Zdravie a záhrada
Na tohle počasí čekali houbaři dlouhých 11 let! Z lesa teď i 700 hřibů najednou
Y

Houbaři, jásejte. Popadněte košíky a hurá do lesa. Díky dostatku vláhy na vás čekají žně. Můžete přinést desítky až stovky úlovků z jednoho výletu. Počasí houbám přeje a podle meteorologů bude přát i nadále.
https://www.blesk.cz/clanek/radce-zdravi-a-zivotni-styl-zivotni-styl/684477/na-tohle-pocasi-cekali-houbari-dlouhych-11-let-z-lesa-ted-i-700-hribu-najednou.html


Houbaři, jásejte. Popadněte košíky a hurá do lesa. Díky dostatku vláhy na vás čekají žně. Můžete přinést desítky až stovky úlovků z jednoho výletu. Počasí houbám přeje a podle meteorologů bude přát i nadále. https://www.blesk.cz/clanek/radce-zdravi-a-zivotni-styl-zivotni-styl/684477/na-tohle-pocasi-cekali-houbari-dlouhych-11-let-z-lesa-ted-i-700-hribu-najednou.html

V loňském roce jsem na jedné zelené pasece našel 98 hřibů osikových (křemenáč, červeňák), kde největší měl průměr klobouku 30 cm. Byl to můj životní nález.


V loňském roce jsem na jedné zelené pasece našel 98 hřibů osikových (křemenáč, červeňák), kde největší měl průměr klobouku 30 cm. Byl to můj životní nález.
Upravené 12. 7. 2021 o 15:48

Můžete přinést desítky až stovky úlovků z jednoho výletu.


U nás ku každému dubáku aj jedného medveďa.


[quote="pid:24272, uid:68"]Můžete přinést desítky až stovky úlovků z jednoho výletu.[/quote] U nás ku každému dubáku aj jedného medveďa.

Trochu schladím. Počasí velmi příhodné a díky němu je letos extrémní výskyt plžů. Takže souboj kdo z koho. Nejhorší je, že fungují hlavně v noci a jsou nesmírně výkonní.
Pozor, už roste i muchomůrka jízlivá !To je varieta smrtelně jedovaté muchomůrky hlízovité , úplně bílá.


Trochu schladím. Počasí velmi příhodné a díky němu je letos extrémní výskyt plžů. Takže souboj kdo z koho. Nejhorší je, že fungují hlavně v noci a jsou nesmírně výkonní. Pozor, už roste i muchomůrka jízlivá !To je varieta smrtelně jedovaté muchomůrky hlízovité , úplně bílá.

extrémní výskyt plžů

Jojo, houby jsou dost cervave a sezrane od slimaku. Nasel jsem od slimaka ozranou i lisku, coz normalne nebyva. Ale je to radost, jit na houby a neco najit.
Takovou muchomurku uplne bilou jsem taky videl. Ja z muchomurek sbiram jen masaky, tam se toho moc splest neda.
A ze masaci ted rostou.


[quote="pid:24278, uid:57"]extrémní výskyt plžů[/quote] Jojo, houby jsou dost cervave a sezrane od slimaku. Nasel jsem od slimaka ozranou i lisku, coz normalne nebyva. Ale je to radost, jit na houby a neco najit. Takovou muchomurku uplne bilou jsem taky videl. Ja z muchomurek sbiram jen masaky, tam se toho moc splest neda. A ze masaci ted rostou.
484
4
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept