Politika v SR
Makó: S Ficom som sa stretával aj keď už bol v opozícii, zadával mi rôzne úlohy

„Ak som nedôveryhodný svedok, človek, tak za otázku stojí, že prečo sa so mnou stretával ešte minulý rok v lete a zadával mi rôzne úlohy,“ povedal.



Zároveň podotkol, že Fico bol vtedy v opozícií a on už nebol vo funkcii.


Odmietol však konkretizovať aké úlohy s tým, že nemôže. Priblížil však, že od neho žiadal informácie. Dodal, že on sa k svojim skutkom priznal a oľutoval ich.


Podľa Makóa vznikajú z Ficovej strany rôzne dezinformácie, aby ho znedôveryhodnil ako svedka. Makó zároveň dementoval, že by bol ovplyvňovaný v rámci svojich výpovedí orgánmi činnými v trestnom konaní či tými politickými.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/594083-mako-s-ficom-som-sa-stretaval-aj-ked-uz-bol-v-opozicii-zadaval-mi-rozne-ulohy/


> „Ak som nedôveryhodný svedok, človek, tak za otázku stojí, že prečo sa so mnou stretával ešte minulý rok v lete a zadával mi rôzne úlohy,“ povedal. Zároveň podotkol, že Fico bol vtedy v opozícií a on už nebol vo funkcii. **Odmietol však konkretizovať aké úlohy s tým, že nemôže.** Priblížil však, že od neho žiadal informácie. Dodal, že on sa k svojim skutkom priznal a oľutoval ich. Podľa Makóa vznikajú z Ficovej strany rôzne dezinformácie, aby ho znedôveryhodnil ako svedka. Makó zároveň dementoval, že by bol ovplyvňovaný v rámci svojich výpovedí orgánmi činnými v trestnom konaní či tými politickými. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/594083-mako-s-ficom-som-sa-stretaval-aj-ked-uz-bol-v-opozicii-zadaval-mi-rozne-ulohy/

JankA

Upravené 9. 7. 2021 o 16:00

Podľa Makóa vznikajú z Ficovej strany rôzne dezinformácie, aby ho znedôveryhodnil ako svedka. Makó zároveň dementoval, že by bol ovplyvňovaný v rámci svojich výpovedí orgánmi činnými v trestnom konaní či tými politickými.


Mako bol s kazdym a vsade,
LeboFico uz nefunguje a ine nemaju...


[quote="pid:23885, uid:23"]Podľa Makóa vznikajú z Ficovej strany rôzne dezinformácie, aby ho znedôveryhodnil ako svedka. Makó zároveň dementoval, že by bol ovplyvňovaný v rámci svojich výpovedí orgánmi činnými v trestnom konaní či tými politickými.[/quote] Mako bol s kazdym a vsade, LeboFico uz nefunguje a ine nemaju...
Upravené 9. 7. 2021 o 16:47

Mám neblahé tušení, že se schyluje k zákazu strany Smer. Budou se to snažit udělat do nových voleb, aby Fica úplně politicky odstranili a on nemohl kandidovat. Zatím se sbírají důkazy o dezinformacích a jiných přestupcích.


Mám neblahé tušení, že se schyluje k zákazu strany Smer. Budou se to snažit udělat do nových voleb, aby Fica úplně politicky odstranili a on nemohl kandidovat. Zatím se sbírají důkazy o dezinformacích a jiných přestupcích.

Mám neblahé tušení, že se schyluje k zákazu strany Smer.
skôr to bude naopak. Pochybujem, že oni ešte niečo riadia. Vidno, že sú v strese a pod tlakom. Zdá sa, že s tou firmou Lama trafili klinec po hlavičke. Len aby tá firma neslúžila ako práčka špinavých peňazí a ako prostredník na vyplácanie iných subjektov.


[quote="pid:23897, uid:312"]Mám neblahé tušení, že se schyluje k zákazu strany Smer.[/quote]skôr to bude naopak. Pochybujem, že oni ešte niečo riadia. Vidno, že sú v strese a pod tlakom. Zdá sa, že s tou firmou Lama trafili klinec po hlavičke. Len aby tá firma neslúžila ako práčka špinavých peňazí a ako prostredník na vyplácanie iných subjektov.

Mám neblahé tušení, že se schyluje k zákazu strany Smer.
hovoril o tom aj Fico na tlačovke


[quote="pid:23897, uid:312"]Mám neblahé tušení, že se schyluje k zákazu strany Smer.[/quote]hovoril o tom aj Fico na tlačovke

JankA

tak ak by zakazali Smer, mozu zalozit inu stranu.....ale ak by zakazali kandidovat Ficovi, tak sa im to moze podarit rozbit (neviem ci sa najde vela ludi, ktori by dokazali tu stranu udrzat pokope a zaroven aj akcieschopnu).....zatial viac menej pravica vitazila v opakovanych volbach, len ked bola lavica rozbita a teraz by to nedopadlo inak....ina vec je samozrejme, ci sa Hlas spoji s Borisom a Za ludi.....


tak ak by zakazali Smer, mozu zalozit inu stranu.....ale ak by zakazali kandidovat Ficovi, tak sa im to moze podarit rozbit (neviem ci sa najde vela ludi, ktori by dokazali tu stranu udrzat pokope a zaroven aj akcieschopnu).....zatial viac menej pravica vitazila v opakovanych volbach, len ked bola lavica rozbita a teraz by to nedopadlo inak....ina vec je samozrejme, ci sa Hlas spoji s Borisom a Za ludi.....
767
5
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept