Videá, filmy, knihy
Nenásilný boj - příručka

Stáhněte si zde průvodce efektivním nenásilným bojem.
Myslím, že se každá informace může hodit.


Stáhněte si zde průvodce efektivním nenásilným bojem. Myslím, že se každá informace může hodit.
Upravené 26. 7. 2021 o 20:57

Děkuji, mám nestandardní prohlížeč, nějak mi to blbne.


Děkuji, mám nestandardní prohlížeč, nějak mi to blbne.

Zkuste prosím tento odkaz, zda funguje.
funguje a je to presne ten istý ako
https://ulozto.cz/file/koU0rDUCfVj7/nenasilny-boj-pdf
len je tam ešte navyše "#!ZGqxMGR2Zmt1A2LkBGH3BQN3AzIyAGqdIzMBGJIhF3t4rwL5MN=="
prihodí to tam, keď sa neskopíruje priamo odkaz ale na ulozto kliknete na "sdílet"


[quote="pid:26647, uid:409"]Zkuste prosím tento odkaz, zda funguje.[/quote]funguje a je to presne ten istý ako [quote="pid:26641, uid:426"]https://ulozto.cz/file/koU0rDUCfVj7/nenasilny-boj-pdf[/quote] len je tam ešte navyše "#!ZGqxMGR2Zmt1A2LkBGH3BQN3AzIyAGqdIzMBGJIhF3t4rwL5MN==" prihodí to tam, keď sa neskopíruje priamo odkaz ale na ulozto kliknete na "sdílet"

Odkaz funguje, materiál zajímavý. Po rychločtení to vypadá jako metodika pro neziskovky na převraty - tzn použití jejich zbraně proti nim. Jen ty zdroje, organizace a čas jsou za potřebí.


Odkaz funguje, materiál zajímavý. Po rychločtení to vypadá jako metodika pro neziskovky na převraty - tzn použití jejich zbraně proti nim. Jen ty zdroje, organizace a čas jsou za potřebí.

metodika pro neziskovky na převraty -

správně


Jen ty zdroje, organizace a čas jsou za potřebí.


Problém je v tom, že oni to mají jako pracovní náplň a jsou za to placeni, ale my musíme nejdříve do práce a tohle máme jako vedlejšák bezplatně, jako v akci Z tedy zdarma.


[quote="pid:26683, uid:333"]metodika pro neziskovky na převraty -[/quote] správně [quote="pid:26683, uid:333"]Jen ty zdroje, organizace a čas jsou za potřebí.[/quote] Problém je v tom, že oni to mají jako pracovní náplň a jsou za to placeni, ale my musíme nejdříve do práce a tohle máme jako vedlejšák bezplatně, jako v akci Z tedy zdarma.
687
7
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept