Videá, filmy, knihy
Muzika, Filmy, Seriály

Normálně bych začal nějakou českou-slovenskou, nebo ruskou písničkou, ale tak nějak tento žid vystihuje tuhle dobu. Rovnou to posunu od 2:33 v čase songu + překlad. Na kytarová sóla jsem závislý.

https://www.youtube.com/watch?v=gRTxUCjmin0&list=RDMM_Q7rcUm0Dro&index=8&ab_channel=Matisyahu

,,Člověk je jen člověk
Bez ohledu na to, jak rozdmýcháš plamen,
všechno vyjde nastejno
Nakonec jsi byl můj přítel
Překážky, ty přicházejí a odcházejí,
To je jméno hry, víš?
Tenhle život se nedá koupit ani prodat,
Zahraj si karty a pak je slož.
Nemůžeš vrátit čas, který jsi ukradl,
Cesta se odvíjí, den se odvíjí.
Tenhle život se nedá koupit ani prodat, hraj své karty, a pak je slož."

Normálně bych začal nějakou českou-slovenskou, nebo ruskou písničkou, ale tak nějak tento žid vystihuje tuhle dobu. Rovnou to posunu od 2:33 v čase songu + překlad. Na kytarová sóla jsem závislý. https://www.youtube.com/watch?v=gRTxUCjmin0&list=RDMM_Q7rcUm0Dro&index=8&ab_channel=Matisyahu ,,Člověk je jen člověk Bez ohledu na to, jak rozdmýcháš plamen, všechno vyjde nastejno Nakonec jsi byl můj přítel Překážky, ty přicházejí a odcházejí, To je jméno hry, víš? Tenhle život se nedá koupit ani prodat, Zahraj si karty a pak je slož. Nemůžeš vrátit čas, který jsi ukradl, Cesta se odvíjí, den se odvíjí. Tenhle život se nedá koupit ani prodat, hraj své karty, a pak je slož."

Zdravia všetkým.
Keďže je toto vlákno určené pre firmy dávam to sem. Dnes som narazil na tento film. Krásne nám ukazujú čo naplánovali pre SŠA. Večnú očistu.
https://www.freefilm.to/film/ocista-navzdy
Je pekné ako to naplánovali, Mexiko a Kanada uzavrú hranice a nechajú staré ŠŠA zhorieťna popol. Čo príde potom sa ukáže. Nakoľko veľká bude miera krvavosti v ŠŠÁ ? Budúcnost sa zatiaľ vždy rodila v bolesti , história je plná bolesti. No možno zase začneme dôverovať jeden druhému a stvoríme lepší svet pre naše deti.
S pozdravom Peter.

Zdravia všetkým. Keďže je toto vlákno určené pre firmy dávam to sem. Dnes som narazil na tento film. Krásne nám ukazujú čo naplánovali pre SŠA. Večnú očistu. https://www.freefilm.to/film/ocista-navzdy Je pekné ako to naplánovali, Mexiko a Kanada uzavrú hranice a nechajú staré ŠŠA zhorieťna popol. Čo príde potom sa ukáže. Nakoľko veľká bude miera krvavosti v ŠŠÁ ? Budúcnost sa zatiaľ vždy rodila v bolesti , história je plná bolesti. No možno zase začneme dôverovať jeden druhému a stvoríme lepší svet pre naše deti. S pozdravom Peter.

To je tak, když ortodoxní židák z USA odhodí Tóru, Kabbalu, Talmud, pražské židovské povídky atd. vezme mikrofon do rukou a začne zpívat. Mě on poslední dobou baví a hlavně ty texty.

,,Musíš se vzdát sám sebe a pak se staneš celým
Jsi otrokem sebe sama a ani o tom nevíš.
Chceš žít rychlý život, ale tvůj mozek se pohybuje pomalu
Když se snažíš zůstat vysoko, pak musíš zůstat nízko
Chceš Boha, ale nedokážeš vypustit své ego
Pokud už jsi tam, pak není kam jít
Když už máš plný pohár, pak musí přetéct.
Pokud se topíš ve vodě a nemůžeš se udržet na hladině.
"

https://www.youtube.com/watch?v=dsFpUW48Tnc&ab_channel=MatisyahuVEVO

Celý překlad textu:

Jsi vše, co mám, a vše, co potřebuji.
Každý den se modlím, abych tě poznal, prosím.
Chci ti být nablízku, ano, tak moc po tom toužím
Jsi jako voda pro mou duši, když má žízeň
Bez tebe není mě
Jsi vzduch, který dýchám.
Někdy je svět temný a já prostě nevidím.
S nimi mě všude kolem obklopují démoni, aby mě srazili k negativitě
Ale já věřím, ano, věřím, řekl jsem, že věřím
Postavím se na vlastní nohy
Nenechám se srazit na kolena
Bojovat ze všech sil a nechat ty démony utéct
Hašemovy ohnivé paprsky jasně planou a já věřím.
Z temnoty přichází světlo, soumrak až k výšinám
Crown Heights hoří až do půlnoci.
Řekl jsem, děkuji svému Bohu, teď jsem to konečně pochopil správně
A budu bojovat celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou silou.
Co je to za pocit?
Moje láska udělá díru do stropu.
Dávám se ti z podstaty své bytosti.
Zpívat mému bohu všechny ty písně lásky a uzdravení
Chci Mošiach teď, takže je čas začít odhalovat
Co je to za pocit?
Má láska roztrhne díru ve stropě
Dávám se ti z podstaty své bytosti
Zpívej mému Bohu všechny ty písně lásky a uzdravení
Chci Mošiach teď
Odstranit vrstvy a odhalit svou duši
Musíš se vzdát sám sebe a pak se staneš celým
Jsi otrokem sebe sama a ani o tom nevíš.
Chceš žít rychlý život, ale tvůj mozek se pohybuje pomalu
Když se snažíš zůstat vysoko, pak musíš zůstat nízko
Chceš Boha, ale nedokážeš vypustit své ego
Pokud už jsi tam, pak není kam jít
Když už máš plný pohár, pak musí přetéct.
Pokud se topíš ve vodě a nemůžeš se udržet na hladině.
Požádej Hašema o milost a on ti hodí provaz.
Hledáš pomoc u Boha, říkáš, že ho nelze najít
Vzhlížíš k nebi a hledáš pod zemí
Jako král bez koruny
Ano, stále padáš dolů
Opravdu chceš žít, ale nemůžeš se zbavit své zamračenosti
Snažil ses dosáhnout výšin a skončil jsi svázaný na zemi
Vzdal ses své pýchy a slyšel jsi zvuk
Z noci přichází den a ze dne přichází světlo
Zničehonic k Jednomu jako sluneční světlo v paprsku,
Udělal místo pro svou lásku a oheň vzplanul
Udělej místo pro jeho lásku a oheň vzplane.
Co je to za pocit?
Moje láska udělá díru do stropu.
Dávám se ti z podstaty své bytosti.
Zpívej mému Bohu všechny ty písně o lásce a uzdravení
Chci Mošiach teď, takže je čas začít odhalovat
Co je to za pocit?
Moje láska udělá díru do stropu
Dávám se ti z podstaty své bytosti
Zpívej mému Bohu všechny tyto písně lásky a uzdravení
Chci Mošiach teď
A vidím, zvedám oči, odkud přichází má pomoc
A viděl jsem ji kroužit kolem z hory
Hrom!
Cítíš to v hrudi
Udržuješ mou mysl v klidu a mou duši v pokoji
Nejsi rozzlobený
Když se dívám k nebi, odkud přichází má pomoc
A vidím, jak krouží kolem z hor.
Hrom!
Cítíš ho v hrudi

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

To je tak, když ortodoxní židák z USA odhodí Tóru, Kabbalu, Talmud, pražské židovské povídky atd. vezme mikrofon do rukou a začne zpívat. Mě on poslední dobou baví a hlavně ty texty. ,,**Musíš se vzdát sám sebe a pak se staneš celým Jsi otrokem sebe sama a ani o tom nevíš. Chceš žít rychlý život, ale tvůj mozek se pohybuje pomalu Když se snažíš zůstat vysoko, pak musíš zůstat nízko Chceš Boha, ale nedokážeš vypustit své ego Pokud už jsi tam, pak není kam jít Když už máš plný pohár, pak musí přetéct. Pokud se topíš ve vodě a nemůžeš se udržet na hladině.**" https://www.youtube.com/watch?v=dsFpUW48Tnc&ab_channel=MatisyahuVEVO Celý překlad textu: Jsi vše, co mám, a vše, co potřebuji. Každý den se modlím, abych tě poznal, prosím. Chci ti být nablízku, ano, tak moc po tom toužím Jsi jako voda pro mou duši, když má žízeň Bez tebe není mě Jsi vzduch, který dýchám. Někdy je svět temný a já prostě nevidím. S nimi mě všude kolem obklopují démoni, aby mě srazili k negativitě Ale já věřím, ano, věřím, řekl jsem, že věřím Postavím se na vlastní nohy Nenechám se srazit na kolena Bojovat ze všech sil a nechat ty démony utéct Hašemovy ohnivé paprsky jasně planou a já věřím. Z temnoty přichází světlo, soumrak až k výšinám Crown Heights hoří až do půlnoci. Řekl jsem, děkuji svému Bohu, teď jsem to konečně pochopil správně A budu bojovat celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou silou. Co je to za pocit? Moje láska udělá díru do stropu. Dávám se ti z podstaty své bytosti. Zpívat mému bohu všechny ty písně lásky a uzdravení Chci Mošiach teď, takže je čas začít odhalovat Co je to za pocit? Má láska roztrhne díru ve stropě Dávám se ti z podstaty své bytosti Zpívej mému Bohu všechny ty písně lásky a uzdravení Chci Mošiach teď Odstranit vrstvy a odhalit svou duši Musíš se vzdát sám sebe a pak se staneš celým Jsi otrokem sebe sama a ani o tom nevíš. Chceš žít rychlý život, ale tvůj mozek se pohybuje pomalu Když se snažíš zůstat vysoko, pak musíš zůstat nízko Chceš Boha, ale nedokážeš vypustit své ego Pokud už jsi tam, pak není kam jít Když už máš plný pohár, pak musí přetéct. Pokud se topíš ve vodě a nemůžeš se udržet na hladině. Požádej Hašema o milost a on ti hodí provaz. Hledáš pomoc u Boha, říkáš, že ho nelze najít Vzhlížíš k nebi a hledáš pod zemí Jako král bez koruny Ano, stále padáš dolů Opravdu chceš žít, ale nemůžeš se zbavit své zamračenosti Snažil ses dosáhnout výšin a skončil jsi svázaný na zemi Vzdal ses své pýchy a slyšel jsi zvuk Z noci přichází den a ze dne přichází světlo Zničehonic k Jednomu jako sluneční světlo v paprsku, Udělal místo pro svou lásku a oheň vzplanul Udělej místo pro jeho lásku a oheň vzplane. Co je to za pocit? Moje láska udělá díru do stropu. Dávám se ti z podstaty své bytosti. Zpívej mému Bohu všechny ty písně o lásce a uzdravení Chci Mošiach teď, takže je čas začít odhalovat Co je to za pocit? Moje láska udělá díru do stropu Dávám se ti z podstaty své bytosti Zpívej mému Bohu všechny tyto písně lásky a uzdravení Chci Mošiach teď A vidím, zvedám oči, odkud přichází má pomoc A viděl jsem ji kroužit kolem z hory Hrom! Cítíš to v hrudi Udržuješ mou mysl v klidu a mou duši v pokoji Nejsi rozzlobený Když se dívám k nebi, odkud přichází má pomoc A vidím, jak krouží kolem z hor. Hrom! Cítíš ho v hrudi Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
537
3
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept