Videá, filmy, knihy
Pokračovanie Matrixu prichádza takmer dvadsať rokov po ukončení trilógie.

Pokračovanie Matrixu prichádza takmer dvadsať rokov po ukončení trilógie.


. Štvrtý diel je zahalený rúškom tajomstva a nepoznáme takmer žiadne detaily. Uniklo síce pár záberov, no nič bližšie sa nevedelo. Až doteraz. Konečne vieme niekoľko teórii, ako by mohlo pokračovanie vyzerať.


Legendárna trilógia Metrix sestier Wachowských sa dočká pokračovania. Zatiaľ sme sa veľa nedozvedeli, uniklo len pár fotografií a informácie o údajnej párty. Po veľkolepom finále už nikto pokračovanie nečakal. Napriek tomu v decembri uvidíme štvrtý diel - The Matrix Resurrections.


Reštartovaný svet alebo videohra?
Dej sa má údajne odohrávať šesťdesiat rokov po udalostiach posledného dielu. Matrixový svet však nebude vyzerať rovnako a nepôjde o klasický sequel. Pôjde síce o "svet vo svete", ale bude to iný umelo vytvorený svet - simulovaný svet sa takisto dočkal reštartu, a preto došlo k významným zmenám oproti tomu, čo poznáme z predchádzajúcich dielov. Podľa niektorých ďalších teórií je dokonca možné, že všetky tri predchádzajúce diely filmovej série Matrix boli po celý čas iba videohra, ktorú hrali postavy štvrtého dielu.


Sion už nie je, ľudia sa už neboja strojov
Nie všetci sú nažive a tento svet zanecháva úplne iný dojem, než ten, do ktorého Neo prvýkrát vstúpil. Sion už neexistuje, ľudia, ktorí ostali, už nežijú v strachu zo strojov a niektorí dokonca spolupracujú s ľuďmi. Podľa tejto teórie už bývalý vodca Morfeus (Laurence Fishburne) zomrel. Na jeho miesto nastúpila Niobe (Jada Pinkett Smith).
https://x.telkac.zoznam.sk/cl/173/7335/na-stvrty-diel-matrixu-cakaju-miliony-fanusikov-odhalene-toto-by-mohla-byt-zapletka


Pokračovanie Matrixu prichádza takmer dvadsať rokov po ukončení trilógie. . Štvrtý diel je zahalený rúškom tajomstva a nepoznáme takmer žiadne detaily. Uniklo síce pár záberov, no nič bližšie sa nevedelo. Až doteraz. Konečne vieme niekoľko teórii, ako by mohlo pokračovanie vyzerať. Legendárna trilógia Metrix sestier Wachowských sa dočká pokračovania. Zatiaľ sme sa veľa nedozvedeli, uniklo len pár fotografií a informácie o údajnej párty. Po veľkolepom finále už nikto pokračovanie nečakal. Napriek tomu v decembri uvidíme štvrtý diel - The Matrix Resurrections. Reštartovaný svet alebo videohra? Dej sa má údajne odohrávať šesťdesiat rokov po udalostiach posledného dielu. Matrixový svet však nebude vyzerať rovnako a nepôjde o klasický sequel. Pôjde síce o "svet vo svete", ale bude to iný umelo vytvorený svet - simulovaný svet sa takisto dočkal reštartu, a preto došlo k významným zmenám oproti tomu, čo poznáme z predchádzajúcich dielov. Podľa niektorých ďalších teórií je dokonca možné, že všetky tri predchádzajúce diely filmovej série Matrix boli po celý čas iba videohra, ktorú hrali postavy štvrtého dielu. Sion už nie je, ľudia sa už neboja strojov Nie všetci sú nažive a tento svet zanecháva úplne iný dojem, než ten, do ktorého Neo prvýkrát vstúpil. Sion už neexistuje, ľudia, ktorí ostali, už nežijú v strachu zo strojov a niektorí dokonca spolupracujú s ľuďmi. Podľa tejto teórie už bývalý vodca Morfeus (Laurence Fishburne) zomrel. Na jeho miesto nastúpila Niobe (Jada Pinkett Smith). https://x.telkac.zoznam.sk/cl/173/7335/na-stvrty-diel-matrixu-cakaju-miliony-fanusikov-odhalene-toto-by-mohla-byt-zapletka

Zdravia všetkým.
Nekomentujem možný dej filmu , len popíšem takú zvláštnu myšlienku.
Je tu jedna šialené teória k filmu Matrix. To čo v ňom bolo predstavené ako skutočný svet bude najskôr tiež počítačová simulácia. Niečo podobné ako vo filme Trináste poschodie. Keďže Neo mal istú moc nad strojmi aj v "skutočnom" svete je dosť pravdepodobné že aj tento skutočný svet bol simulácia. Vypnutie chobotniciek na konci druhého filmu ukázalo prepojenie ktoré by tam byť nemalo. Ak nebolo možné stroje poraziť priamo fyzicky, prečo nevytvoriť program ktorý ich znehybní no zároveň im spustí simuláciu ktorá zamestná ich riadiacu časť. Stroje prežívajú simuláciu v ktorej vyhrali vojnu ktorú vyhrať chceli, vytvorilo im to určite problémy ktoré museli riešiť. Do tohto sveta sa pripája z vonku živí človek ktorý ich zamestnáva a upriamuje ich pozornosť želaným smerom. Ten vyvolení nemusí byť záchranca ľudí v matrixe ktorý vytvorili stroje ale ten čo drží stroje vo väzení lenže tie si myslia že to oni väzenia ľudstvo. Veď je to aj vo filme povedané Matrix je k uvezneniu bez toho aby si si to väzenie bol schopný uvedomiť ako väzenie.
S pozdravom Peter.


Zdravia všetkým. Nekomentujem možný dej filmu , len popíšem takú zvláštnu myšlienku. Je tu jedna šialené teória k filmu Matrix. To čo v ňom bolo predstavené ako skutočný svet bude najskôr tiež počítačová simulácia. Niečo podobné ako vo filme Trináste poschodie. Keďže Neo mal istú moc nad strojmi aj v "skutočnom" svete je dosť pravdepodobné že aj tento skutočný svet bol simulácia. Vypnutie chobotniciek na konci druhého filmu ukázalo prepojenie ktoré by tam byť nemalo. Ak nebolo možné stroje poraziť priamo fyzicky, prečo nevytvoriť program ktorý ich znehybní no zároveň im spustí simuláciu ktorá zamestná ich riadiacu časť. Stroje prežívajú simuláciu v ktorej vyhrali vojnu ktorú vyhrať chceli, vytvorilo im to určite problémy ktoré museli riešiť. Do tohto sveta sa pripája z vonku živí človek ktorý ich zamestnáva a upriamuje ich pozornosť želaným smerom. Ten vyvolení nemusí byť záchranca ľudí v matrixe ktorý vytvorili stroje ale ten čo drží stroje vo väzení lenže tie si myslia že to oni väzenia ľudstvo. Veď je to aj vo filme povedané Matrix je k uvezneniu bez toho aby si si to väzenie bol schopný uvedomiť ako väzenie. S pozdravom Peter.
Upravené 20. 7. 2021 o 08:48

Pokračovanie Matrixu prichádza takmer dvadsať rokov po ukončení trilógie.Díky za info, nevěděla jsem. Mrkla jsem na trailer a mám pocit, že pár scén je velmi podobných filmu Constantin.


https://www.youtube.com/watch?v=PkhXLgu-mYM


> Pokračovanie Matrixu prichádza takmer dvadsať rokov po ukončení trilógie. Díky za info, nevěděla jsem. Mrkla jsem na trailer a mám pocit, že pár scén je velmi podobných filmu Constantin. https://www.youtube.com/watch?v=PkhXLgu-mYM

Na štvrtý diel Matrixu čakajú milióny fanúšikov: Odhalené! Toto by mohla byť zápletka
https://telkac.zoznam.sk/telkac-magazin/cl/173/7335/na-stvrty-diel-matrixu-cakaju-miliony-fanusikov-odhalene-toto-by-mohla-byt-zapletka


**Na štvrtý diel Matrixu čakajú milióny fanúšikov: Odhalené! Toto by mohla byť zápletka** https://telkac.zoznam.sk/telkac-magazin/cl/173/7335/na-stvrty-diel-matrixu-cakaju-miliony-fanusikov-odhalene-toto-by-mohla-byt-zapletka
Upravené 20. 7. 2021 o 15:24

Opouštíme matrix (sen), teď se láme chleba. Probudíme se nebo vstoupíme do jiného matrixu?


Určitě se to již mnohým z nás stalo, že jsme se ve snu probudili a až po čase jsme zjistili, že stále spíme a sníme jiný sen.


GP se nás bude snažit udržet ve snu, v nových matrixech (alá Alatra, mimozemšťani, atd... nových snů je připraveno více).


Hlavní představitel Keanu Reeves má dobrou pověst mezi kolegy a mezi personálem. Při natáčení se snaží pomáhat kde může, žije relativně skromně a nepovyšuje se nad personál nad "lid" (takové je o něm informační pole). Považuji ho za odraz "lepší" části GP. Je to přeci jenom snesitelnější než zcela zdegenerované globálním prediktorem stvořené elity (které, ale GP požírá, aby měl věčný /delší/ život).


Ke-anu (keep - držet, annual - účetní - kdo drží účty, kdo je majitel majitelů peněz?) Re-eves (re - požár, pře, eves - předvečer, držet před požárem na hranici božího dopuštění). Držet spor, držet napětí (s tím, že určitý spor v životě je potřeba k rozvoji) - má to dva rozměry: kladný držet při na uzdě, aby nepřerostla v krvavý konflikt a nebo naopak záporný a spor stále udržovat i když problém již není aktuální.


Opouštíme matrix (sen), teď se láme chleba. Probudíme se nebo vstoupíme do jiného matrixu? Určitě se to již mnohým z nás stalo, že jsme se ve snu probudili a až po čase jsme zjistili, že stále spíme a sníme jiný sen. GP se nás bude snažit udržet ve snu, v nových matrixech (alá Alatra, mimozemšťani, atd... nových snů je připraveno více). Hlavní představitel Keanu Reeves má dobrou pověst mezi kolegy a mezi personálem. Při natáčení se snaží pomáhat kde může, žije relativně skromně a nepovyšuje se nad personál nad "lid" (takové je o něm informační pole). Považuji ho za odraz "lepší" části GP. Je to přeci jenom snesitelnější než zcela zdegenerované globálním prediktorem stvořené elity (které, ale GP požírá, aby měl věčný /delší/ život). Ke-anu (keep - držet, annual - účetní - kdo drží účty, kdo je majitel majitelů peněz?) Re-eves (re - požár, pře, eves - předvečer, držet před požárem na hranici božího dopuštění). Držet spor, držet napětí (s tím, že určitý spor v životě je potřeba k rozvoji) - má to dva rozměry: kladný držet při na uzdě, aby nepřerostla v krvavý konflikt a nebo naopak záporný a spor stále udržovat i když problém již není aktuální.

V roce 2019 jsem na ČSFD četla, že Matrix 4 bude mít prémiéru v roce 2021 a prémiéru Matrixu 5 plánují na roky 2025-2026. Teď už to tam není uvedeno.


Prosinec 2021 a léta 2025-2026, nastíní filozofie filmu jiný závan do informačního pole? Uvidíme.


V roce 2019 jsem na ČSFD četla, že Matrix 4 bude mít prémiéru v roce 2021 a prémiéru Matrixu 5 plánují na roky 2025-2026. Teď už to tam není uvedeno. Prosinec 2021 a léta 2025-2026, nastíní filozofie filmu jiný závan do informačního pole? Uvidíme.
Upravené 20. 7. 2021 o 21:30

Myslim si, ze je zbytocne dobredu konspirovat o Matrixe 4. Ako pozeram produkciu spoza mlaky, tak vsetko je to o reziserovi atd.... Niekedy moze byt aj myslienka dobra, ale ak satanisti nechcu aby sa dostala pomedzi ludi, tak natocia hnoj a nie film. Ten hnoj ihned dostane okolo 60 % na csfd a nikto sa ho ani nehne. Ale pri tom ked si mudrejsi clovek odmysli tie tupe strielacky, tupe postavy a spracovanie, tak objavi dost mohutnu myslienku v pozadi, ktoru chcel niekto skryt, preto doslova sabotoval natacanie tupymi rezisermi, zapletkami atd. Podobne ako Liga spravedlnosti Zacka Snydera. Prva natocena - ako finale serie bol odpad, vobec neniesla posolstvo co mala niest. Potom sa Zack nastval a natocil veldielo - tjs satanistov odstavili od natacania a uz potom sa im podarilo preniest informaciu az k sledovatelovi.


Myslim si, ze je zbytocne dobredu konspirovat o Matrixe 4. Ako pozeram produkciu spoza mlaky, tak vsetko je to o reziserovi atd.... Niekedy moze byt aj myslienka dobra, ale ak satanisti nechcu aby sa dostala pomedzi ludi, tak natocia hnoj a nie film. Ten hnoj ihned dostane okolo 60 % na csfd a nikto sa ho ani nehne. Ale pri tom ked si mudrejsi clovek odmysli tie tupe strielacky, tupe postavy a spracovanie, tak objavi dost mohutnu myslienku v pozadi, ktoru chcel niekto skryt, preto doslova sabotoval natacanie tupymi rezisermi, zapletkami atd. Podobne ako Liga spravedlnosti Zacka Snydera. Prva natocena - ako finale serie bol odpad, vobec neniesla posolstvo co mala niest. Potom sa Zack nastval a natocil veldielo - tjs satanistov odstavili od natacania a uz potom sa im podarilo preniest informaciu az k sledovatelovi.

(vlákno Liga spravedlnosti Zacka Snydera som nečítal, lebo ešte si ten film šetrím na prvé dívanie, takže niečo z nasledujúceho textu je asi napísané už tam)

Potom sa Zack nastval a natocil veldielo

doplním: dokonca sa vyjadril v zmysle, že nepoužije jediný záber, čo bol natočený náhradným režisérom.
pre tých, čo si nevšímali dianie okolo výroby prvej Ligy spravodlivosti (2017), tak bolo to tak, že Zackovi (režisérovi) a jeho manželke (producentke filmu) sa z depresie zasamovraždila ich dcéra (ktorú si Zack adoptoval s exmanželkou keď mala 1 rok a s novou manželkou ju vychovali). Preto obaja z projektu odstúpili, on sa potreboval venovať rodine (práca si vyžadovala plné nasadenie). Vtedy už mali všetko natočené, už bola postprodukcia. Po premiére stúpal fanúšikovský tlak pre dokončenie Snyderovej verzie, až štúdio Warner ustúpilo a napriek tomu, že sa so Zackom predtým vadili, dovolili mu to dokončiť.


(vlákno [Liga spravedlnosti Zacka Snydera](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1093/liga-spravedlnosti-zacka-snydera "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1093/liga-spravedlnosti-zacka-snydera") som nečítal, lebo ešte si ten film šetrím na prvé dívanie, takže niečo z nasledujúceho textu je asi napísané už tam) [quote="pid:25572, uid:106"]Potom sa Zack nastval a natocil veldielo[/quote] doplním: dokonca sa vyjadril v zmysle, že nepoužije jediný záber, čo bol natočený náhradným režisérom. pre tých, čo si nevšímali dianie okolo výroby prvej Ligy spravodlivosti (2017), tak bolo to tak, že Zackovi (režisérovi) a jeho manželke (producentke filmu) sa [z depresie zasamovraždila ich dcéra](https://thenetline.com/the-truth-about-autumn-snyder-death "https://thenetline.com/the-truth-about-autumn-snyder-death") (ktorú si Zack adoptoval s exmanželkou keď mala 1 rok a s novou manželkou ju vychovali). Preto obaja z projektu odstúpili, on sa potreboval venovať rodine (práca si vyžadovala plné nasadenie). Vtedy už mali všetko natočené, už bola postprodukcia. Po premiére stúpal fanúšikovský tlak pre dokončenie Snyderovej verzie, až štúdio Warner ustúpilo a napriek tomu, že sa so Zackom predtým vadili, dovolili mu to dokončiť.

Legendárna trilógia Metrix sestier Wachowských

trans-sester, čili bratrů


[quote="pid:25392, uid:17"]Legendárna trilógia Metrix sestier Wachowských[/quote] trans-sester, čili bratrů

Viac ako film ma zaujíma prečo má Keanu tú svoju skoro až božskú auru a povesť medzi ľuďmi.
Je proste až príliš "dokonalý".
Ešte poznámka k autorovi , je to vaša vec ale podľa mňa by sa Wachovskí mali nazývať bratia , kedže sa narodili ako bratia a aj zhebnú ako bratia.
To na čo sa hrajú je jedno.


Viac ako film ma zaujíma prečo má Keanu tú svoju skoro až božskú auru a povesť medzi ľuďmi. Je proste až príliš "dokonalý". Ešte poznámka k autorovi , je to vaša vec ale podľa mňa by sa Wachovskí mali nazývať bratia , kedže sa narodili ako bratia a aj zhebnú ako bratia. To na čo sa hrajú je jedno.

Díky za info, nevěděla jsem. Mrkla jsem na trailer a mám pocit, že pár scén je velmi podobných filmu Constantin.


Je to fan-made trailer, vytvorený fanúšikmi pospájaním klipov z iných filmov/videí. Treba si prečítať diskusiu, zvyčajne medzi prvými príspevkami je napísané o čo sa jedná.


[quote="pid:25412, uid:214"]Díky za info, nevěděla jsem. Mrkla jsem na trailer a mám pocit, že pár scén je velmi podobných filmu Constantin.[/quote] Je to fan-made trailer, vytvorený fanúšikmi pospájaním klipov z iných filmov/videí. Treba si prečítať diskusiu, zvyčajne medzi prvými príspevkami je napísané o čo sa jedná.

No ja mam to stastie ze chodim na natacania filmov a z natacania Matrixu 4 mam od kolegu celkom peknu zbierku foto smile


vyzera ze to bude zaujimave spracovanie a aj pribeh.


No ja mam to stastie ze chodim na natacania filmov a z natacania Matrixu 4 mam od kolegu celkom peknu zbierku foto :D vyzera ze to bude zaujimave spracovanie a aj pribeh.

od kolegu celkom peknu zbierku foto


a co tak sa podelit s nami? sharing is caring.


[quote="pid:25621, uid:114"]od kolegu celkom peknu zbierku foto[/quote] a co tak sa podelit s nami? sharing is caring.

Viac ako film ma zaujíma prečo má Keanu tú svoju skoro až božskú auru a povesť medzi ľuďmi.
Velkost auri je priamo umerna mravnosti cloveka. Cim je mravnost cloveka vyssia tym je aura vacsia. Cim je aura vacsia tym clovek viac harmonizuje prostredie okolo seba, tym jednoduchsie vytvara spolocenstvo ludi. Ak stretnes cloveka s velkou aurou, tak pocitis klud, harmoniu. A kedze dnesni ludia takmer nepoznaju co je to harmonia, tak budu podvedome vyhladavat ten pokoj, harmoniu u ludi s velkou aurou.


[quote="pid:25600, uid:324"]Viac ako film ma zaujíma prečo má Keanu tú svoju skoro až božskú auru a povesť medzi ľuďmi.[/quote]Velkost auri je priamo umerna mravnosti cloveka. Cim je mravnost cloveka vyssia tym je aura vacsia. Cim je aura vacsia tym clovek viac harmonizuje prostredie okolo seba, tym jednoduchsie vytvara spolocenstvo ludi. Ak stretnes cloveka s velkou aurou, tak pocitis klud, harmoniu. A kedze dnesni ludia takmer nepoznaju co je to harmonia, tak budu podvedome vyhladavat ten pokoj, harmoniu u ludi s velkou aurou.

a co tak sa podelit s nami? sharing is caring.


Ak si ochotny dat na stôl tak 1 mil EUR za porusenie zmluvy o mlcanlivosti a dalsi cca 1+ mil za to ze uz nikdy ma nepustia na natacanie tak nieje problem smile


"ukazujem" len osobne, na kave smile smile smile smile


[quote="pid:25622, uid:10"]a co tak sa podelit s nami? sharing is caring.[/quote] Ak si ochotny dat na stôl tak 1 mil EUR za porusenie zmluvy o mlcanlivosti a dalsi cca 1+ mil za to ze uz nikdy ma nepustia na natacanie tak nieje problem :D "ukazujem" len osobne, na kave :D :D :D :D

"ukazujem" len osobne, na kave

Dobře maskovaná sbírka motýlů.


[quote="pid:25629, uid:114"]"ukazujem" len osobne, na kave[/quote] Dobře maskovaná sbírka motýlů.

Dobře maskovaná sbírka motýlů.


Každá doba má svou "sbírku motýlů".


[quote="pid:25630, uid:240"]Dobře maskovaná sbírka motýlů.[/quote] Každá doba má svou "sbírku motýlů".

Akčné divadlo ako nikdy pred tým. Matrix 4 sa chystá do kín – toto je všetko, čo o ňom musíš vedieť
https://fontech.startitup.sk/akcne-divadlo-ako-nikdy-pred-tym-matrix-4-sa-chysta-do-kin-toto-je-vsetko-co-o-nom-musis-vediet


**Akčné divadlo ako nikdy pred tým. Matrix 4 sa chystá do kín – toto je všetko, čo o ňom musíš vedieť** https://fontech.startitup.sk/akcne-divadlo-ako-nikdy-pred-tym-matrix-4-sa-chysta-do-kin-toto-je-vsetko-co-o-nom-musis-vediet

To čo v ňom bolo predstavené ako skutočný svet bude najskôr tiež počítačová simulácia


Omlouvám se za expresívnost, ale furt jsem nevěděl, kde to hodit. Myslím si, že tu to sedne, jak dekl na hrnec. Moje nejoblíbenější scéna z Her o trůny a celkém rázné probuzení z Metrixu.


https://www.youtube.com/watch?v=__BOrTB70lE


[quote="pid:25398, uid:14"]To čo v ňom bolo predstavené ako skutočný svet bude najskôr tiež počítačová simulácia[/quote] Omlouvám se za expresívnost, ale furt jsem nevěděl, kde to hodit. Myslím si, že tu to sedne, jak dekl na hrnec. Moje nejoblíbenější scéna z Her o trůny a celkém rázné probuzení z Metrixu. https://www.youtube.com/watch?v=__BOrTB70lE

uz je vonku trailer

V závěrečných sekundách datum v anglické notaci MM.DD.YY:
12.22.21


Z popisku videa na TyTrubce:
“It will be in theaters nationwide and on HBO Max via the Ad-Free plan on December 22, 2021; it will be available on HBO Max for 31 days from theatrical release.”


[quote="pid:32549, uid:10"]uz je vonku trailer[/quote] V závěrečných sekundách datum v anglické notaci MM.DD.YY: 12.22.21 Z popisku videa na TyTrubce: “It will be in theaters nationwide and on HBO Max via the Ad-Free plan on December 22, 2021; it will be available on HBO Max for 31 days from theatrical release.”
2.61k
21
14
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept