Politika v SR
Kedy buchne kauza Lučanský? Sú tu nové obvinenia na základe zistení súdnych lekárov.

JUDr. Radačovský, advokát rodiny Lučanských, podáva trestné oznámenie na neznámych páchateľov. Súdni lekári a ďalší experti priniesli nové, veľmi závažné informácie a dôkazy o tom, že oficiálny príbeh o pobyte generála Lučanského vo väzení je podvrh


https://www.hlavnespravy.sk/kedy-buchne-kauza-lucansky-su-tu-nove-obvinenia-na-zaklade-zisteni-sudnych-lekarov-o-co-ide/2597500


JUDr. Radačovský, advokát rodiny Lučanských, podáva trestné oznámenie na neznámych páchateľov. Súdni lekári a ďalší experti priniesli nové, veľmi závažné informácie a dôkazy o tom, že oficiálny príbeh o pobyte generála Lučanského vo väzení je podvrh https://www.hlavnespravy.sk/kedy-buchne-kauza-lucansky-su-tu-nove-obvinenia-na-zaklade-zisteni-sudnych-lekarov-o-co-ide/2597500

Som hlboko presvedčený o tom, že generál Lúčanský bol vo väzbe zavraždený. A to od prvého zverejnenia jeho "úrazu pri cvičení". Rovnako ako Gustáv Murín som už vtedy tušil, že generála viac nenechajú prehovoriť.
https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/12/13/lucansky-uz-neprehovori/ Bolo im dovolené kauzu ututlať a to aj preto, aby sa kauza vytiahla vtedy, keď bude potrebné odstreliť túto hnusnú plagiátorskú vládu.


Som hlboko presvedčený o tom, že generál Lúčanský bol vo väzbe zavraždený. A to od prvého zverejnenia jeho "úrazu pri cvičení". Rovnako ako Gustáv Murín som už vtedy tušil, že generála viac nenechajú prehovoriť. https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/12/13/lucansky-uz-neprehovori/ Bolo im dovolené kauzu ututlať a to aj preto, aby sa kauza vytiahla vtedy, keď bude potrebné odstreliť túto hnusnú plagiátorskú vládu.

VIDEO: Lučanského rodina podáva trestné oznámenie. Zosnulý policajný exprezident mal na tele záhadné zranenia, ktoré nikto neriešil


Právny zástupca rodiny Lučanských Miroslav Radačovský podal trestné oznámenie.


Rodina Milana Lučanského žiada dôkladné vyšetrenie okolností smrti bývalého policajného prezidenta, ktorý podľa záverov komisie ministerstva spravodlivosti spáchal samovraždu. Aj keď polícia prípad naďalej vyšetruje, právny zástupca rodiny Lučanských Miroslav Radačovský podal trestné oznámenie
https://www.infovojna.sk/article/video-lucanskeho-rodina-podava-trestne-oznamenie-zosnuly-policajny-exprezident-mal-na-tele-zahadne-zranenia-ktore-nikto-neriesil


VIDEO: Lučanského rodina podáva trestné oznámenie. Zosnulý policajný exprezident mal na tele záhadné zranenia, ktoré nikto neriešil Právny zástupca rodiny Lučanských Miroslav Radačovský podal trestné oznámenie. Rodina Milana Lučanského žiada dôkladné vyšetrenie okolností smrti bývalého policajného prezidenta, ktorý podľa záverov komisie ministerstva spravodlivosti spáchal samovraždu. Aj keď polícia prípad naďalej vyšetruje, právny zástupca rodiny Lučanských Miroslav Radačovský podal trestné oznámenie https://www.infovojna.sk/article/video-lucanskeho-rodina-podava-trestne-oznamenie-zosnuly-policajny-exprezident-mal-na-tele-zahadne-zranenia-ktore-nikto-neriesil

Koluje po FB:
Mne to príde ako výstraha.


Stránka Národná protikorupčná jednotka nepatrí pod národnu inštitúciu slovenskej polície. Nedávno vzniknutá stránka sa skladá zo špeciálneho vyšetrovacieho tímu, ktorý odhaľuje tú najzávažnejšiu trestnú činnosť.


60f19b2ed7e7b


Koluje po FB: Mne to príde ako výstraha. Stránka Národná protikorupčná jednotka nepatrí pod národnu inštitúciu slovenskej polície. Nedávno vzniknutá stránka sa skladá zo špeciálneho vyšetrovacieho tímu, ktorý odhaľuje tú najzávažnejšiu trestnú činnosť. ![60f19b2ed7e7b](serve/attachment&path=60f19b2ed7e7b)
Upravené 16. 7. 2021 o 16:58

veľmi dôveryhodne to nepôsobí...ak by tak bolo ako píšu, tak nedávajú upozornenia, ale rovno nahrávky postnú....ako vtedy s Kiskom.....


veľmi dôveryhodne to nepôsobí...ak by tak bolo ako píšu, tak nedávajú upozornenia, ale rovno nahrávky postnú....ako vtedy s Kiskom.....

Už to polícia označila za Hoax a Mikulec podáva trestné o. na admina.
Nejaký účel to má. Stránka vznikla dnes.
Zas sa dostáva do povedomia Lučanský, náhoda to nebude.


Už to polícia označila za Hoax a Mikulec podáva trestné o. na admina. Nejaký účel to má. Stránka vznikla dnes. Zas sa dostáva do povedomia Lučanský, náhoda to nebude.

náhoda to nebude.


myslím, že to nie je najoda. Ten, čo mal nepochopil.


[quote="pid:24936, uid:94"]náhoda to nebude.[/quote] myslím, že to nie je najoda. Ten, čo mal nepochopil.

Ten, čo mal nepochopil.


Asi nie... tú stránku niekto založil s nejakým cieľom... sú tam 3 statusy, pri dvoch fotka...


https://www.facebook.com/Narodn%C3%A1-Protikorup%C4%8Dn%C3%A1-jednotka-SR-104421365260000


[quote="pid:24937, uid:273"]Ten, čo mal nepochopil.[/quote] Asi nie... tú stránku niekto založil s nejakým cieľom... sú tam 3 statusy, pri dvoch fotka... https://www.facebook.com/Narodn%C3%A1-Protikorup%C4%8Dn%C3%A1-jednotka-SR-104421365260000
Upravené 16. 7. 2021 o 23:58

zaujimave je na tom:
ta stranka stale existuje
zjavne to nepise nikto zo Slovenska
vetna skladba aj niektore preklepy su kvoli google prekladacu
tvrdenie ze si Mikulec na suseda zavolal mafianov je info pre Mikulca, ze o nom naozaj vedia veci, ak ke to pravda.


takze nastava posledna moznost: pise to samotne, stelesnene Mikulcovo svedomie alebo ho vydiera Igor.


zaujimave je na tom: ta stranka stale existuje zjavne to nepise nikto zo Slovenska vetna skladba aj niektore preklepy su kvoli google prekladacu tvrdenie ze si Mikulec na suseda zavolal mafianov je info pre Mikulca, ze o nom naozaj vedia veci, ak ke to pravda. takze nastava posledna moznost: pise to samotne, stelesnene Mikulcovo svedomie alebo ho vydiera Igor.

Moderator

. tú stránku niekto založil s nejakým cieľom... sú tam 3 statusy, pri dvoch fotka...


Zaujmave, myslela som, že to bloknu.....oi.Fico ohlasoval včera či predvčerom, že majú kopu dôkazov...takže sa to bude pomaly servirovať...to je ešte lepšie ako s Kiskom....Mikulec aby sa triasol kedy kde čo vyskočí....+tieto statusy.....

takze nastava posledna moznost: pise to samotne, stelesnene Mikulcovo svedomie alebo ho vydiera Igor.


Nemyslím, tých ľudí čo Mikulca majú v zuboch je dosť a zase povedzme si úprimne....máme istý pohľad z vynášania spisov ako sa nakladalo s dôkazmi....ako sa prekrúcali fakty nielen z Treemy...prečo by sa to isté nedialo aj teraz....tí ľudia - kajúcnici toho narozprávali podľa mňa viac na súčasnú vládu ako predošlú...a zámerne sa podsúvajú UDAjNé Ficove kauzy....pričom opak je pravdou....tí takáčovci tiež nemajú čo stratiť....tí ľudia podľa mňa povedia vsetko....a výsledok je podavaný MSM skreslený....možno aj Preto nedovolili Pčolinskemu vypovedať v NRSR...Povedal by čo sa naozaj robí s ľudmi.....


Takže sa udržuje horúci stav....a ilúzia že všetko je vo vyšetrovaniach podľa zákona a spravodlivosti....


[quote="pid:24965, uid:94"]. tú stránku niekto založil s nejakým cieľom... sú tam 3 statusy, pri dvoch fotka...[/quote] Zaujmave, myslela som, že to bloknu.....oi.Fico ohlasoval včera či predvčerom, že majú kopu dôkazov...takže sa to bude pomaly servirovať...to je ešte lepšie ako s Kiskom....Mikulec aby sa triasol kedy kde čo vyskočí....+tieto statusy..... [quote="pid:24969, uid:10"]takze nastava posledna moznost: pise to samotne, stelesnene Mikulcovo svedomie alebo ho vydiera Igor.[/quote] Nemyslím, tých ľudí čo Mikulca majú v zuboch je dosť a zase povedzme si úprimne....máme istý pohľad z vynášania spisov ako sa nakladalo s dôkazmi....ako sa prekrúcali fakty nielen z Treemy...prečo by sa to isté nedialo aj teraz....tí ľudia - kajúcnici toho narozprávali podľa mňa viac na súčasnú vládu ako predošlú...a zámerne sa podsúvajú UDAjNé Ficove kauzy....pričom opak je pravdou....tí takáčovci tiež nemajú čo stratiť....tí ľudia podľa mňa povedia vsetko....a výsledok je podavaný MSM skreslený....možno aj Preto nedovolili Pčolinskemu vypovedať v NRSR...Povedal by čo sa naozaj robí s ľudmi..... Takže sa udržuje horúci stav....a ilúzia že všetko je vo vyšetrovaniach podľa zákona a spravodlivosti....

Oživuje sa aj Kolíková tentokrát ako zahladzovač stôp ....


Objednavateľom vraždy Milana Lučanského je Roman Mikulec. To je snaď celému Slovensku jasné. Ale aku Úlohu hral dalši člen nebezpečnej organizovanej skupiny si povieme dnes. Na svet začali prichádzať informácie, že generálovi Milanovi Lučanskému mal niekto na druhý svet pomôcť. Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková vytvorila špeciálnu skupinu, aby preverila smrť policajného exprezidenta. Táto komisia bola podľa mňa vytvorená iba účelovo, stačí sa pozrieť kto bol v tejto komisii. Už dopredu som písal vo svojich pojednaniach k smrti pána generála že táto neoliberálna neofašisticka banda nedopustí, aby sa niečo vyšetrilo. Čo sa aj stalo a po viac ako troch mesiacoch skúmania dospela k záveru, že išlo o samovraždu. Je to výsmech do očí občanov SR.


Komisia bola čistá fraška na zapchanie úst občanom SR.
Myslím si, že nezodpovedaných otázok ostalo veľa, ale ľudia rýchlo zabúdajú, aj s prispením poplatných objektívnych médií.
Čiže snaha nič nevyšetriť a neobjasniť sa stala skutočnosťou.


Mrzí ma, ako rýchlo sa potom začali ľudia meniť, keď príslušníci ZVJS napísali verejný list a Kolíková podhodila nejaké kópie papierov, dokumenty pre média, ktoré neboli relevantné, nakoľko to boli len úradné záznamy, ktoré po udalosti zdokumentoval Ústav Prešov sám na seba, čo to prešetroval a vypočúval svojich kolegov, s ktorými sa vzájomne poznajú niekoľko rokov, čiže si aj medzi sebou týkajú
Pýtam sa Kolíkovej, prečo ani raz nebola zverejnená jediná fotka gen. Lučanského počas jeho pobytu vo väzbe zo dňa 8.12.,
alebo 28.12.2020.


Kde je dokument, úradný záznam z tohoto vypočutia, kde bolo ním obšírne vysvetlené,
ako k tomu došlo a jeho podpis
Toto je relevantný dôkaz, aj keď po úraze,
ale verejnosť by vedela, že to boli slová gen. Lučanského.
Či prišli príslušníci ZVJS s pravdou von aj tou, že aj vo vašom ústave je rodinkárstvo, ako v každej jednej väznici na Slovensku.
Či to popreli.


Ďakujeme za každé Zdieľanie! Ak máte srdce na správnom mieste Zdieľajte prispevky do skupin nech ľudia konečne otvoria oči.


60f28c4661464


Trocha mi to pripomina Forischovú prácu...


Oživuje sa aj Kolíková tentokrát ako zahladzovač stôp .... Objednavateľom vraždy Milana Lučanského je Roman Mikulec. To je snaď celému Slovensku jasné. Ale aku Úlohu hral dalši člen nebezpečnej organizovanej skupiny si povieme dnes. Na svet začali prichádzať informácie, že generálovi Milanovi Lučanskému mal niekto na druhý svet pomôcť. Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková vytvorila špeciálnu skupinu, aby preverila smrť policajného exprezidenta. Táto komisia bola podľa mňa vytvorená iba účelovo, stačí sa pozrieť kto bol v tejto komisii. Už dopredu som písal vo svojich pojednaniach k smrti pána generála že táto neoliberálna neofašisticka banda nedopustí, aby sa niečo vyšetrilo. Čo sa aj stalo a po viac ako troch mesiacoch skúmania dospela k záveru, že išlo o samovraždu. Je to výsmech do očí občanov SR. Komisia bola čistá fraška na zapchanie úst občanom SR. Myslím si, že nezodpovedaných otázok ostalo veľa, ale ľudia rýchlo zabúdajú, aj s prispením poplatných objektívnych médií. Čiže snaha nič nevyšetriť a neobjasniť sa stala skutočnosťou. Mrzí ma, ako rýchlo sa potom začali ľudia meniť, keď príslušníci ZVJS napísali verejný list a Kolíková podhodila nejaké kópie papierov, dokumenty pre média, ktoré neboli relevantné, nakoľko to boli len úradné záznamy, ktoré po udalosti zdokumentoval Ústav Prešov sám na seba, čo to prešetroval a vypočúval svojich kolegov, s ktorými sa vzájomne poznajú niekoľko rokov, čiže si aj medzi sebou týkajú Pýtam sa Kolíkovej, prečo ani raz nebola zverejnená jediná fotka gen. Lučanského počas jeho pobytu vo väzbe zo dňa 8.12., alebo 28.12.2020. Kde je dokument, úradný záznam z tohoto vypočutia, kde bolo ním obšírne vysvetlené, ako k tomu došlo a jeho podpis Toto je relevantný dôkaz, aj keď po úraze, ale verejnosť by vedela, že to boli slová gen. Lučanského. Či prišli príslušníci ZVJS s pravdou von aj tou, že aj vo vašom ústave je rodinkárstvo, ako v každej jednej väznici na Slovensku. Či to popreli. Ďakujeme za každé Zdieľanie! Ak máte srdce na správnom mieste Zdieľajte prispevky do skupin nech ľudia konečne otvoria oči. ![60f28c4661464](serve/attachment&path=60f28c4661464) Trocha mi to pripomina Forischovú prácu...

V jednom z príspevkov tej stránky je na konci táto pasáž....


Ďakujeme za každé zdieľanie. Nahlasujte stránku Hoaxy a podvody, pretože stránka bola ukradnutá v prospech ministra a nie na ochranu občanov proti podvodom.


Komunikujeme s Facebookom a čoskoro bude modrý odznak, ktorý má stránka Hoaxy a podvody vymazaný, pretože šíri nenávistné správy a dezinformácie, ktoré nekompromisne klamú našich občanov. Nebojte sa zdieľať našu pravdu, vaše skupiny a stránky nebudú zmazané, pretože pravde sa zabrániť nedá. My sme #EU .


EU...pomoc z vonku?


V jednom z príspevkov tej stránky je na konci táto pasáž.... Ďakujeme za každé zdieľanie. Nahlasujte stránku Hoaxy a podvody, pretože stránka bola ukradnutá v prospech ministra a nie na ochranu občanov proti podvodom. Komunikujeme s Facebookom a čoskoro bude modrý odznak, ktorý má stránka Hoaxy a podvody vymazaný, pretože šíri nenávistné správy a dezinformácie, ktoré nekompromisne klamú našich občanov. Nebojte sa zdieľať našu pravdu, vaše skupiny a stránky nebudú zmazané, pretože pravde sa zabrániť nedá**. My sme #EU .** EU...pomoc z vonku?
Upravené 17. 7. 2021 o 10:06

Takže bývalí policajti...takže Forisch....podľa mňa


60f2909e4a249


Takže bývalí policajti...takže Forisch....podľa mňa ![60f2909e4a249](serve/attachment&path=60f2909e4a249)

Tak už sa ozvali - https://www.hlavnespravy.sk/mikulec-sa-razne-ohradil-voci-internetovym-spekulaciam-ze-mal-stat-za-objednavkou-likvidacie-generala-lucanskeho-moja-trpezlivost-ma-hranice/2610032


dať rozhodnutie US do zbierky zákonov nato je čas. Však? Ale dementovať správy z fb, nejake fabulácie to treba okamžite. Prečo asi? Tak im treba, mali spravit riadnu komisiu a nie takuto frašku, potom by toto nemalo miesto. Nuž skutky každého, skôr či neskôr doženú. Preto treba konať vždy v súlade so svedomím a Božím zámerom. Takto pilotované akcie, nemozu naraziť.


Takže bývalí policajti...takže Forisch....podľa mňa


to asi nie, on je vulgárnejší. Ale aj niekto iný bol v zahraničí a prišiel vypovedať, vediac že to môže skončiť všelijak… tak ktovie ako to je.


Tak už sa ozvali - https://www.hlavnespravy.sk/mikulec-sa-razne-ohradil-voci-internetovym-spekulaciam-ze-mal-stat-za-objednavkou-likvidacie-generala-lucanskeho-moja-trpezlivost-ma-hranice/2610032 dať rozhodnutie US do zbierky zákonov nato je čas. Však? Ale dementovať správy z fb, nejake fabulácie to treba okamžite. Prečo asi? Tak im treba, mali spravit riadnu komisiu a nie takuto frašku, potom by toto nemalo miesto. Nuž skutky každého, skôr či neskôr doženú. Preto treba konať vždy v súlade so svedomím a Božím zámerom. Takto pilotované akcie, nemozu naraziť. [quote="pid:24988, uid:17"]Takže bývalí policajti...takže Forisch....podľa mňa[/quote] to asi nie, on je vulgárnejší. Ale aj niekto iný bol v zahraničí a prišiel vypovedať, vediac že to môže skončiť všelijak… tak ktovie ako to je.

No ako uvádzame vyššie, niekto bol upozornený. Aha, čo sa objavilo


https://www.hlavnespravy.sk/podla-sefa-gp-zilinku-uz-su-zname-priciny-smrti-lucanskeho-oficialne-sa-vysetruju-trestne-ciny-zneuzivania-pravomoci-verejneho-cinitela-ublizenia-na-zdravi-marenia-ulohy-verejnym-cinitelom-a-tiez/2610230


Pôvodný rozhovor bol pre Nový čas:


https://www.cas.sk/clanok/2553195/zilinka-prehovoril-o-vysetrovani-vypoculi-sme-77-svedkov-pozname-priciny-smrti-lucanskeho-51


Citujem:


_Pre aké trestné činy sa vedie trestné stíhanie?


  • Trestné stíhanie je vedené v súvislosti so skutkom z 9. decembra 2020 pre trestné činy zneužívania právomoci verejného činiteľa, ublíženia na zdraví a marenia úlohy verejným činiteľom a v súvislosti so skutkom z 29. decembra minulého roka pre trestné činy porušovania dozornej služby a zabitia._

No to znie trochu ináč ako samovražda. Jeden komentujúci celkom výstižne zhromaždil tú mediálnu masáž, čo nasledovala:


_Najskôr mu praskla žilka v oku


Potom sa zranil pri cvičení o činku


Následne im doplo že do posilňovne chodiť nemôže a ani činky na cele nemá tak povedali že zakopol a zranil sa o rám postele.


On ošetrenie nechcel ale starostliví bachari ho aj tak poslali do 150km vzdialenej nemocnice kde mu museli toto zranenie operovať .. Sprevádzala ho lekárka ktorá mu musela zabezpečovať základné životné funkcie ( dýchanie, krvný obeh , vedomie )
Po ceste si zarezal bezpečnostný pás do krku


Následne sa sam hodil na vozík a padol temenom na zem.. samozrejme po operácii oka keď mate rozhodené gyro a neviete chodiť .. koordinujete sa výhradne jedným okom čo je naozaj problém.. človek po takomto zákroku má ležať a má mať zakázané vstať z postele...


inak doporučujem Vám vyskúšať jednu vec .. dajte si ruky do vrecák a sadnite si na nemocničný vozík alebo len na stoličku .. to sa proste nedá ...


presne vedeli čo robia ..._


No ako uvádzame vyššie, niekto bol upozornený. Aha, čo sa objavilo https://www.hlavnespravy.sk/podla-sefa-gp-zilinku-uz-su-zname-priciny-smrti-lucanskeho-oficialne-sa-vysetruju-trestne-ciny-zneuzivania-pravomoci-verejneho-cinitela-ublizenia-na-zdravi-marenia-ulohy-verejnym-cinitelom-a-tiez/2610230 Pôvodný rozhovor bol pre Nový čas: https://www.cas.sk/clanok/2553195/zilinka-prehovoril-o-vysetrovani-vypoculi-sme-77-svedkov-pozname-priciny-smrti-lucanskeho-51 Citujem: _Pre aké trestné činy sa vedie trestné stíhanie? - Trestné stíhanie je vedené v súvislosti so skutkom z 9. decembra 2020 pre trestné činy zneužívania právomoci verejného činiteľa, ublíženia na zdraví a marenia úlohy verejným činiteľom a v súvislosti so skutkom z 29. decembra minulého roka pre trestné činy porušovania dozornej služby a zabitia._ No to znie trochu ináč ako samovražda. Jeden komentujúci celkom výstižne zhromaždil tú mediálnu masáž, čo nasledovala: _Najskôr mu praskla žilka v oku Potom sa zranil pri cvičení o činku Následne im doplo že do posilňovne chodiť nemôže a ani činky na cele nemá tak povedali že zakopol a zranil sa o rám postele. On ošetrenie nechcel ale starostliví bachari ho aj tak poslali do 150km vzdialenej nemocnice kde mu museli toto zranenie operovať .. Sprevádzala ho lekárka ktorá mu musela zabezpečovať základné životné funkcie ( dýchanie, krvný obeh , vedomie ) Po ceste si zarezal bezpečnostný pás do krku Následne sa sam hodil na vozík a padol temenom na zem.. samozrejme po operácii oka keď mate rozhodené gyro a neviete chodiť .. koordinujete sa výhradne jedným okom čo je naozaj problém.. človek po takomto zákroku má ležať a má mať zakázané vstať z postele... inak doporučujem Vám vyskúšať jednu vec .. dajte si ruky do vrecák a sadnite si na nemocničný vozík alebo len na stoličku .. to sa proste nedá ... presne vedeli čo robia ..._
Upravené 17. 7. 2021 o 14:00

"Doposiaľ bolo vykonaných 220 procesných úkonov, vypočutých 77 svedkov, bola vykonaná jedna konfrontácia, previerka výpovede na mieste a jeden vyšetrovací pokus. Zároveň boli vykonané početné znalecké skúmania, ktoré si, pochopiteľne, vyžadujú čas."


"Doposiaľ bolo vykonaných **220** procesných úkonov, vypočutých **77** svedkov, bola vykonaná jedna konfrontácia, previerka výpovede na mieste a jeden vyšetrovací pokus. Zároveň boli vykonané početné znalecké skúmania, ktoré si, pochopiteľne, vyžadujú čas."

Trocha mi to pripomina Forischovú prácu.

Aj mne to tak príde, Zuzi


[quote="pid:24983, uid:17"]Trocha mi to pripomina Forischovú prácu.[/quote] Aj mne to tak príde, Zuzi

JankA

k tej stranke na FB


prebrali ( kupili ) nejaku stranku, dlhodobo nefunkcnu. vymayali obsah a dali len tieto 3 prispvevky. na 99 % si myslim ze je to provokacia. tyn falosna info, podhodnena ludom.


nasledne sa asi zverejni ns SME a spol ze pozrite false informacia... davam tom max 7 dni..


k tej stranke na FB prebrali ( kupili ) nejaku stranku, dlhodobo nefunkcnu. vymayali obsah a dali len tieto 3 prispvevky. na 99 % si myslim ze je to provokacia. tyn falosna info, podhodnena ludom. nasledne sa asi zverejni ns SME a spol ze pozrite false informacia... davam tom max 7 dni..

prebrali ( kupili ) nejaku stranku, dlhodobo nefunkcnu. vymayali obsah a dali len tieto 3 prispvevky. na 99 % si myslim ze je to provokacia. tyn falosna info, podhodnena ludom.


Moze a aj nemusí to byt pravda.
Tak asi Lucansky sa nezaobesil


[quote="pid:25044, uid:114"]prebrali ( kupili ) nejaku stranku, dlhodobo nefunkcnu. vymayali obsah a dali len tieto 3 prispvevky. na 99 % si myslim ze je to provokacia. tyn falosna info, podhodnena ludom.[/quote] Moze a aj nemusí to byt pravda. Tak asi Lucansky sa nezaobesil

prebrali ( kupili ) nejaku stranku, dlhodobo nefunkcnu. vymayali obsah a dali len tieto 3 prispvevky. na 99 % si myslim ze je to provokacia. tyn falosna info, podhodnena ludom.


Najčudnejšie na tom je, že to píše cudzinec, ktorý síce vie po slovensky, ale slovenčina nie je jeho rodným jazykom. Je to poznať z textu.
Kedy cudzinci píšu nedokonalou slovenčinou články s tvrdeniami bez dôkazov a nabádajú ľudí k masovému zdieľaniu??? Keď chcú pomôcť alebo uškodiť?


Prvý článok zdieľalo až 7000 ľudí. U ďalších zdieľanie postupne klesalo. Zatiaľ neposkytli nič, čoho by sa dalo reálne chytiť, len tvrdenia a výzvy na šírenie.


[quote="pid:25044, uid:114"]prebrali ( kupili ) nejaku stranku, dlhodobo nefunkcnu. vymayali obsah a dali len tieto 3 prispvevky. na 99 % si myslim ze je to provokacia. tyn falosna info, podhodnena ludom.[/quote] Najčudnejšie na tom je, že to píše cudzinec, ktorý síce vie po slovensky, ale slovenčina nie je jeho rodným jazykom. Je to poznať z textu. Kedy cudzinci píšu nedokonalou slovenčinou články s tvrdeniami bez dôkazov a nabádajú ľudí k masovému zdieľaniu??? Keď chcú pomôcť alebo uškodiť? Prvý článok zdieľalo až 7000 ľudí. U ďalších zdieľanie postupne klesalo. Zatiaľ neposkytli nič, čoho by sa dalo reálne chytiť, len tvrdenia a výzvy na šírenie.

Prvý článok zdieľalo až 7000 ľudí. U ďalších zdieľanie postupne klesalo. Zatiaľ neposkytli nič, čoho by sa dalo reálne chytiť, len tvrdenia a výzvy na šírenie


spravy pribúdajú nactej fb stránke, tak uvidíme, ako sa to vyvinie.


[quote="pid:25061, uid:6"]Prvý článok zdieľalo až 7000 ľudí. U ďalších zdieľanie postupne klesalo. Zatiaľ neposkytli nič, čoho by sa dalo reálne chytiť, len tvrdenia a výzvy na šírenie[/quote] spravy pribúdajú nactej fb stránke, tak uvidíme, ako sa to vyvinie.
Upravené 17. 7. 2021 o 19:56

Su take rozne scenky vo filmoch a kadejakych animovanych serialoch kde vbehne chlap do krcmy a udrie niekoho po hlave a tvari sa akoby tam len teraz prisiel. Ten co dostal po hlave sa zodvihne a hlada prveho ktoremu by vratil a kedze vsetci vyzeraju akoby nikto o nicom nevedel vrazi tomu co je najblizsie no ten ma hned vedla dalsich 2 kamaratov a zachvilu z toho vznikne krcmova bitka kde sa bije cela krcma... Panika chaos a poriadna mela.


Su take rozne scenky vo filmoch a kadejakych animovanych serialoch kde vbehne chlap do krcmy a udrie niekoho po hlave a tvari sa akoby tam len teraz prisiel. Ten co dostal po hlave sa zodvihne a hlada prveho ktoremu by vratil a kedze vsetci vyzeraju akoby nikto o nicom nevedel vrazi tomu co je najblizsie no ten ma hned vedla dalsich 2 kamaratov a zachvilu z toho vznikne krcmova bitka kde sa bije cela krcma... Panika chaos a poriadna mela.

Z obecného chodu vecí, z verejne dostupných správ som si na túto tragédiu urobil vlastný názor. Ak usudzujem zle, uveďte v čom a prečo by to malo byť inak, prípadne doplňte.
Prečo si od začiatku (od tlačovej besedy ministerky Kolíkovej - 13.12.2020) myslím, že gen. Lúčanský bol vo väzení zavraždený?
Nie je to len preto, že to už vtedy vyslovil Gustáv Murín, ale aj pre nasledovnú úvahu:
Porovnajte si riešenie dvoch situácií. Ako vyvrátite, že na demonštrácii 17.11. 1989 nezahynul študent Martin Šmíd? Proste s ním urobili krátky rozhovor a ukázali ho na kameru. https://www.facebook.com/archivCT/videos/1989-aktuality-k-%C3%BAdajn%C3%A9-smrti-studenta-%C5%A1m%C3%ADda/2753531844909743/
Otázka? Ukázali Lúčanského verejne po 9.12.2020? Odpoveď : NIE. Prečo? Lebo nejaké pravidlá... nie, Lúčanský bol vtedy v stave, kedy ho nemohli ukázať verejnosti ani náhodou. Ďalej, je zvykom, že telo zosnulého je pri pohrebe vystavené (sú tu určité výnimky), ale to, že bude otvorená rakva s telom Lúčanského sa nestalo a ani nemohlo stať, pretože jeho telo je dôkaz, nie lajstrá, čo si potom navypisovali.
Ako sa to približne celé stalo si môžeme zostaviť z toho, čo nám oznámil prokurátor Žilinka:
"Trestné stíhanie je vedené v súvislosti so skutkom z 9. decembra 2020 pre trestné činy zneužívania právomoci verejného činiteľa, ublíženia na zdraví a marenia úlohy verejným činiteľom a v súvislosti so skutkom z 29. decembra minulého roka pre trestné činy porušovania dozornej služby a zabitia."
Keďže telo Lúčanského je, pri všetkej úcte k zosnulému, dôkazný materiál, tak si spomeňte, že bolo urýchlene a v tichosti vyzdvihnuté a prenesené, aby ho nakoniec spopolnili a pochovali v Martine. Dovtedy si zrejme Kolíková, Mikulec a spol. mysleli, že dôkladne zamietli všetky stopy, po uvedomení si, čo znamenajú slová Žilinku je jasné, že to dôkladné nebolo a že našli svojich majstrov...


Z obecného chodu vecí, z verejne dostupných správ som si na túto tragédiu urobil vlastný názor. Ak usudzujem zle, uveďte v čom a prečo by to malo byť inak, prípadne doplňte. Prečo si od začiatku (od tlačovej besedy ministerky Kolíkovej - 13.12.2020) myslím, že gen. Lúčanský bol vo väzení zavraždený? Nie je to len preto, že to už vtedy vyslovil Gustáv Murín, ale aj pre nasledovnú úvahu: Porovnajte si riešenie dvoch situácií. Ako vyvrátite, že na demonštrácii 17.11. 1989 nezahynul študent Martin Šmíd? Proste s ním urobili krátky rozhovor a ukázali ho na kameru. https://www.facebook.com/archivCT/videos/1989-aktuality-k-%C3%BAdajn%C3%A9-smrti-studenta-%C5%A1m%C3%ADda/2753531844909743/ Otázka? Ukázali Lúčanského verejne po 9.12.2020? Odpoveď : NIE. Prečo? Lebo nejaké pravidlá... nie, Lúčanský bol vtedy v stave, kedy ho nemohli ukázať verejnosti ani náhodou. Ďalej, je zvykom, že telo zosnulého je pri pohrebe vystavené (sú tu určité výnimky), ale to, že bude otvorená rakva s telom Lúčanského sa nestalo a ani nemohlo stať, pretože jeho telo je dôkaz, nie lajstrá, čo si potom navypisovali. Ako sa to približne celé stalo si môžeme zostaviť z toho, čo nám oznámil prokurátor Žilinka: "Trestné stíhanie je vedené v súvislosti so skutkom z 9. decembra 2020 pre trestné činy zneužívania právomoci verejného činiteľa, ublíženia na zdraví a marenia úlohy verejným činiteľom a v súvislosti so skutkom z 29. decembra minulého roka pre trestné činy porušovania dozornej služby a zabitia." Keďže telo Lúčanského je, pri všetkej úcte k zosnulému, dôkazný materiál, tak si spomeňte, že bolo urýchlene a v tichosti vyzdvihnuté a prenesené, aby ho nakoniec spopolnili a pochovali v Martine. Dovtedy si zrejme Kolíková, Mikulec a spol. mysleli, že dôkladne zamietli všetky stopy, po uvedomení si, čo znamenajú slová Žilinku je jasné, že to dôkladné nebolo a že našli svojich majstrov...

Z obecného chodu vecí, z verejne dostupných správ som si na túto tragédiu urobil vlastný názor.


Mám veľmi podobný názor. Myslím, že prvá správa, ktorá bola daná na verejnosť bola, že bol dobitý, Blaha to ozvučil, že to treba niekde zadokumentovať, pretože sa to zmení. Mám ten post niekde odfotený, idem hladať.


Zámerne som dala ten koment diskutujúceho, netvrdím, že to bolo presne tak, ako to spísal, ale je to veľmi blízko k tomu, ako sa to objavovalo v médiach. Koniec koncov je to dohľadateľné, internet si pamätá veľa, a hlavne to, čo nie je žiadúce.


A teraz toto - tie trestné činy, to je predsa, neviem ako to vyjadriť, pretože na pozadí tohto je jedna ľudská tragédia. Proste len tak z ničoho nič, Vám vo väzení zabijú otca, manžela atď. Dobre ak aj niečo spáchal, tak si predsa zaslúži spravodlivý proces a odsúdenie. Takže je to "gól", pretože ako teraz tí, čo nás ubezpečovali, že to bola samovražda, vyzerajú!? A ešte sa ponáhľal dementovať... To je teda timing, najskôr záhadné fb stránka, potom rýchlo trestné oznamko, a vzápätí na to rozhovor GP pre Nový Čas.


A ešte jedna "maličkosť", jedna z odpovedí GP:


„Príčiny smrti pána generála zo súdnolekárskeho hľadiska už poznáme, kým však nebude vec komplexne vyšetrená vo všetkých súvislostiach, bolo by ich zverejnenie z mojej strany nekorektné.“


[quote="pid:25069, uid:175"]Z obecného chodu vecí, z verejne dostupných správ som si na túto tragédiu urobil vlastný názor.[/quote] Mám veľmi podobný názor. Myslím, že prvá správa, ktorá bola daná na verejnosť bola, že bol dobitý, Blaha to ozvučil, že to treba niekde zadokumentovať, pretože sa to zmení. Mám ten post niekde odfotený, idem hladať. Zámerne som dala ten koment diskutujúceho, netvrdím, že to bolo presne tak, ako to spísal, ale je to veľmi blízko k tomu, ako sa to objavovalo v médiach. Koniec koncov je to dohľadateľné, internet si pamätá veľa, a hlavne to, čo nie je žiadúce. A teraz toto - tie trestné činy, to je predsa, neviem ako to vyjadriť, pretože na pozadí tohto je jedna ľudská tragédia. Proste len tak z ničoho nič, Vám vo väzení zabijú otca, manžela atď. Dobre ak aj niečo spáchal, tak si predsa zaslúži spravodlivý proces a odsúdenie. Takže je to "gól", pretože ako teraz tí, čo nás ubezpečovali, že to bola samovražda, vyzerajú!? A ešte sa ponáhľal dementovať... To je teda timing, najskôr záhadné fb stránka, potom rýchlo trestné oznamko, a vzápätí na to rozhovor GP pre Nový Čas. A ešte jedna "maličkosť", jedna z odpovedí GP: „Príčiny smrti **pána generála** zo súdnolekárskeho hľadiska už poznáme, kým však nebude vec komplexne vyšetrená vo všetkých súvislostiach, bolo by ich zverejnenie z mojej strany nekorektné.“

Fotka z 10.12.2020 Nech sa paci:60f329f29597d


Fotka z 10.12.2020 Nech sa paci:![60f329f29597d](serve/attachment&path=60f329f29597d)
Upravené 17. 7. 2021 o 21:06

Ďalší príspevok


60f33fa5084bf
Narodná Protikorupčná jednotka SR
4 h ·
Mimoriadna Správa : Odkaz generálnemu prokurátorovi. Zdieľajte ak súhlasite s názorom.
Podľa aktuálnych informácií od policajného zboru, ktoré nám poskytli policajti (mená kvôli okamžitej likvidácii nebudeme zverejňovať) Milan Lučanských bol brutálne zmrzačený vyšetrovateľmi policajného zboru, ktorí dostali príkaz od Mikulca. Nahrávka existuje tu máme pevne v rukách, ale počkáme si na vyjadrenie objednávateľa vraždy nech sa sám zamotá do karmy, ktorú si sám pripravil.
Pán Žilinka vy už poznáte príčiny smrti generála?
Niet divu objednávateľ vraždy koná veľmi rýchle, a to v prospech seba, aby zahladil stopy, ktoré sú nezmazateľné. Kriviť verejnú mienku a presviedčať ľudi o svojej pravde vám už nikto neuverí. Nepríde vám to divne, že po zverejnení šokujúcich informácií sa k samotnej veci z ničoho nič vyjadril Generálny prokurátor, a to v zapredanom Novom čase? Zaujímavé …
Pán Radačovský ako zastupujúci rodinu M.Lučanského uviedol, že súdny traumatológ objavil pomliaždenie na temene hlavy,šitú jazvu.
Pán Žilinka sám dobre viete že pána Milana Lučanského dala odstrániť táto vláda,vedel na nich toho až príliš veľa. A to neobhajujeme opozíciu. Konajte v prospech ľudu pretože neskôr sa vám to môže vypomstiť.
Každá pravda raz vyjde najavo. Vždy. Skôr alebo neskôr.
Oni zabudli, že sú ľudia, ktorí aj v tejto dobe majú svedomie.
Ďakujeme za každé zdieľanie.


Ďalší príspevok ![60f33fa5084bf](serve/attachment&path=60f33fa5084bf) Narodná Protikorupčná jednotka SR 4 h · Mimoriadna Správa : Odkaz generálnemu prokurátorovi. Zdieľajte ak súhlasite s názorom. Podľa aktuálnych informácií od policajného zboru, ktoré nám poskytli policajti (mená kvôli okamžitej likvidácii nebudeme zverejňovať) Milan Lučanských bol brutálne zmrzačený vyšetrovateľmi policajného zboru, ktorí dostali príkaz od Mikulca. Nahrávka existuje tu máme pevne v rukách, ale počkáme si na vyjadrenie objednávateľa vraždy nech sa sám zamotá do karmy, ktorú si sám pripravil. Pán Žilinka vy už poznáte príčiny smrti generála? Niet divu objednávateľ vraždy koná veľmi rýchle, a to v prospech seba, aby zahladil stopy, ktoré sú nezmazateľné. Kriviť verejnú mienku a presviedčať ľudi o svojej pravde vám už nikto neuverí. Nepríde vám to divne, že po zverejnení šokujúcich informácií sa k samotnej veci z ničoho nič vyjadril Generálny prokurátor, a to v zapredanom Novom čase? Zaujímavé … Pán Radačovský ako zastupujúci rodinu M.Lučanského uviedol, že súdny traumatológ objavil pomliaždenie na temene hlavy,šitú jazvu. Pán Žilinka sám dobre viete že pána Milana Lučanského dala odstrániť táto vláda,vedel na nich toho až príliš veľa. A to neobhajujeme opozíciu. Konajte v prospech ľudu pretože neskôr sa vám to môže vypomstiť. Každá pravda raz vyjde najavo. Vždy. Skôr alebo neskôr. Oni zabudli, že sú ľudia, ktorí aj v tejto dobe majú svedomie. Ďakujeme za každé zdieľanie.

Narodná Protikorupčná jednotka SR má logo vševidúce oko - žeby pomoc od GP?


https://www.facebook.com/pg/narodnaprotikorupcnajednotka/posts/?ref=page_internal


Takisto sa chystajú "čoskoro informovať o nahrávkach, prepisoch, dôkazových materiáloch, ktoré jasne dávajú najavo, že tento pán má k vrahovi veľmi blízko. Priame nahrávky a dôkazy budú v budúcich týždňoch zverejnené na internete priame telefonáty, automobily, ktoré boli zaznamenané na kamerách, rozhovory, dôkazové materiály. Pán Mikulec nestihli ste za sebou spáliť cestu, my vám ju s radosťou zapálime. Tento človek po páde vlády musí byt okamžite zadržaní, pretože nitky vedu priamo k Úradu Vlády. Zdieľajte do skupín, medzi priateľov, pretože hoax, ktorý prezentuje so zaviazanými rukami polícia sa stane, čo skoro skutočnosťou, ako k tomu nasvedčujú dôkazy."


Pripomína mi to diskreditáciu Kisku s jeho kompromitujúcimi videami.


Narodná Protikorupčná jednotka SR má logo vševidúce oko - žeby pomoc od GP? https://www.facebook.com/pg/narodnaprotikorupcnajednotka/posts/?ref=page_internal Takisto sa chystajú "čoskoro informovať o nahrávkach, prepisoch, dôkazových materiáloch, ktoré jasne dávajú najavo, že tento pán má k vrahovi veľmi blízko. Priame nahrávky a dôkazy budú v budúcich týždňoch zverejnené na internete priame telefonáty, automobily, ktoré boli zaznamenané na kamerách, rozhovory, dôkazové materiály. Pán Mikulec nestihli ste za sebou spáliť cestu, my vám ju s radosťou zapálime. Tento človek po páde vlády musí byt okamžite zadržaní, pretože nitky vedu priamo k Úradu Vlády. Zdieľajte do skupín, medzi priateľov, pretože hoax, ktorý prezentuje so zaviazanými rukami polícia sa stane, čo skoro skutočnosťou, ako k tomu nasvedčujú dôkazy." Pripomína mi to diskreditáciu Kisku s jeho kompromitujúcimi videami.
Upravené 18. 7. 2021 o 02:11

zmenili si logo:
60f3e9c404fd1


zmenili si logo: ![60f3e9c404fd1](serve/attachment&path=60f3e9c404fd1)

Moderator

dávajú najavo, že tento pán má k vrahovi veľmi blízko.
táto akcia je koncipovaná tak, aby v prvom kole odpálila túto vládu a v druhom kole odhalila skutočného vraha. To logo je viac než vypovedajúce, no zatiaľ k tomu nepoviem nič viac. Časový odstup medziodpálením Mikulca a odhalením skutočného vraha bude pre mňa jasnou odpoveďou v koho službách a s akým zámerom tá sova tú vretenicu rozdrví vo svojich pazúroch.


[quote="pid:25089, uid:200"]dávajú najavo, že tento pán má k vrahovi veľmi blízko.[/quote] táto akcia je koncipovaná tak, aby v prvom kole odpálila túto vládu a v druhom kole odhalila skutočného vraha. To logo je viac než vypovedajúce, no zatiaľ k tomu nepoviem nič viac. Časový odstup medziodpálením Mikulca a odhalením skutočného vraha bude pre mňa jasnou odpoveďou v koho službách a s akým zámerom tá sova tú vretenicu rozdrví vo svojich pazúroch.

zmenili si logo:

je to velavravne
prve logo hovorilo - vidime vas
druhe logo hovori - znicime vas


trosku som sa teraz vrtala v symboloch a dosla som zatial k zisteniam, ze



a este taka perlicka ... ta cierno-cerveno-biela farebnost mi tak nejak podvedome trosku pripomina napr. Rakusko (rakuska orlica) https://sk.wikipedia.org/wiki/Rak%C3%BAsko#/media/S%C3%BAbor:Austria_Bundesadler.svg
ale aj symbol mesta Rimavska Sobota
https://www.rimavskasobota.sk/statut-mesta.phtml?id3=17152
ale to uz som uletela moc daleko smile


[quote="pid:25108, uid:10"]zmenili si logo:[/quote] je to velavravne prve logo hovorilo - vidime vas druhe logo hovori - znicime vas trosku som sa teraz vrtala v symboloch a dosla som zatial k zisteniam, ze - sova sa nachadza v logu (vojenskej) akademie ozbrojenych sil M.R.Stefanika http://www.vhu.sk/akademia-ozbrojenych-sil-generala-milana-rastislava-stefanika/ - hada maju v logu napr. vojenske zdravotnicke utvary a tu konkretne aj vojenska nemocnica v Ruzomberku http://www.vhu.sk/data/att/7136.pdf - ale... dvoch hadov na zezle s prilbicou ma aj Financna sprava SR (to som dodnes nepochopila preco) https://www.financnasprava.sk/_img/pfsedit/Dokumenty_PFS/Zverejnovanie_dok/Legislativa/IRA/Smer/2015/2018.07.23_Smer_2015_004_pril_01.pdf a este taka perlicka ... ta cierno-cerveno-biela farebnost mi tak nejak podvedome trosku pripomina napr. Rakusko (rakuska orlica) https://sk.wikipedia.org/wiki/Rak%C3%BAsko#/media/S%C3%BAbor:Austria_Bundesadler.svg ale aj symbol mesta Rimavska Sobota https://www.rimavskasobota.sk/statut-mesta.phtml?id3=17152 ale to uz som uletela moc daleko :D

trosku som sa teraz vrtala v symboloch a dosla som zatial k zisteniam, ze


Šikovnica, super!


[quote="pid:25132, uid:40"]trosku som sa teraz vrtala v symboloch a dosla som zatial k zisteniam, ze[/quote] Šikovnica, super!

ta cierno-cerveno-biela farebnost mi tak nejak podvedome trosku pripomina napr. Rakusko (rakuska orlica)
farebne možno áno, ale inak je to niečo úplne iné.
Tá sova je kombinácia čiernej a bielej a približne v rovnakých farebných pomeroch - farebne je vyvážená: deň a noc, svetlo a tma, tvorivosť a deštrukcia. Oči sovy pozerajú priamo dopredu a vidia aj v tme, to jest prenesene aj do tých najtemnejších zákutí prenikne jej ostrý zrak, aj pod lampu, kde je najväčšia tma. Čo uzrie, už jej neunikne - jej let je tichý, nečujný - korisť nemá šancu. To, že pozorne sliedi v tých najtemnejších hodinách, dá občas na známosť húkaním, čo v tichu noci nesie sa ďaleko. Sova vždy sprevádzala Pallas Aténu.
Prečítajte si o nej viac tu https://sk.wikipedia.org/wiki/At%C3%A9na_(mytol%C3%B3gia) a ja uvediem len toľko: _Sú dôkazy o tom, že v starých dobách Aténa sama bola sovou, alebo vtáčou bohyňou. V tretej knihe Odyssey na seba berie podobu morského orla."
Takže si to všetko dajme dokopy: Slovensko aktuálne prežíva strastiplnú "odysseu" - návrat domov k svojim koreňom; máme tu farebne vyváženú sovu s červenou zmijou v pazúroch, ktorá objasní vraždu Milana Lučanského - toho Milana Lučanského, čo mal v sebe odvahu, dôvtip a vytrvalosť strčiť do basy Černáka, ktorý pošpinil Slovensko a pamiatku Matúša Čáka Trenčianskeho, nechajúc sa titulovať Čierny pán Váhu a Tatier - toto nech si nikdy viac nikto nedovolí - lebo moc skutočného pána Váhu a Tatier neumrela s ním; a nakoniec tu máme toto: pár orlov kráľovských odchoval mláďa myšiaka hôrneho (https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2989/Pri%20kr%C3%BA%C5%BEkovan%C3%AD%20orlov%20v%20CHKO%20Ponitrie%20objavili%20raritu,%20orly%20kr%C3%A1%C4%BEovsk%C3%A9%20odchovali%20ml%C3%A1%C4%8Fa%20my%C5%A1iaka%20h%C3%B4rneho)
Takže suma sumárum: nastupuje doba múdrosti, odvahy, inšpirácie, práva a spravodlivosti, stratégie, spravodlivej vojny, umenia, remesiel a zručnosti. - doba Pallas Atény. Spoločnosť jej robí bohyňa víťazstva Niké...
A ja len k tomu v súvislosti so sériou článkov SNP na oracleblogu dodám: Čo sa bojíš, ak si spravodlivý?!


[quote="pid:25132, uid:40"]ta cierno-cerveno-biela farebnost mi tak nejak podvedome trosku pripomina napr. Rakusko (rakuska orlica)[/quote] farebne možno áno, ale inak je to niečo úplne iné. Tá sova je kombinácia čiernej a bielej a približne v rovnakých farebných pomeroch - farebne je vyvážená: deň a noc, svetlo a tma, tvorivosť a deštrukcia. Oči sovy pozerajú priamo dopredu a vidia aj v tme, to jest prenesene aj do tých najtemnejších zákutí prenikne jej ostrý zrak, aj pod lampu, kde je najväčšia tma. Čo uzrie, už jej neunikne - jej let je tichý, nečujný - korisť nemá šancu. To, že pozorne sliedi v tých najtemnejších hodinách, dá občas na známosť húkaním, čo v tichu noci nesie sa ďaleko. Sova vždy sprevádzala Pallas Aténu. Prečítajte si o nej viac tu https://sk.wikipedia.org/wiki/At%C3%A9na_(mytol%C3%B3gia) a ja uvediem len toľko: __Sú dôkazy o tom, že v starých dobách Aténa sama bola sovou, alebo vtáčou bohyňou. **V tretej knihe Odyssey na seba berie podobu** morského **orla**._" Takže si to všetko dajme dokopy: Slovensko aktuálne prežíva strastiplnú "odysseu" - návrat domov k svojim koreňom; máme tu farebne vyváženú sovu s červenou zmijou v pazúroch, ktorá objasní vraždu Milana Lučanského - toho Milana Lučanského, čo mal v sebe odvahu, dôvtip a vytrvalosť strčiť do basy Černáka, ktorý pošpinil Slovensko a pamiatku Matúša Čáka Trenčianskeho, nechajúc sa titulovať Čierny pán Váhu a Tatier - toto nech si nikdy viac nikto nedovolí - lebo moc skutočného pána Váhu a Tatier neumrela s ním; a nakoniec tu máme toto: pár orlov kráľovských odchoval mláďa myšiaka hôrneho (https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2989/Pri%20kr%C3%BA%C5%BEkovan%C3%AD%20orlov%20v%20CHKO%20Ponitrie%20objavili%20raritu,%20orly%20kr%C3%A1%C4%BEovsk%C3%A9%20odchovali%20ml%C3%A1%C4%8Fa%20my%C5%A1iaka%20h%C3%B4rneho) Takže suma sumárum: nastupuje doba _múdrosti, odvahy, inšpirácie, práva a spravodlivosti, stratégie, spravodlivej vojny, umenia, remesiel a zručnosti._ - doba Pallas Atény. _Spoločnosť jej robí bohyňa víťazstva Niké..._ A ja len k tomu v súvislosti so sériou článkov SNP na oracleblogu dodám: _**Čo sa bojíš, ak si spravodlivý?!**_
Upravené 18. 7. 2021 o 16:05

vies popolvar, ked problem je, ze ak ma clovek nejaku sebareflexiu, tak aj napriek vsetkej snahe, tazko moze o sebe povedat, ze je spravodlivy:-)


vies popolvar, ked problem je, ze ak ma clovek nejaku sebareflexiu, tak aj napriek vsetkej snahe, tazko moze o sebe povedat, ze je spravodlivy:-)
Upravené 18. 7. 2021 o 18:44

tazko moze o sebe povedat, ze je spravodlivy:-)


o to viac, že niečo ako “objektívna” spravodlivosť nie je. Ale to je filozofická otazka. Skôr by to bolo, čoho sa bojíš ak žiješ v súlade s Bohom, Stvoritelom? Tým nemam na mysli boha ako jo prezentuje katolícka cirkev napr.


[quote="pid:25156, uid:187"]tazko moze o sebe povedat, ze je spravodlivy:-)[/quote] o to viac, že niečo ako “objektívna” spravodlivosť nie je. Ale to je filozofická otazka. Skôr by to bolo, čoho sa bojíš ak žiješ v súlade s Bohom, Stvoritelom? Tým nemam na mysli boha ako jo prezentuje katolícka cirkev napr.

čoho sa bojíš ak žiješ v súlade s Bohom, Stvoritelom?
ono stačí, aj keď sa o to hoc len usiluješ. Inak súhlas aj s Janka S. To, na čo reagovala je jedno porekadlo, ktoré s obľubou používal môj kamarát od detstva.
Nie je možné všetko do detailov podrobne popísať, aby to každý chápal jednoznačne tak, ako to pisateľ zamýšľal, pretože to by bol tak komplikovaný text, že by sa v ňom skoro každý stratil.
Najväčším problémom je schopnosť čítať s porozumením a nepozornosť. Každý máme podvedomé automatické filtre triedenia informácií, a je to v rekciách na príspevky vidieť. Pritom, ak by bol pôvodný článok prečítaný pozorne a najlepšie aspoň dvakrát, minimálne tej časti, na ktorú chcem nesúhlasne reagovať, tak 60% príspevkov by ani nevzniklo, pretože sú zodpovedané už v článku, alebo je to vytrhnuté z kontextu článku a zaradené do prispievateľovho podvedomého kontextu.


[quote="pid:25161, uid:273"]čoho sa bojíš ak žiješ v súlade s Bohom, Stvoritelom?[/quote] ono stačí, aj keď sa o to hoc len usiluješ. Inak súhlas aj s Janka S. To, na čo reagovala je jedno porekadlo, ktoré s obľubou používal môj kamarát od detstva. Nie je možné všetko do detailov podrobne popísať, aby to každý chápal jednoznačne tak, ako to pisateľ zamýšľal, pretože to by bol tak komplikovaný text, že by sa v ňom skoro každý stratil. Najväčším problémom je schopnosť čítať s porozumením a nepozornosť. Každý máme podvedomé automatické filtre triedenia informácií, a je to v rekciách na príspevky vidieť. Pritom, ak by bol pôvodný článok prečítaný pozorne a najlepšie aspoň dvakrát, minimálne tej časti, na ktorú chcem nesúhlasne reagovať, tak 60% príspevkov by ani nevzniklo, pretože sú zodpovedané už v článku, alebo je to vytrhnuté z kontextu článku a zaradené do prispievateľovho podvedomého kontextu.

Čo sa bojíš, ak si spravodlivý?!



Pre mna myslienka dna, dal by som to na tricka. Dal som to do googla a hodilo mi to toto: https://slovik.blog.sme.sk/c/131704/Vietor-pod-Babou-horou-sepka-co-sa-bojis-ked-si-spravodlivy.html


ale spat k teme: facebokova skupina Narodna protikorupcna jednotka SR neexistuje, zrejme bola zmazana facebookom.


>Čo sa bojíš, ak si spravodlivý?! Pre mna myslienka dna, dal by som to na tricka. Dal som to do googla a hodilo mi to toto: https://slovik.blog.sme.sk/c/131704/Vietor-pod-Babou-horou-sepka-co-sa-bojis-ked-si-spravodlivy.html ale spat k teme: facebokova skupina Narodna protikorupcna jednotka SR neexistuje, zrejme bola zmazana facebookom.

Moderator

Narodna protikorupcna jednotka SR neexistuje, zrejme bola zmazana facebookom.

Ucel splnila


[quote="pid:25181, uid:10"]Narodna protikorupcna jednotka SR neexistuje, zrejme bola zmazana facebookom.[/quote] Ucel splnila

facebokova skupina Narodna protikorupcna jednotka SR neexistuje, zrejme bola zmazana facebookom.


fb stránka je opäť aktívna


Bola obnovená o pol noci
https://www.facebook.com/narodnaprotikorupcnajednotka/?ref=page_internal


[quote="pid:25181, uid:10"]facebokova skupina Narodna protikorupcna jednotka SR neexistuje, zrejme bola zmazana facebookom.[/quote] # fb stránka je opäť aktívna Bola obnovená o pol noci https://www.facebook.com/narodnaprotikorupcnajednotka/?ref=page_internal

JankA

Upravené 22. 7. 2021 o 06:00
4.77k
37
15
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept