Zdravie a záhrada
Prosba

Zdravíčko Vám všetkým. Chcel by som Vás poprosiť o pomoc.Dcérka má Downov syndróma má operované očká.takmer rok sa nemôžeme dostať na vyberanie štichov,skrz testovania nakoľko sme proti.V pondelok som ale bol na testovaní s dcérkou ale zo slín..dnes výsledok nerelevatný=málo slín..dcérka má 13 mesiacov...čiže neplatný ...zajtra máme ísť na zákrok a bez nás nevezmú.Neviete mi prosím nejako pomôcť? ? Ďakujem


Zdravíčko Vám všetkým. Chcel by som Vás poprosiť o pomoc.Dcérka má Downov syndróma má operované očká.takmer rok sa nemôžeme dostať na vyberanie štichov,skrz testovania nakoľko sme proti.V pondelok som ale bol na testovaní s dcérkou ale zo slín..dnes výsledok nerelevatný=málo slín..dcérka má 13 mesiacov...čiže neplatný ...zajtra máme ísť na zákrok a bez nás nevezmú.Neviete mi prosím nejako pomôcť? ? Ďakujem

Napada mi samotest zo slin:
https://www.schneider-lekaren.sk/tovar/45107/antigenove-testy-zo-sliny-vhodne-na-delta-mutaciu-a-pre-skolakov-5ks


Je k tomu (emailom) i prazdny certifikat. Doktor Vam ho podpise (ak je normalny). Pripadne sami a cestne prehlasenie.


Ak ste v Bratislave, viem Vam darovat tieto testy a tiez poradit lekara, ktory ten zdrap podpise bez problemov.


Napada mi samotest zo slin: https://www.schneider-lekaren.sk/tovar/45107/antigenove-testy-zo-sliny-vhodne-na-delta-mutaciu-a-pre-skolakov-5ks Je k tomu (emailom) i prazdny certifikat. Doktor Vam ho podpise (ak je normalny). Pripadne sami a cestne prehlasenie. Ak ste v Bratislave, viem Vam darovat tieto testy a tiez poradit lekara, ktory ten zdrap podpise bez problemov.

Sova udělejte si test sám a předložte ho že je dcerky.


Sova udělejte si test sám a předložte ho že je dcerky.

PCR test uz si nestihnem vykonať...kedže tam sa čaká...a čo sa týka týchvtestov z lekarne tie mám ale neuznávajú ich v nemocnici...


PCR test uz si nestihnem vykonať...kedže tam sa čaká...a čo sa týka týchvtestov z lekarne tie mám ale neuznávajú ich v nemocnici...

Ak nemusíte ísť k tomu konkrétnemu lekárovi, lekára s akou špecializáciou potrebujete (vyberanie štichov - chirurg)?


Ak nemusíte ísť k tomu konkrétnemu lekárovi, lekára s akou špecializáciou potrebujete (vyberanie štichov - chirurg)?

Je k tomu (emailom) i prazdny certifikat.
Ak by som mohol o
preposlanie certifikátu na mail ..jediné čo skúsiť asi môžem..mail sova222@azet.sk nakoľko mne certifikát po zakúpení neposlali...ďakujem


[quote="pid:26943, uid:95"]Je k tomu (emailom) i prazdny certifikat.[/quote]Ak by som mohol o preposlanie certifikátu na mail ..jediné čo skúsiť asi môžem..mail sova222@azet.sk nakoľko mne certifikát po zakúpení neposlali...ďakujem

Ak nemusíte ísť k tomu konkrétnemu lekárovi, lekára s akou špecializáciou potrebujete (vyberanie štichov - chirurg)?
skúšali sme všade možne nikde som nenašiel lekára bez testu a zákrok kde to robia v celkovej anestéze,kedže je malá ešte...inak sa to robí v lokálnej.


[quote="pid:26947, uid:469"]Ak nemusíte ísť k tomu konkrétnemu lekárovi, lekára s akou špecializáciou potrebujete (vyberanie štichov - chirurg)?[/quote] skúšali sme všade možne nikde som nenašiel lekára bez testu a zákrok kde to robia v celkovej anestéze,kedže je malá ešte...inak sa to robí v lokálnej.

Ak by som mohol o
preposlanie certifikátu

poslane


[quote="pid:26949, uid:222"]Ak by som mohol o preposlanie certifikátu[/quote] poslane

poslane
ďakujem veľmi pekne.


[quote="pid:26952, uid:95"]poslane[/quote]ďakujem veľmi pekne.

takmer rok sa nemôžeme dostať na vyberanie štichov


Nevím, jak je to na Slovensku, ale lze podmiňovat lékařský zákrok testem? To je přece něco šíleného.


[quote="pid:26939, uid:222"]takmer rok sa nemôžeme dostať na vyberanie štichov[/quote] Nevím, jak je to na Slovensku, ale lze podmiňovat lékařský zákrok testem? To je přece něco šíleného.

Nevím, jak je to na Slovensku, ale lze podmiňovat lékařský zákrok testem? To je přece něco šíleného.
je to tak ..a čo mám novú info..,,lekári,, ľudí s plánovanými operáciami na september posielajú na očkovanie ,inak ich nezoperujú...veľmi tlačia na pílu


[quote="pid:26957, uid:372"]Nevím, jak je to na Slovensku, ale lze podmiňovat lékařský zákrok testem? To je přece něco šíleného.[/quote] je to tak ..a čo mám novú info..,,lekári,, ľudí s plánovanými operáciami na september posielajú na očkovanie ,inak ich nezoperujú...veľmi tlačia na pílu

je to tak ..


Snad brzy dostanou, co zaslouží. Ale i tak je to protiústavní! Držím Vám palce, aby vše dobře dopadlo, je mi líto, že musíte v nelehké době řešit takovéto komplikace...


[quote="pid:26959, uid:222"]je to tak ..[/quote] Snad brzy dostanou, co zaslouží. Ale i tak je to protiústavní! Držím Vám palce, aby vše dobře dopadlo, je mi líto, že musíte v nelehké době řešit takovéto komplikace...

skúšali sme všade možne nikde som nenašiel lekára bez testu a zákrok kde to robia v celkovej anestéze,kedže je malá ešte...inak sa to robí v lokálnej.
jaj jasné, pri takých maličkých robia všetko v celkovej a je tam aj anesteziológ...
nech Vám to zajtra dobre dopadne a maličkej veľa zdravia.


[quote="pid:26950, uid:222"]skúšali sme všade možne nikde som nenašiel lekára bez testu a zákrok kde to robia v celkovej anestéze,kedže je malá ešte...inak sa to robí v lokálnej.[/quote] jaj jasné, pri takých maličkých robia všetko v celkovej a je tam aj anesteziológ... nech Vám to zajtra dobre dopadne a maličkej veľa zdravia.

Ďakujem Vám všetkým úprimne zo srdca a verím ,že to s Božou pomocou zajtra zvládneme.


Ďakujem Vám všetkým úprimne zo srdca a verím ,že to s Božou pomocou zajtra zvládneme.

Ako ste dopadli @Sova? Až mi srdce stislo, keď som čítala tento príbeh. Držím palce, aby to dobre dopadlo.

To čo sú za lekári?!? Keď ty nemas covid, nikto v rodine, odkiaľ by to malé dieťa mohlo mat, keď nemá žiadne príznaky. To im už skutocne vsetkym dr** s prepáčením?


Ako ste dopadli @Sova? Až mi srdce stislo, keď som čítala tento príbeh. Držím palce, aby to dobre dopadlo. To čo sú za lekári?!? Keď ty nemas covid, nikto v rodine, odkiaľ by to malé dieťa mohlo mat, keď nemá žiadne príznaky. To im už skutocne vsetkym dr** s prepáčením?
Upravené 28. 7. 2021 o 10:59

Dlho som bol do noci hore aby som to nejakým sposobom vyriesil a prosil .Rano som nasiel v nedalekom meste rychlo testovanie PCR s výsledkom do 3 hodin..sestricka spravila vyter len z jazyka, žiadne tyčinky do nosa .. povedal som jej o čo ide a hneď zaniesla vzorku do labáku a výsledok bol do hodiny a nebol problém ani ,že nie sme objednaní...už čakáme na zákrok.Do poslednej minúty som nestrácal vieru a prosby boli vyslišané ..ďakujem aj Vám za Vašu energiu...keď som ráno pozeral príspevok bolo tu videní 333 ...https://www.jcapek.cz/2020/03/16/andelske-cislo-333/
Ďakujem Vám zo srdca.


Dlho som bol do noci hore aby som to nejakým sposobom vyriesil a prosil .Rano som nasiel v nedalekom meste rychlo testovanie PCR s výsledkom do 3 hodin..sestricka spravila vyter len z jazyka, žiadne tyčinky do nosa .. povedal som jej o čo ide a hneď zaniesla vzorku do labáku a výsledok bol do hodiny a nebol problém ani ,že nie sme objednaní...už čakáme na zákrok.Do poslednej minúty som nestrácal vieru a prosby boli vyslišané ..ďakujem aj Vám za Vašu energiu...keď som ráno pozeral príspevok bolo tu videní 333 ...https://www.jcapek.cz/2020/03/16/andelske-cislo-333/ Ďakujem Vám zo srdca.
689
16
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept