Mimo kategórií
Draxler

Takze Draxler - nevedela kam to dať, neviemco je úlohou tohto projektu, ale mám k nemu niekoľko komentov:


  • začal byt aktívny na fb cca rok dozadu ako nastúpila nová vláda a začali ich prešľapy
  • do Fica si rad kopne, asi zabudol voľ že teľaťom bol a v akej vláde https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Juraj_Draxler
  • o charaktere to vypovedá dosť
  • v jeho v životopise sa na môj vkus má veľa amerických s anglosaských vzdelávacích inštitúcii
  • snažil sa infiltrovať ako vlastenec
  • no s tou temou vskcinacie mu to nevyšlo
  • a teda buď ničomu nerozumie alebo zámerne zavádza, vid post, no Čína ako nositeľ vedecko-technického pokroku. My vieme ako sa im to podarilo”. No to bude niečo take ako Pellegriny.
  • ostala som znechutená, pretože ide systematicky.

60f320b9b21e8


Takze Draxler - nevedela kam to dať, neviemco je úlohou tohto projektu, ale mám k nemu niekoľko komentov: - začal byt aktívny na fb cca rok dozadu ako nastúpila nová vláda a začali ich prešľapy - do Fica si rad kopne, asi zabudol voľ že teľaťom bol a v akej vláde https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Juraj_Draxler - o charaktere to vypovedá dosť - v jeho v životopise sa na môj vkus má veľa amerických s anglosaských vzdelávacích inštitúcii - snažil sa infiltrovať ako vlastenec - no s tou temou vskcinacie mu to nevyšlo - a teda buď ničomu nerozumie alebo zámerne zavádza, vid post, no Čína ako nositeľ vedecko-technického pokroku. My vieme ako sa im to podarilo”. No to bude niečo take ako Pellegriny. - ostala som znechutená, pretože ide systematicky. ![60f320b9b21e8](serve/attachment&path=60f320b9b21e8)
Upravené 17. 7. 2021 o 20:56
273
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept