Zahraniční analytici
Činnost Pjakina nemá ve skutečnosti nic společného s KSB a jeho analytika není aplikací KSB

V seriálu je to podáno tak, že kousne tě škorpión, který to má v genech a subjekt se má dát kousnout znova - jen, tak pro nic za nic, aby ten kdo nastaví tvář nebyl násilný

Toto ten hrdina príbehu so škorpiónom celkom určite nemal v úmysle. Skrátka chcel pomôcť škorpiónovi, aby sa neutopil. Ale nenapadlo mu, že môže použiť aj nejakú pomôcku (kus dreva atď.) na vytiahnutie toho škorpióna bez toho, aby dostal žihadlo. Z nejakého dôvodu mu to nenapadlo, ani keď dostal druhé žihadlo. (podobné veci robia v Juhoafrickej republike chytači hadov, ktorí chytajú zatúlaných jedovatých hadov v domácnostiach a odnášajú ich za mesto do lesa. Robia to preto, lebo majú hady radi. Je to platená služba)


Ine je to u silne veriacich kresťanov na podvedomej úrovni. Tam viera je podaná tak, že veriaceho podvedome stimuluje k tomu, aby tiež hľadal svoju golgotu, vyhľadával utrpenie, poníženie. Mnohí svätí chceli trpieť namiesto Krista (stigmy na rukách, nohách a boku je vlastne odpoveď na túto obrovskú túžbu). Dievčatá z Fatimy nosili okolo pása povrazy, ktorými si spôsobovali bolesť (umrtvovanie tela a žiadostí, a zároveň utrpenie ako forma zásluh).


No Človeku by nemalo ísť o vyhľadávanie utrpenia, ale primárne o pomáhanie ľuďom, o zmenu spoločnosti k lepšiemu. Človek, ak je to možné, sa snaží vyhnúť konfliktom a bitke, no nebude váhať zastať sa toho, komu ubližujú, ochrániť slabších. Je naozaj pravda, že odplácaním násilia násilím sa svet k lepšiumu nezmení, lebo ľudia nevidia svet ako ty, a násilie (aj z nepochopenia) bude plodiť ďalšie nekonečné krivdy.
Tu ide o to prejsť od 6. priority (ručne stručne, päsťami) k vyšším prioritám, ktoré sú pomalšie, ale trvácnejšie riešia problémy. T.j. stať sa múdrejším ako agresori, prejsť im cez rozum a neutralizovať ich snahy inými spôsobmi. Obrazne povedané, vyriešiť to ako rodič s maličkým trucovitým deckom (ale bez bitky).


Veľmi dôležité ale bude vychovať nové generácie ľudí s Ľudskejším svetonázorom, ktorí budú mať jednotné chápanie dobra a zla, jednotné chápanie zodpovednosti, povinností a práv pred spoločnosťou. Ktorí budú dobre chápať, prečo ten a ten je za niečo potrestaný a budú to pokladať za spravodlivé (t.j. nebude sa z nepochopenia šíriť pocit krivdy a reťaziť sa z pokolenia na pokolenie v danom rode).


Pamätáte ten výrok, že nutnosť použiť 6. prioritu znamená zlyhanie riadenia na všetkých vyšších prioritách? Pochopiteľne sa to vzťahuje k subjektu s režimom psychiky Človek, lebo Démon pracuje metódou "rozdeľuje a panuj" a násilie je jednou z jeho pracovných metód. Ten výrok sa netýka len vojen, ale aj medziľudských vzťahov. Ak situácia dospeje do násilia, znamená to, že človek si málo (alebo vôbec) namáhal mozgové závity, aby tu situáciu vyriešil na vyšších prioritách. Neplatí to pre nepredvídané situácie, keď sa človek a jeho blízki ocitnú v ohrození. Ale aj tu platí, že ten kto žije v súlade s Bohom, rozvíja si intuíciu a pozorne sleduje reč Života, tak ten sa v nebezpečných situáciách neocitne (iba ak by do toho šiel vedome, napr. vo vojnovom stave). A čo sa týka spoločnosti, keď vidí kam situácia speje a do akých problémov sa hrnú ľudia - pomáha tým, ktorí sú schopní prijať radu alebo pomoc. Nedá sa pomôcť všetkým naraz a proti ich vôli. Netreba zabúdať, že stratégia je vždy dôležitejšia ako taktika, aj keď potrebné sú obe. T.j. človek v tiesni môže upustiť od taktických cieľov, no nikdy nesmie upustiť od strategických. To je aj o tom, keď človek sa snaží pomôcť úplne všetkým tu a teraz, ale vypadne zo strategického procesu, ktorým sa v budúcnosti vyrieši celý problém a nebude už k takýmto situáciám dochádzať. Prirovnám to k príkladu: dôležitejšie je učiť ľudí chytať ryby, než ich tu a teraz hneď kŕmiť. Kŕmenie ľudí tu a teraz môže zabrať dobrodincovi všetok čas a vôbec mu neostane čas na to, aby ľudí učil chytať ryby.


Viem, že pohľad na trpiacich ľudí bolí, na pozadí krívd ktoré sa dejú v štáte. Ale prepadnúť emóciám a plátať záplaty hlava nehlava nie je trvalé riešenie. Trvalejšie riešenie je meniť ľudí a cez nich meniť celý systém. A to je dlhodobejší ale životne dôležitý proces, bez ktorého sa z bahna nedostaneme. A tento proces si vyžaduje určité množstvo ľudí mysliacich nízkofrekvenčne, t.j. dlhodobými procesmi. Zatiaľ sme to kritické množstvo nedosiahli. (Je samozrejme v poriadku, ak ľudia pomáhajú aj okamžite, tam kde treba ("kŕmia ľudí" ), aby bola situácia udržateľná. Ale NF proces sa nesmie zanedbať a na to tiež treba ľudí, ktorí sa tomu venujú naplno)


[quote="pid:27323, uid:426"]V seriálu je to podáno tak, že kousne tě škorpión, který to má v genech a subjekt se má dát kousnout znova - jen, tak pro nic za nic, aby ten kdo nastaví tvář nebyl násilný[/quote] Toto ten hrdina príbehu so škorpiónom celkom určite nemal v úmysle. Skrátka chcel pomôcť škorpiónovi, aby sa neutopil. Ale nenapadlo mu, že môže použiť aj nejakú pomôcku (kus dreva atď.) na vytiahnutie toho škorpióna bez toho, aby dostal žihadlo. Z nejakého dôvodu mu to nenapadlo, ani keď dostal druhé žihadlo. _(podobné veci robia v Juhoafrickej republike chytači hadov, ktorí chytajú zatúlaných jedovatých hadov v domácnostiach a odnášajú ich za mesto do lesa. Robia to preto, lebo majú hady radi. Je to platená služba)_ Ine je to u silne veriacich kresťanov na podvedomej úrovni. Tam viera je podaná tak, že veriaceho podvedome stimuluje k tomu, aby tiež hľadal svoju golgotu, vyhľadával utrpenie, poníženie. Mnohí svätí chceli trpieť namiesto Krista _(stigmy na rukách, nohách a boku je vlastne odpoveď na túto obrovskú túžbu)_. Dievčatá z Fatimy nosili okolo pása povrazy, ktorými si spôsobovali bolesť (umrtvovanie tela a žiadostí, a zároveň utrpenie ako forma zásluh). No Človeku by nemalo ísť o vyhľadávanie utrpenia, ale primárne o pomáhanie ľuďom, o zmenu spoločnosti k lepšiemu. Človek, ak je to možné, sa snaží vyhnúť konfliktom a bitke, no nebude váhať zastať sa toho, komu ubližujú, ochrániť slabších. Je naozaj pravda, že odplácaním násilia násilím sa svet k lepšiumu nezmení, lebo ľudia nevidia svet ako ty, a násilie (aj z nepochopenia) bude plodiť ďalšie nekonečné krivdy. Tu ide o to prejsť od 6. priority (ručne stručne, päsťami) k vyšším prioritám, ktoré sú pomalšie, ale trvácnejšie riešia problémy. T.j. stať sa múdrejším ako agresori, prejsť im cez rozum a neutralizovať ich snahy inými spôsobmi. Obrazne povedané, vyriešiť to ako rodič s maličkým trucovitým deckom (ale bez bitky). Veľmi dôležité ale bude vychovať nové generácie ľudí s Ľudskejším svetonázorom, ktorí budú mať jednotné chápanie dobra a zla, jednotné chápanie zodpovednosti, povinností a práv pred spoločnosťou. Ktorí budú dobre chápať, prečo ten a ten je za niečo potrestaný a budú to pokladať za spravodlivé (t.j. nebude sa z nepochopenia šíriť pocit krivdy a reťaziť sa z pokolenia na pokolenie v danom rode). Pamätáte ten výrok, že nutnosť použiť 6. prioritu znamená zlyhanie riadenia na všetkých vyšších prioritách? Pochopiteľne sa to vzťahuje k subjektu s režimom psychiky Človek, lebo Démon pracuje metódou "rozdeľuje a panuj" a násilie je jednou z jeho pracovných metód. Ten výrok sa netýka len vojen, ale aj medziľudských vzťahov. Ak situácia dospeje do násilia, znamená to, že človek si málo (alebo vôbec) namáhal mozgové závity, aby tu situáciu vyriešil na vyšších prioritách. Neplatí to pre nepredvídané situácie, keď sa človek a jeho blízki ocitnú v ohrození. Ale aj tu platí, že ten kto žije v súlade s Bohom, rozvíja si intuíciu a pozorne sleduje reč Života, tak ten sa v nebezpečných situáciách neocitne _(iba ak by do toho šiel vedome, napr. vo vojnovom stave)_. A čo sa týka spoločnosti, keď vidí kam situácia speje a do akých problémov sa hrnú ľudia - pomáha tým, ktorí sú schopní prijať radu alebo pomoc. Nedá sa pomôcť všetkým naraz a proti ich vôli. Netreba zabúdať, že stratégia je vždy dôležitejšia ako taktika, aj keď potrebné sú obe. T.j. človek v tiesni môže upustiť od taktických cieľov, no nikdy nesmie upustiť od strategických. To je aj o tom, keď človek sa snaží pomôcť úplne všetkým tu a teraz, ale vypadne zo strategického procesu, ktorým sa v budúcnosti vyrieši celý problém a nebude už k takýmto situáciám dochádzať. Prirovnám to k príkladu: dôležitejšie je učiť ľudí chytať ryby, než ich tu a teraz hneď kŕmiť. Kŕmenie ľudí tu a teraz môže zabrať dobrodincovi všetok čas a vôbec mu neostane čas na to, aby ľudí učil chytať ryby. Viem, že pohľad na trpiacich ľudí bolí, na pozadí krívd ktoré sa dejú v štáte. Ale prepadnúť emóciám a plátať záplaty hlava nehlava nie je trvalé riešenie. Trvalejšie riešenie je meniť ľudí a cez nich meniť celý systém. A to je dlhodobejší ale životne dôležitý proces, bez ktorého sa z bahna nedostaneme. A tento proces si vyžaduje určité množstvo ľudí mysliacich nízkofrekvenčne, t.j. dlhodobými procesmi. Zatiaľ sme to kritické množstvo nedosiahli. (Je samozrejme v poriadku, ak ľudia pomáhajú aj okamžite, tam kde treba ("kŕmia ľudí" ), aby bola situácia udržateľná. Ale NF proces sa nesmie zanedbať a na to tiež treba ľudí, ktorí sa tomu venujú naplno)

Ine je to u silne veriacich kresťanov na podvedomej úrovni. Tam viera je podaná tak, že veriaceho podvedome stimuluje k tomu, aby tiež hľadal svoju golgotu, vyhľadával utrpenie, poníženie.



Měl jsem kamaráda ... Postiženého ... Krátce po narození dostal jako dítě mozkovou obrnu. V ranném věku (cca 6 - 8 let - přesně si to nepamatuji) se ho jeho rodiče zbavili. Jako malé dítě ho strčili do ústavu, ve kterém prožil prakticky celý život (od 8 do svých cca 50 let). Byl to hluboce křesťansky věřící člověk. Seznámil jsem se s ním ve svých asi 16 letech při návštěvě u jednoho kněze. To ještě chodil ... Pomocí berlí ... Kdy jsem s ním mluvil naposledy (je to tak 4 roky zpět) byl krátce po amputaci obou svých nohou. V té době byl už dlouho na invalidním vozíku, měl těžkou cukrovku a vlákna jeho nervového systému spojující páteř a jeho nohy se mu díky rozevření obratlů páteře v předklonu trvale sedícího na invalidním vozíku, degradovaly a odumřely. Krátce po našem posledním rozhovoru zemřel. V této době jsem už byl asi dva roky mimo křesťanskou víru. Ale to jsem mu neřekl, protože jsem na to neměl srdce. Nechtěl jsem mu brát jeho víru a naději, kterou tehdy tento můj kamarád měl. K výroku Jardoba:
Tento můj kamarád mi nějaký čas před svojí smrtí řekl: Několik kněží mi řeklo: "Koho bůh miluje, toho s křížkem navštěvuje ..."A můj přítel mi řekl: "Kdybych se mohl svobodně rozhodnout a zvolit, rozhodně bych se tomuto "božímu" křížku vyhnul ... ! Tento debilní výrok může říci pouze zdravý hňup ... " (Malá poznámka ... Tento můj přítel, se jmenoval Hňup ... Opravdu ...)


https://farnosthrabyne.cz/zemreli-z-hrabyne-a-mokrych-lazcu/


> Ine je to u silne veriacich kresťanov na podvedomej úrovni. Tam viera je podaná tak, že veriaceho podvedome stimuluje k tomu, aby tiež hľadal svoju golgotu, vyhľadával utrpenie, poníženie. Měl jsem kamaráda ... Postiženého ... Krátce po narození dostal jako dítě mozkovou obrnu. V ranném věku (cca 6 - 8 let - přesně si to nepamatuji) se ho jeho rodiče zbavili. Jako malé dítě ho strčili do ústavu, ve kterém prožil prakticky celý život (od 8 do svých cca 50 let). Byl to hluboce křesťansky věřící člověk. Seznámil jsem se s ním ve svých asi 16 letech při návštěvě u jednoho kněze. To ještě chodil ... Pomocí berlí ... Kdy jsem s ním mluvil naposledy (je to tak 4 roky zpět) byl krátce po amputaci obou svých nohou. V té době byl už dlouho na invalidním vozíku, měl těžkou cukrovku a vlákna jeho nervového systému spojující páteř a jeho nohy se mu díky rozevření obratlů páteře v předklonu trvale sedícího na invalidním vozíku, degradovaly a odumřely. Krátce po našem posledním rozhovoru zemřel. V této době jsem už byl asi dva roky mimo křesťanskou víru. Ale to jsem mu neřekl, protože jsem na to neměl srdce. Nechtěl jsem mu brát jeho víru a naději, kterou tehdy tento můj kamarád měl. K výroku Jardoba: Tento můj kamarád mi nějaký čas před svojí smrtí řekl: Několik kněží mi řeklo: "Koho bůh miluje, toho s křížkem navštěvuje ..."A můj přítel mi řekl: "Kdybych se mohl svobodně rozhodnout a zvolit, rozhodně bych se tomuto "božímu" křížku vyhnul ... ! Tento debilní výrok může říci pouze zdravý hňup ... " (Malá poznámka ... Tento můj přítel, se jmenoval Hňup ... Opravdu ...) https://farnosthrabyne.cz/zemreli-z-hrabyne-a-mokrych-lazcu/
Upravené 30. 7. 2021 o 21:19

"Koho bůh miluje, toho s křížkem navštěvuje ..."


Doplnil by som tento vyrok na:


Koho činy Boh miluje, toho krížom navštevuje.


[quote="pid:27551, uid:317"]"Koho bůh miluje, toho s křížkem navštěvuje ..."[/quote] Doplnil by som tento vyrok na: Koho činy Boh miluje, toho krížom navštevuje.

Takže co bude, @Ogar Valach , budou nějaké detaily, kde jsem měl údajně lhát jak jsi podsouval, nebo volíš tiché zmizení po anglicku z téhle pro tebe nepříjemné diskuse, jak to prozatím vypadá?

Takže co bude, @Ogar Valach , budou nějaké detaily, kde jsem měl údajně lhát jak jsi podsouval, nebo volíš tiché zmizení po anglicku z téhle pro tebe nepříjemné diskuse, jak to prozatím vypadá?

Takže co bude, @Ogar Valach , budou nějaké detaily, kde jsem měl údajně lhát jak jsi podsouval, nebo volíš tiché zmizení po anglicku z téhle pro tebe nepříjemné diskuse, jak to prozatím vypadá?

Pre mňa to nie je nepríjemná diskusia. Dvakrát som ťa prichytil pri vedomej lži a pre mňa si teda klamár.


Prvýkrát to bola nejaká drobnosť, ktorú si už vôbec nepamätám. Druhýkrát to bolo, keď si vyštval Aksal. Tvrdil si niečo, čo nebola pravda. Už si to presne nepamätám, ale zdá sa mi, že si tvrdil, že Aksal niečo napísala, kvôli čomu si ju požiadal, aby odišla. Vyhľadal som si diskusiu tri mesiace naspäť a ona to nenapísala. Ale je tiež možné, že si tvrdil, že si niečo nenapísal, ale v skutočnosti si to napísal. Už presne neviem. Skrátka, vedome si klamal. Vtedy som na to nemohol upozorniť, pretože si ma blokoval. Teraz to nemám možnosť ani len skúsiť vyhľadať, pretože si zahladil stopy.


Tebe ani ostatným nepotrebujem nič dokazovať. Nie si pre mňa dôležitý. Vtedy som si ťa zaradil ako klamára a to mi stačí. To, že si často popieral vlastné, niekoľko dní staré tvrdenia, si všimli aj ostatní a dávali ti to patrične najavo. Už vtedy si prekrúcal KSB, aby zapadalo do tvojho nového videnia sveta. A robíš to aj teraz v prípade Piakina. Tieto veci vidia už aj všetci ostatní, na to žiadne dokazovanie netreba.


Aby som to uzavrel, pre mňa si klamár, manipulátor a deštruktívny živel. Toto vlákno som už nechcel oživovať, preto som nereagoval a je možné, že už ani reagovať nebudem. Uvítal by som, keby si prestal so škodlivou činnosťou.


[quote="pid:28137, uid:235"]Takže co bude, @Ogar Valach , budou nějaké detaily, kde jsem měl údajně lhát jak jsi podsouval, nebo volíš tiché zmizení po anglicku z téhle pro tebe nepříjemné diskuse, jak to prozatím vypadá?[/quote] Pre mňa to nie je nepríjemná diskusia. Dvakrát som ťa prichytil pri vedomej lži a pre mňa si teda klamár. Prvýkrát to bola nejaká drobnosť, ktorú si už vôbec nepamätám. Druhýkrát to bolo, keď si vyštval Aksal. Tvrdil si niečo, čo nebola pravda. Už si to presne nepamätám, ale zdá sa mi, že si tvrdil, že Aksal niečo napísala, kvôli čomu si ju požiadal, aby odišla. Vyhľadal som si diskusiu tri mesiace naspäť a ona to nenapísala. Ale je tiež možné, že si tvrdil, že si niečo nenapísal, ale v skutočnosti si to napísal. Už presne neviem. Skrátka, vedome si klamal. Vtedy som na to nemohol upozorniť, pretože si ma blokoval. Teraz to nemám možnosť ani len skúsiť vyhľadať, pretože si zahladil stopy. Tebe ani ostatným nepotrebujem nič dokazovať. Nie si pre mňa dôležitý. Vtedy som si ťa zaradil ako klamára a to mi stačí. To, že si často popieral vlastné, niekoľko dní staré tvrdenia, si všimli aj ostatní a dávali ti to patrične najavo. Už vtedy si prekrúcal KSB, aby zapadalo do tvojho nového videnia sveta. A robíš to aj teraz v prípade Piakina. Tieto veci vidia už aj všetci ostatní, na to žiadne dokazovanie netreba. Aby som to uzavrel, pre mňa si klamár, manipulátor a deštruktívny živel. Toto vlákno som už nechcel oživovať, preto som nereagoval a je možné, že už ani reagovať nebudem. Uvítal by som, keby si prestal so škodlivou činnosťou.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 4. 8. 2021 o 12:04

Archiv diskuse vodaksb:
https://uloz.to/hledej?q=vodaksb
Je samozřejmě celou dobu volně přístupný, to ohledně tvojí lži o zahlazování stop.


Diskuse s Aksal:
https://uloz.to/tamhle/j2kSpnXnqhSp/name/Nahrano-4-8-2021-v-12-24-32#!ZGplBQR2AQZ1MwWwBTEuZQN5L2L0BKOGnUSvpzgbpF50LGyzZN==


Teď bych tě mohl vybídnout ať ukážeš konkrétní příspěvek údajně potvrzující tvoje slova, kdybych nevěděl ze skušenosti že to nemá smysl, budeš se vykrucovat dále. Co se týká zbytku tvých insinuací, no comment, tady si může každý udělat názor sám, z diskusí s manipulátory už jsem vyrostl.


Archiv diskuse vodaksb: https://uloz.to/hledej?q=vodaksb Je samozřejmě celou dobu volně přístupný, to ohledně tvojí lži o zahlazování stop. Diskuse s Aksal: https://uloz.to/tamhle/j2kSpnXnqhSp/name/Nahrano-4-8-2021-v-12-24-32#!ZGplBQR2AQZ1MwWwBTEuZQN5L2L0BKOGnUSvpzgbpF50LGyzZN== Teď bych tě mohl vybídnout ať ukážeš konkrétní příspěvek údajně potvrzující tvoje slova, kdybych nevěděl ze skušenosti že to nemá smysl, budeš se vykrucovat dále. Co se týká zbytku tvých insinuací, no comment, tady si může každý udělat názor sám, z diskusí s manipulátory už jsem vyrostl.
Upravené 4. 8. 2021 o 13:39

Koho činy Boh miluje, toho krížom navštevuje.
Je to zaujimavy vyrok, ktory vyzaduje vysvetlenie.
Ako prve si treba uvedomit, ze kriz (bez tela) je znakom zivota. Ciara vertikalna ciara znamena muzsku podstatu - muz dava ducha dietatu a to dalej ducha rozvyja. Horizontalna ciara znamena zensku podstatu, zena je viac materialne naklonena, spravna zena harmonizuje prostredie okolo pomocou materie.
Kriz s telom (jezisa, pita, alebo kohokolvek ineho) je znakom satanizmu. Nanucuje do psychiky obraz utrpenia.
Koho činy Boh miluje, toho krížom navštevuje. - by sa dalo kludne vysvetlit- ze koho boh miluje tomu dopraje riadnu rodinu s muzom, zenou a detmi.


Ale je tu aj dalsia pravda toho vyroku. Ak clovek ma urcitu mravnost, harmoniu, tak uz kona v zamere bozom. Avsak nie stale sa do toho zameru trafi. Ak sa obcas netrafi, tak Stvoritel mu da najavo svoju mienku, tak ze "sa daco nepodari". Vela ludi nezdar hned berie ako zivotny kriz (satanisticky kriz utrpenia), avsak takyto pohlad na vec je mylny, pretoze clovek sa mal na nepodarenu vec pozriet s otazkou "preco sa to stalo?" A odpoved "lebo Stvoritel je kruty a robi si zarty" je zla! Stvoritel Satanista nie je. Vie ovela viac nez clovek. Stalo sa to z nejakeho dovodu. Napriklad, clovek akoze spravil dobre susedovi (boh by ho za to miloval), ze mu opravil auto, ktore rozbil po 10 ty krat. Ale vtedy pride nezdar od Stvoritela, pretoze to auto malo ostat pokazene a sused by sa na nami opravenom aute nezabil. To co vyzera z nasho pohladu bohumila cinnost moze byt zasadny zasah do planov Stvoritela, do jeho zakonov (KONOV).
Este dodam, ze cim je vacsia mravnost cloveka, tym je viac trestany kazdy jeho priestupok voci boziemu zameru. Sice trestany ... skor by som povedal, ze tym je odpoved Stvoritela na nase konanie viac citelna. Skor si ju vsimneme. Ziadna odpoved od Stvoritela nie je zla alebo dobra, to az nas pohlad z nej robi zlo alebo dobro .... Stvoritel je laskavy ku svetkemu svtoreniu.
Takze vetu "Koho činy Boh miluje, toho krížom navštevuje." moze povedat len clovek ozaj hlupy, nevedomy svojich krokov a priestupkov alebo Satanista.


[quote="pid:27559, uid:254"]Koho činy Boh miluje, toho krížom navštevuje.[/quote]Je to zaujimavy vyrok, ktory vyzaduje vysvetlenie. Ako prve si treba uvedomit, ze kriz (bez tela) je znakom zivota. Ciara vertikalna ciara znamena muzsku podstatu - muz dava ducha dietatu a to dalej ducha rozvyja. Horizontalna ciara znamena zensku podstatu, zena je viac materialne naklonena, spravna zena harmonizuje prostredie okolo pomocou materie. Kriz s telom (jezisa, pita, alebo kohokolvek ineho) je znakom satanizmu. Nanucuje do psychiky obraz utrpenia. Koho činy Boh miluje, toho krížom navštevuje. - by sa dalo kludne vysvetlit- ze koho boh miluje tomu dopraje riadnu rodinu s muzom, zenou a detmi. Ale je tu aj dalsia pravda toho vyroku. Ak clovek ma urcitu mravnost, harmoniu, tak uz kona v zamere bozom. Avsak nie stale sa do toho zameru trafi. Ak sa obcas netrafi, tak Stvoritel mu da najavo svoju mienku, tak ze "sa daco nepodari". Vela ludi nezdar hned berie ako zivotny kriz (satanisticky kriz utrpenia), avsak takyto pohlad na vec je mylny, pretoze clovek sa mal na nepodarenu vec pozriet s otazkou "preco sa to stalo?" A odpoved "lebo Stvoritel je kruty a robi si zarty" je zla! Stvoritel Satanista nie je. Vie ovela viac nez clovek. Stalo sa to z nejakeho dovodu. Napriklad, clovek akoze spravil dobre susedovi (boh by ho za to miloval), ze mu opravil auto, ktore rozbil po 10 ty krat. Ale vtedy pride nezdar od Stvoritela, pretoze to auto malo ostat pokazene a sused by sa na nami opravenom aute nezabil. To co vyzera z nasho pohladu bohumila cinnost moze byt zasadny zasah do planov Stvoritela, do jeho zakonov (KONOV). Este dodam, ze cim je vacsia mravnost cloveka, tym je viac trestany kazdy jeho priestupok voci boziemu zameru. Sice trestany ... skor by som povedal, ze tym je odpoved Stvoritela na nase konanie viac citelna. Skor si ju vsimneme. Ziadna odpoved od Stvoritela nie je zla alebo dobra, to az nas pohlad z nej robi zlo alebo dobro .... Stvoritel je laskavy ku svetkemu svtoreniu. Takze vetu "Koho činy Boh miluje, toho krížom navštevuje." moze povedat len clovek ozaj hlupy, nevedomy svojich krokov a priestupkov alebo Satanista.
Upravené 4. 8. 2021 o 13:02

Je to zaujimavy vyrok, ktory vyzaduje vysvetlenie.
Převést kompilátorem DVTR a před spaním užívat tento text jako medicínu.....doporučuje můj vopičák. smile


[quote="pid:28199, uid:106"]Je to zaujimavy vyrok, ktory vyzaduje vysvetlenie.[/quote]Převést kompilátorem DVTR a před spaním užívat tento text jako medicínu.....doporučuje můj vopičák. :)

Vedi.Vini......

Převést kompilátorem DVTR
Ogare, Ogare, kdyby jsi pochopil Ferryho vysvětlení. Pochopil by jsi i mojí reakci. Jenže ty máš zatím prázdno...chaos. Míra uspořádanosti 0. Velmi výbušné prostředí. Proto tě vnímám jako potenciální nebezpečí.


[quote="pid:28204, uid:190"]Převést kompilátorem DVTR[/quote]Ogare, Ogare, kdyby jsi pochopil Ferryho vysvětlení. Pochopil by jsi i mojí reakci. Jenže ty máš zatím prázdno...chaos. Míra uspořádanosti 0. Velmi výbušné prostředí. Proto tě vnímám jako potenciální nebezpečí.

Vedi.Vini......

Tak,
mám velmi nepříjemný pocit v žaludku po přečtení posledního přízpěvku pana Makového na jeho stránkách. Jak daleko bylo třeba cestovat, aby si informace našli cestu. Proč že to jsme vyzýváni neposlouchat Pjakina?


https://www.konceptualcz.cz/post/projekt-mezimoř%C3%AD-a-trojmoř%C3%AD-50-část


Tak, mám velmi nepříjemný pocit v žaludku po přečtení posledního přízpěvku pana Makového na jeho stránkách. Jak daleko bylo třeba cestovat, aby si informace našli cestu. Proč že to jsme vyzýváni neposlouchat Pjakina? https://www.konceptualcz.cz/post/projekt-mezimoř%C3%AD-a-trojmoř%C3%AD-50-část
Upravené 6. 8. 2021 o 10:12

Pokud se podíváš na 19. díl, tam Makový tvrdí nějaké věci o Janu Buzkovi, staví se na stranu Kuklina a vyjadřuje se o něm s respektem. V 50. díle Makový sám sebe usvědčuje ze lži, z křivého obviňování Jana Buzka a Kuklin už je pro něj zplozenec pekel. Jana Buzka pro změnu obviňuje, že při pořádání pražského fóra s Kuklinem (jakožto s tehdejším oficiálním zástupcem FKT Altaj, se kterým spolupracoval i Pjakin) vůbec jednal.


Pokud se podíváš na 19. díl, tam Makový tvrdí nějaké věci o Janu Buzkovi, staví se na stranu Kuklina a vyjadřuje se o něm s respektem. V 50. díle Makový sám sebe usvědčuje ze lži, z křivého obviňování Jana Buzka a Kuklin už je pro něj zplozenec pekel. Jana Buzka pro změnu obviňuje, že při pořádání pražského fóra s Kuklinem (jakožto s tehdejším oficiálním zástupcem FKT Altaj, se kterým spolupracoval i Pjakin) vůbec jednal.
Upravené 6. 8. 2021 o 20:25

Jana Buzka pro změnu obviňuje

Zdá se, že rozkaz, ten zněl jasně.
Zastavit Buzka s brašnou.
Za každou cenu.


[quote="pid:28511, uid:235"]Jana Buzka pro změnu obviňuje[/quote] Zdá se, že rozkaz, ten zněl jasně. Zastavit Buzka s brašnou. Za každou cenu.

prekryv z diskusie o konceptoch GP


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3179/3-glob-aacute-lny-prediktor-glob-aacute-lne-koncepty/1#post-29080


veriť sa dnes dá iba skutkom, nie slovám a obrázkom na tartaria.sk. Skutky sú na strane Petrova, Jefimova, Zaznobina (autora KSB), Pjakina. Petrova zabili, Jefimova zavreli, Zaznobin umrel pár minút po tom, ako volal kolegovi, že sa dobre cíti a od rána chce znovu pracovať, Pjakinovi umrela pri nehode manželka. Trochu priveľa náhod. A VP SSSR si nerušene funguje ďalej. Divné...


VP SSSR po júni 2018 naozaj prepúšťa dôležité udalosti mlčaním a niektorí šíritelia KSB to ospravedlňujú, neviem prečo, veď podľa zákona času sa ukázalo, že je to pravda.


Ak dáte na 6. zmysel, kedysi som si s veľkým nadšením pustil Veličkove Zmysly budúcnosti, ale po pozretí videa som mal divný pocit disharmónie. Bol to úplne iný prejav, ako Petrova, Zaznobina, Jefimova, priam opačný... Navyše VP SSSR často vedie diskurz smerom na ezoterické veci (vadí mi to v Základoch sociológie) a to je do značnej miery podobné rétorike Trechlebova. Smrdí to hermetizmom...


prekryv z diskusie o konceptoch GP https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3179/3-glob-aacute-lny-prediktor-glob-aacute-lne-koncepty/1#post-29080 veriť sa dnes dá iba skutkom, nie slovám a obrázkom na tartaria.sk. Skutky sú na strane Petrova, Jefimova, Zaznobina (autora KSB), Pjakina. Petrova zabili, Jefimova zavreli, Zaznobin umrel pár minút po tom, ako volal kolegovi, že sa dobre cíti a od rána chce znovu pracovať, Pjakinovi umrela pri nehode manželka. Trochu priveľa náhod. A VP SSSR si nerušene funguje ďalej. Divné... VP SSSR po júni 2018 naozaj prepúšťa dôležité udalosti mlčaním a niektorí šíritelia KSB to ospravedlňujú, neviem prečo, veď podľa zákona času sa ukázalo, že je to pravda. Ak dáte na 6. zmysel, kedysi som si s veľkým nadšením pustil Veličkove Zmysly budúcnosti, ale po pozretí videa som mal divný pocit disharmónie. Bol to úplne iný prejav, ako Petrova, Zaznobina, Jefimova, priam opačný... Navyše VP SSSR často vedie diskurz smerom na ezoterické veci (vadí mi to v Základoch sociológie) a to je do značnej miery podobné rétorike Trechlebova. Smrdí to hermetizmom...
Upravené 19. 8. 2021 o 22:28

Ale no tak jajajaja a Archal po odhaľujúcom textu Atoma sa takto odhaliť?

Navyše VP SSSR často vedie diskurz smerom na ezoterické veci (vadí mi to v Základoch sociológie)


Kde si to našiel?


Ale no tak jajajaja a Archal po odhaľujúcom textu Atoma sa takto odhaliť? [quote="pid:29202, uid:644"]Navyše VP SSSR často vedie diskurz smerom na ezoterické veci (vadí mi to v Základoch sociológie)[/quote] Kde si to našiel?

Dovolia otázku? Otázky a Odpovede Valerija Viktoroviča, ktoréhonsi veľmi vážim, pretoze ma znova s oani Irenkiu naučili hovorit po rusky, za posledne 2 mesiace mali jednu relaciu a relevantnymi otázkami?Qlebo je to stále sa opakujúca zmes historických matríc, nereflektujúca na dôlezité otázky dneška:


  • Blizky východ
  • Čína
  • Menove politiky
  • Obchodne politiky
  • Riešenia covid manévra

Valerij Viktorovič stratil rozlíšenie a podľa môjho nazoru ozvučuje druhoradé témy. Rozpada za mala británia, SŠA, no s globalnym dopadom, fasizmus s koróňe musí rusa draždit tak, ako inych slovanov v egregore sudrznosti kultúr, no o tychto temach je tabu...


Dovolia otázku? Otázky a Odpovede Valerija Viktoroviča, ktoréhonsi veľmi vážim, pretoze ma znova s oani Irenkiu naučili hovorit po rusky, za posledne 2 mesiace mali jednu relaciu a relevantnymi otázkami?Qlebo je to stále sa opakujúca zmes historických matríc, nereflektujúca na dôlezité otázky dneška: - Blizky východ - Čína - Menove politiky - Obchodne politiky - Riešenia covid manévra Valerij Viktorovič stratil rozlíšenie a podľa môjho nazoru ozvučuje druhoradé témy. Rozpada za mala británia, SŠA, no s globalnym dopadom, fasizmus s koróňe musí rusa draždit tak, ako inych slovanov v egregore sudrznosti kultúr, no o tychto temach je tabu...

no o tychto temach je tabu


Prečo mu neskúsiš položiť otázku? A dobrá otázka je polovica odpovede.


[quote="pid:29317, uid:183"]no o tychto temach je tabu[/quote] Prečo mu neskúsiš položiť otázku? A dobrá otázka je polovica odpovede.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Prečo mu neskúsiš položiť otázku


pretože som to urobil niekoľkokrát. bez odozvy. q otázky, kde sa jednalo o globalne proxesy a lokálne deje v ramci nich tykajuce sa ako Slovenska tak RF. ktore sa casom ukazali správne z pohľadu polozenej otazky a nezodpovedané


[quote="pid:29319, uid:623"]Prečo mu neskúsiš položiť otázku[/quote] pretože som to urobil niekoľkokrát. bez odozvy. q otázky, kde sa jednalo o globalne proxesy a lokálne deje v ramci nich tykajuce sa ako Slovenska tak RF. ktore sa casom ukazali správne z pohľadu polozenej otazky a nezodpovedané
Upravené 11. 8. 2021 o 23:55

@analytik Čiže všetko čo je "ezoterika" je asi nahovno predpokladám.
A to prečo ? a čo presne už je ezoterika a čo ešte nie ?

@Finist Jasný Sokol pán Makový tam nikde nepíše nič negatívne na Pjakina a nevyzýva aby ste ho nesledovali.

@jox13 Len hádam , ale tých otázok tam zrejme chodí 500. Malá šanca , že vyberú vašu zrovna.
Inak tiež by som rád počul nejaké nové témy.

@analytik Čiže všetko čo je "ezoterika" je asi nahovno predpokladám. A to prečo ? a čo presne už je ezoterika a čo ešte nie ? @Finist Jasný Sokol pán Makový tam nikde nepíše nič negatívne na Pjakina a nevyzýva aby ste ho nesledovali. @jox13 Len hádam , ale tých otázok tam zrejme chodí 500. Malá šanca , že vyberú vašu zrovna. Inak tiež by som rád počul nejaké nové témy.
Upravené 12. 8. 2021 o 11:12

Valerij Viktorovič stratil rozlíšenie a podľa môjho nazoru ozvučuje druhoradé témy. Rozpada za mala británia, SŠA, no s globalnym dopadom, fasizmus s koróňe musí rusa draždit tak, ako inych slovanov v egregore sudrznosti kultúr, no o tychto temach je tabu...


Nepriateľ počúva, preto je to tabu. Takže nestratil rozlíšenie.


Dodávam, že som minule zdrbal Popolvára za to, že neváži svoje verejne t.j. v článku prenesené slová a Pjakina počúva násobne viac ľudí...


[quote="pid:29317, uid:183"]Valerij Viktorovič stratil rozlíšenie a podľa môjho nazoru ozvučuje druhoradé témy. Rozpada za mala británia, SŠA, no s globalnym dopadom, fasizmus s koróňe musí rusa draždit tak, ako inych slovanov v egregore sudrznosti kultúr, no o tychto temach je tabu...[/quote] Nepriateľ počúva, preto je to tabu. Takže nestratil rozlíšenie. Dodávam, že som minule zdrbal Popolvára za to, že neváži svoje verejne t.j. v článku prenesené slová a Pjakina počúva násobne viac ľudí...

Moderátor

Upravené 12. 8. 2021 o 12:38

Čiže všetko čo je "ezoterika" je asi nahovno predpokladám.
A to prečo ? a čo presne už je ezoterika a čo ešte nie ?


Z hľadiska terminológie KSB:


  1. eZoterika sú životu adekvátne znalosti, ktoré sú určené len pre zasvätených. Využívajú ich žreci a znachari na riadenie globálnych procesov.

  2. eXoterika sú životu neadekvátne znalosti určené výhradne pre dav. Obsahujú metodologické chyby, aby ľudia, čo ich používajú, nepredstavovali konkurenciu pre žrecov a neliezli im do kapusty. Často sú dizajnované tak, aby produkovali štatisticky predvídateľné správanie a následky tohto správania. Do exoteriky patria prakticky všetky súčasné humanitné vedné odbory, ale aj niektoré prírodovedné (okrem matematiky)


Pojem ezoterika je v spoločnosti dosť nekorektne používaný. Nie sú to len poznatky duchovného rázu. Je to aj celá veda, všetky vedné disciplíny, ale bez metodologických defektov, bez chybných svetonázorových premís.


S knihami, ktoré sú označované "ezoterika", je problém v tom, že ponúkajú tisícky protichodných učení. Dobrých akurát tak na zahltenie mozgu a následnú rezignáciu. Netreba to brať ako automatickú pravdu. Ku každej informácii treba pristupovať kriticky a analyzovať ju svojim vnútorným antivírom. Skladať si svoju mozaiku.


[quote="pid:29337, uid:324"]Čiže všetko čo je "ezoterika" je asi nahovno predpokladám. A to prečo ? a čo presne už je ezoterika a čo ešte nie ?[/quote] Z hľadiska terminológie KSB: 1. eZoterika sú životu adekvátne znalosti, ktoré sú určené len pre zasvätených. Využívajú ich žreci a znachari na riadenie globálnych procesov. 2. eXoterika sú životu neadekvátne znalosti určené výhradne pre dav. Obsahujú metodologické chyby, aby ľudia, čo ich používajú, nepredstavovali konkurenciu pre žrecov a neliezli im do kapusty. Často sú dizajnované tak, aby produkovali štatisticky predvídateľné správanie a následky tohto správania. Do exoteriky patria prakticky všetky súčasné humanitné vedné odbory, ale aj niektoré prírodovedné (okrem matematiky) Pojem ezoterika je v spoločnosti dosť nekorektne používaný. Nie sú to len poznatky duchovného rázu. Je to aj celá veda, všetky vedné disciplíny, ale bez metodologických defektov, bez chybných svetonázorových premís. S knihami, ktoré sú označované "ezoterika", je problém v tom, že ponúkajú tisícky protichodných učení. Dobrých akurát tak na zahltenie mozgu a následnú rezignáciu. Netreba to brať ako automatickú pravdu. Ku každej informácii treba pristupovať kriticky a analyzovať ju svojim vnútorným antivírom. Skladať si svoju mozaiku.

Mohli byste místo dohadování napsat jaké KSB materiály studovat a jaké ne?


Mohli byste místo dohadování napsat jaké KSB materiály studovat a jaké ne?

Mohli byste místo dohadování napsat jaké KSB materiály studovat a jaké ne?

Studovat mozed vsetko.zalezi co ta viac bavi,ci historia,ekonomika,skolstvo,sociologia atd.



Podla tohto obrazka sa da celkom orientovat,ktore knihy su k com.


[quote="pid:29410, uid:402"]Mohli byste místo dohadování napsat jaké KSB materiály studovat a jaké ne?[/quote] Studovat mozed vsetko.zalezi co ta viac bavi,ci historia,ekonomika,skolstvo,sociologia atd. http://files.leva-net.webnode.cz/200002333-64b7a65b12/kob_024_strom%20poznani.jpg Podla tohto obrazka sa da celkom orientovat,ktore knihy su k com.

@Finist Jasný Sokol pán Makový tam nikde nepíše nič negatívne na Pjakina a nevyzýva aby ste ho nesledovali.

No já ten pocit mám na základě těch informací co pan Makový zveřejnil o své návštěvě.A rozhodně ne vůči Pjakinovi. Ta korelace “nekoukejte” na Pjakina, s tím jak Fct rozebral krtek je příliš okatá. Ale to bych řekl, že z mého přízpěvku bylo zřejmé a proto byla následná reakce od @Hox

[quote="pid:29337, uid:324"]@Finist Jasný Sokol pán Makový tam nikde nepíše nič negatívne na Pjakina a nevyzýva aby ste ho nesledovali.[/quote] No já ten pocit mám na základě těch informací co pan Makový zveřejnil o své návštěvě.A rozhodně ne vůči Pjakinovi. Ta korelace “nekoukejte” na Pjakina, s tím jak Fct rozebral krtek je příliš okatá. Ale to bych řekl, že z mého přízpěvku bylo zřejmé a proto byla následná reakce od @Hox

nebol to prave Makovy, kto chcel ukradnut(skopirovat) ucebny kurz mladeho Jefimova... nebol to bezplatny kurz.

Z hľadiska terminológie KSB:

Pojem ezoterika je v spoločnosti dosť nekorektne používaný. Nie sú to len poznatky duchovného rázu.


preto VP hovori o tom, aby sa ezoterika stala exoterikou. potom bude ezoterika skutocne len channeling a dalsie ucenia "co sa babe prisnilo".


nebol to prave Makovy, kto chcel ukradnut(skopirovat) ucebny kurz mladeho Jefimova... nebol to bezplatny kurz. [quote="pid:29408, uid:6"]Z hľadiska terminológie KSB:[/quote] [quote="pid:29408, uid:6"]Pojem ezoterika je v spoločnosti dosť nekorektne používaný. Nie sú to len poznatky duchovného rázu.[/quote] preto VP hovori o tom, aby sa ezoterika stala exoterikou. potom bude ezoterika skutocne len channeling a dalsie ucenia "co sa babe prisnilo".

nebol to prave Makovy, kto chcel ukradnut(skopirovat) ucebny kurz mladeho Jefimova... nebol to bezplatny kurz.

Áno, posekali sa, čo viem. Ale to je v mnohom otázka zručností medziľudskej (aj obchodnej) komunikácie. Niekto, možno aj nechtiac, má "talent" vyvolávať konflikty.


V KSB prakticky nie je potrebný výraz "ezoterika" v pravom slova zmysle. Ezoterické znalosti predpokladajú skrývanie týchto znalostí pred drvivou väčšinou ľudí s cieľom udržania si výhody nad nimi, s cieľom ovládať spoločnosť/ľudstvo. To je generátor davo-"elitarizmu".
KSB má za cieľ šíriť funkčné, životu adekvátne znalosti, predovšetkým metodologické (pomocou ktorých si človek dokáže mnohé znalosti vypracovať sám) ktoré rozpustia dav-"elitárnu" štruktúru, harmonizujú spoločnosť aj aspekte medziľudských vzťahov aj v aspekte vzťahov ľudí s prírodou, a pomôžu ľuďom stať sa Ľuďmi.
"Ezoterická" literatúra patrí skutočne do kategórie Exoterika.


Jednou z etáp Plnej funkcie riadenia (aj súčasťou schémy Prediktor-Korektor) je "zdokonaľovanie štruktúry a cieľovej funkcie riadenia" (u schémy prediktor-korektor je to zdokonaľovanie predikčného algoritmu). Čo znamená, že aj KSB má v sebe zapracovaný aspekt "riadenia kvality", t.j. zdokonaľovanie a optimalizácia vlastných metodík (čo je opak dogmatizmu).


[quote="pid:29467, uid:252"]nebol to prave Makovy, kto chcel ukradnut(skopirovat) ucebny kurz mladeho Jefimova... nebol to bezplatny kurz.[/quote] Áno, posekali sa, čo viem. Ale to je v mnohom otázka zručností medziľudskej (aj obchodnej) komunikácie. Niekto, možno aj nechtiac, má "talent" vyvolávať konflikty. V KSB prakticky nie je potrebný výraz "ezoterika" v pravom slova zmysle. Ezoterické znalosti predpokladajú skrývanie týchto znalostí pred drvivou väčšinou ľudí s cieľom udržania si výhody nad nimi, s cieľom ovládať spoločnosť/ľudstvo. To je generátor davo-"elitarizmu". KSB má za cieľ šíriť funkčné, životu adekvátne znalosti, predovšetkým metodologické (pomocou ktorých si človek dokáže mnohé znalosti vypracovať sám) ktoré rozpustia dav-"elitárnu" štruktúru, harmonizujú spoločnosť aj aspekte medziľudských vzťahov aj v aspekte vzťahov ľudí s prírodou, a pomôžu ľuďom stať sa Ľuďmi. "Ezoterická" literatúra patrí skutočne do kategórie Exoterika. Jednou z etáp Plnej funkcie riadenia (aj súčasťou schémy Prediktor-Korektor) je "zdokonaľovanie štruktúry a cieľovej funkcie riadenia" (u schémy prediktor-korektor je to zdokonaľovanie predikčného algoritmu). Čo znamená, že aj KSB má v sebe zapracovaný aspekt "riadenia kvality", t.j. zdokonaľovanie a optimalizácia vlastných metodík (čo je opak dogmatizmu).

@Finist Jasný Sokol No dobre, teraz už je len otázkou v čom sa vlastne autor článku mýli ?
Má niekto nejaké informácie ktoré by jeho článok popreli ?

@Finist Jasný Sokol No dobre, teraz už je len otázkou v čom sa vlastne autor článku mýli ? Má niekto nejaké informácie ktoré by jeho článok popreli ?

jaké KSB materiály studovat

neosobujem si právo konečne rozhodnúť, ale vidím to tak, že pri nedostatku času:


  • kľúčová je DVTR a 6 priorít riadenia (to mi pomohlo vybudovať si systém práce, resp. chápať nedostatky vlastného systému práce, čiže to je kľúčové)
  • pre pochopenie politiky, volebné rozhodovanie apod. Mŕtva voda a Sad rastie sám
  • Stalin J. V._Ekonomické problémy socialismu v SSSR 1952, sovietska politická ekonómia z 1954, sovietska pedagogika

nemenej dôležitá je prax - snaha zatrieďovať svojím úsudkom všetky udalosti hierarchicky do nasledovnej štruktúry:

  1. pod červenú a bielu vetvu GP (ja som ich nazval AmbroVenetto-červení a Genoa-bieli) a pod vetvu Resistence, kde sa zaradia aktivity slobodných ľudí
  2. delenie na Subjekt a Objekt (spravodajská metodológia - Subjekt je ten kto vstupuje do riadenia, Objekt je ten, kto je riadený), ja odporúčam na tejto úrovni ešte kategórie Štruktúra a Koncept, pod Štruktúru ide faktografia o všetkých štruktúrach esejcov (filozofov, literátov, kňazov, profesorov, egyptológov), saducejov (sudcov, cirkevných hierarchov, politikov, feudálov, priemyselníkov) a farizejov (bankárov, obchodníkov, hercov, novinárov), sektárov apod., pod Koncept idú jazyk, symboly, vlajky, kulty, koncepcia KSB apod.
  3. pod 6 priorít riadenia 1-Svetonázor, 2-Chronológia, 3-Faktografia, 4-Ekonómia, 5-Genocída, 6-Vojna (číslica 1 až 6 je tam preto, aby sa to pekne triedilo)

takže napr. linku na Jefimovov životopis alebo jeho kanál na YT zaradím pod Resistence/Subjekt/1-Svetonázor ale jeho konkrétne videá, ktorými pôsobí na ľudí pod Resistence/Objekt/1-Svetonázor a keď je to napr. o alkohole, tak pod Resistence/Objekt/5-Genocída/Alkohol. Covid zaradím pod Genoa/Subjekt/5-Genocída/Epidemická/Covid, operáciu "vírus Zika" pod Genoa/Subjekt/5-Genocída/Epidemická/Zika atd. Lockdown zaradím pod Genoa/Objekt/6-Vojna/Kontrola/Zdravie, Korčoka pod Genoa/Subjekt/6-Vojna/Kontrola/Diplomacia, Jána Pavla II pod AmbroVenetto/Subjekt/1-Svetonázor/Latinský, gr.-kat. cirkev pod AmbroVenetto/Subjekt/1-Svetonázor/LatinskýGrObradu. Už na týchto príkladoch je vidieť, že tento systém má dostatočnú schopnosť zatriediť všetky rôznorodé udalosti v dnešnom zložitom svete a pomôže ten svet lepšie chápať.


Vždy v takej štruktúre si budujte vlastnú databázu zvlášť textov a obrázkov, zvlášť odkazov do Internetu, zvlášť videí (lebo videá sú veľké, po čase sú to veľké objemy dát), apod. Kumulácia vlastných dát znamená, že po čase získate nástroj na analytiku, nebudete mať len Internet, ale aj vlastný zdroj dát, kde budú veci, ktoré už raz cez vás prešli, ale človek zabúda a tak je to vaša záložná pamäť, aby ste si šetrili námahu a nemuseli robiť viackrát to isté... Po istom čase s takým systémom práce jednoducho dosiahnete kvalitu, ktorá sa do istej miery vyrovná think-tankom a infraštruktúre protivníka. pre začiatok stačia na to programy Notepad++ na text, LibreOffice na formátovaný text. štruktúra každého úložiska je vytváraná vo forme adresárov/zložiek na disku, vyhľadávanie cez TotalCommander Alt+F7, to by mal zvládnuť každý trochu zbehlý používateľ PC. nájdite si na yandex.ru manažér liniek do Internetu, napr. v Linkman sa dá vytvoriť naša štruktúra priečinkov, zvláda dosť veľké objemy, má efektívne vyhľadávanie.


tak sa človek naučí rozpoznať pripravenú lož v médiách a cielene investovať snahu o doskúmanie vybraných tém cez vyhľadávač vlastnou činnosťou bez čítania médií (okrem prehľadu denných udalostí). miesto kecania na chatoch radšej venujte čas tomu, aby ste správne pochopili najdôležitejšie udalosti, postupne rozširujte záber smerom do histórie, lebo v histórii sa všetko pochopí jednoduchšie, dnes je všetko komplikované, cez pochopenie historických udalostí ľahšie pochopíte súčasnosť.


[quote="pid:29410, uid:402"]jaké KSB materiály studovat[/quote] neosobujem si právo konečne rozhodnúť, ale vidím to tak, že pri nedostatku času: - kľúčová je DVTR a 6 priorít riadenia (to mi pomohlo vybudovať si systém práce, resp. chápať nedostatky vlastného systému práce, čiže to je kľúčové) - pre pochopenie politiky, volebné rozhodovanie apod. Mŕtva voda a Sad rastie sám - Stalin J. V._Ekonomické problémy socialismu v SSSR 1952, sovietska politická ekonómia z 1954, sovietska pedagogika nemenej dôležitá je prax - snaha zatrieďovať svojím úsudkom všetky udalosti hierarchicky do nasledovnej štruktúry: 1. pod červenú a bielu vetvu GP (ja som ich nazval AmbroVenetto-červení a Genoa-bieli) a pod vetvu Resistence, kde sa zaradia aktivity slobodných ľudí 2. delenie na Subjekt a Objekt (spravodajská metodológia - Subjekt je ten kto vstupuje do riadenia, Objekt je ten, kto je riadený), ja odporúčam na tejto úrovni ešte kategórie Štruktúra a Koncept, pod Štruktúru ide faktografia o všetkých štruktúrach esejcov (filozofov, literátov, kňazov, profesorov, egyptológov), saducejov (sudcov, cirkevných hierarchov, politikov, feudálov, priemyselníkov) a farizejov (bankárov, obchodníkov, hercov, novinárov), sektárov apod., pod Koncept idú jazyk, symboly, vlajky, kulty, koncepcia KSB apod. 3. pod 6 priorít riadenia 1-Svetonázor, 2-Chronológia, 3-Faktografia, 4-Ekonómia, 5-Genocída, 6-Vojna (číslica 1 až 6 je tam preto, aby sa to pekne triedilo) takže napr. linku na Jefimovov životopis alebo jeho kanál na YT zaradím pod Resistence/Subjekt/1-Svetonázor ale jeho konkrétne videá, ktorými pôsobí na ľudí pod Resistence/Objekt/1-Svetonázor a keď je to napr. o alkohole, tak pod Resistence/Objekt/5-Genocída/Alkohol. Covid zaradím pod Genoa/Subjekt/5-Genocída/Epidemická/Covid, operáciu "vírus Zika" pod Genoa/Subjekt/5-Genocída/Epidemická/Zika atd. Lockdown zaradím pod Genoa/Objekt/6-Vojna/Kontrola/Zdravie, Korčoka pod Genoa/Subjekt/6-Vojna/Kontrola/Diplomacia, Jána Pavla II pod AmbroVenetto/Subjekt/1-Svetonázor/Latinský, gr.-kat. cirkev pod AmbroVenetto/Subjekt/1-Svetonázor/LatinskýGrObradu. Už na týchto príkladoch je vidieť, že tento systém má dostatočnú schopnosť zatriediť všetky rôznorodé udalosti v dnešnom zložitom svete a pomôže ten svet lepšie chápať. Vždy v takej štruktúre si budujte vlastnú databázu zvlášť textov a obrázkov, zvlášť odkazov do Internetu, zvlášť videí (lebo videá sú veľké, po čase sú to veľké objemy dát), apod. Kumulácia vlastných dát znamená, že po čase získate nástroj na analytiku, nebudete mať len Internet, ale aj vlastný zdroj dát, kde budú veci, ktoré už raz cez vás prešli, ale človek zabúda a tak je to vaša záložná pamäť, aby ste si šetrili námahu a nemuseli robiť viackrát to isté... Po istom čase s takým systémom práce jednoducho dosiahnete kvalitu, ktorá sa do istej miery vyrovná think-tankom a infraštruktúre protivníka. pre začiatok stačia na to programy Notepad++ na text, LibreOffice na formátovaný text. štruktúra každého úložiska je vytváraná vo forme adresárov/zložiek na disku, vyhľadávanie cez TotalCommander Alt+F7, to by mal zvládnuť každý trochu zbehlý používateľ PC. nájdite si na yandex.ru manažér liniek do Internetu, napr. v Linkman sa dá vytvoriť naša štruktúra priečinkov, zvláda dosť veľké objemy, má efektívne vyhľadávanie. tak sa človek naučí rozpoznať pripravenú lož v médiách a cielene investovať snahu o doskúmanie vybraných tém cez vyhľadávač vlastnou činnosťou bez čítania médií (okrem prehľadu denných udalostí). miesto kecania na chatoch radšej venujte čas tomu, aby ste správne pochopili najdôležitejšie udalosti, postupne rozširujte záber smerom do histórie, lebo v histórii sa všetko pochopí jednoduchšie, dnes je všetko komplikované, cez pochopenie historických udalostí ľahšie pochopíte súčasnosť.
Upravené 20. 8. 2021 o 09:46

Čekal bych tedy argumenty v čem spočívá to, že analytika VVPj není (nebo je) aplikací KSB


VP SSSR se neodmlčel úplně, publikuje občas aktuální poznámky a jiné materiály, ve kterých trefuje se do Pjakina nebo řeší nepodstatnosti.


áno, nenašiel som v tvojom texte nič, s čím by som nesúhasil.


a veľmi správne upozorňuješ, že sú tu Panarin (vetva patriotického cárskeho tradicionalizmu), Chazin (prevzatie riadenia podpindosov cez im blízky modus operandi, ako sú kurzy na Teneriffe). možno položiť otázku - je KSB nebezpečnejšia pre anglo-holandských lordov ako cársky absolutizmus a jeho spolupráca s USA na rozvoji technogénnej spoločnosti? totiž predaj Aljašky bol spojený s projektom prepojenia kontinentov železnicou, z čoho boli anglo-holandskí lordi zdesení, lebo pri spojenectve Ruska a USA by nemali možnosť zdržiavať technický rozvoj Ruska a transfer technológií z USA. ak je nebezpečnejšia, lordi vyvinú max. úsillie na jej infiltráciu a zvedenie do slepej ulice. ak nie je, treba hľadať kombináciu Pjakina a Panarina ako rozvojovú líniu a Chazina ako obrannú líniu na prerušenie riadenia naverbovaných kolaborantov lordmi.


Vo Veličkovi ja cítim disharmóniu. Uzáver nech si urobí každý sám.


[quote="pid:25808, uid:240"]Čekal bych tedy argumenty v čem spočívá to, že analytika VVPj není (nebo je) aplikací KSB[/quote] VP SSSR se neodmlčel úplně, publikuje občas aktuální poznámky a jiné materiály, ve kterých trefuje se do Pjakina nebo řeší nepodstatnosti. áno, nenašiel som v tvojom texte nič, s čím by som nesúhasil. a veľmi správne upozorňuješ, že sú tu Panarin (vetva patriotického cárskeho tradicionalizmu), Chazin (prevzatie riadenia podpindosov cez im blízky modus operandi, ako sú kurzy na Teneriffe). možno položiť otázku - je KSB nebezpečnejšia pre anglo-holandských lordov ako cársky absolutizmus a jeho spolupráca s USA na rozvoji technogénnej spoločnosti? totiž predaj Aljašky bol spojený s projektom prepojenia kontinentov železnicou, z čoho boli anglo-holandskí lordi zdesení, lebo pri spojenectve Ruska a USA by nemali možnosť zdržiavať technický rozvoj Ruska a transfer technológií z USA. ak je nebezpečnejšia, lordi vyvinú max. úsillie na jej infiltráciu a zvedenie do slepej ulice. ak nie je, treba hľadať kombináciu Pjakina a Panarina ako rozvojovú líniu a Chazina ako obrannú líniu na prerušenie riadenia naverbovaných kolaborantov lordmi. Vo Veličkovi ja cítim disharmóniu. Uzáver nech si urobí každý sám.

Vo Veličkovi ja cítim disharmóniu.

Pokud bych měl dát svoje pocitové postřehy ohledně MVV, tak by byly tyhle:
i. vypadá jako motorkář :-)
ii. velmi mi vyhovuje jeho flegmatický želví styl uspávače hadů (nikdy neusnu)
iii. oceňuji, že hovoří spatra (“работа в потоке”?)
iv. má velmi odlišné poloviny obličeje (jsou tam asymetrie), zejména v oblasti úst, což beru jako varovný signál


Nicméně výše uvedené pro mne není důvodem ignorovat MVV a/nebo VVPj :-) Zajímá mne, co říkají.


[quote="pid:30154, uid:644"]Vo Veličkovi ja cítim disharmóniu.[/quote] Pokud bych měl dát svoje pocitové postřehy ohledně MVV, tak by byly tyhle: i. vypadá jako motorkář :-) ii. velmi mi vyhovuje jeho flegmatický želví styl uspávače hadů (nikdy neusnu) iii. oceňuji, že hovoří spatra (“работа в потоке”?) iv. má velmi odlišné poloviny obličeje (jsou tam asymetrie), zejména v oblasti úst, což beru jako varovný signál Nicméně výše uvedené pro mne není důvodem ignorovat MVV a/nebo VVPj :-) Zajímá mne, co říkají.

@Počtář To už prečo je varovný signál keď má asymetriu v oblasti úst ?
Pred čím varuje ?

@Počtář To už prečo je varovný signál keď má asymetriu v oblasti úst ? Pred čím varuje ?

Trump není figurou zákulisí, Trump je odboj proti zákulisí


môže byť aj tak, ale rovnako dobre môže byť človekom krídla červenej vlajky. Kennedy napr. a jeho miliónová demonštrácia proti Covid v Berlíne - ako zorganizoval takú masu ľudí? vývod - je červený, iba oni to mohli zorganizovať. https://www.youtube.com/watch?v=qZUs59cdkh8


[quote="pid:26355, uid:235"]Trump není figurou zákulisí, Trump je odboj proti zákulisí[/quote] môže byť aj tak, ale rovnako dobre môže byť človekom krídla červenej vlajky. Kennedy napr. a jeho miliónová demonštrácia proti Covid v Berlíne - ako zorganizoval takú masu ľudí? vývod - je červený, iba oni to mohli zorganizovať. https://www.youtube.com/watch?v=qZUs59cdkh8
22.05k
331
58
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept