Politika v ČR
Proč? Martiny Kociánové: Barva, jejíž jméno nesmíme vyslovovat?

Proč? Martiny Kociánové: Barva, jejíž jméno nesmíme vyslovovat?
každý ideológ dodržuje stejný postup : nejdříve ovládnout jazyk ,
pak mysl a pak lidi samotné . . .
https://www.youtube.com/watch?v=5DslAwONqJk


Proč? Martiny Kociánové: Barva, jejíž jméno nesmíme vyslovovat? každý ideológ dodržuje stejný postup : nejdříve ovládnout jazyk , pak mysl a pak lidi samotné . . . https://www.youtube.com/watch?v=5DslAwONqJk

Mě se Martina líbí. Sleduji jí často a můžu říct, že je to velmi chytrá, rozumná a ještě hezká žena. A umí se moc dobře vyjadřovat. V politice by byla bezvadná, lidi by za ní šli, její argumenty jsou správné a dobré.


Mě se Martina líbí. Sleduji jí často a můžu říct, že je to velmi chytrá, rozumná a ještě hezká žena. A umí se moc dobře vyjadřovat. V politice by byla bezvadná, lidi by za ní šli, její argumenty jsou správné a dobré.

Mě se Martina líbí. Sleduji jí často a můžu říct, že je to velmi chytrá, rozumná a ještě hezká žena. A umí se moc dobře vyjadřovat. V politice by byla bezvadná, lidi by za ní šli, její argumenty jsou správné a dobré.


take mam martinu rada. posloucham jeji podcasty "kupredu do minulosti". ma zajimave hosty z ruznych oblasti. kultivovany projev a temata, ktera jsou prakticky dnes vytlacovana z verejnopravniho prostoru.


[quote="pid:26022, uid:88"]Mě se Martina líbí. Sleduji jí často a můžu říct, že je to velmi chytrá, rozumná a ještě hezká žena. A umí se moc dobře vyjadřovat. V politice by byla bezvadná, lidi by za ní šli, její argumenty jsou správné a dobré.[/quote] take mam martinu rada. posloucham jeji podcasty "kupredu do minulosti". ma zajimave hosty z ruznych oblasti. kultivovany projev a temata, ktera jsou prakticky dnes vytlacovana z verejnopravniho prostoru.
592
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept