, bol disciplinarne stihany. https://globalnews.ca/news/7322616/punisher-skull-patch-toronto-police-uniform/ Povedal by som, ze nutne to nemusi byt prislusnik cudzieho statu. Milovnikov marveloviek a bezduchovosti v nich najdeme dnes aj u nas v hojnom pocte. Ale podla googlu sa dane znaky vyskytuju u policajtov hlavne za Atlantikom.
Upravené 30. 7. 2021 o 09:33

podla googlu sa dane znaky vyskytuju u policajtov hlavne za Atlantikom.


Nechcem to zhadzovat, ale taka nasivka sa da kupit za par drobnych. Trebars ako rozlisovacka na paintball...
https://e-militaria.eu/5941-jtg-3d-rubber-patch-at-the-end.html


Odkaz na Matúša 10:34: https://biblia.sk/citanie/seb/mt/10/34


[quote="pid:27406, uid:95"]podla googlu sa dane znaky vyskytuju u policajtov hlavne za Atlantikom.[/quote] Nechcem to zhadzovat, ale taka nasivka sa da kupit za par drobnych. Trebars ako rozlisovacka na paintball... https://e-militaria.eu/5941-jtg-3d-rubber-patch-at-the-end.html Odkaz na Matúša 10:34: https://biblia.sk/citanie/seb/mt/10/34
Upravené 30. 7. 2021 o 09:53

Nechcem to zhadzovat

Ano, uviedol som tiez link na eshop s nalepkami. Len podla googlenia to je "modne" hlavne u silovych zloziek na USA. Samozrejme, kupit si to moze ktokolvek na svete.


[quote="pid:27408, uid:178"]Nechcem to zhadzovat[/quote] Ano, uviedol som tiez link na eshop s nalepkami. Len podla googlenia to je "modne" hlavne u silovych zloziek na USA. Samozrejme, kupit si to moze ktokolvek na svete.

Posílám Vám odkaz na "realitu", jakou jste měli při protestech.

Nějak jsem chybně zkopíroval odkaz - omlouvám se. Snad teď.
https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/tezkoodenci-zasahli-proti-davu-ktery-paralyzoval-centrum-bratislavy-40367600


Jinak včera také bylo takové zajímavé výročí: přesně 100let od doby, co A. Hitler stanul v čele NSDAP.


[quote="pid:27389, uid:573"]Posílám Vám odkaz na "realitu", jakou jste měli při protestech.[/quote] Nějak jsem chybně zkopíroval odkaz - omlouvám se. Snad teď. https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/tezkoodenci-zasahli-proti-davu-ktery-paralyzoval-centrum-bratislavy-40367600 Jinak včera také bylo takové zajímavé výročí: přesně 100let od doby, co A. Hitler stanul v čele NSDAP.

Polícia vytlačila protestujúcich z cesty, na zásah nasadila ťažkoodencov
Po 20.00 hodine polícia začala rozpúšťať protestné zhromaždenie
z cestných komunikácií v okolí Hodžovho námestia, ktoré počas dňa zablokovali.


Na zásah nasadila niekoľko desiatok ťažkoodencov, ktorí v rojnici postupovali proti protestujúcim. Podarilo sa im uvoľniť zablokovaný autobus MHD v podjazde na Hodžovom námestí. „Premávka je už obnovená v plnom rozsahu,“ informoval hovorca Dopravného podniku mesta Bratislavy Martin Chlebovec.
Od policajného prezidenta Petra Kovaříka očakáva vysvetlenie,
o robila od rána polícia, keď bol hlavný ťah v meste blokovaný.
Postupu polície počas protestu nerozumie.


Primátor Bratislavy Matúš Vallo verí, že štátna polícia sa na prípadné ďalšie protesty pripraví lepšie „a prejavenie názoru demonštrantov už nebude spojené s paralýzou mesta“.
Protestujúci chcú v piatok ráno v proteste pokračovať.
https://zemavek.sk/policia-vytlacila-protestujucich-z-cesty-na-zasah-nasadila-tazkoodencov/


Polícia vytlačila protestujúcich z cesty, na zásah nasadila ťažkoodencov Po 20.00 hodine polícia začala rozpúšťať protestné zhromaždenie z cestných komunikácií v okolí Hodžovho námestia, ktoré počas dňa zablokovali. Na zásah nasadila niekoľko desiatok ťažkoodencov, ktorí v rojnici postupovali proti protestujúcim. Podarilo sa im uvoľniť zablokovaný autobus MHD v podjazde na Hodžovom námestí. „Premávka je už obnovená v plnom rozsahu,“ informoval hovorca Dopravného podniku mesta Bratislavy Martin Chlebovec. Od policajného prezidenta Petra Kovaříka očakáva vysvetlenie, o robila od rána polícia, keď bol hlavný ťah v meste blokovaný. Postupu polície počas protestu nerozumie. Primátor Bratislavy Matúš Vallo verí, že štátna polícia sa na prípadné ďalšie protesty pripraví lepšie „a prejavenie názoru demonštrantov už nebude spojené s paralýzou mesta“. Protestujúci chcú v piatok ráno v proteste pokračovať. https://zemavek.sk/policia-vytlacila-protestujucich-z-cesty-na-zasah-nasadila-tazkoodencov/

Žiaľ, ľudia si nedovidia na špičku nosa. To je presne to, mna sa to netýka. Ach jaj. Pritom tu ide oveľa, o všetko, o budúcnosť. Najviac sa vždy bavím, málokto z tých, kt “potrebujú” pracovať robí na seba. Myslím tým, že sú zamestnancami…

Predvčerom som bol svedkom v Petržalke ako víkendový kolobežkár vynadal vodičovi sanitky, lebo zastavil na cyklochodníku. Citujem kolobežkára: "To ako zaparkoval ten ...". Asi si nevšimol zapnuté majáky a že to nebolo parkovanie, ale zásah na ochranu života a zdravia(Kriesili tam cyklistu po nehode). A takto si tu žijeme... Od takých ľudí ťažko čakať súdnosť a oladuplnosť...


[quote="pid:27273, uid:273"]Žiaľ, ľudia si nedovidia na špičku nosa. To je presne to, mna sa to netýka. Ach jaj. Pritom tu ide oveľa, o všetko, o budúcnosť. Najviac sa vždy bavím, málokto z tých, kt “potrebujú” pracovať robí na seba. Myslím tým, že sú zamestnancami…[/quote] Predvčerom som bol svedkom v Petržalke ako víkendový kolobežkár vynadal vodičovi sanitky, lebo zastavil na cyklochodníku. Citujem kolobežkára: "To ako zaparkoval ten ...". Asi si nevšimol zapnuté majáky a že to nebolo parkovanie, ale zásah na ochranu života a zdravia(Kriesili tam cyklistu po nehode). A takto si tu žijeme... Od takých ľudí ťažko čakať súdnosť a oladuplnosť...

Predvčerom som bol svedkom v Petržalke ako víkendový kolobežkár vynadal vodičovi sanitky, lebo zastavil na cyklochodníku. Citujem kolobežkára: "To ako zaparkoval ten ...". Asi si nevšimol zapnuté majáky a že to nebolo parkovanie, ale zásah na ochranu života a zdravia(Kriesili tam cyklistu po nehode). A takto si tu žijeme... Od takých ľudí ťažko čakať súdnosť a oladuplnosť...


asi nechce aby po pade z kolobezky prisla po neho sanitka, treba mu to dopriat


[quote="pid:27423, uid:445"]Predvčerom som bol svedkom v Petržalke ako víkendový kolobežkár vynadal vodičovi sanitky, lebo zastavil na cyklochodníku. Citujem kolobežkára: "To ako zaparkoval ten ...". Asi si nevšimol zapnuté majáky a že to nebolo parkovanie, ale zásah na ochranu života a zdravia(Kriesili tam cyklistu po nehode). A takto si tu žijeme... Od takých ľudí ťažko čakať súdnosť a oladuplnosť...[/quote] asi nechce aby po pade z kolobezky prisla po neho sanitka, treba mu to dopriat

Od takých ľudí ťažko čakať súdnosť a oladuplnosť...


Ja neviem, či toto je bratislavský úkaz alebo celoslovenský. To je presne toto, mňa nezaujíma nič iné, len ja sám a čo chcem práve teraz a všetko ostatné mi je ukradnuté.


Ja potrebujem ísť teraz tam a tam a títo ľudia mi v tom bránia (ako čo tam potom, že bránia zvyšky demokracie, demokratickým spôsobom), ja potrebujem prejsť, takže je mi jedno koho a prečo tam zachraňujú, ja som očkovaný, takže mňa nezaujíma ten zákon, atď, atď.


To kam sme sa dostali? Ľudia bez komunity existovať nemôžu....


[quote="pid:27423, uid:445"]Od takých ľudí ťažko čakať súdnosť a oladuplnosť...[/quote] Ja neviem, či toto je bratislavský úkaz alebo celoslovenský. To je presne toto, mňa nezaujíma nič iné, len ja sám a čo chcem práve teraz a všetko ostatné mi je ukradnuté. Ja potrebujem ísť teraz tam a tam a títo ľudia mi v tom bránia (ako čo tam potom, že bránia zvyšky demokracie, demokratickým spôsobom), ja potrebujem prejsť, takže je mi jedno koho a prečo tam zachraňujú, ja som očkovaný, takže mňa nezaujíma ten zákon, atď, atď. To kam sme sa dostali? Ľudia bez komunity existovať nemôžu....

Praktická skúsenosť so vzdelanými a tými, ktorí robia rozhodnutia. Manželka im rok aj s kolegami niečo vravela. Pol roka ju nik nepočúval, ďalší pol rok frfľali, že čo to rieši. A keď to po roku ako tak pochopili, tak jej začali nadávať, prečo im to nepovedala skôr.


Keď sa rozpráva s ľuďmi jednotlivo, tak sú rozumní. Keď ich má ako skupinu povedzme 30 starostov, tak sa zmenia na nepríčetné stádo a kladú otázky, pri ktorých nechápeš, ako a kedy sa ten človek takto zmenil.


Toľko len miniatúrny výňatok z praktickej regionálnej politiky. To sú pritom všetko vysokoškolsky vzdelaní ľudia, aj relatívne zorientovaní vo svojom odbore.


Pre ďalšiu ilustráciu, manželka a jej kolegovis si sami dali iniciatívu skontrolovať, akú vodnú infraštruktúru máme v kraji v rámci jedného projektu. Pretože ani srnka netuší, kde sú aké vodovody a kanalizácie postavené. Niečo spravuje vodárenská, niečo kraje a niečo súkromníci. Chýba centrálny register a jednotné riadenie. Lebo decentralizácia sa spravila takto, každý nech si robí čo chce. Teraz prišli na to, že aha, toto fakt potrebujeme. Voľakedy o tom mali prehľad ako spádové obce, tak aj okresné úrady. Dnes nikto. Ani len vodárne.


Aj o takéto veci sa dnes tvrdo bojuje. Námestie je len špička viditeľného ľadovca.


Praktická skúsenosť so vzdelanými a tými, ktorí robia rozhodnutia. Manželka im rok aj s kolegami niečo vravela. Pol roka ju nik nepočúval, ďalší pol rok frfľali, že čo to rieši. A keď to po roku ako tak pochopili, tak jej začali nadávať, prečo im to nepovedala skôr. Keď sa rozpráva s ľuďmi jednotlivo, tak sú rozumní. Keď ich má ako skupinu povedzme 30 starostov, tak sa zmenia na nepríčetné stádo a kladú otázky, pri ktorých nechápeš, ako a kedy sa ten človek takto zmenil. Toľko len miniatúrny výňatok z praktickej regionálnej politiky. To sú pritom všetko vysokoškolsky vzdelaní ľudia, aj relatívne zorientovaní vo svojom odbore. Pre ďalšiu ilustráciu, manželka a jej kolegovis si sami dali iniciatívu skontrolovať, akú vodnú infraštruktúru máme v kraji v rámci jedného projektu. Pretože ani srnka netuší, kde sú aké vodovody a kanalizácie postavené. Niečo spravuje vodárenská, niečo kraje a niečo súkromníci. Chýba centrálny register a jednotné riadenie. Lebo decentralizácia sa spravila takto, každý nech si robí čo chce. Teraz prišli na to, že aha, toto fakt potrebujeme. Voľakedy o tom mali prehľad ako spádové obce, tak aj okresné úrady. Dnes nikto. Ani len vodárne. Aj o takéto veci sa dnes tvrdo bojuje. Námestie je len špička viditeľného ľadovca.

Moderátor

bratislavský úkaz alebo celoslovenský
je to problém celoslovenský, pretože sa tak správajú aj tí, ktorí sú ekonomickými migrantami z celého Slovenska a súčasne problém Bratislavy, pretože sa to prejavuje tu, v ich pôvodných bydliskách by sa takto otvorene určite nesprávali - a to najmä v menších komunitách by to malo pre nich neblahé dôsledky


[quote="pid:27444, uid:273"]bratislavský úkaz alebo celoslovenský[/quote]je to problém celoslovenský, pretože sa tak správajú aj tí, ktorí sú ekonomickými migrantami z celého Slovenska a súčasne problém Bratislavy, pretože sa to prejavuje tu, v ich pôvodných bydliskách by sa takto otvorene určite nesprávali - a to najmä v menších komunitách by to malo pre nich neblahé dôsledky

Lebo na dnes je úmysel zrejmý... vyvolať melu medzi ľuďmi
presne tak...oni potrebujú krv..... aby mohli povedať, že polícia zlyhala pričom sa polícia jasne vyjadrila na TB....... rozkladajú to tu..... netreba zabúdať, že Byhariová je Čaputovej kôň....


Tiež som videla zopar článkov od MSM kde samozrejme z včerajšieho protestu a následnej TB, urobili násilný akt....kto nevidel TB polície tomu uverí.....že polícia zlyhala.....


[quote="pid:27384, uid:69"]Lebo na dnes je úmysel zrejmý... vyvolať melu medzi ľuďmi[/quote]presne tak...oni potrebujú krv..... aby mohli povedať, že polícia zlyhala pričom sa polícia jasne vyjadrila na TB....... rozkladajú to tu..... netreba zabúdať, že Byhariová je Čaputovej kôň.... Tiež som videla zopar článkov od MSM kde samozrejme z včerajšieho protestu a následnej TB, urobili násilný akt....kto nevidel TB polície tomu uverí.....že polícia zlyhala.....

Dnes protest pokračuje. HS zverejnili aj názor jedného z účastníkov zo včerajšieho dňa: Prvýkrát vôbec som sa dobrovoľne zúčastnil protestu organizovaného pred prezidentským palácom v Bratislave. Moja osobná účasť mi názorne ukázala falošnosť korporátnych médií, ktoré od rána informovali o niekoľkých desiatkach demonštrantov. V skutočnosti ich bolo niekoľko tisíc,“ uviedol účastník a dodal:„Moja osobná účasť na pokojnej demonštrácii ma však obohatila o ďalšie zistenia. Hybnou silou davu, celého zhromaždenia boli kultivované ženy. Slovenské ženy usmiate, spievajúce slovenské “národné” piesne, akou bola pieseň Na Kráľovej holi. Ženy pokojné a pritom rázne v presadzovaní požiadaviek štrajku...
https://www.hlavnespravy.sk/protest-pri-prezidentskom-palaci-pokracuje-policia-prijala-opatrenia/2626480


Dnes protest pokračuje. HS zverejnili aj názor jedného z účastníkov zo včerajšieho dňa: Prvýkrát vôbec som sa dobrovoľne zúčastnil protestu organizovaného pred prezidentským palácom v Bratislave. Moja osobná účasť mi názorne ukázala falošnosť korporátnych médií, ktoré od rána informovali o niekoľkých desiatkach demonštrantov. V skutočnosti ich bolo niekoľko tisíc,“ uviedol účastník a dodal:„Moja osobná účasť na pokojnej demonštrácii ma však obohatila o ďalšie zistenia. Hybnou silou davu, celého zhromaždenia boli kultivované ženy. Slovenské ženy usmiate, spievajúce slovenské “národné” piesne, akou bola pieseň Na Kráľovej holi. Ženy pokojné a pritom rázne v presadzovaní požiadaviek štrajku... https://www.hlavnespravy.sk/protest-pri-prezidentskom-palaci-pokracuje-policia-prijala-opatrenia/2626480

Lebo decentralizácia sa spravila takto, každý nech si robí čo chce. Teraz prišli na to, že aha, toto fakt potrebujeme. Voľakedy o tom mali prehľad ako spádové obce, tak aj okresné úrady. Dnes nikto. Ani len vodárne.


je uplny standard ze sa niekde prereze 50 rocna podzemna infrastruktura lebo ani komunisti to ktovie ako neznacili...hej (niektori) mali prehlad ale len preto lebo si to pamatali ludia, ktori to riesili niekedy aj dekady (co len dokazuje zle nastavenie systemu, ked je odkazany na pamat jednotlivca), a oni si to sekali pri nejakych novych stavbach tiez, len z toho nerobili halo ako napr. dnes ked sa stavia cesta/elektrickova trat a pod - nemajme zase az takto ruzove okuliare za kazdu cenu


[quote="pid:27448, uid:127"]Lebo decentralizácia sa spravila takto, každý nech si robí čo chce. Teraz prišli na to, že aha, toto fakt potrebujeme. Voľakedy o tom mali prehľad ako spádové obce, tak aj okresné úrady. Dnes nikto. Ani len vodárne.[/quote] je uplny standard ze sa niekde prereze 50 rocna podzemna infrastruktura lebo ani komunisti to ktovie ako neznacili...hej (niektori) mali prehlad ale len preto lebo si to pamatali ludia, ktori to riesili niekedy aj dekady (co len dokazuje zle nastavenie systemu, ked je odkazany na pamat jednotlivca), a oni si to sekali pri nejakych novych stavbach tiez, len z toho nerobili halo ako napr. dnes ked sa stavia cesta/elektrickova trat a pod - nemajme zase az takto ruzove okuliare za kazdu cenu

nemajme zase az takto ruzove okuliare za kazdu cenu


Nejde o ružové okuliare, ale to, že to 32 rokov nik nevzal do rúk a muselo to dôjsť takpovediac na hranu božieho dopustenia. A budeme musieť hasiť možno príliš veľa požiarov na to, než na čo máme dnes skutočnú kapacitu.


[quote="pid:27475, uid:592"]nemajme zase az takto ruzove okuliare za kazdu cenu[/quote] Nejde o ružové okuliare, ale to, že to 32 rokov nik nevzal do rúk a muselo to dôjsť takpovediac na hranu božieho dopustenia. A budeme musieť hasiť možno príliš veľa požiarov na to, než na čo máme dnes skutočnú kapacitu.

Moderátor

A ešte jedna vec, neporovnávam skutkový stav, ale celkové nastavenie. Pred 1989 bola snaha o to, aby mal štát to podstatné pod kontrolou. Potom nastúpil opačný trend, rozbíjanie a anarchia. Čo je lepší prístup?


Opätovne kritizuješ len čiastkový prejav a ignoruješ podstatu. Už si to urobil aj pri iných témach.


A ešte jedna vec, neporovnávam skutkový stav, ale celkové nastavenie. Pred 1989 bola snaha o to, aby mal štát to podstatné pod kontrolou. Potom nastúpil opačný trend, rozbíjanie a anarchia. Čo je lepší prístup? Opätovne kritizuješ len čiastkový prejav a ignoruješ podstatu. Už si to urobil aj pri iných témach.

Moderátor

Hybnou silou davu, celého zhromaždenia boli kultivované ženy. Slovenské ženy usmiate, spievajúce slovenské “národné” piesne, akou bola pieseň Na Kráľovej holi. Ženy pokojné a pritom rázne v presadzovaní požiadaviek štrajku...


Francúzsku revolúciu začali ženy, keď zistili, že neuživia svoje deti ani tak, že prinútia svoje deti pracovať lebo ani tak nemohli kúpiť suchý chlieb aby z neho urobili kašu. Takže tak...


[quote="pid:27461, uid:111"]Hybnou silou davu, celého zhromaždenia boli kultivované ženy. Slovenské ženy usmiate, spievajúce slovenské “národné” piesne, akou bola pieseň Na Kráľovej holi. Ženy pokojné a pritom rázne v presadzovaní požiadaviek štrajku...[/quote] Francúzsku revolúciu začali ženy, keď zistili, že neuživia svoje deti ani tak, že prinútia svoje deti pracovať lebo ani tak nemohli kúpiť suchý chlieb aby z neho urobili kašu. Takže tak...

Moderátor

Ja neviem, či toto je bratislavský úkaz alebo celoslovenský. To je presne toto, mňa nezaujíma nič iné, len ja sám a čo chcem práve teraz a všetko ostatné mi je ukradnuté.


bohuzel tento stav vnimam vsude. vnimala jsem ho jeste pred zacatkem frasky covid a ted mi to prijde, ze je to snad jeste horsi.
menim ted job a je slusnost, aby se clovek rozloucil s kolegy a zustal profesionalni. jelikoz centrala je v praze, poslala jsem tedy vsem hromadne "farewell" mail. krome jednoho kolegy z prahy, nikdo nereagoval, nikdo se nerozloucil a to s temi lidmi jsem byla denne v kontaktu a nikdy zadne konflikty nebyly. nelze to brat osobne, jelikoz celou dobu, co jsem v te firme byla, jsem ovsem pozorovala, ze ty lidi nic nezajima, ze se o nic nezajimaji. staci, aby meli kazdy mesic plat na konte a co se tyce politiky, vystacili si s "za vsechno muze babis". jak prisel covid a nasledne povel k ockovani, vsichni sli, nepremysleli, nezajimali se a krmeni mainstramem jsou to presne ti, co budou nadavat na vsechny, co jdou do ulic, co jim neni jedno, co se deje.


[quote="pid:27444, uid:273"]Ja neviem, či toto je bratislavský úkaz alebo celoslovenský. To je presne toto, mňa nezaujíma nič iné, len ja sám a čo chcem práve teraz a všetko ostatné mi je ukradnuté.[/quote] bohuzel tento stav vnimam vsude. vnimala jsem ho jeste pred zacatkem frasky covid a ted mi to prijde, ze je to snad jeste horsi. menim ted job a je slusnost, aby se clovek rozloucil s kolegy a zustal profesionalni. jelikoz centrala je v praze, poslala jsem tedy vsem hromadne "farewell" mail. krome jednoho kolegy z prahy, nikdo nereagoval, nikdo se nerozloucil a to s temi lidmi jsem byla denne v kontaktu a nikdy zadne konflikty nebyly. nelze to brat osobne, jelikoz celou dobu, co jsem v te firme byla, jsem ovsem pozorovala, ze ty lidi nic nezajima, ze se o nic nezajimaji. staci, aby meli kazdy mesic plat na konte a co se tyce politiky, vystacili si s "za vsechno muze babis". jak prisel covid a nasledne povel k ockovani, vsichni sli, nepremysleli, nezajimali se a krmeni mainstramem jsou to presne ti, co budou nadavat na vsechny, co jdou do ulic, co jim neni jedno, co se deje.

Dovolím si trochu upresniť niektoré veci ohľadom tejto nášivky:
6103d8db49de9


Aj to arabske slovo na nom napisane znamena to iste.

To arabské slovo neznamená "punisher" - "trestajúci/kárajúci". To arabské slovo je po anglicky "infidel", po našom "neveriaci".


Milovnikov marveloviek a bezduchovosti...

Áno, je pravda, že emblém "The Punisher" pochádza z marveloviek. Ale nevzali si ho za svoj "hocijakí" milovníci komiksov. Ale rovno príslušníci špeciálnych operácií.


... taka nasivka sa da kupit...

Áno, dá sa zatiaľ kúpiť v komerčných e-shopoch, i keď nie celkom za pár drobných.


Táto štylizovaná lebka s arabským nápisom "neveriaci" súvisí s Afganistanom a pochádza pochádza od americkej 5-tej skupiny špeciálnych síl, "komando dýka". Vydali k tomu aj pamätnú medailu , a k nej popis: "Lebka Trestajúceho s nápisom neveriaci na jej čele, predstavuje vojaka špeciálnych operácií ako Trestajúceho. A to preto, že my, títo muži, sme slobodní žiť svoje životy bez útlaku radikálnych islamistov, v čích očiach sú všetci neislamskí veriaci považovaní za neveriacich."


Táto konkrétna nášivka je potom štylizovaná s anglickým nápisom po obvode, ktorý znamená: "Som neveriaci. Neprinášam mier, prinášam meč."


Neviem, čo je to za človeka na fotke z BA, ani neviem, či je fotka pravá. Rozumiem však, že v bezpečnostných/silových zložkách jestvuje skupina odporu. Komu budú odporovať, za to neručím.


Viem však, že tento symbol je nabitý nedobrým egregorom a jeho nositeľovi i pri tých najlepších úmysloch môže uškodiť.


Dovolím si trochu upresniť niektoré veci ohľadom tejto nášivky: ![6103d8db49de9](serve/attachment&path=6103d8db49de9) [quote="pid:27406, uid:95"]Aj to arabske slovo na nom napisane znamena to iste.[/quote] To arabské slovo neznamená "punisher" - "trestajúci/kárajúci". To arabské slovo je po anglicky "infidel", po našom "neveriaci". [quote="pid:27406, uid:95"]Milovnikov marveloviek a bezduchovosti... [/quote] Áno, je pravda, že emblém "The Punisher" pochádza z marveloviek. Ale nevzali si ho za svoj "hocijakí" milovníci komiksov. Ale rovno príslušníci špeciálnych operácií. [quote="pid:27408, uid:178"]... taka nasivka sa da kupit... [/quote] Áno, dá sa zatiaľ kúpiť v komerčných e-shopoch, i keď nie celkom za pár drobných. Táto štylizovaná lebka s arabským nápisom "neveriaci" súvisí s Afganistanom a pochádza pochádza od americkej 5-tej skupiny špeciálnych síl, "komando dýka". Vydali k tomu aj [pamätnú medailu ](https://commanderschallenge.wordpress.com/2015/12/01/5th-special-forces-group-task-force-dagger-commemorative-challenge-coin-versions-1-5/), a k nej popis: "Lebka Trestajúceho s nápisom neveriaci na jej čele, predstavuje vojaka špeciálnych operácií ako Trestajúceho. A to preto, že my, títo muži, sme slobodní žiť svoje životy bez útlaku radikálnych islamistov, v čích očiach sú všetci neislamskí veriaci považovaní za neveriacich." Táto konkrétna nášivka je potom štylizovaná s anglickým nápisom po obvode, ktorý znamená: "Som neveriaci. Neprinášam mier, prinášam meč." Neviem, čo je to za človeka na fotke z BA, ani neviem, či je fotka pravá. Rozumiem však, že v bezpečnostných/silových zložkách jestvuje skupina odporu. Komu budú odporovať, za to neručím. Viem však, že tento symbol je nabitý nedobrým egregorom a jeho nositeľovi i pri tých najlepších úmysloch môže uškodiť.

jak prisel covid a nasledne povel k ockovani, vsichni sli, nepremysleli, nezajimali se a krmeni mainstramem jsou to presne ti, co budou nadavat na vsechny, co jdou do ulic, co jim neni jedno, co se deje.

A jestli nepřijde zásah shůry, tak to bude ještě horší.


[quote="pid:27488, uid:347"]jak prisel covid a nasledne povel k ockovani, vsichni sli, nepremysleli, nezajimali se a krmeni mainstramem jsou to presne ti, co budou nadavat na vsechny, co jdou do ulic, co jim neni jedno, co se deje.[/quote] A jestli nepřijde zásah shůry, tak to bude ještě horší.

Vladni politici v case protestov uprednostia oslavu dna nezavislosti USA v rezidencii ich velvyslankyne.


"Krasne" fotky, ako sa tesia z tolkej pocty:


https://www.cas.sk/clanok/2570381/exkluzivne-fotky-z-party-v-rezidencii-americkej-velvyslankyne-klus-ukazal-syna-budaj-siahol-po-vinku/?fbclid=IwAR2GC8Fz3xJWiFz9F_p2kolxxxpiLzuNXOp0Rd1rz9F96ppvdXpE_A-6-SY


Vladni politici v case protestov uprednostia oslavu dna nezavislosti USA v rezidencii ich velvyslankyne. "Krasne" fotky, ako sa tesia z tolkej pocty: https://www.cas.sk/clanok/2570381/exkluzivne-fotky-z-party-v-rezidencii-americkej-velvyslankyne-klus-ukazal-syna-budaj-siahol-po-vinku/?fbclid=IwAR2GC8Fz3xJWiFz9F_p2kolxxxpiLzuNXOp0Rd1rz9F96ppvdXpE_A-6-SY
Upravené 30. 7. 2021 o 13:32

"Krasne" fotky, ako sa tesia z tolkej pocty:


fuha, tolka cest, mozno nas pozvu o rok,
mozno ak bude kam. Uz by sa patrilo aby sme sa mohli poprechadzat po celom Hviezdoslavovom namesti


[quote="pid:27494, uid:95"]"Krasne" fotky, ako sa tesia z tolkej pocty:[/quote] fuha, tolka cest, mozno nas pozvu o rok, mozno ak bude kam. Uz by sa patrilo aby sme sa mohli poprechadzat po celom Hviezdoslavovom namesti

Praktická prednáška KSB

Tak toto věru stojí za poslech. 14 minut.
Harabin jede. Silná energie. Ne nadarmo se jmenuje Harabin...
Vypadá to, že četl.
Aj knihy aj možná jinde.
A že si troufá.
(Klobouk dolů před Vámi, pane Harabine.)


[quote="pid:27498, uid:77"]Praktická prednáška KSB[/quote] Tak toto věru stojí za poslech. 14 minut. Harabin jede. Silná energie. Ne nadarmo se jmenuje Harabin... Vypadá to, že četl. Aj knihy aj možná jinde. A že si troufá. (Klobouk dolů před Vámi, pane Harabine.)

Praktická prednáška KSB
Nemám účet, fcb nepustí k videu, len s prihlásením. Dávajte linky aspoň vo formáte s m


[quote="pid:27498, uid:77"]Praktická prednáška KSB[/quote]Nemám účet, fcb nepustí k videu, len s prihlásením. Dávajte linky aspoň vo formáte s **m**
Upravené 30. 7. 2021 o 15:14

Nemám účet, fcb nepustí k videu

Zvláštní, taky nemám fb-účet a video mě odjelo normálně, spustit šlo i opakovaně...


[quote="pid:27505, uid:111"]Nemám účet, fcb nepustí k videu[/quote] Zvláštní, taky nemám fb-účet a video mě odjelo normálně, spustit šlo i opakovaně...

spustit šlo i opakovaně...
jednoducho mne to nejde, ak to ide Tebe, to mi veľmi nepomôže, video neuvidím. Podľa skúseností sa to stáva vtedy, keď je niektorá stránka často navštevovaná.
Takto
610401120ab2b


[quote="pid:27506, uid:240"]spustit šlo i opakovaně...[/quote]jednoducho mne to nejde, ak to ide Tebe, to mi veľmi nepomôže, video neuvidím. Podľa skúseností sa to stáva vtedy, keď je niektorá stránka často navštevovaná. Takto ![610401120ab2b](serve/attachment&path=610401120ab2b)
Upravené 30. 7. 2021 o 15:39

Nemám účet, fcb nepustí k videu, len s prihlásením. Dávajte linky aspoň vo formáte s m


Skus:


https://m.facebook.com/plusjedenden/videos/619086745723133/?refsrc=deprecated&ref=watch_permalink&_rdr


[quote="pid:27505, uid:111"]Nemám účet, fcb nepustí k videu, len s prihlásením. Dávajte linky aspoň vo formáte s m[/quote] Skus: https://m.facebook.com/plusjedenden/videos/619086745723133/?refsrc=deprecated&ref=watch_permalink&_rdr

jednoducho mne to nejde, ak to ide Tebe

To by znamenalo, že link je v pořádku.
Zkusil bych v prohlížeči vymazat "Clear browsing data" (podle toho, jak se to jmenuje ve Tvém prohlížeči) a zavřít a znovu spustit prohlížeč.
Možná hraje roli, jestli jsi na počítači nebo na mobilu, já jsem na počítači.


[quote="pid:27510, uid:111"]jednoducho mne to nejde, ak to ide Tebe[/quote] To by znamenalo, že link je v pořádku. Zkusil bych v prohlížeči vymazat "Clear browsing data" (podle toho, jak se to jmenuje ve Tvém prohlížeči) a zavřít a znovu spustit prohlížeč. Možná hraje roli, jestli jsi na počítači nebo na mobilu, já jsem na počítači.
Upravené 30. 7. 2021 o 15:59

Možná hraje roli
Som na počítači. Ak je v adrese m. , ako dal vyššie Kioshi, tak to sa mi doteraz vždy otvorilo. Nedá sa tam síce kopírovať text, ale prístup zatiaľ bez problémov.


[quote="pid:27513, uid:240"]Možná hraje roli[/quote]Som na počítači. Ak je v adrese m. , ako dal vyššie Kioshi, tak to sa mi doteraz vždy otvorilo. Nedá sa tam síce kopírovať text, ale prístup zatiaľ bez problémov.

príspevok na fb neskôr odstránil, asi mylne predpokladal, že ho svoji v komentároch podržia. vo verejnej skupine to ešte ostalo
fb: https://www.facebook.com/groups/320802619287653/?multi_permalinks=416877326346848
dopĺňam m pre nefejsbukárov (mne to v PC prehliadači, kde nie som prihlásený, ide aj prvé)
m.fb: https://m.facebook.com/groups/320802619287653/?multi_permalinks=416877326346848
610415668c3b2


príspevok na fb neskôr odstránil, asi mylne predpokladal, že ho svoji v komentároch podržia. vo verejnej skupine to ešte ostalo fb: https://www.facebook.com/groups/320802619287653/?multi_permalinks=416877326346848 dopĺňam **m** pre nefejsbukárov (mne to v PC prehliadači, kde nie som prihlásený, ide aj prvé) m.fb: https://m.facebook.com/groups/320802619287653/?multi_permalinks=416877326346848 ![610415668c3b2](serve/attachment&path=610415668c3b2)
12
8.41k
104
29
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept