Politika v ČR
ZÍTRA ŘEKNU PRAVDU - Napsal Babiš na svém Twitteru

Spíše by mne zajímalo téma. Covid, volby nebo směřování ČR. Tak jo, do zítra to vydržím, ale doufám, že to bude stát za to...


Spíše by mne zajímalo téma. Covid, volby nebo směřování ČR. Tak jo, do zítra to vydržím, ale doufám, že to bude stát za to...

Tak jo, do zítra to vydržím

Jen aby vydržel i on. Může se stát cokoliv...


[quote="pid:24802, uid:387"]Tak jo, do zítra to vydržím[/quote] Jen aby vydržel i on. Může se stát cokoliv...

Pokud to prohlašuje s hadrem na tlamě- tak to bude ta 101.pravda. Babiš je odešlá figura a kdo se ním chce zabývat jako validním řídícím elementem, tak ztrácí čas a přehled. Jeho role stabilizátoru byla splněna a přichází čas rozhodování, kudy a jak dál. I s možným intermezzem typu Czech-Matovič . Ale proces není řízen figurou, ale figura je vložena a přizpůsobena procesu.Pořád říkám to samé . Koukejte trochu dál, než na naše hranice.


Pokud to prohlašuje s hadrem na tlamě- tak to bude ta 101.pravda. Babiš je odešlá figura a kdo se ním chce zabývat jako validním řídícím elementem, tak ztrácí čas a přehled. Jeho role stabilizátoru byla splněna a přichází čas rozhodování, kudy a jak dál. I s možným intermezzem typu Czech-Matovič . Ale proces není řízen figurou, ale figura je vložena a přizpůsobena procesu.Pořád říkám to samé . Koukejte trochu dál, než na naše hranice.

osobne ocakavam dalsi tlak a vyhrazky ohladom povinneho ockovania.


osobne ocakavam dalsi tlak a vyhrazky ohladom povinneho ockovania.

Moderator

Za mě to vidím na druh pravdy tak nějak vhodnou pro mainstreamového diváka. Myslím, že pro našince se žádné "wow" konat asi nebude. Ale nechám se "rád" překvapit, co mu mediální manager Prchal ukuchtil. :-) Jinak souhlas s Boletem.
@Kancelar : Myslíš v návaznosti na názorový článek na Aktuálně, kde zazněl apel na Babiše, aby řekl pravdu, jak to bude s nezaočkovanými po volbách?

Za mě to vidím na druh pravdy tak nějak vhodnou pro mainstreamového diváka. Myslím, že pro našince se žádné "wow" konat asi nebude. Ale nechám se "rád" překvapit, co mu mediální manager Prchal ukuchtil. :-) Jinak souhlas s Boletem. @Kancelar : Myslíš v návaznosti na názorový článek na Aktuálně, kde zazněl apel na Babiše, aby řekl pravdu, jak to bude s nezaočkovanými po volbách?
Upravené 15. 7. 2021 o 21:03

ti, co babise adoruji, ti budou hltat kazde slovo a budou mu verit cokoliv. ti, co babise nenavidi, ti ho budou kritizovat, at rekne, co chce. v mem okoli neznam nikoho, kdo by babise volil (k tomu se nikdo neprizna), ale ti, co porad na nej nadavaji, ze se tesi, az babis zmizi z politiky, tak tem rikam, ze by meli pochopit, ze to, co babis dela je jen vystup vstupu, ktere dostava. v jednom streamu xavera veseleho byl david rath. rikal tam mj., ze zna politiky, kteri si chodili k babisovi pro penize a ted na babise nadavaji. v rakousku se zprisnuji opatreni i pres divadelni vystup kurze z minuleho tydne, ze uz presouva zodpovednost na lidi... nejak si myslim, ze babis dostal instrukce a budeme varovani pred dalsim vyvojem. antonin baudys ve svem streamu rekl, ze ze statni zpravy chodi informace, ze kolem 20. srpna ma byt dalsi lockdown... vsechno se vsim souvisi.
ps: neumim analyzovat situaci jako vy vsichni tady, jen si skladam mozaiku z informaci.


EDIT:
babis na FB zverejnil link, jeho nova kniha:
https://www.sdilejteneztozakazou.cz/?fbclid=IwAR3U2QgvB9pHhn3BBFYHC6bisHeM-fZkIrv7voBX_t1RZtoMD0mgGvEPG9c


ti, co babise adoruji, ti budou hltat kazde slovo a budou mu verit cokoliv. ti, co babise nenavidi, ti ho budou kritizovat, at rekne, co chce. v mem okoli neznam nikoho, kdo by babise volil (k tomu se nikdo neprizna), ale ti, co porad na nej nadavaji, ze se tesi, az babis zmizi z politiky, tak tem rikam, ze by meli pochopit, ze to, co babis dela je jen vystup vstupu, ktere dostava. v jednom streamu xavera veseleho byl david rath. rikal tam mj., ze zna politiky, kteri si chodili k babisovi pro penize a ted na babise nadavaji. v rakousku se zprisnuji opatreni i pres divadelni vystup kurze z minuleho tydne, ze uz presouva zodpovednost na lidi... nejak si myslim, ze babis dostal instrukce a budeme varovani pred dalsim vyvojem. antonin baudys ve svem streamu rekl, ze ze statni zpravy chodi informace, ze kolem 20. srpna ma byt dalsi lockdown... vsechno se vsim souvisi. ps: neumim analyzovat situaci jako vy vsichni tady, jen si skladam mozaiku z informaci. EDIT: babis na FB zverejnil link, jeho nova kniha: https://www.sdilejteneztozakazou.cz/?fbclid=IwAR3U2QgvB9pHhn3BBFYHC6bisHeM-fZkIrv7voBX_t1RZtoMD0mgGvEPG9c
Upravené 15. 7. 2021 o 21:26

Myslím si, že to prohlášení v sobě nenese nic dobrého. Nedávno jsem v nějakém článku četla, že se B rozčílil na Vojtěcha, že "lidem neříká pravdu o tom, co bude". Na podzim, možná už koncem léta - a možná ještě dřív. Chtějí opět nasadit kovidový absurdistán a očko vyhlásit za povinné. V tom ona jeho "pravda" vězí, nečekám žádné "šokující" vyhlášení.


Myslím si, že to prohlášení v sobě nenese nic dobrého. Nedávno jsem v nějakém článku četla, že se B rozčílil na Vojtěcha, že "lidem neříká pravdu o tom, co bude". Na podzim, možná už koncem léta - a možná ještě dřív. Chtějí opět nasadit kovidový absurdistán a očko vyhlásit za povinné. V tom ona jeho "pravda" vězí, nečekám žádné "šokující" vyhlášení.

A to do teď lhal ?


Urcite neklamal, skor nehovoril pravdu ale stale ste na tom lepsie ako my


[quote="pid:24796, uid:317"]A to do teď lhal ?[/quote] Urcite neklamal, skor nehovoril pravdu ale stale ste na tom lepsie ako my

babis na FB zverejnil link, jeho nova kniha:


ak to bude cele len o knizke tak zozerem klobuk smile


[quote="pid:24813, uid:347"]babis na FB zverejnil link, jeho nova kniha:[/quote] ak to bude cele len o knizke tak zozerem klobuk :D

Moderator

predvolebni hozena rukavice. mj. i k migraci, pichnuti do piratu. dred se urcite ozve:-)


Je to naposled, co kandiduju do Sněmovny. A mys-lím, že moje éra je ta nejúspěšnější v polistopadové historii České republiky. A kdybyste si to nemysle-li, tak chci říct, že jsem se Vám už zaplatil. Osobně jsem přivezl z Bruselu 42 miliard korun navíc pro Českou republiku, které jsem vyboxoval. Celkem to bylo 978 miliard. Tak myslím, že za Babiše dobrý, ne?


Pro tyhle lidi kandiduju. Pro tyhle lidi žiju a pracu-ju. Především pro ně.
411CO ZNAMENÁ BÝT ČECHEMA chytám pro ně mnohem víc, než jsem tady na-psal. V září představíme náš program do voleb. Bude mi zrovna 67 let. A chci to ještě jednou dát. Ne kvůli sobě. Ale kvůli vám. Troufnu si říct, že s řízením země a s mezinárodní politikou mám zkušenosti jako nikdo jiný v této zemi. Tak jsem o tom napsal tuhle knížku. Je to poslední příležitost mě volit. Kandiduju naposledy. Poslední šance volit Babiše.

to bude cosik kolem te jeho knižky, klid.


predvolebni hozena rukavice. mj. i k migraci, pichnuti do piratu. dred se urcite ozve:-) Je to naposled, co kandiduju do Sněmovny. A mys-lím, že moje éra je ta nejúspěšnější v polistopadové historii České republiky. A kdybyste si to nemysle-li, tak chci říct, že jsem se Vám už zaplatil. Osobně jsem přivezl z Bruselu 42 miliard korun navíc pro Českou republiku, které jsem vyboxoval. Celkem to bylo 978 miliard. Tak myslím, že za Babiše dobrý, ne? Pro tyhle lidi kandiduju. Pro tyhle lidi žiju a pracu-ju. Především pro ně. 411CO ZNAMENÁ BÝT ČECHEMA chytám pro ně mnohem víc, než jsem tady na-psal. V září představíme náš program do voleb. Bude mi zrovna 67 let. A chci to ještě jednou dát. Ne kvůli sobě. Ale kvůli vám. Troufnu si říct, že s řízením země a s mezinárodní politikou mám zkušenosti jako nikdo jiný v této zemi. Tak jsem o tom napsal tuhle knížku. Je to poslední příležitost mě volit. Kandiduju naposledy. Poslední šance volit Babiše. [quote="pid:24821, uid:149"]to bude cosik kolem te jeho knižky, klid.[/quote]

Kdyby konečně řekl pravdu o Vrběticích, tak by se mu dalo snad i na chvíli věřit.


Kdyby konečně řekl pravdu o Vrběticích, tak by se mu dalo snad i na chvíli věřit.

No, možná to bude prostější. Někomu se podařilo dostat k účtu AB a bude teď tak trochu “Šůmanovat” …
Ale kdo ví.


No, možná to bude prostější. Někomu se podařilo dostat k účtu AB a bude teď tak trochu “Šůmanovat” … Ale kdo ví.
Upravené 15. 7. 2021 o 23:07

„Zítra řeknu pravdu.“ Premiér Babiš zaujal tajemným vzkazem, Piráti se neubránili rýpnutí
Nutno podotknout, že premiér Babiš své účty na sociálních sítích využívá jak k vlastní propagaci, tak ale i k informování o důležitém dění v České republice. Má i svůj vlastní pořad s názvem Čau lidi!, ve kterém každou neděli shrnuje důležité informace.
https://twitter.com/PiratskaStrana/status/1415724235901837315
https://cz.sputniknews.com/20210715/zitra-reknu-pravdu-premier-babis-zaujal-tajemnym-vzkazem-pirati-se-neubranili-rypnuti-15157386.html


Jste zrádci a pátá kolona, rozohnil se Babiš na Piráty kvůli jejich poslední iniciativě
Pokud návrh Pirátů projde, tak podle Babiše o Česku budou v Bruselu rozhodovat Němci, Francouzi a další velké země. „Něco takového může připustit jenom blázen,“ poznamenal ministerský předseda.


V praxi by to podle něj znamenalo, že by Česko již nemohlo podporovat Izrael,
ale muselo podporovat Palestinu. Babiš je přesvědčen,
že by Brusel mohl Česku „diktovat“ výši DPH nebo výši penzí, důchodový věk,
délku mateřské dovolené nebo jak máme pečovat o děti.
https://cz.sputniknews.com/20210712/jste-zradci-a-pata-kolona-rozohnil-se-babis-na-piraty-kvuli-jejich-posledni-iniciative-15121304.html


„Zítra řeknu pravdu.“ Premiér Babiš zaujal tajemným vzkazem, Piráti se neubránili rýpnutí Nutno podotknout, že premiér Babiš své účty na sociálních sítích využívá jak k vlastní propagaci, tak ale i k informování o důležitém dění v České republice. Má i svůj vlastní pořad s názvem Čau lidi!, ve kterém každou neděli shrnuje důležité informace. https://twitter.com/PiratskaStrana/status/1415724235901837315 https://cz.sputniknews.com/20210715/zitra-reknu-pravdu-premier-babis-zaujal-tajemnym-vzkazem-pirati-se-neubranili-rypnuti-15157386.html Jste zrádci a pátá kolona, rozohnil se Babiš na Piráty kvůli jejich poslední iniciativě Pokud návrh Pirátů projde, tak podle Babiše o Česku budou v Bruselu rozhodovat Němci, Francouzi a další velké země. „Něco takového může připustit jenom blázen,“ poznamenal ministerský předseda. V praxi by to podle něj znamenalo, že by Česko již nemohlo podporovat Izrael, ale muselo podporovat Palestinu. Babiš je přesvědčen, že by Brusel mohl Česku „diktovat“ výši DPH nebo výši penzí, důchodový věk, délku mateřské dovolené nebo jak máme pečovat o děti. https://cz.sputniknews.com/20210712/jste-zradci-a-pata-kolona-rozohnil-se-babis-na-piraty-kvuli-jejich-posledni-iniciative-15121304.html
Upravené 16. 7. 2021 o 08:13

Kdyby konečně řekl pravdu o Vrběticích, tak by se mu dalo snad i na chvíli věřit.
Tu se nikdy nedozvíme si myslím.


[quote="pid:24829, uid:633"]Kdyby konečně řekl pravdu o Vrběticích, tak by se mu dalo snad i na chvíli věřit.[/quote] Tu se nikdy nedozvíme si myslím.

Tu se nikdy nedozvíme si myslím.
Kdo ví. Každá informace má svůj čas zveřejnění.


[quote="pid:24857, uid:149"]Tu se nikdy nedozvíme si myslím.[/quote]Kdo ví. Každá informace má svůj čas zveřejnění.

Co se chcete dozvědět od loutky ?
Důležité informace jsou tam , kde se vyhraňují hranice globální politiky , nové politické rozložení světa .
Loutky můžou jenom cancat , k snažšímu ovládání mluvícího pracujícího dobytku .
Není důležité co blekotají nuly Babiš , Kurz atd .
Důležité je , jak má kdo ostré lokty , k prosazení svých zájmů .


Co se chcete dozvědět od loutky ? Důležité informace jsou tam , kde se vyhraňují hranice globální politiky , nové politické rozložení světa . Loutky můžou jenom cancat , k snažšímu ovládání mluvícího pracujícího dobytku . Není důležité co blekotají nuly Babiš , Kurz atd . Důležité je , jak má kdo ostré lokty , k prosazení svých zájmů .

Co se chcete dozvědět od loutky

Pockejme si, co rekne a pak to zhodnotme. Predikce mohou byt spravne nebo taky ne.
Hlavne, ze tu vetsina vi, ze lze, ze je loutka, ze je odepsany. Ja nevylucuji, ze to muze byt pravda, ale mit tu 100% jistotu? A kdyz pozujume soucasnou situaci, tak se podivejme do nedavne historie. Tandem Zeman-Babis nam tu skoro 8 let drzel jakz takz rozumny kurz. Takze posuzovani bych rozprostrel v case ne na dobu poslednich par mesicu.
Ted se zda, ze ten tlak od baziny je tak velky, ze to premier neustal dobre a navrsil nekolik chyb po sobe (aspon to tak vnimam z hlediska me urovne informaci). Zda se opravdu, ze ztraci rizeni, posledni rok.
Je samozrejme jasne, ze kurz momentalne urcuji globalni hraci a ze lokalni maji dost omezene manipulacni schopnosti.
Ale, prece jenom ANO ma volebni preference docela slusne, takze se snad podari sestavit vladu za popdory SPD, ANO, CSSD, KSCM.


[quote="pid:24865, uid:185"]Co se chcete dozvědět od loutky[/quote] Pockejme si, co rekne a pak to zhodnotme. Predikce mohou byt spravne nebo taky ne. Hlavne, ze tu vetsina vi, ze lze, ze je loutka, ze je odepsany. Ja nevylucuji, ze to muze byt pravda, ale mit tu 100% jistotu? A kdyz pozujume soucasnou situaci, tak se podivejme do nedavne historie. Tandem Zeman-Babis nam tu skoro 8 let drzel jakz takz rozumny kurz. Takze posuzovani bych rozprostrel v case ne na dobu poslednich par mesicu. Ted se zda, ze ten tlak od baziny je tak velky, ze to premier neustal dobre a navrsil nekolik chyb po sobe (aspon to tak vnimam z hlediska me urovne informaci). Zda se opravdu, ze ztraci rizeni, posledni rok. Je samozrejme jasne, ze kurz momentalne urcuji globalni hraci a ze lokalni maji dost omezene manipulacni schopnosti. Ale, prece jenom ANO ma volebni preference docela slusne, takze se snad podari sestavit vladu za popdory SPD, ANO, CSSD, KSCM.

Babiš: "29. června 2018, tedy vrcholného orgánu Evropské unie, koukl na své hodinky a zjistil, že jsou čtyři hodiny ráno."
„Atmosféra by se dala krájet. Téma? Kvóty. Kvóty na migranty. Skoro všichni je chtěli. Drtivá většina. Tlačilo je Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Švédsko a Řecko. Znamenalo to, že by Česká republika musela povinně přijímat migranty. POVINNĚ, chápete?“ ptal se Babiš.


Čtvrtá hodina ráno, hodina býka. Ještě že nebylo 22.června.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vsichni-to-tlacili-chapete-Babis-vzpominal-na-rok-2015-Ale-na-Piraty-taky-doslo-670781


Babiš: "29. června 2018, tedy vrcholného orgánu Evropské unie, koukl na své hodinky a zjistil, že jsou čtyři hodiny ráno." „Atmosféra by se dala krájet. Téma? Kvóty. Kvóty na migranty. Skoro všichni je chtěli. Drtivá většina. Tlačilo je Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Švédsko a Řecko. Znamenalo to, že by Česká republika musela povinně přijímat migranty. POVINNĚ, chápete?“ ptal se Babiš. Čtvrtá hodina ráno, hodina býka. Ještě že nebylo 22.června. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vsichni-to-tlacili-chapete-Babis-vzpominal-na-rok-2015-Ale-na-Piraty-taky-doslo-670781

Stáhnul jsem tu knihu, přečetl od rána 120 stránek plus 20 rychločtení, abych si dal alespoň trochu základu pro objektivizaci “díla”, nebo jestli se neobjeví v nějaké kapitole něco užitečného.
Je toi evidentně volební materiál pro stádo. Konzument se dozví že Piráti jsou škúdci ČR. To je sice fakt a je to začátek knihy - jak nás od 2015 AB spolu se svým kámošem Viktorem Orbánem opakovaně zachránili - jak je opakovaně popisováno.
Pak už se AB oddává svojím fantaziím jak podporuje bytovou výstavbu, školství, mladé rodiny a vůbec jak buduje stát. O 2 lockdownech které prosadil, a mohl jinak - prostě mohl - se však nerozepisuje.


Pak přichází fantaskní kapitola Moje ženy a já. AB se nám “ otevírá “. Dokonce se dozvíme, že má učitelku Češtiny a jen nechtěně používa slova jako “motýle” a “sysle”. To ale nevadí protože pořád myslí v češtině. Ale buďme rádi, že mluví jak mluví. Protože nám prozradil, že šéfka Českého úřadu vlády je Tunde Bartha - maďarka, s kterou tráví více jak 6 hodin denně. To už z fantaskna překlápí knihu do pitoreskna. Protože je třeba si přihřát polívčičku na tom, že zemřel Karel Gott, Český slavík a Tunde mu na jedničku zařídila obřad v Katedrále sv Víta …
Jeden by řek, že už stačilo a snad zařadí zpátečku, ale kdepak. Přeřadil na pitoreskní 3 kosmickou a zrychlil to “Holkama ze sekretariátu” kde o sobě píší “Pája o Petře” “Petra o Páje”, “eliška o Darje “ …. Jinak mezi “holky” počítá i Honzu.
Taky se dozvíme, že se setkal se starostkou Bíliny Zuzanou Swarz Bařtipánovou. Neměl jsem vůli ověřit jestli toto jméno existuje, ale je fajn že to Andrej zmínil.
Pokračujeme “Setřičkami ze žluťáku” a dále kapitolou “ Naše sportovkyně”. S Kvitovou dal 4 hru a doteď vzpomíná ja její smeče. Kryla ho Strýcová a byla s ní sranda. S Ester Ledeckou a Martinou Sáblíkovou zase seděl v hospodě na Staromáku …
Pak dostal nápad vyhlásí státní svátek Den českých babiček a matek. Těm co bylo 70 dá lázně zdarma a všem v důchodu tisícovku. Cituji “… Co říkáte?”
Dál jsme to nedal.


Asi mu to vyhraje volby.


Stáhnul jsem tu knihu, přečetl od rána 120 stránek plus 20 rychločtení, abych si dal alespoň trochu základu pro objektivizaci “díla”, nebo jestli se neobjeví v nějaké kapitole něco užitečného. Je toi evidentně volební materiál pro stádo. Konzument se dozví že Piráti jsou škúdci ČR. To je sice fakt a je to začátek knihy - jak nás od 2015 AB spolu se svým kámošem Viktorem Orbánem opakovaně zachránili - jak je opakovaně popisováno. Pak už se AB oddává svojím fantaziím jak podporuje bytovou výstavbu, školství, mladé rodiny a vůbec jak buduje stát. O 2 lockdownech které prosadil, a mohl jinak - prostě mohl - se však nerozepisuje. Pak přichází fantaskní kapitola Moje ženy a já. AB se nám “ otevírá “. Dokonce se dozvíme, že má učitelku Češtiny a jen nechtěně používa slova jako “motýle” a “sysle”. To ale nevadí protože pořád myslí v češtině. Ale buďme rádi, že mluví jak mluví. Protože nám prozradil, že šéfka Českého úřadu vlády je Tunde Bartha - maďarka, s kterou tráví více jak 6 hodin denně. To už z fantaskna překlápí knihu do pitoreskna. Protože je třeba si přihřát polívčičku na tom, že zemřel Karel Gott, Český slavík a Tunde mu na jedničku zařídila obřad v Katedrále sv Víta … Jeden by řek, že už stačilo a snad zařadí zpátečku, ale kdepak. Přeřadil na pitoreskní 3 kosmickou a zrychlil to “Holkama ze sekretariátu” kde o sobě píší “Pája o Petře” “Petra o Páje”, “eliška o Darje “ …. Jinak mezi “holky” počítá i Honzu. Taky se dozvíme, že se setkal se starostkou Bíliny Zuzanou Swarz Bařtipánovou. Neměl jsem vůli ověřit jestli toto jméno existuje, ale je fajn že to Andrej zmínil. Pokračujeme “Setřičkami ze žluťáku” a dále kapitolou “ Naše sportovkyně”. S Kvitovou dal 4 hru a doteď vzpomíná ja její smeče. Kryla ho Strýcová a byla s ní sranda. S Ester Ledeckou a Martinou Sáblíkovou zase seděl v hospodě na Staromáku … Pak dostal nápad vyhlásí státní svátek Den českých babiček a matek. Těm co bylo 70 dá lázně zdarma a všem v důchodu tisícovku. Cituji “… Co říkáte?” Dál jsme to nedal. … … Asi mu to vyhraje volby.
Upravené 16. 7. 2021 o 17:27

Cituji “… Co říkáte?”
Dál jsme to nedal.


ja to chápem. Podľa toho, vo je popísané by som nedala ani tam. No s knihami je to ošemetne podľa mna nemajú taký dosah ako noviny. Myslím napr na tie babičky. A generácia okolo 20, podľa mna knihy veľmi nečíta a keď už určenie biografiu Babiša. Uvidíme, akú pr spravia knihe.


[quote="pid:24931, uid:333"]Cituji “… Co říkáte?” Dál jsme to nedal.[/quote] ja to chápem. Podľa toho, vo je popísané by som nedala ani tam. No s knihami je to ošemetne podľa mna nemajú taký dosah ako noviny. Myslím napr na tie babičky. A generácia okolo 20, podľa mna knihy veľmi nečíta a keď už určenie biografiu Babiša. Uvidíme, akú pr spravia knihe.

Pořád ještě čekáte , co objevného a převratného přinese mluvící hlava-loutka ? Čekáte marně , jedna z funkcí které tyto loutky mají , je udržet stádo v klidu . Píce je dost a to o vlcích , jsou pohádky ovčí babičky .
Já to zkusím říct za loutku . Vše je dobré , makáme na Vás ze všech sil , máme tady inspekci ze čtvrté říše , která přijela zkontrolovat český koncentrák , tak vidíte , že děláme co můžeme . Z peněz které Vám s Naší pomocí rozkrádají , Vám předhodí nějaké drobné . Hlavně do zdravotnicví , to je potřeba podržet . Jinak by se Nám bez tučných držhubných sesype kovidový fašismus . Oni to vrazi v bílých pláštích a jiná sebranka , zadarmo dělat nechtějí . A potom taky přibudou prachy na uhlíkové šílenosti , za které v horizontu několika let budete muset pravidelně vyplácet dotace ve výši stonásobků . Jen je potřeba nechat si pravidelně píchat ten smrtící sajrajt . Každý opíchaný dostane dárek-balonek . My co to máme píchnuté se vznášíme , všichni se tady vznášíme .
Pokud čekáte na svatého Jiřího , který za Nás setne hlavu bestii , tak to čekáte marně . Každý z Nás se musí stát tím bijcem a bojovat se zbraní , kterou nejlépe ovládá . Teprve potom usekneme bestii hlavy , rozsekáme ji na informační kousky , spálíme ji na prach pomocí pravdy a ty smrduté zbytky naházíme zpátky do bažiny .
A nebo můžeme čekat na ty zuby , které se do Nás s chutí zakousnou .
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Df5hEBU725ec&ved=2ahUKEwia3fPn2-nxAhVK-6QKHW-uAr0QwqsBMAV6BAg1EAE&usg=AOvVaw33Fz2EXOmKdMJKJpQaXIlT


Pořád ještě čekáte , co objevného a převratného přinese mluvící hlava-loutka ? Čekáte marně , jedna z funkcí které tyto loutky mají , je udržet stádo v klidu . Píce je dost a to o vlcích , jsou pohádky ovčí babičky . Já to zkusím říct za loutku . Vše je dobré , makáme na Vás ze všech sil , máme tady inspekci ze čtvrté říše , která přijela zkontrolovat český koncentrák , tak vidíte , že děláme co můžeme . Z peněz které Vám s Naší pomocí rozkrádají , Vám předhodí nějaké drobné . Hlavně do zdravotnicví , to je potřeba podržet . Jinak by se Nám bez tučných držhubných sesype kovidový fašismus . Oni to vrazi v bílých pláštích a jiná sebranka , zadarmo dělat nechtějí . A potom taky přibudou prachy na uhlíkové šílenosti , za které v horizontu několika let budete muset pravidelně vyplácet dotace ve výši stonásobků . Jen je potřeba nechat si pravidelně píchat ten smrtící sajrajt . Každý opíchaný dostane dárek-balonek . My co to máme píchnuté se vznášíme , všichni se tady vznášíme . Pokud čekáte na svatého Jiřího , který za Nás setne hlavu bestii , tak to čekáte marně . Každý z Nás se musí stát tím bijcem a bojovat se zbraní , kterou nejlépe ovládá . Teprve potom usekneme bestii hlavy , rozsekáme ji na informační kousky , spálíme ji na prach pomocí pravdy a ty smrduté zbytky naházíme zpátky do bažiny . A nebo můžeme čekat na ty zuby , které se do Nás s chutí zakousnou . https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Df5hEBU725ec&ved=2ahUKEwia3fPn2-nxAhVK-6QKHW-uAr0QwqsBMAV6BAg1EAE&usg=AOvVaw33Fz2EXOmKdMJKJpQaXIlT

. Vše je dobré , makáme na Vás ze všech sil , máme tady inspekci ze čtvrté říše , která přijela zkontrolovat český koncentrák , tak vidíte , že děláme co můžeme

„V pondělí 19.7. 2021 to bude oficiální.“ Von der Leyenová navštíví Prahu,
aby schválila plán obnovy pro Česko
https://cz.sputniknews.com/20210717/v-pondeli-to-bude-oficialni-von-der-leyenova-navstivi-prahu-aby-schvalila-plan-obnovy-pro-cesko--15170502.html


[quote="pid:24992, uid:185"]. Vše je dobré , makáme na Vás ze všech sil , máme tady inspekci ze čtvrté říše , která přijela zkontrolovat český koncentrák , tak vidíte , že děláme co můžeme[/quote] „V pondělí 19.7. 2021 to bude oficiální.“ Von der Leyenová navštíví Prahu, aby schválila plán obnovy pro Česko https://cz.sputniknews.com/20210717/v-pondeli-to-bude-oficialni-von-der-leyenova-navstivi-prahu-aby-schvalila-plan-obnovy-pro-cesko--15170502.html
Upravené 17. 7. 2021 o 18:27

Evropská komise kývla na český plán obnovy. 180 miliard „visí“ na ochraně před střetem zájmů
Evropská komise dnes schválila český národní plán obnovy, který Česku otevře cestu ke 180 miliardám korun dotací z mimořádného krizového fondu Evropské unie. Plán podle komise splňuje stanovená ekologická či digitální kritéria. České úřady však budou muset důsledně předcházet možným střetům zájmů veřejných činitelů, aby země mohla inkasovat všechny peníze. Ve střetu zájmů je přitom podle dřívějších letošních závěrů auditu komise premiér Andrej Babiš. První finance by do Prahy mohly přijít v září, pokud českou investiční strategii definitivně odsouhlasí členské státy.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/685108/evropska-komise-kyvla-na-cesky-plan-obnovy-180-miliard-visi-na-ochrane-pred-stretem-zajmu.html
Uz jsem to cetla i jinde.


**Evropská komise kývla na český plán obnovy. 180 miliard „visí“ na ochraně před střetem zájmů** Evropská komise dnes schválila český národní plán obnovy, který Česku otevře cestu ke 180 miliardám korun dotací z mimořádného krizového fondu Evropské unie. Plán podle komise splňuje stanovená ekologická či digitální kritéria. České úřady však budou muset důsledně předcházet možným střetům zájmů veřejných činitelů, aby země mohla inkasovat všechny peníze. Ve střetu zájmů je přitom podle dřívějších letošních závěrů auditu komise premiér Andrej Babiš. **První finance by do Prahy mohly přijít v září, pokud českou investiční strategii definitivně odsouhlasí členské státy.** https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/685108/evropska-komise-kyvla-na-cesky-plan-obnovy-180-miliard-visi-na-ochrane-pred-stretem-zajmu.html Uz jsem to cetla i jinde.
Upravené 19. 7. 2021 o 22:50

České úřady však budou muset důsledně předcházet možným střetům zájmů veřejných činitelů, aby země mohla inkasovat všechny peníze. Ve střetu zájmů je přitom podle dřívějších letošních závěrů auditu komise premiér Andrej Babiš.


Nechci slevu zadarmo?


Tyhle peníze, pokud plán projde, nás přijdou dost draho.


[quote="pid:25388, uid:68"]České úřady však budou muset důsledně předcházet možným střetům zájmů veřejných činitelů, aby země mohla inkasovat všechny peníze. Ve střetu zájmů je přitom podle dřívějších letošních závěrů auditu komise premiér Andrej Babiš.[/quote] Nechci slevu zadarmo? Tyhle peníze, pokud plán projde, nás přijdou dost draho.

Jen pro zajímavost , co Nám má zelený koncentrák přinášet .
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chude-ochranime-Zelena-politika-EU-je-neohrozi-slibuje-Brabec-671134
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-se-rozpalil-v-CT-Plan-obnovy-Penize-z-Bruselu-Je-to-pujcka-Budeme-rucit-za-krachujici-zeme-EU-671113
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jourova-priznala-v-CT-Zelena-politika-EU-zdrazi-energie-dopadne-to-na-domacnosti-671098
Už jsem na to opakovaně upozorňoval . Všechny prosazované ideologie vedou k likvidaci národů , lidí , kultur , jazyků .
Rok 2015 byl pouze malou ukázkou .


Jen pro zajímavost , co Nám má zelený koncentrák přinášet . https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chude-ochranime-Zelena-politika-EU-je-neohrozi-slibuje-Brabec-671134 https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-se-rozpalil-v-CT-Plan-obnovy-Penize-z-Bruselu-Je-to-pujcka-Budeme-rucit-za-krachujici-zeme-EU-671113 https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jourova-priznala-v-CT-Zelena-politika-EU-zdrazi-energie-dopadne-to-na-domacnosti-671098 Už jsem na to opakovaně upozorňoval . Všechny prosazované ideologie vedou k likvidaci národů , lidí , kultur , jazyků . Rok 2015 byl pouze malou ukázkou .

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-se-rozpalil-v-CT-Plan-obnovy-Penize-z-Bruselu-Je-to-pujcka-Budeme-rucit-za-krachujici-zeme-EU-671113

https://www.youtube.com/watch?v=AKRJBEwqf0E


Okamura: "Já opravdu nechápu, jak mohl premiér Babiš, vláda a ostatní opoziční strany pro to hlasovaly taky, jak mohli vůbec přistoupit na to, že ručíme za dluh zemím, které mají vyšší důchody a vyšší platy než Česká republika?!
Já si myslím, že to je opravdu velmi špatný krok a my jsme měli z tohoto odstoupit."


Doporučuji zhlédnout celé. 7 minut.


[quote="pid:25489, uid:185"]https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-se-rozpalil-v-CT-Plan-obnovy-Penize-z-Bruselu-Je-to-pujcka-Budeme-rucit-za-krachujici-zeme-EU-671113[/quote] https://www.youtube.com/watch?v=AKRJBEwqf0E Okamura: "Já opravdu nechápu, jak mohl premiér Babiš, vláda a ostatní opoziční strany pro to hlasovaly taky, jak mohli vůbec přistoupit na to, že ručíme za dluh zemím, které mají vyšší důchody a vyšší platy než Česká republika?! Já si myslím, že to je opravdu velmi špatný krok a my jsme měli z tohoto odstoupit." Doporučuji zhlédnout celé. 7 minut.
Upravené 20. 7. 2021 o 16:42
4.28k
29
20
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept