Zahraničná politika
Biden podpisal výkonný príkaz, zakazujúci výraz „čínsky vírus“

“Biden v utorok zakázal federálnym pracovníkom odvolávať sa na COVID-19 ako na„ čínsky vírus “a inú rétoriku, ktorá je podľa neho necitlivá voči ázijským Američanom.“


V príkaze sa uvádza, že označovanie koronavírusu za „čínsky vírus“ „vyvolalo neopodstatnené obavy a udržalo stigmu o ázijských Američanoch a tichomorských ostrovoch a prispelo k zvýšeniu miery šikanovania, obťažovania a nenávistných trestných činov voči osobám AAPI“. Biden uvádza, že jeho „administratíva odsudzuje činy rasizmu, xenofóbie a neznášanlivosti voči komunitám AAPI“


“ Biden nariadil svojmu generálnemu prokurátorovi, aby preskúmal, kde by tieto činy mohli byť súdené ako zločiny z nenávisti.


https://thefederalistpapers.org/us/biden-signs-executive-order-banning-term-china-virus?


“Biden v utorok zakázal federálnym pracovníkom odvolávať sa na COVID-19 ako na„ čínsky vírus “a inú rétoriku, ktorá je podľa neho necitlivá voči ázijským Američanom.“ V príkaze sa uvádza, že označovanie koronavírusu za „čínsky vírus“ „vyvolalo neopodstatnené obavy a udržalo stigmu o ázijských Američanoch a tichomorských ostrovoch a prispelo k zvýšeniu miery šikanovania, obťažovania a nenávistných trestných činov voči osobám AAPI“. Biden uvádza, že jeho „administratíva odsudzuje činy rasizmu, xenofóbie a neznášanlivosti voči komunitám AAPI“ “ Biden nariadil svojmu generálnemu prokurátorovi, aby preskúmal, kde by tieto činy mohli byť súdené ako zločiny z nenávisti. https://thefederalistpapers.org/us/biden-signs-executive-order-banning-term-china-virus?

Takže už se nesmí ani říkat Kung Flu?


Pro odlehčení:


Donald Trump's KUNG FLU REMIX


https://www.youtube.com/watch?v=CpB2dmIA-lA


Ještě bych rád dodal, že mezi Trumpovými příznivci je mnoho lidí, kteří do USA přišli z Číny, Taiwanu, myslím že snad i z Vietnamu apod. (Tyto národnosti jsem zachytil v rozhovorech.)


Kdo jste sledovali obyčejné lidi 6. ledna ve Washingtonu D.C....museli jste je tam vidět.
Většina šla do USA za lepším životem, lepšími lidskými právy apod...nemyslím si, že šli za tím, co protlačuje Biden.


Takže už se nesmí ani říkat Kung Flu? _Pro odlehčení: _ Donald Trump's KUNG FLU REMIX https://www.youtube.com/watch?v=CpB2dmIA-lA Ještě bych rád dodal, že mezi Trumpovými příznivci je mnoho lidí, kteří do USA přišli z Číny, Taiwanu, myslím že snad i z Vietnamu apod. (Tyto národnosti jsem zachytil v rozhovorech.) Kdo jste sledovali obyčejné lidi 6. ledna ve Washingtonu D.C....museli jste je tam vidět. Většina šla do USA za lepším životem, lepšími lidskými právy apod...nemyslím si, že šli za tím, co protlačuje Biden.
275
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept