Politika v SR
Peter Tóth: Od tejto chvíle nechodíš bezpečne po ulici … nikto kto ti je drahý, nikto… nepomože ti NAKA, nepomože ti nikto …

Peter Tóth: Od tejto chvíle nechodíš bezpečne po ulici … nikto kto ti je drahý, nikto… nepomože ti NAKA, nepomože ti nikto …


Dňa 18.3 2021 bol Peter Tóth hosťom relácie Dopoludnie s Adrianom, na InfoVojne. Peter Tóth v priebehu celej relácie zdôrazňoval akým brutálnym spôsobom som ublížila jeho rodine a synovi. Na dotazy poslucháčov, aby bol konkrétny nereagoval. Bolo smiešne akým plytkým spôsobom na InfoVojne riešil moju diskreditáciu .


Po opätovnom vypočutí relácie som si uvedomila, že predstavenie Petra Tótha je súčasťou mojej diskreditácie – dohodnutej s niekoľkými osobami vo februári. Nezmyselnú mašinériu som sa rozhodla zastaviť zverejnením spisu zo sledovania na webe.


Po niekoľkých hodinách od zverejnenia statusu, Peter Tóth mi zavolal a brutálnym spôsobom sa vyhrážal nielen mne a mojej rodine, ale aj všetkým mne blízkym osobám. Bezprostredne som na FB zavesila status :


Význam Tóthových vyhrážok som pochopila niekoľko dní po incidente … keď som prevzala listinu zaslanú NAKA. Na poštovej obálke s mojim menom bola adresa inej pani Teleki, ktorá listinu prevzala a priniesla mi ju domov …


Naka mi oznamovala, že 19.3.2021 im bolo doručené trestné oznámenie, parafované mojim podpisom … údajne som okrem iného žiadala zistiť a zabezpečiť majetok rodiny Pčolinských …


Uvedomila som si, že vyšetrovatelia NAKA nemajú záujem riešiť trestnú činnosť Petra Tótha. Hoci som bola presvedčená, že trestné oznámenie na Pčolinských v mojom mene podal Tóth nemala som dostatok dôkazov, aby som na Tótha podávala trestné oznámenie.


Koncom júna ma e – mailom kontaktoval vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave


Z uvedeného e – mailu jednoznačne vyplývalo, že Krajské riaditeľstvo PZ Bratislava pod spisovou značkou ČVS:KRP-309/1-VYS-BA-2021 preveruje podnet nejakého oznamovateľa a potrebuje ma procesne vypočuť.
Odstúpenie veci do Nitry
V trestnej veci ČVS:KRP-309/1-VYS-BA-2021 Nitra nie je vecne ani miestne príslušná …


Telefonát bol predovšetkým o nebezpečnom vyhrážaní a dlhodobom prenasledovaní …


Peter Tóth:
… viem kde bývaš, viem kde chodíš nakupovať, viem s kým sa stretávaš… všetko viem …
… si to prídem s tebou vyriešiť…
https://www.eurorespekt.sk/peter-toth-od-tejto-chvile-nechodis-bezpecne-po-ulici-nikto-kto-ti-je-drahy-nikto-nepomoze-ti-naka-nepomoze-ti-nikto/


Peter Tóth: Od tejto chvíle nechodíš bezpečne po ulici … nikto kto ti je drahý, nikto… nepomože ti NAKA, nepomože ti nikto … Dňa 18.3 2021 bol Peter Tóth hosťom relácie Dopoludnie s Adrianom, na InfoVojne. Peter Tóth v priebehu celej relácie zdôrazňoval akým brutálnym spôsobom som ublížila jeho rodine a synovi. Na dotazy poslucháčov, aby bol konkrétny nereagoval. Bolo smiešne akým plytkým spôsobom na InfoVojne riešil moju diskreditáciu . Po opätovnom vypočutí relácie som si uvedomila, že predstavenie Petra Tótha je súčasťou mojej diskreditácie – dohodnutej s niekoľkými osobami vo februári. Nezmyselnú mašinériu som sa rozhodla zastaviť zverejnením spisu zo sledovania na webe. Po niekoľkých hodinách od zverejnenia statusu, Peter Tóth mi zavolal a brutálnym spôsobom sa vyhrážal nielen mne a mojej rodine, ale aj všetkým mne blízkym osobám. Bezprostredne som na FB zavesila status : Význam Tóthových vyhrážok som pochopila niekoľko dní po incidente … keď som prevzala listinu zaslanú NAKA. Na poštovej obálke s mojim menom bola adresa inej pani Teleki, ktorá listinu prevzala a priniesla mi ju domov … Naka mi oznamovala, že 19.3.2021 im bolo doručené trestné oznámenie, parafované mojim podpisom … údajne som okrem iného žiadala zistiť a zabezpečiť majetok rodiny Pčolinských … Uvedomila som si, že vyšetrovatelia NAKA nemajú záujem riešiť trestnú činnosť Petra Tótha. Hoci som bola presvedčená, že trestné oznámenie na Pčolinských v mojom mene podal Tóth nemala som dostatok dôkazov, aby som na Tótha podávala trestné oznámenie. Koncom júna ma e – mailom kontaktoval vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Z uvedeného e – mailu jednoznačne vyplývalo, že Krajské riaditeľstvo PZ Bratislava pod spisovou značkou ČVS:KRP-309/1-VYS-BA-2021 preveruje podnet nejakého oznamovateľa a potrebuje ma procesne vypočuť. Odstúpenie veci do Nitry V trestnej veci ČVS:KRP-309/1-VYS-BA-2021 Nitra nie je vecne ani miestne príslušná … Telefonát bol predovšetkým o nebezpečnom vyhrážaní a dlhodobom prenasledovaní … Peter Tóth: … viem kde bývaš, viem kde chodíš nakupovať, viem s kým sa stretávaš… všetko viem … … si to prídem s tebou vyriešiť… https://www.eurorespekt.sk/peter-toth-od-tejto-chvile-nechodis-bezpecne-po-ulici-nikto-kto-ti-je-drahy-nikto-nepomoze-ti-naka-nepomoze-ti-nikto/
547
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept