Mimo kategórií
Lotos

Zdravím,


Ešte na starej vodeKSB niekto písal, že vie spraviť nejaký harmonizátor (lotos,lotus?) alebo nejako podobne sa to volalo. Neviem dohľadať na neho kontakt. Viete mi prosím pomôcť, prípadne nasmerovať?


Zdravím, Ešte na starej vodeKSB niekto písal, že vie spraviť nejaký harmonizátor (lotos,lotus?) alebo nejako podobne sa to volalo. Neviem dohľadať na neho kontakt. Viete mi prosím pomôcť, prípadne nasmerovať?

Podle mě to byl Dobroděj, už jsem ho viděl myslím i tady. A tohle asi bude ono : https://bioharmonizer.eu/


Podle mě to byl Dobroděj, už jsem ho viděl myslím i tady. A tohle asi bude ono : https://bioharmonizer.eu/

Zaujímalo by ma, či a aké mal výsledky.


Zaujímalo by ma, či a aké mal výsledky.

Zaujímalo by ma, či a aké mal výsledky.

Chod na jeho stranku,tam ma zopar komentarov.


[quote="pid:25369, uid:217"]Zaujímalo by ma, či a aké mal výsledky.[/quote] Chod na jeho stranku,tam ma zopar komentarov.

@Um Na tej stránke ešte nie je bohvie koľko informácií, nemám teraz veľmi čas sa tomu venovať.

Keď to mám tak zhodnotiť, za ten rok som vrátil peniaze za jeden prístroj, keďže dotyčnému pánovi nepomohol na Tinitus (pískanie v ušiach).


A musím si priznať zopár prístrojov sa mi vrátilo do opravy, keďže tie prvé kusy neboli až tak odolné (po čase sa vykýval konektor).
Opravujem bezplatne pomáha mi to ich neustále vylepšovať.
Myslím, že už sú viac menej všetky muchy vychytané. smile


Celkovo niekomu to pomôže viac, niekomu menej, niekomu až po nejakom čase. Je to veľmi individuálne.
A na kĺby to až tak nepomáha, väčšinou iba zmierni bolesť, ukľudní kĺbové tkanivo.
A samozrejme nie je to zázračná Aladinova lampa, netreba mať prehnané očakávania, treba sa držať pri zemi.
Myslím, že celkovo výsledky sú viac než dobré.
Šak tu na fóre Lotos zopár ľudí má, nech sa vyjadria. smile


@Um Na tej stránke ešte nie je bohvie koľko informácií, nemám teraz veľmi čas sa tomu venovať. Keď to mám tak zhodnotiť, za ten rok som vrátil peniaze za jeden prístroj, keďže dotyčnému pánovi nepomohol na Tinitus (pískanie v ušiach). A musím si priznať zopár prístrojov sa mi vrátilo do opravy, keďže tie prvé kusy neboli až tak odolné (po čase sa vykýval konektor). Opravujem bezplatne pomáha mi to ich neustále vylepšovať. Myslím, že už sú viac menej všetky muchy vychytané. :) Celkovo niekomu to pomôže viac, niekomu menej, niekomu až po nejakom čase. Je to veľmi individuálne. A na kĺby to až tak nepomáha, väčšinou iba zmierni bolesť, ukľudní kĺbové tkanivo. A samozrejme nie je to zázračná Aladinova lampa, netreba mať prehnané očakávania, treba sa držať pri zemi. Myslím, že celkovo výsledky sú viac než dobré. Šak tu na fóre Lotos zopár ľudí má, nech sa vyjadria. :)
650
4
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept