Politika v SR
SNP - šelma v nás

Poďakujem aj stotisíckrát.....a ostatným odporúčam prečítať a šíriť


Poďakujem aj stotisíckrát.....a ostatným odporúčam prečítať a šíriť

Poďakujem aj stotisíckrát...
A veru je za co. Z duse napisane a to i z mojej. Vdaka Ti Popolvar!


[quote="pid:24649, uid:17"]Poďakujem aj stotisíckrát...[/quote]A veru je za co. Z duse napisane a to i z mojej. Vdaka Ti Popolvar!

Vdaka Ti Popolvar!

Ano, vrele diky!


[quote="pid:24652, uid:26"]Vdaka Ti Popolvar![/quote] Ano, vrele diky!

Dasa to uz dala do vlakna Prvá vlna SNP podľa všetkého bude krvavá mela , ale dam to aj sem, fajn ze sa to siri:
https://cz24.news/oracle-skoro-vsetky-vyyhlasky-slovenskeho-zlocineckeho-rezimu-su-nulitne-a-nicotne-nezakonne-uzasny-narodny-protest-na-hraniciach-mame-uz-len-25-dni-teraz-sa-treba-vyhnut-znaku-selmy/


Dasa to uz dala do vlakna **Prvá vlna SNP podľa všetkého bude krvavá mela** , ale dam to aj sem, fajn ze sa to siri: https://cz24.news/oracle-skoro-vsetky-vyyhlasky-slovenskeho-zlocineckeho-rezimu-su-nulitne-a-nicotne-nezakonne-uzasny-narodny-protest-na-hraniciach-mame-uz-len-25-dni-teraz-sa-treba-vyhnut-znaku-selmy/

Jednu vec by som doplnil. Nech je akákoľvek ústava, zákon, vyhláška, nariadenie.... na každého jednotlivca je aplikovaná jednotlivo. Každý si žije vo svojom svete, vo svete, ktorý si (svojimi myšlienkami, slovami a činmi) vytvoril. Niekto môže ignorovať a porušovať, lebo dodržiava vesmírne/Božie zákony. Na iného sa to všetko zosype a nemá šancu. Všetko sa to deje tak akosi... náhodou. Samozrejme, všetko s mierou, podľa toho, čo si kto zaslúži. Všetci sme tu pre to, aby sme si sami za seba prežili svoj život a aby Boh bol našim životom obohatený. Ak niekto hľadá v TV, novinách, internetových fórach na poslednú chvíľu spásu, takmer celkom určite neuvidí/nepochopí jasne odkomunikované riešenie (lebo nie je určené jemu, keďže ho nie je hoden). Aby bolo jasné, ja by som chcel, aby ho boli hodní všetci, ale každý sám za seba rozhodol, či ho je alebo nie je hoden. Boh nám dal absolútnu slobodu. Preto sa od začiatku korona-cirkusu nebojím vírusu, najviac som sa obával hlúposti, lenivosti, pohodlnosti "ľudí", ktorí sa nakoniec nechajú "prinútiť" vzdať sa dobrovoľne svojej božskej/človečenskej podstaty a ľudstvo na Zemi si tým zvolí Hard Reset.


Jednu vec by som doplnil. Nech je akákoľvek ústava, zákon, vyhláška, nariadenie.... na každého jednotlivca je aplikovaná jednotlivo. Každý si žije vo svojom svete, vo svete, ktorý si (svojimi myšlienkami, slovami a činmi) vytvoril. Niekto môže ignorovať a porušovať, lebo dodržiava vesmírne/Božie zákony. Na iného sa to všetko zosype a nemá šancu. Všetko sa to deje tak akosi... náhodou. Samozrejme, všetko s mierou, podľa toho, čo si kto zaslúži. Všetci sme tu pre to, aby sme si sami za seba prežili svoj život a aby Boh bol našim životom obohatený. Ak niekto hľadá v TV, novinách, internetových fórach na poslednú chvíľu spásu, takmer celkom určite neuvidí/nepochopí jasne odkomunikované riešenie (lebo nie je určené jemu, keďže ho nie je hoden). Aby bolo jasné, ja by som chcel, aby ho boli hodní všetci, ale každý sám za seba rozhodol, či ho je alebo nie je hoden. Boh nám dal absolútnu slobodu. Preto sa od začiatku korona-cirkusu nebojím vírusu, najviac som sa obával hlúposti, lenivosti, pohodlnosti "ľudí", ktorí sa nakoniec nechajú "prinútiť" vzdať sa dobrovoľne svojej božskej/človečenskej podstaty a ľudstvo na Zemi si tým zvolí Hard Reset.

Preto sa od začiatku korona-cirkusu nebojím vírusu, najviac som sa obával hlúposti, lenivosti, pohodlnosti "ľudí", ktorí sa nakoniec nechajú "prinútiť" vzdať sa dobrovoľne svojej božskej/človečenskej podstaty a ľudstvo na Zemi si tým zvolí Hard Reset

je to tak, a takto to cíti väčšina z nás tu na fórach.


[quote="pid:25090, uid:478"]Preto sa od začiatku korona-cirkusu nebojím vírusu, najviac som sa obával hlúposti, lenivosti, pohodlnosti "ľudí", ktorí sa nakoniec nechajú "prinútiť" vzdať sa dobrovoľne svojej božskej/človečenskej podstaty a ľudstvo na Zemi si tým zvolí Hard Reset[/quote] je to tak, a takto to cíti väčšina z nás tu na fórach.

Děkuji Popolvarovi67 i Oraclemu za super vypovídající a pro mne pravdivé a naprosto trefné články. Klobouk dolů pánové. Mám se ještě velmi mnoho co učit. Takovéto články mi víc a víc otevírají oči a pomáhají mi. Díky.


Děkuji Popolvarovi67 i Oraclemu za super vypovídající a pro mne pravdivé a naprosto trefné články. Klobouk dolů pánové. Mám se ještě velmi mnoho co učit. Takovéto články mi víc a víc otevírají oči a pomáhají mi. Díky.

Klobouk dolů pánové. Mám se ještě velmi mnoho co učit.


Namiesto obdivu odporúčam prečítať si aspoň jednu knihu VP ZSSR (ktorákoľvek ťa zaujme). Tá ti dá viac ako sto článkov a budeš sa sama lepšie vedieť zorientovať v procesoch, ktoré u nás a vo svete prebiehajú.


[quote="pid:25120, uid:88"]Klobouk dolů pánové. Mám se ještě velmi mnoho co učit.[/quote] Namiesto obdivu odporúčam prečítať si aspoň jednu [knihu VP ZSSR](http://leva-net.webnode.cz/prace-vp-sssr/knihy/) (ktorákoľvek ťa zaujme). Tá ti dá viac ako sto článkov a budeš sa sama lepšie vedieť zorientovať v procesoch, ktoré u nás a vo svete prebiehajú.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 18. 7. 2021 o 13:11

prvým elementárnym a zároveň najťažším krokom je uvedomiť si tú šelmu v sebe a priznať si to
Co mi to jen připomíná?? Přiznat si prvotní hřích (šelmu v nás), vyvolat pocit viny a potom přibít atleta na kříž. To už tu bylo.
..."fašismus" je jeden ze způsobů sociálního samořízení, používající "algoritmus" záměny protikladů pojmů, obrazů a lexiky. Věčný fašismus (Ur-fašismus) od Umberta Eca je trochu kouřová clona, ale obraz (západní) dostatečně viditelný. U té druhé strany to bylo příliš uchopeno propagandou viz. Jidášův hřích 20. sjezdu. Dostatečně to, podle mě vyjádřil v komentářích pod článkem mahatma772


  • tí Rusi, čo nás oslobodili, nešli do vojny s úmyslom zabíjať fašistov. oni do nej išli za svoju vlasť a za svoje matky, ženy aj deti…to si musíme uvedomiť aj my. za čo bojujeme, za akým cieľom ideme, čo chceme dosiahnuť. nie čo chceme zničiť.zničením fašistov nenastane automaticky lepší svet – ten musíme vybudovať presne tak, ako ho po vojne vybudovali naši dedovia a otcovia…

[quote="pid:25117, uid:112"] prvým elementárnym a zároveň najťažším krokom je uvedomiť si tú šelmu v sebe a priznať si to[/quote] Co mi to jen připomíná?? Přiznat si prvotní hřích (šelmu v nás), vyvolat pocit viny a potom přibít atleta na kříž. To už tu bylo. ..."fašismus" je jeden ze způsobů sociálního samořízení, používající "algoritmus" záměny protikladů pojmů, obrazů a lexiky. Věčný fašismus (Ur-fašismus) od Umberta Eca je trochu kouřová clona, ale obraz (západní) dostatečně viditelný. U té druhé strany to bylo příliš uchopeno propagandou viz. Jidášův hřích 20. sjezdu. Dostatečně to, podle mě vyjádřil v komentářích pod článkem _mahatma772_ - tí Rusi, čo nás oslobodili, nešli do vojny s úmyslom zabíjať fašistov. oni do nej išli za svoju vlasť a za svoje matky, ženy aj deti… to si musíme uvedomiť aj my. za čo bojujeme, za akým cieľom ideme, čo chceme dosiahnuť. nie čo chceme zničiť. zničením fašistov nenastane automaticky lepší svet – ten musíme vybudovať presne tak, ako ho po vojne vybudovali naši dedovia a otcovia…

Vedi.Vini......

Upravené 18. 7. 2021 o 15:50

zničením fašistov nenastane automaticky lepší svet – ten musíme vybudovať presne tak, ako ho po vojne vybudovali naši dedovia a otcovia…
len škoda, že nám ten lepší svet vydržal tak krátko, a to nehovorím len o Slovensku, Ukrajine a Pobaltí, ale aj napr. o Leningrade, ktorý si vytrpel 900 dňovú blokádu, pretože tento film je viac než vypovedajúci: https://www.youtube.com/watch?v=ohTXfjywxOA
O prvotnom hriechu tu nie je ani zmienky, no u každého je vyvolaný taký obraz a taký pocit, aký sám pre seba potrebuje spracovať.
Ak by si pozorne čítala, tak by si pochopila, že sa tu nejedná o vyvolávanie pocitu viny, ale o uvedomenie si toho, že vonkajšia nerovnováha je len odrazom tej vnútornej. Inak nezvyknem reagovať na komenty, vytrhávajúce útržky z kontextu, dávajúc im úplne iný význam, než aký vyplýva z článku. Ale to je tvoja voľba.


[quote="pid:25139, uid:190"]zničením fašistov nenastane automaticky lepší svet – ten musíme vybudovať presne tak, ako ho po vojne vybudovali naši dedovia a otcovia…[/quote] len škoda, že nám ten lepší svet vydržal tak krátko, a to nehovorím len o Slovensku, Ukrajine a Pobaltí, ale aj napr. o Leningrade, ktorý si vytrpel 900 dňovú blokádu, pretože tento film je viac než vypovedajúci: https://www.youtube.com/watch?v=ohTXfjywxOA O prvotnom hriechu tu nie je ani zmienky, no u každého je vyvolaný taký obraz a taký pocit, aký sám pre seba potrebuje spracovať. Ak by si pozorne čítala, tak by si pochopila, že sa tu nejedná o vyvolávanie pocitu viny, ale o uvedomenie si toho, že vonkajšia nerovnováha je len odrazom tej vnútornej. Inak nezvyknem reagovať na komenty, vytrhávajúce útržky z kontextu, dávajúc im úplne iný význam, než aký vyplýva z článku. Ale to je tvoja voľba.

Ogare už jsem jednu přečetla. To samo o sobě ale neznamená že tím dokážu psát analýzy jako Oracle nebo Popolvár. Ale děkuju za radu.


Ogare už jsem jednu přečetla. To samo o sobě ale neznamená že tím dokážu psát analýzy jako Oracle nebo Popolvár. Ale děkuju za radu.

Ogare už jsem jednu přečetla.


To je dobre. Ale aj tak si myslím, že obdiv nie je na mieste.


[quote="pid:25174, uid:88"]Ogare už jsem jednu přečetla.[/quote] To je dobre. Ale aj tak si myslím, že obdiv nie je na mieste.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Ogare to byla pochvala a zasloužená. A tím, že svoje analýzy zveřejnili mi to pomohlo. A já jsem zvyklá za pomoc poděkovat.


Ogare to byla pochvala a zasloužená. A tím, že svoje analýzy zveřejnili mi to pomohlo. A já jsem zvyklá za pomoc poděkovat.

Ogare už mě sereš. Přestaň mě rozebírat. Tečka.


Neber to osobne. Podobný postoj som videl u viacerých ľudí na tomto fóre, na Oraclovom blogu, pri videách Piakina a Velička, ale aj inde, preto som považoval za potrebné na to upozorniť. Nemyslel som to zle. Už to nechám tak.


[quote="pid:25417, uid:88"]Ogare už mě sereš. Přestaň mě rozebírat. Tečka.[/quote] Neber to osobne. Podobný postoj som videl u viacerých ľudí na tomto fóre, na Oraclovom blogu, pri videách Piakina a Velička, ale aj inde, preto som považoval za potrebné na to upozorniť. Nemyslel som to zle. Už to nechám tak.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 20. 7. 2021 o 10:11

Ogare už mě sereš. Přestaň mě rozebírat. Tečka.


Ogare už mě sereš. Přestaň mě rozebírat. Tečka.

technická poznámka - zajímavé: předchozí 2 příspěvky jako by porušovaly "časoprostorové kontinuum"
(Reakce předbíhá akci.)


technická poznámka - zajímavé: předchozí 2 příspěvky jako by porušovaly "časoprostorové kontinuum" (Reakce předbíhá akci.)

Reakce předbíhá akci.


Trochu som čaroval a poplietol som zaklínadlo. Mal som pridaný úplne iný komentár, na ktorý reaguje Jana z Arku, chcel som pridať nový, ale omylom som prepísal ten starý. smile


[quote="pid:25554, uid:240"]Reakce předbíhá akci.[/quote] Trochu som čaroval a poplietol som zaklínadlo. Mal som pridaný úplne iný komentár, na ktorý reaguje Jana z Arku, chcel som pridať nový, ale omylom som prepísal ten starý. (doh)
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 21. 7. 2021 o 14:58

omylom som prepísal ten starý

V těchto případech se často hodí funkce fóra “História”, dostupná na příspěvku přes 3 svislé tečky v pravém horním rohu.
Dík za vysvětlení, toto jednoduché řešení mne nenapadlo...
:-)


[quote="pid:25681, uid:623"]omylom som prepísal ten starý[/quote] V těchto případech se často hodí funkce fóra “História”, dostupná na příspěvku přes 3 svislé tečky v pravém horním rohu. Dík za vysvětlení, toto jednoduché řešení mne nenapadlo... :-)

To je dobre. Ale aj tak si myslím, že obdiv nie je na mieste.

Naopak Ogare. Tá pochvala je určená pre povzbudenie autora. Nie pre konfrontácie v následnej diskusií. Už sa to rozoberalo aj na Oracleho blogu. Ak sem niekto chodí len preto, aby našiel ,,skratku" na ceste životom, alebo info o situácii za najbližšou zákrutou, je tu nesprávne. Správne nabádaš na čítanie, ale netreba útočiť na druhých. Zjavne Ti chýba rovnováha, o ktorej Popolvár píše.
PS.
https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/21/snp-pokracovanie-4/
Nikto nechce niesť zodpovednosť, a to ani sám za seba. A ľud – ľudia stále hľadajú niekoho, kto by prevzal tú ich zodpovednosť za nich samých na seba.
Popolvár 67


[quote="pid:25205, uid:623"]To je dobre. Ale aj tak si myslím, že obdiv nie je na mieste.[/quote] Naopak Ogare. Tá pochvala je určená pre povzbudenie autora. Nie pre konfrontácie v následnej diskusií. Už sa to rozoberalo aj na Oracleho blogu. Ak sem niekto chodí len preto, aby našiel ,,skratku" na ceste životom, alebo info o situácii za najbližšou zákrutou, je tu nesprávne. Správne nabádaš na čítanie, ale netreba útočiť na druhých. Zjavne Ti chýba rovnováha, o ktorej Popolvár píše. PS. https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/21/snp-pokracovanie-4/ Nikto nechce niesť zodpovednosť, a to ani sám za seba. A ľud – ľudia stále hľadajú niekoho, kto by prevzal tú ich zodpovednosť za nich samých na seba. Popolvár 67

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Už som to nechcel rozpitvávať, ale asi treba. Vďaka Počtářovej rade sa mi podarilo nájsť prepísaný príspevok, v ktorom svoj postoj vysvetľujem. Bolo to myslené v dobrom. Jana z Arku nech to neberie osobne. Že mi chýba rovnováha? No to určite... smile


Ogare to byla pochvala a zasloužená. A tím, že svoje analýzy zveřejnili mi to pomohlo. A já jsem zvyklá za pomoc poděkovat.


Z tvojich komentárov cítim obdiv, nielen pochvalu. Ak niekoho obdivuješ, tak neuvidíš v čom sa mýli. Mýlime sa všetci. Aj Oracle, Popolvár, Piakin, Veličko... Obdivom prijímaš videnie sveta tých, ktorých obdivuješ namiesto toho, aby si si vytvárala vlastný pohľad na svet. Áno, asi má Oracle a Popolvár oveľa viac naštudované ako ty, ale práve to by ťa malo motivovať na sebe pracovať. Aby si dosiahla a možno aj presiahla ich úroveň a nezostala v pozícií obdivovateľa. Inšpirovať sa nimi áno. Obdivovať ich nie. Preberať od nich názory len preto, že sú v niečom ďalej ako ty určite nie!


Už som to nechcel rozpitvávať, ale asi treba. Vďaka Počtářovej rade sa mi podarilo nájsť prepísaný príspevok, v ktorom svoj postoj vysvetľujem. Bolo to myslené v dobrom. Jana z Arku nech to neberie osobne. Že mi chýba rovnováha? No to určite... :D [quote="pid:25207, uid:88"]Ogare to byla pochvala a zasloužená. A tím, že svoje analýzy zveřejnili mi to pomohlo. A já jsem zvyklá za pomoc poděkovat.[/quote] Z tvojich komentárov cítim obdiv, nielen pochvalu. Ak niekoho obdivuješ, tak neuvidíš v čom sa mýli. Mýlime sa všetci. Aj Oracle, Popolvár, Piakin, Veličko... Obdivom prijímaš videnie sveta tých, ktorých obdivuješ namiesto toho, aby si si vytvárala vlastný pohľad na svet. Áno, asi má Oracle a Popolvár oveľa viac naštudované ako ty, ale práve to by ťa malo motivovať na sebe pracovať. Aby si dosiahla a možno aj presiahla ich úroveň a nezostala v pozícií obdivovateľa. **Inšpirovať sa nimi áno. Obdivovať ich nie. Preberať od nich názory len preto, že sú v niečom ďalej ako ty určite nie!**
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 22. 7. 2021 o 19:14

Ogar, ako sa dá chápať, keď niekomu osobne píšeš čo má robiť a čo nemá robiť a aby to on osobne nebral. That is crazy. smile


Prečo by niekto nemohol niekoho obdivovať, ja obdivujem dosť ľudí, s ktorými som spolupracoval alebo spolupracujem. Každého obdivujem v niečom inom. Obdiv môže motivovať k vlastnému zdokonaľovaniu.


Tieto tvoje príspevky sú viacmenej zrkadlom teba samého.


Ogar, ako sa dá chápať, keď niekomu osobne píšeš čo má robiť a čo nemá robiť a aby to on osobne nebral. That is crazy. :D Prečo by niekto nemohol niekoho obdivovať, ja obdivujem dosť ľudí, s ktorými som spolupracoval alebo spolupracujem. Každého obdivujem v niečom inom. Obdiv môže motivovať k vlastnému zdokonaľovaniu. Tieto tvoje príspevky sú viacmenej zrkadlom teba samého.

Ogar, ako sa dá chápať, keď niekomu osobne píšeš čo má robiť a čo nemá robiť a aby to on osobne nebral.


Zvolil som zlú formu. Už asi tretíkrát píšem, že to nebolo myslené zle.


Prečo by niekto nemohol niekoho obdivovať, ja obdivujem dosť ľudí


Obdivuj koho chceš, len si nie som istý, či si pochopil o čo mi v tomto vlákne išlo.


Tieto tvoje príspevky sú viacmenej zrkadlom teba samého.


To určite sú, pretože nikoho neobdivujem. V minulosti som to robil a prehliadol tak jeho zjavné nedostatky.


Myslím si, že som sa vyjadril dosť jasne ako to celé bolo myslené. Kto chce, ten už pochopil, kto nechce, tomu to nevysvetlím.


[quote="pid:25995, uid:217"]Ogar, ako sa dá chápať, keď niekomu osobne píšeš čo má robiť a čo nemá robiť a aby to on osobne nebral.[/quote] Zvolil som zlú formu. Už asi tretíkrát píšem, že to nebolo myslené zle. [quote="pid:25995, uid:217"]Prečo by niekto nemohol niekoho obdivovať, ja obdivujem dosť ľudí[/quote] Obdivuj koho chceš, len si nie som istý, či si pochopil o čo mi v tomto vlákne išlo. [quote="pid:25995, uid:217"]Tieto tvoje príspevky sú viacmenej zrkadlom teba samého.[/quote] To určite sú, pretože nikoho neobdivujem. V minulosti som to robil a prehliadol tak jeho zjavné nedostatky. Myslím si, že som sa vyjadril dosť jasne ako to celé bolo myslené. Kto chce, ten už pochopil, kto nechce, tomu to nevysvetlím.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 22. 7. 2021 o 20:12

Na záver ešte jednu poznámku: Cieľom bolo poukázať na nešvár, ktorý som si na tomto fóre a na Oraclovom blogu všimol. Tým nešvárom je nekritický obdiv niektorých čitateľov k niektorých priespievateľom. To sa mi nezdá správne a cítil som potrebu na to upozorniť. Teraz už viem, že som vybral nesprávnu formu a mal som to formulovať všeobecne, za čo sa Jane z Arku ospravedlňujem.


Na záver ešte jednu poznámku: Cieľom bolo poukázať na nešvár, ktorý som si na tomto fóre a na Oraclovom blogu všimol. Tým nešvárom je nekritický obdiv niektorých čitateľov k niektorých priespievateľom. To sa mi nezdá správne a cítil som potrebu na to upozorniť. Teraz už viem, že som vybral nesprávnu formu a mal som to formulovať všeobecne, za čo sa Jane z Arku ospravedlňujem.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 22. 7. 2021 o 20:22

Ogare fajn, omluvu přijímám. Nikdo není dokonalý a několika větami se většinou nedá přesně vyjadřovat jako při hovoru. Vlákno by bylo příliš dlouhé. Ale je fakt, že i když máš částečně pravdu, tak je lepší vynechat hodnocení člověka. Snadno se lidi urazí. Je pěkné, že ses omluvil.


Ogare fajn, omluvu přijímám. Nikdo není dokonalý a několika větami se většinou nedá přesně vyjadřovat jako při hovoru. Vlákno by bylo příliš dlouhé. Ale je fakt, že i když máš částečně pravdu, tak je lepší vynechat hodnocení člověka. Snadno se lidi urazí. Je pěkné, že ses omluvil.

Z tvojich komentárov cítim obdiv, nielen pochvalu. Ak niekoho obdivuješ, tak neuvidíš v čom sa mýli. Mýlime sa všetci.

@Ogar Valach
Súhlasím a to s rovnováhou beriem späť.

[quote="pid:25994, uid:623"]Z tvojich komentárov cítim obdiv, nielen pochvalu. Ak niekoho obdivuješ, tak neuvidíš v čom sa mýli. Mýlime sa všetci.[/quote] @Ogar Valach Súhlasím a to s rovnováhou beriem späť.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Prečo by niekto nemohol niekoho obdivovať, ja obdivujem dosť ľudí, s ktorými som spolupracoval alebo spolupracujem. Každého obdivujem v niečom inom. Obdiv môže motivovať k vlastnému zdokonaľovaniu.


Presne tak, navyše nejde byť odborník vo všetkom. Základom tu rozumiem, niečo som prečítala, niektoré analýzy dokáže moja hlava vymyslieť sama. ALE NIE VŠETKO, čo tu nájdem.


Ja primárne študujem iné veci. Našu vlastnú kultúru.


V budúcnosti budú aj naďalej ľudia chodiť pre radu a analýzy k miestnym analytikom a za mnou budú naďalej chodiť mladý ľudia, aby sa naučili naše staré piesne a tance a ako naozaj vyzeral náš pôvodný odev a pod. Nejde vedieť všetko. Treba sa profesionalizovať. Veď aj preto sú jednotlivé remeslá. Toto sú zasa špecifické znalosti. DOkopy budeme veľká databanka.


[quote="pid:25995, uid:217"]Prečo by niekto nemohol niekoho obdivovať, ja obdivujem dosť ľudí, s ktorými som spolupracoval alebo spolupracujem. Každého obdivujem v niečom inom. Obdiv môže motivovať k vlastnému zdokonaľovaniu.[/quote] Presne tak, navyše nejde byť odborník vo všetkom. Základom tu rozumiem, niečo som prečítala, niektoré analýzy dokáže moja hlava vymyslieť sama. ALE NIE VŠETKO, čo tu nájdem. Ja primárne študujem iné veci. Našu vlastnú kultúru. V budúcnosti budú aj naďalej ľudia chodiť pre radu a analýzy k miestnym analytikom a za mnou budú naďalej chodiť mladý ľudia, aby sa naučili naše staré piesne a tance a ako naozaj vyzeral náš pôvodný odev a pod. Nejde vedieť všetko. Treba sa profesionalizovať. Veď aj preto sú jednotlivé remeslá. Toto sú zasa špecifické znalosti. DOkopy budeme veľká databanka.

Tým nešvárom je nekritický obdiv niektorých čitateľov k niektorých priespievateľom. To sa mi nezdá správne a cítil som potrebu na to upozorniť.


Dovolím si vstúpiť do tejto diskusie a uviesť môj pohľad na Ogarovu poznámku.


Kto čo i len zabrdol o KSB a DVTR vie, že to, aby sa človek stal Človekom, prechádza úrovňami chápania....tí komentujúci túto(Oriho) stránku objavili -bola im vnuknutá - vôbec nie náhodou....


Hovorím z vlastnej skúsenosti


Čím viac človek študuje, viac chápe...jeho úroveň evolúcie vedomia sa zvyšuje....a tieto "konceptuálne bábätká" prechádzajú fázou objavovania a overovania....príde čas, kedy postúpia na takú úroveň ako napr. Hox, ktorý rieši momentálne o čo ide Pjakinovi a či je on ten čo má KSB aDVTR predkladať.
Našiel zjavne niečo čo mu nesedí a svojou úrovňou chápania posunul svoju latku vyššie a týmto zabrdnutím do vnimania Pjakina posúva všetkých ktorých tato téma oslovila.... a ako sa s informáciou popasujú.
Preto to beriem pozitívne.....každá diskusia o čomkoľvek núti človeka prehodnocovať.


[quote="pid:26002, uid:623"]Tým nešvárom je nekritický obdiv niektorých čitateľov k niektorých priespievateľom. To sa mi nezdá správne a cítil som potrebu na to upozorniť.[/quote] Dovolím si vstúpiť do tejto diskusie a uviesť môj pohľad na Ogarovu poznámku. Kto čo i len zabrdol o KSB a DVTR vie, že to, aby sa človek stal Človekom, prechádza úrovňami chápania....tí komentujúci túto(Oriho) stránku objavili -bola im vnuknutá - vôbec nie náhodou.... Hovorím z vlastnej skúsenosti Čím viac človek študuje, viac chápe...jeho úroveň evolúcie vedomia sa zvyšuje....a tieto "konceptuálne bábätká" prechádzajú fázou objavovania a overovania....príde čas, kedy postúpia na takú úroveň ako napr. Hox, ktorý rieši momentálne o čo ide Pjakinovi a či je on ten čo má KSB aDVTR predkladať. Našiel zjavne niečo čo mu nesedí a svojou úrovňou chápania posunul svoju latku vyššie a týmto zabrdnutím do vnimania Pjakina posúva všetkých ktorých tato téma oslovila.... a ako sa s informáciou popasujú. Preto to beriem pozitívne.....každá diskusia o čomkoľvek núti človeka prehodnocovať.

SNP – pokračovanie 6 – vlajka


                28. júla 2021 / popolvar67    

P-rezidentka prepožičala minulý mesiac piatim útvarom Armády SR bojové zástavy.
V kontexte s Čiastkou 38 Vestníka MO rozposlanej v tichosti všetkým obecným úradom a Okresným úradom -metodikou o hospodárskej mobilizácii počas vojny a vojnového stavu je ten počin p-rezidentky nanajvýš otázny. No tomu sa teraz venovať nebudem.


V predošlom článku
https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/27/snp-pokracovanie-5-heslo/
bolo zverejnené zjednocujúce heslo nielen SNP, ale celého obdobia procesu
budovania nového slobodného a spravodlivého Slovenska.


V tomto článku


610146325d133


predstavím bojovú zástavu SNP II a vlajku nového slobodného spravodlivého Slovenska. . .
https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/28/snp-pokracovanie-6-vlajka/


SNP – pokračovanie 6 – vlajka ============================= 28. júla 2021 / popolvar67 P-rezidentka prepožičala minulý mesiac piatim útvarom Armády SR bojové zástavy. V kontexte s Čiastkou 38 Vestníka MO rozposlanej v tichosti všetkým obecným úradom a Okresným úradom -metodikou o hospodárskej mobilizácii počas vojny a vojnového stavu je ten počin p-rezidentky nanajvýš otázny. No tomu sa teraz venovať nebudem. V predošlom článku https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/27/snp-pokracovanie-5-heslo/ bolo zverejnené zjednocujúce heslo nielen SNP, ale celého obdobia procesu budovania nového slobodného a spravodlivého Slovenska. V tomto článku ![610146325d133](serve/attachment&path=610146325d133) predstavím bojovú zástavu SNP II a vlajku nového slobodného spravodlivého Slovenska. . . https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/28/snp-pokracovanie-6-vlajka/
Upravené 28. 7. 2021 o 13:58
4.02k
31
14
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept