Mimo kategórií
Varovani: Slovensku hrozi vyrazne stoupani hladiny Dunaje
Y

Během celé dnešní neděle hrozí na celém území Slovenska silné bouřky, varuje Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ). Podle jeho informací se dá opět očekávat přívalový déšť. Během včerejších bouřek došlo k silným srážkám i krupobití, především na jihozápadě Slovenska, například v Gabčíkově spadlo 67 milimetrů srážek, jinde dokonce 71 milimetrů. „Vzhledem k očekávaným přívalovým srážkám při bouřkách předpokládáme přechodné výrazné lokální stoupání vodních hladin, hlavně na malých tocích, kdy může dojít ke stavu dosažení i překročení stupně povodňové aktivity,“ varují meteorologové. https://cz.sputniknews.com/20210718/vystraha-slovensku-hrozi-silne-bourky-muze-vyrazne-stoupnout-hladina-dunaje-15185855.html


Během celé dnešní neděle hrozí na celém území Slovenska silné bouřky, varuje Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ). Podle jeho informací se dá opět očekávat přívalový déšť. Během včerejších bouřek došlo k silným srážkám i krupobití, především na jihozápadě Slovenska, například v Gabčíkově spadlo 67 milimetrů srážek, jinde dokonce 71 milimetrů. „Vzhledem k očekávaným přívalovým srážkám při bouřkách předpokládáme přechodné výrazné lokální stoupání vodních hladin, hlavně na malých tocích, kdy může dojít ke stavu dosažení i překročení stupně povodňové aktivity,“ varují meteorologové. https://cz.sputniknews.com/20210718/vystraha-slovensku-hrozi-silne-bourky-muze-vyrazne-stoupnout-hladina-dunaje-15185855.html

Som zvedavý či aj tento rok naplnia staré koryto Dunaja. V minulosti to už niekoľko krát urobili. Som zvedavý čo tá naša banda pri moci uprednostní. Životy ľudí či peniaze. Neverím že sa odhodlajú urobiť niečo užitočné. Skôr budú aj naďalej pokračovať v covid fašizme. Zatiaľ som nezachytil správy o budovaní protipovodňových zaterasov v Bratislave ako pred pár rokmi. Slovensko čaká skutočná kríza kde nie je priestor na amaterizmus a hlúposť. Naši komedianti túto krízu najskôr nezvládnu.


Som zvedavý či aj tento rok naplnia staré koryto Dunaja. V minulosti to už niekoľko krát urobili. Som zvedavý čo tá naša banda pri moci uprednostní. Životy ľudí či peniaze. Neverím že sa odhodlajú urobiť niečo užitočné. Skôr budú aj naďalej pokračovať v covid fašizme. Zatiaľ som nezachytil správy o budovaní protipovodňových zaterasov v Bratislave ako pred pár rokmi. Slovensko čaká skutočná kríza kde nie je priestor na amaterizmus a hlúposť. Naši komedianti túto krízu najskôr nezvládnu.

Som zvedavý či aj tento rok naplnia staré koryto Dunaja. V minulosti to už niekoľko krát urobili. Som zvedavý čo tá naša banda pri moci uprednostní. Životy ľudí či peniaze. Neverím že sa odhodlajú urobiť niečo užitočné. Skôr budú aj naďalej pokračovať v covid fašizme. Zatiaľ som nezachytil správy o budovaní protipovodňových zaterasov v Bratislave ako pred pár rokmi. Slovensko čaká skutočná kríza kde nie je priestor na amaterizmus a hlúposť. Naši komedianti túto krízu najskôr nezvládnu.


toto bude zaujimave ak tej vody bude naozaj vela, viac ako posledne a uz vtedy jeden vodohospodar v meainstreame povedal pamatnu vetu: "Co potom? No otvorime Gabcikovo, nie je nas problem, ze madari boli lakomi, tak im splachne Budapest, no..."


[quote="pid:25184, uid:14"]Som zvedavý či aj tento rok naplnia staré koryto Dunaja. V minulosti to už niekoľko krát urobili. Som zvedavý čo tá naša banda pri moci uprednostní. Životy ľudí či peniaze. Neverím že sa odhodlajú urobiť niečo užitočné. Skôr budú aj naďalej pokračovať v covid fašizme. Zatiaľ som nezachytil správy o budovaní protipovodňových zaterasov v Bratislave ako pred pár rokmi. Slovensko čaká skutočná kríza kde nie je priestor na amaterizmus a hlúposť. Naši komedianti túto krízu najskôr nezvládnu.[/quote] toto bude zaujimave ak tej vody bude naozaj vela, viac ako posledne a uz vtedy jeden vodohospodar v meainstreame povedal pamatnu vetu: "Co potom? No otvorime Gabcikovo, nie je nas problem, ze madari boli lakomi, tak im splachne Budapest, no..."

Stav hladiny Dunaja na Devíne. za jeden deň stúpla hladina o 3 metre, zo 400cm na 700cm, predpoklad na zajtra je vzostup o další 1 meter. Nepredpokladá sa však stúpanie hladiny via ako po 1. stupeň povodňovej aktivity. Rakúšania zachytili asi veľkú časť prívalovej vody.


http://www.shmu.sk/sk/?page=765&station_id=5140


Stav hladiny Dunaja na Devíne. za jeden deň stúpla hladina o 3 metre, zo 400cm na 700cm, predpoklad na zajtra je vzostup o další 1 meter. Nepredpokladá sa však stúpanie hladiny via ako po 1. stupeň povodňovej aktivity. Rakúšania zachytili asi veľkú časť prívalovej vody. http://www.shmu.sk/sk/?page=765&station_id=5140

Slovensko čaká skutočná kríza kde nie je priestor na amaterizmus a hlúposť. Naši komedianti túto krízu najskôr nezvládnu.


Nielenže ho nezvládnu, ale podľa zadania na jeho vyvolaní aj pracujú.


[quote="pid:25184, uid:14"]Slovensko čaká skutočná kríza kde nie je priestor na amaterizmus a hlúposť. Naši komedianti túto krízu najskôr nezvládnu.[/quote] Nielenže ho nezvládnu, ale podľa zadania na jeho vyvolaní aj pracujú.

Moderátor

Rakúšania zachytili asi veľkú časť prívalovej vody.

Šokující záběry z Rakouska: ulice města se proměnily v divokou řeku, jejíž proud strhl dva lidi
https://cz.sputniknews.com/20210718/sokujici-zabery-z-rakouska-ulice-mesta-se-promenily-v-divokou-reku-jejiz-proud-strhl-dva-lidi-15187212.html


[quote="pid:25196, uid:48"]Rakúšania zachytili asi veľkú časť prívalovej vody.[/quote] Šokující záběry z Rakouska: ulice města se proměnily v divokou řeku, jejíž proud strhl dva lidi https://cz.sputniknews.com/20210718/sokujici-zabery-z-rakouska-ulice-mesta-se-promenily-v-divokou-reku-jejiz-proud-strhl-dva-lidi-15187212.html
912
5
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept